Új privát üzeneted érkezett!

Himia!És a tesztet próbáltad?Az ovulációsat?

Nekem 36 hetesen 3066gr volt Pistike,39+4nél született 3900-al,most pénteken megyek dokihoz,megvizsgáltatom magam,mert volt egy 2 órás fájásom,már szóltam a férjemnek is,csak az volt gyanús,hogy nem volt benne szünet,csak fájt és fájt,mikor eszembe jutott,hogy zuhanyzás,10 perc múlva el is múlt,és végig tiszta kemény volt a hasam,szóval ha ez a jóslófájás,akkor büszkén jelentem,hogy nekem is volt...na akkor hány ujjnyi lehetek??

:lol: :lol: pénteken megmondom :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Meli reálhozamot elméletileg én is kapok.....kb 20 ezret...kiváncsi vagyok meg is jön e.....

Chamomilla köszi aranyos vagy:)
akkor nagyobb az esélye a császárnak....
azért reméljük sima szülés lesz:)))))

Himia ne add fel........tudom könnyen jár a szám de bízz magadba!!!!!!!!!!!!!!!
próbálom én is ezt tenni:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melinda, próbáltam, de szart se ér.

nita, köszi, nem adom fel, de még van pár évem teherbe esni, csak hát akkoris.

Kép
himia
Budapest
 
 

 
 

Himia hány éves is vagy ha meg kérdezhetem?:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


22 :)

Kép
himia
Budapest
 
 


hú de fiatal vagy!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))bár én se panaszkodom:)én 25 vagyok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fiatalok 8) nem is meséltem, én meg szőke lettem (persze aki barnán ismer, senkinek nem tetszik) és azóta engem is tízzel fiatalabbnak néztek :o 8) :D de komolyan, ilyen élményben még nem volt részem, mentem üzemorvoshoz, mert nekünk kell ilyen időszakos kivizsgálás a kórházi gyakorlatokhoz, és én persze nem mentem, aztán kapom az értesítőt, hogy ejnye, szept 30. a határidő...mondom OK, hétfőn elintézem, arra van a nődokim is. Erre az üzemorvos tök meglepődött, hogy jaj hát kislány babát vállalni orvosi egyetemen, jól meggondoltam? Mondom a 3. Erre ő leesett állal, miért hány éves? mondom 31 lassan...na akkor meg szóhoz nem jutott és bókolt ezerrel. Mondtam is neki, eddig sz.r kedvem volt, de ezzel most betalált, komolyan, egész nap vigyorogtam :lol: :lol: :lol:

Kánikulát mondanak 7végére, aztán kedd, szerda hidegfront...remélem azért még egyben maradok, mert még nincs kész a ház. Viszont a kiságyra végre felkerült a baldachin, már csak nevet kéne kitalálnom :o 8)

Himia, szerintem ki kéne magadat vizsgáltatni. Lehet nincs minden rendben. Ha nem vált be az ovu teszt meg a törpemikroszkóp és rendszeresen van együttlét, teherbe kéne esned. Persze az is lehet, hogy csak rágörcsölsz, és emiatt nem jön össze. De én tuti elmennék dokihoz. Meg tényleg, te nagyon fiatal vagy, ha bármi oka is van, könnyen orvosolható és hipp-hopp babás lehetnél. Az esélyeid sokkal nagyobbak, mint egy 30 felettinek pl. Szóval csak optimistán, próbálj meg ne így hozzáállni, mert ez csak ront a helyzeten (mondom én....én is iszonyú türelmetlen vagyok, szóval kb belehülyülnék, ha én nem lettem volna azonnal babás mind3-mal....így is, hogy csak a 2. hóban jött most össze, totál ki voltam akadva)

Nita, reálhozam........vicc, én kaptam 17 ezret, a férjem 5-t. Pedig ő 12 éve volt tag, én meg kb 4 :o de azért jól jött most.

Na Meli, hány ujjnyi vagy? Én 0 :lol:

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!
2100-as a méhszájam,nem tágultam,csak rövidültem... :lol: :lol:

Na Lányok,győzött a férjem,most az egyik szemem sír a másik nevet,megkérdeztette velem a nemét,és csodák csodájára:LLLLYYYYYYÁÁÁÁÁÁÁÁNNNNYYYYYYOOOOOOMMMMM LESZ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PUNÁS URALOM A HÁZNÁL!!! :lol: :lol:

Talán jobb is így,mert ha csak szüléskor tudom meg,tuti visszarakatom,hogy az nem lehet,minden tünetem Pistikés volt,20 hétig hányás,stb,szóval ennyit az anyai megérzésről :roll: :roll: :roll: :roll:

Szóval határtalan az örömöm,mert kislányt szerettem volna...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


de jó, és vannak már név ötletek?

milla, mikor voltam nődokinál nem mondott semmit, h baj lenne, mivel mondtam, h szeretnénk babát.

Kép
himia
Budapest
 
 


Meli: GRATULA!!!!!!!!!!!!!!! De jóóóóóóóóóóóóóóó! Mondjuk én az elejétől éreztem, hogy lányunk lesz, már ha csak arra gondolok, hogyan készült :o :lol: :lol: :lol: Nálunk még mindig nincs név, nekem a Kamilla is tök tetszik, hogy Király Kamilla lenne. De mindig vki lehurrog :evil:

Még a végén előbb megszülsz, mint én, lassan betöltöm a 38. hetet, a méhszájam, mint egy szűzé :lol: Biztos jó bennem lenni.... 8) :o

Himia, azért mert egy orvos megvizsgál manuálisan, abból nem tudja, hogy minden OK. Kell egy alapos uh, vérvétel (hormonokat is nézni) minimum.

chamomilla
Pécs
 
 


SZiasztok!!!!!!!!!!!!!

tegnap szuper volt a strandon!!!!!!!!!!
Mátém nagyon élvezte hogy csak velem is lehet!!!!!!!!!:))))))))

Cham biztos csini vagy szőkén is:)))))

Meli JUPIJJJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Ovulation déjed van... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jAJAJA,elfelejtettem,szőke várandós pocakos képet kérünk.. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nita, drukkdrukk 8)

Meli, na majd ha lefotóz vki, kapsz képet! Legkésőbb a szülőszobán :lol:

Ma voltam NST-én, elég szép görbéim lettek. :o 1 hét múlva megyek dokihoz. Ti hogy bírjátok ezt a hülye időt? Én tegnap este nagyon kész voltam :roll:

chamomilla
Pécs
 
 


ja és NÉVMÉGMINDIGNINCS :evil: :evil: :evil:

chamomilla
Pécs
 
 


na, csajok benéztem ide... és mit látnak szemeim? :shock: beindult a fórum? 8)

himia: ne hagyd magad lerázni! sokszor sz.rnak az emberrel, mert még nagyon fiatal, nem kell kivizsgálni... ha nem akarsz még nagyobb kivizsgálást, esetleg elmehetnél feliratni MASTODYNON CSEPPEKET (http://www.google.hu/search?aq=2&oq=mastod&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=mastodynon+csepp), nekem bevált. igaziból a női szerveket rakja rendbe és jótékony hatással van a szervezetre. ezt amúgy nitácska is simán kipróbálhatná.

melinda: gratula a kislányhoz :D én nem bírtam volna eddig, hogy ne tudja mim lesz..

cham: te jóóó ég!!!! most nézem már 38.at taposod? :shock: :shock: :shock: a királylány nekem tetszik :D szerintem anyakönyveztessétek így... DE a Kamilla is KIRÁLY :lol:

Kép
selyem
Pécs
 
 


velem semmi extra, múlt héten lett volna aktuális az afp-m, de nem vették le mert elvileg a gyerek fejkörméretének minimum 35 mm-nek kell lenni és az én gyerekem le volt maradva 3mm-el :D szóval, hazajöttem növeszteni és holnap megyek szigetvárra nagy uh-ra meg afp-re. ki érti ezt?! na mindegy. kíváncsi vagyok, hogy megvan-e még a fütyköse vagy lecsavarozta azóta :D :D

a fészket elkezdtem rakosgatni.. tegnap kifestettük a szobánkat (52 m2-en lakunk most albiban, és velünk lesz egy szobában), hétvégén megyünk pestre ikeázni kicsit.. :) megvesszük a nagyobb dolgokat, mert szeptembertől folytatom a sulit a hasam meg csak nőni fog, szóval ilyen nagyobb kiruccanásokhoz nem biztos, hogy lesz kedvem meg időm sem.

szeptembertől suli, januárban szülés, aztán meglátjuk... de szeretném megcsinálni a második félévet is még ha nehezebb is lesz. lehet, hogy kérek egyéni órarendet és csak vizsgázni járok be... na majd meglátjuk.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Meli pont pé napján nem voltunk együtt:(((((
de előtte meg utána két nappal igen....szval nem tudom sikerülhetett e........

Cham pedig most már találjatok nevet a kis picinek:)))

Selyem köszi.lehet ki próbálom én is ha nem jön össze a béjbi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

gondoltam hozok pár képet....ezek múlt héten készültek:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)

Aranyosak a fiúk Nita :)

Selyem, és akkor mi lesz az AFP-vel? Nekem csak azt mondták, hogy ettől eddig menjek be valamikor... :?

Kam, szőke???? :D jó lehet, anno én is voltam szőke, de nem volt jó, leégette a hajam :D te milyen vagy eredetileg?

Meli, 32 hetesen a 2100 nem kicsi kicsit? bár, ha te nem aggódsz, akkor én sem :lol: gratula a puncihoz :) név van már? :)

Himia, lehet tényleg érdemes lenne megnézetni a dolgokat, végül is 3 vérvétel, nem ügy... és akkor nem sötétben tapogatóznátok...

Van egy barátnőm, ők 3 éve próbálkoznak eredménytelenül... kiderült szóból, hogy minden ciklus közepén vérzik és folyamatosan tejedzik a melle... mondtam neki, h menjen el egy endokrinológushoz, az tud segíteni, 2-3 hónap és babás lesz! Erre ír a minap, hogy majd jövőhónapban elmegy a házi orvoshoz, megnézeti, nehogy daganata legyen, és azért nem jön össze a baba... én meg: :shock: na de nekem mindegy, ha nem kell a segítségem, akkor ennyi, akkor menjen a házi orvoshoz...

Mi jól vagyunk, Samu egyre mókésabb dolgokat csinál, tegnap pl egy akkora babaalkatrész jelent meg a pocak jobb oldalán, hogy azt hittem, elájulok :D megkötöttük a szerződést a Krio-val, ma kitöltöm a jelentkezési lapot a csecsemő újraélesztésire (azaz hogyan használjuk a légzésfigyelőt című tanfolyás), azt is beviszem, meg megpróbálok még egyszer sziámi harcoshalat szerezni, ez most úgy fest, nehezebb lesz, mint hittem... babahalat akartam, de asszem az nem lesz... :( mindegy, nem akarok köcsög lenni, a bácsi tegnap azt mondta, hogy az én kedvemért mára hoz, akkor elmegyek, megnézem ott... de mondta, hogy nőstényt nem nagyon tart, innen gondolom, hogy már kifejlett példányai vannak... :)

Na, megyek, reggelizni kell... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!
Még 2in1...pedig tegnap azt hittem kórház lesz. Kárpitot tisztítottam, egyszer csak olyan fájás jött rám, hogy ihaj. Majd lefeküdtem és néztem az órát, olyan 10 percenként jöttek a nagyon erős fájások, mintha a sacralis csigolyáim és az egész medencém szét akarna szakadni. Komolyan, utoljára ilyet a szülőszobán éreztem, mielőtt a műtőbe toltak. Sírni tudtam volna. Aztán abbamaradt, szerencsére. Még nem készültem fel a bébire. Komolyan. Kell még 1 hét, hogy minden a helyén legyen. Úgyhogy ma a főzésen kívül nem vagyok hajlandó semmit sem csinálni.

Amikor az Energy cég tanácsadója voltam, rengeteg meddőnek nyilvánított nőnek tudtam segíteni. Kár, hogy nem jegyeztem fel, hányan lettek babásak, de minimum 20 "betegem" biztos. A háziorvosok nem értenek hozzá, szakember kell. Én sem vagyok az, nem azt mondom, de tudok tanácsot adni, milyen szakemberhez forduljon a páciens. A legjobb egy meddőségi nőgyógyász- természetgyógyász, meg egy jó endokrinológus. De együtt a kettő. A természetgyógyász meg legyen mindenképp orvos, ha olyat nem is sikerül találni, aki nődoki-tgy szakértő. Mert most már minden kövérebb teherbe nem eső nőnek ész nélkül felírják a gyógyszereket, úgy hogy nem is igazolt, hogy inzulin rezisztens pl....Aki egészséges életmódot él, nem lesz ilyen problémája...én ha hízom, azért van, mert többet eszem és nem mozgok. Ennyi. A terheléses cukrom 4,6 lett terhesen is, mert a kezdetektől odafigyelek rá. Pl kenyeret nem is tudom hány éve nem ettem. Le lehet róla szokni, ahogy a cigiről is leszoktam anno....Ha vki igazán akarja a babát -legalábbis nekem ez a tapasztalat- tényleg megtesz érte mindent. És nem szabad depizni, letörni, akár vetélések után sem. Minden nézőpont kérdése, túl kell lépni, mert addig nem jön a baba, amíg nem gyászolja el az anya. Amelyik baba elmegy, annak általában súlyos genetikai betegség áll a hátterében (érdemes lenne elolvasni minden babát tervező nőnek az orvosi fejlődéstan könyvet). Vagy a nem megfelelő orvos kiválasztása, mert sokszor ugye ott a progi elégtelenség, stb...na de sokat okoskodok megint.

Nita, nagyon szépek a gyermekeid, pláne a nagyobbiknak már a szeme sem áll jól :D 8)

Jeanner, én alapból gesztenyebarna vagyok (jó sok ősz hajszállal...), de úgy 16 éve nem találkoztam az eredeti hajammal :lol: a legjobb barátnőm fodrásznak tanult....mondjuk nem tudom melyik áll a legjobban, aki barnán ismert meg, nem rajong a szőkéért. De aki meg szőkén lát először, semmiképp nem bír elképzelni sötét hajjal. Az biztos, hogy egy darabig így maradok most, mert végre jó színe van és nehezen sikerült összehozni. És még most tönkre sem ment :o no meg tényleg fiatalít. Tavaly nyáron volt hogy feketére kentem, szerintem egy jó 10 év különbségnek látszik a 2 frizura.

selyem, nem semmi hogy már te is 17 hetes vagy! Szerintem kérj egyéni tanrendet. Sajnos nálunk nem lehet, úgyhogy én februártól vissza is megyek. . Jobb letudni a sulit, mert utána annál nehezebb visszamenni. Meg amíg kicsi, jobban tudsz tanulni. Tapasztalat.
Amikor Pesten laktunk, soha nem értettem miért jönnek fel vidékről az Ikeába :lol: én nem szerettem, néha benéztünk, max ettem egyet. De pécsi, komlói mindig jött szembe :o

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!
Jeanner a méhszájam 2100 és az nem kicsi,a baba max 1,8 kg lehet,nem volt súlybecslés,csak 36 héttől van,de azt mondta a szonós,hogy jó súlya lesz.
Még jövök ma!
Nita,de szépek a gyerekek,nekem az ilyen kerekfejű rövidhajú gyerekek a zsánereim :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


himai érdemes chamtől tanácsokat kérni, sokat segít :) nekem is mindig segített a nyűgeimben vagy vetélés után....

jeanner: szoktam nézegetni a blogodat :) jók a samurucik, amiket vettél.. most már lassan te is szülsz....

cham: ikeázni külön fogalom nekünk vidékieknek :D :D :D szeretem a princess tortát, és a kis állatkákat 200 ft-ért :D

jobb lenne, ha tényleg nem mozognád túl magad, nehogy megszülj nekem a nappali közepén!!!!! jah, és kérek sms-t ha kijött a királylány ;)

afp... végül ma voltam a 17.héten. nem tudom mire mennek vele, ha 16.héten kell levenni a vért, de ők tudják. egyébként szigetváron most csinálták meg a nagy uh-t is, ami normál esetben 18-19.héten aktuális. mindegy, nekem jó így :D

uh-n minden rendben volt, kis édi a bébi. szopizza az ujját és határozottan fiú :D (12.héten már mondták hogy az lesz, de most már tuti)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Meli, hülye vagyok, sokat akartam írni a 2100-ra... :D nagyon korán volt még.... mi szerdán megyünk mázsálásra, kíváncsi leszek :)

Kam, képet kölcsönözhetnél :) milyen szőke ez most? sötétebb? világosabb?

Selyem, gratula a tököshöz :D nevetek van már? :) hát fura, de én azt tapasztaltam, ahány kórház, annyi szokás... nálunk pl. nincs 36. heti UH, csak a 38. héten flowmetria... nem értem, miért, de én is így vagyok vele, ha ez a protokoll, akkor ez a protokoll...

Velünk semmi extra, ma elpakoltam Samumat, mert már tényleg nem lehetett lépni sem a cuccaitól, most rend van :)

Megyek, eszek, délután ikea, csak még jönnek át anyósomék :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Selyem, hatalmas gratula a kisfiúhoz!!!! :D Emlékszem, amikor az első gyermekemnél megtudtam, hogy fiú, ráragadt a vigyor a fejemre napokig :D annyira szerettem volna elsőnek pasit. Az a baj, hogy most meg már annyira megszoktam, hogy 2 fiam van, nem is tudom mi lesz velem egy kislánnyal 8) furcsa lesz, az biztos. Sms-t mindenképp küldök majd.

Jeanner, te is Ikea? Nem találkoztatok selyemmel? Húúú, te is már 30. hét, nem semmi! Megy az idő 8) a hajam világosabb szőke. Raknék képet, de az ilyen "pózolj a tükör előtt"-et kihagynám :lol: HA esetleg készül rólam vmi emberi fotó, akkor ígérem felrakom. De én is csak mostanában ételeket fotózok :D

Tegnap én is jól elvoltam, Müller, Lidl, sütés-főzés, meg fetrengés.

Ja az AFP szerintem szinte felesleges vizsgálat.....meg ahány kórház, annyi szokás. Pl 7 éve, mikor Milánnal voltam terhes, genetikai abszolút nem volt, NST sem, de pl Toxoplazmát néztek -amit Marcinál sem, meg most sem- sőt akkor a 17. héten nézték az AFP-t és jól beparáztattak, mert persze nem volt jó az eredmény......
Pl Milánnak volt vesetágulata (elmondanám, szerintem minden fiúnak van) és 1 évig kellett hordanom gondozásra. Agyrém volt! Semmi baja nem volt persze. Marcinak dettó ugyanez volt (ezt uh-on látják amúgy), de Pesten nem vitték túlzásba, azt mondták ez 1 éves korára OK lesz, de ha panasz van, jelentkezzünk. Nem volt panasz soha, így nem vittem. Meg a nagyobbnál sem, viszont, az rohadt rossz volt, hogy 2 hetente kórházba kellett hordani, hogy egy zacsit ráhúzzanak a kukira, hogy pisiljen, ami persze mindig tök rendben volt. És volt, hogy 1 órát kellett várni, hogy pisiljen........jó móka.

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

tegnap lent voltunk Pátyon az unokatesóméknál!!!!
hivatalosan is büntető jogász lett!!
ezt ünnepeltük meg....hamarosan töltöm fel a képeket......jó sok lett:)))))

Jeanner a barátnőd vessen magára ha nem kel a segítséged!
örülök hogy te és Samuka is jól vagytok:))))

Cham kezd izgalmas lenni a dolog:))))))
köszönöm a fiúk dicséretét:))))

Meli akkor majd 1x élőbe is megláthatod őket:))))))

Selyem akkor gratulálok és üdv a fiús anyukák táborában:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, muti a képeket :D Mi majdnem Pátyra költöztünk anno 8) Szép kis falu szerintem! Büntetőjogász meg jó szakma :wink:

Ma is jól elfáradtam, DE: ledőltem aludni 16-kor és mikor keltem fel? MOST. És még tudnék aludni......kész. Az igaz már fél 8-kor fent voltam és hajnal 1-kor feküdtem, de én nem vagyok ilyen délután tentikézős :lol:

chamomilla
Pécs
 
 


ez a babanetes óra nem is jól mutatja az időt, nálam 20:24 van

chamomilla
Pécs
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem is meséltem, 1 hete van macskánk. Mentem a fiammal a közeli boltba múlt héten vasárnap reggel és ott nyervogott a bolt előtt a cica. ÉS jött utánunk egészen hazáig. Elég soványka volt, nagyon éhes, így adtunk neki enni egy kis májkrémet. Hiba volt, mert nem akart ezek után elmenni 8) A házba nem engedem be, mivel a nagyobbik fiam meg én is allergiások vagyunk a cicaszőrre, meg amúgy is nem tűrök meg állatot a házban, nem odavaló, meg aztán épp elég a családot ellátni. De annyira cuki, hálás ez a macsek, a lábtörlőn alszik, reggel meg este nyávog, amikor éhes, akkor adok neki enni. És miket eszik........behalok tőle, pl virslis lecsót rizzsel. Meg gulyáslevest :D Frankón megeszi a répát is, krumplit. Bolognait tésztával. Gyerekkoromban volt többször cicánk, azok olyan finnyásak voltak....de ez nem és ráadásul mindig dorombol meg hízeleg. Azért majd beoltatom, meg ha marad, ivartalanítani sem ártana, ugyanis kislány :roll:

chamomilla
Pécs
 
 


nitacska007 írta:itt megtalálod a képeket:)

http://hargitai007.blogspot.com/2011/08/patyon.html


OK, nézem 8)

chamomilla
Pécs
 
 


Nita, nagyon klassz fotók, jó sokan voltatok! 8)

chamomilla
Pécs
 
 


Szijasztok :)

Nita, szépek vagytok :)

Cham, nem mentünk végül, mert anyósomék később jöttek, így soká mentek, aztán már nem akartunk nekilódulni... :( majd a héten... ez úgyis olyan rohangászós hét lesz, utána nem megyek már sehová, csak pihi és itthon :) és pihi :) és itthon :)

Én is nagyon örülök am, hogy kisfiunk lesz, de bevallom, másodiknak szeretnék kislányt :) harmadik most már kérdés, hogy lesz-e, mert egyelőre nem nagyon férnénk el, de úgyis a jövő hozza még, mi lesz, egyelőre én kettőben gondolkozok, férjem 3ban :) meg persze, hogy mit enged a doki, mert ugye én Rh- vagyok a férjem Rh+, így valszeg a gyerekek is azok lesznek (bár mondtam, hogy nyugtával a napot 8) )

Nita, megnéztem a képeket, nagyon szépek vagytok!!!!!!! :)

Mi ma megyünk szülésfelkészítőre, remélem, ma már megtartják, a múltkor elmaradt...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!!!!!

Cham nagyon szép dolog tőletek hogy befogadtátok a cicát az allergia ellenére is:))))
énis szeretnék de api nem engedi...max csak a kertbe de nekem meg a házba kéne mert télen bizony néha találkozok egérkével:((((((
az étvágya a cicának tökéletes..látszik rajta ha éhes mindegy mi csak étel legyen:))))))JÓ CICA!!!:)))

a bulin igen jó sokan voltunk de nagyon jó volt:)

Jeanner köszönjük:)

mi is lányt szerettünk volna másodiknak és majd most talán 3.nak de tuti a kis hármaska is fiú lesz.de imádni fogjuk őt is:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tegnap házhoz jött a buszocskánk:)))
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép

Kép
biciklim és háttérben a házunk:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nagyon klassz fotók! És a kertes házatok is tetszik.Meg az almafa ott előtte 8)
Kellett nekem ódákat zengeni a macskáról. Lelépett :cry: Tegnap reggel befaragtam rá, mert a férjem sonkás szalámit adott neki reggel -ami már alapjáraton kiakasztó, hogy ritkán veszek, mert drága- erre megszagolta és nem ette meg....Délben jött volna enni, gondoltam, amíg nem eszi meg a szalámit, nem adok neki. Nem ette meg. Egész nap nem is volt itt, szerintem elment máshova. Este megjelent nyávogva, adtam neki 1 szelet pizzát, tele sonkával, sajttal. Megszagolta és nem ette meg. Aztán mára már le is lépett...talán jobb is így, szellőztetni nem tudtam, mert mindig be akart jönni az ablakon. Baba mellé nagyon nem hiányzott volna, hogy örökké odafigyeljek a macsekra, mikor hol van. Még jó, hogy a fiúk Balatonon vannak, nem lesz sírás, hogy nincs cica......-remélem elfelejtik.

A lényeg: most jöttem meg a dokitól. Nekem ilyen sz.r napom még sosem volt. 9.30-ra mentem NST-re, persze már tök korán felkeltem, fürdés, hajmosás, hajvasalás, smink 8) na jól puccba vágtam magam. Ott időben be is hívtak. Persze a bébi VÉGIGALUDTA az egészet, hiába keltegettem. Azért volt 1-2 fájás, de jövő hét keddre kaptam időpontot oxitocinos infúziós terhelésre.....(amúgy szerdára vagyok kiírva....) Felhívtam a dokim asszisztensét, azt mondta várjam meg a dokit, csak épp bement a műtőbe, de meg akar vizsgálni. FÉL 13-IG vártam rá. OK, nem tehet róla, de én azt hittem megőrülök ott a váróban. Vinnyogó, ordító, idegesítő gyerekek, még idegesítőbb szüleikkel (aki nem tudja a sajátjait nevelni, minek vállal még???), büdös, izzadságszagú, zsíroshajú "nők" persze pont mellém ülnek le.-komolyan majdnem hánytam 1-2szer és mintha a homlokomra lenne írva, gyertek barmok, beszélgessünk :x :x :x na ez elég is volt, olyan fájásaim lettek már az idegtől, mondom mindjárt megszülök.....SZÜLNI??? megvizsgált az orvos, 1 ujjnyira vagyok nyitva (vicc), méhnyak rövidült, de koponya mozog, esély kb 0 a hüvelyi szülésre. Azt mondta, ha nem indul be keddig, akkor a terheléses vizsgálat után megindít. Szép kilátások. :?

chamomilla
Pécs
 
 


Cham köszi!:)
a cicát sajnálom de igazad van.......én is szeretnék cicust de belegondolok még Barnika is kicsi lés ha sikerül hármaska akkor se lenne igazán jó..talán majd ha nagyobbak lesznek a gyerekek lesz :)

elhiszem hogy ki voltál mennyi ideig kellett várnod..na meg azok a nők.....ismerős ez az érzés.....
azért én még drukkolok hogy sima szülés legyen!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, köszi :) Amúgy már lehiggadtam, mentem egy kört a városban, ettem egy jó nagy adag fagyit az Árkádban, mindjárt jobb kedvem lett. Meg benéztem egy Euro Shopba, tök jó, 290 Ft-ért van 1 literes Quanto öblítő, meg 580-ért 2 literes Lenor. Palmolive, Fa, Old Spice tusfürdők is mind 290 Ft, nem is értem, a Tescoban meg 3-at vegyél meg, hogy megkapd darabját ennyiért. :?

Amúgy még akartam mondani, hogy én másodjára is fiút vártam, mert úgy gondoltam, jobb 2 fiú, mint 1+1 fiú-lány. Csak mert a férjemnek is húga van, aztán nem vmi jó testvérek. Mármint nincs velük gond, de nagyon különbözőek is, meg nem nagyon foglalkoznak egymással sosem. Nekem nővérem van, de mit nem adtam volna egy bátyusért, akinek helye haverjai vannak :lol: :lol: :lol: 8) mint a barátnőmnek, akivel felnőttem, hogy irigyeltem mindig :lol: :lol: :lol:

NA de most 3.-nak azért jól jön egy kiscsaj, mert pont nekem ne legyen lányom, én olyan tipikus hülye nőci vagyok, szóval értitek 8) Át kell ezt vkinek adni. Mondjuk a fiúkat meg eszement imádom, pláne a nagyot, hogy mindig simogat, puszilgat, hogy anya te olyan szép vagy, meg így szeretlek, úgy szeretlek (de rossz anyós leszek :twisted: :twisted: :twisted: ), a kicsit meg azért csípem, mert olyan rossz, kis rafkós pasi. De már 3 évesen olyan egója van, lesz vele bajom. Pl reggel pisilés után mostanában az az első, hogy beáll a tükör elé, hogy zselézzem be neki a haját és ott nézeget, meg állítgatja magának. Aztán kiakad, ha nem úgy áll egy hajszál :o

Én meg lefotóztam magam a tükörben, általában mindenkit kiröhögök, hogy "pózolj tükör előtt" szóval elég vicces, hogy pont én pont a tükör előtt. :lol: Amin nincs rajta a fejem, felrakom, akit érdekel a szőke séróm, annak priviben elküldöm az egész alakosat :wink: Mondjuk baromira nem adja vissza az igazi méreteim, szerintem ezerszer bálnább vagyok, komolyan.

chamomilla
Pécs
 
 


Kép [/img]

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Nita, szépek vagytok :)

Kam, cicát sajnálom, dehát macska... :roll: ti már itthon vagytok? vagy eddig is itthon voltatok csak én hittem azt, hogy külföldön laksz? Hát csak beindul magától az a szülés, remélem... drukkolok!!!

Mi jól vagyunk, ma megyünk UH-ra, majd hozok képeket :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Cham jól tetted hogy fagyiztál!!!!!
az öblítők szuper áron voltak......ritkán járok arra.....

remélem hármaskával követlek téged..2 fiú+1 lány:))))))

szép nagy pocakod van!))))))))))

Jeanner várjuk az uh fotót:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jeanner, kérünk fotókat :D JA én nem lakom külföldön, 11 éve voltam Kanadában, de azóta vagy Pécsett lakunk vagy Budapesten. Most 1 éve Pécs...meg amíg el nem végzem az orvosit. AZtán meg tuti külföld, mert kint keresel minimum 1 milliót havonta, itt meg 90 ezret. Nem azért tanulok 24 éve folyamatosan...

Nita, egy biztos tippem van a lány készítéshez: csak pé előtt együtt lenni :wink: Az első fiamnál nem nagyon emlékszem, hogy volt, ugyanis gyógyszert szedtem, csak néha eltoltam, nem pont 24 óránként vettem be. Akkor kollégista voltam és abban a hónapban volt kb 2 együttlét, amikor hazamentem....mégis összejött 8)
Ketteskénél Jónás napon voltunk együtt, amikor fiút ígért (mensi alatt :oops: ), meg pé napján és utána. Valószínű Jónás napon fogant, mert már az első uh-on pont annyi nappal volt idősebb, és az a mérvadó.
Most meg.... :lol: :lol: :lol: na annak irtó jó storyja van, de az nem publikus, viszont abban a pillanatban mondtam, hogyha most terhes leszek, tuti lány lesz.
Szóval szerintem számít az időzítés, az időtartam, a hely, a körülmények meg minden 8) 8) 8) :lol:

Hasznossá teszem magam, amíg nincs az a dög meleg, komolyan én ezt már nem bíííííííííííííírom :roll: És csak jön mindenki a hülye kérdéseivel, jaj egyben van még? MEg a boltban, minden egyes alkalommal: nem hiszem el, hogy nem ikrek. Nem azért de amikor én nem vagyok terhes, hol érdekel más mikor és hány gyereket szül, ha csak nem közeli rokon, vagy barát....

chamomilla
Pécs
 
 


Cham most legtöbbet pé előtt voltunk együtt de utána is 2 nappal.......
de hát nem tudom volt e egyáltalán pé...azt tudom nem akarok lh tesztezni meg semmi ilyet.........nem szeretnék még jobban megbolondulni......

elhiszem hogy idegesítő így a végén a sok kérdés...egyik füleden be másikon ki!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Cham,nagyon szép formás pocakod van,a testalkatodhoz képest igen méretes,mekkora volt a súlybecslésen a kisbabátok?
Nevetek van már?

Nita,de szép a kisfiad!Máté?Oviba?

Jeanner,fotóóóóóót!!

Himia,Rena,Selyem merre vagytok???

Selyem,gratulálok a kisfiúhoz!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szia Meli! Eltűnsz pár napra, aztán azt hiszem előbb szülsz, mint én :wink: komolyan, soha nem gondoltam volna, hogy kihúzom így végig. Ennyi arról, hogy a lányok előbb jönnek :?

Tegnap nagyon rosszul voltam, iszonyú magas pulzussal, de ahogy jött a hidegfront, jobb lett. De nem volt elég hideg, mert nem robbant ki belőlem a bébi 8) Most is vizes törölköző van a fejemen, a lábam, mint egy tuskó a sok víztől. Kínomban meg egész nap zabálok......felváltva sósat édessel.

Hogy mekkora lehet a bébi, fogalmam nincs, pár hete, mikor voltam uh-on (36. héten) 3 kg-ot mondtak. Az biztos, így a végén híznak sokat, hetente 20-30 dkg-ot...kiváncsi vagyok. De én nem is hiszek az ilyen súlybecslésekben...Martinomnál 5 kg-ra (!!!) saccolták a születési súlyt és 3750 g lett 38+4-re. Milánnál 4 kg-ot mondtak, 38+0-ra 3670 g volt. Egyiknél sem szedtem SEMMIT, mindig aggódtak, jaj biztos a terhesvitaminok. Tényleg, mi lett volna, ha szedem őket?

Nita, szerintem is felesleges az lh tesztezés -pláne, hogy már van 2 gyermeked-, ha tudod, nagyjából mikor van pé, akkor el kell kapni apucit :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


Név még mindig nincs :lol:

Nem tudunk választani.....nekem ugye a Kamilla, Vivien tetszett a legjobban, de a férjem ezekről hallani sem akar, mert végre kibökte, nem az a baja, hogy ostoba név, hanem van Vivien ismerőse kislány (volt nőjének vmi rokona....), aki nagyon kövér és azt mondta csak ő jut eszébe erről a névről...a Kamilla szerinte meg nagyon gáz :roll:

de azért pár néven meg tudtunk egyezni és enyém a döntés, hogy válasszak közülük......DE NEM TUDOK

Lilla, Gabriella, Barbara, Hanna, Gréta, Brigitta

Mindegyik becézhető, nem azok a divatnevek, majd Dr előtaggal is működnek (Dr Király Zsüli elég vicces lenne :D ), szóval mindegyik OK nekem is. Viszont a kedvencem a Lilla lenne, de nem tetszik a Királyhoz. Majdnem Király Linda, :? :? :? de tényleg a Lilla tetszik, az orvosis angoltanárnőm egy szuper jófej, gyönyörű, okos csaj és Lilla. Csupa pozitívum. na majd kitalálom. 2 nevet nem akarok, mert az orvosis pecsétre is rákerül :lol: de tényleg, olyan gáz, tök sok ismerősöm szív miatta, pláne, hogy a 2. nevük János pl és soha életükben nem használták.

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!!!

Meli köszi!
Máté anyukáméknál nyaral....holnap jön elvileg haza!:)

Cham na itt a bibi....foggalmam sincs mikor vagy egyáltalán van e pé-m.....

én a Hannára voksolok:)))vagy esetleg a Grét vagy a kettő együtt..nagyon szép:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nekem Brigim lett volna,csak a Fülöp Brigittát nem a legjobb kimondani,Lilla lett volna ha egy éve nem a kutyánknak adom ezt a nevet :evil: :evil: :evil: :evil: olyan mérges vagyok,szép is,egyszerű is,erre odaadtam a kutyánknak.Ááááááá :evil: :evil:

Mi döntöttünk,vagyis a férjem,nekünk FÜLÖP KRISZTINÁNK lesz!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ja,a lányok sietnek igen.....Melcsi is késett 3 napot.Inkább jönne hamarabb meglepődne az ember max,de ha késik.....te még mindig egyben,menj már szülni,stb,stb... :roll:

Én Lillára szavazok!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli, a Krisztina is tök jó szerintem, pláne, hogy ez egyik legjobb barinőm is Kriszta 8) egy igazi nagyvilági nő 8) 8) 8)

Én még mindig agyalok, de vagy Lilla lesz szerintem vagy Hanna, de én is a Lilla felé hajlok, mert nekem nagyon tetszik, sőt talán a legjobban az összes közül, csak a Király miatt vetettem el első körben. Majd felveszi a férje vezetéknevét, ahogy én is tettem :lol:

Nita, nem szoktad érezni a pé-t? Nekem mindig úgy szokott nyilalni, meg szúrkálni, dea legbiztosabb jele a mindenkivel mindenhol azonnal sexelni akarok vágy :lol: :lol: :lol: viccet félretéve, nem vagyok egy mániákus, de akkor tényleg végem van :oops: :oops: :oops: 8) de ha 33 napos ciklusaid vannak, akkor szerintem ha 9-20. napig legalább 48 óránként akció van, tuti babás leszel. :wink: :wink: :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


Meli szép neve lesz a lányzódnak:)))))))

Cham szerintem most állok át a 35 napos ciklusokra.......mult hónapba is annyi volt és még most se jött meg ....most várok......
néha szoktam érezni szurkálást "félidő" fele......ez a 9-20 nap között bőven voltunk együtt.....
majd meglátjuk...tegnap előtt a teszt csont nega lett...és már csak 1 db-om van itthon......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: