Új privát üzeneted érkezett!

@caroline4: Nekem az Aspirin Protectet szednem kelett a 12.hétig mert addig van a beágyazódás és azt szegíti, de azt mondta a doki hogy a 34.hétig szedhetném amúgy. Már nem lesz több hivatalos Uh megvolt a 30.heti, gondolom innentől csak a súlyára,az áramlásra és a magzatvizre néznek majd rá. 32.hetes vagyok ma pont. Én a 13.héten kaptam a férjemtől a szívhangfigyelőt karácsonyra, de nem hallottam vele semmit még egy ideig.igaz nekem elöl van a lepény így a mozgást is későn éreztem.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Panda
Szerintem abszolut normális hogy vannak még kérdései a 4. gyermeknél is! Nagyon sok minden válltozik akár egy éven belül is! Szerintem az sem probléma ha esetleg babás kérdést tesz fel ebben a csopiban! Mindenki azért küzd ,nem baj ha olvasuk milyen lehetőségek és mik adódnak terhesség alatt!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Húha lemaradtam valamiről? Pabda hsz-át nem látom.

Krystin!
Igen a doki is mondta hogy az aspirin protectet lehet szedni kora terhesség idején. De én nem tudtam, ezért hagytam abba. A doki szerint végülis nem baj ha nem szedem.

Ó lányok, bizony hogy jó itt megbeszélni dolgokat. Régen még afp vizsgálat volt meg nem volt vérből down szűrés. 35 felett szinte kötelező volt a hasbaszúrós magzatvízvétel. Nem volt otthoni szívhangfigyelő sem. Meg nem ezek a vitaminok voltak mint most: FEMIBION, ASPIRIN PROTECT, TRIMESTER ... stb. Más volt sokminden. Ja és persze felejtünk is hogyis volt.. 1,5 éve elvesztettünk egy babát, szeretnék most mindent jól csinálni.

Hajatokat festettétek az első 3 hónapban?
Most úgy vagyok vele hogy azt se merem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

Caroline
Most már én sem látom, de szépen leszürted az írásomból hogy mi lehetett a tartalma!
Ammónia mentes festékkel lehet elvileg festeni! Én most inszem előtt daueroltattam mert már éppen csak hullámos volt!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


igen, én már amúgy is régóta az ammóniamentes festékeket használom, de most még azzal is várok két hónapot. Kibírom. :)



@kicsititi:


neked van már hányigered? Nekem tegnap kezdődött. De mára elég egyértelmű. A kávémat nem tudom meginni két napja, ma meg már úgy mindentől rossz a gyomrom. De mindegy, úgy kell nekem, ezt vártam :)


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nemtudom, van-e rajtam kívül másik Panda a csoportban, de én már vagy 3-4 hete nem írtam... néha olvasgattalak titeket, és örülök Nektek! :)

Caroline 4, mi még nem "találkoztunk", üdv újra itt! :) És gratulálok!

Én nemigen tudok mivel büszkélkedni... ezért is nem írtam, kicsit kilógok már a sorból.. :)

20-án volt a 3. inszeminációm, de a páromnak még mindig nem túl jó a spermaszáma, így nem jósolnak túl sok jót... majd május 4-én kiderül... én meg csak lesem, figyelgetem az összes apró jelet, amire ráfoghatom, hogy lehet a baba miatt van.. :)
Nagyon lassan telik ez a 2 hét...
panda888
 
 


@panda888:


Üdv itt Panda! Örülök,hogy itt vagy. Amúgy olyan sokan nincsenek már itt azok közüls, akik a kezdet kezdetén itt voltak. De ez jó hír, hiszen a legtöbb személy azért nincs itt, mert már bevackolta magát valamelyik jó kis babástopicba. :) Hurrá! Itt tényles sokan babásak lesznek. Még azok is, akiknek az orvosok azt mondják meddő páros, így csak a csoda segíthet vagy a lombik. :) Például nekünk :) 

Mennyire alacsony a spermaszám? Mennyi az annyi? Úgy szeretnélk valami biztatót írni.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Nekem a 8. dpo-ig semmi nem volt, aznap pedig annyi, hogy fogásra érzékeny lett a mindkét mellem. De ez mensi előtt is szokott. 

Aztán a 10 nap reggelén is még semmi, csak délután munkából hazafelé sétálva éreztem, hogy mintha görcsölgetne a hasam. De olyan gyengén, hogy alig. :) Ekkor megvettem a predictor early tesztet, (1100 Ft körül van és állítom nektek az egyik legjobb teszt a piacon) és ahogy hazaértem rögtön megcsináltam, és egyértelmű halvány csík lett rajta. Tudom sokat írtak erről a tesztről, hogy jó párszor álpozitív csík jelent meg, aztán meg semmi nem lett belőle. De azt is tudtam, hogy az egy korábbi széria. Még a doboza is más volt. Ez az a fajta, amelyiken az van írva, hogy most még érzékenyebb. HÁt azt hittem elájulok, örömömben, a nagylányomat hívtam, hogy ő hány csíkot lát? És egyértelműen látta ő is a másodikat. Naná, hogy leszaladtam egy másik tesztért is a Rossmann-ba. A másik egy egyszerű facelle tesztcsík volt, mert arról is nagyon jókat hallottam. Az is pozitív lett halványan. Ezer ilyen fajtát csináltam már a másfél év alatt de sose látszott rajta rózsaszín második csík. Úgyhogy tudtam, hogy sikerült. Pedig jóformán nem voltak tüneteim.

A 13. dpo-n már a mellbimbóim is érzékenyek lettek, ez viszont nálam csak terhesség esetén szokott. És a görcsök is erősebbek lettek. 

De nem volt egyszersem pecsételő vérzésem, pedig nagyon figyeltem. 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Hajfestés: nekem a doki azt mondta, hogyha nem hetente festetem, nyugodtan lehet :)
Ettől függetlenül a fodraszom nekem is az ammoniamenteset kente fel, és a melirt kihagytuk most :)

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


@caroline4:


Köszi az üdvözlést és a drukkot is! :)

Mi tavaly augusztusban voltunk a meddőségi központban, akkor a teljes spermaszám 10-12millió volt....
Azztán 3 hónapig szedett a párom ferulantot (férfivitamin), clostilbegytet, cinket, E-vitamint, Q10-et... Elmentünk az első inszemre, ahol már nem mondtak teljes spermaszámot, csak amit kiválogattak befecskendezésre.. az 1,5 millió volt, mondta is a doki, hogy az tök jó...
Terhes is lettem, de elvetéltem, az inszemtől számított 3.héten.. :( Ez február elején volt, és március elején mentünk a 2. inszemre (a 2 között már nem szedett semmit a párom, mert elfogytak a vitaminok, illetve nem gondoltuk, hogy 1-2 hónap ennyit számít). A 2. inszemnél 150 ezer volt a kiválogatott spermaszám... nem lettem terhes... 
Mivel a lombikra tavaly írtak be minket, és idén júniusra kaptunk időpontot, nem akart várni a doki, hanem egyből megcsinálta a 3. inszemet (persze a ciklust kivárva). Abban a 2 hétben megint szedte a párom a sok vitamint, de a 2 hét arra volt elég, hogy 166 ezer volt a befecskendezett spermaszám...
Most a jófej dokinál voltunk utoljára, ő nagyon normális, bíztat, nem mint a többi doki... de ő is azt mondta, reménykedjünk, mert végülis 1 is elég a megtermékenyítésre... de nem nagy a valószínűsége, hogy sikerül...
Néha szúr a petefészkem.. hol a jobb, hol a bal.. van olyan nap, hogy egész nap semmi... 
Nemtudom sose eldönteni, néha azt gondolom, azért van, mert lehet, hogy beágyazódik, néha meg azt, hogy azért van, mert (bocs a kifejezésért), kiürül... Gőzöm sincs.. de próbálom terelni a gondolataimat, és másra koncentrálni...

Amúgy azt mondta még a doki, hogy ez a spermaszám a lombikra már tökéletes... úh. remélem, hogy ha most nem, júniusban összejön a várva várt baby.. <3
panda888
 
 


@panda888:


Persze, hogy egy is elég. Én is mindig ezzel bíztattam magam. A többi azért kell, hogy segítsék az úton azt az egyet. De az esély ott van. Ráadásul ezek már válogatott erős fickók. Az út is tiszta lehet, átjárható ha már egyszer sikerült, sikerülhet újra. 

Június már itt van, ha mégsem úgy jönnének össze a dolgok. Sőt még spontán is sikerülhet addig májusban :) 
Kitartást!

A tünetek csalókák, mikor tesztelsz majd? Hányadik napon jársz? 




Nálam annyi, hogy nagyon erős lett a hányingerem. Tegnap még úgy ahogy elvoltam, de ma már nehéz elterelni a figyelmemet róla. 

Ja és nem is számoltam be az uh-ról:

12,8 x 8,6 mm-es petezsákot látott a doki, benne ép szíkhólyagot és embriócsomót. De szívhangocskája még nem volt. Az orvos viszont hozzátette, hogy minden tökéletes, korának megfelelő. A szívhang még azért nincs mert korán hívott vissza. 5+5 hetes voltam tegnap. Erre számítottam én is, így nagyon boldogan jöttem ki a rendelőből. 

Tavaly ugyanis betöltött 6. héten mentem és még szíkhólyag sem volt akkor, csak egy 5x8 mm-es petezsák. Így most nagyon boldog vagyok ,hogy korának megfelelő volt. Két hét múlva hívott vissza azaz, május 10-re. Ez ugye még mindig a kaális (lombikos) dokim. Viszont van egy időpontom a Klinikára is, május 5-re. Akkor leszek 7 hetes. Szerintetek menjek el a Klinikaira mielőtt elmennék 8 hetesen a kaális dokimhoz? 
Nem gond, ha 6-7-8. héten is meguh-oznak? Én úgy tudom nem árt a babának. Ti mit gondoltok?


5+6 


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


bocsi, nem tavaly voltam, hanem még tavaly előtt azon a szomorú uh-on.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Panda
Nekünk most volt a második inszem! A páromnak is romlott a spermaszáma! Nekem most 3 millát raktak be plusz az nap és másnap reggel még e gyütt voltunk! Nektek mit mondta hogy tesztelésig szabad együtt lenetek?Nekünk em mondtak semmit

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Caroline
Nagyon szupi hogy eddig szépen fejlődik pocalakód! Én biztos elmenék a klinikára is uhra! Szerintem akkor már lesz szívhang!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Caroline

Köszi, remélem én is, hogy mostmár célegyenesben vagyok! :) Ma van egy hete, hogy csinálták az inszemet, pontosan 1 hét múlva lehet/kell tesztelni.. ill. azért megyek vissza a rendelőbe, mert majd ott csinálják meg a tesztet... előbb nem is merem, mert ha negatív lenne, amit én csinálok, akkor jönne az a feladom érzés, és nem lenne bennem remény, miközben ballagok a dokihoz...

Örülök, hogy nálad rendben volt az UH...! :) úgy tudom, 12.hétig kell ilyenkor a Kaáliba járni, és utána engednek el terhesgondozásra... ugyan nincs tapasztalatom, de nem hallottam olyat, hogy ártana az UH... szerintem nem árt...
Én ha tehetném, hetente ellenőriztetném.. :)

moncsika79 

A 3 milla nagyon jó... az 1 millió feletti spermaszám már bőven jó inszemhez... Nem is értem, hogy nem jött össze az első... de a 2. biztos összejön, drukkolok! :)
Nekünk azt mondta a doki, hogy inszem napján legyünk együtt este, mert az beljebbtornázza/benntartja a kisfickókat... de nem mondta eddig egyik doki sem, hogy szabad-e együtt lennünk tesztelésig...
Amikor az első inszem sikerült, és tesztelés után egy héttel látszott már UH-n a petezsák, azt mondta a doki, hogy óvszerrel lehetünk együtt, mert a sperma kilökheti.... máshol azt olvastam, hogy az orgazmus lökheti ki, mert akkor ugye méhösszehúzódások vannak. De ott van az is, hogy a 3 naponkénti együttléttel növeli az ember a teherbeesés esélyét...
Úgyhogy ezzel kapcsolatban nagyon tanácstalan vagyok én is.. :(
Mi voltunk együtt a héten, de védekeztünk... aztán nemtudom, hogy volt-e értelme, ill. csináltunk-e rosszat ezzel...
panda888
 
 


Panda
Én még ilyet nem is hallottam hogy utána védekezni kell, elég viccesnek hangzik amikor gxerekért küzdünk! Azt hallottam már hogy az orgazmus problémát okozhat!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@panda888:


@moncsika79:




Az inszem után közvetlenül (aznap vagy másnap reggel) azért javasolhatják még az együttlétet, mert azzal csak növelhető a harcosok száma. És még van esély arra, hogy ugye a petesejt életképes azokban az órákban is.
De! az utána következő napokban már teljesen felesleges utánpótlást küldeni, mert már vagy megtermékenyült a petesejt és akkor esetleg csak árthat a méhfelé vándorlásnak a sok ellenkező irányba törő harcos, vagy pedig azért mert már a petesejt úgyis elöregszik, nincs esély a megtermékenyítésre. Ez utóbbi azért biztos, mert uh-on figyeltek titeket, hogy hogyan alakul az ovuláció, nyilván nem történhet meg 3-4 nappal később mint ahogy az inszem napját kijelölték. 

Én ha együttlennék a párommal, akkor csak úgy, hogy ne kerüljön be már katona. Illetve az se baj, ha ilyenkor picit lemond a nő a saját örömről, a méhösszehúzódást elkerülve. Ami egyébként szerintem nem okozhat problémát egy egészséges terhesség esetén, de nem látunk magunkba, így ha még nem teljes a beágyazódás, jobb nem kockáztatni. Miután jól befészkelte magát (pozitív a teszt), akkor szerintem az orgazmus sem akadály. De ezt én gondolom így. 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Na csajok!
Most voltam bellgyógyásznál mert étkezés után egy órával magasak a mért cukor értékeim! 160 g chra vagyok ítélve! Merném kell éhgyomorit, reggeli után egy órával, eb3d után, vacsi után! Meg fogok bolondulni a számolgatástól! Vasárnap 11-kor kell hívnom a dr. Nőt hogy milyenek az értékek, ha magad akkor déltől inzulint kell adnom magamnak! Nem akarooooom!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Mennyi lett az értéked? Annyira magas?

Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


@moncsika79: hű, sajnálom, szorítok, hogy ne kelljen az inzulin! Korábban már volt vizsgálva a cukrod? Nem lehet, hogy emiatt nem jött össze eddig a babó?

Caroline, magától az Uh-tol nem lehet baja, nem károsítja a picit, akár milyen kicsike is még. Viszont mint ahogy az együttlétekkel kapcsolatban írtad, az első trimeszterben minél kevesebb a "mechanikai behatás", mint pl. a hüvelyi uh, meg a manuális vizsgálat is, annál jobb. De persze egy normál terhességnél ez nem okozhat gondot. ;-) És igen, én is hetente megnézetném, ha lehetne, főleg az elején meg pláne! Szóval azt hiszem én is élnék a lehetőséggel. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Dinyus
Éhgyomori5,1 reggeli után 9,1 ez volt tegnap! Ma 5 éhomi reggeli után 7
Sjucus
Volt két vetélésem! 2015 júniusban és 2016 áprilisban! A másodiknál vette észre a nőgyógyász hogy magas az éhomi! Akkor 6,2 volt! Voltam belgyógynál, terhelést csinált, ott is mutatkozott! Merkformin xr 1000szedem tavaly május óta! Jók voltak az értékeim ezért azt mondta a dokinő hogy nem kell annyira szigorúan betartani a diétát! Most a dtimus hormonok, utro, vagy akár baba bekavarhat! Meg persze a nem 100%-ban betartott cukor mentesség!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79: Jaj, ne haragudj, már nem emlékeztem rá, hogy nálad mik is az előzmények cukor ügyben. :oops: Kitartást vasárnapig és drukkolok, hogy a diéta elég legyen!

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@moncsika79:


Azta! nem semmi, de van rá megoldás. Csak kitartás! Méregesd, ha ez kell most, aztán hátha nem kell inzulin. Jaaj, nem nagyon tudok jó tanácsot adni, mivel egyáltalán nem értek a cukor témához. 

Mindenesetre tartsd be amennyire csak tudod a diétát, és akkor hátha elég lesz annyi. 

@sjucus13:


igen, mostmár szinte biztos vagyok benne, hogy megyek jövőhét pénteken a klinikai uh-ra is. Oda anyukám fog elkísérni. És akkor már lennie kell szívhangnak, aznap töltöm az én számításaim szerint is a 7. hetet. . Izgulok már most. 



6+0

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Én meg lányok mindentől nagyon puffadok. Kinek meddig tartott ez? Nem emlékszem, hogy a másik hárommal is puffadtam volna. De akkora nagy a hasam és ha behúzom, hogy melóhelyen ne látszódjon, még jobban hányingerem lesz. 

Hányinger ellen amúgy van valami hatásos? Kinek meddig tartott? Nekem első gyereknél 14 hét, másodiknál 16 hét, harmadiknál 20 hét. 4-nél remélem nem lesz 22 hét... 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Szia.

Ne húzd be a hasad ;-) :-D
Én is puffadok ezerrel, estére olyan a pocakom, mint aki betolt egy dinnyét egy tál bab után. :-o :-D
Nekem csak émelygésem van és kajaundor, ja és álomkór.
Talán a hányingerre a keksz, hideg víz jó lehet, de mindenk máshogyan van összerakva, máshogyan működik.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Nekem olyan szinten erős a hányingerem, hogy az egész napomra rányomja a bélyegét. Betegnek érzem magam, de jól tudom hogy nem ez betegség.

Még a víztől is hányingerem van. :-(

Pénteken uh.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@moncsika79:


mi a helyzet a cukroddal? 
Valami tünet? Bármi?


@panda888:


és nálad? Van valamilyen tüneted? Mikor mész dokihoz tesztre?


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


caroline4:

Köszi a kérdést, megvagyok... nem igazán tudom sajna azonosítani a "tüneteket".... a helyzet az, hogy minden inszem után megállt az anyagcserém, hosszabb-rövidebb időre... (a 2. inszemnél nem olyan sokáig tartott, de annál ugye nem is maradtam terhes). Most "diétázok", nemigen eszek cukrot és lisztet, igyekszem sok fehérjét és rostot enni, sok vízet iszok, így ez vmennyire segít...

Mondjuk olyan sokat ez sem segít, így nem mindig tudom beazonosítani, hogy a petefészkem szúr, vagy a beleim huncutkodnak..
De az tuti, hogy hol a jobb, hol a bal petefészkem szúr, vagy "zsibbad"... olyan furi érzés.
Meg hülyén hangzik, de érzem a hormonjaimat... pedig szerintem ha terhes vagyok, akkor is korai lenne még... olyan, mint mielőtt meg szokott jönni... egyik percben minden happy, kedves vagyok, a másik percben csak sírnék mindenen és rossz kedvem van, aztán hisztizek, mert nyűgös vagyok... és ezek felváltva... tök tré... De lehet, hogy azért van, mert kapok utrogestant... az is hormon...
Jah meg marhára fájnak a melleim, kb 3-4 napja... de ez is lehet attól is, hogy meg fog jönni a mensim...
Meg álomkóróm nekem is van... de az is ki tudja, mitől.. :)

"Csak" ennyi, más tünetem nincs... :)
Holnapután megyek terhességi tesztre a rendelőbe.... egyfolytában ezen jár az agyam, marhára várom már...
Alig bírom megállni, hogy teszteljek otthon.... de végül mindig lebeszélem magam róla... remélem még kibírom ezt a 2 napot.. :)

panda888
 
 


Caroline
Köszönöm kérdésed!Semmi tünetem nincs! Inzilint nem kellett kezdeni de nagyon be kell tartani a diétát!
Panda
Nagyon nem jó hogy nem viszel be szénhidrátot!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok ismét!

Újabb nemtünetem volt, mert az ebédre szánt csirkemellet és brokkolit nem tudtam megenni, mert az első falat után elkezdtem öklendezni...
Így nem bírtam tovább, és hazaérve, kb. 10 perce csináltam egy 25-ös xepil tesztet, ami negatív lett... :(
Elcsesztem, de olyan nehéz a hajrában a perceket számolgatni, miközben tüneteim is vannak, a jóég tudja mitől... gondoltam, ha a terhesség tünetei ezek, akkor a teszt is pozitív...
Vagy rosszul gondolom? Szerintetek lehet még pozitív a tesztem 2 nap múlva? Ma van a 12. nap, inszem óta...

Moncsika:
Kb egy hete "diétázok"... mert már szarul éreztem magam nagyon... de nem sanyargatom magam, ma pl. ebéd helyett fornettis pogit ettem, mert az csúszott... :)
Amúgy ezekszerint, babaprojekt alatt nem tesz jót a diéta? Mert több embertől hallottam pont az ellenkezőjét...
De köszi az infót.. :)
Te hogy bírod ezt a CH diétát?
panda888
 
 


@panda888:


hát attól függ mivel teszteltél. Olyan különbözőek a tesztek, én most is láttam. Hogy az amelyik netes 10-esnek van írva az éppen olyan későn lett pozitív mint a 25-ös ex-epil. 

Én először a predictor-earlyt csináltam és vele egyidőben a facelle is mutatta halványabban. 

Amúgy a hányingeres tüneteid lehetnek a kapott progeszterontól is, vagy nem? Ez becsaphat sajnos. Viszont várjuk még ki a végét. Nem szabad feladni. Ha most nem is, akkor majd a következő sikerülhet, ritka, hogy az első-második inszem összejön. Kitartás!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Panda
Pénteken voltam a cukrom miatt a belgyógyásznál és baba tervezés alatt és állapotosan is a 160 Ch diétát lehet csinálni! Az a lényege hogy lassú felszívódású dolgokat kell enni! Tk. Kenyér, sok zöldség, krumpli kerülendő mert az is megnyomja a vércukor szintet! Szénhidrátot kell bevinni mert egyébként nem fejlődik rendesen a baba! Te is remegni fogsz és szédelegni! Be hipozol! Érdemes egy dietetikussal beszélni! De egyébként van ir-ed? Vagy csak magadtól csinálod? A pék sütik a leg rosszabbak, gyors felszívódású mert mert finom lisztből van készítve!
Nekem semmi tünetem, ma vagyok a 12 napon, szombatra nem várom! Aztán az utro mennyire tolja ki ha esetleg nem sikerült azt nem tudom! Elvileg hétfőre mondta a doki a tesztelést!
Caroline
Te akkor most pénteken mész uhra?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


igen, most pénteken. Izgulok. Szorítsatok!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline: Drukkolok, szorítok péntekre...

Majd holnap én is írok, mit mond a rendelős teszt és a doki... nekem is szorítsatok! :)

Moncsika:

Nincs, IR-em, magamtól csinálom a diétát... de eszem a zöldséget, a tönkölylisztet, tojást, túrót, natúrjoghurtot, husit... anno elküldtek terheléses cukor vizsgálatra, de mindegyik értékem tökéletes volt...

nekem ez volt a 3. inszemem, és az utro egyszer sem tolta ki a nem várt mensi napját... lehet, hogy pont az a jó, hogy nincs semmi tüneted... drukkolok Neked!
panda888
 
 


Panda
Tudsz már valamit?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok! És köszi a kérdést Móni!

Sajna csak most kerültem gépközelbe.... negatív lett a tesztem, nem vagyok terhes.. :(
Az vígasztal, hogy júniusban mehetünk lombikra, és nagy esélyt lát a doki, hogy az első sikerül is... remélem így lesz!

panda888
 
 


Sziasztok!Légyszives segitsetek!Puregon injekciót szeretnék vásárolni,de a gyógyszertárakban nincs és rendelésre sincs lehetőség!Kivonták a forgalomból?
fabianbeata
Fehérgyarmat
 
 


Fabianbeata
Annyit tudok segíteni hogy a fb-n van egy olyan csoport hogy lombikböl megmaradt gyógyszerek és jelentkezz és oda írj, hátha van valakinek"Remélem nem késő a válaszom és sikerül szerezni!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Panda
Nagyon sajnálom hogy nem sikerült! Azért az tényleg megnyugtató hogy jövő hónapba már kezdhetitek is a lombikot! Meg is jött már a mensi? Hova jártok meddőségibe?
Caroline
Jelentkezz ha végeztél uhn!
Nekem még nem jelentkezett a mensi, ma28. napon vagyok! 14 napja volt az inszem! Hétfőig nem tesztelek! Türelmes leszek most!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok.

Sajnálom Panda. Kitartást. A lombik már óriási esély babára.

Voltam uh-on. 7 mm-es a baba és pulzált a szíve. Hál Istennek. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Köszi Móni!
Még nem jött meg, 8-a körül várom a mensit, akkor hívom a meddősigi központot és adnak időpontot. De azzal kezdődik a program, hogy a júniusi mensi előtt egy héttel, szurival leállítják a hormonjaimat... úgyhogy az júni elejére esik számításaim szerint...
Kicsit félek ettől az ismeretlen dologtól, hogy nem tudom mi vár rám... a baby-ért bármit!
Tapolcára járunk...

Jó neked, hogy ilyen erős vagy! Tapolcán a 14. napon nézik a tehességi tesztet... Ti hova jártok?
panda888
 
 


Köszi Caroline! Nem adom fel, az tuti!

Neked pedig nagyon örülök, hogy minden rendben volt UH-n! :)
panda888
 
 


Nekem meg megmaradt a gonal f injekció. Kiváltottam, azóta a hűtőben van.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline
El tudod adni a szurit!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Nekem még nem jelentkezett mensi, ha holnap reggelig nem jelentkezem akkor tesztelek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Szorítok nagyon! Írj majd!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@moncsika79

Mi a helyzet????


@caroline4:


szuper hír, akkor minden rendben :)


Lilypie Pregnancy tickers
dinyus
 
 


@dinyus:


Köszi szépen. Igen. Szerdán van időpontom a Kaáliba uh-ra. Ott megint megnézik. Majd megírom mi volt.


Moncsika!

Várunk a hírekkel!!!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Hát lányok sajnos negatív a teszt! Erre számítottam ezért is nem kapkodtam el a tesztelést! A menses még nem jelentkezett, az utrot nem tudom hogy használjam e még így! A doki azt mondta hétfőn teszteljek és ha negatív akkor hagyjam abba!
Panda veled mizu? Meg jött?
Caroline
Várom a szerdai UH híreket!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Móni, nagyon sajnálom! :( Most hogyan tovább? Újabb inszem? Neked van időpontod lombikra? Az utrot abba kell hagyni, ma már ne használd... Nekem csütörtökön lett ugye negatív a tesztem, a doki megvizsgált utána, mondta, hogy aznap már ne használjam az utrot... és vasárnap meg is jött a mensim...

Ma hívtam a rendelőt, 25-ére kaptam az időpontot... Párommal együtt kell mennünk, mert neki mintát kell adnia... nem tudom, hogy csak vizsgálatra-e, vagy azt már "elteszik"-e a lombikhoz...
Majd aznap leszek okosabb, hogy hogyan tovább...

Caroline, várom én is a szerdai beszámolót...
panda888
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: