Új privát üzeneted érkezett!

De jó Nektek van ultrahangos képetek !Ti magnorvoshoz jártok?
mné zsuzsi
 
 


Szia zsuzsi!
Első baba? Hány éves vagy?
Én magánorvoshoz járok itt Pesten. Mindenképp úgy gondolom, hogy alaposabb törődést kapok így.
Ja és gratula a picikéhez! :D Neked hh nincs még UH képed? 12 hetesen nem voltál nyaki redő mérésen? Vagy voltál csak nem kaptál tőle képet?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida,nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek.Hát sajnos még nem tudom milyen lehet az első szívhangocska,de biztosan fantasztikus!!!!!!!
Ez a mikor szüljünk kérdés egyébként érdekes.Én ebben nem foglalnék állást,mert szerintem mindennek megvan a pozitív és negatív oldala. Én személy szerint nem a karrier miatt "vártam" hanem így alakult az életem.A suli kicsit problémás volt,nem ez az első hely,ahol nekikezdtem a sulit, de ezt most szeretném befejezni. Pedig nem vagyok magas beosztásban,diploma után sem leszek,nem is vágyom rá.Az mondjuk sziven ütne, ha nem vennének vissza,mert imádok itt. Nekem a férjem fiatal.És bizony addig nem akartam erőltetni a baba kérdést sem,amíg ő is azt nem mondja,hogy vágyik rá. És idén ezt mondta.:) Ha a férjem nem 24 mondjuk, hanem 34, lehet,hogy már régen anyuka lennék. Ki tudja. Az élet útjai,ugye....:)
kutyafüle
 
 

 
 

Sziasztok :)
Azthiszem a "20év körüli"-be még beleférek :) bár még nem töltöttem be a 19-et... ezért gondoltam csatlakozom én is hozzátok, ha nem bánjátok... :)
12hete hordom a szívem alatt a csöppségünket, bár a családom kicsit hülyének néz:P de én is ilyesmi baba voltam, szóval valamivel megértőbbek, sajnos a(egyelőre..:)) barátomé kevésbé :?
Gondoltam előre leírok ennyit , csak úgy, magunkról:)
mindenkinek jó egészséget :)
Eszti
eckó
 
 


Sziasztok!

Az uh képek csodásak. Olyan édesek.... Elolvadok. Ma voltunk sétálni és láttam pár babakocsis anyukát, természetesen mindegyik után utánnanéztem és belelestem a babakocsiba :lol:
Pindimano! Aranyos, hogy érdeklődsz a vizsgám épphogy melett, de ez volt a célom, hogy bárcsak meglenne. Bár én szeretem a matekot, de ez azért húzós volt. Majd a többi tárgyból megpróbálok jobban produkálni, hátha sikerül az ösztöndíj.....
Eszti! Gratulálok a babához :lol: Most erről amit írtál, hogy a szüleid hülyének néznek, hogy ennyi idősen már babát vártok a pároddal az jutott eszembe, hogy ugyebár régen meg úgymond ez volt a szokás, hogy fiatalon szülnek. Anyukám is 21 évesen szülte a tesómat, engem pedig 35 évesen, és akkoriban megszólták anyát, hogy minek már neki ennyi idősen gyerek, sőt még a háziorvos is megkérdezte tőle, hogy "És meg is akarják tartani?"
Amikor én ezt meghallottam olyan rosszul esett... Most meg sokan ennyi idősen szülik első gyermeküket! Amúgy tervezett baba?
Na de inkább megyek is mert már jó sokat írtam, remélem nem baj :oops:
Szép estét Mindenkinek!
brigi0923
 
 


ecko: Gratula a babóhoz!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szia!De voltam 12 hetes ultrahamgon és kérdeztem hogy mikor kapok képet.A doki azt mondta ha elmegyek 4d-s uh-ra.Jöttek a kifogások,hogy nincs papir meg ilyenek.Mi orvost nem fogadtunk.Az ismerőseim között megoszlik a vélemény a jó illetve rossz oldaláról.
Most pedig megyek a védőnőkhöz.Hurrá!
Ja amúgy első baba!!!
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

mné zsuzsi, eckó! üdv itt közöttünk! gratulálok a babócákhoz!
Zsuzsi Nekem nincs fogadott orvosom, de nálunk, ha kérik a képet ad állítólag. Bár orvosa válogatja. Nekem is csak 4D-s van.
eckó Remélem a barátod szüleinek véleménye megváltozik, akkor tuti meg fog, amikor meglátják az unokájukat. Igaza van Briginek, régen fiatalon szültek, de sajna mára felváltotta ezt, az előbb a karrier, meg előbb tanuljál dolog (noss ebben eltérnek a vélemények, az én véleményem az, hogy tanulni sosem késő, viszont babát vállalni igen). Szerintem legyél büszke magadra, hogy el tudod vállalni a babát és nem kell elvetetned. Én tudok egy olyan történetet, amikor egy lány 17 évesen esett teherbe és - ugyan neki más okokból- el kellett vetetnie, azóta is bánja. Szóval ne nézzen senki hülyének!
Brigi, örülök hogy meglett a vizsgád, de jó, hogy te már tudod az eredményt! Nagy hajrák neked az ösztöndíj megszerzéséhez!

Köszönöm a gratulációkat a fiam nevében is! :)
[/b]

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok! Köszönjük a dicséretet:)
Ma is bővült a képtár, mert tegnap felhívtam a dokit h belustult a baba.És mondta menjek be ránéz uh-val.Megint kaptam tőle 2 képet ,ezek 3D-sek de gyönyörűen látszik a pofija.Este felrakom.
Kedden megyek magán rendelésre,ott 4D -s gépe van,alig várom h lássam megint.22 hetesen is olyan édi képeket csinált.Meg számolgattuk a lábiján az ujjacskákat.Nagyon jó volt ....

Szöszke, rég óta próbálkoztok?

nicike
 
 


Nicike! Várjuk a képeket! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ti mikor mentetek 4d-s uh-ra?Mikor érdemes?
mné zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Én úgy tudom, hogy a betöltött 20. hét fölött érdemes a 36. hétig bezárólag. Van ahol nem is csinálnak képet ezen intervallumon kívül. Mi először a 21. héten mentünk a párommal, utána pedig a 26-on.

Kép

Kép
pindimano
 
 


akkor felteszem a képeket,bár nem az igazi mert én is képről fényképeztem :)

Kép A pofi szemből

Kép Pindúr Pandúr profilja :)

nicike
 
 


Nicike! Nagyon husi a kis "Pindúr Pandúrotok" :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Köszönöm a választ!
mné zsuzsi
 
 


Nagyon aranyosak vagytok :) Nem tervezett baba, bár terveztünk hasonló akciót pár év múlva, de végülis mi így is örülünk neki :) Én sem tarom jó ötletnek, hogy valaki soká vállalja az elsőt, ilyesmi meg sem fordult a fejemben... :oops:
Én is gratulálok a tieitekhez :) Ahogy láttam a korábbiakban, akikről van kép, mind szépek és édesek :) Meg bizonyára a többiek is :wink:

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Sziasztok!

De eltűnt mindenki!

Kivel mi újság?
Engem teljesen kikészített a tegnapi front. A fejemet nem tudtam forgatni annyira szédültem.

Eckó köszike a gratulációt! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Pindimano! Frontérzékeny vagy? Az nem jó :(
Velem nincs semmi .. ma teszteltem egy negatívat :( pedig reménykedtem, h pozitív lesz. Hát majd talán a következő hónap a miénk lesz!

Üdv Eckó :)

Kép
szöszke.
 
 


Szia Szöszke!
Bizony sajna a frontokkal nem barátkozom :( Rossz ez így főleg a finishben, remélem ezért nem bújik ki előbb a Drágám!

IKMFCFU (magyarul: szorítok érted), hogy a kövi tesztelésnél megjelenjen a második csík is!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Amint csatlakoztam el is tüntem!Sajnos most nincs otthon net!És a bajaim miatt dolgozni sem járok! :(
Most épp 2napja véreztem szeretkezés közben és azóta barnázok!
Voltam dokinál,méhszáj zárt, baba és lepény rendben!nem tudják honnan jöhetett! :? de talán jobb is így!...az a lényeg,h odabent rendben minden!
Pindimano,írtad,h neked is volt minden bajod!Veled mik voltak???

Aida,örülök,h jobban vagy! :wink:

Nekem annyira feszül a pocim mostanában!Ez mitől lehet?Nektek is szokott lenni ilyen??
Vendég
 


Sziasztok!

Adri! Nekem szintén szokott a pocim feszülni, ez azért van, mert növekszik a méhed és vele együtt a babád, lazulnak az izmaid. Erre is adják a magne b6-ot.
Sajnálom a vérzést és a barnázást, nem lehet, h vmi felületi sérülés volt? Remélem hamar elmúlik. Jobbulást neked!
Nálam a front a nem nyerő dolog. Szédülök tőle, a baba is nyugtalanabb. Szegénykém meg csuklik naponta legalább 2x-3x. Ezen kívül már sehogy se jó, se ülve, se állva, és néha fekve sem. Fáj a derekam, ég a bordám alatt, és lassan vezetni sem tudok. Pedig nagyon szeretek! Hát röviden és velősen ennyi :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano,köszi az infot!megnyugtattál!bár megmondom őszintén reméltem,h valami ilyesmiről van szó!:D
Szerencsére én nem vagyok frontérzékeny,de vezetni én is nagyon szeretek!Azért örülnék,ha már ott tartanék,h nem tudok vezetni a pocimtól! :roll: bár olyan fura, ez az 5hónap is úgy eltelt,h szinte észre sem vettem!csak mikor ilyenek jönnek elő,akkor tünik olyan végtelennek!...
Kitartás Nektek!:D egyébként már egyszer én is éreztem,h csuklik!tök fura volt...:D
Vendég
 


A csuklás szerintem nagyon rossz, utálom, hogy nem tudok segíteni rajta!
A kormány mögé még befér a pocim, csak a derekam miatt nem tudok vezetni sokáig. sajna!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Most kezdődik az "Élet az anyaméhben" a Natonal Geo.-n!:D
Vendég
 


Sziasztok!

A csuklás teljesen normális, nekem mindkét lányom csuklós volt pocakban is meg kint is :-)
A nagyobbik annyira csuklott több hónapig napi 2-3 szor, hogy citromlevet kellett a szájába cseppenteni, mert se szopival, se vízzel, semmivel nem tudta abbahagyni. Aztán egyszercsak megszűnt az állandó csuklás.
Azt mondják, hogy a pocakban a babának ez egyáltalán nem rossz érzés, sőt a már megszületett babáknak sem, csak minket, felnőtteket idegesít, azt gondoljuk, hogy fájhat a babáknak, pedig sokszor jókat mulatnak saját magukon :-)

Vérzés témához hozzászólva:
sokszor előfordul egy terhesség alatt, hogy szex közben, vagy valamilyen fizikai megerőltetésre vérzés, barnázás jön elő. Ha az orvos szerint minden rendben, akkor ne aggódjatok.
Én a második terhességnél sokszor barnáztam, teljesen beparáztam mindig, de aztán megnyugtatott a dokim, hogy ez végülis teljesen normális dolog, hiszen minden megváltozik odabent.
Akkor kell aggódni, meg azonnal rohanni, ha erős vérzés van, ami el sem múlik és még görcsökkel is jár. De remélem ilyenben senkinek nem lesz része!

Látom, hogy egyre több fiatal kismami van itt. Ez megnyugtató! :-)

Vezetés:
én a szülés napján még vezettem, az első fájásom az autóban jött... még szerencse, hogy akkor még csak a parkolóban álltam és éppen indultam volna, amikor puff... :D
5 perc pihi, aztán gyors iramban indíts haza, ez kb. 5 perc volt, majd még 5 perc múlva jött a következő, és 15 percenként ismét.
Sokszor mondtam előtte a lányomnak, hogy anya még a végén a kocsiban szül meg, mert rengeteget vezettem, hát szerencsére nem így lett, de majdnem....
5 perces fájásoknál indultunk a kórházba - a férjem vezetett természetesen - de mire odaértünk 2 percesek voltak.
Beérkezés után 40 perccel pedig repedt a burok... úgyhogy éppen az utolsó pillanatban indultunk el otthonról, 38 km-re volt a kórház. :D

Aki még nem babás, annak kívánok mielőbbi két csíkot! :-)
A többieknek meg boldog pocakosodást!

Bocs, hogy így néha "bepofátlankodom", de örülök, hogy van egy ilyen topik is. :-)

Szép napot!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata,nagyon jó,h leírtad ezt a vérzéses dolgot!megnyugtattál!!!
és te a barnázások ellenére is csináltál mident úgy,mint elötte?
mert én most pihiztem 1-2 napot,de megint pörgök úgy mint eddig!csak a szextől félek még! :lol:

nem semmi ez az autós történet!elég izgi lehetett! :wink:
Vendég
 


Szex utáni barnázás nálam is előfordult, orvos mindent rendbent talált, csak javasolta a 12. hétig mellőzni a házaséletet. :) Meg is tesszük a picurkáért!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Adri!

Végül is mindent csináltam barnázás után, amit előtte is, de a párommal inkább csak aludtunk esténként... :-) :wink:
Szerintem ti is tartsatok egy kis szünetet. Lesz még később alkalom pótolni...
Mondjuk én kb. a 12-14. hétig abszolút nem kívántam a szexet, mert állandó gyomorbajokban szenvedtem, így minden gondolatom csak egy jó húsleves volt... :-)

Elég izgi volt valóban beérni a kórházba, de a párom jobban izgult, mint én. Mindig kérdezte, hogy most ez hány perces volt, hiszen az előző még csak most múlt el? Mondtam neki, hogy csak az utat figyelje, mert ha mindig az órát nézi, meg engem, akkor ő fogja levezetni a szülést! :lol: :lol: :lol:
5 percen belül képes volt kb. 8 szabálytalanságot elkövetni, majdnem leállítottak a rendőrök, de jobbnak látták tovább engedni minket. Én éppen a fejem és a hasam fogtam, mert jött egy fájás.... így megúsztuk a bírságot... :-) :-)
Utólag már lehet, hogy előbb indulnék, még az a jó, hogy így is minden nagyon szerencsésen sült el :-) (fentről vigyáztak ránk :-) )

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


No, hova tűnt minden fiatal kismami? :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Kata, tényleg érdekes ez a szülés történet :) Tök mázli hogy sikerült beérnetek, és semmi baj nem történt, sőt, megszületett nemsokra rá a kis manód! :D
Hogy bírjátok ezt a meleget? én nagyon ki vagyok, még suliba se tuti, hogy eljutok.
Mi lesz velem júliusban, ha már most 35 fokok vannak????

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon eltünt minden kismami!...bár én sem tudok túl sűrűn jönni,mert ugye nics otthon net! :?

remélem mindenki jól van!suli? vizsgák???
én hétfőn megyek vizsgázni!alig várom :twisted:
a barnázás szerencsére elmúlt!

most meg olyan volt..a terhességem alatt már másodjára,h érzem este,h nagyon fáj a gyomrom!nah,...10 perc múlva már hasmenésem lett!aztán szerencsére el is múlt!de ilyen velem sose volt!mármint sose fájt ennyire a gyomrom és hasmenésem is kb 10 éve volt utoljára! :?

egyébként ki hogy áll az esküvővel?mármint ti házasok vagytok vagy tervezitek??mert mi olyan boldogok vagyunk,h összeházasodunk,de folyton jönnek a hülye megjegyzések,h "most a gyerek miatt nem muszáj"!még az anyakönyvvezető is elmondta,mikor bejelentkeztünk! :shock:
Vendég
 


Szia Inez!

Örülök, hogy elmúlt a barnázás, a gyomrod meg majd el fog, természetes velejárója.
Vizsgára drukk. Ha minden igaz, én ma tudok meg eredményt, mert ha megbuktam, akkor nem mehetek gyakszira és szóbelire sem.
Házasság... mi június 28-án esküszünk meg. Sajna van aki nem nézi jó szemmel, de tudod, le kell tojni :D a lényeg amit ti éreztek!!!
Mindenestre gratulálok, és sok boldogságot nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano!köszi!:D én is nagyon drukkolok neked!!!
és gratulálok az esküvőhöz! :wink: örülök,h te is ti is így látjátok a dolgokat!:D és ha jól látom, ha nem csúszik a dolog, akkor már a pici is ott lesz!mármint kívülről!:D

Te moziba jártál vele?mert mi voltunk tegnap és olyanokat rugott,amilyeneket azelött és azóta se!durva volt!:D
Vendég
 


Mi július 19-én :wink: megyünk utánatok Adri :D Már ha emlékszel a tanácsadóból :wink: Velünk nagyon kedves volt az anyakönyvvezető, nemtom miért :P Állandóan azzal jött, h milyen édesek vagyunk, meg ilyesmi :D Már idegesített a végén :P nektek milyen esküvőtök lesz? Lagzis, meg miegyéb? Vagy csak csöndes?
:)
Na vigyázzatok magatokra!
Cupp
Eszti

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, már amennyire ez a nagy meleg van.... Mi lesz majd júniusban meg júliusban, ha már most ilyen meleg van....
Pindimano! Hova jársz suliba?
Mi amúgy az esküvőt majd csak 2010-re tervezzük (mondjuk szerintem még akkor is fiatalnak fognak minket gondolni az esküvőhöz, meg gyerekevállaláshoz de ez engem nem érdekel), még most el akarjuk végezni a sulit, de amúgy már együtt lakunk, dehát még van hátra két év (vagyis hát jobb esetben két év) az iskolából....
Szép estét kívánok Mindenkinek :)
brigi0923
 
 


Sziasztok!

Először is köszike a gratulációt :D Inez: a baba csak egy hónapra az esküvőre jön, legalábbis remélem :) Tuti tipp a mozihoz, rakd oda a pulcsid amit viszel magaddal a hasadra, némileg szigeteled a hangot :D Mi többször is voltunk, és bejött ;)
Nekünk nem szólt semmit az anyakönyv vezető néni :D lehet azért mert párom idén már a 28-at tölti, ő már nem "fiatal a házassághoz" :D :D
Ja igen, a vizsgám eddig sikerült az írásbelin átmentem, folyt köv júni 9-10-én.
Brigi én gyömrőre járok a Mihály Dénes Szakképzőbe.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Eszti,de örülök!:D tök jó,h sikerült időpontot találni!a 19et nekünk is ajánlották!Lagzis lesz!nem aprózzuk el!egyszer van ilyen!(remélhetőleg) :lol: Nálatok hogy lesz? egyébként mondtam is Dórinak,h valahogy úgy kéne variálni a dolgokat,h csak egyszerre menjünk!így sokkal jobb!Úgyhogy sztem én egy héttel hamarabb megyek vissza és majd mondom,h sajnos így értem rá! :roll:

Pindimano,bocsi kicsit elnéztem! :oops: :lol:
Gratula a vizsgához és köszike a tippet a mozihoz!úgy sajnáltam szegényt! :roll:

nem is tudom írtam e már,de 16-ára bejelentkeztem 4d-re!már nagyon várom!:D
Vendég
 


Sziasztok!

Inez, nemsokára úgysem akarsz majd moziba menni :D Legalábbis magamból kiindulva. Mi utoljára áprilisban voltunk, akkor sem volt semmi különösebb, hála a pulcsimnak, de mostmár nem nagyon mennék :)
Na szupi, akkor 16-án legkésőbb este várjuk ám a képeket :) Felírva, megjegyezve ;) Drukk, hogy jó képek sikerüljenek :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Tényleg, 4D-re? :) a múltkor még kicsit szkeptikus voltál :) Biztos tök érdekes lesz! Jó lenne együtt menni, de tulajdonképp mehetek én is később, nem tudom hogy hogy lenne a jobb... :) Látom, Pindi, neked már csak 56 napod van... nemsokára "élőben" láthatod :wink:
zenekart meg helyszínt is szereztetek már a lagzihoz, Adri? Hol lesz? :)
Én majd sima uh-ra megyek szerdán. remélem minden rendben lesz... :oops: Kicsit aggódom elötte mindig... :?
Na most megyek tanulni :P
Jók legyetek!

KépKép
KépKép
eckó
 
 


eckó!
Igen már elég kevés van hátra, bár kihordani még sok :) Ez az uccsó két hónap beteszi nekem a kaput rendesen. Kint már nem tudok meglenni :)
Ne aggódj bizti minden rendben a csöppségeddel!
A 4D meg egy szuper dolog, hallhatod a szívhangot, láthatod, hogy miket "dolgozik" bent a babód, és ha lusti is a legtöbb helyen küzdenek a jó képekért! nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Mi kétszer voltunk.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindimano,jegyzem!(remélem jó képek lesznek!)de ugyan ez vonatkozik RÁD is! :wink: nálatok milyen lesz??
Amúgy moziba menni már most is félek egy picit!de még a szex és new york-ot muszáj lesz megnézni! :lol:
elhiszem,h rossz lehet már ebben a melegben nagy pocakkal!én is izgulok egy picit,h velem mi lesz még a nyáron a 40fokban!azért én is irigyellek,h már csak 56 napod van!

Eszti,ezt a védőnős dolgot még megbeszéljük akkor!jó lenne együtt menni!:D
Az uh miatt ne aggódj!minden rendben lesz!de megértelek én is mindig így voltam vele!mostmár kicsit jobb,h érzem is a picúrt!
a 4d mellett azért döntöttünk mégis,mert véreztem a múl héten és megnéztek ugyan sima uh-n(szerencsére minden ok),de én még izgulok egy picit és szeretném,ha jobban megnézegetnének! :roll:
egyébként a hely és a zene már megvan ,de ezen kívül semmi!A galériában leszünk! :? :roll: Ti? van már valami?nálatok nagy lesz?

Lányok,ti nem izgultok az esküvő miatt???én annyira tudok izgulni a szereplésektől!már most elönt a víz,ha arra gondolok,h az a sok ember mind engem fog bámulni,mikor bevonulok! :oops: :lol:
Vendég
 


Inez!
Hát igen, pedig nincs is olyan hatalmas hasam, ma mértem körfogatot, 98 cm. :) De a derekam már leszakad :)
Noss akkor szex és new york közben gyömöszölj valamit a poci elé :D ilyenkor jó, hogy légkondisok a mozik :D Talán nem sülsz be.

Speciel engem nem néz majd sok ember, mert nekünk lagzi nem a polgárival együtt lesz. 28-án meg csak polgári esküvő lesz. lagzi majd később, de szerintem nem is tudnám végig csinálni, ugyanis aznap már a 36. hetet töltöm be.
De ti tuti ügyik lesztek, ;) ne izgulj, amúgy meg nem bámulnak ilyenkor az emberek, csak csodálnak, és legyél rá büszke!!! Meg irigykednek, hogy milyen szép egy menyasszony!
Szóval no para :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


jajh, én is alig várom már, h érezzem is..
remélem jól fog sikerülni az esküvő, bár nem lesz nagy...sajnos :( én örülnék neki, uh még lehet összehozom vhogy :P
uh nektek is sok sikert az egészhez! most megyek, mert más is jön ide...
nagy pocakokhoz meg kitartást és türelmet :oops:

KépKép
KépKép
eckó
 
 


jóó reggelt:)

Húúú Én úgy nem bírom ezt a meleget.Van ám hiszti:)
Teljesen befordultam tőle.
Látom lesz esküvő is,de jó. A mienk tavaly szeptemberben volt.Olyan jó volt.Nálam mikor kinyílt az ajtó,és az egész terem felém fordult,akkor kezdtem el bőgni,de úgy,h még az eskümet se tudtam elmondani:)
Ha érdekel Titeket teszek fel képet hogy könnyítettem magamon :oops:
Csajok,most vagyok 28 hetes,és kétnapja(pláne éjszaka) úgy bekeményedik a poci,h iszonyat,Nagyon rossz érzés.Ilyenkor ez már normális??????

nicike
 
 


Sziasztok!Még uj vagyok itt!24 leszek a nyáron és most várom a második babámat akivel a 37. hétben járok!A doki szerint fiu lesz aminek nagyon örültünk hiszen az elsö gyerek kislány aki már 2 és fél éves!Szerintem nagyon jo fiatal anyukának lenni mert igy sokmindent a gyerekeinkkel együtt tudunk majd átélni késöbb!
edina84
 
 


Szia

Ennyi idős terhessen már nekem is keményedett a hasam,de lehet,hogy már előbb is,számitott az is,hogy dolgoztam vagy nem,és főleg délután és este keményedett,és a vége felé már napközben is.

Szép napot!!!!!!!
mia2007
 
 


sziasztok

Találtam a neten egy névtervező programot :lol: gondoltam megosztom veletek is, hátha valakinek segít a névválasztásban :lol:

Itt találjátok:
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html


Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


tegyél fel képeket, én nagyon kiváncsi vagyok :)
pussz

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Üdv Edina!
Köszi Mia a választ :) Kicsit megnyugodtam.

Eckó akkor rakok fel képet :lol:

Itt még nem féltem csak a fotózás volt: Kép


Itt már voltak bajok,elmosódott smink a bőgéstől,kéz remegés az idegtől... :D
Kép

:oops:

nicike
 
 


Egy húzásra ki ittam a pezsit, uttána úgy fejbe vágott jól voltam éjfélig :)

nicike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: