Új privát üzeneted érkezett!

szifla    

Akkor szombaton reméljük jó híreket kapunk :)
Izgulok érted :)
Az őszintét megvallva,nekem is korai volt a 9.dpo  mert ez a várakozás kikészít! :) Folyton nyugtatgatom magam hogy minden rendben. Másrészről örülök hogy tudom, mert elég kemény munkát végzek a gyárban. 300 kilós dolgokat kell kéziemelővel húzni vonni, 200 kilós kocsikat tologatni, sokszor beleremegtem amikor irányt kellett váltani a kocsi tolás közben. Szóval nem bocsájtanám meg magamnak ha ez miatt valami baj lett volna. Így legalább a doki kiírt, és itthon pihenhetek. :)

lillajee1
Regensburg
 
 


szundimundi    
Az első képen a középső fehér teszten azonnal látszik a vonal.
a rózsaszín kupakoson csak ha jobban megfigyelem. x epilen semmit nem látok, legalábbis képen.
A második x-epiles is mintha látszana. De ha te látod élőben akkor az már jó. :) a fénykép sokszor nem adja vissza.. De azért 4 nap elteltével kicsit erősebb kéne legyen. Első vizeletből csináltad?

lillajee1
Regensburg
 
 


@szundimundi:


A középső fehéren abszolútt látszik :)
Szorítok, hogy összejöjjön :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 

 
 

@furmint:


Annyira jó érzéssel tölt el, hogy más is látja azt a mindent jelentő csíkocskát :)
Sokszor teszteltem az elmúlt hónapokban, s már kissé tartok az újboli csalódástól, de nem adom fel bármi történjék is :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@lillajee1:


a vasárnapiakat nem reggeliből csináltam. Őszinte leszek az xepilben nem bizom.... de a mai erősebb mint a vasárnapi xepil. Veszek majd még egy early-t, az már vasárnap du.-n jobban mutatta mint a mai xepil.

Köszönöm a szorításokat! Úgy vágyom már rá... 1 éve próbálkozunk, ugye tavaly volt egy  veszteségünk...
Sajnos pm. alulműködés és IR játszik, de a  csoda D vitamint mindenkinek csak ajánlani tudom, akik baba projekten vannak!! :)

MIndenkinek egy kalappal Picipöttyökhöz! :)

Puszi
szundimundi
 
 


szundimundi    

Mindenképpen ismételj. Vasárnap óta már erősebb csíknak kell legyen. Én drukkolok! :)
Az x-epilről én is hallottam már jót és rosszat is.
Én is vettem egy dupla csomagost.
Az egyiken láttam csíkot száradás után. Már azt hittem hogy jelez valamit, erre este megjött.
Én az internetes one step 10 est használom.
Az elöző ciklusban volt egy megtévesztő "mintha" teszt az one step-el, de fals volt, akkor is megjött.
Ebben a ciklusban pedig nagyon hamar kimutatta a terhességet. Szóval van némi hiba% de szerintem megbízható!
Én ebben a ciklusban Inofolic-ot ittam és Femibiont szedtem. Nem tudom hogy ennek hatására sikerült-e,mert ugye ez csak a 3. próbálkozós hónap volt, de szerintem hozzájárult a sikerhez. Nekem jó tapasztalatom van róla :)
Kívánom neked is a legjobbakat :)

lillajee1
Regensburg
 
 


@szifla:


Igazad volt :D tényleg nem bírtam ki és csináltam ma reggel is :P
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


A felső a ma reggeli, az alsó pedig a tegnap reggeli :) Lehet csak én látom rosszul, de a mai szerintem egy nagyon picivel erősebb :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Kép meg sikeresen lemaradt :)

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


mexinda    

Látszik :) Legalábbis én látom, és erősebb! :)
Halkan gratulálok! :)
lillajee1
Regensburg
 
 


Igen ez szerintem is biztos pozi.


@horgoltsapkasnyunyo:


 Szia! Hogy vagy? kiderült mi is a gond? jobbulást! és gyors felépülést!
indimami
 
 


indimami    

Szia. Hogy vagy? :)

Neked mikor kezdődtek a tünetek?
lillajee1
Regensburg
 
 


Sziasztok! Megcsináltam ma reggel a tesztet. Teljesen negatív.


@lillajee1:
Amit felraktál kép, azon az összes teszt egy márkájú? Mind 10-es erősségű, vagy valamelyik nap váltottál?
Én most x-epil 25-össel néztem, lehet, hogy még van remény...





Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


szifla


Sajnálom hogy nega, de ne add fel még! :)

A két halványkék vastagabb teszt az 25-ös PreSense.
A többi az interneten rendelt 10-es OneStep.

Drukkolok! :) Amíg nincs mensi, addig lehet bármi! :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@szundimundi:


Szia! Mi van veled? Azóta teszteltél? Erősödött?


@horgoltsapkasnyunyo:


Hogy vagy?

mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Sziasztok! Pont most jöttem fel ide hogy megirjam miujsag. Elnezest ha nem irok ekezetet csak telefonrol vagyok. :)
Nem birtam tovabb, muszaj volt ma megcsinalnom a tesztet. Tudjatok milyen ilyenkor az Isten lanya. Kuldom a kepet a mai eredmenyrol.
szundimundi
 
 


szundimundi
 
 


szundimundi    

Hohó! :D
Gratulálok! :D
Ez már egyértelmű :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:
Nagyon köszönöm :) el se hiszem!
Olyan rögös út vezetett idáig, hogy uhh... :cry: :-)
szundimundi
 
 


szundimundi


De a lényeg, hogy volt értelme végigmenni a rögös úton! :)
Boldog és probléma menetes babavárást kívánok! :)

(Amúgy én se akartam elhinni amikor pozi lett. Kellet pár nap ) :D
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:
Én is gratulálok Neked! :) és viszont kívánok minden jót!! :)
Voltál már orvosnál?
szundimundi
 
 


szundimundi    

Köszönöm szépen :)
Igen voltam dokinál, de akkor még nem látott semmit az uh-n. Persze erre számítottam is. (4+3 hetes) De ki kellett iratnom magam, mert nehéz fizikai munkát végzek.  Azt mondta hogy vastag a nyálkahártya, de menjek vissza 4.-én. Természetesen addig megőszülök itthon :D Kaptam vitamint, meg hányingerre valami speckó cuccot. :)  Ma vagyok 5+1 hetes. :)
lillajee1
Regensburg
 
 


Szundimundi
Gratulálok! Minden jot!

En is vettem ma egy ugyanilyen tesztet, de szerintem nem lesz alkalmam megcsinalni, legalabbis ebben a honapban nem.

Ma du. 5 korul elmentem pisilni es a valadekom barna volt. Ilyen nekem még nem volt, csak menzesz vegen amikor mulik. Most viszont mar a hasam is fajdogal. Biztos meg fog jonni, csak az a furi hogy mindig pirosan kezdodik. Nem értem én...minden megvaltozik mar? Elozo honapban elobb jott meg, 12 nappal az ovu utan. Most még annyi sincs. 11. Nap de lehet hogy 10. Lehet ez? Mondjuk zavart az egesz mert 13-an este a doki uh-n latta az erett tuszot. Csinaltam LH tesztet 12-en halvany volt es 14-en is halvany volt, 15-en plane. 13-an nem csinaltam. Gondolom csak akkor lehetett pozi. Lehetseges az hogy van tuszo de nem pozitiv a teszt?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@szifla:
Nekem is mindenféle furcsaság van az elmúlt pár hónapban... Volt idő előtti vércseppezés, megjövetel előtt barnázás, pedig nem volt olyan soha... Most pl. a feltételezett ovu után 11 napra megjött. Én se értek semmit. Ezelőtt mindig rendszeres volt, nem volt semmi furcsaság. Biztos azért mert nagyon szeretnénk a babát és csak azért is csinál ilyeneket. Amikor nyugodtan vártuk a mensit, mert nem terveztünk babát, akkor ugye nem is gondoltunk ilyesmire és nem is volt semmi fura... Gondolom én.
mutymurutty
 
 


Hát igen, én sem tudok semmi másra gondolni. Nem csinálok semmit másként, kivéve hogy nem szedem a gyogyszert es szedek vitamint. Majd csak sikerül nekünk is! Valahogy nem kéne vele törődni, csak hagyni történni. De nekem nem megy.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@mutymurutty és szifla:


Nekem tavaly májusban volt először, hogy egy tévedésből lett majdnem baba, akkor mondtuk azt, hogy nem is lenne baj. Azóta, de főképp ősz óta, mióta teljesen tudatosan próbálkozunk, teljesen megváltozott. Előtte 27-30 napos ciklusaim voltak, azóta 33 és afölött. Az utóbbi időben megint 28.. Annyit figyeltem meg, hogy a peteéréstől számítva mindig megjött 14-15 napra. Így elég jól tudtam számolni. Legalább is az előző hónapig, amikor késett 8 napot, de a teszt negatív volt. Akkor egy védőnő ismerősöm mondta, hogy valszeg a megtermékenyülés megtörtént, a beágyazódás viszont nem. Majd figyeljem a mesimet. Hát figyeltem és leesett az állam, mert ilyen még azelőtt sosem volt nekem, így megbizonyosodtam, hogy tényleg az történt.

Úgyhogy én ebben bízom, hogy valami biztos történik odabent, csak nem jut el a célig.
Reméljük most el fog. :)

Nekem tegnap volt peteérésem, úgyhogy jön a ciklus legnehezebb 2 hete. :)
furmint
 
 


Megjött. Ennyi. Ez a hónap se sikerült. :cry:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Na de 11 napra? En tenyleg nem ertem. Es azt se tudom hogy mitol szedulok.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@lillajee1:


Nekem, ha az utolsó menzeszt nézzük, 5+4 hetes vagyok, de én tudom mikor volt peteérésem, és nem félidőben, úgyhogy jövőhéten szerintem Nekem sem sok mindent fog még látni a doki. De ha már az tuti, hogy jó helyen van már nyugodtabban fogok aludni :)

Nekem a tavalyi missed ab óta nem volt peteérésem, 35-40 napra jött meg  menzeszem, és 2,5-3 hétig tartott... 
Múlthónapban elegem lett, elkezdtem normálisan szedni az IR gyógyszerem, és D vitamint mindennap, és már 2 hét szedés után lecsökkent a menzeszem hossza 1 hétre, majd a ciklusom 3. hetében észleltem a peteérést. Szóltam is férjuramnak, hogy hajrá :).
Ezért is nem mertem elhinni, hogy ennyire hamar sikerrel jártunk. Remélem, minden rendben lesz vele :). És szerintem most fogom kihúzni a netet, hogy ne olvasgassa hülyeségeket.
Nekem munka szempontjából szívás, mert próbaidős vagyok.... július 2-án telik le.... még nem tudom mit fogok csinálni, de a munka most nem érdekel. :) (6 hónap a próbaidőm, nem márciusban kezdtem itt)


szundimundi
 
 


@szifla:
Sajnálom. :(
Nekem ilyenkor az válik be, hogy keresek valamit, ami miatt új remény éled bennem. Előző hónapban emiatt kezdtem el folsavat szedni (azelőtt semmi vitamint nem szedtem), most pedig a méhpempőt javasolták. Még csak annyit tudok, hogy olyan peteérésem, azaz olyan tüneteim voltak, mint ami a nagy könyvben is meg van írva, ezelőtt ilyen sosem volt. Én ennek tudom be és nagyon bizakodom.
Persze lehet, hogy pont nem ettől, de már jobban érzem magam. Egyelőre csak ajánlani tudom.

Ti mióta próbálkoztok? Szedsz valamilyen vitamint?
furmint
 
 


Januarban kezdtuk. December ota szedek d vitamint es B komplexet amiben van folsav. (Dm-es) Neha calcium es c pezsgotabit iszom. Eddig szerintem volt peteeresem bar csak mostanaban kezdtem figyelni es tesztelni. Mindig van az a feherjes nyak es faj a bal petefeszeknel. Januarban es februarban sikositoval voltunk egyutt. Rakerdeztem dokitol es csokkentheti a spermaszamot. Most marciusban melloztuk, de most meg csak egyszer voltunk egyutt amibol felpattantam. Szoval kicsi volt az esely, megis szar erzes.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


szundimundi    

Engem 19 évesen beparáztatott a dokim hogy policisztásak a petefészkeim.( Akkor olvasgattam erről, de nem igazán foglalkoztam vele, viszont tudtam hogy ez meddőségi probléma.)
Viszont én elkezdtem akkor fog.gátlót szedni. Természetesen bogyó mellett semmi gondom nem volt. 10 évig szedtem gyógyszert közben 1x volt 4 év után egy 2 hónapos szünet.
Decemberben amikor abbahagytam a gyógyszert mert megbeszéltük hogy akkor jöhet a baba, mondtam is a páromnak, hogy elképzelhető hogy nem lesz olyan egyszerű.
a 2. gyógyszermentes ciklusban nyomásra jött a tej a cicimből. Na mindjárt kiakadtam! Itt tuti nem lesz baba amíg ki nem derül hogy magas a prolactin és nem kapok rá gyógyszert. Ebben a ciklusban is ezt hajtogattam magamnak: Magas prolactinnal úgyse fogsz teherbe esni!Dokinál levették a vért mert mondtam neki a prolactint, és adott nekem Inofolicot, azt el is kezdtem inni. Viszont fogalmam sincs hogy mi lett a vérvétel eredménye, mert úgy mentem vissza a dokihoz hogy pozitív a tesztem.
Na szóval én ezért dobtam egy hátast a pozitív teszt láttán. Ráadásul ezért félek is egy kicsit, nehogy valami probléma legyen. Bízom benne hogy nem lesz! Csak pozitívan :) És te is csak pozitívan!

A Dokim szavaival élve! :) Örüljön neki hogy ilyen gyorsan sikerült :D

szifla    
Sajnálom hogy megjött!  De fel a fejjel. Jönni fog a kismanó :) Én kívánom a legjobbakat! :)
Amúgy lehet érdemes kipróbálni a gyertyázást :) Én ebben a ciklusban csináltam. Nem mondom hogy ezért sikerült, de elképzelhető. Egy próbát megér! :)


lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:


Uhh az nagyon durva. ÉS azóta elmúlt ez a tej dolog?

Nekem tavaly mondta a nőgyógyász, hogy PCOS, de mivel ez a második terhességem, ez nyilván nem igaz. Meg közben egy másik nődoki is mondta, hogy nincs, pedig, akkor még nem is tudtuk tavaly, hogy terhes vagyok.

Most megnyugszom, és élvezem ezt az egészet :)

szundimundi
 
 


szundimundi    

Ebben a ciklusban ahogy elmúlt a mensim, azonnal elkezdett jönni a tej.
A doki azt mondta hogy ha meglessz a vérvétel eredménye akkor kapok rá gyógyszert.
Aztán úgy voltam vele hogy erről a ciklusról már lecsúsztunk, de majd a következőben biztos sikerül.

Lehet ezért is jött össze  mert azt gondoltam hogy ilyen probléma mellett nem lehetek terhes, és én azt vártam hogy kapjak a hormongondra gyógyszert. Tudat alatt letettem erről a ciklusról. Nem is igazán figyelgettem magam.
Viszont a peteérést intenzíven éreztem. Természetesen ettől függetlenül 2 naponta együtt voltunk, de nem konkrétan a babáért. Aztán láss csodát, sikerült :)

Annyira nem vagyok otthon ebben a betegségben. Olvasgattam róla, de csak annyit hogy kezelhető, és hogy mik a tünetek. Na nekem minden tünetem megvolt akkor 19 évesen!
- 75 kiló voltam
- nem volt menstruációm
- a petefészkeimben ciszták voltak
- a hormonjaim össze vissza.
Szóval lehet hogy nem volt alaptalan a doki diagnózisa.
Viszont lefogytam azóta. Próbálom is tartani több kevesebb sikerrel. :)
Szerintem sokat számított nálam a fogyás.

Igazad is van. A legfontosabb hogy  legyél boldog és ne stresszelj :)

lillajee1
Regensburg
 
 


Nagyon sokat számít szerintem hogy az ember hogy all hozza. :)

Nekem a pajzsmirigy problema miatt nem sikerul fogynom, pedig tartom a dietat.

Remelem ez a kis angyal most mar nalunk horganyzik le :)
Szerdan megyek dokihoz remelem addogra mar latszodni is fog valami :)
szundimundi
 
 


Sziasztok, bocsi hogy csak most jelentkezem, de nem értek semmit... Ezidáig vártam a CB-s teszttel, reggel megcsináltam és negatívat mutatott :( Előtte az X-Epil tesztek előbb halványan pozit jeleztek, másnapra meg már erősödött pozitívat mutatott, de ma reggel ez a CB-s teszt annyira elkeserített :(
Ennyire nem lenne megbízható az a fajta teszt? :/
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Tudtok nekem tapasztalatot írni? Peteérés után kb 2 nappal vagyok... Kb, a tünetek alapjan, így bármi lehet, de ilyet még nem tapasztaltam. Tegnap sokat játszóztunk a nevelt gyerekeimmel és ahogy emelgettem őket és szaladgaltam velük, elkezdett fájni a méhem. Nem nagyon, csak úgy éreztem, hogy ott van. Azóta folyamatos ez az érzés. Nem igazán fájdalom, de mégis kényelmetlen. Mintha meg lenne puffadva és meg akarna jönni. De addig még 2 hét.. Az előző ciklusomban kb másfél hét volt ilyen, de az abban az időben amikor már meg kellett volna jönnie.
Tapasztaltatok már hasonlót?
Köszi!

Mexinda: szerintem probalkozz másféle teszttel. Simán lehet, hogy téves. Bízom benne! Fals pozitív elég ritka szerintem, de fals negatív lehet.
furmint
 
 


@furmint:


Most azon gondolkoztam, hogy veszek újra X-Epil-t, s ha meg erősebb lesz megintcsak a vonal, akkor nemtudom... Clear Blue-ra mindenki azt mondta, hogy megbízható meg fain... Gondoltam énis, hogy az lesz ha már 3ezer ft.... Hát nemtudom :/ Álpoziról én se nagyon hallottam még, nemhogy még ennyire egymás után mutasson álpozitívat :S
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Mexinda
Sajnos elképzelhető hogy terhes voltál, de valamiért megszakadt. Ezért volt pozitiv a teszt most meg negativ. A cb szerintem nem téved. Vegyél másik tesztet, ami nem x-epil. Pl. Intimed, predicator, facelle. Csinálj egy ilyet még, hátha. Sajnálom.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Furmint: nekem úgy tűnik, megemelted magad. Szerintem attol van.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


sziasztok!


csodás híreket olvasok itt!! de szuper! :) minden kis új babásunknak boldog nyugodt babavárást kívánok!


mi túl vagyunk a dolgon testileg, és lelkileg is túl leszünk!
péntekre spontán beindult a dolog, meg is műtöttek, szombaton délelőtt haza is engedtek.
szerencsére nincsenek fájdalmaim (testi), nincs vérzés.
a két rossz közöl a kevésbé rosszabb történt, nagyon rosszul viselném ha egy petevezetékkel kevesebb lennék.
így maradt minden, csak a kis maszat és az én közös utam vált szét. Nagyon nagyon picike volt, még csak petezsák sem, szóval talán így a legkönnyebb.

de nem adjuk fel, babát szeretnénk!
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


@szifla sajnálom a rossz híreket! de ne add fel, sikerülni fog! pozitiv energiát küldök! :)
horgoltsapkasnyunyo
 
 
 


horgoltsapkasnyunyo


Örömmel hallom hogy jól vagy a körülményekhez képest!
És respect hogy ilyen jól viseled.
Gondolom nem könnyű lelkileg feldolgozni, de én a legjobbakat kívánom neked!
Kitartás, és hidd el hamarosan sikerülni fog, és minden rendben lesz!
Puszi és ölelés! :)
lillajee1
Regensburg
 
 


Sziasztok!:) Még nagyon új vagyok itt! Először is sok sikert szeretnék mindenkinek kívánni:)
És lenne egy kérdésem is hátha tudtok valami bíztatót mondani:)
Januárban és februárban is 37 naposak voltak a ciklusaim. Ha a naptáram jól számol, akkor pont ovuláció alatt voltunk együtt (meg persze előtte és utána is).
Ma már a 42. napon vagyok és még vérzés sehol
Viszont már csináltam 2 tesztet és mindkettő negatív...
Ma voltam orvosnál és meg sem vizsgált! Azt mondta ha a teszt negatív, kizárt.... bár én elég sok ilyenről hallottam...
A hasam néha szúrkál, főleg akkor fájt nagyon mikor megkellett volna jönnie. Minden nap meg van az a "mindjárt megjön" érzés. Az utóbbi 2 napban megnőtt az étvágyam.
Volt már valaki hasonló helyzetben ? Tesztet mit ajánlotok mikor csináljak megint? (Eddig 42 napos volt a leghosszabb ciklusom)
Előre is köszönöm a válaszokat! ❤
lindom
 
 


@lindom:


én is azt gondolom ha a teszt negativ es az ovulácio ota eltelt legalább 2 hét akkor a terhesség kizárt


@horgoltsapkasnyunyo:


örülök hogy jól vagy és pozitivan állsz a dolgokhoz!




indimami
 
 


Sziasztok Lányok!
Folyamatosan olvaslak Titeket, de valahogy mostanság lelkierő hiányában vagyok, ezért nem jelentkeztem egy ideje. Valahogy eltűnt a pozitív énem. Már nem kapaszkodom pici jelekben, hogy na most hátha sikerül a baba. Nem tudom sürgetni az időt.
Mindenkinek a legjobbakat kívánom, és persze sok-sok pozitív tesztet!

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


Sziasztok!

En ma megyek orvoshoz es tiszta ideg vagyok. Nagyon remelem pici pottyel minden rendben. Majd este jelentkezem.
szundimundi
 
 


@horgoltsapkasnyunyo:
Sajnálom, ami történt, de jó olvasni, hogy a körülményekhez képest pozitív maradtál. :)
Már következő hónapban lehet is folytatni a próbálkozást?
Sok erőt kívánok!

Lindom: Azóta történt valami?
Ha a részt ennyi idő után negatív, akkor szerintem sincs baba, de lehet attól a mesi késése, hogy történt ott bent valami, csak nem maradt meg. :S
furmint
 
 


Sziasztok Lányok! :)

lindom  Tegnap írtam neked egy kisregényt, de amikor el akartam küldeni elment a netem, aztán meg mennem kellett szóval nem írtam újra.
Lényegében ugyan azt akartam leírni amit   indimami    Csak kiegészítve egy jótanácsal, hogy használj inkább ovulációs tesztet vagy hőmérőzz, az sokkal megbízhatóbb mint egy naptár, mert a naptár nem tudhatja pontosan hogy neked mikor van ovulációd. Ja és egy hormonvizsgálat se ártana. Sok sikert kívánok! :)
  
marcsika86  Sajnos ezeket a dolgokat sürgetni nem lehet ahogy írod is, de fel a fejjel :) Jön a baba ha itt az ideje. Én drukkolok! :)

szundimundi
Helyzet? Mi volt a dokinál? Várjuk a fejleményeket! :)

Én jelentem ma vagyok 5+5 hetes. A kezdeti enyhe tünetek az 5. hét elejére alább hagytak, de tegnap óta kezdek megint rosszul lenni. Visszatért a hasfeszülés+petefészekszúrkálás némi derékfájással tarkítva, és étkezések után durva hányingerem van. Tegnap a húsleves kívánkozott vissza, ma pedig a paradicsomos hal.(pedig úgy kívántam és olyan jóízűen ettem meg) Na de túlélem. :) A cickóim is szeszélyesek, van hogy feszülnek aztán mintha nem is lennének.  Jövő héten kedden doki. Nagyon izgulok! :) Aztán jön egy kellemetlenebb procedúra, be kell jelentenem a munkáltatómnak hogy terhes vagyok!  Gondolom nem fognak örülni nekem, de nem érdekel.  
Lányok írjatok néha ha az időtök engedi :)
lillajee1
Regensburg
 
 


@lillajee1:



Hat tegnapi dokihoz többet nem megyek...  1 az, hogy nem volt uh.... a másik miközben elég fontos kérdéseket tettem fel Neki, nyomkodta a telefonját...

Terhesnek terhes vagyok az tuti... De nem adtam fel, Én  ma szabin volta.m, felkerekedtem, és elmentem egy másik nőgyógyászhoz, aki szintén nem volt bizalom gerjesztő, meg semmit nem mondott...
 DE volt uh. 

5 mm-es szabályos petezsákom van, ami azt jelenti, hogy kb 4+5 hetes :) később fogant mint közép idő, de így is számoltam. 2 hét múlva kell visszamennem. 
Jövőhéten pajzsmirigy ambulancia.
Viszont tanácsot szeretnék kérni... Munkahely.
Mit csináljak? A pajzsmirigyem miatt telibe munkaidőben kellene mennem az orvoshoz. Nagyon sürgető lenne, mert nem akarom, hogy baj legyen. De ha benyögöm, hogy szerdán is szabira megyek engem megölnek az tuti... lévén, hogy próbaidős vagyok. Lassan érzem a nyomást, hogy választás előtt állok. Csak félek, hogyha Én elveszítem a munkám, akkor a férjem fizetéséből, hogy fogunk megélni? A csednek és  a gyednek utána néztem, hogy tudnám igényelni munka nélkül, de addig lenne néhány nagyon nehéz hónapunk. Ráadásul ugye, ebből a kis pici pöttyből még nem is biztos, hogy szülés is lesz. Szerintetek mit csináljak?

szundimundi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: