Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!!

az új évem nem kezdődött valami jól:(1-én hajnalban iszonyatosan erős gyomorgörcsre ébredtem és ez egész 3-án hajnalig tartott..ki se tudtam kelni az ágyból......diétáztattak anyuék ugyan is így ott ragadtunk.......majd nagy nehezen le tudtam menni a dokihoz aki mondta valami vírust nyaltam be ki is száradtam szóval nem volt kutya,....de már teljesen jól vagyok......hála a fiúk megúszták:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja Nita sajnálom....mostanság jól rád jár.....Kívánom,hogy amilyen rosszul indult ez az év olyan jól folytatódjon.

Telóztak apának, hogy vasárnap kell visszamennie. Pedig azt hittem a jövő hetet még kihúzzuk. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na én meg voltam dokinál, azt mondta a progi miatt sem kell annyira aggódnom, mert nem olyan rossz. Pé van, ez tuti, csak kis löket kell majd neki, hogy nagyobbra nőjjön a tüsző. Kedden kell visszamennem hozzá uh-ra és utána 2 naponta hogy lássa hogy érik a tüsző és mekkorára.Ha éretlenül reped akkor jöhet a closty. Most nagyon elkezdtem izgulni, de legalább történik valami. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!!!!!!..Judy köszi én is remélem hogy már jobb dolgok jönnek.........apival mostanában többet járunk el szórakozni....babával most nem nagyon foglalkozunk..jön ha jön:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! Idén tavasszal mi is nekikezdünk a kistesó gyártásának :)
Ismerős a hányósvírus nálunk is, mindhárman átestünk rajta sajnos az ünnepek előtt és után is még egyszer... :wink:
tacska
Eger
 
 


Szia Tacska.......!!!!!!!
üdvözöllek a csapatban:)
sok sikert a tesóhoz:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Érdekes ez a fórum, valahogy sosem látom, van-e új hozzászólás vagy sem...össze vissza van minden.
Tesóra még várunk vagy fél évet, mert nem akaom, hogy télen szülessen, az tiszta depi lenne. Ki se lehet menni. Nóci val is egy hónapot gubbasztottunk a lakásban. Most megint beteg szegény, elkapta a mamától, ő is lázas már egy hete.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Tacska itt frissíteni kell és akkor látod az új hozzászólást....legalább is én így csinálom........

Nócikának mielőbbi jobbulást:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tacska,

Üdv a fórumban.Kislányodnak jobbulást kívánok. :oops: :oops:

Többiek???Merre vagytok??Mostanság senki nem jön. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy én itt vagyok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
Mi újság veletek??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy köszi megvagyunk............senki nem beteg...kop..kop..apival jól megvagyunk..
és ti?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi is elvagyunk. Eléggé nyomatjuk a tanulást, hogy év végére olyan legyen a bizonyítvány, hogy azzal nyugodt szívvel jelentkezhessenek abba a suliba ahova szeretnének. :lol: :lol: :lol:

Csajok is jól vannak. Ma sétáltunk egy nagyot. Olyan jó melegen süt a nap, igaz kicsit fúj a szél, de hideg nincs. :lol: :lol:

Én meg várom a március végét, hogy kezdhessem a closty-t. :lol: Remélem nem kavarnak be apa hazajövetelébe és sikerül elkapni a félidőt áprilisban. :lol:

Pénteken meg Pestre megyek nyílt napra. Megkuksizom milyen az egyetemi élet. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi: párommal most kezdtünk próbálkozni. Mindenhol azt olvasom, hogy a terhesség legelső tünetei az elmaradó menzesz idején észlelhetőek. Én azonban az együttlétet követő naptól furcsán érzem magam... nem vagyok hipochonder, de olyan "mindjárt megjön" érzésem van folyamatosan, nem múlik el. A menzeszre még kb. másfél hetet várnom kell, a teszt még úgysem mutatna ki semmit... szerintetek? Hallottatok már arról, hogy valakinél ilyen hamar jelentkeznének a tünetek?
pkriszti83
Kiskőrös
 
 


Sziasztok!

hétfőn meghalt anyósom..illetve akkor találtak rá...már 2-3 napja halott volt.....sajnos láttam a holtestet mikor elvitték és azóta alig alszom....enni is......folyton azt érzem hogy még itt van a házba...szóval most kissé rossz.......hiányozni nem hiányzik egyáltalán..tudjátok nagyon rosszban voltunk........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kriszti,
Én úgy gondolom, hogy a legelső tüneteket csak a beágyazódás után érezheted, mert akkor kerül közvetlen kapcsolatba a megtermékenyült petesejt a női szervezettel.
Addig csak utazik az űrben a méh felé. :lol: :lol: :lol:
Sajna az ember tudat alatt nagyon sok jelet képes produkálni. :lol: :lol: De azért nagyon drukkolok neked. :D :D :D
Nita,
Basszus.... :shock: :shock: :shock: Nem kellett volna megnézni. Idő kell hozzá, hogy feldolgozd. Emlékszem amikor apu apukája meghalt, megnéztem a temetésen a nyitott koporsóban. Hát hetek kellettek hozzá, hogy feldolgozzam. De sajna azóta is az a kép van előttem, ha rá gondolok. Ezzel szemben a többi nagyszülőmről a mosolygós arcok jutnak eszembe.Szóval próbálj meg valakivel beszélni a dologról és az élő anyós arca lebegjen előtted. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!
Köszönöm :) Jövő hétvégén kiderül, mi okozza a tüneteket :)
pkriszti83
Kiskőrös
 
 


Sziasztok!!!!!

sajnos nagyon ver minket az isten........
anyóst ma elhamvasztották és pénteken lesz a temetés.......
de hogy legyen még nagyobb gond a vizünk is befagyott ......anyós nem csináltatta meg a csöveket magánál és nála elfagyott így hozzánk se tud feljönni a víz.......
ma már annyit bőgtem .....kivagyok már.....
bocsi az offért de jólesik kibeszélni magamból...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj Nita, fel a fejjel!!! Ennél már csak jobb jöhet! :oops:

És akkor most mi lesz????Honnan vesztek vizet?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy én most a gyerekekkel Csepelre az unokatesómékhoz megyek.api meg marad itthon...annyi víz van félre rakva ami neki elég..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Mindenki!
Judit vagyok dietetikus és szülésznő hallgató. A kutatásom miatt fordulok hozzátok, melyben a táplálkozás és életmód szemszögéből közelítem meg a meddőség problémáját. Minden érintett tapasztalata nagy segítségemre lenne, amivel bizonyítani vagy cáfolni lehetne feltevésem, hogy van kapcsolat a táplálkozás és meddőség jelensége között. Kérlek szépen töltsétek ki ezt az általam készített kérdőívet, melynek kitöltése maximum 15 percet vesz igénybe. Természetesen, ha valakit érdekel a kutatásom eredménye nagyon szívesen elküldöm emailben majd.
Előre is nagyon köszönöm.

http://online-kerdoiv.com/index/view/ha ... f59a896e33
juditbozo
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Judit,
Kitöltöttem. Engem érdekelne az eredmény. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nagyon szépen köszönöm.Kérlek add meg az email címed és ahogy kész vagyok elküldöm neked,reményeim szerint ez már február végén esedékes.Még egyszer köszönöm :D
juditbozo
Budapest XI. kerület
 
 


Priviben elküldtem a mail címet.
Köszi :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Megkaptam, köszönöm és küldöm,ahogy tudom :D
juditbozo
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék! 4 éves kislányunk mellé szeretnénk egy kistesót. Igazából már hónapok óta gondolkodunk rajta, de csak néhány napja döntöttük el, hogy belevágunk. :) Szóval még Frissek és bizakodók vagyunk. :)

Kép
Kép
nmonika86
Vassurány
 
 


Sziasztok!
olvasgattalak benneteket, és lenne egy kérdésem azokhoz, akik szedtek Closty-t.
A Closty előtt volt nektek átjárhatósági?
Azt mondta a dokim, hogy csak akkor lehet felírni, ha valaki tuti, hogy átjárható. (Volt egy vetélésem a 16. héten 2010 végén, szerintem ez bizonyíték, hogy átjárható vagyok. Vagy azóta történhetett vmi?)
Előre is köszönöm a választ.

Masni
masnimasni
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Masni:)
nekem nem kellett átjárhatósági a clostynál csak uh-kra kellet járnom....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Masni,
Nekem sem volt átjárhatósági a closty előtt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kedves Masni!

Igen komoly gondokat okozhat, ha nem vagy átjárható és stimulálnak, ezért minden lelkiismeretes orvos elvégzi az átjárhatósági vizsgálatot stimulálás előtt.
Az, hogy volt már terhességed, csak arra bizonyíték, hogy akkor átjárható voltál!
Már volt egy nagy gyerekem, mikor terveztük a picit-tehát, ha azt nézzük papírforma szerint átjárható voltam-és mégis kiderült, hogy elzáródott a petevezetékem.

Szerintem örülj, hogy ilyen gondos dokid van és végeztesd el az átjárhatóságit!

Üdv!
lizamama
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Látom, csak február végén írtatok ebbe a topic-ba utoljára... Azért remélem még jártok erre! Szívesen csatlakoznék Hozzátok!

Mi első gyermekünket tervezzük Párommal. Jobban mondva, ez a hónap lesz a második "éles" hónapunk és bízunk benne, hogy 2013 első hónapjában világra fog jönni a Kisbabánk (csak pozitívan állunk mindenhez! :)

Óriási nagy változás az életünkben, de már nagyon várjuk!

ryenn85
Szekszárd
 
 


SZia Ryenn!:)
nagyon drukkolok hogy sikerüljön a baba:)mi hármaskát tervezzük.de nem akar jönni:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Üdv Ryenn,
Én is kívánom, hogy mielőbb babás legyél.

Én beszívtam ezt a hónapot. Szépen beszedtem a closty-t, lett is egy gyönyörű 25 mm-es tüszőm, ami az éjszaka megrepdt, de sajna apát csak szomnat este engedik haza, így lekéstük. :cry: :cry: :cry: Pedig úgy volt, hogy ma reggel már itthon lesz. Legközelebbi alkalom talán május végén lesz. :oops: :oops:

Nita,
Nálad mizu??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy nálam
piri sehol tegnap kellett volna jönnie.már 3 hónapja pontos most meg "késik" de a reggeli tesztem negatív.az lh reggeli tesztek pedgi két csíkosak.szóval nem értem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
Ugye tudod, hogy az lh teszt jóslótesztként is használható???Sokkal előbb kimutatja a babát, mint a rendes terhességi teszt. :lol: :lol:
Szóval még bármi lehet, nagyon szorítok! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy olyan jó volna....... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judy ha megadod a számod privibe megmutatnám a reggeli lh-at......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, csak tessék pozitívnak lenni!

Természetgyógyász ismerősöm tavaly ősszel azt mondta, 2012-ben babazápor lesz! (2012-ben karma nélkül születnek a földre a lelkecskék, így sokkal többen jönnek hozzánk).

Akkor még nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, most viszont, hogy körbetekintek (ismerősek, városbeliek, Facebook :) ), mindenhol azt látom: sorba jönnek a babák, ha kell ha nem! :D

Két barátnőm is (PCOS problémával küzdenek) 1-1,5 év sikertelen próbálkozás és egy vetélés után, csodával határos módon mindketten teherbe estek januárban! :D Egyiknél pont a dokija (aki a szakmában nagyon jó!!!) mondta a teherbeesése előtt 1 hónappal, hogy jelenleg annyi esélye van teherbe esni, mint a férjének. Még a doki sem akarta elhinni, mikor a pozitív teszttel ment a vizsgálatra!!

Szóval "csodák" mindig vannak, akarnunk és hinnünk kell!

Nitácska, nagyon szorítok Neked!

Judy -mivel még kezdőnek mondanám magam- a tüszőrepedésről hogy szereztél tudomást? Az időzítésünk szempontjából jó lenne tudnom, nehogy lemaradjunk a legesélyesebb 24 óráról! :oops:
Bár tudom, azt mondják minden nap legyen összebújás, az a biztos siker...

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok!
sajnos meg jött 2 napot késett.nagyon elegem van.kissé le vagyok hangolva...........minden gyerekemért küzdenem kell nem kicsit.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a karma dolog stimmelhet - mindenesetre minden ismerõsöm terhes - sajnos én is az voltam, de már nem... vagy 2012-ben nem megszületni kell, hanem elég a babásodás is? Akkor még lehet jó ez az év - megint. :)
bozza
 
 


A gyermek onnantól él, hogy megfogant. Ha csak jövő tavasszal bújik ki a pocakból, attól még most 2012-ben jött! :-)

Sok sikert Neked is bozza! Ti is most próbálkoztok?

ryenn85
Szekszárd
 
 


remélem hozzánk is jön a kis bébi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk egyelõre nem mehet élesben a márciusi vetélés miatt, de nagyon vágyunk már babára, így remélem, hogy 2012 nekünk is szerencsét hoz, mondjuk úgy június-július vonalában. :) Nekem kimondottan jó érzéseim voltak ezzel az évvel kapcsolatban, január 31-én pozitívat is teszteltem. Sajnos akkor nem sikerült, de remélem, hogy a szilveszteri koccintáskor nyugtázhatom, hogy tényleg jó év volt!
bozza
 
 


Sajnos nem elég egy pozitív teszt... :(

Egyik barátnőm javasolt egy fogamzás teakeveréket. A ciklus második felében palástfüves teakeveréket kell inni. A palástfűről azt írják:
"A vetélés megelőzésére a terhes nő az első trimeszterben igyon palástfű teát, így megelőzhető az embrió kilökődése."

Magáról a teáról összegyűjtöttem pár dolgot az oldalamon. Hátha Nektek is segít!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Köszi ryenn, már jártam is a blogodon és korábban én is hallottam a palástfûrõl. Egy darabig ittam is, ciklus elsõ felében barátcserje, pé után palástfû. Most megint elkezdtem, de lehet, hogy bevásárolok a többi gyógynövénybõl is, hátha jól jönnek. :idea:

Bár a körömvirágról azt is olvastam, hogy terhesség alatt már nem szabad inni, mert épp vetélést okozhat. Mindenesetre nem vagyok füvesember, úgyhogy lehet hogy rosszul tudom. :)
bozza
 
 


Ma kezdtem el inni a palástfüvet és kellemes íze volt a teának (bár azt hiszem több kamillát tettem bele, így inkább ez érződik ki belőle).

Bozza, Nektek első gyermeketek lenne? Írtad, hogy korábban már ittad a teát, van/volt konkrét tapasztalatod vele kapcsolatban?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Jelentem ryenn, ma bevásároltam a gyógynövényekbõl, este megcsinálom a keveréket.

Ha nagyon õszinte akarok lenni, akkor nem sokáig ittam a palástfüvet, rövid próbálkozásom alatt semmi hatását, eredményét nem érzékeltem, de tényleg nem voltam következetes.

Nem ez lenne az elsõ terhsség, de még nincs babánk, ezért most igyekszem jobban odafigyelni. :)
bozza
 
 


Nagyon helyes bozza! :wink:

Én csak 2 hete iszom, reggelente éhgyomorra 1 nagy bögrével (kb. 3 dl), de iható. Lehet mézzel és citrommal is ízesíteni, én nem tartottam szükségesnek.

J. barátosném (aki meglehetősen körbejárta már a tea-kérdést és neki is -több ismerősével egyetemben- "tea-babája" van) kiokosított ma, hogy ez a teakeverék felerősíti az érzéseit az embernek. Értsd: korábban is éreztem (vagyis sejtettem, hogy a félidő környékén a kisebb szurkálás/nyomás) a peteérés, de most intenzívebben.
1 hete a doki is pont erre az időpontra prognosztizálta ultrahanggal a pé-t.
Várom további "áldásos" hatását a teának. :D

Bízom benne, hogy én is/Te is mihamarabb erősítjük a tea segítségével fogant babázók táborát! :)

ryenn85
Szekszárd
 
 


azt hiszem én is ki fogom próbálni most már ezeket a teákat........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


@ryenn: épp benéztem a blogodra, mert nem emlékeztem, mennyi fûbõl kell reggelente a teát készíteni (a palástfüvessel kezdem, pár napon belül esedékes). Szóval csak azt akartam javasolni, ha a peteérést nem tudod pontosan belõni (nem mindenki érzi, a ciklus pedig annyira egyéni, néha pedig még csak nem is szabályos), esetleg próbáld ki a hõmérõzést.

Nem olyan nagy macera, mint amilyennek tûnik, és ha az egyéb jeleket is figyeled, tutibiztosra belõhetõ a "fertility window". Hihetetlen, mennyi mindent megmutat a test, mi pedig sokáig észre sem vesszük a jelzéseket. :shock:
bozza
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: