Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, tegnap voltam ám itt, és írtam is elég sokat de elszállt :twisted: :twisted: :twisted:

Üdv az újaknak, és gratulálok minden új kismaminak.

És nagyon sajnálom, h már távoztak is, de mindenkinek nagyon szurkolok, és remélem mihamarabb babásodtok.

Anetto és nov 11-én megyek következőleg UH-ra.
Tünetek: a mellem a duplájára nőt, de hál isten nem fáj. Azt nem mondom, h nem érzékeny, de nem fáj :wink:
Na meg itt van állomkór, hát a munkahelyemen néha majd lefejelem az asztalt, és kb úgy dolgozom mint egy lassított csiga, és nagyon össze kell szednem minden erőmet, h ne rontsak el semmit. Én is pü területen dolgozom, úgyhogy nem lenne jó :roll:
És persze ha hazaérek, már teszem is le a fejem.
Na meg a hasfúvódás, az valami kegyetlen így estére, a gyomrom egybe van a nagy mellemmel.
Illetve még valami :oops: , székrekedés, erre tudtok valamit ajánlani?
Na remélem nem úgy tünt, h panaszkodnék csak nagyon őszintén leírtam, h milyen tüneteim vannak. Ja és hozzá teszem, h kb 5 napja jöttek elő, addig csak örültem magamnak, hogy elkerült minden. :roll: Persze örülök, h rókakoma messzire elkerült eddig, és remélem, nem is fog megtalálni.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Timi, Anettoo, koszi a szamitasi tanacsot, en is igy gondoltam... :)

Erdekes olvasgatni hogy kivel mi van (mellnagyobbodas stb.), nalam meg csak a faradtsag jott ki, de ha tarsasagban vagyunk, nem is tunik fel. Viszont most bedurrant a bolcsesseg fogam, eddig semmi baj nem volt vele, csak amikor Norival voltam varandos meg szoptatos. szep....

Nalunk erdekes volt a dolog, marmint az "akcio"... Fekudtem a kadban a jo meleg vizben, es bevilllant hogy na most, na most letamadom a ferjem mert akar meg baba is lehetne belole. Szegeny azt se tudta hirtelen hogy mi van, de persze orult neki... Szoval azt akartam ebbol kihozni hogy megerzes volt az egesz, mintha csak jelezni akart volna a kis huncut, hogy jonni szeretne kozenk :) Valakinek volt hasonlo elmenye?

KépKép
Kép
csillaz
 
 


most nezem, ki hol fog szulni, erdekes es jo tudni, Danidaniel en is az Istvanban fogok, Nori is ott jott vilagra. Te eloszor is ott szultel?
En valtottam dokit mert az elso a belvarosban (bp) rendel, azota kikoltoztunk Vecsesre, plusz a mostani orvosom feleannyit ker a sima kismama vizsgalatkor, es nagyon jo orvosnak is tunik.

Van aki valtott orvost, korhazat mert az elso nem volt megfelelo?
Ahol en szultem, nem volt egy kiralyi hely, viszont a csecsemosok szegenyek akik alig voltak, szivvel-lelekkel dolgoztak es nagyon aranyosak voltak. persze a besargult gyerekeket alig tudtak ki-be rakosgatni, volt harom kekfeny, amelybol az egyik olyan volt mint egy ezereves szoli, csak figyeltem ahogy az egyik cso nem mukodott es majd agybajt kaptam.

bocs a hosszulere eresztesert...

KépKép
Kép
csillaz
 
 

 
 

Sziasztok!
Kévi engem érdekel, beírod?

csillaz: Nekem sincs egyéb tünetem a mellnagyobbodáson kívül. esetleg annyi hogy néha fájdogál a hasam, főleg ha sokat ülök és ha felidegesítem magam.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok,

Kévi,
Engem is nagyon érdekelne a recept :D

Csillaz,
összetévesztettél valakivel, én a Szent Imrében fogok szülni reményeim szerint, Zsófi is ott született januárban, jó tapasztalataim vannak.

Még korábban volt szó esetleges otthonszülésről, nos én nem szülnék otthon, csak ha nem érnék be ... annyi minden történhet, persze ne történjen, véletlenül sem, de nézik a kicsi szívhangját és beavatkoznak ha szükséges...meg sok minden egyéb, szóval, no, csak ennyit akartam

Anetto,
Igazad van, nagyon jó látni újra a kicsi maszatot az UH képen : ))

Rabbe,
Drukk

Tünetek nálam még mindig nemigen vannak, kivétel a fáradság, az már megtalált. szóval nincs okom panaszra.

Andi

Kép
danidaniel
 
 


sziasztok!

Íme a recept:
3dl méz
3dl cukor
3 dl tejszín
1,5 kg liszt
1ek sütőpor
1,5 ek gyömbér
1,5 ek fahéj
1 ek szegfűszeg
35 dkg margarin

A mézet,cukrot,fűszereket,margarint összekeverjük,a tejszínt felverve hozzáadjuk.Ehhez jön a liszt fele és a sütőpor.Egy éjszaka állni hagyjuk.Másnap keverjük hozzá a liszt másik felét.

Ebből nagyon sok,kb. 500 db jön ki.Én a felét szoktam megcsinálni.

Sok sikert hozzá!

Jó éjszakát!

Kép
kévi77
 
 


Tábla frissítve: 1228399516.7674.doc
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:42-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Rabbe - gyere, meslj, mi volt a dokinál? :D

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Bocs az elírásért Anetto :oops:
Szupi a tábla :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Jó lenne ha egy kicsit megnyugtatnátok csajok.
Röviden: Idáig 3 különböző terhességi tesztet vettem mind a három pozitív lett. Ez nem is baj. Viszont tegnap voltam dokinál és ő azt mondta nem lát terhességet.

Létezik hogy a sima hasi ultrahanggal nem lát semmit a 6. hét elején?
Vendég
 


Sziasztok!

Rabbe
Mi volt a doktornál?

Anettoo
Én se irigylem magam, mikor reggelente dolgozni kell menni :oops: :cry:
Utálom a telet!
Én még nem voltam doktornál, majd 10-én megyek...

Kisscica
Gratulálok!

Irdab
Szilvalekvár éhgyomorra... nagyon jó székrekedés esetén :wink:
(vagy ahogy a gyerekem apja szokta mondani: szatmári szilvával kevert szilvalekvár :wink: )

Csillaz
Én nem váltottam... és összesen talán 3-4-szer voltam eddig nőgyógyásznál...
(most is tartok a dologtól... anyukám el is fog kisérni :oops: )

Piroska
Ahogy én olvastam,ilyenkor még igazából a hüvelyi UH ad képet... leginkább még csak a petezsák, esetleg embriócsomó látszik...
(én is csak azért megyek később doktorhoz, hogy biztosabban látszódjon UH-n Borsó)
Vendég
 


Piroska: hasi ultrahanggal vizsgált meg? miért nem hüvelyivel? ha 6 hetes vagy azt már ki kellene mutatnia a hüvelyi ultrahangnak.
ha a teszted pozitív akkor terhes vagy. én így tudom.

Timi
titimee
 
 


sziasztok!

Piroska,a 12.hétig hüvelyivel szokták nézni.Nem értem a hasit.lehet,hogy vastagabb a hasfalad és akkor persze,hogy nem látja.

anettoo,érdemes előtte megcsinálni.A fára is fel lehet rakni és megenni is lehet.Nekünk nem szokott maradni :lol:

szép estét!

Kép
kévi77
 
 


Jó estét, csajok!

Én is úgy jártam, mint irdab: írtam csomót, de elszállt...

Összegzem, amiket írtam. (Ez így már nem az igazi! :( )
Kévi77: sajnálom... :cry: És köszi a receptet. :)
Üdv az újaknak!
Csillaz: én leszek az Istvánban - lehet, hogy találkozunk?
(Apropó: majd szervezhetnénk később topic-találkozót is...)
Tünetek: szinte egész nap fájdogál a hasam - talán tágul a méhem? De rókakoma nálam sincs és fáradtság sem.
Holnap hívom a dokimat, hogy jövő héten mikor menjek kontrollra - Anettoo, majd küldöm a hiányzó adatokat.
Rabbe: na, mi volt a dokinál? Mesélj, nagyon kivi vagyok!

Mindenkinek további kellemes babavárást!
:)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Kiscica!
Egyenlőre csak hallkan de gratulálok a kis szívhez a szíved alatt!
Vendég
 


Sziasztok,

Íme kis maszatunk : ))

http://tozsdecapak.extra.hu/letoltes/081202091150.jpg

Irdab,
szerintem is nagyon jó az aszaltszilva reggel, segíthet a joghurt, sok gyümölcs és a sok-sok folyadék is...

Szép estét!

Andi

Kép
danidaniel
 
 


sziasztok! most értem haza. sajnos semmit nem látott a hüvelyi ultrahangon. jól megnéztük de máshol sem találta. mondta hogy ha hazaérek csináljak ujból tesztet-megis csináltam hamarabb volt pozitiv minthogy felért volna a pisi :-) - és holnap mennem kell hcg vérvételre. aztán egy hét múlva ujból ultrahang.
ja és mindez 7000-ért. a semmi. söt azt mondta a doki hogy nem is érti miért van ez, nem tud segiteni. majd ezután kellett fizetnem :twisted:
szerintem meg csak kicsi lehet még, mert a fogantatástól csak 20 nap telt el. ha van valakinek ilyen tapasztalata/ 20 napos ultrahang a fogantatástól/ kérem akkor irjátok meg mit lehet, lehet-e akkor látni valamit?

rabbe1
 
 


Köszönöm a köszöntést, kedvesek vagytok!

Hú, hát rendesen elgondolkodtattatok (jó hosszú szó)!
Nem látták uh. a petezsákot és semmit sem.
Meg, h hasi uh.! Piroska, doki mi mondott még??

Elöző terhességnél kb. 4 hetesen mentem el, doki le is cseszett, h mit keresek ott, modta, h lehet még semmit nem fog látni.
Rabbe szerintem ne aggódjál, hanem várjál!! Megvan Ő, csak jól elbújt!

Anetto
Kezdek kicsit izgulni, h mi van, mert fáj a hasam, meg tegnap rózsaszínes cucc is volt, de hozzáteszem, h pakoltam-tornáztam- ja ésbetekercselem a hasam, mert fogyni szeretnék, de nagyon gyorsan.
Mi még csak anyumnak mondtuk meg, mármint én, de ő nem vesz komolyan. Meg a fórumos "kiválaszotott" csajok.

Nono
Te Drága, hát mindenkire számítottam csak Rád nem!!! Köszönöm szépen, ez most olyan jól esik Tőled!!! Lógsz ám nekem, ugye tudod!!

Andi
Látom az Imrében szeretnél szülni, ki a dokid?? Ha bevállal a volt dokinénim, én is ott fogok! Reméljük!

Kitty
Köszi!

Kévi
Karácsonyi sütirecept jöhet még! Abból sosincs elég!!

Mamik
Nekem ma hisztim volt, és estére meg olyan fáradtság. Ma lent voltam MAszattal orvosnál, mert csúnyán köhög, tuti ott összeszedtem vmit. mert azóta nagyon fújom az orrom.

Szép estét Nektek!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:43-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:43-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


sziasztok!

Hmbori,biztos nyúlnak a méhszalagok! Lucával nekem is volt ilyen érzésem.

Danidaniel,gratulálok a kis maszathoz!

Rabbe,azért a doki nem semmi!Van bőr a pofájukon,tisztelet a kivételnek.Biztos van ott valaki,csak jól elbújt.

Kiscica,szerintem most inkább pihenjél.A terhesség meg egyébként sem a fogyókúra ideje.Ha mozogtál korábban is, akkor nem kell abbahagyni,de ha jelez a tested,hogy pihenj,akkor pihenni kell,mert annyit nem ér az egész.Én azt javaslom,inkább figyelj a szénhidrát bevitelre és a rendszeres étkezésre.Nekem Lucával volt terhességi cukrom,és diétáznom kellett.Abban is segített,hogy megtanuljam azért is fontos a megfelelő szénhidrát bevitel,mert ha a cukorszint megfelelő(se nem alacsony se nem magas),akkor az ember nem éhes annyira,és nem kívánja a szénhidrátot.Érdemes lassan felszívódó szénhidrátot enni.És naponta többször keveset enni.Nem akartam kioktató lenni,csak segíteni.Remélem nem baj.

szép napot mindenkinek!

Kép
kévi77
 
 


Rabbe,

nekünk ennyi látszott 5 hetes terhességnél:

http://tozsdecapak.extra.hu/letoltes/081202091150.jpg

Kép
danidaniel
 
 


danidaniel:
énis 5 hetesen fogok elmenni dokihoz, szeretném látni hogy minden rendben van-e. akkor ezek szerint már látszódik a kis maszat :)

Timi
titimee
 
 


Timi!
Én pont 1 héttel vagyok előtted.
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni! Ma csináltam egy pozitív tesztet, nagyon örülök, bár még nem merem teljesen beleélni magam (tegnapra volt esedékes a mensi). Rólam dióhéjban annyit, hogy a negyedik babánk lesz, a másik három is viszonylag kicsi még, van egy 5 és negyed éves lányom, egy 3 és negyed éves, és egy 19 hónapos fiam. Már jó régóta várunk erre a babára, a 8. ciklusban sikerült. Remélem, minden rendben lesz vele! :)

Most mennem kell, nappal nem tudok sokat netezni a gyerekek miatt, de igyekszem jönni, ahogy tudok!

Mindenkinek rókamentes napokat!

E.
euonymus
 
 


Jaj, de jó, h itt vagy Euo, szívből gratulálok itt is :P

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Piroska, ha pl hátrahajló a méhed, akkor vszínű nem látja még hasi UH-val. Vagy pl akkor sem, ha nincs tele a vízhólyag. Az első terhességemnél is így jártem, és közölte velem a doki, hogy nem pont UH előtt kellet volna pisilnem. :oops:
Amúgy hüvelyivel meg látni lehet ilyenkór már mindenképpen.

Én kicsit aggódom, tegnap nagyon küzdöttem, h róka koma ne találjon meg, ügyes is voltam. Ma meg semmi tünetem. Már a perceket is számolom a jövő heti UH-ig :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Rabbe nekem a Kaáliban a 6.betöltött hét után kellet mennem, hogy megnézzék jó helyen van e babó :wink: utána a 8.betöltött héten akor volt pulzálás és a 9. héten voltam először a dr. úrnál! nyugi ott van a kincsed! :lol:
Vendég
 


danidaniel írta:Sziasztok,

Íme kis maszatunk : ))

http://tozsdecapak.extra.hu/letoltes/081202091150.jpg

Irdab,
szerintem is nagyon jó az aszaltszilva reggel, segíthet a joghurt, sok gyümölcs és a sok-sok folyadék is...

Szép estét!

Andi


Szia Andi!

Köszi a képet!
Tökre hasonlítanak egymásra az enyémmel! :lol:

Most látom csak, hogy Te is, meg rabbee1 is és én is ugyanott tartunk!
Szóval ha megengeded, úgy veszem a babádról a képet, hogy valószínűleg az enyém is így néz ki mostanában!

(Én majd 10-én megyek kontrollra, és én is megpróbálok majd betenni Nektek képet.)

Kép

Kép
hmbori
 
 


rabbe1 írta:sziasztok! most értem haza. sajnos semmit nem látott a hüvelyi ultrahangon. jól megnéztük de máshol sem találta. mondta hogy ha hazaérek csináljak ujból tesztet-megis csináltam hamarabb volt pozitiv minthogy felért volna a pisi :-) - és holnap mennem kell hcg vérvételre. aztán egy hét múlva ujból ultrahang.
ja és mindez 7000-ért. a semmi. söt azt mondta a doki hogy nem is érti miért van ez, nem tud segiteni. majd ezután kellett fizetnem :twisted:
szerintem meg csak kicsi lehet még, mert a fogantatástól csak 20 nap telt el. ha van valakinek ilyen tapasztalata/ 20 napos ultrahang a fogantatástól/ kérem akkor irjátok meg mit lehet, lehet-e akkor látni valamit?


Szia Rabbee1!

Nekem a fogantatástól számított 18 naposan volt 6,2 mm-es a babám, és szépen lehetett látni a kis fekete foltot. Biztos Neked is ott van valahol, csak lehet, hogy türelmetlen volt a doki és azért nem találta meg. De majd megnyugodsz a vérvétel után! Drukkolok!!! :wink:

Kép

Kép
hmbori
 
 


kisscica80 írta:Köszönöm a köszöntést, kedvesek vagytok!

Hú, hát rendesen elgondolkodtattatok (jó hosszú szó)!
Nem látták uh. a petezsákot és semmit sem.
Meg, h hasi uh.! Piroska, doki mi mondott még??

Elöző terhességnél kb. 4 hetesen mentem el, doki le is cseszett, h mit keresek ott, modta, h lehet még semmit nem fog látni.
Rabbe szerintem ne aggódjál, hanem várjál!! Megvan Ő, csak jól elbújt!

Anetto
Kezdek kicsit izgulni, h mi van, mert fáj a hasam, meg tegnap rózsaszínes cucc is volt, de hozzáteszem, h pakoltam-tornáztam- ja ésbetekercselem a hasam, mert fogyni szeretnék, de nagyon gyorsan.
Mi még csak anyumnak mondtuk meg, mármint én, de ő nem vesz komolyan. Meg a fórumos "kiválaszotott" csajok.

Nono
Te Drága, hát mindenkire számítottam csak Rád nem!!! Köszönöm szépen, ez most olyan jól esik Tőled!!! Lógsz ám nekem, ugye tudod!!

Andi
Látom az Imrében szeretnél szülni, ki a dokid?? Ha bevállal a volt dokinénim, én is ott fogok! Reméljük!

Kitty
Köszi!

Kévi
Karácsonyi sütirecept jöhet még! Abból sosincs elég!!

Mamik
Nekem ma hisztim volt, és estére meg olyan fáradtság. Ma lent voltam MAszattal orvosnál, mert csúnyán köhög, tuti ott összeszedtem vmit. mert azóta nagyon fújom az orrom.

Szép estét Nektek!


Szia Kiscica80!

Nekem is fáj a hasam - szinte állandóan. Kicsit kellemetlen, remélem nem fog végig fájni. Gondolom, elég lesz majd a végén, amikor az igazi fájások jönnek... :?
Mindenesetre tényleg ne erőltesd meg magad és szerintem is most ne fogyókúrázz.
Remélem, nem lesz igazad és nem kaptál el semmit a dokinál! Jobbulást!

Kép

Kép
hmbori
 
 


titimee írta:danidaniel:
énis 5 hetesen fogok elmenni dokihoz, szeretném látni hogy minden rendben van-e. akkor ezek szerint már látszódik a kis maszat :)


Szia Timi!

Akkor kedden este már olvashatjuk a beszámolódat, hogy mi volt a dokinál? Nagyon várom!

Kép

Kép
hmbori
 
 


euonymus írta:Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni! Ma csináltam egy pozitív tesztet, nagyon örülök, bár még nem merem teljesen beleélni magam (tegnapra volt esedékes a mensi). Rólam dióhéjban annyit, hogy a negyedik babánk lesz, a másik három is viszonylag kicsi még, van egy 5 és negyed éves lányom, egy 3 és negyed éves, és egy 19 hónapos fiam. Már jó régóta várunk erre a babára, a 8. ciklusban sikerült. Remélem, minden rendben lesz vele! :)

Most mennem kell, nappal nem tudok sokat netezni a gyerekek miatt, de igyekszem jönni, ahogy tudok!

Mindenkinek rókamentes napokat!
E.


Szia Euonymus!

Üdv nálunk! :)

Nem semmi, 4. baba! :shock: És hányat szeretnétek még? :wink:
Akkor Neked, úgy látszik, nagyon bejött a babázás. Azért milyen logisztikát igényel majd 4 gyerek! Lesz melletted segítő is, vagy egyedül próbálkozol - úgy értem, a nap nagy részében.

Kép

Kép
hmbori
 
 


irdab írta:Piroska, ha pl hátrahajló a méhed, akkor vszínű nem látja még hasi UH-val. Vagy pl akkor sem, ha nincs tele a vízhólyag. Az első terhességemnél is így jártem, és közölte velem a doki, hogy nem pont UH előtt kellet volna pisilnem. :oops:
Amúgy hüvelyivel meg látni lehet ilyenkór már mindenképpen.

Én kicsit aggódom, tegnap nagyon küzdöttem, h róka koma ne találjon meg, ügyes is voltam. Ma meg semmi tünetem. Már a perceket is számolom a jövő heti UH-ig :roll:


Hello!

Hát meg is értelek, hogy számolod a perceket: én is! Melyik nap mész majd? (Én szerdán.)

Érdekes, amit írtál, hogy nem szabad uh előtt pisilni. Pedig nekem egyszer (igaz, nem baba-ügyben) egy hüvelyi uh előtt rámszóltak, hogy pisiljek... Na mindegy, így is, úgy is lehet, ezek szerint...

Szerintem az első babásoknak ezek a vizsgálatok sokkal nagyobb élményt jelentenek, mint akiknek már van megszületett babájuk - hiszen ők már tapasztaltak, tudják, milyen érzés meglátni először csak a foltot, később meg... hát ezt mi még nem tudjuk, később mit fogunk meglátni! :oops: Talán a folton belül egy másik foltot, vagy később már mindenféle testrészeket is, ilyesmi. Szóval nekünk mindez újdonság.

Ne tudjátok meg, hogy izgultam az első uh előtt - tiszta jégcsapok voltak a kezeim. Aztán amikor megláttam a fekete foltot, nem tudtam, hogy az még csak a petezsák, azt hittem, az már a baba. De aztán megkaptam a "kiábrándító" infót... Remélem, a legközelebbi uh-n már látszik valami magából a pici babókából is! Tapasztalt anyukák: mikor látszik először valami a babából???

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok!

Hát, én nenm csatlakozom, sajnos... csak reménykedtem, de pusztán késett. Mindenesetre is kb augusztusra esett volna, így találtalak meg benneteket, és olvastam, amit írtatok.

Piroska, rabbe
Nekem az előző terhességemet, Barnabást :D , még vidéken állapított meg z akkori orvosom, mert akkoriban kölöztünk Pesrtre, így az elején még hozzá mentem. Mivel mezőváros, nincs komoly berendezés, lényeg, hogy hasi uh-m volt 6 hetesen. Előbb nem akart behívni, és a hasi uh előt tényeg nem szabad pisilni, és a hátrahajló méh sem segít, de mi láttuk a pici fimat, és akkor már a szívverését is halttuk. Valóban pontosabb képet ad a hüvelyi, de a hasi is ökéletesen megteszi, AMENNYIBEN Z ORVOS TÜRELMES, ÉS HAJLNDÓ KICSIT KERESGÉLNI. :wink:

Ne ggódjatok a babáok ott van, ahol lennie kell, csak lehet, még korán van kicsit. Én 12 hetes koromig nem is mentem újra orvohoz. Úgygondoltam, nem baj, ha nem abajgatnak folyton. Nézegetik ők még eleget a 40. hétig, ha kell, ha nem. 8) :lol:

Na jó, bedugulok, csak egy kis biztatást akartam küldeni, és mindenkinek szép napokat!

Ági

ui: Hmbori: hüvelyi uh előtt kell pisilni. :wink: [/b]

Kép

Kép
ágic
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 12:44-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 



Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Hali!

Köszi szépen az üdvözlést! :)

Bori,
ő az utolsó tervezett babánk. :D Úgy érzem, négyet még tudok majd menedzselni, és szerintünk ez az ideális gyerekszám (csak egy szóba sem jöhetett, kettő az nekünk kevés, három páratlan, mindig kizárnak valakit, a négy az ideális, a több az már kicsit sok, vicces lenne, ha ikrek lennének, hihi).
Nálunk nagyon segítőkész nagyszülők vannak, de valójában szeretek egyedül boldogulni. A hárommal a kicsi 12 napos korától voltam egyedül, a nagyik csak a kaját hozták egy pár hétig (anyósom felajánlotta, hogy a nagyobbakat elviszi, de nem akartam, mert nehogy már úgy érezzék, hogy most, hogy a kicsi megszületett, már nem is kellenek igazán, és lepasszolom őket). Nagy segítség a hordozókendő. :wink: :D
Én kilenc hetesen voltam több gyerekkel is uh-n, és ott már kész emberpalánta kalimpált és rugdalódzott, annyira megható volt!

Csak én vagyok ilyen lüke, vagy más is rohangál rajtam kívül többször a vécére megnézni, hogy nem jött-e mégis meg? (Tök ciki, negyedik babával... :oops: )

Tünetek meg jönnek-mennek, de nem tudok igazán nyugtatót mondani, én is parázós típus vagyok...

Jó éjt mindenkinek! :) (Ja, és hívjatok nyugodtan Euo-nak, az rövidebb! :wink: )

E.
euonymus
 
 


sziasztok!
tegnap levizsgáztam, a belgyógyászati szigorlatom 5 lett. viszont hülyére stresszeltem magam. hogy most attol vagy sem, de nagyon barnáztam. hát nem tudom mi lesz ebböl. Sad
felhivtam a dokim is mer megvan a labor és 5000 fölött lett a hcg-m, tegnap reggel. azt mondta a doki, hogy nyugodtabb lenne ha befeküdnék, mert lehet méhenkivüli is. inkább ma itthon maradtam suli helyett és fekszek, most a gyerek sincs itthon mehet a pihi. este óta nem volt barna viszont ez nem jelent semmit. már nem tudom, hogy mit higgyek. Sad eléggé elvagyok keseredve, és főleg azért mert ha most sem sikerül akkor már nem sok variáció van a doki is kifogyott az ötletekböl. még annyit mondott, hogy esetleg legközelebb clostyval kellene probálkozni, hogy erösebb legyen a petesejt. de nem tudja hogy mi a baj...
ja és nagyon köszönöm a sok biztatást :-)

rabbe1
 
 


és hétfön kell 12 órára mennem a kórházba ultrahangra. milyen feledékeny vagyok :-D

rabbe1
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem akarok zavarogni, csak beköszönök és csodás, gondtalan babavárást kívánok Nektek. Néha néha majd bekukkanthatok nosztalgiázni?? Egy évvel ezelőtt én is mostanában kezdtem el babanetezni és persze izgulni Prücsökért.
Hajrá, hajrá!!!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


anettoo írta:Tábla 1228516067.0991.doc


Köszi a Anettoo a frissítést! :)

Úgy látszik, a december 10. a nyerő dátum! Négyen is dokihoz megyünk! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


euonymus írta:Hali!

Köszi szépen az üdvözlést! :)

Bori,
ő az utolsó tervezett babánk. :D Úgy érzem, négyet még tudok majd menedzselni, és szerintünk ez az ideális gyerekszám (csak egy szóba sem jöhetett, kettő az nekünk kevés, három páratlan, mindig kizárnak valakit, a négy az ideális, a több az már kicsit sok, vicces lenne, ha ikrek lennének, hihi).
Nálunk nagyon segítőkész nagyszülők vannak, de valójában szeretek egyedül boldogulni. A hárommal a kicsi 12 napos korától voltam egyedül, a nagyik csak a kaját hozták egy pár hétig (anyósom felajánlotta, hogy a nagyobbakat elviszi, de nem akartam, mert nehogy már úgy érezzék, hogy most, hogy a kicsi megszületett, már nem is kellenek igazán, és lepasszolom őket). Nagy segítség a hordozókendő. :wink: :D
Én kilenc hetesen voltam több gyerekkel is uh-n, és ott már kész emberpalánta kalimpált és rugdalódzott, annyira megható volt!

Csak én vagyok ilyen lüke, vagy más is rohangál rajtam kívül többször a vécére megnézni, hogy nem jött-e mégis meg? (Tök ciki, negyedik babával... :oops: )

Tünetek meg jönnek-mennek, de nem tudok igazán nyugtatót mondani, én is parázós típus vagyok...

Jó éjt mindenkinek! :) (Ja, és hívjatok nyugodtan Euo-nak, az rövidebb! :wink: )

E.


Jó olvasni, hogy tényleg ilyen tudatos vagy a gyerekekkel minden szempontból (létszám, nevelés, ...)

Ezzel a babával is csak a 9. hét körülre tervezed a dokilátogatást?

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hmbori
Tali... én nagyon messze vagyok tőletek :cry: :cry: :cry:

Danidaniel
:lol: :lol: :lol: :lol:

Rabbe
Orvos :evil:
Mit tanulsz?

Kisscica
Én úgy hallottam, hogy terhesség alatt nem szabad fogyókúrázni... csak odafigyelni az étkezésre...

Euonymus
Üdv!
4 gyerek :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem még mindig semmi tünetem. Ha nem lennének a sorozatos tesztjeim, el se hinném, hogy kismami vagyok
Vendég
 


rabbe1 írta:sziasztok!
tegnap levizsgáztam, a belgyógyászati szigorlatom 5 lett. viszont hülyére stresszeltem magam. hogy most attol vagy sem, de nagyon barnáztam. hát nem tudom mi lesz ebböl. Sad
felhivtam a dokim is mer megvan a labor és 5000 fölött lett a hcg-m, tegnap reggel. azt mondta a doki, hogy nyugodtabb lenne ha befeküdnék, mert lehet méhenkivüli is. inkább ma itthon maradtam suli helyett és fekszek, most a gyerek sincs itthon mehet a pihi. este óta nem volt barna viszont ez nem jelent semmit. már nem tudom, hogy mit higgyek. Sad eléggé elvagyok keseredve, és főleg azért mert ha most sem sikerül akkor már nem sok variáció van a doki is kifogyott az ötletekböl. még annyit mondott, hogy esetleg legközelebb clostyval kellene probálkozni, hogy erösebb legyen a petesejt. de nem tudja hogy mi a baj...
ja és nagyon köszönöm a sok biztatást :-)


Szia Rabbee!

Nagy-nagy gratula a szigorlathoz! Minden elismerésem a Tiéd, hogy nem elég, hogy izgulsz a babó miatt, ennek ellenére 5-ösre tudsz vizsgázni! Nem semmi egy csaj vagy! :D
Az 5000 fölötti hcg mit jelent? Jót vagy rosszat? :oops:
És be fogsz feküdni? Lehet, hogy a biztonság kedvéért jobb lenne - bár Te tudod, Te érzed, mi a legjobb Nektek!
Úgyhogy továbbra is drukkolok Nektek! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Néztem a táblázatot.... szerdán szinte mindenki megy doktorhoz.... :wink:
Vendég
 


kitty86 írta:Hmbori
Tali... én nagyon messze vagyok tőletek :cry: :cry: :cry:

Nekem még mindig semmi tünetem. Ha nem lennének a sorozatos tesztjeim, el se hinném, hogy kismami vagyok


Nem is vagy olyan messze - átszállás nélkül simán akár vonattal, akár busszal el tudnál jönni :wink:

Jó, hogy nincs tüneted! :) Teljesen problémamentes eddig a babavárásod (véletlen majdnem babavásárt írtam... :lol: ). Ennél szebbet álmodni sem lehetne!

Köszi a Mikulás-képet! :D

Én is mindenkinek (főleg az apróságoknak) boldog Mikulást kívánok! :lol: :lol:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Hmbori
Busszal :roll: (tudomásom szerint az nem közlekedik Mátészalka-Budapest viszonylatban)
Vonat is elég problémás... és vagy 5 órás utazás....
Vendég
 


Most direkt megnéztem az Elvirán... naponta van egy olyan vonat, amiről nem kell átszállni... 299 km és 4óra 15 perc... oda-vissza 4350 Ft a félárú jegy...
Úgyhogy én tényleg ki fogok maradni a találkozóból... vagy rendezzük Debrecenben :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: