Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm mindenkinek az őszinte gratulációját! :D

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


azokra a felhasználókra gondolsz, akiket Te hoztál létre erre a mulatságra? :)
Emlékszel arra, mikor TE elűzted azokat innen, akik babásak lettek? Littlet és a többieket? Vagy mikor szidtad a lombikosokat?

Na tényleg befejezem, mert szót sem érdemelsz.

Megy a drukk a többieknek!
bikbok
 
 


@bikbok:
De sajnálom hogy ezeket írtad. Nem űztem el egy babást sem főleg nem Littlet akit annyira szerettem. Nem az én ötletem volt a mádik topic. Te valótlant állítasz. És hogy én hoztam létre más felhasználókat? Te jó ég. Ugye ezeket senki nem hiszi el? Ugye aki végig olvasta a topicot tudja hogy nem így van? Miért utáltok ennnyire? Komolyan nem értem.

Soha de soha nem szidtam a lombikosokat. Uramisten mit hazudsz itt össze? Nem akartam lombikot, Tartottam tőle de sohase szidtam.... nyugodj le.
Elmegyek én, nektek nem muszáj, most komolyan... mint egy boszorkányt úgy zavartok el most is....

Azért remélem csak van egy két ember itt aki nem ért veletek egyet.

Sajnálom. Őszintén. És nem értem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

Szívemből gratulálok Caroline! Olyan sokat gondoltam rátok! Remélem most már nem lesz gond és lesz még egy egészséges szép babátok! Dokival beszéltél már?
A vitába én nem szeretnék belefolyni akkor sem tettem és most se szeretnék! Én személy szerint örülök mert a többség az első gyermekért küzd és mi meg nem!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@bikbok:
Nem szeretnék nagyon belefolyni a vitába de NEM Caroline üldözött minket át másik csoportba. Nincs kedvem és időm a kislányom mellett visszakeresni de emlékszem hogy nem ő volt az. Akkor ő kiállt mellettünk és arra is emlékszem hogy amikor itt durvább viták voltak ő volt az aki normalizálta a hangulatot. Attól hogy volt egy véleménye/félelme a lombikról és lehet hogy kicsit durvábban válaszolt a dolgokra (elkeseredésből, a folytonos kudarc megélésétől) nem kellene így beszélni vele. Mindenki hibázhat, mindenkinek lehet rossz napja, lehet rossz passzban amikor olyanokat vagy úgy mond dolgokat. Ti még nem jártatok így? Az vesse rá az első követ aki még soha nem bántott meg senkit csak mert nem volt éppen a helyzet magaslatán. Tudjátok ha ő nincs nem ismerünk meg ennyi csodálatos nőt. Még Bibkok ha jól emlékszem Latkraft(lehet rosszul emlékszem hogy kell írni) neked is és nekem is durván beszólt de ha úgy jött volna vissza hogy bocsánatot kér akkor mind megbocsájtottunk volna. De abban is igazatok van hogy Carolinenak is kicsit finomabban kellett volna válaszolni de mint mondtam mindenki hibázhat mert emberek vagyunk. Kérlek titeket gondoljátok át kivel hogy beszélünk és ha hibáztunk legyen bennünk annyi hogy beismerjük bocsánatot kérünk és megbocsájtunk. Szóval akik olvassák ezt kérlek titeket legyen olyan hangulata ennek a csoportnak újra mint amikor elindult. Olyan jó volt idetartozni és együtt izgulni a másikért nem pedig ezt a gyűlöletet olvasni a soraitokból. MINDENKINEK SZÓLT EZ A KOMMENTEM.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Lányok, lányok koncentráljunk most erre:
ma pozitívat teszteltem! :lol:
El sem hiszem.
Most megyek vérvételre hogy mennyi a hcg-m
Juhúúú

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:
Juhuhuuuuu :)
Halk gratula egyelőre ;):)

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Gratulálok :))
norina1988
Anglia
 
 


@kicsititi:


Gratulálok! 
sziszi81
 
 



Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 




Csinaltam még kettőt gyorsan.
:-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Ez egyértelmű :)))
norina1988
Anglia
 
 


És 6196-os Hcg is egyértelmű ;-)
Juhuuuu:-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Szuper :)
norina1988
Anglia
 
 


@kicsititi: Gratulálok! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Kicsititi
Gratulálok! :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Köszi mindenkinek!
A doki csinált Uh-ot mert barnázni kezdtem. 5 hetes vagyok, van petezsák, benne szikhólyag. Még szivhang nem volt, de jövőhéten pénteken megyek ujra Uh-ra. Úgy örülök! :-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Ott bújik a kis drága. :-D


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:
Mennyire barnázol? Folyamatosan?
Kaptál utrogestant?

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Nem vészes. Egy közepesen nagy folt lett a tisztaságin. Kaptam Utrogestant. Most 3x1 aztán ha kell emelhetek 2x3 szemre. Most hogy a második is bent van (lekopogom) semmi nincs. A görcseimre magneb6 lett ajánlva.
Mától itthon vagyok, pihenek.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:
Szuper :)
Minden rendben lesz :)
Pihenj, és kímélő életmód :)

Engem letiltottak minden mozgásról, a forró fürdőt ők, és az együttlétről a 12. Hétig.
Szegeny férjuram :):):):)

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Ritus!
Moncsika!
Annyira jól estek a szavaitok. Így végre olyan boldog vagyok. Igen a megbocsájtás fontos. Bocsánat azoktól, akiket megbántottam. Mostmár teljes a boldogságom. Mert fontosak vagytok nekem. Örülök hogy emlékeztek rám, hogy milyen vagyok. Köszönöm.

@kicsititi: anbyira szuper hír. Mégcsak most vettem észre! Gratulálok. Nekem tegnap nézték a hcgt a kaáliban: 1179. 4+5 hetesen. És jövőhéten uh. Pedig már kértem időpontot máshova május 5re uh-ra. Sebaj, megnézik többször. Lehet nekem még jövőhét úgyis korai lesz szívhanghoz mert akkor még csak 5+5 leszek. Mensi szerint viszont 6 hetes. Annyira örülök neked is. Cuki fotó. Én is szeretnék egy képet kérni majd!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Dinyus!

Nem tudod 12 hétig másoknak sem ajánlják az együttléteket? Vagy csak ha van barnázás? Neked miért nem lehet?

Eddig mi is mellőztük. Úgy tudom ilyenkor az orgazmus az ami nem jó, mert méhösszehúzó hatása van.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


én most nem barnázom, és semmi problémám nincsen(kop kop kop).

Nem tudom, hogy az előző vetélés miatt mondta-e a doki, vagy alapból, ezt nem is kérdeztem :)

Mert rögtön sorolta, hogy na, akkor ezeket most mellőzzem :)

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


@caroline4:
Nekem az előzmények, vetélés miatt mondta a doki hogy az első 12 hétbe tilos a szex. Lehet nektek is ki kellene hagyni nehogy gond legyen. De azért majd kérdezd meg a dokitól is. Nagyon szívesen én emlékszem hogy mennyit segítettél nekem is amikor mélyponton voltam. Élvezd minden percét ennek a csodának. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@kicsititi:
Gratulálok a babához. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus!

Már 5 hónapos a picid! Hogy telnek a hónapok...

Most már adsz neki gyümölcsöt vagy még csak tejcsit? Tudom ez ahány gyerek és anyuka annyi féle képpen megy.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Nagyon is gyorsan telik az idő. :) jövőhéten fogom elkezdeni a gyümiket zöldségeket kóstoltatni :) eddig csak anyatejes baba :) az első egy hétbe kapotr tápszert míg rá nem jött hogy kell szopizni. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus! A szoptatás nagyon kényelmes, mindig kéznél van. Ügyes vagy hogy első babánál máris sikerült. Én az elsőt csak 3 hónapos koráig tudtam de a 2. és 3. hónapban már kapot tápszert is, másodikat 15 hóig, harmadikat 22 hónapos koráig.

Kicsititi!
Neked is szúrkál azon az oldalon amelyiken a peteérés volt?
Eleinte görcsölgettem, de az 2-3 napja elmúlt. Ma viszont többször beleszúrt élesen jobb oldalon. Biztosan normális. Csak gondoltam megkérdezlek olyan közel vagy korban. Mikor volt az utolsó mensid?
Nekem márc.15.

Dinyus te most mennyi idős terhes vagy?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Egészen pontosan a mensi alapján (ami amúgy Nekem valós is, mert abszolút kozepidoben volt a PE-m) 11+3 :)

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Dinyus!
Akkor neked mindjárt itt a genetikai uh. De jó.
Hány uh- on voltál eddig? 1-2?

A down szűrést vérből nézeted? Mennyibe kerül most az?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
13+2 naposan megyek a genetikai uh-ra, akkorra mondta a doki, hogy menjek.
Igen, én a kombinált teszt mellett voksoltam, azt mondták, hogy 13500Ft lesz a klinikán :)

Uh-n voltam 5 hetesen, amikor megállapították a terhességet, aztán a 6, héten (6+4) beparaztam, mert mintha barna foltot láttam volna

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Jaj, elküldte.
Szóval, akkor berohantam a klinikára, az ügyeletes vizsgált meg, és félvállról mondta, hogy, látszik az, hogy van szivhang, de több nem telt tőle...
Aztán 7+1nel volt idopontom a saját dokimnal, és mondta , hogy a vetélés miatt a 9. Héten menjek újra, szóval 9+2nel voltam megint. És utána most 4 hét szünet, amit nagyon nehezen bírok :):):)

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Sziasztok.

Próbálok válaszokat adni....
Volt szurkálásom, de mindkét oldalon így nem tudom hogy melyiken volt a pé. Illetve a hasfeszülés, ami van hol erősebb hol gyengébb. Nekem márc.6 volt az utolso mensi első napja, de nem tudom mikor volt pé. Szerdán annyit mondott a doki hogy 5.hét. Szerencsére a barnázás elmult.
Nálunk is sex tilalom van :-(
Valaki tapasztalt olyat, hogy gyengülnek a tünetek? Aztán utána mégis vannak? Pl a mellfeszülés hol van hol nincs...
Úgy félek hogy ilyenkor hogy baj van...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:


MOst pont így vagyok, hogy ma reggel is úgy jöttem be dolgozni, hogy semmit de semmit nem éreztem. De tegnap délután viszont annyira élesen szúrkált, hogy egyértelmű volt :)

Hányingerem még nincs, az nálam mindig a 6.  hét környékén kezdődik, még ma töltöttem be az 5. hetet. 

Neked hányingered van? Vagy valamitől (pl kávé) undorod?

Ne aggódj, nincs gond, de megértelek, mert csak akkor vagyunk nyugodtak, ha látjuk a kis szívét pulzálni. :) 


@dinyus:


azta! akkor téged tényleg többször megnéztek az elején. Remélem nálam is ilyen körültekintőek lesznek. 

Amúgy azt hittem, hogy ha elmegyek a vérvételre a kaáliba, és kiderül, hogy van hcg a szervezetemben, akkor lezárják az aktámat, és a klinikára irányítanak. De nem, ehelyett, időpontot adtak ultrahangra. Vajon meddig fognak "gondozni"? Amíg meg nem állapítják, hogy élő terhességről van szó? vagy ha már odajárok, lehet úgy van vele, hogy lesz ő az én magándokim, míg mást nem mondok? Nem tudom. Végülis egy nőgyógyászról van szó és fizetős lombik lett volna. Ebből következhet, hogy maradhatok nála babásan is, csak fizessek. :) Nem baj, élvezem a törődést. 

5+0


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@dinyus:


ja még azt akartam kérdezni, hogy növöget a pocakod? látszik már valami? :) Nekem első babánál a 15. héten kezdett nőni. Aztán minden gyerekkel egyre hamarabb látszott.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Igazából nekem a 6. heti volt az, ami + votl, a többit a dokim tervezetten nézte :)

Hát, igazából aki szemfüles, az már most láthatja a pocakomat, bár még igyekszem takargatni, mert majd a genetikai UH után akarom publikálni itt bent a melóhelyemen.

A főnökeim már tudják, mivel laborvizsgálatok meg egyebek miatt hol később jöttem, hol korábban mentem.

De még imádkozom, hogy a maradék 1,5 hétben  ne legyen annyira annyira látványos :)
De amúgy már van pici pocak :):):):):) <3

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Néha van ételundor. Tegnap pedig este felé elkapott egy hányingeres "roham"
Már várom hogy látszódjon kívülről is. Meg hogy érezzem máshogyan is.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Ti szedtek omega3 halolaj kapszulát? Én szeretnék, de nem tudom szabad-e az első trimeszterben. Van ahol azt olvasom az elejétől szedik, van ahol pedig írják, hogy csak a második trimesztertől lehet csak.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Csajok nekem ma meg volt az inszem! A páromnak sajnos romlott a mennyisége! Itthon már egyett rá segítettünk és még este meg reggel küldünk után pótlást aztán bízunk a csodákban! Május 8.-án kell tesztelnek, holnap estétől kell kezdeni 3x1utrót! Ha nem sikerül akkor menses után időpontot kell kérni magánba konzultációra! Megbeszéljük hogyan tovább! Milyen vizsgálatok kellenek, milyen protokollal indul a lombik! Bizakodom azért hogy most sikerül! Reményt adsz Caroline! Személy szerint én nagyon örülök hogy vissza tértél hozzánk! Nagyon hasonló a sorsunk! Sokat segítettek, támogattad a csoport tagjait! Nem vagyok túl aktív írója a csoportnak de folyamatosan olvasom az eseményeket és együtt örülök és szomorkodom a sikerekben és kudarcokban! Próbálom az életemet úgy élni hogy nem csak a baba témával foglalkozom mert bele lehet betegedni ebbe a sok sikertelensége! Kell tudni örülni annak ami megadatott!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Megy a drukkerek ezerrel

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Mármint a drukk :)

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


Caroline
A femibion kismama vitamin 7gy van hogy a második trimesztertől van a halolaj hozzá csomagolva, így szerintem nem kell az elsőb! Aki szed e vitamint meddig szedi? A ciklus második felébe szerintetek szabad szedni!?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Dinyus
Köszönöm :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79: Én szedtem a ciklus második felében is az E vitamint de csak 200mg-ot.
A halolajat csak a 3.trimesztertől szedem, az elején a folsav a legfontosabb!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@moncsika79:
Nagyon gondolok Rád, hogy sikerüljön. ;-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Krystin
Köszönöm a választ, ma még bevettem a kettőt holnaptól akkor lehet én is egyet fogok!
Kicsititi
Köszönöm hogy drukkolsz! :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsika!

Köszönöm szavaidat.
Szorítok neked nagyon. Sose szabad feladni. Én is minden ciklusban bíztam, reménykedtem, hittem.

A kaáliba ultrangra kellett nennem a ciklusom 20. Napján, hogy megnézze volt e rendesen ovum. Látta hogy a jobb oldalon volt. Ekkor javasolta szedjek e vitamint napi 300 mg-ot, de ekkor még nem tudtuk hogy már megfogant a pici.
Úgyhogy én az ovu után is szedtem még napi 200 mg-ot mert ilyen kiszerelésem volt itthon. Azt is javasolta hogy kezdjem el az aszpirin protectet, mert ez segíti majd a beágyazódást. Még aznap megvettem a gyógyszertárban. Biztató kutatási eredményeket olvastam róla. De ahogy pozitív lett a tesztem (10. Dpo), abba hagytam az e vitamint és az aspirin protectet.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


A halolajjal várok akkor még.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Kristyn!

Mikor lesz újabb uh? Mennyi idős is vagy?
Van otthoni szívhangfigyelőd?

Azt ki tudja mikortól lehet majd használni?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: