Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Várok ide mindenkit sok szeretettel aki szivesen csacsogna kicsit mig várjuk a sok +-os tesztet valamint azt az időt mire jöhet a várva várt kistesó!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szia!!!!!!
csatlakozhatok?a 3. babát tervezzük:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska! Hát persze, hogy csatlakozhatsz!!!! Mesélj magadról kicsit!
nagyon örülök, hogy jöttél és remélem csatlakoznak még többen!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Szia!!!
igazából én "ismerlek" rendszeresen olvasom a babás sarkot.........:)))
rólam:24 éves vagyok több mint 7 éve kapcsolatban van 2 gyönyörű fiunk.és ha minden igaz hamarosan jön a kis 3. :)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot neked!

Oh szóval akkor Te olyan kis zugolvasó voltál??? :lol: :lol: :lol: Ami nehogy félre értsd nem baj csak késrdem??!! És oda akkor te nem szerettél volna csatlakozni?? Mert az az igazság, hogy én azért nyitottam ezt a topikot hátha lesz végre valaki akivel akikkel megint lehet jókat beszélgteni! Régen olyan jó vot az a topik csak úgy pörgött! De most már??? Szinte mondhatni senki nem jön! Persze érthető is néhány ember részéről hisz még elég csöpp a maócskájuk és hát mondjuk nekem is mancika az első! És olyan rossz volt, hogy szinte csak magamnak írogattam! Hellyel közzel jött 1-2 ember! Aztán lett egy rég eltünt babásunk aki megint eltünt miutána a sors nem adta meg neki a másik babát! És hát valjuk be haldoklott! Nos most reménmykedem, hogy itt uj emberekkel és uj reményekkel valamint uj témákkal fogok megismerkedni!!! És ami a legfőbb, hogy tapasztalatokat is cserélhetünk!
Gondolom a két kis ifjú mellé jó lenne egy kis hercegnő!
Nektek az két kis herceg hamar sikerült?? Probléma mentes volt a terhességed???
Ha te úgy mond ismertél engem akkor tudod nagyjából, hogy nálam semmi sem tőkéletes!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szia!!!!

sokszor gondoltam hogy csatlakozok de már egy jól összeszokott csapat vagytok és ezért csak olvasok:)))

az eltünt babás a Csucsu?
ismerem őt..ő is itt lakik Halásztelken..ismerjük egymást.......

Máté véletlen baba..utána volt 2 vetélésem a 12 és az 5. héten 3 hónap különbséggel.majd utána jött Barnika.......és ha minden igaz jön hármaska is:))))

olvastam igen hogy nem volt minden rendben veletek:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Igen Csucsura gondoltam! De jó, hogy így ismeritek egymást! Ez jó! Bár Csucsu sokat dolgozott, ha már nevén nevezzük! Meg ott a háztartás is, de azért én akkor is sajnálom, hogy így szétfpszlott az a jó kis csapat! Mert mi egy tényleg jól össze szokott csapat voltunk! De erről többet ide minek, hosz remélem, hogy itt is lesz egy uj és szupi kis össze szokott csapat! És ha úgy adodik akkor azt sem bánom, ha a régiektől ide csapodik valaki! És azt még jobban remélem mert, nem tudom mikortól olvasol minket, de sajna voltak lyan emberek akik valaki miatt jöttek és balhéztak! És remélem ilyen itt nem lesz! DE hadjuk is a régi topikot!

Sajnálom a két vetélést, de legalább annál nagyobb volt az öröm mikor megszületett a kis Barnika!!
Jön a hármaska is?? Csak nem pirianyo késik???????? De jó!!!!!!

És te mit főzöl ma??? Én ma zöldség levest csinálok kijevit csak nem pulykából, hanem karajból hozzá krumpli pürét!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


csucsu szegény most is sokat dolgozik:((((((((
igen jön 3-aska:))

Kép

holnap m egyek dokihoz:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága Nitácska! Most akkor még csak halk gratu! És remélem jössz holnap doki után és elmondod mit mondott!!!!! Nagyon kiváncsi vagyok! És nagyon szurkolok is, hogy mnden a legnagyobb rendben legyen!
És azt még nem is mondtam, hogy csodaszépek ezek a tesztek!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


köszi Nócika......persze hogy elmondom akármi is legyen!de minden oké lesz!!!:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Persze, hogy midnen okés és köszi, hogy hozod az inmfot, de azért hozzál majd szép kis fényképet a kis manócskáról!!!!! Jujj de izgi! Én is már annyira várom! hogy mi is belekezdjünk a projecktbe és még jobban várom, hogy én is hozhassak ilyen szép zebrás tesztet!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


drukkolok akkor nektek is!!!!!!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Köszi aranyos vagy, de még mi azért nem vagyunk most úgy a témán csak beszélünk már róla! Én még azért szeretnék lefogyni egy kicsit, nem szeretnék túlsúllyal babás lenni! Az első terhességem elött is szépen lefogytam, de szülés után nem ment! Szal most probálkozom vele! Nem sok sikerrel, mer apa mindig hoz haza csokit vagy ezt azt és úgy nem lehet fogyizni! Én megállom, ha a közértben vagyok, hogy nem veszek csokit, de ha apa haza hozza és ő eszik én olyan vagyok mint egy gyerek megkivánom és ezért nincs elég akaratom hozzá! És tudod nekem volt toxémiám és 2-es tipusu diabéteszem és ezeket most mind szeretném elkerülni! Szeretnék végre egy boldog várandosságot! Nem pedig dokitól dokiig!!
Mikor mész ma dokihoz?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia!!!!!!!!

van egy 4,4 mm-es petezsákom:)))))
2 hét mulva kell vissza mennem!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szijjjja!
nagyon nagyon örülök ennek a hirnek! Pihizz amennyit csak tudsz és ne aggodj minden rendben lesz!!!! Azért remélem néha jössz!??!!!
Rosszulét?? Rókakoma van????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia!

persze jönni fogok amennyit csak tudok:)))se hányinger se róka koma nincs:))))

most jöttem haza mert Mátéért kellett menni az ovib mert le esett a libikókáról és felszakadt a fejbőre.....de már jobban van hála égnek..mikor hív az ovónő azt hittem szívrohamot kapok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!!!
Te jóóóó ég! Hálistennek nincs komolyabb baja!!! vagy azért nem mentek dokihoz nehogy agyrázkodása legyen??? Hát tudod asszem én is szivrohamot kaptam volna! Istenem na csak ezektól a telefonhivásoktól mentcsen az ég!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagy ölelést és sok puszit küldök a lábadozó kicsi fiadnak!!! Neked meg most már nyugalmat!
Örülök, hogy Te azért jönni fogsz és bizom abban, hogy fognak még csatlakozni hozzánk! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Máténak már kutya baja....rosszalkodik de holnap még itthon tartom biztos ami biztos alapon...................
biztos fognak még csatlakozni... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök, hogy már rosszalkodik akkor tuti minden ok!
Én is nagyon bizom benne, hogy csatlakoznak még hozzánk és ismerkedhetünk másokkal is!
Te mit főztél ma?? Mit főzől holnap?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


ma volt még karfiolleves meg még marad holnapra is....de csinálok hozzá tojásos nokedlit salátával.....és te?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én ma rántott pipicombot csináltam rizi bizivel apuéknál ettem ebédre tojásos nokedlit! és ez a karfiol leves jól hangzik és jó ötlet lehet én is csinálok valamelyik nap!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


a rántott combi is jól hangzik...én meg lehet majd legközelebb azt csinálok.....rég volt már..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!!!!!!!!!

este erős barnás valami volt a betétemen mára halványabb lett de én már kezdek letenni a babáról:(((((((((
sajnos ez van......:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia! Jajj istenem ne add fel!!!!!!! nem szabad negativan! Tudom, hogy már át mentél ezeken a dolgokon, de akkor is! Te nem kapsz utrot??? Én szedtem az első 12 hétban! Mert én is barnáztam és görcsöltem! Nagyon imádkozom értetek!!!!! Bármi van értesits mert izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja és tessék pihenni!!!!!!!! Már amennyit lehet 2 lurko melett!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


épp ezért aggódom mert kapok utrót.igaz kettőt szedtem a napi 3 helyett........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ohh! Hát remélem azért csak nem hagy itt titeket ez a kis manócska! Nagyon bizom a jó istenben, hogy nem hagyja! Bár mindennek meg van a miértje! Biztos ennek is, csak olyan nehéz ezt elfogadni! Bár én még nem éltem át hasonlot bár egyszer lehet, de nm tudom 100%-ra! Nekem egyszer mikor még intenziven azon voltunk, hogy legyen manócska késett 15 napot mikor megjött iszonyú görcseim voltak és mikor beáltam a zuhany alá egy olyan jókora tenyérnyi darab jött ki belölem és azt hittem szét szakadok lennt! Akkor elvitt apa az ügyeletre ahol is egy suttyó doki volt és aszonta arra amit elmondtam neki, hogy hát örüljek, mert akkor így ha vetélés volt akkor most jól kiürülök és nem kell kaparni! Megnézte a vérzésem és aszonta oké! Mondjuk most már tudom, hogy egy hülye áhh inkább nem illetem jelözökkel, hogy mit is gondolok róla, de tudom, hogy többé az életbe látni nem akarom! Mondjuk csináltam tesztet nega volt, de mint tudjuk nem minden teszt azt mutatja ami a valóság!
És ezek után úgy gondoltam valamiért nem minket akart ez a pici, hogy ha valóban ott volt, hogy elment tőlünk! Vagy beteg volt!
És azért nem mész el dokihoz?? Lehet el kéne! Neked fogadott dokid van?? Azaz magánba jársz valakihez? Hol szülted a két pici fiacskádat??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


már vége vérzek.......szülésznőmmel beszéltem telón és mondta hiába megyek dokihoz nem tudnának mit csinálni ilyen kis terhességnél na meg utrót is szedtem......
mind a két fiú a délpestibe született :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon sajnálom tényleg....! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Én tarcsán szültem és mivel kora baba lett tarácsról átvitték az 1-es gyerek picre és onnan átvitték a délpestibe fel a 9.-re a neonatologiára utogondozásba és onnan hoztuk haza!
Nagyon vigyázz magadra és nagy ölelést neked!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


ma nincs a dokim de holnap van és elvisznek autóval.nem kell buszoznom....de továbbra is alig vérzek semmi görcs....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!
Akkor lehet, hogy lehetne még reménykedni??? Én ehhez szerencsére nem értek!
És másik dokihoz nem mennél?? Mert szerintem bár mondom nem értek hozzá, de nem számit minden perc?? Hiába korai a terhesség szakasza??

Mi ma voltunk védőnéninél és 10920g! Csodaszépen hizik bár meg vallom én többre tippeltem! Mert olyan súlya van!!! :lol: :lol: :lol: És olyan szép kis combikája van már neki! :lol: :lol: :lol:

Gondolom azért pihenz nem igen főzől meg semmi extra! Gondalom apa dodozik! De azért van segitséged a gyerekek miatt?? Mert hát azért gondolom főzni is kell, de most inkább pihenés a legjobb nem??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1299768398.1463.jpg[/img] [/img]

Azért bemutatom neked a lánykámat!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nincs semmi segtíségem de ma is azért egész nap pihentem..még szedem az utrót..de holnap doki.......

istenem de gyönyörű lányzó Nócika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gyönyörű kék a szeme!!!!!:)))))))

nekem itt láthatod a gyerkőcöket......

http://hargitai007.blogspot.com/

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Jöhetnék néha én is beszélgetni??

Igaz nálam a legközelebbi project a munkába állás lesz, de azért szívesen dumcsiznék a babáról, mert titkon még egy beleférne. Persze apának elég volt, de addig még bőven van idő. :lol:

Nitácska,
Olvastam, hogy mi történt. Remélem azért még lehet a helyzetet menteni. :oops: :oops:
Nócika,
Nagyon szép kislányod van. :lol: Csodaszép szemei vannak.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kedves Judy5! Üdv köztünk! Hát persze, hogy jöhetsz beszélgetni! Ezt a topik azért nyitottam! MIndenkinek nagyon örülünk!
Látom 3 gyerköc anyukája vagy! Mesélj róluk kicst!
És köszönöm a dicséretet mancikám nevében is!!!

Nitácska! Hogy vagy? Mit mondott a doki??? Nagyon izgulok ám értetek!!!

Nekem ma apa nem ment dolgozni lebetegedett! Volt is a háziorvosnál, de az annyira egy pénzéhes dög, hogy majd hogy nem azt nem mondta apának, hogy szerinte csak azért ment el hozzá, mert nem akart menni dolgozni! Gyogyit sem adott csak szopogassa a strepsilis-t! Jó kis doki! Én 6 éve járok hozzá, de mehettem hozzá akár milyen lázas betegen sose halgatta meg a tüdömet vagy nézte volna meg a torkom! Na akkor mit mondjak?? Milyen doki ez??? Bár én egész életemben ki fogtam az ilyen dokikat! Nőgyogyival sem voltam sosem megelégedve! Bár hazudok, mert a fogorvosom az jó!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!!!

ne haragudjatok hogy nem jöttem de kissé el voltam kenődve...........
szóval a baba felszívódott:(((((de nem a méhem vérzett/zik hanem a méhszájam....méhszáj sebem van.szóval muszáj lesz megcsináltatnom..21-én megyek és megbeszéljük a részleteket a szülésznőmmel..de a teherbeesést nem gátolja majd a szülésnél lesz kicsit nehezebb de az meg nem érdekel ha már ott a baba:))))
szóval lehet próbálkozni tovább.....nem adom fel!!!!!!!!!lesz még babám ha fiú akkor is:)))

Judy szia..üdv köztünk:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Köszi Nócika, aranyos vagy.
Pár szó a lurkókról.

Bazsi 12 éves, javában a kis-kamaszkorban. Van vele gond rendesen, főleg a száját kellene beragasztani. Elég jól tanul, 4-es körül mozog az átlaga +/-2. :lol: :lol: :lol:
Danika 10 éves, ő egy nagyon aktív gyerek, gitározik, énekkarra jár, focizik, imádja a hittant, ezek mellett kitűnő tanuló.Egy probléma van vele, hogy megrekedt a hiszti korszakban és valahogy nagyon nem akar tovább lépni. Akaratos, mindent kibundáz magának. Tipikus jég hátán is megélne gyerek. :lol:
Barbika 3 éves. Ő a mi kis tündérkénk. Nagyon vártuk és végre kislány lett. Hasonlóan Danihoz, nagyon értelmes. Korán csinált mindent 10,5 hónaposan már járt. Nagyszájú, nem hagyja magát. Nemrég érte el a hisztis időszak, azóta nagyon alkalmazza. :lol: :lol: Szeptemberben szeretnénk oviba menni, de még nem bizti, hogy felveszik. :oops:
Iza 8,5 hónapos. Vele még semmi probléma nincs. Imád cicizni, szinte éjjel-nappal rajta lóg. 1x kap főzit. Ő elég későn érő típus, még csak most kezdett mászni és jött ki a 2. foga. Állandóan vigyorog és keresi a nagyok társaságát. :lol: :lol: Edzésben van szegényke a tesók mellett. :lol: :lol:

Házi dokitokhoz no comment. :twisted: :twisted: Én tuti keresnék egy másikat. Vannak orvosok akik nem érdemlik meg, hogy annak nevezzük őket. :evil:


Nitácska,
Sajnálom, hogy ez történt veletek, de mindennek megvan a miértje. Eltávolítják a méhszájsebet és nagyon hamar babás leszel újra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy nagyon okosak és ügyesek a gyerekeid!!!!!!!!!!!!!!!!!!büszke lehetsz rájuk:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Na ma végre jobban kovácsolodhattunk volna és pont nem voltam itthon! Voltunk ma barinőmnél egyébként nála született a kicsi lányom.

Judy! nagyon nagyszerű gyermeid vannak! És a hiszti legyen a legnagyobb problémátok! és nem az, hogy Iza baba kicsit lassabban érő tipus! Nézd az én kicsi lányom kora baba és azon felül van neki egy olyan genetikai rendellenessége amilyen senkinek az egész világon nincs! Nos most vagy a genetika miatt vagy az, hogy kora baba lett és a tiszta oxigén tett tönkre nála valamit, de holnap azaz 12.-én tölti a 20. hónapját és még nem mászik nem megy nem áll magától szemüveges! Nos a probléma sajna itt kezdődik! DE Én mag az APUKÁJA mi borzasztóan hiszünk abban a rohadt sok fejlesztésben és érzelmi megprobáltatásban amin átmegy átmegyünk! Nézd nekünk a fogacskánk is 13 hósan jött ki az első! Na ennek tuti nincs köze egyikhez sem! És tudom, hogy fog állni menni ülni meg mindent mint minden más okos ügyes kis baba csak ő is lassan érő típus! Istenem én már anniyt fohászkodtam én olyan elkeseredett vagyok, hogy az hihetetlen! És tutod tudom, hogy az én hibámból lett kora baba! Jó nem vészesen lett korababa, mert a 34. héten született 14 napot volt lélegeztető gépen és 6 hetet kapott oxigén rásegítést! Ez maga volt a pokol! Én 5 hetes volt mikor a kezembe tarthattam elösször! Cicire is egyszer rakhattam azt mondta a nővérek kapunk 10 percet hát nem telt el 5 perc elvette, hogy na ez nekünk nem fog menni és a szájába adta a cumit!!! Na kérdem én így hogy lehet megtanulni a cicisztetést mikor meg sem mutatják csak úgy csináltam amit az ösztönöm diktált!
Nos azért a képen amit feltettem láthatod, hogy nem úgy néz ki mint egy nem is tudom milyen beteg gyerköc! Lehet csak én vagyok már türelmetlen!?!?
Remélem amit írtam nem úgy veszed mintha mit tudom én mi lenne! Csak én is írtam magunbkról! treszel majd képet a te kis manócskáidról??? Nagyon kiváncsi vagyok rájuk!!!!!

Nitácska! nagyon sajnálom, hogy felszivodott, de nagyon bizom abban, hogy szépen meg plasztikázzák a méhszájsebedet és minnél hamarabb jön a hármaska!
Nagyon nagy ölelést küldök neked!!!!!!!!

Holnap se tudom mennyit leszek, mert olyan marha szép időt mondtak! Jobbat mint ami ma volt! Úgy hogy reggel azaz délelött gyorsan megfőzök meg csinálok amit kell mancika délutáni alvása után pedig irány a játszó tér!!

Mit főztök holnap?? Én zöldség levest székely káposztával! Hmm már most éhes vagyok!!!!

Mindenkinek csodálatos éjszakát és csodás napot kívánok!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci én ugye olvastalak végig..és nagyon drukkoltam a háttérből!..de én is hiszem hogy meg lesz az eredménye a sok "tortúrának" ha ez a megfelelő szó erre.......


én ma főztem...ilyen paprikás csirkét rizzsel és kis levest hozzá....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

NItácska! Hát igen végül is mondhatjük torturának, mert be vallom már rettenetesen unom, hogy a sok hajcihőt nem cserélhetjük már fel végre nagy játszásokba sok kis barinőval!! Én pedig az anyukákkal csacsoghassak! Jó így is nem erről van szó csak kimenni úgy játszótérre, hogy picit elfeledkezhessek ebbe a "helyzetbe"!!!
És köszi a drukkot! nagyon aranyos vagy!!!!! És bevallom néha azaz mindig mikor van aki biztat az olyan jó!!! És kicsit lelket önt belém! 8)
Hmm paprikás csirke nagyon jól hangzik! Én ma megcsináltam a székelykáposztát! nagyon jól sikerült!

Nálunk meg volt a tegnap esti program! Este szokásos időben mancika elaludt és negyed 11-kor felkelt! De még jó, mert égett a láztól! 38,8-at mértünk! Azt hittem nem jól látok! Na akkor nurofen kúp be! Fél óra mulva lement és ma reggeltől eddig szerencsére csak hőemelkedése van! De mitől??? Beteg nincs is körülöttünk!!!!! És csak egészséges rendelésen voltunk ahol senki nem köhintett szal nem értem! Remélem csak valami fogzásos nyavaja! pedig csak az első foga kibújásánál volt láz azóta még rágófognál se! Azért bizom benne, hogy semmi csak bolondozik ez az egész ez a hülye időjárás miatt! vagy nem is tudom mitől! Az orra tiszta nem köhög! Csak valami ilyesmi lehet a háttérben!

Remélem mindnki jól van rajtunk kivül!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika Monor mennyire van messze Halásztelektől??? :oops: :oops: :oops:
1x össze futhatunk ha gondolod?:)

székelykápi ha van még én kérnék:))))))

melyik nap Máténak is estére 38.8-re fel ment aztán semmi baja nem volt utána,......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Nos Halásztelek és Monor a 0-on végig fél óra 40 perc! Attól függ ki milyen vezető! Apa az ország utak rámje :lol: és így neki max 30 perc! Persze, ha az M5-ös nem áll be! Mert valaki nem pancserkodva borul vagy ne adj isten rosszabb! Nos ha jössz holnap akkor szivesen adok székely kápit! Olyan fanatikusan jól sikerült, hogy hihetetlen még anyum is át jött és ebéd után repetázott nálam! Bár anyusom nagy rajongom mert imádja a főztöm! Bár apu és a bratyom is szeretnek itt enni! És a legnagyobb kritikusok a sogoromék és valamiért nekik is izlik! Bár ezek a sorok most nagyképüek, de imádok főzni! Az első kaja amit csináltam a milánoi volt és max 14 éves voltam vagyx tán még annyi se! De azért szakácsnak nem tanultam! De étteremben dolgozom, mint üzlet vezető helyettes!
Szal gyere bátran!!!

A láz tegnap este volt pont a valo világ után kezdődőtt és az a baj, hogy ma egész délután hőemelkedése volt aztán 1x felment olyan 5 körül lett 38,4 aztán semmi! Most éjszakára benyomtam neki kúpot remélem segít!! Ja és ma este abszolut üres pocakkal feküdt le nem hamikázott semmit! MIndösszesen a pajzsmirigy gyogyija van benne meg a Vigantol!

Egy kérdés! Te Barninak, hogy zajlik a napi étkezése??? Úgy értem hányszor eszik naponta és miket? Mert nekünk ez is nehézkes, mert van mikor 2 órát sem bir ki kaja nélkül és nem nagyon annyit enni, hogy sokáig birja kaja nélkül! Mi reggelire azaz hajnalban meg a vacsi cumikás tápi tízóraira tejpép ebéd főzelék 3 órási hamika joghurt puding vagy ilyesmi uzsira gyümi és a vacsi cumikás tápi! És menet közben kapja ezt a puffasztott kukit vagy baba piskotát! Nos szeretném változatosabbra venni, de valahogy nem megy ezért is kérdezlek! Ja és amit mi eszünk azok nem nagyon mennek neki max 3 falat utána öklendezik, mert hát nem rág ebben is le van ,maradva!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nos nekünk nincs autónk...gyalog a 0-on meg nem megyek de még autóval se szeretek.halál autópályának hívom......

Barni sokat eszik..amikor mi akkor ő is.....zabagép......de azért néha már válogat a kis lelkem:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nos gyalogosan akkr valoban messze van és gyalog a 0-ás igen csak veszéles! Bár, ha azt veszem mindegyik ut, mert sajna nem írják magukra az emberek, hogy bocs hülye vagyok!!!!
Nos gyalogosan... hát huh be csepel onnan be köbánya kispest onnan vonattal monorig, majd 10 perc séta! Nekünk míg pesten laktunk Ráckevén volt telkünk azaz inkább nagyapoéknak csak eladták és épitkeztek! Aztán 6 éve mikor mi elköltöztünk pestről akkor sok házat néztünk felétek, de nem halásztelken, de most ha agyon ütsz se mondom meg mi a neve a városkána ott van vagy legalább is volt a Lordok háza is! Jajj annyira anyelvemen vna, hogy már csak azért se tudom kimondani, hogy hol! Apa meg már beájult így nem tudom meg kérdezni! Jjjjaaaaaajjjjjjjjjjjj nem igaz ezt úgy utálom!!!!!!!!!!!!!!
Nos és mikor és hol szeretnél össze futni velem?? Én szivesen talizom veled! Gondlom neked is gyerekek miatt nehézkes! De majd csak megoldjuk valahogy!

De jó neked, hogy Barni szeret enni! Mancika csak a fogára valot kedveli!!

Judy?? Te ilyenkor család???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia!!!

szerintem a campóna jó volna nem??????oda jön be vonat is......... :roll: :oops: :oops: :oops:

felénk Lakihegy,szigethalom van........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


AAAAAAAhhhhhh Szigethalom! na az!!!!!

Amugy szia! Bocsi, de úgy megörültem, hogy írtad!!!

Na most csak rövid leszek majd este is jövök dumcsizni!
Mancikának mára sem lett jobb a láza így bevittük az egyes gyerek klinikára mert reggel korán 39,3-at mértem4 vcettek vért az szinte tők jó és a vizelet holnapra lesz kész! Majd holnap kell vissza szoljak telon! De nem hiszik, hogy bármi is lenne! Nos így haza engedtek. Csak annyit mondtak miután megvizsgálták, hogy a torka piros a tüdelye tiszta! De kérdem én, hogy mi az oka annak, hogy ilyen magas a láza???? Mert ok nélkül nem lázas az ember! Mikor haza jöttünk 39,9-et mértem! És se gyogyi se semmit nem adtak! Csak csillapitsam a lázát!

Campona jó csak, ha apa nem visz autoval akkor marha messze van tőlünk gyalogosan legalább 3 óra az ut, de kettő tuti! Meg bevallom gyalog nem tudom arra az utat! Bár, ha te is teljes családdal jössz akkor mi is úgy megyünk! Vagy Halásztelekről nem megy be busz a Népligetbe?? Hogy a hév megy be a közvágo hidra úgye?? Vagy nem úgye??

Na este jövök, ha elaludt a lánykám!!! Addig is legyetek jók pusz

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és Judit! Megbántottalak vagy csak netmentes nálatok a 7vége???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


örülök hogy eszedbe jutott:))))

Nócinak lehet ez a 3 napos láza van...magas lázzal jár majd a végén a testén piros kiütések lesznek.és utána elmúlik az egész.......

Halásztelekről a busz csepelig megy be..onnan a hév a borárosra megy be...és onnan tudok 4-6-ssal menni ahova kell..vagy a lágymányosinál leszállok a hévről és 1-es villamossal leszálok a népligetnél.......
kicsit bonyolult:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fuuhhh akkor nekünk csak jó időben szabad taliznunk, mert mind kettönknek elég bonyolult az eljutás Á-ból B-be! Szal Te apával jönnél talira?? Mert akkor legyen campona az jó minden szempontból!
Hát én nem tudom ezzel a lázzal már tele a padlás! De remélem a pirosodás kimarad!
Ja amúgy Nóci én vagyok a lányzom Regus bubus és én csak mancikázni szoktam!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: