Új privát üzeneted érkezett!

oké, most olvasom, hogy kedden mész... Ha ennyire aggódsz, mondd el neki, lehet, hogy holnap is be tudsz menni hozzá... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nem kedden megyek, hanem most kedden voltam :shock: és csak 1 hónap mulva kell mennem kontrollra :shock:

UH? Hát csak majd a 28. héten lessz a következő ultrahangom :shock:
jó soká van,mi?6 Hét :?

Mondtam én most is,,hogy miért aggódom,de UH helyett csak egy szívhangot néztek,de akkor se mérték le mennyit dobog a szíve 1 perc alatt :shock:
Gondolom azért szarnak a fejemre,mert nincs fogadott orvosom és nem nyomom őket tele lóvéval :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, nekem az első terhességemnél nem volt fogadott orvosom. Ugyanahhoz jártam, de nem magándoki volt. A 12 hetes uh előt megvizsgált, szerinte minden rendben volt, majd másnap kiderült, hogy szegénykém egy hete már nem él. És ezt nem vette észre? Pedig a méh növekedése állítólag hétről hétre érezhető. :evil:

Na most mielőtt teherbe estem volna már kerestem egy orvost. Elmondtam neki mindent, kikértem a véleményét, majd belevágtunk a babaprojektbe. És ég és föld. Magánrendelésére járok, eleinte 4 hetente 4000 Ft-ot kért, majd a 12. hét után 7000 Ftot. Tudom, hogynem kevés, de nekem ezek után megéri, hogy bármikor felhívhatom minden szívfájdalom nélkül; amikor elkezdtem vérezni (2szer is), azonnal bejött a kórházba, megvizsgált, bejuttatott soron kívül az uh-ra... Szóval tudom, hogy sok pénz és nagyon szuper lenne, ha frankón működne az egészségügy, de sajnos nincs így. Mindenhol emberek dolgoznak és ma a pénz diktál. Ezek között a körülmények között kell boldogulnunk és én most nem fogok nekiállni tüntetni a "múló idő ellen", meg miegymás. Nekem most kell az orvos, aki a gondomat viseli és ha ezért fizetnem kell, akkor inkább nem megyek moziba, nem veszek magunknak új ruhát, kevesebb dolgot veszek meg a boltban, vagy csak az olcsóbb és nem a márkásabb dolgot és meg is van a pénz a dokira.

Szerintem igenis járd ki magadnak az uh-os vizsgálatot. A kórházban biztosan nem küldenek el, ha azt mondod, nem mozog vagy nem mozog eleget a baba már x napja (főleg, ha azt is hozzáteszed, hogy mik voltak az előzmények). Vagy menj el csak egyetlen egyszer egy magánrendelésre, ahol van uh is, hogy vizsgáljanak meg. Azt senki nem fogja firtatni, hogy mikor mész legközelebb.Vagy menj el 4Dsre. Főleg, ha úgy is akartatok, akkor ejtsd meg előbb és az élmény is meglesz, meg a haszna is.

De én hiszek benne, hogy nincsen semmi gond, csak tényleg nagyon melege van és lusta mozogni annyit, plusz még azért mindig nem olyan nagy, hogy állandóan érezd. Van még helye, hogy visszahúzódjon úgy, hogy nem érzed a mozgását. De nem akarom osztani az észt, mert én még nem voltam ennyi idős terhes sosem, nincs gyerekem, de azt tudom, hogy a mama érzi a legjobban, hogy mi a helyzet, és ha ennyire aggódsz, ne hagyd annyiban, mert nem tesz jót a babának, ha állandóan ezen jár az agyad..

Vigyázzatok magatokra ebben a melegben!
Én most egy darabig nem jövök, legkésőbb hétfőn talizunk.
Puszi

Kép
wruska
 
 

 
 

wruska
Én is fogadtam dokit,még az elején,de sajnos az is leszarta a fejemet :shock: így kezdtem el a terhestanácsadóba járni :roll: mert így nem volt sok értelme a fogadott orvosnak :shock:
itt Tatabányán pedig nincs is igazán nagyon jó doki :shock: elég sok rosszat halottam róluk,ilyenekhez meg nem akarok menni magánrendelésre :wink:

A kisfiamnál is volt fogadott dokim,de vele sem volt szerencsém :?
A tudtom nélkül megindította a szülést,azt hazudta,h csak vitamin-infuziót kapok,aztán később,amikor az infuziótol megrepedt a magzatburok és elfolyt a magzatvizem,akkor tudtam meg a szülésznőtől.hogy ez szülésindító infúzió volt :( Pedig a babóm is és én is jól voltunk,nem volt semmi baj,ami miatt meg kellett volna indítani a szülést :shock: és még volt hátra 2 hét is szülésig :lol:
Gondolom a December 24.-ét nem velem akarta tölteni a szülőszobán,mert akkorra voltam kiírva :lol:

Szóval rosszak a tapasztalataim a fogadott és a nem fogadott dokikkal kapcsolatban is :shock: persze biztosan van köztük jó,csak még én nem találtam meg :shock:

Este viszont elég sokat mocorgott a kisasszony :lol: de még mindíg csak naponta 1 x mocorog,akkor is este 22 után :roll:
viszont meglepett mert oldalt a derekam/már ha van olyan/rugdosta finoman :lol: eddig meg a köldököm körül szokott klimpálni :lol: lehet h keresztbefordult?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Csajok ki fog téli táblát csinálni? :lol: :lol: :lol:

Én csinálnék,de nem tudom hogyan kell :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Ancsa :lol:
én is tbányai vagyok...De nem itt fogok szülni, az tutti...én sem ismerek egyetlen normális orvost sem---pedig voltam néhánynál :twisted: az elmúlt 7 :!: évben...

táblához sajna én sem értek

Na, ha tegnap ennyit mozgott, akkor megnyugodtál egy kicsit???

:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Te is tatabányai vagy? :lol: de jó........

Hol fogsz szülni?

Engem is kiráz a hideg még a gondolattól is hogy tatabányán szüljek,de hát autónk nincs, nekem meg eddig gyorsan zajlottak a szülések,félek-félnék Pestre menni szülni,de tuti,h nem érnék be a kórházba :shock:

Lányomat Tatabányán szültem,de csak rossz emlékeim vannak róla :twisted:
sajnos

Szülésznőt akartam fogadni,de nem engedik :shock: csak dokival együtt :twisted: ez pofátlanság :?

Hát csak egy kicsit nyugodtam meg :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Egyelőre úgy néz ki, hogy a kútvölgyiben, Bpesten. A dokim ott szülészorvos---dokihoz is Budára járunk.
Egy tesóm sem szült tbányán...brrrr :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


megértelek 100%-ig :?

de jó ez a hüvösebb idő :lol: Tündérkém is mam már 3-szor bejelentkezett,igaz csak 1 percre, 1-2 mocorgás erejéig,de én akkor is nagyon örülök neki :lol: :lol: :lol:
biztosan neki is tetszik,h nincs olyan nagy meleg :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok! Bocsánat a betolakodásért, csak érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata az amnionszalaggal kapcsolatban. Egyébként én a 19. héten járok már, és sajnos láttak egy ilyen szalagot a méhemben. Kicsit aggasztó!!!
kadartimi
 
 


Sziasztok! Bocsánat a betolakodásért, csak érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek tapasztalata az amnionszalaggal kapcsolatban. Egyébként én a 19. héten járok már, és sajnos láttak egy ilyen szalagot a méhemben. Kicsit aggasztó!!!
kadartimi
 
 


szia

én ugy tudom,hogy az felszívódik egy idő után és melette persze rendszeresen ellenőrzik Uh-án is :roll:
az orvos mit mondott neked?

Akkor ezek szerint te is téli kismami vagy :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a kedves fogadtatást, és ne haragudjatok, hogy csak most írok, de nálunk a húgom is babanetes, és lefoglalja a gépet folyamatosan :D

Dokitéma, remélem nem gond, hogy hozzászólok :roll:
Nekem ajánlottak egy orvost, egyébként senkit nem ismertem itt, mivel most költöztünk. Nagyon kedves, megbízható..
Ancsa, az egyik barátnőm szülei apás szülést terveztek, az anya már bent volt a korházban, de az apának munka miatt sürgősen el kellett mennie pár órára. Az orvos azt mondta, hogy rendben, menjen, anyuka kap valamit, ami visszatartja még egy kicsit a babát. Ehelyett olyat adtak neki, amitől megindult...

Képzeljétek, voltam 12. heti UH-on, de még nem tudta megmondani a baba nemét az orvos. Bízunk benne a férjemmel, hogy kislány, és a doki is azt mondta, hogy ha fiúcska lenni, akkor azért az alkatrészét már lehetne látni :D Mondjuk nem merte 100%-ra mondani, meg aztán első baba, tulajdonképpen mindegy is a neme..

Remélem tudok jönni rendszeresen, és nem happolják el előlem a gépet ;)
szilvusz*
 
 


Sziasztok!!

Elnézést a zavarásért!
Szeretném eladni az alig használt babakocsinkat: Kép Ő lenne az

Hordozóval, mindennel együtt. Mi már kinőttük, de nagyon vigyáztunk rá! Az ára 23.000ft 36.000-ért vettük tavaly augusztusban!

Érdeklődni: 0630 616 69 16

További kellemes gömbölyödést
:wink:
ruby1
 
 


Szilvusz :lol:
A 12.hetin még nem nagyon hallottam, hgoy valakinek meg tudták mondani a baba nemét... vagy az nagyon ritka.
Mi jövő héten szerdán megyünk a 12.hetire. Milyenek az adatok? már elég sok mindent néznek, nem? Leírod, milyenek? Csak miheztartás végett... :roll: MÁr tiszta ideg vagyok, nem tom hogy bírom ki még egy hétig??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


sziasztok lanyok!

milyen sokat irtatok, amig nem voltam.

udvozlet az ujjaknak.

hajni. hol vagy? minen oke?????

tegnap (ma) fel 4 kor ertunk haza a nyaralasbol. tok koma vagyok.
jol sikerult. delutan teszek fel kepeket.

a repulon elkezdett fajni a hasam, es azota is fajdogal. remelem minden rendben odabent.

ancsa. orulok, hogy azert neha jelentkezik a kisasszony. tenyleg mehetnel 4d-re hamarabb, ha izgulsz.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


ancsa. mi volt a baj az elso kislanyoddal?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


egy kis info a méretekről :lol:
itt mindent megtaláltok,h melyik terhességi héten kb mekkora a baba :lol:

http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

itt pedig a méretek alapján megmondja a terhesség korát is :lol:

http://www.kismamablog.hu/egyeb/kiszamolo.html

remélem hasznos lessz számotokra :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


mush

hát elszámították a terhességi hetet,de 3 héttel :twisted: és elöregedett a méhlepény,kialakult egy oxigénhiányos állapot a lányomnál ez miatt,mert ugye a lepény nem tudta ellátni kellően már a feladatát :cry: és majdnem meghalt a lányom a pocimban ez miatt mert nem volt neki elegendő oxigén :shock: :oops:
szerencsénk az volt, h beindult magától a szülés és az,hogy én nem hagytam lerázni magam és elmentem másik orvoshoz is, aki szerencsére már az NST-én észrevette h mi a baj, így meg is akarta indítani a szülést :shock:
ennek következtében volt neki légzésleállása is szülés után, ezért 3 éves koráig légzésfigyelő készüléken éltünk :oops: az mentette meg az életét,,mert amikor megszólalt,akkor én nyujtottam neki természetesen az életmentő segítséget olyankor :oops:
kék-zöld voltam állandóan,mert amikor megszólalt eszemet vesztve rohantam hozzá és nekimentem mindennek az éjszaka kellős közepén :oops:
szerencsére ma már jól van. látszólag, de kemény volt az a 3 év mindannyiunknak :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ugyhogy én ezért nagyon félek a túlhordástól is :oops: :oops: :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


húú, Ancsa :shock: ez nem lehetett könnyű!! És azóta akkor minden rendben? hála Istennek...
Az adatokat köszi,hasznos lesz, bár biztos ezek az átlagok, nem?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Mush, lehet, hogy most növöget a pocakod, nem? Nekem is van egy-egy nap, amikor nagyon érzem, hogy fáj, meg mintha szét akarna durranni. Azt gondolom, mert utána meg mintha nagyobb lennék :shock: , hogy csak növöget és mivel az én hasizmom nem valami edzett, hát ezért érezhetem jobban.

Majd mesélsz a pihizésről, hogy milyen volt?

Kép
wruska
 
 


Mush, neked mikor lesz a következő vizsgálatod?

Kép
wruska
 
 


Jó, most vettem észre a vonalzódat :roll:

Kép
wruska
 
 


ancsa. tenyleg nem lehtett konnyu. hogy lehet valamit ennyire elszamolni??!! :evil:

szoval a nyaralasrol. nagyon jol sikerult, sokat pihentunk. olvastunk. sokat setaltunk. a medencenel lebecoltunk (arnyekban amennyire lehetett, de sokszor elfujta a napernyot a szel), ettunk. voltunk fuerteventuran (ez egy szomszed sziget, 2 eve ott voltunk nyaralni), meg elsetaltunk egy masik kikotohoz, ahol sok bolt meg piac volt (kb 5km oda meg 5 vissza)
tegnap meg utzas elott egy wild west nevu parkban voltunk. volt papagaj meg foka show. nagyon jo volt.
rengeteg gyereket lattunk egy het alatt, es mindketten bezsongtunk toluk.
vettem egy csomo parfumot, mert nagyon olcso volt. peldaul egy 30ml-es Nina Richi Parfum (alma alaku uveg) 4000ft volt. ez az anyukam nagy kedvence most.

jonnek a kepek is.
ez az egyik etteremben volt, ahol vacsiztunk:
Kép ehes papagaj

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kép bibiiiiiiiiiii Kép tevevel Kép kilatas

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kép pocak 16+5 Kép ferjecske

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mi az a BPD meg OFD?
koszi

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Igen,ezek az átlagok :lol: de kb tudod így mindíg hogy mégis mekkora lehet a baba :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Az ember elérzékenyülve nézi a kis homályos foltot, majd a növekedését és fejlődését az ultrahang vizsgálatokon. "Az az én gyermekem" - gondolja és nagy fantáziával látja már az arcát, ujjacskáit a fekete-fehér kavalkádban. Azután kézhez is kapja a leletét, amin 2-3 betűs rejtjelezett információhalom mögé bújik el a lényeg. Ezeket bogoztam ki és gyűjtöttem össze nektek, hátha másnak is hasznára válik


LMP: utolsó menstruáció időpontja
GA (LMP): LMP szerint számolt hetek száma
EDD (LMP): LMP szerinti szülési időpont
EFW Hadlock: a bébi becsült súlya

Average US GA: az ultrahangos mérések szerint a hetek száma átlagolva
EDD (Average US GA): a mérések által meghatározott szülési időpont

CRL: ülőmagasság
BPD: fej átmérője keresztben
OFD: fej átmérője hosszában
HC: fej kerülete
APD: a gerinctől a hasfalig mért távolság
TAD: mellkas átmérője
AC: haskörfogat
FL: combcsont hossza
APAD: has hosszirányú átmérője
APTD: has keresztirányú átmérője

FL: combcsont
TIB: sípcsont
FIB: szárkapocscsont
HUM: felkarcsont
RAD: alkarcsont

YS: szikhólyag

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


musg
ebben szerintem mindent megtalálsz,és így majd ki tudsz te is igazodni a papírokon :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


koszi szepen ancsa!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Nagyon szívesen :lol: mindenkinek :lol:

na,most vettem új fényképezőgépet,mert a régi elromlott,ugyhogy nemsokára teszek fel én is képet :lol: csak még meg kell ismerkednem a géppel egy kicsit,mert sajna nem magyar menüs :? csak aztán meg ne ilyedjetek a nagy bálna testemtől :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Hát nem sikerültek valami jól a képek :? és a rucik is gyűröttek,mert ugye össze voltak hajtva a csomagolásban,azért remélem látni is lehet majd belőlük valamit

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


És akkor jöjjenek a BÁLNA képek :? remélem miattam még fogtok tudni aludni azért :shock: 23+1 napos méretek,ugye milyen hatalmas?

A csíkjaimat ne nézzétek :oops: hiába kenegettem a pocim, sajna nekem nagyon vékony a bőröm és rengeteg csíkom lett :cry:

Kép

itt a következő is :oops:
Kép

Kép

Kép

:oops: :oops: :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa :lol:
Köszi a pontos adatokat. Kiwi leszek jövő héten...mennyire leszünk "átlagosak"
A pocakod tényleg hatalmas...De jó neked!!! Nekem még úgy néz ki, mintha csak jól bezabáltam volna...De hát nincs még egy gyerkőcöm sem, ja és hol van még a 23. hét? :shock: Mikorra is vagy kiírva?

Mush
csodálatos helyen voltatok 8) :lol:
Pocakod is látszik már!!!!:lol:
És naggggyon cukkikkk a bébirucccik:lol:
Én sem vagyok babonás, úgyhogy lassan elkezdek gyűjtögetni...

Csajok rajtam kitört a fészekrakási láz v. mi... Elkezdtem a kupis kisszobát ---eddig "raktár-iroda volt---- kipakolni. Persze lájtosan, hiszen ráérek. De elég sok mindent át kell alakítani: Nyílászáró, radiátor-csere, festés, miegymás... :mrgreen:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ja, a ruccik ancsa babájáé lesznek!!! :wink:
cukkikk és kész! Hányas méretűek? nagyon kicsinek tűnnek? :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


56 méreteket vettem a kombidreszből :roll:
a 3 kis rugiból meg 62-est :shock:
nem tudni előre, h hány cm-es lessz a baba, így biztosan jók lesznek :lol: max egy picurit nagy lessz rá,de inkább minthogy kicsi legyen és ne tudjam ráadni majd a babára,nem?

Hivatalosan November 4-re :shock:
Mindenki ámul a hatalmas hasamon :? volt,aki megkérdezte tőlem, hogy a jövő honapban mikor szülök? :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


És akkor itt van egy kép, még a terhesség elöttről.....

:oops:

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


és egy arckép is rólam :oops:

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


a kisfiam :lol:
Kép

Kép

és a kislányom :lol:

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa. nem semmi a pocid!!! de gyonyoru!! legyel ra buszke!
a gyerekek is gyonyoruek. a rucik meg nagyon cukik.

madaran. neked is hamar eljon, amikor latszik mar a pocid ne izgulj. nekem eleg hamar latszott, es egyre nagyobb.

ma szenvedek vele rendesen, mert fajdogal az hasam is meg a koldokom kornyeken is. es szinte szet akar durranni. nem tudom mitevo legyek. olyan erezesem van, ha beleszurnek egy tut, akkor az egesz leengedne. :)

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sziasztok

hogy vagytok?
én elég szarul,beterveztem mára a fogorvost,márha fogadnak persze, de tök bevagyok tojva,azokután amit a múltkor leműveltek a fogammal..... :?
na mindegy, 8-kor azért telefonálok, hogy hogy van a rendelés,aztán megyek ha minden igaz :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


mush :lol: Remélem, enyhült a pociszurizás! :roll:
nekem max. egy kis émelygés jelzi, hogy van ott benn valaki. Jövő hét szerdáig még meg fogok pistulni... Még jó, hogy hétvégére elutazunk, így talán gyorsabban megy majd az idő 8)

Ancsa :lol:
Nagyon helyesek a gyerkőceid!! és milyen nagyok! valahogy a vonalzó alapján kisebbeknek képzeltem Őket :lol:
mi is erre a hétre terveztük a fogdokit, de csak jövő hétfőre van időpont,...addig sikáljuk. Még kiskönyvem nem lesz, de gondolom, utólag is beütik majd, hogy "ép" :wink:

ma folytatom a pakolászást, egész jól haladok. De a felújítások csak aug. végén v. szept. elején lesznek. Egy kis pénzt is kéne gyűjteni a nyaralás után... 8)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


jajj, most nézem csak, ma vagyunk a 12+0 !!!!!!!! Jól hangzik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Megjöttem,de csalódtam, szerintem egy pancser kezébe kerültem :?
azt mondta hogy fogkövem van :shock: amit én rossznak láttam,az csak fogkő :shock:
mire megkérdeztem tőle,hogy jó, de mióta fáj a fogkő? tuti nem rossz?
azt mondta nem,nincs egy rossz fogam sem :shock:

hát ez baromi jó,pedig fáj :arrow: én meg ugy tudm,h a fogkő nem fáj,vagy tévedek? :roll:

Ugyhogy Hétfőn délelött másik doki fog rendelni-megtudtam a kedves betegfelvételis hölgytől-, akkor visszamegyek és megnézetem másik orvossal is,mert ez nekem gyanus :lol:
nem szeretnék mondjuk 8-9 hónapos terhesen, zsibbasztó nélkül mondjuk fogat huzatni csak mert valaki elnézte a rossz fogamat fogkőnek :wink:

madaran
gyerkőceim ennél is nagyobbak,mert ezek a képek nem most készültek róluk,hanem kb 1,5 évvel ezelött :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Na,itt a babakocsi,amit kinéztem magamnak,mit szóltok?
Vélemény?

Kép

- többfunkciós babakocsi
- nem bolygós kerekek
- két irányból tolható
- mély- és sportkocsivá átalakító záróvégek
- több fokozatú, vízszintesre állítható háttámla
- állítható lábtartó
- tartozékai: lábzsák, esővédő, táska és mózeskosár
- tolókar magassága állítható
- 5 pontos biztonsági öv
- különleges színvilág
- könnyű aluváz

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok,

Szeretnek en is csatlakozni hozzatok. Nekem hasonlo a tortenetem, mint Wruskanak, en is tul vagyok egy vetelesen.
De most minden jol alakul. Mar lassan a fele idonel tartok.

Tegnap voltam 18 hetes UH-on. Rendben volt minden, es allitolag kislanyom lesz. A szules varhato idopontja december 12. En a Baross utcaban fogok szulni, Dr Sziller Istvanhoz jarok.

Amint tudok, feltoltok nektek egy legutobbi kepet, ha nem banjatok!

Kép
eperke25
 
 


csajok, ugy ráálltam ma a pizzára, hogy meg is zakkantam volna,ha nem ehetek :shock: gyors rendeltem egyet és egy az egybe bedörgöltem :lol: muszály volt,megkívántam :lol:

eperke :lol: Üdv köztünk :lol:

Az én kisfiam meg December 11-én született :lol:

Várjuk a képet is :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok! Végre ismét jó a net itthon.
Szia itt is Eperke. Örülök, hogy minden rendben és gratulálok a kislányhoz!

Ma nekünk is megvolt a genetikai uh. Minden rendben, szép nagyok vagyunk már. És hát megkukacosodtunk, szóval kisfiunk lesz :lol:

Én nagyon boldog vagyok (bár a kislánynak is legalább ennyire örültem volna), nagymama meg hozzászokhat a gondolathoz, hogy a 4. unoka is fiú lesz :wink:

Egyébként már rengeteget mocorog, főleg az utóbbi pár napban, amikor nem volt kánikula. Szinte egész nap éreztem. A pocakom is szépen kikerekedett (szerencsére egyenlőre másom nem) és a leadott 5 kilómat is tartogatom.

Kép
wruska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: