Új privát üzeneted érkezett!

@starscream:


Üdv itt! Szeretettel köszöntünk Téged is! Mesélj magadról! Mióta próbálkoztok, eszel-iszol valamit a sikerért? Hányadik baba lesz? stb.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Nekek verzett az orrom.Es azota is tobbszor verzett.Es orrdugulasom is van folyamatosan!Nagyon biztato!
Babamama,es hetvegere sem tudsz hazajonni?Vagy egy par napra?Vannak itthon maganhelyek is ahol pemzert leveszik a vert,nem kell beutalo meg semmi.Te beikszelheted magadnak h melyiket kerek h nezzek a veredbol.

mimkosz
 
 


@caroline4:Szervusztok, és köszönöm az kedves üdvözletet is. Harminc éves vagyok, első baba lenne sajnos. Március végén kezdtünk el babatervezéssel kapcsolatban komolyabban foglalkozni. Túl vagyunk jó néhány vizsgálaton. Most jöttünk endokrinológustól, aki megállapítótta a leletek alapján, hogy a petefészkem sokkal idősebb, mint a valós korom. Borzasztóan megijedtem, hogy mit csináltam eddig rosszúl, de "megnyugtatott", hogy ez sajnos egyre inkább általános jelenség, konkrét ok nem nagyon definiálható, de van azért alternatív megoldás és így jutottunk el az inofolichoz. Szedte ezt közületek esetleg valaki? Ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat (mikor és hogyan kell alkalmazni, hatása) nagyon hálás lennék. Köszönöm szépen előre is.
starscream
 
 

 
 

*rosszul
starscream
 
 


@starscream:
Üdv itt! S mihamarabbi zebra csíkos tesztet!!

Caroline: orrvérzés, remélem tényleg babó van a dologban! Most hogy így irtad, nekem soha nem vérzik, s mióta babás vagyok elég gyakran! Vérnyomásom alacsony igy biztos nem attól!

Babamama: trimeszternek érdemes utána járni! ÉN is egyre többet találkozom vele, s nagyon dicsérik!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@caroline4:
Nekem is "vérzik" véres nyálkás amikor fújom az orrom amióta terhes vagyok. Nagyon szurkolok érted :)
Babamama: Szerintem is olvass utána a Trimeszternek tele van vele a Facebook. Remélem hamarosan kapsz segítséget orvostól is.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Caroline! Nekem nem vèrzik de sokat tüsszögök. Olvastam hogy ezek az orr-nyalkahartyaval kapcsolatos dolgok összefüggèsben vannak a várandóssággal.. nagyon szurkolok!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Most nem vagyok olyan kába, és elolvastam az elmúlt napok eseményeit...

@caroline4
Tényleg jó az eredményed, de én ragaszkodnék a 21. napi vérvételhez, mivel együtt értékelhető a kettő igazán.
Ha elfogadsz egy tanácsot, ha megint előjön ez a hólyaghurut, még az antibiotikum előtt csináltass egy tenyésztést. A célirányos kezelés, és a megelőzés érdekében szerintem hasznos lenne.

@fanni8809@gaboooo:
Én most kezdek kicsit pánikolni, hogy mi lesz kedden...
Veletek mi a helyzet?

@lolo8280:
Szépek vagytok! :)

@sjucus13@starscream:
Üdv itt :)

@babamama29
A helyzet az, hogyha ilyen nagyon babát akarsz akkor próbálj meg előbb eljutni a dokikhoz akik segíteni tudnak, mert a nálad kialakult helyzeten leginkább csak ők tudnak segíteni.
Azt írtad van ismerős nőgyogyász akit meg szoktál kérdezni, ha az a doki tényeg az ismerősöd menj el hozzá, vizsgáltasd meg magad vele.
Biztos vannak szabad napjaid.... nem vagy olyan messze, és itt a magánklinikák, magánorvosok esetenként hétvégén is rendelnek (az enyém is van, hogy pl. szombaton rendel). Szóval szerintem lenne megoldás, hogy minnél előbb lásson egy megfelelő orvos. :)

Csajok van egy kis gondom...
Mint írtam is nektek, nekem enyhék a tüneteim, nem hánytam még egyszer sem, csak hányingerem volt. Fejfájás, hasfeszülés, mellfeszülés émelygés, fáradékonyság... ilyenek.
Az elmúlt napokban azt vettem észre, hogy olyan mintha hozzászoknék ezekhez...
Ez lehetséges, vagy baj van?
Ahogy közeledik a kedd egyre jobban pazázok :(

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@caroline4:


Nekem nem vérzett az orrom de ahogy @littlebiscuit is írta nálam is a tüsszögés ami felerősődött. :) Párom már aggódott is hogy jaj ne megfáztál közben csak ez egy tünet volt. :)


@scolo:


Én ugyan ezt éreztem minden uh előtt. Meg hogy már túl vagyok a 12. héten így a tűneteim is enyhültek meg is ijedtem hogy nehogy gond legyen és olyan gyomorgörccsel mentem az ultrahangra hogy majdnem rosszul lettem, de szerencsére minden rendben van. :) Én azt mondom örülj addig még nincsenek olyan erős tűneteid én már 6 kilót fogytam annyit hánytam. A hányingerhez én is kezdtem hozzászokni, de a hányás mindig dobott a tűneteken.



Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@scolo:
Nálam is hasonló a helyzet: napközben néha el tudnék aludni az asztalomnál, lassan melltartóban fogok aludni olyan erős a mellfeszülés. Viszont nem hànytam csak néha émelygek meg feszül a hasam. Ha jól néztem 4 nap van köztünk. Nekem àpr 30 volt ovum elvileg. De jó hogy már kedden mész és megtudod hogy minden rendben. Barnàzàs nincs? Próbàld elhessegetni a rossz gondolatokat!
gaboooo
 
 


@scolo:


ismerösöm nyíregyházi én meg a svájci határnál lakom és igen van szabad napom 1 nap egy héten. Szezonbe dolgozom és Novemebrig nem mehetek szabira ez van a szerzödésemben. Nem kifogás ha nem tény. nekem is a helyzett javitás a legfontosabb de ez van.
babamama29
Tirol
 
 


@ritus922:
Köszönöm :) megnyugtattál :)


@gaboooo:
Én szoktam is aludni délután :)
Igen jól nézted :) 26.-án volt ovum :)
Semmi barnázás, leszámítva a beágyazódáskori elszíneződést.
Te meddig vársz? Mikor mész dokihoz?





Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
En egyszer sem hanytam,egyszer sem volt hanyingerem!
Faradekony voltam nagyon!Szoval ne izgulj.Az meg normalis amit erzel,en minden uh elott hanyasig idegesitettem magam,minden rosszat bekepzeltem,hogy akarmilyen szornyu jon,ne erjen varatlanul.Szoval teljesen rendben van,hogy izgulsz nagyon.
Egyebkent mar irtam egyszer,hogy azt olvastam ha nincs hanyas vagy hanyiger akkor kisfiut varsz,nalam bejott ;-)

mimkosz
 
 


Scolo nyugi Mimkoszhoz hasonloan èn sem hánytam egyszer se.. inkább ilyen "kènyes" lett a gyomrom.. ha valamit joizüen megettem egy nap másnap rá se tudtam nèzni .. fáradèkonyság az volt kis mellfeszülès.. de semmi komoly. Jka ès csak a 6.hèttől a 10-ig. Èn is aggódós vagyok de azt mondják nem betegsèg a babavárás nem kell feltetlen rosszul lenni.. szoval nyugi! ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Mimkosz az elmèlet amit irsz kislánnyal hányosabbak onnan jön hogy hogy kislánnyal magasabb a beta hcg szint ès az okozza a rosszullètet. Nekem a 9.hèten mèrtèk olyan magas hogy akár ikrek is lehetnènek.. mègsem hányok.. ki hogy viseli a hormoningadozást. Itt az olasz forumokon azt mondják a jobb orvosok jó gèppel nameg ha jo pozicioban van a pici, genetikai uh-on tippelni szoktak nemet hát kiváncsi vagyok.. (csütörtökön megyek) :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@mimkosz@littlebiscuit:
Köszönöm :)
Most ébredtem fel  ... fáradékonyság az van, alszom is sokat.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
koszi a kerdest, en igazabol jol vagyok ami kicsit aggaszt is. Szerintem csokkent a mellfeszules erzes es annyira extrem faradt sem vagyok. Reggelente tesztelek, hogy megnyugtassam magam, mert azonkivul, hogy kesik meg kicsit gorcsoget a hasam meg nem igazan erzek semmit. De meg nagyon az elejen vagyok, ugyhogy remelem ez normalis. 
Megertem, hogy izgulsz, de nagyon jo, hogy mar kedden mesz is orvoshoz. Ott biztos megnyugtatnak :)  Drukkolok, majd meseld el mit mondtak. En junius 1-jere kaptam idopontot, bar szerintem meg tul korai mert epp akkor lennek 6 hetes, de az orvos akkorra hivott vissza.


Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


Feltoltom a tesztjeimet. Tudom-tudom, gondolhatjatok, hogy ez mar kicsit tulzas .  Meg "sajnos" vagy 15 tesztem van, de azert nem hasznalom el mind :D.  Szerintem meg holnap tesztelek, aztan befejezem. A legfelso 12.dpo reggel es igy tovabb minden nap.

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


@scolo:
Kb még két hetet várok. A múltkor se kellett volna még mennem a 6.on ha nem lett volna gond. Én is most szundiztam egy jót. Azon gondolkoztam hogy a bicajozás nem gáz ilyenkor? Hétvégén elég sokat szoktunk tekerni.
gaboooo
 
 


@fanni8809:
Én kedden leszek pont 6 hetes :) első UH-ra szerintem az pont jó.
Nagyon szépen látszik, hogy erősödött a HCG-d.
Bizakodj egy kicsit te is, hiszen minden rendben lesz :)
Én csak 3x teszteltem (15,17,20. dpo-n), de pl a hőmet még mindig mérem...


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@gaboooo:
Nekem muszáj, mivel vesebeteg vagyok, így szigorúbb kontroll kell, pont annak érdekében, hogy minden rendben legyen.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@fanni8809:
Szépen erősödött nem lesz gond nyugi. Sajna ilyenkor nem lehet màst tenni csak vàrni.A tünetek is bőven előjöhetnek még :-)
gaboooo
 
 


@scolo:
Mennyire súlyos a betegséged? Nagyon kivàncsi vagyok mit lát majd a doki!
gaboooo
 
 


@gaboooo:
Nos ez az amit még "mi" így belső berkekben sem tudunk... ami a lényeg, hogy az elmúlt években nem volt rosszabbodás , és a Nephrológusom ("vese belgyógyász") szerint ha nem változnak drasztikusan az értékeim, az egész terhességet megúszhatom kórház nélkül is akár.
Kedden jelentkezem be hozzá...
Minedenképp megírom mi volt a dokinál...
Látom Kedvesemen, hogy ő is feszült a kedd miatt, de minden szavával engem nyugtat.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Remélem ez a jobbik eshetőség jön be! Minden okés lesz a dokinàl, kapcsolódjatok ki élvezzétek a jó időt!
gaboooo
 
 


Fanni! Dehogy túlzás, nekem biztos nem az. Èn sokat tesztelek minden hónapban. Pozitesztből is sokat fogok.

Scolo! Köszönöm.

Hú egèsz sok kismaminak vères az orrfújása. Remènykedek.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!
Én végigszedtem az 5 szem clostyt. Ma minden nap szúrkálásokat éreztem mindkét oldalamon, mint peteéréskor. Csak furcsa, hogy most ilyen korán érzem... Lolo ilyet te is éreztél a gyógyszer szedést követően?
Nagyon teszenek a képek a kis babócáidról!Gyönyörűek! :)

Caroline nagyon szurkolok neked!  :)

Scolo, Fanni, Gaboo örülök, hogy két csíkosak vagytok, és várom a híreket,hogy mit mondnektek a doki! :) Csak nyugalom!

Amúgy a tsh-s gyógyszer szerintem kezdi kifejteni a hatását, mert az alaphöm 2 tizedet emelkedett a szokásoshoz képest :) Úgy olvastam van kapcsolat a hő és a pajzsmirigy működés között. Valaki tud erről valamit?

8.cn
kolibri25
 
 


Sziasztok!
Nálam a visszaszámlálás megkezdôdött, 3-2-1. :-) Eddig jó, hô fent! :-)

mrshope
Budapest
 
 


@kolibri25:
Szia, nem éreztem, de én alapjáraton sem ereztem a peteérést! Nekem uh-val követték, innen tudom mikor hany domináns tüszőm volt a gyógyszer mellett!
Decemberben nem szedtem, de biztos 2 domináns tüszőm volt, mivel itt vannak a pocaklakók a pocakban!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@mrshope:
Drukkolok bíztató a hő! Fogsz a nemvàrt előtt tesztelni vagy csak ha kimarad?
gaboooo
 
 


Sziasztok! 26 éves vagyok, a férjemmel régóta szeretnénk babát,de csak ebben a hónapban vágtunk bele a babaprojectbe..most várjuk a "nemvártat"vagyis hogy ne jöjjön meg. (május 31.-én kéne megjönnie) Ami fura hogy a peteérés óta furán fájdogál a hasam, meg sokszor ilyen kis szurkáló érzésem van. Olvasgattam, hogy ez is lehet egy tünet eddig nem volt ilyenem, csak a peteérés előtt, de azt máshogy éreztem. Most meg ez a fura érzés van és sokszor tökre fázok, vagy ráz a hideg. Valakinek akinek már van babája érzett ilyesmit? Vagy mit gondoltok erről? 
nitussweet
Németország
 
 


@caroline4:
Még egy voks az orrvérzés "jó jel" mellett!! :lol: Anyukámnak öcsémmel, barátnőmnek lányával majdnemhogy egyetlen tünete volt ez! ;)
adele666
 
 


@nitussweet:


Szia! Örülök, hogy itt vagy. Az, hogy fázol nyilván a megemelkedett hő  miatt van. De ez még nem feltétlenül jelent babát. A szurkálódások viszont annál inkább, főleg, ha korábban nem érezted őket. Szorítok.

Én 29-ére, azaz vasárnapra nem várom. Izgi!


@adele666:


de jó is lenne. Bár már enyhült az orrvérzés. Fújásnál most csak nagyon pici vér van, de mikor korábban írtam, elég véres volt. Fúúúúj de gusztustalan dolgokat is kibeszélünk itt 

25. cn/ 7. dpo (bár lehet a 8. dpo) :)


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok, esetleg van valakinek inofolickal kapcsolatban tapasztalata? Visszaolvastalak titeket, de nem találtam erre vonatkozó kommentet, de lehet csak en voltam figyelmetlen. Tudtok esetleg segiteni? Kellemes babavárást Mindenkinek és két csíkos teszteket a tesztelôknek! ;)
starscream
 
 


Oh, az endokrinológus 2000 NE D3 vitamint javasolt, minimális szénhidrát bevitellel és napi 20 perc kardióval. Tehat teljes eletmod valtast.
starscream
 
 


Jó reggelt, szép új hét-kezdetet lányok!

Üdv itt Nitussweet,
(Olyan klassz fórumot választottál, hogy ide még a 'már babások' is visszajárnak a régieknek/újaknak drukkolni :) )
Látva hogy mégtöbb mint egy heted van a nem vártig és azt mondom a tüneteket annyira ne keresd és ne vonj le belőle túl sokat (igen, én aztűn már könnyen mondom, - emlékszem én is monden hónapban azt bújtam fórumokon hogy hű ezt érzem azt érzem lehet hogy egy jel.. tudom nehéz nem így tenni..). De tapasztalatból mondom, sajnos a ciklus második felének hormon-jellegzetessége (magas progeszteron, ami mindig magas ha terhes vagy ha nem) okoz dolgokat pl magas hő ettől vagyunk fázósabbak, vagy lehet fáradékonyság és puffadás sőt mellfeszülés is. A menzesz közeledtének és a babának is igy ugyanazok a jelei - itt még nincs nagy különbség az állapot közt..
Aztán a menzesz előtt közvetlen (2 max 3 nappal) na ott már felbukkan a HCG (terheshormon) ami ilyenkor még naqgyon alacsony (ezért tesztelnek ilyenkor még csak nagyon halvány második csikokat). Illetve nem esik le a progeszteron (ami a hőleesést is okozza) hanem magas marad sőt nő. De ki hogy reagál ezekre a hormon-dolgokra, van aki azt mondja már a kimaradt menzeszkor émelygett.. Hát nekem pl úgy a kimaradt menzesz után majd 2 héttel kezdődtek az igazi tünetek ami egyértelmű volt hogy már nem csak 'mintha' hanem igen érzem.

Szóval csupa türelem játék ez. De kivánom hogy jöjjön a gólya a hónap végén, vagy nagyon hamar!!!

Mshope, Caroline, mikorra nem várjátok?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt lányok!


:) Caroline, nagyon egymásra vagyunk hangolódva, kb nekem is 29. a "nem várt", bár most az esélytelenek nyugalmával várom, de a költözés tolódott júni 5-re, addig legalább elmúlik remélhetőleg. Bár, emlékeztek, meséltem, hogy brutálisan fájt a mellem kb a naptári ovu óta.. hát nem múlt el. Nem erősödött, a mellem nem nőtt, de be van keményedbe ,mint az atom, alig lehet hozzáérni, tehát ez már a 2. hét .. Meg vagyok lőve, mi a fene lehet. Egyéb tünetem egyáltalán nincs, a sok csokitól kirügyezett az arcom :D de a héten elmentünk egy egy éjszakás wellness-re ,mondtam is a férjemnek,hogy nyáron is be kell iktatni egyet ovu alatt,mert annyira jól kikapcsolt végre.


Babás lányok, mikor mentek dokihoz? :) Mostmár lassan nemet is mondanak, ha jól számolok?!


Mshope,Caroline drukkolok :) már csak pár nap... reméljük, jönnek a csíkos tesztek mindenkinek mostmár.


A próbálkozóknak kitartás, júniustól én is ismét terepen, a férjem fickógyorsító bogyót akar elkezdeni szedni..én meg munkát keresek :D


 


Puszi, legyen szép napotok!

bsophiana
 
 


Sziasztok!!

egy kis segítséget szeretnék kérni, az aki már próbálkozott jónás naptárral.... mi a vélemény??
http://www.babatakarok.hu/babatervezo/jonas-naptar

Nekem most pont egybeesik születésnapommal (mert május 30-31 és júni 1- re írja a próbálkozást, amikor csinálni kell) a születésnapom máj. 31. A hölgy aki a cikket írta (link két sorral feljebb) neki pont úgy fogant a pici, hogy születésnapja előtti napra időzítettek :) 

szerintetek, tök hülyeség ezzel foglalkozni, vagy sikerült már így valakinek? ja és amúgy júni 5-én ovulálok. ezért majd 3án és 6-án lesz együttlét még (sajnos 4-5 pont nem lesz itthon a párom :( )

bocsánat, hogy ilyennel kereslek fel titeket, csak nagyon szeretnénk és reménykedem benne, h valaki tud pozitívummal szolgálni ezügyben :)
noverann
 
 


noverann, szerintem legyetek együtt nincs veszteni való.. :)
Nekem mindig a menzesz előtt 1 hétre tette a Jónás napot, de nam akkor estem teherbe. Carolinnak meg az elmúét hónapokban ha jól emlékszem egybe esett az ovuval de nem jött a gólya egyelőre (Majd moooost) Úgyhogy szerintem nem feltétlen jön be. Dehát szerintem nincs kérdés, legyetek együtt mindenképp akkor is meg máskor is és csak jön az a bébi! drukkolok!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


INOFOLIC. Én csak ajánlani tudom, rendszertelen ciklusaim voktak. Januárban kezdem el inni, napi 2-t. Most 16. hétbe léptünk.

Kép
szakerto
 
 


@szakerto:


Szeretnék érdeklödni, hogy mikor tudtad meg ,hogy babaás vagy? 
inositolt keztem el 10 napja az ugyan az megnéztem a leirásukat.
babamama29
Tirol
 
 


Február elejen tudtam meg. Akkor viszont decemberbe kezdtem el inni,mert tudom hogy két doboz fogyott el,és az két hónap.

Kép
szakerto
 
 


Sziasztok!

Hő és remény 1 tizedet csökkent, holnap van a nemvárt.
Viszont 3 napja nagyon melegem van este, többet izzadok, 3 napja esti hőemelkedésem is van. Gyakran járok pisilni, és mindig jelez a hasam ha reggeli, ebéd vagy vacsora idő van, éhes vagyok, ennem kell!!! :-P Ezen kívül amit sokat éreztem, már kb 1 hete, az alhas "bugyorgás". Nem tudom jelent e valamit, de szinte minden nap éreztem. Plusz mellem többször feszül, mint korábban, de nem vészesen, ez lehet a progeszteron műve, mensi miatt is. Háát, nehéz ügy, főleg, hogy lecsúsztuk az ovut 2 nappal. HCG negatív, LH jós teszten halvány csík, tegnap az is hómező volt. Már csak 1 nap és kiderül. :-P
Szorítsatok kérlek! :-)

13. dpo
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:


úgy lesz én szoritok neked, remélem össze jönn a baba :)
babamama29
Tirol
 
 


@bsophiana:


nekem a mellem nem fáj, pedig szokott peteérés után. Most egy héttel járok utána, de még csak teltebb, de nem érzékeny. 

Remélem neked babát jelent!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline érdekes amit írsz én is így vagyok.
Ovu után párnapig fájt kicsit a mellem,de elmúlt és azóta is semmi,pedig mostanában kéne megjönnie.
Görcsöket is csak néha érzek,inkább szúrnak a petefészkeim.
Kiváncsi leszek mikor és hogy fog megjönni.
Infolic/Inozitollal nincs tapasztalatom,vannak akik nagyon dícsérik.
Én is szemeztem már vele.
Egyelőre meg akarom várni a kivizsgálást.
Meg most úgy döntöttem,nem görcsölök nagyon rá,amíg nem jön a baby addig elvagyunk kettesben,még van mit tenni/venni.

Mrshope drukkolok!


28.cn
(Fogalmam sincs hanyadik dpo :-D )

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


gaboooo
 
 


@gaboooo:
Azt akartam kérdezni holnap mikor mész dokihoz? Hogy vagy?
Én most kicsit aggódom ma egész jól voltam.
Szerintetek a palàstfű teàt meddig célszerű inni? Volt aki pozi teszt után is tovàbb itta?
gaboooo
 
 


@szakerto, @krystin nagyon szépen köszönöm a kommenteket Inofolic témában. Nekem rendszeres a ciklusom 27 naposak, szabályosan és idôre jön meg. Általában 2 nap menszeszt követ 2-3 nap barnás pötyi. Ezt a port a petefészkem ébresztgetése végett javasolta az endos doki ezért kérdeztem, hogy hasonló tapasztalata van esetleg valakinek. Szép estét!
Hope/Krystin szerencsesütit kívánok!
starscream
 
 


@gaboooo:
Betoltott 3. hónap után javasolt újra elkezdeni inni. Szerintem hagyd abba mostmár.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: