Új privát üzeneted érkezett!

Én is itt vagyok Lányok!

Hajnalban arra ébredtünk, hogy Kisbalázs kiabál. Ilyet csak akkor szokott csinálni, ha beteg. Szépen be is lázasodott, amitől én rettegek, mert még egy éve sincs, hogy lázgörcse volt.
Úgy látszik minden redben lesz, mert már összetört egy üveg lekvárt és kimosott egy cipőt a mosogatógépben.
Közben a nagylányt is hazaküldték az iskolából, hogy rosszul van. Nekem nem tűnik veszélyesnek, de mostmár le kell mennie az orvoshoz.

Zora!
Az nagyon kevés, ha csak a 21. napon ellenőrzik a progeszteron szintet. Úgy szokták, hogy egy cikluson belül a 19-21-23. napon. Ebből egy átlagot számolnak, de már ilyenkor látszik, hogy volt-e tüszőrepedés és, hogy megfelelő sárgatest alakult-e ki.
A mensi alatt pedig a 2-5- nap között néznek prolactint, progeszteront, pajzsmirigyet stimuláló hormont, ösztrogént és LH-t.
Ez lényegében egy alapállapotnak fele meg.
Olyan szörnyen hangzik, de szerintem megnyugtató, ha az ember tudja, hogy "csak" a hormonjaival van probléma, hiszen a lombikosoknak a teljes női ciklust fel tudják mesterségesen építeni.

Lányok, ha már rátértünk a témára. Bizony nekem sem jutott eszembe idegeskedni az első terhességemnél. Nem is tudtam mitől kéne félnem. Most őszintén leírom, hogy az zavart a legjobban, a mások topikban, hogy kezdett kicsit görcsölőssé válni. Én nem akarok görcsölni, mert a családom látja kárát és semmivel sem leszek előrébb, nem beszélve arról, hogy általában az ilyen előzmények után az ember kismamaként sem tudja elengedni magát , sőt sokszor a szülés után sem.
Kicsit már bánom, hogy elkezdtem méregetni a hőmet, mert eddig csk 1-2 napot izgultam egy ciklus alatt, most legalább 15-öt.

Krisztinka!
Csak tudnám milyen vonalakat húzogat be az a másik görbe!
Szerintem nyugodtan bízd magad a megérzéseidre!
Olyan könnyen összejött az első babád, most miért ne lenne így!!

Mo!
Dehogy felesleges az a hormonprofil! Főleg, hogy nem szabályosak a ciklusaid. Ha minden rendben lez, akkor megnyugodhatsz, ha pedig lesz eltérés, akkor miért vártál volna még tovább.
Nem is szabad egy férfitől azt várni, hogy ugyanazt érezze a babával kapcsolatban,a mit Te. A természet nem így alkotta meg őket. Bennem ez akkor tudatosodott, amikor terhes lettem a várva-várt babánkkal és a párom minduntalan "elfelejtette", hogy terhes vagyok. Pedig annyira boldog volt! Még jó, hogy nekem már a kezdettől a baba volt minden gondolatom!

Ildikó!
Fogalmam sincs mennyit fog segíteni a Duphaston. Valahogy nem is idegesítem magam rajta, mert eldöntöttem, hogy ha készen lesz az összes leletem, visszaviszem az orvosomnak és ha továbbra is csak várakozó állásponton leszünk, akkor megkeresem Radványi doktornőt!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!

Nagyon sajnálom a gyerkőcöket, hogy betegek lesznek. Én is mindig aggódom, ha Gergő lázas lesz.

hát valóban nem jó, hogy görcsölünk ezen a dolgon, annál rosszabb. Én is próbálom minél jobban lefoglalni magam, ma is pl. főztem, Manóval játszottam, aztán kint is voltunk hintázni ebben a jó időben meg néha tornázok is, szóval próbálom hessegetni a gondolatokat, bár most így a hónap vége felé közeledve ez kicsit nehéz. Mert most vagyok talán a legjobbantele reménnyel, hogy hát ha most sikerült. Aztán jön az a nagy büdös piros :twisted: és akkor lehet kezdeni újra.
De hát nálam sokkal több és nagyobb problámaval küzdők vannak ezért én nem is nyavajgok, csak leírtam a gondolataimat.


Én esténként nem nagyon tudok jönni, csak max olvasásra bekukkantok, mert az este a családé.

Szép napot mindenkinek!!!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Mindennel egyetértek, amit írtatok. Úgy érzem, ez egy megnyugvós, merengős időszak nálunk. A baba miatt most én sem görcsölök. Jobban érdekel most az, hogy mi van a családban, meg a gyerkőceimmel a munkahelyen.

Éva!!! Bízom benne, hogy messze elkerül benneteket ez a rusnya betegség!! Jobbulást kívánok az arany gyerekeidnek!

Krisz! Nyugii! Ti mindent megtettetek ebben a ciklusban. :oops:

Zora! Egyszerűen jó téged olvasni. Sajnos a gyógyszerekhez, meg a vizsgálatokhoz egy kukkot se értek... ne haragudjatok, ha nem is tudok mit hozzászólni a témához! :oops:

Ildikó! Jó, hogy itt vagy! Örülök, hogy rendbejött a géped. Tettem képeket az iwiw-re. Csak miattatok.. :oops:
Mindjárt mutatom a hőmet is...
Vendég
 

 
 

Szóval itt tartok. Tegnap nagyon fájt a derekam és a hőm is felszökött. Érdekes, hogy ebben a ciklusban mennyire egyenletes a görbém. Lehet, hogy ez sem valami jó, de nekem tetszik.
:lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Farsangi képeket fogok majd készíteni, priviben mutatok is néhányat, ha szeretnétek. :wink:
Jaj, csak lennénk már túl rajta!! Holnap is lesz dolgom bőven, de este benézek hozzátok!

Jó tornázgatást Lányok!! :lol: (rám is rámférne...)

Csodaszép éjszakát mindenkinek! Vár a párom. Sziasztok!
Vendég
 


Kedves Mo! Már mindent értek! Ellőször is nagyon helyes vagy a képen! Másodszor is Te is mérleg vagy , mint én! Ez olyan jó! Persze butaság, de örültem neki!

Zora
Kép
zora7
 
 


Hú, milyen hülyén írtam, és még hibás is, bocs!

Zora
Kép
zora7
 
 


Esetleg holnap este 10-kor dumálunk egy kicsit? Tudsz jönni?

Zora
Kép
zora7
 
 


Rokonlelkek?!, meg mérlegek!?, meg egyforma hivatás?!...hmmm :lol: :lol: :lol: :lol:
mondtam én! :wink:
Vendég
 


Én bohóc leszek a farsangon! Szép estét! Ja, majd teszek fel képeket a családomról.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Megpróbálok jönni.
A Barátokat szereti a férjecském, ilyenkor van szusszanásnyi időm, ő tévézget és talán nem veszi zokon, ha pötyögök... :lol:
Holnap: 8 után jövök. Bár, az is lehet, hogy délután is benézek majd, mert remélem, hogy holnap azért már előbb tudok hazajönni....
Ez a hét "zűrös" egy kicsit, mert a nyílászárók után is rohangálunk. Ezek az utolsó körök....a férjem szabin van egy hétig és dühös, ha it ücsörgök és pötyögök.....
De, ha morci én akkor is imádom! :lol: :lol: :lol:
Szóval itt a helyem!!! Remélem, tudunk "beszélgetni"! Ha megtaláltál az iwiw-en, akkor az MSN-t is láthattad. Oda is pötyöghetsz!
Most már tényleg mennem kell. Szia!
Vendég
 


Bohóc?!
Én mindig az vagyok. A farsangon most komoly tanító néni leszek. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Várom én is a képeket!!!! Majd megnézlek holnap a munkahelyről.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is megismernélek benneteket közelebbről, bár amennyire lehet ezt egyenlőre az iwiwen keresztül gondoltam. Ha Ti is úgy gondoljátok priviben megadhatnátok az iwiw elérhetőséget.


Zora! Na aggódj a helyesírási hibákért én van, hogy csak akkor veszem észre a szarvas hibákat, amikor elküldöm a hz-om. Pedig nem vagyok rossz helyesíró.
Néha írogatok egy másik topikba is és ott van egy csaj, valószínű , hogy tájszólással beszélhet, de borzasztó helytelenül ír. Na nem akarok rossz lenni, csak néha már azért nem tudom olvasni, mert nagyon zavar a sok hiba. Pedig én nem is vagyok tanítónéni! :lol:

Na nekem a hőm ma reggel 36,7 volt előtte meg ugye 36,6 vagy 2-3 napig.


Nagyon szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Most megint mas geprol kell irjak :cry: - a tegnap valahogy elinditottam az enyemet, mukodott 3 orat, de ma reggel megint nem indul. Ugy nez ki, uj gepet fogok kapni, csak meg nem tudom, mikor....
Bocsi az ekezethianyok miatt....

Mo, megneztelek az iwiw-en, habar en mar lattalak kepen :) - amikor most nezegettem, az egyik kolleganom azt hitte, en vagyok a kepeken :D
Az e-mail cimem tudod, oda kuldheted a farsangi kepeket :)
A gorbedrol: az 1 napos emelkedes semmit nem jelent, de azert jo, hogy nem stresszeled magad :D
Mar akartam irni neked, hogy ne stresszeld magad, mert a gyogyszerekhez en sem tudok hozzaszolni :D


Krisz, kezd alakulni a hod, csak meg legalabb 3-4 napot fent maradna, aztan 1 nap eses (vagy, ha nem akarod, nem is muszaj) - de mindenkepp jo, hogy kuszik felfele :D

Zora, te is rajta vagy az iwiw-en? en is megneznelek :)

Mennem kell
puszi nektek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Eva, gyogyulast a kisfiadnak - remelem mar nincs laza!
A masik gorberol pedig: en is vezetem ott, de nekem nem nagyon tetszik - talan megszoktam a friendest :D
A gorcsolesrol pedig: mar azon kezdtem gondolkozni, hogy ha nyarig nem jon ossze a baba, akkor kihasznalom az alkalmat, es megint raveszem a parom, hogy valamelyik szigetre repuljunk :D

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó! De jó hogy itt vagy! Hiányoztál! Akkor most a másik topikba nem is írsz?

Hát én is reménykedem!!!! Hátha most!

Na pusza mindenkinek, mert megyünk manóval a munkahelyemre zavarni a csajokat! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ildikó a sós tengervíz jót tesz a szervezetnek babaáldás terén! :lol: Erről még majd írok egy sztorit nekeg, de most mennem kell!
Vendég
 


Sziasztok! Igen, fent vagyok az iwiwen. Nyugodtan nézegessetek.
Krisz! Eddig bíztató a helyzet a görbével!
Képzeljétek, ma megrendeltem Az Aviva módszer c. könyvet. Amit eddig hallottam róla, Mo. éppen neked való. Nagyon szép eredményekkel kecsegtető tornagyakorlatok és táplálkozási tanácsok vannak benne. Nekem nagyon hitelesnek tűnik, írok róla, ha elolvastam, vagy babás lettem tőle! :lol: :lol: :lol:
Ildi! Te olyan kedvesen törődsz velünk, de jó lenne , ha többet írnál Magadról ! Úgy érdekelne!
Éva! Természetesen több napon át nézik a progit, de ma dől el, hogy csak azt, vagy teljes hormonprofilt csinálnak. Mindenesetre remélem, hogy magától rendeződött ez a hiány, mert most nagyon szépen elindult felfelé a görbém. Majd meglátjuk! Veled mi a helyzet? Mit mond a doki?

Zora
Kép
zora7
 
 


Jó reggelt!

Nálunk mindenki köhög, fülfájásra panaszkodik és náthás. Szerintem nem influenza inkább valami egyszerű vírus.
Én nagyon edzett vagyok, soha semmit nem kapok el tőlük.

Zora!
Bejelöltelek az iwiw-en!
Nézegettem a képeket, hát alig tudom megmondani melyik anya és melyik a lánya!

Mo!
Már nagyon vártam a képeidet! Nagyon szép menyasszony voltál!

Krisztinka!
Mi már megvagyunk egymásnak az iwiw-en. Nagyon szép a kisfiad! Téged pont ilyennek képzeltelek

Ildikó!
Olyan sokszor van úgy, hogy a körülmények változása hozza meg a várt eredményt. Igen, kell egy kis lazítás!

Na megyek és viszem az újabb adag zsepit és teát!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Neked most tényleg mensid volt, a hőd is leesett?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Sajnos tényleg megjött, bár igazából csak tegnap este, előtte 2 napig barna. Akkor még reménykedtem.
Jobb így. Valószínüleg nagyon megijednék egy barnázással kezdődő terhességtől.
A hőmet pedig mérgemben nem is mérem!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hát igen! Azt hiszem tényleg rendezni kéne a hormonokat Nálad is. Nekem ugyanez volt a gondom a 2. vetélésem előtt. És nem is végződött jól. Figyelj! Tényleg a Radványi kell Neked! Mikor lépsz? Hidd el, ez a Duphaston-dolog nem az igazi! És minek vesztegessük az időt?

Zora
Kép
zora7
 
 


A mi korunkban! :wink: :wink: :lol: :lol: :wink: :wink:

Zora
Kép
zora7
 
 


Bizony Zora nagyon igazad van! 20 évesen az ember másképp látja, mert van ideje!
A barátnőm egy éve szült 37 évesen első babát. Fél év prőbálkozás után orvoshoz fordultak és a kora miatt extra gyorsan kivizsgálták. Azonnal kiderült, hogy a férjével van probléma. Lehetett volna spontán is babájuk talán sok próbálkozással, de a kora miatt inkább az inszeminációt javasolták. Elsőre sikerült, sőt lefagyasztott anyagból, készülnek a következő babára.
Holnap lesz még egy vérvételem, mert prolactint csak a menstruáció alatt érdemes nézni. Szerintem jövő héten nekifutok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!

Rájöttem, hogy nekem nem szabad netezni!
Radványi doktornő írta, hogy a 19-21-23. napon nézett progeszteron 30 körül legyen (átlagolják). Nekem Duphastonnal 15! :shock:
Csak jól felbosszantottam magam! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Zora! Én ma irtóra meg akartalak jelölni az iwiwen, de nem talállak4 :oops: na küldöm az enyémet priviben.

Éva! Igen tudom, hogy mi már megjelöltük egymást, de Mo-t meg nem hiszem, hogy bejelöltem.

Hú Lányok ebben a bogyószedésben de tutik vagytok. Én csak nézek, mint a moziban! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Azt hittem, hogy majd ma, nagyon korán hazaérek és végre időben válaszolgatok nektek... esetleg bekapcsolódhatok a "pezsgésbe". Hhhjaj... rám, aztán lehet várni! :oops:

Zora! Tegnap este itt örömködtem, hogy láttad a képeimet.... Ezerrel száguldoztam délután a munkahelyi gép elé, hogy visszajelöljelek, és aztán semmi. :cry: Szóval, te csak nézegettél és nem jelöltél?! :twisted: Volt néhány percem az irodában, ezért nem tudtalak megkeresni, de ami késik, az nem múlik!!! Na, várj csak!! Ha megtalállak, kíméletlenül jelöllek!! :mrgreen:
A könyv érdekel!! Ha elolvastad, mesélj!!
Mit tudtál meg ma? Lesz profil? Jaj, egy hőgörbe olyan jó lenne!!!! Nem tud valaki segíteni a munkahelyeden?

Óóóó! Éva! Nagyon sajnállak benneteket! JOBBULÁST KÍVÁNOK A CSALÁDNAK!!
Ezért nem jó ez a fránya időjárás!! Se tél, se tavasz... csak a gyors megfázás, meg a mindenféle baci.
A holnapi vérvételed az utolsó? Bocsánat, de nem igazán értem... :oops:
Vérvétel után, mikor kell beszélned a dokival, hogy kielemezze és összehasonlítsa az eddigi vérképek eredményével?

Ildi! Nézegettem az iwiw-en a képeidet és úgy döntöttem, hogy felteszek néhányat ( a képeidből) a nevem mellé. Nézd meg jobban a képeket!! A kollégák sohasem hazudnak!! Hiszen azért kollégák :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy igaza van Zorának. Mi csak mesélünk és mesélünk, te pedig keveset árulsz el magadról. Jajjjj, Ildííííí! Olyan kis titokzatos vagy. Várj csak!!!! Most az is lehet, hogy a te neved mellett vannak iwiw-en az én képeim. Hát, ezt meg hogyan csináltad?! Ejnyeee! :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy gyógyszerek és hormonok területén is egyformán magasan vagyunk képezve!! No, még egy közös! :wink:

Krisz! Küldöm az elérhetőségemet. Ha magas a hőd, akkor maradjon is ott jó sokáig!!!! :)
Vendég
 


Lányok! Igazatok van, hogy a 20 évesek másképp látják a világot, és ráérnek. Én sem tudom, hogy vajon mikor optimális ez a babavárós időszak. Ha körülnézek a korsztályomban, sok nőnek nemsokára iskolás lesz a gyereke... és aztán ott van a másik oldalon jónéhány, akiknek meg egy normális kapcsolata sincs és szabadon élik a világukat, holott tök megkeseredettek, de azt mutatják, minden így tökéletes.

Most kapcsoltam be a tévét. Egy 28 éves nő megölte újszülött gyermekét. Miért van az, hogy mi mindent megtennénk hogy legyen babánk, más meg mindent hogy ne legyen neki. :cry: :cry:
Vendég
 


Ez most ilyen merengős időszak nálam. Ne haragudjatok!!
Vendég
 


Na Ti kis tudatlanok! Ezt skubizzátok!
A múltkor voltam egy mnagándokinál, aki azt mondta, hogy ha megjön, azután a 21-22-23. napon kell nálam progeszteronszintet nézni. Ezt szerettem volna most előrehozni, mivel tuti jó kis peteérésem volt. De a rendes orvosom írhat csak beutalót, ő pedig ragaszkodik a rendes, egész ciklust végigkísérő hormonprofilhoz, amit ezért tényleg csak a mensi 3. napján lehet elkezdeni. Az még két hét, mostmár kivárom, legalább ebben a hónapban megfigyelhetem magam gyogyik nélkül, hogy van -e valami rendellenes? Ezt már én is meg tudom állapítani, olyan profi vagyok! :lol: Egyébként megcsináltam a görbét, de nem tudom visszamenőleg felvinni az adatokat, ezért még nem sok látszik, de néhány nap múlva majd láthattok egy "szupertermékenycsajszigörbét", csak győzzétek utánam csinálni! :lol: Na puszi, most ti jöttök, elfáradt az ujjam, mert nem csak angolul nem tudok, de gépelni sem :( .

Zora
Kép
zora7
 
 


Min merengsz Te kis finomlelkű, írd meg gyorsan, lendítsd fel a napomat!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ma a hőm újra 36.3-at mutatott. Nagyon úgy tűnik, hogy "beragadt" ennél az értéknél. Mondjuk, még mindig jobb, mintha egyfolytában csak pl.:15.2 -t mutatna... :lol: :lol: :lol:
A férjecském is belenyugodott a méregetésembe. Minden reggel 5 perccel előbb csörög a telefonom (én mindig arra kelek), és mérem a hőmet. A hőmérő csipogása után az arany szerelmetes férjecském világít a mobillal, hogy lássuk az értéket. Jó fej. Aztán megkérdezi: "Mennyi?" "Ez, most mit jelent?" Még az értéket csak-csak tudom, de hogy miiiit jeeeleent.....?????? :lol: :lol:
Vendég
 


Hát Mo., nem akarok közhelyeket pufogtatni, de a világ már csak ilyen. Hidd el , nem ez a lényeg, ez csak fáj. Mégis csak az számít, Te milyen vagy benne. Ma az ember magányos alapvetően, úgy értem szellemileg önálló, nem kollektív lény és a felelőssége sem az. Minden döntésünkkel egyedül vagyunk végsősoron, többé nem háríthatjuk senkire a felelősséget. Az ember a világtörténelem során felnőtt lénnyé vált, ettől olyan borzalmas és gyönyörű egyszerre. Ahogy élsz, gondolkodsz, beszélsz és érzel, az mind hat és nagyon nem mindegy, milyen hatást kelt a másikban és milyen folyamatot indít el. Ezért fontos, hogyan rendezzük a konfliktusainkat és ezért fontos a jóindulat és a szeretet, de tényleg nagy szavak nélkül!

Zora
Kép
zora7
 
 


A hődnek, ha a keddi derékfájás tüszőrepedés előtti fájdalom volt, két napon belül el kell kezdeni emelkedni! Addig türelem. Viszont, ha nem ,tényleg ne halogasd a vizsgálatokat, nem akarok erőszakos lenni, de helyre kell rakni a dolgokat!

Zora
Kép
zora7
 
 


Na, még ez a hét lesz ilyen közösen ébredős. Utána mehet vissza szegény férjecském dolgozni. Hajnalban kel, éjjel végez... én meg csak várok és várok. Hol őt, hol meg a pé-t.
Jajj, csak nehogy most jöjjön ide a géphez... mert a végén azt hiszi, hogy a pé. valami titkos hódolóm neve... :lol: :lol: :lol:

Zora! Azt, hogy mi rendellenes, azt már én is hamar ki tudom deríteni magamon... lehetek én is mondjuk, egy kis profi? vagy segédprofi? :mrgreen:
No, akkor kezdheted a centit vágni. Még két hét?
Gyorsan elszalad velünk, ne aggódj!!!

A görbédet meg tedd fel gyorsan, mert már nagyon várom!!!!
Vendég
 


Hát reméljük, hogy a lényegesebb munkálatokat már elvégezte otthon! :oops: :lol: :oops: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Légysziiiiíííí! Mégegyszer csak a kedvemért, hogy ne csak nézzek, hanem lássak is!!!
Szóval: derékfájás, görcsök, lassú hő emelkedés, hirtelen esés a hőben (=pé.), utána újabb emelkedés, és a ciklus végéig fennmaradt értékek?? Ilyennek kellene lennie?
Vendég
 


Sokféle lehet, azt el tudom mondani, nekem milyen. Mondjuk a nagykönyvben is így van megírva, de lehet egyéni eltérés. A ciklusok változó hosszúságúak, általában a 35 naposnál hosszabbnál már gyakori a peteérés hiánya. A mensi kezdetén leesik a hő, kb.36,5-re. Utána 1-2 tized eltéréssel ekörül marad, van hogy váratlan dolog miatt egyszer-egyszer felugrik, de nem marad fent. Amikor a peteérés közeledik 36,3-36,4, a váladék nyúlós lesz, és másnap van a fájdalom, amit a feszülő tüsző okoz. Amikor felreped, előtte néhány órával a legalacsonyabb a hő, 2 napig nem is nagyon változik, majd szépen emelkedni kezd a termelődő progi hatására.

Zora
Kép
zora7
 
 


Van , hogy a tüsző felrepedésekor hirtelen felugrik, utána két napig alacsony, majd emelkedni kezd meredeken. Nekem a második ciklusfélben végig egyenletesen 36,9, ha baba van , a beágyzódás után 37,1. A mensi előtt egy nappal kezd süllyedni 2-3 tizedet. Hát ennyi.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nagyon szépen köszönöm!!!! Okosabb lettem. Sokat segítettél. Megyek és tanulmányozgatom a görbémet.
Vendég
 


Sziasztok!
En is elolvastalak, es nagyon elveztem az eszmefuttatasokat :D
Tenyleg jol szorakoztam..... most csak egyet jegyeznek meg: Mo, ugy olvastam, hogy ha digitalis a homero, akkor nem ajanlatos mobiltelefon kozeleben merni a hot, mert rossz erteket mutathat! - ez most csak onnan jutott eszembe, hogy a paroddal mobiltelefon fenyenel nezitek az erteket :D

Most nem otthonrol irok, de ha hazaertem, meg megprobalok belepni!
Zora, bejeloltelek az iwiw-en! Remelem nem haragszol....

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!

Most rájöttem, hogy csak mérem a hőmet, nem sokat gondolkodom rajta! :oops: :lol:
Zora!
Ma valahogy úgy tűnik szuper jó kedved van!!!! :lol: :lol:
Persze az embert bosszantja, hogy várni kell a hormonvizsgálatra, de igazán nem ezen fog múlni a baba!
Nekem a 3. napi lesz az utolsó, mert ez már a második sorozat és most csak prolactint néznek.

Most hogy belenéztem a görbéimbe, az tetszik a legjobban, amikor még a Bromocriptint szedtem.

Képzeljétek a horoszkópom szerint júniusban vagyok szuper termékeny. Nem tudom mi alapján, de ilyenkor mindenbe képes az ember kapaszkodni. persze az is igaz, hogy 2 gyermekem is júniusbn fogant! Én már bármivel kiegyeznék!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ildikóóóóóó!!!!!! Na neee! Szóval buktam a hónapot? Reggel csörgőórára kelek!!!! :lol:
Várunk! Ahogy hazaértél, gyere!!!!

Krisz! Írtam.

Éva!!! Én is számolgattam. A barátnőm karácsonyra várta tavaly a babáját és senki se akarta vállalni az ünnepek miatt. Az orvosa meg valami külföldi útra ment. Ha most összejönne......... lehetne izgulni.

Néha olvasgatom én is a horoszkópokat.... ilyenkor mindenbe próbálunk kapaszkodni. Próbáljuk az erőnket gyűjteni....
Vendég
 


Éva!!!! Szerintem júniusra már mindannyian babásak leszünk!!!!
Vendég
 


Na, itt is vagyok! Az elöbb a sógorom laptopjáról irtam, de most hazajöttem - elengedtem a legényeket 1 sörre, igy irni is tudok nektek :wink:

Éva, a délután irtad a progeszteron szintet - ha tudod, hogy azzal van a baj, nincs valami bogyó rá, amivel meg lehetne növelni? Lehet, hogy buta kérdés, de meg akartam kérdezni...
Amúgy, a család jött-e helyre a náthából?
Azt, hogy melyik hónapban vagy a legtermékenyebb, milyen horoszkópból nézted ki? - megleshetnéd az enyémet is :wink:

Mo, remélem nem tart sokáig a görbe tanulmányozása :D :D - most őszintén: a múltkor feltetted, de sajnos semmit nem láttam benne... azóta változott??? Mondjuk, ha igazoltan hiányzol, mert megtárgyaltátok, hogy közeleg a pé-d, :oops: :D , akkor megértlek :D :D
A hasonlóságokról: az eddigi események alapján, ugy-e tudod, hogy max. néhány hónap eltéréssel kell megbabásodjunk?? :D :D

Zora, a görbédre én is kiváncsi vagyok! Az adatokat miért nem tudod visszamenőleg beirni? Kattints rá arra a napra, amikortól el kezdted mérni a hőt!
Amúgy, nagyon csodállak, mert ilyen optimista vagy :D :D - nem mintha én más lennék :wink:
Rólam mit akartok tudni? - ha nagyon intim kérdéseket tesztek fel, akkor nem biztos, hogy választ is kaptok :D :D :D

Én jelenleg úgy vagyok az egésszel, hogy mérem a hőmet, bepötyögöm az értéket, és pont. Ha kedvünk van, összebújunk, ha fáradtak vagyunk alszunk. Lehet, hogy 1 hét múlva nem leszek ilyen nyugodt, de nem szeretnék ezen görcsölni.

Ma apósom beszámolt, hogy olyan klotyótetőt látott, aminek a teteje 2 részből áll - ha lecsukják az egyik részét, kisbabáknak is lehet használni :D - megkérdeztem, hogy megvásárolta volna? mire ő: persze, és meg is fogja venni :D :D :D - mi nem mondtuk, hogy próbálkozunk, de már nagyon szeretnének unokát :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Mo, neked legen igazad, hogy júniusra babások leszünk!!!
Remélem a jövendöléseid be szoktak teljesülni!! :wink: :D

Krisz, te hol vagy?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Na, pont ilyeneket várunk! Kis sztorikat az életedből. Olyan keveset írsz magadról.... én meg csak a gondjaimról regélek állandóan. Ne haragudjatok!!

A görbém tanulmányozása nem tartott sokáig. a köv.hét elején talán már többet is láthatok rajta.
Olyan jó lenne ez a közös babásodás!!!!!!!!!!!! Ugye megvártok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A Bibliában találtam: " Mert még vajmi kevés az idő, és aki eljövendő, eljő és nem késik."...."Mi nem vagyunk a meghátrálás emberei, hogy elvesszünk, hanem hitéi, hogy életet nyerjünk."- nagyon tetszett. Rögtön magunkra gondoltam :D
Vendég
 


Mo, én nem emlékszem, hogy a gondjaidról irtál volna.... én mostanában inkább egy jókedvű Mo-t látok (bocsi, inkább olvasok :D :D ).
Ha a következő hét elején többet fogunk látni a görbéden, az már nagy haladás lesz :D :D - de én nagyon drukkolok! - és miazhogy megvárunk-e? Hát persze!!! Eddig is csak azért nem babásodtunk be :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: