Új privát üzeneted érkezett!

sIPIKE, ÁLTALÁBAN IGEN, MERT RENDEZŐDNI KEZDENEK ODABENT A DOLGOK, NO MEG A hormonok. pRÓBÁLD MEG az Espumisant, nekem bejött és a kismamák is szedhetik.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!

Sipike köszönjük.fiúk jól vannak néha kikészítenek ugyan de sebaj:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát felénk mindig meleg van!Már nagyon nehezen bírom!!!ÁÁÁ!!!
Holnap megyek dokihoz,már nagyon várom,majd jelentkezem a hírekkel!

Puszi mindenkinek! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 

 
 

Sipike!
Na, mi volt????

Mi már Balcsin vagyunk, az idő és a víz szuper. Ma van a 13. házassági évfordulónk, bár nagy ünneplés nem lesz.

Hogy van mindenki???

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi március elejére várjuk a 2. babánkat. Még nem voltam dokinál, majd most pénteken megyek, hátha már látnak valamit.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Panda
Sok Boldogságot még min. 5X ennyi legyen. :wink: :lol:

Mi szombaton voltunk Zalaszentgróton a fiukkal, nagyon jól éreztük magunkat.
A dokimhoz pénteken megyek délelőtt, remélem minden rendben lesz mint eddig.
Szerencsére már az a kis barnás véres váladék is elmúlt.
Csak ne lenne már ez a nagy meleg. :(

manocskak
 
 


Sziasztok, én is ma voltam dokinál, minden ok, 45 perc UH, nagy genetika. Még mindig kukacos és az UH szerint is makk egészséges :) Nagyon kitolt a kisember a dokival, nem akart úgy feküdni, ahogy kellett volna, kaptam is a kocka cukrot, mint a lovak :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Panda, de jó nektek, Balcsi :)

Tacska, üdv itt.

Én nagyon nem bírom a meleget. Sajnos a laborom nem lett túl jó, kicsit magas a TSH, de nem vészes, doki szerint lehet, hogy nincs is semmi, ha újból megismételjük a labort. A vicc, hogy beutalóval szept. 12-re kaptam időpontot endokrinológiára. :shock: Mindegy már intézem, hogy előbb kiderüljön valami...

Nyuszika, fiú :) gondolom apa is örül, a férfiakba bele van rögzítve ez a fiam legyen dolog. vagy nem?

Nekem egy picit az a megérzésem, hogy most lány lesz. Annyira más ez a terhesség, sokkal rosszabbul vagyok, állandóan émelygek, minden bajom van...

Sipike, látom van vonalzód. Akkor most tulajdonképpen mikorra vagy kiírva? még február vagy már március?
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Panda gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok még nektek!

Tacska,üdv itt!

Velünk minden rendben,1,4 cm-es a picurka.Holnap felteszem az új képet!Azt mondja a dokibácsi,hogy tökéletes a mérete az utolsó mensihez képest így 7 hetesek és 6 naposak vagyunk!Mehetek végre a védőnénihez!:-)

Nyuszika örülök,hogy a kukac megvan még! :wink:

Tinus,február 22-re vagyok hitelesítve.Nekem 17-én lesz a 30-ik szülinapom,úgyhogy azt hiszem életem legszebb ajándékát kapom rá!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, szuper. Szép ajándék az biztos. :) Mi febr. 12-re vagyunk kiírva (eddig). Van februári topik is, ha érdekel :wink:
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Panda kelemes nyaralást és Boldog házassági évfordulót kívánok nketek:)))))))))

Sipike Mátém február 23-án született:)
szép a február:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Először is hoztam képet! Kép

Ma voltam először a védőnőnél.Nagyon aranyosnak tűnt így elsőre,kaptam egy csomó papírt,szóróanyagot,újságot és egy csodálatos kiskönyvet!! :lol: A védőnő február 25-t írt várható születési dátumnak.Kíváncsi vagyok,végül mikor fog megszületni!Lehet,hogy Máté szülinapján!!!

Tinus,ha utolérem magam,akkor megyek a topikba!
:wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


nagyon cuki a kis pötyike:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ezek szerint mindenki nyaral,vagy élvezi a nyarat és ezért nem ír?!

Velem biztosan a hormonok játszanak,de totál kivagyok.Azt hittem,hogy életem legszebb időszaka kezdődik,de valahogy nem úgy tűnik.Szeretnék kérni egy kis őszinte kommentet mindenkitől.
Tegnap mikor hazaértem,azzal várt a párom,hogy hívta a volt a barátnője,hogy jön haza és ő egyszer ígért neki egy masszázst.(Mert végzett masszőr a drágám)Na most tudni kell,hogy egy száll bugyiban,vagy gatyában fekszenek az emberek a kezei közé.Én erre bekattantam és meg mertem kérdezni,hogy ő mit szólna,ha egy volt pasim egy szál bugyiban nyomogatna engem.Válaszul jól fölhúzta magát,hogy lemondja az egészet és kész.Most még én vagyok a hisztis,meg a hülye féltékeny picsa...nagyon szomorú vagyok!Úgy érzem,hogy ezen gondolkodnia sem szabadott volna....rosszul hiszem? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, engedd meg, hogy így ismeretlenül írjak... Ne vedd a dolgokat ennyire tragikusan!! Tény, hogy nem hétköznapi, ait mondasz. DE a párodnak ez a munkája, és nála a "nyomogatás" nem ugyanaz, mint mondjuk nálad vagy nálam. (Kivétel, ha erotikus masszázsról van szó...) Elmondta neked, tehát nem titokban tartotta. Lehetséges, hogy számára ez nem több egy szimpla masszázsnál... és akkor meg nincs miért aggódni.

Beszélgessetek róla, mondd el a félelmeidet/véleményedet. Bízzunk benne, hogy sikerül kompromisszumra jutnotok...

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sipike, tényleg a legszebb időszak kezdődik számodra - kezdődött - ezt jól gondolod, még a látszat ellenére is!!! A hormonok dolgoznak, s a későbbiekben is lesznek kirohanásai az embernek, főleg kismamaként. S ha belegondolsz wigyorkának igaza van, de őszintén szólva tapasztalatból tudva, könnyű ezeket mondani, s átélni a dolgokat.
Persze mindent meg kell oldani, de a legfőbb feladat neked hogy nyugodt légkört biztosíts magadnak és a baba számára, amit persze a férfiak legtöbbje nem ért meg, bele sem gondolnak igazán, hogy mennyi minden is múlhat ezen.
Szerintem is beszéljétek meg, mond el a véleményed. De azért bízz a párodban is!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Köszönöm csajok.Az a baj,hogy amiért mertem szólni,hogy nekem ez rosszul esik....balhé lett.(Nem hisztiztem,csak egyszerűen visszakérdeztem,hogy fordított helyzetben mit szólna,nem cirkuszoltam,vagy ilyesmi!)Neki ez nem a munkája,mert hobbiból tanulta ki a szakmát,hogy egyszer majd jól jön.Volt egy akciós tanfolyam.
Azt hiszem neki eszébe se jutott,hogy nekem ez rosszul esik,ezért is szólt.Tegnap este óta folyamatosan sírok,mert azóta mióta szóltam levegőnek néz...

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Velünk nőkkel az is baj sokszor, hogy mindent túl akarunk komplikálni :D
Már ez az 1 hónapos gyerkőc is töri valamin a kis buksiját... :lol: :lol: :lol: Kép

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sipike, a legfontosabb kérdés, megbízol a párodban?! Szerintem igen, így akkor meg ne izgulj. Babát mindketten szerettetek volna, Ti együtt vagytok, semmi gond nincsen, valóban csak a hormonjaid. Én a helyedben leülnék vele, elmondanám, hogy sorry a kirohanásért, de valóban nem vagy oda az ötlettől. És így egyben kezdhettek egy nyugodt beszélgetést, és még levegőnek sem fog nézni ez után. Ha viszont van eleve valami, ami/amik miatt nem bízol meg benne kellőképpen, az nem csak most okoz gondot, hanem hosszútávon is. :( De remélem csak kismamis stílust öltöttél :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sipike, igaza van az előttem szólóknak, hogy nem kell túlbonyolítani. Bár az én véleményem egyben az is, hogy egy párkapcsolatban sokszor segít, ha az ember végiggondolja úgy, hogy magát helyezi be a szituba. Ahogy a házasságnak érdemes megfogadni, hogy nem teszek olyat, amit ha velem tennének nem esne jól. Sok bajt l lehetne ezzel elkerülni, ha emberek belegondolnának. Akkor talán ritkábban fordulna elő ez az Exszekkel való nagy barátkozás (aminek én nem vagyok híve, én a teljes elengedés híve vagyok). És igen, a legjobb mindig megbeszélni :)

Beu, ééédes:) Bocs, hogy nem jött össze a mai fagyi. Be kellett ugranom a leleteimért, ezért nem is szóltam :)
20140503222551
 
 


Tinus, én meg a tescoba mentem, mert sos-ben fel kellett adnom egy szülinapi meglepit a keresztlánypmnak, ami persze így sem fog időben odaérni....
Tegnap nem akart senki lemenni, hát most bebuktam, de legalább feladtam :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu,nagyon édes a csajszi!

Köszönöm a hozzászólásokát és a tanácsokát.Az emberi kommunikáció csodákra képes.Azt hiszem,az én paromnak is segített,hogy a helyembe képzelte magát.Tegnap végre beszélgettünk egy jót!Ilyen már rég volt.Sok mindent átbeszéltünk,ez már nagyon kellett.:)
Azt hiszem,hogy elveszünk a mindennapokban és nem figyelünk egymásra.Néha meg kell állni.Túl sok minden történt velem is az elmúlt 2 hónapban.

Mindenkinek szép napot!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipi, a lényeg, hogy megoldódik a gond!

Amúgy kismamik, hogy vagytok? Tinus lassan betöltitek az ominózus 12. hetet... Pár hete nem is hitted, hogy itt tartasz, nem?! :)

Én olvasnék, ha lenne mit, mesélni nem nagyon tudok... Lebetegedtem, Dóri is, Ő mondjuk ezerrel fogzik, de elvagyunk, megvagyunk. Tesó bugizik rendesen, élvezem nagyon :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sipike, örülök, hogy sikerült egy jót beszélgetnetek! Hát igen egy kis megállj, olykor nagyon jól jönne a mindennapok zűrzavarában!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Sipike a többiek már mindent elmondtak ..
de örülök hogy sikerült beszélnetek a pároddal:)

Beu tüneményes Sára:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma voltam vérvételenen,ezen is túl vagyok!1 hét múlva újra láthatom a babókám,már nagyon várom.A pocakom növekedésnek indult,lassan nehéz lesz álcázni!:)Az idő nagyon gyorsan múlik.
4 napot most otthon voltam szabin,jót tett egy kis nyugi.A párom is most van szabin,úgyhogy kicsit kettesben (hármasban:) lehettünk. Kezdi élvezni,hogy apuka lesz.Főleg most,hogy egyre észrevehetőbb jelei vannak!

Szép napot mindenkinek!:)

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Juhujj, és még mennyire fogja élvezni, amikor érzi kívülről a rúgásokat :) Te már hamarabb teremtesz a babóval kapcsolatot, de Ő csak ekkor. És nagyon szokták szeretni :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Nahát tényleg gyorsan változik az ember hangulata a terhesség alatt.Én ma reggel teljesen elolvadtam....a párom reggel átölelt és csak simogatta a pocimat,úgy bújt hozzám.Olyan jó volt!!!!! :wink:

Most nagyon szép idő van végre,jó kis családi találkozós hétvége vár ránk!

Mindenkinek szép hétvégét!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Nyaralni voltunk Balcsin egy hetet. Nagyon jó volt :)

Sipike, örülök, hogy minden rendeződött.

Nyuszika, bizony jövő héten már 12. heti UH. Egy picit izgulok, de alig várom. Már most nagy a hasam, olyan fura. Mondjuk még rá lehet fogni, hogy plusz kilók, de én már most érzem rendesen, hogy minden szűkös, meg az alvás is nehezebb. Gyorsan telik az idő, ti meg már a felezőn is túl vagytok :)
20140503222551
 
 


Hát igen...És most, az elkövetkező 4 hét nagyon húzós lesz, időm nem lesz a pocaklakóra koncentrálni, majd az azt követő jó 2-3 hét, akkor meg költözünk. Mire újra magamra tudok koncentrálni, már lassan szülés közeli állapotban lesz.....

Vicces, nem régen még fogantatásról beszéltünk, most meg?! Tinus, Sipi is lassan 2. trimeszteres kismama :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, ezek szerint sikerült vennetek házat? és merre költöztök?
20140503222551
 
 


Igen, Budaörsre végül. Nem voltam ettől a végső döntéstől a legboldogabb, de elfogadtam. A ház remek, minden jó lesz, csak a szüleimtől való táv zavar kicsit. Bár sok véleményt olvastam, ami megfordít bennem sokat, hiszen vannak sokkal rosszabb helyzetben lévők is! Holnap kezdődnek az átalakítások, elvileg augusztus végére, legkésőbb szeptember elejére elkészül, akkor mehetnek a cuccaink. Szeptember végére meg már teljesen beköltöztünk és ott élünk, az biztos. Most persze budaörsi kismamákat "vadászok" fórumon, keresem a helyi társaságot is. Más fórumokat használok, de néha annyira sok hülye van.... Már bocsánat.....

Nálunk eldőlt, Lacika lesz a tesó neve, így most Macizom, mint becenév. Most sok dolgunk nem lesz, amíg a munkások dolgoznak, így a bútorokkal foglalkozunk (hálószoba, gyerekszobák), én ezt várom a legjobban :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, Hát ez szuper, bár megértem, hogy a szülőktől való távolság zavar. Mi szomszédos kerületeben lakunk mégis néha messzinek tűnik. Hát remélem azért találsz normális társaságot is...

Nálunk a név még nagy harc lesz, pedig már kezdtem azt hinni, hogy kezdjük közelíteni az álláspontokat. Azt külön imádom, amikor az anyós bele akar szólni ebbe és lehúzza az eddigi neveinket, meg elkezd tanácsokat adni. Szerintem ez a szülők dolga és ilyenkor mégha nem is tetszik valami illik csendben tudomásul venni és nem pocskondiázni...
20140503222551
 
 


Tinus, ez sokaknál van így, anno Dóri nevénél is így volt, mindenki a véleményét mondta, ez nem jó, miért nem amaz lesz.... Mi meg: egyik fülünkön be, másikon ki. :) És az lett, amit mi akartunk. Most persze nálunk is van egyfajta nyomás, mert a családban nagy hagyomány a fiúknál a név továbbvitele, én meg szembe mennék ezzel, de tök egyedül vagyok. Még a szüleimnek is jobban bejön a Laci, mint a Levi.... Megint persze mi döntünk, de mivel semmi bajom amúgy a Lacival, hát legyen, csak legyen eldöntve!!! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Ja, Nálatok mik a névlehetőségek?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Lányok nem irigyellek titeket! De mi pont ezért nem is osztottuk meg senkivel a névlehetőségeket, hogy még véletlenül se szóljon bele senki...csak már mikor eldöntöttük.
Én már az elején megmondtam, hogy olyan név tuti nem lesz, ami van a családban, ezt apuka el is fogadta, nem mintha lett volna választása. Amúgy meg kiírtam a neveket egy papírra, kitettem az asztalra, s azok közül lehetett választani :lol:

Valakinek új baba UH képe???

Ma nem tudom mi volt, jön a meleg vagy mi, de a pici nem volt hajlandó sokat aludni, így cuccolhattam magammal a dokihoz - persze rögtön kérdezték és hol a nagy :lol: - na még csak az kellett volna, így is egyedül akartam kiruccanni :roll:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, jól tettétek nekünk is így kellett volna. Csak mindenki kérdezget, hogy milyen nevet akarunk. Anyósom elment odáig, hogy bekarikázta egy naptárban azokat a neveket, amik neki tetszenek. Nem normális...

Nyuszika, egyelőre nem akarom a neveket elárulni, mert szinte napról napra változik, még nálam is a preferencia, úgyhogy majd ha jobban szűkül a kör :)
20140503222551
 
 


Ok, várok türelmesen! :) Én az ilyen Anyós féle akciókat úgy kezelem/kezelném, hogy rendben, megnézitek, aztán majd elgondolkodtok rajta és végül már csak a végeredményt közlitek, ami ha nem volt piros karikával ellátva, így járt.... :)
Tinus, női megérzés neme kapcsán? Nekem mindkettőnél bejött. Dórinál tuti lányt mondtam, holott még a 13. héten felmerült egy masszív kuki is az UH-n. És nekem lett igazam :) Aztán most az első perctől fogva fiút mondtam, itt legalább az UH-k is azt mutatják a mai napig :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, én is az elsőnél biztos voltam a fiúban. Most meg egyszerűen egyszer így érzem egyszer úgy, szóval passz. Talán amiatt, hogy most az elejét rosszabbul viseltem úgy sejtem, hogy lány. Ezért aztán nagyon is várom, hogy majd mit mondanak. :)
20140503222551
 
 


Sziasztok!

A név választásról:megvárjuk míg kiderül,hogy van-e kukacunk?!:)De igazából ötletem sincs,de az biztos,hogy csak a végeredményt fogjuk közölni.Én is beszélgettem erről az anyósommal,de rá kellett jönnöm,hogy nagyon nem egyforma az ízlésünk!:)

Mi ma voltunk dokibácsinál.Már 4 cm,van kezünk,lábunk!Hallottam a szívecskéjét!Sőt nézte a tarkóredőt,az is jó!Nem hivatalos,de azért megnyugtató.Holnap hozok képet!

Szép estét mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Tinus, nálam a tünetek mindkettő terhességénél tök azonosak voltak, a nemek pedig eltérnek. Na majd hamarosan kiderül. :)

Sipi jó hírek, hova mész kombinált tesztre?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Megérzések:nálam kislány,de lehet csak mert azért,mert inkább lányt szeretnék! :oops:
Közben kiderült,hogy lesz még egy baba a családban,a nagybátyáméknál!Ugye,hogy babaeső van?! :wink:

Hétfőn megyek 12 hetes UH-ra Szekszárdra,kedden pedig itt Kalocsán leveszik vért .Itt az olcsóbb.
Egyébként minden más vizsgálatot Szekszárdon csinálnak.
Hétfőn kiderül,hogy pontosan mennyi idősek vagyunk,a dokibácsi 11 hetet és 2 napot mondott!

Kép :)

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike!
Tök jó a kép!!!
A néven még ráértek gondolkodni. Mi akkor fixáltuk le, mikor a praeeclampsiám miatt hirtelen bekerültem a kórházba a 37.hét végén, és úgy volt, hogy lehet, hogy azon nyomban megcsászároznak...

panda
Halásztelek
 
 


Anyukák, hogy bírjátok a meleget? És az újszülöttek, akik már nem is újszülöttek???

Sipi, jó kép :) Név kapcsán ma megint elfogott a láz, hogy az legyen, amit én szeretnék...... Pedig az idő csak fogy.....

Ma voltam cukorterhelésen, számoltam, 14x akartam sírni, amíg vártam...............Hormonok............ És miért? Csak mert láttam egy édes babát, egy síró anyukát, egy újszülöttet fürdettek, aki akkor volt úgy 5 perces (császár), mert hallottam az NST-t, mert nosztalgiáztam.................... Off............

Kilókkal hogy álltok? Nekem az a baj, hogy még Dóri után rajtam maradt 3 kg, így lettem terhes... :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Nyuszika:) Én is érzékenyebb vagyok a hormonoktól....sokszor belegondolok,hogy milyen jó apuka lesz a páromból és kész......
Kilók...egyszer raktál fel képet,hát nagyon csini vagy,fene abba a 3kgba!
Én eddig a mérleg szerint nem híztam!De most kezd megjönni az étvágyam!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁ!Még az a jó,hogy sokat nem bírok enni,mindig csak keveset! :lol: Mondjuk akartam fogyni,még a terhesség előtt,de sebaj!
A kedves uram kérésemre beszerzett egy Rubint Rékás kismamis DVD-t,arra nyomom heti 2-3 alkalommal!Jobban oda kellene figyelnem az étkezésre,de nem megy....sok gyümölcs,zöldség,kis adagok,de néha becsúszik egy kis édesség! :oops:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Kilók
Én már 1 hónapja ugyanannyi vagyok, mint amennyivel terhes lettem. Ez nagyon szépen hangzik, de sajna a versenysúlyomhoz képest 8-10 kg-val több voltam tavaly ősszel :cry: . Úgyhogy, ezt a pár kilót még le kellene dobnom. Ja, és nem mellesleg 17 :shock: :shock: kiló jött fel. Igaz, ebből 7 kg víz volt, amit kipisiltem pár nap alatt, 10 kiló meg nem olyan sok, hogy ne tűnjön el pikk-pakk. Nem kell izgulni a hízás miatt :wink: .

A meleget elég jól bírjuk, de a java még csak most jön :roll: .

panda
Halásztelek
 
 


Én most 6,7 kg-nál járok az első + teszt óta. R.R. DVD-t ismerem, én is arra tornázok, csak a 2. trimeszterit. Nekem bejön, mert meg is izzadok, érzem, hogy csinálok valamit, de nem halok meg és izomlázam sincs. Persze pl. ma kihagyom, de amikor van rá mód, csinálom. :) Csak sokszor este, Dóri alvása után van idő, de közben itt a ház is, szóval nem egyszerű. Egyik este is akartam, de elbeszélgettük az időt a férjemmel, így 1/4 11-kor a fenének sem volt kedve ahhoz a 20 perchez....

Én most ragyagyár vagyok, meg kerek :) De jó, mert ha háttal állok, akkor azon kívül,hogy nem csont és bőr vagyok, nem látszik a terhesség, csak ha oldalra fordulok :)

Ma megyek és veszek esernyős babkocsit, ezek max. 5 kg-sok, abba megy a 10-11 kg-s gyerek.... A mostani kocsi alapból 10 kg minimum.... És már nem bírom tolni....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Voltunk 12.heti uh-n és minden rendben. :) Olyan cuki volt:)

Én nem bírom a meleget, gyakorlatilag nem mozdulok ki napközben, csak reggel meg este. Hát én kilókról inkább nem is mondanék semmit. Majd ledolgozom, én eleve rengeteg plusszal indultam.

Az esernyő kocsi jó, nekem az a van a kocsiban mindig, igaz mi egy picit bonyolultabbat vettünk, mert én fontosnak tartottam, hogy legyen kupola és lehetőleg picit dönthető legyen.
20140503222551
 
 


A 7. hónap végéig én is nagyon jól álltam a kilókkal, összesen 7 kg-t híztam. Azt hittem, Simivel is +9-cel fogok szülni menni, mint a nagyokkal. Aztán a 30. héten iszonyatosan elkezdtem vizesedni, és 7 hét alatt 10 kiló feljött :roll: . Akkor kerültem kórházba (már 80 kg voltam...), de onnan már nem ment feljebb, "hála" a szigorúan sómentes diétának, és az állandó fekvésnek. Végül 72-vel jöttem ki, aztán egyik nap elkezdtem éjjel-nappal pisilni, és 5 nap alatt 7 kiló ment le :shock: . 65-nél megálltam vagy 2 hétre, de aztán lement még 2,5. És most 1 hónapja semmi nem mozdult :cry: . Legalább 60 alá szeretnék menni a nyár végéig, mert csak 164 cm vagyok, ehhez a 62 körüli súly nagyon gáz...

panda
Halásztelek
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: