Új privát üzeneted érkezett!

Üdv!
Szeretném összegyűjteni az Aviva torna tapasztalatokat. Ha próbáltad, ha segített, oszd meg másokkal is! :-)

www.avivamodszer.hu

Ezen az oldalon találtok sok hasznos információt. :-)

Amiért én belevágtam és elmentem egy tanfolyamra annó: 
-hízás
-szőrösödés
Bár a menstruációm aránylag rendbenlevőnek tűnt, mégis arra gondoltam, h lehet nálam vmi hormonzavar. 
Persze a gyakorlás akkoriben végül elmaradt, egyedül otthon még a kevésbé lusta embereknek sem könnyű, ezért jó találni egy helyet, ahol vannak gyakorló órák.

Időközben aktuális lett a baba kérdés. Hosszú évek után párra találtam, és bár Neki is, nekem is vannak/van gyerekünk szerettünk volna egy közös babát. 2,5 éve úgy gondoltuk belevágunk, és jó lenne minél előbb, mert az idő ellenem dolgozik (most vagyok 43).
Egy ideig nem aggódtunk, h nem sikerül. Aztán nézettem hormont, amit 2 orvos is jónak talált, majd egy harmadik mégsem. De senki nem nagyon izgatta magát.
Mire észbekaptunk, h egy meddőségi klinikán lenne a helyünk, már úgy gondoltuk, h nem akarunk ilyen procedúrákba fogni, és amennyire lehet igyekszünk még egészségesebben élni, és vitaminok, táplálékkiegészítők segítségével előrébb lépni. 
Kb 2 hónapja pedig mindketten elkezdtünk Avivára járni.
Amit tapasztaltam, h ezidő alatt az uh-n az orvos látott szép, jó méretű tüszőt, amit fél éve egy hasonló vizsgáalton nem. Párom eredményeit is fel kell turbózni. Kontroll vizsgálat még nem volt, de jótékonynak érezzük a tornát. Remélem nemsokár a kézzelfogható eredményről is beszámolhatok.

Szia Maminti, képzeld rá szántam magam és este megyek betanulóra. :-D
Remélem jól vagytok, hiányzik a pozitivitásod. Nem nagyon írok a másik topicba, örülök persze a többiek sikereinek, de nagyon fájdalmas a lelkemnek.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Szilvi

@narszisz:

Nagyon jól teszed, hogy mész! Kíváncsi vagyok milyen tapasztalataid lesznek majd!
Ha szeretnél beszélgetni, akkor a 40-es topikba is írhatsz!
Most kicsit én is telítődtem, és kicsit másként akarok hozzáállni, és nem ezzel foglalkozni 0-24-ben, mert az kicsinál.
De a pozitivitásom megmaradt, sőt! :-)
Drukkolok, h jól alakuljon Nálatok is minden!

@maminti73:
Hát, jó volt, de olyan sok infót kaptunk, hogy én pl most talán két gyakorlatra emlékszem. Tényleg kell a gyakorló óra, könyvet is bekell szereznem. Na meg a másik, hogy én voltam a legidősebb és a legbénább is.

Szilvi

@narszisz:
Bele fogsz jönni!
Keress gyakorló helyet, pàr alkalom utàn jobban fog menni! :-)

@maminti73:
Ezen a 36 órán keresztül nem fürödni, kicsit mosolyogtató. :lol:

Szilvi

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

X
EZT MÁR OLVASTAD?