Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Betty! Szerintem is szép, de hát ilyenből már én is sokat láttam! :D Meglátjuk......... Én egyébként 12 cn.-re raknám a PÉ-t, mert akkor nagyon fájt a hasam - viszont ugye akkor reggel is volt UH és akkor már megrepedt állapotbaan volt. Tök mindegy, csütörtökön jön a köv. kör! :-)
szivi77
 
 


Lotion - ez tényleg nagyon jó "leosztás"! (bocsi a szóhasználatért). Augusztus végén szülsz kb.?
szivi77
 
 


szivi!
Igen, augusztus végén. Eddig aug. 30. volt az időpont, de valószínű, hogy ez előrébb jön...

betty!
Olyan cuki vagy! :)
lotion
 
 

 
 

Szivi: holnap reggelre 2 csíkocskát kívánok neked!++++++

lotion: de jó, egy fiú egy lány! Hát én is nagyon örülnék egy ilyen felállásnak! :lol:
miamanó*
 
 


Szivi
Holnapra zebrás tesztet kívánok neked!

Lotion
Tényleg nagyon klassz az 1 fiú 1 lány felállás!Vigyázz magatokra!

Betty
Hatalmas ölelés neked, már kevesebb mint 1 hónap a konziig! :lol:
morcivaci
 
 


Sziasztok Lányok! Köszi a drukkokat, de sajno ma is negatív lett. :-( :cry: Vagy lehet, h rossz a teszt, mert ahol ki kellene jönnie a második csíknak, ott egy jól kivehető FEHÉR csík van...... láttatok már ilyet? A hőm viszont még mindig fent, így 2 nap múlva újra megpróbálom! :-)
szivi77
 
 


szivi!

Én a dm-ben vettem tesztcsíkokat 429 Ft-ért, 2 db van benne.

http://www.x-epil.hu/terhessegiteszt.php

Nekem is volt ilyen, azt hiszem vmi One step volt a neve. Egyébként az x-epil és a clearblue megbízható!
lotion
 
 


Szivi
akkor ma sem lettünk okosabbak :roll:
Várjuk a 2 nap múlva csinált tesztedet....
(valakinek a hője csak miután megjön, azután 2 nappal esik kb. le, úgyhogy az sem mérvadó sajna. Hővel leginkább a peteérést szokták ellenőrizni éppen ezért)
De egyébként láttam már olyan hőt is, ahol ugyanúgy leesett, mint szokott menszi előtt, és mégis terhes volt, és láttam olyant is, ahol fent maradt, és mégsem volt terhesség...
Szal elsősorban ami megmondja ezt, a piri elmaradása :wink: az már biztosabb :D
Drukkolok, várom a tesztedet+++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lotion: köszi, megnézem majd!

Betty: hát igen, ma sem vagyok okosabb! :-) Viszont holnap sem fog még megjönni, mert nekem előtte való nap le szokott esni a hőm (36,5-ig simán), de ma még mindig 36,95......... szóval majd meglátjuk.
szivi77
 
 


Szivi,
Én azért még drukkolok neked. :lol: :lol: :lol:
A hőd nagyon jó, még bármi lehet. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én meg voltam ma genetikai uh-on. Minden ok, baba fejjel lefele, méhlepény nincs méhszáj közelben. :lol: :lol: :lol:
Most várunk, hogy szépen meghízzon Izi baba, mielőtt kibújna. :lol: :lol:

Holnap vérvétel, hétfőn védőnő, aztán pár hétig nyugi. :lol: :lol: :lol:

Elkezdtem összeírni, hogy mire lesz szükségem. Hát kell vennem egy jó pár dolgot magamnak. :roll: :roll: Még az a jó, hogy a kicsinek mindene megvan. Csak ki kell mosnom a kis ruháit. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szivi: sajnálom, hogy nega, de továbbra is drukkolok. A teszt nem hiszem, hogy rossz, amit én használok (one step) azon is ott a fehér csík.

Judy: akkor csak hízlald szépen Izi babát :lol:
miamanó*
 
 


Jó reggelt Lányok! Köszönöm a biztató szavakat. Ma vagyok 16 dpo-nál, hőm fent, teszt negativ, se mensis, se terhes tünet............. Van valakinek valami ötlete? :-)
szivi77
 
 


Szivi: sajnálom, hogy nega :( Ötletem nincs, hogy mi lehet, annyira nem értek hozzá, találgatni tudok, de azzal nem sokra mész :( Tesztelj továbbra is, és ha máskor nem szokott késni, és most több, mint egy hetet késik, és a teszt még mindig negatív, akkor én megkérdezném az orvost, hogy mi van... Tudom, hogy milyen idegesítő ilyenkor ez a bizonytalanság, nekem is volt már így :? Írj majd, ha van valami változás. (ami reméljük egy halvány második csík lesz :) )
miamanó*
 
 


Sziasztok Lányok! Hát sajnos hőm leesett és piri is megjött.... Beszéltem a dokival, azt mondta, hogy akkor emeljünk az adagon és most 3x1-et fogok szedni. Szerintetek nem sok ez egy kicsit?
szivi77
 
 


Szivi: :( :( :(
A 3x1 tényleg soknak tűnik :shock: De a doki csak tudja mért ennyit írt...Uh-ra mikor kell menned, hanyadik nap?
miamanó*
 
 


Szivi
sajnálom, látod mondtam, hoogy a könyvbe illő görbe sem jelent semmit... :roll:
3x1 closti tényleg kicsit sok sztem...hisz jók voltak a tüszieredményeid is...én inkább az átjárhatóságit erőltetném jobban,, mert ha ott gubanc van, szedhetsz napi 10 clostit is, csak a szervezeted teszi tönkre...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szivi,
Sajnálom. :oops: :oops: :oops: :oops:
A closti mennyiséghez sajna nem értek, mert nekem csak 1 hónapot kellett szednem és akkor is csak napi 1-et és így is 2 szép nagy tüszőt produkáltam amik meg is repedtek+lett 2 cisztám is, szóval az a napi 1 szem valszeg 4 tüszőt produkált nekem. Ezek alapján nekem is soknak tűnik a 3x1, hiszen tényleg nem a mennyiséggel volt gond, de a dokid tudja, ő a szakember, mi csak tapasztalatokat tudunk adni.

Viszont Betty-nek nagyon igaza van az átjárhatóságival kapcsolatban. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok! köszi szépen a rábeszélést, ma voltam átjárhatóságin. baromira féltem, de megsem éreztem!!!!!! és minden oké. szép nagy tüszőt látott a doki, úgyhogy reggel tüszőrepesztő szuri. a harmadik. nemtudjátok véletlen, hogy hányszor szabad ezt a closti+tüszőrepesztő szuris kúrát megismételni????? köszi, ha válaszoltok!
gydavid
 
 


gydavid
elvileg a legjobb ha 3 hónapos clostikúrát kapsz, de 1 ciklus kihagyásokkal....de max. fél évig lehet vele menni.
Örülök, hogy sikerült az átjárhatósági, és minden rendben...látod, nem is volt vészes
:?: :!: :wink:

Továbbra is drukkolok :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


gydavid: örülök, hogy minden rendben volt az átjárhatóságin.
A closti+tüszőrepesztő kúra nálam is 3 hónapig ment.
miamanó*
 
 


miamanó: és akkor sikerült? vagy utána mivel lehet bróbálkozni?
gydavid
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miamanó* 2010.09.03 12:44-kor.
miamanó*
 
 


Betty
Nagyon örülök, hogy jól sikerült a konzi!!!Én egyébként úgy emlékeztem, hogy 14-én lesz. :oops: Csak most olvastam a blogodban, hogy 4.-én volt. :oops: De nagyon jók a hírek!!Szorítok!!!
morcivaci
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy eltűntem.
Remélem, hogy mindannyian jól vagytok és rendületlenül haladtok előrefelé a babásodás útján! :-)

Rólam: ezt az új ciklust már 3X1 clostival indítottam. Mivel az előzőekben mindig a 11. napon volt PÉ, ezért úgy gondoltam, hogy most ráérek a 11. napon UH-ra menni. El is battyogtam szépen ápr. 29-én, mire közölte a csaj, hogy hoppá, ezek már el is durrantak (ismét kettő volt, egy itt, egy ott) és van bőven folyadék is a kismedencében. Mondom remek, ismét nem láttuk, hogy mekkorára nőnek!!! Úgyhogy nem is nagyon bizakodtam a mostani hónapban.
Tegnap volt 14 dpo és este gondoltam csinálok egy tesztet. Medilab került a kezembe és ki is jött rajta egy halvány csík. Mivel a neten sokan lehúzták ezt a fajtát, ezért nem éltem bele magam nagyon. Ma reggel csináltam egy Gabrielt, az meg csont negatív lett..... Szóval szerintem most sem sikerült.....
szivi77
 
 


Szivi
azért még holnap sztem csinálj egyet, bár ha a mai nega lett.....sajnálom :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szivi,
A medi-lab tényleg szar, azt inkább csak olyankor jó használni,amikor már legalább 1 hetet késik. Akkor már lehet neki hinni.
Én akárhányszor használtam mindig lett rajta halvány 2. csík,pedig nem voltam babás. :oops: :oops:

Nekem a gravi-hcg jött be, meg a qupido. Mindkettő nagyon jó. :lol: :lol:
Szerintem azért csinálj még tesztet ma is, meg 2 naponta.
Szorítok. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Neked is mennek továbbra is a drukkok.+++++++++++++++
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szivi: teszteltél azóta?
miamanó*
 
 


Betty, Judy, Miamanó: köszi a drukkokat.
Szombaton (17 dpo-n) is csináltam tesztet, természetesen negatív és ma (pontosan 28 napra) meg is jött. :-(

Átjárhatósági vizsgálatról kérdeznék:
- hétvégén is megcsinálják (magánban gondolom)?
- aznap dolgozhatok?

Akinek volt már, az tudna nekem néhány dolgot írni?
Nagyon köszi!
szivi77
 
 


Miamanó: te most hol tartasz? Ha jól emlékszem, akkor ha a mostani Closti nem hoz sikert, akkor inszem.

Betty: elolvastam a blogodban azt a hosszú bejegyzést a szurikról, bogyókról és egyebekről. Hát nem semmi! Minden elismerésem, hogy ezt így tudjátok csinálni.

Judy: te meg nemsokára találkozhatsz Izi babával. Milyen jó lesz neked! :-)
szivi77
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miamanó* 2010.09.03 12:45-kor.
miamanó*
 
 


Miamanó: semmi gond, nem igazán hittük, hogy most sikerül. Bár az előbb néztem és tök light-osan van meg.............. Na mindegy..

Szegedi vagy?? :-) A legjobb barátnőm is (pontosabban mellette egy kis faluban lakik), és március 10-én született meg a pici fiacskája! :-)

Inszem mikor lesz? Van már időpontotok?
szivi77
 
 


Ja, a munkám: hétvégén nem dolgozom, és mivel nekem korán van PÉ, ezért lehetőség szerint most hétvégén csináltatnám meg. :-) Merthogy jöv. héten már megint PÉ lesz (nem panaszkodásképp), és a clostinak még akkor is van hatása, ha már nem szeded (egy ideig). Biztosra akarnék menni.

Másik kérdés: olyan vizsgálata volt valakinek, hogy azt nézték nem-e a spermákat öli ki a nyák, amit termelsz? (bocsi, hogy ilyen egyszerűen kérdezem). Asszem immunológiai vizsgálatnak hívják.
szivi77
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miamanó* 2010.09.03 12:46-kor.
miamanó*
 
 


Igen, nagyon boldog. :-) 3 hete voltam náluk, nagyon édes a kisfiú! :-)

Gondolok majd rád szerdán!
szivi77
 
 


Értem. Szerintem minél hamarabb kérdezd meg, hogy működik nálatok, mert itt hónapokat kell várni. Nekem is várni kellett volna vagy 3 hónapot, úgy lett időpontom, hogy valaki lemondta az övét.

Nekem nem volt ilyen vizsgálatom.
miamanó*
 
 


köszi :)
miamanó*
 
 


Intézem, csak eddig vártam, hogy megjöjjön! :-) Ebből a szempontból szerencsés vagyok, hogy itt azért több a klinika/magánklinika, miegymás. Most Szfehérváron találtam egyet, holnap fel is hívom őket.
szivi77
 
 


szivi: felhívtad a klinikát?
miamanó*
 
 


Szia Miamanó! Először a dokimat hívtam, hogy helyzetjelentést adjak. Aztán mondtam neki, hogy most akkor kéne egy átjárhatósági, mire ő megadta egy másik doki számát. Felhívtam: jöv. héten kedden este fél nyolc! :-)) Már nagyon várom. :-)
(A fehérváriakkal is beszéltem: hétvégén ilyet nem csinálnak, általában hétfőn szoktak. Mondtam, hogy a köv. dolgozós hétfőn nekem már nem lesz jó, mert addigra megérik a petém. :-)))
szivi77
 
 


Hű, ez gyorsan ment :) Magándoki? Az esti időpont miatt gondolom. Hanyadik ciklusnapod lesz az?
miamanó*
 
 


Aha, elég gyorsan. :-) Igen, magándoki.
Az lesz a 9. ciklusnap. Mondtam, hogy nekem korán van PÉ, így gyorsan kell csinálni. :-)

Bár olyan furin van most meg........ tök kevés. A clostitól ilyen gyenge a vérzés szerintetek?
szivi77
 
 


Nem tudom mitől lehet kevesebb, nálam a closti nem okozott ilyesmit.
Drukkolok, hogy kedden minden rendben legyen :!:
miamanó*
 
 


Köszi a drukkot, én is küldök holnapra!

(a kevés vérzésre meg rákeresek a neten, hogy mitől lehet)
szivi77
 
 


Miamanó: voltál UH-n? Mit láttak? Mit mondtak? :-)
szivi77
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miamanó* 2010.09.03 12:47-kor.
miamanó*
 
 


SZUPER! :-) Pihenj sokat, nézz rajzfilmeket, romantikus filmeket! :-)
14 nap múlva pedig várunk a + teszttel! :-)
Nagyon drukkolok neked!!!! :wink:
szivi77
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miamanó* 2010.09.03 12:48-kor.
miamanó*
 
 


Egymás után kétszer??? De furán hangzik..... Mindegy végül is, csak sikeres legyen, nem? :-)
Akkor holnapra is drukk-hegyek!
szivi77
 
 


Igen, itt a klinikán így szokták. Hát nagyon reménykedünk :)
Köszi a drukkot :!:
miamanó*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: