Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Linda vagyok, 27 éves, hegedû tanàr, ôvodapedagôgus diplomàkkal.
Svàjcban élünk 3 éve férjemmel, de idén Abu Dhabiban dolgozunk, mint zenészek, egy 5 csillagos szàllodàban.
Màr voltam egy màsik Forumon, de ott màr mennek a prôbàlkozàsok, màr vannak kismamàk is, akiknek NAGYON örülök, meg kicsit szomorû is vagyok, hogy nekünk még januàrig kell vàrni...
(Januàrban még van egy 1 hônapos szerzôdésünk Norvégiàban, de ott màr prôbàlkozunk majd és utàna végre Svàjcban maradunk, ahol szülni is szeretnék.)
Ezért gondoltam, talàn itt lehet - hasonlô "fanatikusokkal", mint èn- :D màr jô elôre beszélgetni a tervezgetésrôl, elôkészületekrôl.
Vàrok mindenkit, üdv :wink:
Vendég
 


Szija Ivanka, örülök neked :)

Bocsi, h berondítok ide neked, bár lehet h hamarosan átnyergelek, nálunk még folynak a megbeszélések...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!! Régi arc :lol:
Tudom, olvastalak, hogy most nem érzed, de HIDD el nekem, mire MI elkezdjük màr pocakos leszel!!
Az ilyen lelki-hullàmvölgyek, azok egyik hônaprôl màsikra vàltoznak... és még ebbôl az évbôl hàtra van a fele! Szôval hûzàs vissza a fôrumba! :lol: :wink: (csak szurkolàs céljàbôl zavarlak :wink: )
Vendég
 

 
 

Na, köszi :D én több okból is megfontolandónak tartottam, hogy ki kellene tartani a 2011 október mellett, a lakás sem áll sehogy :( és nem is úgy fest, mint ami idén állni fog, bár ebből van még hátra...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mindig szîvesen vagy làtva, szôval jössz mikor akarsz, különben lehet senki nem jön erre Felém :?
Vendég
 


Nehogy azt hidd... más is tervez biztosan babát 2011-re/ben :) mondjuk ha nem most, hát majd fél év múlva felkapott lesz a topik...

Nálam am sincs most minden rendben, már megint itt ez az izomrándulás szerű érzés, rettentő... pedig reménykedtem benne nagyon, hogy kivételesen megúszom, de ilyen az én formám :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Ivanka!

Én is benéznék néha. Mi kb. 2011 agusztusától próbálkoznánk.

Hegedű tanár vagy? De jó! Én csellózni tanultam, de végül a konzi utolsó évében abbahagytam.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jeanner! Olvastam... :(
Làttam, mindenki mindent javasol, de a legtöbb, amit én is tudok, hogy vagy teàzol, vagy orvos megnéz, vagy fàjdalomcsillapîtô, ha kibirod, hogy nem gondolsz arra, mitôl lehet...
Boeske! Veled is màr talàlkoztunk amott! üdv! Igen, 3 gyerkôc mellé 4.!!! :P Nagyon becsüllek! Nàlatok aztàn van màr tapasztalat bôven, de biztosan emlékszel még az elsônél...az mindig màs egy picit, de a VÈGEREDMÈNY a lényeg. Tudjuk meg mindannyian jövôre!!! :wink:
Csajok (màr többesben lehet mondani :lol: )
Augusztus 10-én megyek dokihoz (elsô alkalommal Svàjcban).
Tiszta para vagyok...
Nem tûl jô még az olaszom, csak az utcàra... :?
Vendég
 


Ivanka, addig még van idő, tessék rágyúrni!!!!! Mit nézetel? Kompletten mindent?

Nekem már csak egy hónap és kezdődik a tesztelés... bevallom, azt nem tudom, akkor mi lesz, ha mindhárom sorozat pozitív (csináltat nekem a doki előrehozott hormontesztet, ha 3 hónapig ovutesztelek)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


2 dolog àll fenn:
Igazàbôl nem tudom mit LENNE érdemes megnézetni, ha csak fél év mûlva kezdünk prôbàlkozni és csak 1 alkalmam lesz dokinàl.
Màsik, nem tudom mennyire lesz türelmes és alapos. Letudja egy ràkszûréssel, UH-val vagy hajlamos több mindenre is, ha làtja mekkora para vagyok :lol:
Èn a helyedben a hormontesztet, - ha màr ûgy van kigondolva, hogy kell vagy javasolt - mihamarabb letudnàm.
Bàrki bàrmit mondjon, sztem az OVU tesztnek van értelme, ki kell prôbàlni, de mindent betartva, csak ûgy van értelme.
Az ember leköti magàt, ha nem csak ûgy el van, hanem szép lassan mindent megtesz az "ügyért" :roll:
Vendég
 


Ivanka, sajna ez itthon nem így megy... a doki azt mondta, a testem reakciói alapján (vastag méhnyálka, stb stb) nincs hormonbajom, így hát... de máshol egy évet mondanak itthon, megint máshol kettőt, és tudom, hazudjak, de annyira most még nem fontos a dolog... :) csak rendbe jövök, nem hiszem, h hormonbeteg lennék...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


No igen, az első gyerek az más, akkor én is sokkal türelmetlenebb voltam. De mindenki az elsőnél kezdi. :D

Aug. 10. már nincs olyan messze.

Az ovuteszt nekem is bejött, bár én csak most kezdtem használni. Szeretnénk nagyobb esélyt adni egy kislánynak, és ahhoz tudni kell az ovuláció pontos idejét.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jeanner!
Tényleg nem kapkodják el az orvosok a vizsgálatokat.
Nekem 2 vetélés után sem csináltak még egy hormonvizsgálatot sem. :evil:

Kíváncsi leszek az ovutesztjeidre. Szerintem minden rendben lesz.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, engem több doki szabályosan elzavart, h mit akarok én??!!! Ez az első doki, aki azt mondta: félév, és beszélünk, ha más panasz nincs...

Am Ivanka, ilyenkor szoktak kérni egy teljes vizeletet és vérképet, meg egy teljes belső kuksát, hüvelyivel mindennel... és ugye a fogorvos... :roll: (én sem voltam... :roll: csak illene... )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!

Akkor én értettem félre. Ha minden rendben miért kell hormonteszt? Bocs, megkavarodtam. :roll:
De egyûj orvosnak, messzirôl jött ember...ahogy mondtad...
Ha meg ràérsz, annàl jobb, mindenre lesz idô!

Boeske! Igen kislàny. Vannak praktikàkbôl nagy szàmmal a neten. Aztàn, ha nem jön be, akkor biztos a legbelevalôbb fiû lesz, ha màr ennyire ô akart "nyerni" ! :lol:
De itt mindenki csal??? Mindenki màr tesztel a jövô évi kezdéshez??? :shock:
Azt hittem én vagyok a legràkészülôsebb... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.13 14:16-kor.
Vendég
 


Vizelet, vérkép jô ötlet! Kérdés hol... Mo vagy Svàjcban? Nu majd eldöntöm... Ha igazi para akarok lenni, mindkét helyen :lol:
Fogorvosra màr meg van az augusztus 18. Készülök àm :wink:

Hihetetlen, hogy az ember elmegy MAGÀNRA (!!!) és ha azt mondod, ezt és ezt akarok, vàlaszolhatja azt a doki, hogy majd fél év mûlva?! Semmit nem értek :( Ez megy ma otthon? Akkor miért fizetsz? Nem azért, hogy azt kapd, amiért mész???
Vendég
 


Ivanka, sajna nem... SZTK/kórház viszonylatban azt mondják az én korommal: 2 év... állítólag a hormonvizsgálat drága, ezért nem csinálják, hiszen mindenki csináltatná szinte azonnal... a dokinő azt mondta, szerinte van peteérésem, ha nem lenne, nem vastagodna a méhnyálkám, és ez a vastagodás azt feltételezi, hogy a sárgatestem is működik (elvileg az termeli a progeszteront, amitől vastagszik a cucc)... ezért mondta, hogy ha nagyon aggódok, akkor megcsinálhatjuk félév próba után, de annál hamarabb kár, mert egy makk egészséges párnak is 3-4 hónap, mire összejön... a doki is azt mondta, és eddig az összes könyvben azt olvastam, h az egészséges párok csupán 10-30%-ának jön össze elsőre a baba... ez azért nagyon kicsi szám szerintem... én rengeteg embert ismerek így fórumokról, legalább 50-60-at, és ebből 2 olyan van, h már attól terhesek maradtak, h rájuk nézett a férjük... a maradék 60-80%-nak 3-4 hónapon belül összejön (ezért felesleges a hamar teszt, minek?), 15%-nak féléven belül, 3%-nak egy éven belül és a maradék 2%-nak több mint egy éven túl... és ebből a 2%-ból tudjátok mennyi a tényleges meddő? 0,2%, azaz 100 párból 2... hát ennyi, engem ezek a számok nyugtatnak :lol:

Ami a magán rendelést illeti, én pont azt kapok, amiért fizetek. Figyelem, válaszok a kérdéseimre, korrekt teljes kivizsgálás, higiénia, tisztaság, normális bánásmód... itthon sajna a nem magánrendelések olyanok, mint a vágóhíd... a nők futószalagon mennek a darálóba, mint a marhalábszár... ha kérdezel, elküldenek a sunyiba, ha gondod van, közlik, h nem baj, mert drága, kosz van, higiénia 0 (az SZTK-s dokik nagy része a kacsát se mossa el!!!! amivel az előző paciensben turkált, azt használja nálad is... nem akartam elhinni, amíg a saját szememmel nem láttam, h rakta vissza a doki a kacsát a többi közé, miután velem végzett...) arról nem is beszélve, h az egyetlen vizsgálat, amit megcsinálnak, az a szűrés... tavaly előtt télen voltam az SZTK-ban, mert magánrendelésre nem volt pénzem, és mondtam a dokinak, h clamidia gyanús voltam, de nem vizsgáltak ki, fáj a térdem nagyon, nem lehetne megnézni, mi van? "Hát az 16.000Ft". Mondom, nem baj, csak nézzük meg... "De nem lehet!" mondom, miért nem? "Mert..." és ennyi volt a válasz. Szerinted??? Persze aztán vérből megnézettem háziorvossal és negatív lett a lelet, de akkor is...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jesszus Mariska! Jêzus... (ok most ledermedek egy percre, majd jövök :shock: )

Hàt ez hihetetlen... :(
Tudom, hogy dràga a magàn, de MEGÈRI (ha jô a doki) még a plussz munka bevàllalàsàt is, h ki tudd fizetni...
Ìrtad pàrod dohànyzik... annyi pénzbôl havonta mehetnél... :roll:
Egyik baràtom, most tette le a cigit, pedig megrögzött volt. Ennek hatàsàra:
Allen Carr : Rövid ûton leszokni a dohànyzàsrôl
Milliô ilyen könyvet làtott elôtte, de ez az egy be is jött. Hàtha...
Agyalok a vér-vizeleten. Az dràga lenne Svàjcban, de otthon meg màr nem él a TB-m... ahhoz meg beutalô is kell. Nem tudom mi legyen. Nu ez van.
Kitartàs.... és beszéljetek!
Vendég
 


Ivanka, köszi szépen, azt párom is olvasta, de simán megmagyarázta, h a faszi téved és ennyi... szívja tovább... :(

Sajna eléggé könnyfakasztó, ami itthon megy, általában nem úgy megy, h bemégy és ezt meg ezt szeretnél, mert elküldenek a sunyiba :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Más: ti vettetek már valamilyen kismama könyvet? (Boeske, tudom, h neked eléggé eleven tapasztalatod van :lol: ) Mikor érdemes elkezdeni ezeket olvasni? Én mindig elkezdtem, de mindig csak addig jutottam, h "...és a meddőség..." mert utána ugye már kismamáknak szól a könyv, én meg nem vagyok az...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Nyugodtan olvasgass csak, ha olyan a kedved. De szerintem az "......és a meddőség....." részeket hagyd ki.
Attól, hogy még nem vagy kismama, olvashatsz róla.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Könyvek! :lol:
NA azokkal ôvatos vagyok...asszem még tûl tàvoli az idôpont, h beszerezzek ilyen " A bizonyos 9 hônap " c. szerzeményeket.
Viszont, nagyon érdekel a témàval kapcsolatban minden, ezért az internet a baràtom, ha olyan kedvem van, bàrmire ràkeresek és akkor mégsem az asztalon talàlkozik minden nap vele a férjem.
Ezért is jô itt Veletek.
Olvasok november ôta Porontyot a Velveten, azon àltalàban lehidalok, de sok jô info is van ott!
Elég felkészült-tipus vagyok, nem szeretem a meglepetéseket :oops:
Az ember attôl fél a legjobban, amit nem ismer.
De a Bookline-on màr most van egy listàm, pozitîv gondolatok, meg Vonzàs törvények, meg Jôga, meg csupa olyan dolgokkal, amik lelkileg a prôbàlkozàs elôtt rendbetesznek. Tûl vagyok idén 2 depressziôn :? Egy januàr, egy jûnius. NEM tervezek többet, okosabb akarok lenni. Hosszû lettem, Linda hallgass el! :roll:
Vendég
 


Hát csajok, én csak egy könyvet tudok ajánlani, de azt nagyon: Terhesség félelem nélkül!

Egy doki és egy bába írta, egy újságírónő öntötte formába és minden hülyeséget megdönt, ami a neten terjeng (ne repülj terhesen, csak zöldséget ehetsz terhes, ha gyógyszert szedsz elvetélsz stb), minden le van írva, milyen vizsgálatok várnak rád, milyen vizsgálat mire jó, hogy végzik, mikor végzik, mit érdemes csinálnod, mi az ami, kerülendő stb...

Azon pl nagyon meglepődtem, h azt írja, a kismamáknak aktív mozgásra van szükségük, mert ez könnyíti a szülést. Írta, h nagyon sok netes oldal és az ismerősök azzal jönnek, h "Feküdj sokat, mert elvetélsz!", de igazából, ha tapad a baba, az tutira nem megy el, ha meg nem, akkor meg mindegy, mennyit fekszel.. meg ilyenek, szóval tényleg nagyon jó!

Ami a netet illeti, nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak :( én is nagyon sokat olvasgattam, és az lett a vége, h teljesen kiábrándultam az egészből, mert amennyi a pro, annyi a kontra... és nem biztos, h minden csodacucc segít...

Ami nekem nagyon sokat segített, az a cicka tea és a candida diéta (fokozott vitaminbevitel, erős lúgosítás), de ugye mindenkinek másra van szüksége... nem mondhatom azt, h vegyél be aspirint, mert fáj a fejem :lol:

És miket olvasgatsz a neten? Mármint milyen témában?

Boeske, a könyvek "Készüljünk a babavárásra" rész mindig a meddőséggel zárul :lol: és mindig leírják, h attól, h első löketre nincs baba, még nem vagyok beteg :lol: ha így vesszük, ez végül is hasznos, így nem beszélem be magamnak, h selejtes vagyok :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
A könyvet felveszem a listàra a rendelendôk közé! :wink:
Igen, ezt akartam emlîteni, h a net veszélyes is. Lehet én vagyok ügyes :P - vagy tûl alapos - , de mindig el tudom a végére dönteni, h mi lehet a helyes (amîg a gyakorlat nem càfolja).
Szôval tudom, mindig van pro-kontra, jôl mondod, de az a klisé, h az igazsàg félûton van, sokszor segît. Meg valahogy nem tudom, engem nem zavar be :roll:
A blogra rànézek majd :wink:
Vendég
 


:)

Oksa, csak tényleg, minden leendő kismamát óvaintek a meggondolatlanságoktól!

Húúúú, én mennyi hülyeséget csináltam, h babánk legyen! Pedig teljesen felesleges volt, mert ez egy olyan inda, minél jobban vergődsz, annál jobban szorítja a nyakad, azaz minél jobban gyereket akarsz, annál kevésbé lesz, vagy mi... Hát, bevallom, lövésem nincs, mi ez, de találtam egy oldalt, ahol sok érdekesség van a pszichés dolgokról is, amikről szakkönyvekben is sokat olvastam, csak burkoltabban, misztikusabban:

http://www.babatakarok.hu/meddoseg-lelki-okai

Na, jó olvasgatást, remélem, találtok némi érdekeset :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Azon pl nagyon meglepődtem, h azt írja, a kismamáknak aktív mozgásra van szükségük, mert ez könnyíti a szülést.


Szerintem is így van. És pluszban ajánlanám az intim tornát (gáttájéki és hüvelyi izmok edzése).
Én elsőre pórul jártam, mert a fiam extra sebességgel született, az izmaim nem bírták a gyors tágulást, a dokik alig bírtak összestoppolni. Utána már nem bíztam a véletlenre, intimtorna, utolsó hónapban málnalevél tea + homeopátiás szerek. Eredmény: két tökéletes szülés beavatkozások és sérülések nélkül. Azóta mindenkinek ajánlom a tornát.

Jeanner!
Nem tudom, mennyit változott a villamosmérnök képzés az elmúlt évtizedben, de feltettem a férjem néhány régi jegyzetét/könyvét a www.hasznalttankonyv.hu - ra. Ha valami kell belőle, Neked ajándékba odaadom.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, annyira édes vagy! Nekem csak Elektronika és Híradástechnika kellene, de az bármilyen jó :)

Intimtornáról én is sok jót hallottam, terveztem elkezdeni majd :) egy ideje csinálom a húzd-össze-mintha-nagyon-kellene-pisilned módszert, párom azt mondta, érezhető a változás ;) szóval mindenképpen érdemes :)

Képzeljétek, most már volt peteérésem :)

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2010-07-14

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Èljen a PÈ!!!! :P
Nekem is volt 12.-16.nap között, de nem tudom megàllapîtani, h melyik nap. Hol kîvànôs voltam és napi 3x, hol meg folyàs...DE volt, ez a lényeg! :wink:
Vendég
 


Jeanner!
Akkor majd átnézem a dobozt, van-e ilyesmi könyv/jegyzet.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Nos, ezeket találtam: (1997-es kiadásúak)

Jelátvivő tagok frekvencia fv-ei (Halász Péter)
Folytonos szabályozás rendszertechnikai méretezése (Halász Péter)

Elektronika nincs, azokat már elajándékozta.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, ezek is jók lesznek :) ha mást nem, érdekes olvasmánynak... :roll:

Nem akarom elkiabálni, de úgy fest, nálam visszaállt a rend, na mondjuk most még nem iszom a teát, csak módjával, majd november/decembertől akarok kicsit rágyúrni, mert azt hallottam, az nagyon sokat segít, és hát végül is lehet benne valami, de amennyire tudom, folyamatosan nem szabad inni (már úgy folyamatosan, hogy minden ciklusban 2 hétig).. tudtok erről valamit?

A másik dolog, amivel most próbálkozok a mentális felkészülés. Sajnos eléggé férfiorientált helyen dolgozom, férfias munkakörben, férfias szakon tanulok, stb stb, és állítólag az agyamat is fel kell készíteni az anyaságra, különben nagyon nehezen fogok tudni csak teherbe esni. Nem tudom, de valami lehet benne, mert ha megpróbálom elképzelni a teszten a 2 csíkot, vagy magamat nagy hassal, az egész testem tiltakozik :( úgy hogy most ezen is ügyködök, mert elvileg az kevés, hogy én szeretnék gyereket... az agyamnak is akarnia kell, hogy aztán a testem is akarja.. :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


OK Jeanner!
Ha priviben megírod a címed, postán elküldöm Neked. Ezek nem túl vaskos könyvek, levélként nagy borítékban simán elmennek.

A férfias szakon tanulás nem hiszem, hogy bekavarna, ez személyes tapasztalat. :D Nálunk 10% volt a lányok aránya. :D

Teákról sajnos nem tudok semmit.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Jeanner jôl mondod, az AGY nagyon fontos dolog! Azt mondjàk, ha jôl hasznàlod, teremteni lehet vele... :roll:
Nem vagyok jôl :cry:
Folyamatosan csak a gyerek jàr az eszemben és hogy mennyit kell még vàrni :evil: Tudom, foglaljam le magam, de itt a vilàgvégén, mikor még szabad levegôre sem tudok menni, mert kint 50 fok van.
Fél év :shock:
Ki vagyok.
Vendég
 


Ivanka, szerintem ne így állj hozzá... semmi nincs véletlenül, nyilván az sem, h ennyit kell várnod. Készítsd fel magad, szedj vitaminokat, kezdj el valami sportot, vagy jógázz (az jobb, mert nyugtat és segít serkenteni a vérkeringésed), keress babaágyakat, döntsétek el, milyen babakocsit szeretnétek, milyen járókát, párodnak adj cinket, mindenképpen jót tesz neki, olvass utána, mire lehet szüksége egy babának, mire nem, lúgosítsd magad egy kicsit... hidd el, a felkészülés, hogy azonnal sikerüljön a baba, sok időt vesz igénybe, és még így sem 100%-os a dolog... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ivanka!
Tényleg nem könnyű a várakozás.
Anno én is úgy éreztem, hogy lassan telik az idő. Aztán mikor megszületett a fiam, szinte megállt :shock: , az első fél év nehezen telt, hiába meg kellett szokni az új életformát.
Most meg már rohan az idő, épp most néztük a férjemmel, hogy milyen nagy már a legkisebb is, pedig nemrég született. :D

Egyébként ma van a 8. házassági évfordulónk. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Gratulálok!!!!

Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajok aranyosak vagytok! :oops:

Boeske! Isten éltessen Titeket sokàig egészségben, boldogsàgban! :P
Este ünneplés?!

Jeanner! Amiket felsoroltàl, majd mind meg van... Prôbàlkozom, csak nem segît, hogy sokat unatkozom. Itt tényleg semmire nincs lehetôség, se kiràndulni, se csalàdozni, CSAK a szoba és internet. Ok, jàrok kondiba heti 3x.
Tudom, hogy senki nem segîthet nekem csak én sajàt magamnak. Ez van... :?
++++++++++++++++++++++ Tudom....
Vendég
 


Ivanka, hidd el, én bőven tudom, milyen rossz, de ha beszélni akarsz a témáról, bármiről, akkor itt megteheted... én anno égtem a vágytól, h eldicsekedjek, milyen szép neveket találtunk, milyen babakocsit szeretnénk, milyen kiságyat néztünk ki, mit akarok neki venni ilyesmi... csak a kismamák erre nem nagyon voltak vevők... de itt nyugodtan beszélhetsz erről :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Aranyos vagy, köszi. Majd eltelik... :roll:
Lehet a hormonjaim szôrakoznak velem, miôta abbahagytam a bogyôt, teljes lelki-hullàmvölgyeket élek àt, amik azelôtt soha nem voltak. Naprôl-napra vàltakozik a hangulatom, nem gondolom, h ez normàlis.... :?
Vendég
 


Ivanka, tök normális... Én sosem szedtem bogyót, de nálam is ez van... :(

Nem kell egyből a hormonokra gondolni, vis biztosan, h amiatt van, de ez nem azt jelenti, h bármi baj is lenne :)

Meg ugye, mindjárt itt van augusztus 10 is ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csajok!

Hol van mindenki? :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Jeanner!
Még nem jutottam el a postáig. De előbb-utóbb küldöm a dolgokat.

Pár napja rámjött, hogy mégis hamarabb kellene a köv. gyerkőc. Valahogy nem hiányzik a tanulás, az itthonlétbe pedig már úgy belejöttem. :) Na majd meglátjuk...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, a lehet, hogy hamarabb kellene a baba az mit jelent? :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Azt jelenti, hogy akár már most vállalnám. :D
Egyre többet beszélgetünk róla, a gyerkőcök sem bánnák (legalábbis most még azt mondják).

Ennek ellenére még kitartok/tunk, nem adunk esélyt a gyereknek.
Be kéne már fejeznem a tanulást, már csak 1 félévem van hátra.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Ja, hát úgy érdemes... de nekünk első is lenne meg minden...

Ivanka, ha jársz még erre! A múltkor hallottam, gondoltam, érdekel :) van egy ismerősünk és a lánya kismama. Angliában lakik, de nagyon sokat járt haza a szüleihez. Repülővel. 34. héten nem engedték repülni már csak, mert bármikor megszülhet, amúgy a dokik is azt mondták, hogy nyugodtan... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na Ti ne is várjatok!
Lehet tanulni gyerek mellett is. (Sőt, szerintem jobb is, mint munka mellett.)

A repüléssel az a baj, hogy ha a légitársaság nem engedi, akkor hiába minden....

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jó, de azt mondta Ivanka, hogy addigra már otthon lennének...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Aranyosak vagytok, hogy gondoltok Ràm.
A helyzet még nem javult, érzem, hogy nem vagyok jôl, ezért nem îrtam. Nem telik ez a frànya idô :cry:
De szombat hajnalban repülünk Svàjcba VÈGRE!!! 1 hét ott (benne a nôdokis vizsgàlattal, nagyon izgulok), majd 2 hét otthon, majd még 1 hét Svàjcban és SAJNOS utàna vissza ide 4 hônapra :shock:

A repüléssel kapcsolatban igen, engem csak az elsô trimeszterben érintene, ami a legrosszabb...annyi mindent olvastam, TÈNYLEG.
Nagyon régôta (majd 10 éve vàgyom babàra) ha van benne legalàbb 1% esély is, hogy baja lehet, nem szabad kockàztatnom, akkor màr nem 2-3 hônapon mûlik! Amûgy is, ha hànyôs lennék, mint Gabi, idegen orszàgban, még csak dolgozni sem tudnék, ezeket soha nem tudhatja az ember elôre, nem lehetek önzô...
Januàrban kezdünk prôbàlkozni leghamarabb, ezért is indîtottam ezzel a cîmmel ezt a Topicot... magyarul fél év még....életem legnehezebb fél éve lesz.
Lànyok kitartàst!
Boeske ezek szerint a Ti kezdésetek....?
Jeanner! Neked pedig hamarosan lagzi, anyud végül ugye megsüti a sütiket???
Vendég
 


Ivanka!
Jó utat!

Nem, nem kezdünk, majd csak jövő nyáron, vagy ősszel. Csak néha én is bekattanok. De már szerencsére elmúlt a "most azonnal kell" érzés. Hála a rosszcsont fiaimnak. Nagyon aranyosak, de vannak napok, amikor azt is megbánom, hogy én megszülettem.


Jeanner!
Voltam postán. :wink:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szijasztok csajok!

Ivanka, értelek ám... így meg pláne... na, azért remélem, te nem leszel olyan rosszul levős ;) anyu végülis megsüti a sütiket, már a diót is megtörtük hozzá :) lehet csak front volt, vagy rosszkor voltam rossz helyen...

Boeske, köszi szépen, akkor várom a csomagot :) jó soká lesz még jövő ősz :( bár mi is akkorra tervezzük...

Hát, most nálunk is lehet tolódnak a dolgok, 5. napja + az ovutesztem, valószínűleg valami baj van :( majd szeptemberben, esküvő után elmegyek dokihoz, ha megjön, utána még tesztelek egy kört, hogy vinni is tudjak valamit :( nem vagyok valami túl boldog én sem :( PCOS tud ilyen hosszan +-t okozni, de az szerintem nem alakul ki 2 hónap alatt, aztán a fene tudja, lehet mégis...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: