Új privát üzeneted érkezett!

Andi :) Anykotyának hív a nagyobbik lányom, innen jött az ötlet. Igen, van két lányom, a páromnak is kettő, a közös pedig nem akart megérkezni hozzánk. Nagyok a gyerekeink, nálam 14, 16, a páromnál 16. 23. Jöttek a vizsgálatok, aztán kiderült, hogy simán nem fog sikerülni.
Zeke doktort a nőgyógyászom ajánlotta, azzal, hogy "ő majd csinál nekem kisbabát". Mondtam, hogy esetleg nem lehetne-e az, hogy inkább a férjem...? :) Zeke doktorról sok rosszat olvastam a neten, pontosabban a stílusáról, de nekünk semmi bajunk nincs vele. És minden kommentnek az volt a vége, hogy "de a legjobb szakember". Úgyhogy teljes bizalmunk benne.
Kicsit zavar minket a futószalag-érzés, de ez máshol is így van. Forgács Klinikán kezdtünk, de annyira nem tetszett a bánásmód, hogy váltottunk a BMC-re.
Pont akkor gondoltam, hogy most már írok, amikor Gabciról kiderült, hogy ő is májusban fut neki megint.

Észrevettétek, hogy mennyire szomorúan, megtörten ül mindenki a váróteremben? Én nagyon drukkolok mindenkinek.

Fraxiparin vérhigító. Jó pár éve volt mélyvénás trombózisom, vizsgáltak, állítólag a fogamzásgátlótól volt. Úgyhogy így "vigyáznak", hogy nehogy megint gondom legyen (vagy még rosszabb) a sok hormontól, meg a hormonális változásoktól.
anykotya75
 
 


Szia Andi! :)

Így már kicsit teljesebb a kép! Köszi az infókat ;)
Hát igen kicsit meg van már ott is keseredve mindenki.Én sem beszélgettem ott senkivel.Egyedül azokkal a csajokkal akikkel együtt mentünk a leszívásra :) De őket nagyon megszerettem! Futószalag,igen.Sajnos sokan vagyunk.Mondjuk ez engem nem zavart soha.Zekét én nagyon nem akartam,én Szűcshöz akartam menni.Aztán mikor időpontot kértem Zekéhez volt előbb.Én meg nem akartam várni.De nem is bánom.Igaz a beültit Szűcs csinálta,ügyesen.De maga az ember nem szimpatikus.Mert a beültikor ki kell tölteni egy papírt ha velünk bármi történik (akár válás,halál) mi legyen a picikkel.Mi meg azt nyilatkoztuk,hogy nem szeretnénk felajánlani.Erre ő kicsit nekünk esett,hogy már ők is élnek és ez gyilkosság (mert ugye megsemmisítik) de én nem akarom oda adni a gyerekeimet snkinek.Ezt fogadja el és ne ítélkezzen!Zeke egy tök normális ember!Benne soha nem csalódtam!Én őt tényleg,tiszta szívből csak ajánlani tudom!

A vérhigítót így értem.Milyen protokol lesz egyébként,azt mondt?Nekem rövid volt.Gabcinak hosszú.Neki tovább kellett szúrni.
Ha van bármi kérdésed,tedd fel nyugodtan!

szisza87
 
 


Köszönöm, hogy írtál! :) És ilyen kedves vagy!
Rövid protokol lesz, ha jól vettem ki abból, amiket olvastam. Dr Z csak annyit mondott, hogy menzesz második napján menjek a BMC-be, és ha esetleg ő nincs ott, bárki más fogja tudni a kartonomból, hogy mit kell velem csinálni. Kb. ennyi infóm van. :)
Tényleg, van valami előadás, amit Dr Z tart, nem láttam a BMC honlapján, majd fel akarom hívni őket emiatt. Elmennénk...
Azt tudod/tudjátok, hogy mi alapján döntenek arról, hogy rövid vagy hosszú protokol lesz?
Húú, ilyen papírt íratnak alá... Mármint az embriókkal, amelyeket (akiket???) nem ültetnek vissza? Nem is tudom, mi hogyan döntenénk. De kísérlet nincs a papíron, ugye, csak az, hogy más megkaphatja? Bár, szerintem mi is Veletek értenénk egyet. Gyilkosság... Elég kemény szavak.
Hogy bírjátok/bírtátok ezt a sok szurit?
Eddig nekem egyszer kellett 10 napig szúrni Fraxiparint (epeműtét után), és kb. a 8. napon éreztem, hogy na, én ezt nem tudom így tovább csinálni. Aztán persze két perc múlva megcsináltam, de akkor is... :) A cél érdekében...? :)
anykotya75
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!!!

Mostmár biztos hogy nem sikerült,ugye ma voltam a dokinál és a második vv.-en. Májusi ciklus 20.-ik napján kezdés megint hosszú protokoll mert a két db fagyibaba kevés nem bitzos hogy felébrednek. Úgyhogy megint előrről kezdem az egészet.
Annyira magam alatt vagyok most és még a párom is kiment megint teljesen egyedül vagyok a bánatommal!!!

Úgyhogy van 3 hónapom hogy túl tegyem magamat rajta,elgondolkodok hogy váltsak-e intézményt!!!

Ha át akarok menni pl. a BMC-be akkor ha a leleteket innen viszem akkor nem kell minden vizsgálatot végigcsinálni megint????

Mert az hosszadalmas főleg ha a páromnak is kell ő nem tudja megoldani úgy mint én hogy megyek a vizsgálatokra mert ugye külföldön van sokat.
Na majd meglátjuk átgondoljuk.

Üdv a csapatunkba Andi!!!

Úgylátom mi egyidősek vagyunk. Csak nekem még nincs gyermek!!!

Remélem sikerülni fog mindannyiunknak és mehetünk Szisza után !!!!!

Most még kisírom magamat aztán megpróbálom összeszedni magamat és ujjult erővel tudok nekifutni az ujjabb lombiknak!!!

Sok puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!

Nagyon sajnálom! Legközelebb biztosan sikerülni fog!
Nézz meg valami filmet, hátha leköti a gondolataidat. (Ha nagyon szomorú vagyok, nekem a Jurassic Park szokott segíteni, annyira félek a velociraptortól, hogy teljesen kikapcsolok... :):))
Igen, egyidősek vagyunk! :)

Elképzelhető, hogy elfogadják az előző vizsgálati eredményeket is, mert amikor először jelentkeztem, tőlem kérték a forgácsos leleteimet. Viszont az is a Forgács sajátosságai közé tartozott, hogy nem adták ki a leleteimet arra hivatkozva, hogy azok a "klinika tulajdonát képezik". Tudom, hogy ez nem így van, de mivel ez lett volna a sokadik vitánk, inkább hagytuk az egészet a fenébe, és megcsináltattuk azokat a vizsgálatokat újra, amiről nem volt papírom.
Talán valami olyasmi kitétel van, hogy félévnél nem lehetnek régebbiek a leletek. De lehet, hogy ezt olvastam valahol, nem tőlük hallottam.
Puszi és fel a fejjel!

anykotya75
 
 


Sziasztok!

Gabci hidd el május jó lesz!Amúgy is a tavasz a megújulás ideje!Akkor virágzik minden,jó lesz!Hajrá csajszi :) A leleteket úgy tudom elfogadják.Persze citológiát biztos fognak csinálni,meg párodnak kell ott is egy sperma vizsgálat.Ezeket tudom...De ha váltanátok akkor jól gondold átt,mert kb 1-2 hó itt is mire bekerülsz.Hajrá!!!

Andi nekem a szurikat a férjem adta,de már az utolsó 2 nap sírtam én is,mert nem akart bemenni a tű.Nehéz volt!Meg nekem a leszívás után fájt nagyon a hasam!Még bent a klinikán is adtak egy fájdalom csillapítót az infúzióba,de nem sokat hatott.De túl lehet élni.Csak azok a fránya szurik...

szisza87
 
 


Sziasztok,
Gabcikám ez van, nincs mit tenni, májusig helyreteszünk, de most legszívesebben elmennék hozzád és vigasztalnálak és el sírdogálnánk a nyomorunkon! Szar lehet egyedül. Menj el valahova, vmi társaságba vagy rokonhoz, de ne legyél egyedül, az még rátesz 5 lapáttal.
Szisza, gratulálok a 23mm-hez, lesz az még 50 cm is!
Én velem minden okés, elmentem a leleteinkért. Baktérium vizsgálat volt, mindkettőnknél negatív. Viszem is kedden, csak lenne már kedd!
Puszi
pannuska12
 
 


Pannuska úgy szeretlek :) Olyan aranyos vagy mindig!Tudod,kinek mit mondj,hogy jó legyen!
Nagyon ari vagy!!!!!!!Hamar kedd lesz!!!

Puszillak csajszi!

szisza87
 
 


Pannuska!!!!

Köszi aranyos vagy jó is lenne ha itt lennétek velem most,de nem tudok senkihez menni mert itt csak anyósom van oda inkább nem ,meg a párom tesójáék ők meg nem tudnak a lombikról ugyhogy az sem,az összes kolléganőm messze lakik pest.Anyukámék Borsod megyében úgyhogy maradok a cicámmal és a magánnyal.
De vasárnap remélem egy kicsit kikapcsolok a munkahelyen.

Igen kedd már itt van nemsokára és kezdhetsz!!!!
 Szisza,olyan jó neked,ott van veled a kismanód!!!!!
Na most megint potyognak a könnyeim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andi köszi az infót és neked is Szista,átgondoljuk.

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


@gabci75:


Akkor gyere, dumáljunk itt!
Ráz a hideg, ahogy olvasom,hogy folyik a könnyed. Mintha átéltem volna már ezt az érzést!!!
Hát az anyóst szerintem is hagyd ki, de macska jó ötlet. És nem vagy magányos, mert MI ITT A VAGYUNK A NYAKADON!!!!!
Leírod mit érzel?
pannuska12
 
 


@szisza87:


November 3? De durva!!!!! Nekünk mikor lesz ilyen dátumunk?
pannuska12
 
 


Pannus!!!!!

Jó is hogy itt vagytok nekem,nem is tudom mi lenne velem nélkületek!!!!!!!!

Ürességet és fájdalmat érzek és nagyon belefáradtam már ebbe a két évbe,de most lesz egy kis pihi és remélem feltöltődök!!!
Jön a húsvét majd aztán Május 1,és végül a Pünkösd,és hopp már mindjárt kapom vissza a mazsola szemeket!!!!
Most erre fogok gondolni éd gyorsan elszalad az idő!!!

Közben itt szurkolok nektek!!!!!!

Puszi,holnap jövök!!!!!!

gabci75
Érd
 
 


Sehol senki.
pannuska12
 
 


Gabci,neked is lesz ilyen pici Manód!!Hidd el!! Meg szakad érted a szívem!!!Úgy megölelgetnélek!!!
De igazad van,hamar eljön a május!!! (egyébként májusban van a szülinapom ;) )

Pannuska nektek is lesz hamarossan ilyen dátum!Még pár nap és kezdessz és hidd el sikerülni fog!

Andi elfelejtettem írni neked tegnap arról,hogy mi lesz a fagyasztott babákkal.Ugye HA nem történik semmi velünk,akkor majd megyünk tesóbabáért.DE ha valami mégis lesz (válás,halál) akkor lehet ugye az,hogy valakine "oda adod" vagy megsemmisítik őket. Na mi itt az utóbbit kértük.Nincs szó kisérletezésről! 

Na megyek csajok!Puszi,hétvégén szerintem nem leszek...

szisza87
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok a magam kis bajával, ha nem gond :) Most kezdem a Kaáliban a stimulációt, ha megjön a menzi, indul a szúrás. Ez lesz az első alkalmunk, nálunk apával van nagy baj (persze én sem vagyok tökéletes), tőle biopsziával nyertek spermiumot... Röviden annyit magamról, hogy óvó néni vagyok, 26 éves, két hét múlva férjhez megyek és ha rendesen jön a menzi, a következő héten már leszívás lesz :) Másfél éve kezdtünk próbálkozni és tavaly nyáron tudtuk meg, hogy apával baj van. Most juotttunk el a bekerülésig, túl a fájdalmas beavatkozáson (biopszia). Nagyon izgulunk és reménykedünk, hogy vannak még csodák! :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


@helenka:


Szia  én ide a Kaposvári káliba járok mi most 11-én kesztük a Gonapeptyinel meg betegedésem előt 4 nappal indul kétt napot késet tőle tegnap el indult a ganal f is jövö honap elején leszivás lesz már nagyon izgulok remélem sikerül nagyon szoritok neked is!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Gabci! Nagyon sajnálom... Mindjárt itt a május, gyorsan elröpül az idő meglátod! Amíg vannak fagyibabáid, nem váltanék intézményt. (de ez az én véleményem)

Pannuska! Te meg máris kezdesz? Nagyon elröpült az idő!!! megint lesz kiért izgulni

Szisza! Annyira jó érzés lehet látni és hallani a kismanódat! Remélem megtörted a negatív szériát és végre potyogni fognak a pozitív tesztek :D

Andi! Üdv köztünk, Neked is mielőbbi babásodást!

Helenka! Üdv itt is! Mi már beszélgettünk anno egy másik topikban, akkor, mikor kiderült, hogy apával baj van. Az remek hír, hogy találtak megfelelő minőségű fickókat. Meglásd nemsokára lesz saját babátok, még ha segítséggel is!

Rólunk röviden. Most várom a tsh eredményem, pénteken megyek endodokihoz. Ha minden ok, akkor 3. napi vérvétel, apának friss katonavizsgálat, és számításaim szerint valamikor május elején neki tudunk futni a 4. inszemnek. Ha jól tudom 6 államilag támogatott van, és amíg van ez a lehetőség nem is akarok más megoldáson gondolkozni. Egyébként barátnőm azt mondta nekem, hogy jövőre nem tudunk menni együtt síelni, mert már babás leszek!! És neki be szoktak jönni a megérzései!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


eszti, akkor te hosszú protokollon vagy? Nekem ciklus első két napján kell 1-1 Gonapeptyl-t szúrni, utána feleket és be is jön a Gonal-f 185-185-115-115 arányban és 6. napon kell menni vizsgálatra. Utána még egyszer a 10. nap körül, majd leszívás és beülti :D
szurkolok eszti! Az én dokim nagyon rutinos, kicsit futószallagosnak érzem a dolgot, de nagyon bízom a szakértelmükben.

hugika, valóban nagy izgalom volt apa dolga, végül a szövettan jó eredményt mutatott a mintáról. Azt, hogy segítségre szorulunk, már elfogadtuk, csak jöjjön össze Balázska (fiatal biológus a Kaáliban) ügyeskedése :D

Mi nemsokára összeházasodunk és a következő héten (ha jó időben jön meg a menzim) április 2. hetében már leszívás lesz :) Húsvétra meg már pihenhetek is az embriócskákkal otthon :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


@helenka: "eszti, akkor te hosszú protokollon vagy? Nekem ciklus első két napján kell 1-1 Gonapeptyl-t szúrni, utána feleket és be is jön a Gonal-f 185-185-115-115 arányban és 6. napon kell menni vizsgálatra. Utána még egyszer a 10. nap körül, majd leszívás és beülti szurkolok eszti! Az én dokim nagyon rutinos, kicsit futószallagosnak érzem a dolgot, de nagyon bízom a szakértelmükben.hugika, valóban nagy izgalom volt apa dolga, végül a szövettan jó eredményt mutatott a mintáról. Azt, hogy segítségre szorulunk, már elfogadtuk, csak jöjjön össze Balázska (fiatal biológus a Kaáliban) ügyeskedése Mi nemsokára összeházasodunk és a következő héten (ha jó időben jön meg a menzim) április 2. hetében már leszívás lesz Húsvétra meg már pihenhetek is az embriócskákkal otthon "


Szia igen hosszu hát akkor veled majdnem egyszere megyunk nagyon szoritok neked!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


@eszti2910: "@helenka: "eszti, akkor te hosszú protokollon vagy? Nekem ciklus első két napján kell 1-1 Gonapeptyl-t szúrni, utána feleket és be is jön a Gonal-f 185-185-115-115 arányban és 6. napon kell menni vizsgálatra. Utána még egyszer a 10. nap körül, majd leszívás és beülti szurkolok eszti! Az én dokim nagyon rutinos, kicsit futószallagosnak érzem a dolgot, de nagyon bízom a szakértelmükben.hugika, valóban nagy izgalom volt apa dolga, végül a szövettan jó eredményt mutatott a mintáról. Azt, hogy segítségre szorulunk, már elfogadtuk, csak jöjjön össze Balázska (fiatal biológus a Kaáliban) ügyeskedése Mi nemsokára összeházasodunk és a következő héten (ha jó időben jön meg a menzim) április 2. hetében már leszívás lesz Húsvétra meg már pihenhetek is az embriócskákkal otthon "Szia igen hosszu hát akkor veled majdnem egyszere megyunk nagyon szoritok neked!!"


én tegnap keztem a gonal f 100 megy jövö hét pénteken megyek ultrahagra ki derül kell e még már nagyon izgulok
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, ez tényleg nagyon izgalmas! Hányadik beültetésed lesz? Nagyon örülök, hogy találtam valakit, akivel egyszerre izgulhatok :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtok. :-)
Most gyorsan egy rövid kérdést, mert a férjem nem örülne, ha tudná, hogy "kibeszélem", meg telefonon valamiért nehezen megy a hozzászólás. A férjetek/párotok hogy viselte, hogy nem "természetes" úton történik a fogantatás? Vagy ne adj isten, nem a nővel van probléma? Mennyi idő volt, míg feldolgozta és hogyan?
Nálunk most eléggé fasírt van, illetve inkább nagy hallgatás és morcosság.
anykotya75
 
 


anykotya, nálunk nagy trauma volt, amikor kiderült, nem is voltam vele és egyáltalán nem számítottunk rá... Nagyon szomorkodtunk, de egyúttal csak még jobban fellángolt a gyermek utáni vágy, így nem volt gond elfogadni, hogy lombikhoz kell fordulni. A megrökönyödés, az elkeseredettség hónapokig fel-felütötte a fejét, de már szépen haladunk a lombikkal így nem szomorkodunk. Meg persze, már tudjuk, hogy azért van miből dolgozni és ez hatalmas megkönynebbülés :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Nálunk "érdekes" a helyzet.. Férjem komoly szívbeteg, rengeteg gyógyszert szed. Mikor nem jött a baba Ő volt az első akit kivizsgáltatunk, hiszen van olyan gyógyszere, ami a spermiumok képződését gátolhatja. De szerencsére tökéletes a spermakép, és a megtermékenyítőképessége is elfogadható. Hatalmas volt a megkönnyebbülés, hogy nem vele van a baj, pedig nálunk benne volt a pakliban. Szerencsére amikor szóba került, hogy menni kéne vizsgálatra, (és mind a mai napig ha menni kell), nincs morcosság, dünnyögés. Öröm látni, hogy tényleg tenni akar a babáért, és már mindegy hogy lesz csak legyen :) (én vagyok akit jobban megvisel ez az egész, és még nem tudtam elfogadni, hogy esetleg lombik...)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Mi nem gondolkoztunk. Tudjuk, mit akarunk és kiderült, hogy van rá esély. Lombik, akkor lombik. Érdekel is engem, ha esélyem van a terhességre! Utána persze sìrtunk sokat, hogy miért nem megy? De ez is elmúlt és céltudatosan menetelünk.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Köszönöm a válaszokat! Nálunk sem a vizsgálattal volt a gond, hanem amikor megtudtuk az eredményt. Végig azt mondogattam, hogy biztos velem van gond, aztán kiderült, hogy mégsem. De végül is ez teljes mértékben lényegtelen. A fontos, hogy lombikkal lehet babánk. Pár napja mondta, hogy döntött, ha ez a módja, akkor csináljuk. Most mégis azt látom rajta, hogy le van törve és hallgat. Mondjuk van más gondja is (lehet, hogy ez is a baj), csak engem nem avat be, én meg találgatok, meg szenvedek. És oly messze a május. Mehettünk volna már áprilisban is lombikra, de pár hónapja befizettünk egy külföldi utat, pont hóközépre.
Az a durva, hogy olvastam, hogy az átjárhatósági felturbózza a szervezetet... Olyan brutális ovulációt csinált ma, teljesen felpuffadt az alhasam, szinte kiüvöltött a második csík az ovu teszten...
Bárcsak csoda történne...
anykotya75
 
 


Annyira egyedül érzem magam, itt bőgök a konyhában...
A férjem lefeküdt, de bent rágja magát, tudom... Beszélni meg nem lehet vele...
anykotya75
 
 


Anykotya, együtt érzek veled, nagyon nehéz volt, amikor megtudtuk a dolgot. Nagyon ritkán beszéltünk róla, leginkább akkor, amikor mulatozni voltunk valahol és hazaértünk... Akkor jól kisírtuk magunkat, de elmúlt az elkeseredettség (sokára) és a reményteli várakozás jött a helyébe. Nálunk augusztus elején derült ki tavaly, hogy a párom vaktölténnyel tüzel, és augusztus végén jelentkeztünk be a Kaáliba a második vélemény után. Decemberre kaptunk időpontot (november közepén is mehettünk volna, de akkor még sok volt  amunka a földeken) és idén február 11-én volt a biopszia. Volt időnk feldolgozni a történteket, de végleg csak februárban nyugodtunk meg. Addig végig izgultuk a genetikai vizsgálat eredményét, hogy lehet-e egyáltalán biopszia? Aztán meg a beavatkozást, a minta eredményét és végül a szövettant. Pénteken tudtuk meg, hogy a szövettan végül is nagyon jó eredményt hozott, 9/10-es a Johnson értékelése szerint :)
Nagyon fontos, hogy tudjátok mind a ketten, hogy egyikőtök sem tehet a dolgoról! Nem a ti hibátok! Apa sem tehet róla és Te sem, hogy baj van. Nem szabad bűntudatot érezni, mert az sajnálatot szül és ha sajnáljátok magatokat, nem lesztek voldogok és akkor már baj van, ha nincs boldogság!
Nem tudom, mekkora a baj apánál, nálunk biopsziából nyert mintával, ICSI technikával fognak embriócskákat készíteni nekünk, vagyik petesejtleszívás, ők pedig 1-pete-1 spermium megtermékenyítik, amit leszívtak, meglátjuk, hogy megfelelően osztódnak-e és 3-5 napon belül visszaültetik. Tehát nekem nem lesz átjárhatóságim. Átjárhatósági inszemnél kell.
Ne keseredj el, vagyis add ki magadból a keserűséget és próbáljátok a leg pozitívabban megélni dolgot!
Mi augusztusban jelentkeztünk és április vége felé lesz beültetés. 8 hónap elsuhant, ehhez képest neked az a kettő nem is olyan sok idő :)
Nem kell túlbeszélni a dolgot. Jön az magától. Nálunk is jött és ment a dolog és a körülményekhez képest nagyon jól vagyunk! :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


@helenka: "Eszti, ez tényleg nagyon izgalmas! Hányadik beültetésed lesz? Nagyon örülök, hogy találtam valakit, akivel egyszerre izgulhatok "


szia én is örülök nekem ez az elsö lombikom már nagyon izgulok most a héten pénteken megyek ultrahangra ki derül kell e még szuri vagy indulhat a le szívás már nagyon várom és veled mi ujság hogy vagy?
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, én végre várom a menzit, szerdán lesz a 28. napom, de nem igazán szokott pontos lenni, néha egy egész hetet, vagy még sokkal többet is késik a vérzésem. Remélem, most nem akart táncolni az idegeimen ;)

Nagyon várom, hogy bele csapjunk a lecsóba, szuperül izgulok és rengeteget dolgozok, hogy eltereljem a gondolataimat. Persze temérdek a munka, szóval kell is csinálni. De úgy betáblázom magam, hogy szusszanni is alig van idő (lesz majd később bőven az is)

Szuper lenne, ha mehetnél leszívásra! Nagyon izgi, remek-remek! Hajrá nekünk! :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Szisztok Lányok!

Húúúha de sokan lettünk!!!!!!
Üdvözlök mindenkit a csapatunkban!!! 
Akkor lesz kiért izgulni mostmár legalább!!!!!

Én egy kicsit jobban vagyok,tegnap voltam dolgozni,elterelte a gondolataiat a munka. Ma itthon vagyok,főzök,mosok,takarítok. A szokásos női munka. Holnap reggel jön haza a párom is de én megyek dolgozni. Szerda csütörtök itthon leszek vele de sajna csütörtökön megint megy ki 5napra,és ez így megy minden héten!!! Sajnos nagy úr a pénz!!!

Jaaa,és azért várom a májust nagyon. Majd megyek be a zárójelentésemért a klinikára,és beszélek a dokimmal hogy csináljon már most rövid ptotokollt mert nagyon megviselt ez a hosszú,nem kell 3hétig szurni magamat csak 10napig kb. Remélem belemegy és akkor már május végén visszakapnám a kis mazsikat. Ha nem megy bele akkor csak június vége.

Pannus!!!

Mizu???

Hol vagytok??

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


@helenka: "Eszti, én végre várom a menzit, szerdán lesz a 28. napom, de nem igazán szokott pontos lenni, néha egy egész hetet, vagy még sokkal többet is késik a vérzésem. Remélem, most nem akart táncolni az idegeimen Nagyon várom, hogy bele csapjunk a lecsóba, szuperül izgulok és rengeteget dolgozok, hogy eltereljem a gondolataimat. Persze temérdek a munka, szóval kell is csinálni. De úgy betáblázom magam, hogy szusszanni is alig van idő (lesz majd később bőven az is)Szuper lenne, ha mehetnél leszívásra! Nagyon izgi, remek-remek! Hajrá nekünk! "


Szia nagyon szurkolok neked én már érzem a gonal f hatását kicsit nehezem mulik a menszeszem nagyon kicsi van az igaz de ilyenkor már nem szokot lenni meg pufad a hasam tölem remélem hogy jövö héten le szívás lesz nagyon várom nagyon szurkolok neked is
eszti2910
Kaposvár
 
 


@gabci75: "Szisztok Lányok!Húúúha de sokan lettünk!!!!!!Üdvözlök mindenkit a csapatunkban!!! Akkor lesz kiért izgulni mostmár legalább!!!!!Én egy kicsit jobban vagyok,tegnap voltam dolgozni,elterelte a gondolataiat a munka. Ma itthon vagyok,főzök,mosok,takarítok. A szokásos női munka. Holnap reggel jön haza a párom is de én megyek dolgozni. Szerda csütörtök itthon leszek vele de sajna csütörtökön megint megy ki 5napra,és ez így megy minden héten!!! Sajnos nagy úr a pénz!!!Jaaa,és azért várom a májust nagyon. Majd megyek be a zárójelentésemért a klinikára,és beszélek a dokimmal hogy csináljon már most rövid ptotokollt mert nagyon megviselt ez a hosszú,nem kell 3hétig szurni magamat csak 10napig kb. Remélem belemegy és akkor már május végén visszakapnám a kis mazsikat. Ha nem megy bele akkor csak június vége.Pannus!!!Mizu???Hol vagytok??Puszi."


Szia nagyon sajnálom hogy nem sikerült neked de meg látod következőre minden rendben lesz fell a fejel a barátnömnek is a 2-dik sikerült
eszti2910
Kaposvár
 
 


Sziasztok,
holnap megyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eljött az idő! Hogy mi lesz, még nem tudom, de várom!!!!!!!!!!!
Gabci, ezer puszika neked!!!! Tudom, hogy talpra állsz!!!!!!!!!!!!!!!
Szisza mamóca merre van?????????? Remélem a wc -t büvöli, he-he-he-he. Majd mi is Gabci, gondolj csak bele: klotyó-1 mondat-klotyó-fél mondat! DE JÓ LESZ!!!!!!!!!! Én már sosem leszek normális?
Puszika
pannuska12
 
 


pannuska, ne haragudj, de nem tudom mág, miért szurkolok holnap neked :) hova is mész?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Pannuuussssss!!!!!!!

Végre kezdődik APA kezdődik APA kezdődik!!!!!!!!!!!

A hülyeség ragályos!!!!!!!

Te már nem javulsz meg az tuti de nem is kell,így szeretünk téged amilyen vagy!!!!!

Olyan kis ügyes leszel a szurikkal majd meglátod!!!!!

Írj majd holnap!!!

Puszi!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Pannuska, hogy ment ma? Hogy vagy?

Helenka, mikor mész férjhez? Jól besűrítettétek az eseményeket! :) De az élet így szép... Mi 8 nap alatt szerveztük össze az esküvőt. Mindenki kérdezgette, hogy mi van, jön a gyerek? Persze nem jött, de mi mindent így csináltunk. Az esküvői ruhámat úgy találtuk, hogy kedd este kinéztem a neten, szerdán felhívtam őket, csütörtökön mentem próbálni, és mint akire ráöntötték! Pedig nem vagyok egy konfekcióméret, és semmit nem kellett rajta alakítani. :)
Gabci, megjött a párod?

Annyira gáz, hogy semmit nem tudunk még... Járatlanok vagyunk a témában.
Menni fogunk majd erre az előadásra a BMC-be, amit Dr. Z tart, de addig...

Tényleg mitől függ, hogy rövid vagy hosszú protokol?
Ahogy a kommentjeitekből látom a leszívás napja nem fix ciklus közebe, hanem ahogy érnek a tüszők?
A szurik hatását érezzük a leszívásig? Mármint puffadás, görcsölés, ilyesmi?

Annyira türelmetlen vagyok... Bár valószínűleg megvan az oka annak is, hogy miért pont április közepére sikerült időzíteni az utazásunkat. De oly messze van még a május. És, bár a doki kimondta az "ítéletet", hogy nekünk csak lombik lehet, mégis reménykedem, hogy hátha ebben a hónapban valami oknál fogva csoda történt. Gondolom, ezzel nem vagyok egyedül. De szárnyalni, álmodozni jó dolog!
Puszi mindenkinek!
anykotya75
 
 


Anykotya, próbálok sorban haladni.
Jövő hét szombaton megyek férjhez és kb 1.5 hónapja szervezzük(em) intenzíven.
A ruha nekem is pont jó, a cipőhöz is pont passzol, meg minden :)

A protokoll hosszúsága tőled függ. Nálam nincs nagy baj, ezért a rövidbe vágunk bele, ha nálatok is apávan van a gond, és te többé-kevésbé rendben vagy, akkor neked is valószínüleg rövid lesz.
A szurikat nem tudom, hogy lehet-e érezni, erre térjünk vissza pár nap múlva ;)
A leszívás, meg ahogy írtad is, az a tüszőktől függ és az értékeidtől. nincsen fix recept, minden stiomuláció különbözik, még ugyan annál az embernél is, hiszen minden ciklus más és más :)

N legyél türelmetlen szerintem. nekem is nehéz volt megtanulni, de sodródni kell az árral. Kevesebbet agyalani, bár ez nekem nehéz, mert mindent kontrollálni akarok, vagy legalábbis tudni részletekbe menőleg, hogy mi is vár rám igazából :)

Hajrááá! :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok,

hatalmas lendülettel és frissen festett hajjal ( ez fontos ) indultunk! Felírtak szurit, várj megnézem mit, "Suprefact oldatos injekció " a neve. Meg adott a doki 2 kiskönyvet, ami tájékoztató meg a szurizáshoz segítő leírást. A dokival nem volt bajom.... csakhogy azt mondta, az okés,hogy előre megcsináltattuk a bakter vizsgálatot, de hát kell még a clamidiára v. candidára vagy a tököm tudja mire. Jó, így vonultunk a repecióra, ahol a csaj küzdött a technikával, fel is ajánlottam a segítségemet, hogy kinyitom az ablakot, ha dobná a gépet. Na szóval, 2*3500 ft a bakter, plusz nekem antimüllerian hormon, mert tudják,hogy megvan de nincs beírva az eredmény=5500 ft,össz 12500 ft. Hát vettem egy mély levegőt, mert erről nem volt szó, ráadásul azért csináltattuk meg előre itthon, hogy NE, ismétlem NE kelljen fizetni. Na itt jött számomra a feketeleves: leveszi a vért a pina, akiről lerítt, hogy 100%-ban ő szarta a spanyol viaszt. Feltettem a pultra a papírjainkat, mellé a táskámat ( ez fontos ).Kérdem melyik kezem nyújtsam, mondja mindegy. Felhúzom a jobb oldalon, nem jó neki persze, jöhet a bal. Leveszi a vért, közben a kolléganővel a magánügyeiről dumál. Jó, hát pont rám tartozik! Okés, azt mondja nyomjam rá a papírt ( mert nem vatta volt, hanem a sparos budgetes papírtörlőnél is rosszabb minőségű vmi ). Nyomom, de itt jön a baj: hogyan a f...ba húzzam le pulcsit a jobb kezemről... behajtottam a bal kezem, hogy szorítva legyen és tépkedtem a jobb kezemnél a pulcsit, ami persze nem jött. Alanyunk nézi-nézi, hát miért segítene? Közben vhogy leesett a "nyomókötésem" és folyt a vérem mint az állat!!!! Jaj, azt mondja, belilul!!!! Mondom mindegy még nem ciki, nincs nyár. Erre: dehát legközelebb nem lesz jó majd onnan vért venni! Itt nem szóltam semmit, de magamba: baszki majd megoldod kisanyám!!! Felállok és rohanni akarok,mint Zrínyi, de ott fennt a pulton a cuccom. Felnyúlok a bal kezemmel, amit szorítok a jobbal, tök bénán, mit csinál? Nézi ... nézi... egyszercsak rájött!!!! Kikapta a kezemből a táskát és kinyitoota az ajtót. Kimentem és elpityeredtem, hogy ilyen nincs. !
pannuska12
 
 


SZISZA HOL VAGY????????????????
pannuska12
 
 


@gabci75:


Az előbbi novellámhoz még hozzáfűzném, hogy Gabci én fosok a szuri beadástól. A párom is. Így már csak az anyu marad. Ja, meg a tájékoztatóból rájöttem,hogy hosszú protokoll lesz.
Puszi Neked!
pannuska12
 
 


pannus, ne-fos-sámán!
Mikor kezdesz szúrni? Nekem még meg kell jönnie, és aznap kezdem. Már lassan jöhetne.
Utálom én is a szurikat, bár lelkes véradó vagyok, még véletlenül se nézek oda. Elsőre kréek majd szakszerű segítséget, de bízom benne, hogy menni fog egyedül is. Másnak is megy, nagyon sokaknak megy, akkor nekem is, mert nem vagyok beszaribb mint a több millió ember, aki szúrja magát. És ez jódrog, babadrog, szóval jöhet :D
A spanyolviaszt-szaró aszisztensnek meg üzenem, hogy menjen el bányába dolgozni két évre és megtanulja, hogy meg kell becsülni, ami van!
A vizsgálatokkal mi mázlisabbak voltunk, mindent megcsináltunk magunk, kijártuk, beszereztük, így csak kétszer kellett fizetnünk, az első konzultációért és még egyszer egy piti összeget. Voltunk azon kívül három alkalommal, amikor nem kértek pénzt tőlünk, ebből kettőn ultrahang is volt.
Csak ezt a Suprefact oldatos injekciót szúrod? meddig? Mikor kell menned?
Nagyon izgííí, akkor már hárman vagyunk (kb) egyszerre ugyanott!! :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


sziasztok én most kicsit el kenőttem mert megy a kétt szurim a gonapeptyi meg a gonal f -ből 100 naponta de mivel a menszeszem nem szunt meg teljesen igaz pici van ezért holnap mennem kell meg néznek vagy emelni kell a gonal f vagy le kell álni vele hát most el keseretem kicsit mi lesz
eszti2910
Kaposvár
 
 


Szerintem ne keseredj el, simán lehet, hogy egy pici igazìtás helyre rak és s sinen leszel máris ;)
Annyira várom, hogy megjöjjön, hogy görcsölök majdnem :) Kezdem behaluzni a dolgot

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Szisztok Lányok!!!

Mindenki nyugodjon meg!!!!
Nem fáj a szuri és simán be adjátok magatoknak!!!!
Szerintem ez a legjobb mert senkire nem vagy utalva!! Csak az első a rossz utánna menni fog!!!
Bízzatok bennem!!!!

Csak ügyesen!!!!

Sok puszi!!!
Jaaaa,Pannus hogy veled mindíg történik valami!!! Nem is te lennél amúgy!!!


Szisza!! hol vagy????
gabci75
Érd
 
 


@helenka: "Szerintem ne keseredj el, simán lehet, hogy egy pici igazìtás helyre rak és s sinen leszel máris Annyira várom, hogy megjöjjön, hogy görcsölök majdnem Kezdem behaluzni a dolgot"


köszönöm aranyos vagy remélem nem sokára megyek ki derül!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Hát bocsi,hogy így eltűntem,de nagy a kavarodás,meg feleslegesen idegesítem magam (vagy nem) és hát olyan álomkóros vagyok,hogy na!
Képzeljétek tegnap voltam vérvételen én is megint.Olyan ügyi volt a néni,hogy le a kalappal előtte!Szeretem azt a nénit :) Na ma reggel tök kómásan odamegyek 8 órára a védőnőhöz!!! (akkor szoktam még a másik oldalamra fordulni  ) és közlik velem,hogy nem oda tartozom :( Persze nekem a házi dokker mondta,hogy hova kell mennem...Na mindegy a másik védőnő ahova tartozom jóval messzebb van :( De ez van.Gyorsan elfutottam hozzá,persze előtte hazajöttem pisilni.Jó másfél órát voltam bent.Megkaptam a kiskönyvam meg kaptam egy csomó újságot! :)
Nőgyógyássza nem tudom mi legyen.Mert nem akartam az SZTK-ba menni,de muszály lesz,mert nincs lóvé magándokkerre...
Amin meg ki vagyok akadva,azon ti csak röhögni fogtok...Na szóval megkérdeztük anyósékat,hogy felhozhatjuk e a párom kiságyát,mert ő szerette volna,ha azt fel újítjuk és abba lesz majd a pici...Persze bele is egyeztek,DE elég hamar,egy hét alatt meg gondolták magukat,hogy mégse hozzuk fel,mert ha majd haza megyünk akkor abban lehet a pici...HANEM majd ő néz használt kiságyat,és kifizeti!!!Nekem nem kell más kiságya,akkor majd mi veszünk újat!Szóval mondjuk neki,hogy akkor mindegy,mert van az IKEÁban 10 ezerért,majd veszünk egy olyat.Erre ő ír páromnak,hogy neki nem tetszik,ne vegyünk olyat!
Na én erre nagyon kibuktam,szerintem jogossan,MERT én sírtam 6 éven keresztül minden hónapban mikor megjött és én törtem össze minden hónapban!Én ittam mindenféle teát,meg szedtem gyógyszert,meg cseppeket.Én feküdtem az asztalon amikor a doki véresen vizsgált!Engem fújtak át a petevezeték áttjárhatóságin,engem altattak el és szívták le a petesejtjeimet és végül az ÉN szívem alatt dobog a gyermekem szíve.Majd én azt veszek neki ami nekem tetszik!!!Mert ÉN KÜZDÖTTEM EZÉRT A BABÁÉRT!!!!!És mondjátok,hogy nincs igazam.Nagyon bánt,és nem tudok rajta túl lépni...


Pannukám hajrá szurik,ha nem mered beadni,ne erőltesd,majd beadja anyukád,vagy valaki más!Nyugodj meg ezen ne idegeskedj!Jó bunkó volt a vérvételes,de sajnos nem tudsz mit tenni,mert ha szólsz még jól megforgatja a tűt is benned,na akkor aztán belilulsz rendesen!
Hajrá csajszi gyere már utánam,mert egy kicsit kényelmetlen,hogy még csak én vagyok kismami...

Gabciiii este Szulejmáááán :) Párod itthon van még?Hogy vagy?Túl vagy már a dolgon? :( 

Puszi csajok!



szisza87
 
 


Szisza!!!

Teljesen igazad van!!!!! Nem hagyd magad mert ha egy kiságyon megy a vita és engedsz akkor vége mindennek,ne döntsön anyós majd ti ketten a pároddal eldöntitek hogy mit és hol vesztek!!!
Ilyen dolgokon én is nagyon felhúznám magamat!!4 szóval IGAZAD van!!!!

Igen itthon van a párom tegnap jött haza úgyvolt hogy csak holnap megy de jött a telefon hogy ma este 11körül ugyhogy megint egyedül maradok. 

Holnap még itthon vagyok pénteken vasárnap és hétfőn megyek. Ő pedig hétfőn jön haza.
Nagyon keveset találkozunk,olyan rossz!!!!

Az túlzás hogy túltettem magamat a dolgon de muszály és bízni a következőben!!!
Sikerülnie kell!!!!!

Igen este szulejmán már nagyin várom én is!!!!!
Na megyek főzni,holnap jövök!!!!

Pannus írj hogy ment a szuri!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Szisza, kezdődik. :-)
Most jön majd, hogy mindenbe bele akarnak szólni. De ne hagyd magad. Illetve csak annyira, amennyire nektek jó. Légy erős, és kedvesen, de nagyon határozottan húzd meg a vonalat anyósnál. Tudatosítani kell benne, hogy most Te vársz babát, nem ő. És később is, ti nevelitek, te szoptatod, te/ti döntötök arról, hogy a ti babátoknak mi a jó.
Írod, hogy a kiságy-ügy nekünk vicces lesz, de nem, mert így kezdődik. Nem kell vele összeveszni, de TI döntsetek! Ne anyós... (mi anno kb ezért váltunk el)
Emlékszem, amikor a nagylányomat vártuk, anyósom nem hagyott nekünk békén, folyton azzal jött, hogy az ultrahang vizsgálat vakságot okoz a gyereknél, ezért teljesen felesleges. :-)
anykotya75
 
 


Sziasztok ma voltam remélik el mulik pntekre ez a pici menszesz megy tovább a gonal f a másikal együt tudna nekem valaki segiteni hogy nálam csak a ball oldalon látot 3db tüszöt a jobbon semmit az ugye kevés???,
eszti2910
Kaposvár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: