Új privát üzeneted érkezett!

@nyuszifül82:


Sajnállak a párom ilyen durván allergiás ,de ő nem hajlandó semmit szedni ...csak Ca-ot néha hogy enyhüljön sztem azt te is megpróbálhatnád
Lucának hívják és nagyon várja minden nap erről szól minden ,de szó szerint.Remélem nemhagy alább a lelkesedése 
Ovi előtt voltunk Rucikat vásárolni és nem akart magának hanem már a kistesónak nézelődött és mindig ez van "anya nem játszok ezzel ,mert ez pont jó lesz az én kistesómnak"  az orvosnál az összes babás szórólapot összegyűjti a kistesónak és így tovább :D
Kisfiút szeretne és Marcika legyen a neve :D
sipiedy
 
 


Sziasztok lányok!

sipiedy

Remélem hamarosan mi is utolérünk téged 

nyuszifül82:

Olvass utána szerintem érdemes itt a környékünkön nagyon felkapott

http://tv2.hu/musoraink/mokka/153011_to ... esert.html

becsatoltam neked egy videót ez összefoglalja a dolgot, nézd meg ha érdekel 
vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 


@vikusz:


Biztos vagyok benne 
sipiedy
 
 

 
 

Sipiedy!

De ari lehet... 
Hát ha kislány lesz azért gondolom nem hagyjátok a kórházban 

Ja Ca pezsitabi van otthon azt szoktam inni néha ha érzem hogy nagyon kijön rajtam. 
A körömvirágot próbálja ki a párod az sztem nagyon jó nekem bevált.


Vikusz!
 Köszi megnézem.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@nyuszifül82:


Köszi a tippet :) még szép hogy nem hagyjuk ott  anyósomék lányért kampányolnak ,szüleim biguszértaz a sejtésem valaki így is úgyis csalódni fog
Ma megvolt z első hányásom  a kislányom műzlit kért és a tejnek az illatára ki is adtam a bevételt.....chhöö pocsékoltama lányom meg nevetett és természetesen ezzel kezdte az oviban
már az egyik anyuka rákérdezett .....
sipiedy
 
 


huhhh gyerekszáj hát igen 

Remélem enyhülni fog majd a rosszulléted, bár én nem bánnám ha itt tartanék 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sipiedy!

Te honnan írsz?

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@nyuszifül82:


Kaba:) 
Hát én örülök az ilyen rosszullétnek 
sipiedy
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok itt, annyira, h épp az imént regisztráltam, 


Had osszam meg veletek az én történetemet...
Tehát párommal idén januárban hozzáláttunk ahhoz, h bővüljön a családunk... 
Júniusban pozi teszt mindketten happy (ez egy hétfői nap volt), sajnos az örömünk csak vasárnapig tartott mivel elkezdtem vérezni... Aznap még go kórház ahol megállapították, h valóban terhes vagyok valamint azt is, h a petezsák melett egy háromszor akkora hematóma (vérömleny) található.
Bentfektettek, ágynyugalom stb., majd egy hét múlva hazaengettek, szigorú pihi.
Úgy nézett ki a további rutin UH-n, h minden jól alakul, szépen fejlődik a magzat volt szívhang is...
9. hetes vizsgálat következett, ahol a doki megállapította, h nincs szívhang így missed ab-n estem át még aznap...
Hát nem kívánom senkinek azt a mérhetetlen fájdalmat ami akkor volt bennem (bennünk)...
De nem adjuk fel végre letelt a 3 hónap így lehetett próbálkozni.
Sajnos egy nap késéssel jött a nem várt szombaton...
Nagyon remélem az Október mindannyiunknak pozitív lesz mind lelkiekben mind tesztekben!!!
Üdv mindenkinek: Bernadett

csibetti
Bicske
 
 


Szia! Üdv itt :) Nagyon sajnálom ami történt Veletek,bele se tudok gondolni..De bízzunk az októberben!!Nekem vasárnap ugyancsak egy nap késéssel jött meg..úgyhogy most bizakodunk hátha az október lesz a mi hónapunk:) Nekünk ez még csak az első próbálkozós hónapunk volt,harmadik babánkra várunk..Csak mivel a kisebbik lányom első hónapban összejött,így kicsit elbíztam magam ;) De tudom hogy majd akkor jön amikor jönnie kell..

KépKépKép
frankzsu
 
 
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltűntem, de most visszatérek. :)
És megvan az első pozitív teszt! :) Sipiedy, gratulálok! Remélem, minden a legnagyobb rendben zajlik veletek.
Az Avivára én is csak pozitív dolgokat tudok mondani. Nekem tényleg megváltoztatta a menzeszes napjaimat: nincs fájdalom, nincs hangulatingadozás - és remélem, a babánk is előbb betoppan az életünkbe. A 4. hónapot kezdtük el: sajnos, nekem is megjött a menzeszem, de nem vagyok elkeseredve. A párom mondta a minap, hogy jajj, ess már teherbe, hogy itthon legyél - sok-sok túlórám volt az elmúlt két hónapban. :) De aranyos, támogat, mellettem áll.
Csibetti, remélem, hamarosan elkészül a pozitív teszt nálatok! Meg persze, mindenkinél.
Nálunk is dohányos a férjem, habár most erősen visszafogta magát, tényleg napi néhány szálat szív el. De lehet, hogy ez is elég, meg persze az, hogy sok éve cigarettázik már. Én is dohányos voltam, de hál istennek, már jó ideje nem élek vele.
Nyuszifül, korábban írtad a teákat. Annyi kiegészítést tennék, hogy a cickafarkkal óvatosan, mert ha már várandós vagy, akkor nem ajánlott a fogyasztása. Egyébként én is iszom reggelente. Nem finom, de meg lehet szokni. :)
Reméljük, az október lesz a mi hónapunk! :)

ritusz
 
 


Szia Csibetti !
Sajnálom ami veled történtAzt nem mondták a véröbleny mitől keletkezett oda?

sipiedy
 
 


Ritusz!
Köszi Igen minden a legnagyob rendben(kop-kop-kop)Az émelygés -hányás már eléggé része az életünknek de ez valahogy vislehetőbb mint egy vírusos hányásos betegség
Gyakorlatilag nagoyn sok illat öklemdezésre kényszerít pl: az öblítő illata ,a wc fertőtlenítő ilata , másról érzett alkohol szag ,cigi szag ,ázott kutyaszag......és sorolhatnám még :D Viszont  hentes boltban nagyon jól éreztem magam .éhes is lettem lányommal is nagyon émelygős voltam de az semmi volt most ehez  képest.
hétfőn megyünk a dokihoz ,már nagyon várom 
Mikor mi voltunk a páromat kivizsgáltatni a doki azt mondta hogy a cigi az meg a stressz ami legjobban gyilkolja a sereget...de mivel az én párom sem tudta letenni így 1000 mg C vitamint szedtünk napont meg a férfi vitamint ,mert a c védi a dohányzástól őket szóval ha gondoljátok próbáljátok ki ,most úgy is jön a C vitaminos évszak
sipiedy
 
 


Sziasztok!

Betti!
Sajnálom a babádat. Tudom ilyenkor nem vigasztal semmi, de biztos meg volt az oka hogy elment....
Erős vagy hogy talpra tudtál állni  persze sokat jelent hogy melletted van a párod is 

Nekem is marad az október. Szombatra nem vártam volna, de már látom h nem lesz semmi....
Tnap kíváncsiságból csináltam egy tesztet de negatív lett...


Sipiedy!
A férfi vitaminnak mi a neve? 
Kitartás! 

Szép napot!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


@nyuszifül82:


nyuszifül!
A doki  a FER 14-et javasolta az drágább ,de nekünk mondták hogy a B-Daddy jobb ,van ismerősünk aki átváltott és egyból összejöt ..mi is így tettünk és nekünk is:)
Vizsgálatból kiderült hogy lassúak a spermák és a B-Daddy-ben sok a Q10 ami kell nekik a haladáshoz:)
Akinek kevés annak inkább a Fer 14 jött be :)
sipiedy
 
 


Sipiedy!

Értem köszi! Utána fogok nézni.


"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


És ezzel már a férjeinket is elkezdjük mindenféle dolgokkal etetni... girlpower! :D ez tetszik! :)
A C-vitamint mindenképpen kipróbáljuk, az egyéb férfivitaminok bevetésével még várunk. A Q10-nek is utánaolvasok. Köszi a tippet, Sipiedy. A citromos víz nem segít? Egyik barátnőm arra esküdött, de nem tudom, hogy ő mennyire is volt émelygős.

ritusz
 
 


Maradt az október nálunk, új hónap új remények 

a párom részéről minek szedni a vitamint (persze neki én szedem a gravidát kétnaponta) 

Persze a c vitamint mi is szedjük ősszel télen.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Vikusz!

Na utánaolvastam a tornának. Képzeld Okt. végén lenne Egerben egy nap mikor lehetne menni. 

Ez eddig jó, meg a torna is jól hangzik, de nekem most nincs rá 8000ftom. 

Nem tudom mennyire biztonságos ha megszerzem dvdn és otthon csinálom magamtól a gyakorlatokat?


"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Nyuszifül!
Megvan nekem a könyv pdf-ben, el tudom küldeni Neked e-mailben.
De! A gyakorlatok nem bonyolultak, viszont először jobb lenne olyannal csinálnod, aki ért hozzá. Mert fontos a helyes végzése a gyakorlatoknak, illetve be kell tartani olyan alapvető dolgokat, mint a lágy érkezés a talajra - no, ez nem azt jelenti, hogy röpülünk a levegőben, hanem pusztán annyit, hogy lábujjhegyről puhán kell érkezni :) -, mert az erőteljes koppanással akár még a beágyazódott petesejtet is "kitornázhatod". Néhány dolgot másként is tanítanak, mint ahogyan a könyvben szerepel... Szóval, meggondolandó, mert akár még árthatsz is vele. Ettől függetlenül, szívesen elküldöm a könyvet, mert akkor, ha összejön a tanfolyamra valamikor a pénzed, legalább azt nem kell megvenned. Ami szintén kb. 3000 Ft.
Egyébként nekem az oktató azt mondta, hogy a séta, az úszás, a jóga, az egyenes - nem göröngyös - felszínen való biciklizés mind-mind megengedett (sőt!) ebben a tervezgetős, próbálkozós időszakban ajánlott is. A hirtelen nagy igénybevéteket kell kerülni, az ugrálást, a "rázást" (pl. flabelos vagy mi a neve... :) ).
(Bocsi, Vikusz, hogy beugrottam a témába, de nekem is szívügyem az Aviva. ;) )

ritusz
 
 


Ritusz!

Előre is köszönöm! Szívesen elolvasom 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok! :)

Nekünk is marad az október, mert kedden a nemvárt napjának délutánján elért a gyalázat, ahogy Nyuszifül mondta. :)

Betti én tudom mit éreztetek mert nekem a 12. Heti uh-n derült ki idén április 30-án, hogy nem fejlődött tovább kb a 7-8. héttől... Rögtön kórház majd este missed ab... Én 7 hetesen voltam az uh-n, ott szívhang meg minden a legnagyobb rendben, s utána semmi bajom nem volt, így a következő uh csak a 12. volt, ahol meg minden összedőlt. :(
De csak előre kell tekinteni, mert oka volt, hogy így történt.
Nagyon szorítok Nektek és mindenkinek (magamnak is), hogy ez a hónap végre sikert hozzon!!! :)))))))

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Sziasztok Lányok!

Nyuszifül!

Örülök,hogy elnyerte a tetszésedet, de én nem javasolom,hogy egyedül elkezd, mert amit Ritusz mondott az így van ,hogy másképp is tanítanak pár dolgot mint a könyvben van, meg nekem mesélte az oktató, hogy árthatsz vele, ha nem helyesen végzed a gyakorlatokat. Egyébként nekünk is ezt mondta az oktató amit Ritusz írt. Én azt mondon, ha most nem megengedett a dolog anyagilag akkor várj vele inkább, ezek a tanfolyamok olyan 1,5 havonta szoktak lenni a következőre biztos összejön !
Ritusz!
Semmi gond, egyetértünk !
vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 


ok köszönöm!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!

Vikusz!
Te egyébként az ovulációt serkentő tanfolyamot is elvégezted? Érdeklődnék, mert én nem, az alap gyakorlatokat végzem, érdekelne, hogy arról van-e valami tapasztalatod...
Nyuszifül, bescennelem a könyvemet egyik reggel, aztán elküldöm. Újra előkerestem a pdf-emet, és kicsit más, mint a könyvem...
Enci, sajnálom, ami történt, ilyenkor az ember tényleg nem is tud mit mondani. Szorítok, hogy az október gyalázattól mentes legyen! :D Nyuszifül ezt nagyon ötletesen megfogalmazta.
Nekünk most ez lesz a 4. próbálkozós hónap. Az most sok vagy kevés? :)

ritusz
 
 


Ritusz szerintem nem sok, meg azt mondják, hogy a félév az még normális, szóval nyugi!! Szorítok!!! Király

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Ritusz!

Sztem se sok, mi májustól vagyunk élesbe. 

A "gyalázat" anyukám szavajárása

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!

Ritusz

Ezt az ovuláció serkentő tanfolyamt én nem végeztem el, nem is hallottam,hogy van ilyen. Egyébként szerintem se sok a 4 hónap. 
Megy a drukk mindenkinek 
vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 


Sziasztok!

Ritusz

Ezt az ovuláció serkentő tanfolyamt én nem végeztem el, nem is hallottam,hogy van ilyen. Egyébként szerintem se sok a 4 hónap. 
Megy a drukk mindenkinek 
vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 


Sziasztok!

Ritusz

Ezt az ovuláció serkentő tanfolyamt én nem végeztem el, nem is hallottam,hogy van ilyen. Egyébként szerintem se sok a 4 hónap. 
Megy a drukk mindenkinek 
vikusz
Mosonmagyaróvár
 
 


Szia Sipiedy!


Sajnos nem tudni mitől lette ez a vérömleny, sok tényező van ami ezt kiválthatja, mint pl nehéz dolgok emelése, spontán vérér elpattanása stb stb...

Enci27!

Borzasztó lehetett neked is átélni ezt, főleg, h csak a 12. héten derült ki...
Igen ahogy mondod mindennek oka van még az is lehet, h beteg volt a Bogyókánk... 
Kívánok neked (meg persze a többieknek is) ezek után egy makk egészséges babócát!!!!

Szép napot és termékeny októbert mindenkinek!!!!

csibetti
Bicske
 
 


Ritusz, olvastam h. elvegeztem az avivat, az eletmodvaltast is betartottad amit javasoltak vagy csak a torna ?
mindenhol azt olvasni h. tornzaom stb, de ugye ez eletmodvaltast is jelent es e nelkul allitolag a torna nem sokat er.
en is csinaltam a tanfolyamot de vegul feladtam..
reginand1pont0
 
 


Reginand1pont0 (jó hosszú a neved... :) ), bizonyos dolgokat betartottam: a kávét nagyjából kiiktattam - már reggelente nem az az első, hogy kisompolygok a konyhába és elkészítem az életmentő nedüt :) - , az egészséges táplálkozásra már egy jó ideje törekszem, még a tanfolyam előtt, de nem vagyok végletes semmilyen tekintetben. Viszont nekem abban ténylegesen segített a torna, hogy a hangulatingadozásaim, a pms-es tüneteimnek annyi lett és a görcseim is teljesen elmúltak. Áprilisban csináltam meg a tanfolyamot - azóta nem szedtem gyógyszert. Előtte a menzesz első három napját csak gyógyszerekkel tudtam túlélni, nem is kevéssel a szervezetemben. Nem mondom azt, hogy nem lehetne jobb, de nekem a legfőbb problémámon segített - elmúlt a fájdalom.
A napokban elkeseredtem, mert rájöttem, hogy az ovulációmkor éppen céges rendezvényen voltam... Hát, ez borzalmas... De marad a november... :)
Mindenkinek drukkolok!
Nyuszifül, anyukád nagyon ötletes! :D Azt hiszem, átveszem a szavajárását! :)

ritusz
 
 


Nálunk egyenlőre szünet van... Mindketten fáradtak ingerültek vagyunk nem jutunk az ungabungáig se egyszerűren nincs kedvünk hozzá. 

Valahogy muszáj elszabadulnunk kiengedni a gőzt, beülni a barátainkkal egy kólára vagy nem tudom hova... 
Remélem hamarosan javulni fog a helyzet.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Hát, a fáradtság nagy ellensége a fogantatásnak. :) Olykor mi is küzdünk vele/ellene. Aztán valahogyan csak elmúlik. Inkább egy pohár jóféle bort igyál ;). Annyi mindenképpen belefér. Tegnap este mi is vacsorázni voltunk, mert történetesen most nem én voltam a padlón a munka miatt, hanem Férj. Ritka pillanat... Úgy tűnik, most ilyen a csillagok állása.
Azért, remélem, 2015-ben babázhatunk majd "együtt". :)

ritusz
 
 


Betti igen, biztosan betegek voltak a Drágák! Köszönöm szépen és viszont kívánom Nektek is és itt mindenkinek a mielőbbi egészséges Babásodást!!! :) Hajrá október!! :)

Nyuszifül akkor menjetek, lazuljatok s utána még a kedv is megjön... ;)

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Nyuszifül, zűrös volt a hét, nem tudtam scannelni, ezért most becsatolom azt, ami megvan. A még jobb könyvvel jövök a jövő héten - addig is egy kis ízelítő. :)
Hogy vagytok? :)
(Remélem, sikerült feltöltenem...)

ritusz
 
 


Nem sikerült. Szerintem túl nagyméretű a fájl.

ritusz
 
 



ritusz
 
 


Ritusz!
Köszi,nem baj...

Na már jobb a babaprojekt, holtpontnál voltunk...

Jó hétvégét mindenkinek!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Nyuszifül, jól vagy? Kievickéltetek a holtpontból?
Nálunk is zajlik az élet, várom, hogy megjöjjön a gyalázat... merthogy megjön majd... :(
De majd az október második fele. :)
Voltunk babalátogatóban: 6 hetes hajasbabát néztünk meg... jajj, hát egy tünemény volt, elvarázsolt és beleszerettem. Remélem, jövőre az én kisbabámat tarthatom a kezemben.

ritusz
 
 


Ritusz!
Szívből kívánom!  
Igen nagyon arik a pici babák az biztos!

Jaja tettünk az ügy érdekében, már csak a várakozási idő van hátra... 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok,

csatlakozhatnék?
PCOS, IR és PM alulműködéssel 5 éve diagnosztizáltak és kezelnek. Van egy 4 éves lányom, most szeretnénk neki tesót :)
Az első babó előtt majd 20 kilót fogytam PCOS 3-mas kezeléssel és javult az IR-em is, az első éles ciklusban spontán teherbe estem. A terhességet megtartani nem volt oly egyszerű, 4 héten át  kaptam progeszteron injekciókat, hogy ne történjen spontán vetélés. De végül minden rendben lett, 2010 nyarán megszületett a gyönyörű és egészséges kislányunk, aki mára egy cserfes, ovis nagylány lett :)

Mostanra jöttek össze úgy a dolgaink, hogy szeretnénk tesót, de tartok tőle, hogy megint hosszabb felkészülsét igényel majd. Nehezítésképp sikerült egy miómát növesztenem a mellső méhfalra, ami jelenleg 2 cm-es, de egyelőre nem okoz panaszt.

Hát dióhéjban ennyit. Illetve még annyit, hogy Mosonmagyaróvár mellől elszármazott budapesti vagyok ;)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Nyuszifül, az már jó, ha cselekedtetek. :) Várakozni meg mindig kell valamire - de legalább most még megengedhetünk magunknak olyan dolgokat, mint a sokáig lustálkodás egy esős szombaton (néha! mert azért nem vagyunk időmilliomosok), munka utáni spontán kiruccanást, beájulást a munka okozta fáradtságtól már kb. este fél kilenckor és egyebeket. :) Azért ez is valami!
Üdv, Betti! Először a miómát kell leküzdened, nem? Ebben is segíthet az Aviva - lehet, már unalmas vagyok ezzel... :) De tényleg segít - ugye, Vikusz? Nem régen olvastam egy zárt Avivás csoportban, hogy egy év heti két tornázval sikerült eltüntetnie egy lánynak a kb. 10 cm-es cisztáját - az utolsó 3 cm-t egy hónap alatt... Sok szerencsét Neked is, Betti. Biztos tündéri a kislányod és reméljük, nem sokáig lesz már egyke. ;)

ritusz
 
 


ritusz: a mióma egy jóindulatú izomcsomó, általában jól körülhatárolható. Esetemben is ilyen. A ciszta ezzel szemben egy folyadékkal telt, ami sokszor magától is felszívódik.
Az Aviva segíthet a miómákon is, de itt a hormonális háttér ösztrogén irányú eltolódása és az örökletes tényezők is közre játszhatnak.
A terhesség megfér a miómával, akkor problémás ha nagyon gyorsan nő. Remélem, hogy a gólya nem várat sokáig magára :)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Betti!
Üdv a csapatban!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Betti! Mielőbbi gólyalátogatást! :)

ritusz
 
 


Sziasztok!

Üdv Betti!

Mindenkinek mielőbbi Babásodást!!!  Magamnak is!!

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 


Meg mindenkinek aki rajta van az ügyön 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van Csajok? Valami új fejlemény valakinél esetleg? Kacsintás

Lilypie First Birthday tickers
enci27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: