Új privát üzeneted érkezett!

békuci
Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok Lányok!
Komolyan mondom ez itt sokkal jobb mert itt lehet látni a picuroknak a képeit meg egyébként magatokról is.Gyönyürüek a babocák.Meg az hogy olyan jó szines!!!
Nem tudok avatari képet fel rakni akár hogy kicsinyitem le nemjó.Mindegy a vonalzora raktam.de ha valaki tudna segiteni meg köszöném.Jó volt a billiárd parti csak jó ell áztunk mikor jöttünk haza.Most megyek mert takaritanom kell.Nem érzek semmi különöset szokot fájdolgálni a oldalt a poci de majd meg láttjuk.Nagyon szép szüli napi ajándék lesz!!!Bizom benne nagyon!!!Puszi mindenkinek!! KépEz talpi! Kép Ez a csokrok közül az egyik
Kép Ö a kis keresztünk Levente!

Kép
rózsa11
 
 


Szia Rózsa!

Nincs olyan képed amin csak a buksid van, vagy nem tudod levágni az egyik képről?!Vagy olyan, amin csak mellkastól felfelé vagy?!Valszeg csak úgy fog sikerülni, mert próbáltam a manó képét betenni, de hiába kicsinyítettem mindig elcsúszott.
Remélem sikerül puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 

 
 

Sziasztok!

Ez tenyleg tok jo. Azert kicsit faj a szivem, mar ugy megszoktam ott, de a lenyeg, hogy mind itt vagyunk.
ETnam, varom, hogy teis gyere, ha esetleg nem tudtal mar ott elolvasni, akkor itt is szeretnem megkoszonni neked a nagyon aranyos ajandekot. Nagyon jol esik, hogy gondoltal rank.

Lucam, varom a kepeket, en sajnos meg mindig nm kaptam meg a tobbi kepet.

Proballok enis kepet beallitani. Puszi mindenkinek!
a.angyal88
 
 


Sziasztok, csajok!

Szilvi, nagyon sajnálom a piridet, és keményen szorítok hogy nagyon hosszú ideig ez legyen az utcsó.

Látom sokan ide találtatok és nagyon élvezitek ezt az oldalt. Tényleg sokkal kellemesebb mint a nőiportál. De, betermeltetek ám rendesen. Kb 100 hozzászólást kellett tegnap óta bepótolnom. Ez érthető mert ez még új. Le is voltatok kötve tegnap egész nap. Én is a melóban.

A képek nagyon szépek, a vonalzók is tetszenek. A vonalzókat lehet még cifrázni, én nagyon sokat találtam. Itt-ott keresgéltem az oldalakon és a hsz-nál megnéztem hogy honnan való a vonalzó és én is szépen el játszadoztam velük.

Petra, jó grillezést kívánok nektek szombatra. Biztosan jó lesz. Vendégeitek is lesznek?

A fogacskák tényleg nehezebben jönnek ki a fiúknál. Ámbár, a férfiak minden fájdalmat nehezebben viselnek mint a nők.

Niki, annyira jó látni hogy milyen ügyes Amélia. Borzasztóan örülök. Annyira szorítottam nektek még mikor kórházban volt. És most tessék. Annyira szépen fejlődik. Nagyon édes.

Etna, nagyon klassz a meghívótok. Képzeld, én szülinapomra kaptam egy tróját. Tegnap óta be sem tudom kapcsolni a gépet mert állandóan újraindul nem kapcsolódik be. Most Vasi gépén nyomom.

Rózsa, az én avatáromat gif-é alakítottam. A lényeg hogy ne legyen 80-nál sem szélesebb sem magasabb és asszem 10 kbite-nál nagyobb. Én is az utóbbival kínlódtam még a legelején és Vasinak sikerült úgy hogy átváltoztatta gif-re. A kép nem változik és mégis kisebb a terjedelme.

Szia, angyal! Jaj de jó hogy te is ide találtál. Etna is itt van. Nézd meg a második oldalt. Ott van az irománya. És ma nem jön. Majd csak holnap.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Újra vagyok!!

Rózsa! Szerintem nagyon jó jelnek lehet venni, azt az oldali fájdogálást! Szorítok ezerrel!! Mekkora lett ez a kutyu!! Gyorsan megnött ő is, ahogy itt a gyerekek is nőnek mint a gomba!! Ahogy Laar is írta, keress egy olyan képet, amin egész alakban rajta vagy és a képnézegetővel vágd körbe az arcodat, és ha az még mindig nagyon mint 10kbyte akkor kicsinyítsd le 80*80 pixel-re, annak már menni kell. De ha gondolod átküldhetsz nekem egy képet és megcsinálom neked szivesen és visszaküldöm, aztán beilleszted!! Puszi! Szépek a csokrok!!

Angyalom!! De jó, hogy megjöttél te is!! Szerintem is nagyon szuper ez az oldal, és én is úgy vagyok mint te, hogy sajnálom a másik oldalt, mert nagyon megszoktam már, de mit lehet tenni, hogy ennyire vacak lett?? Hát semmit! :( Az iwiwen megtalálhatod a házunkról a képeket, ha esetleg gondolod, és akkor nem kell elküldenem őket. Kiváncsian várom milyen képet teszel fel!! Puszi!!

Laar! Ne aggódj a szuri miatt! Kettőt kap?? Akkor kicsit tovább fog sirni szegény, mert a másodikat már előbb felfogja, mint az elsőt. Légy erős!! Én a Kornélkánál is bőgtem minden szurinál és a Flóránál is!! MA mi is kettőt kapunk. Eddig egyszer volt hőemelkedése, de az sem volt olyan vészes, inkább a levertség az a jellemző! A párom szokott mindig mérgelődni, hogy miért kell őket szurkálni és miért nem tudnak valamit kitalálni már ennek a kiváltására!!?? Ja, és ha magadhoz veszed és beszélgetsz hozzá hamar megnyugszik majd, meglásd!! Nagyon aranyos azon a tipikus csajos képen!! Annyira szép nagy barna szemei vannak!! Jól látom, hogy azt tőled örökölte?? Mikor mentek?? Én egyre viszem a Flórát!! Puszi! Majd gondolok rátok, hogy könnyen vegyétek!!

Megpróbálok én is csatolni egy képet, remélem sikerül majd!!

Kép Kitekeredve :D

Kép Sziasztok! :D
wpetra
Pusztavám
 
 


Jé!! Sikerült!!

Angyalom! A te kedvedért teszek be néhány képet a konyháról is! Remélem a többiek nem haragszanak meg érte!!

Vasikáé! Köszi szépen! Remélem, tényleg jó lesz és az idő sem kavar majd be!! Igen lesznek vendégeink! Párom unokatesójáék és egy ismerős házaspár. 11-en leszünk gyerekkel együtt.


Kép
Kép
Kép
wpetra
Pusztavám
 
 


Szia, Petra!

Jaj, de aranyos Flóra!!!!! :lol: Már nem csak a fejecskéjét emelgeti, hanem még integet is? Nagyon édes. És milyen hurkácskái vannak. A konyhád is szupi. Én már kaptam fotót róla, de most is szívesen gyönyörködtem benne.
Na, csajok, én is szerettem ott lenni a nőiportálon, de már nem sírom vissza. Mennyire közelebbi ez az oldal. :lol:
Pusszantás.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Csajok, most látom, hogy a női portált ha meg akarod nyitni, már jelzi egy kis tilos táblácskával hogy oda ne menj. :shock:
Ne is akarjátok megnyitni. Nekem a gépemen van trója, nem hiszem hogy bárkinek is kellene. Még azt sem tudom hogyan fogom le szedni.
Egy munkatársam mondta hogy lehet interneten keresztül is leszedetni és nem kell semmit csinálni, mert megcsinálja maga. Hát, most nincs erre időm, de majd szabadságolás után meglátom hátha sikerül. Addig rá kéreckedek a Vasi laptopjára. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Petra!
Ment a kép az imélbe!
Nagyon szép az a konyha én már arra gondolok milyen finomakat fogol te ott fözni :!: :!: Nalam nics semmi gond most a nöi portálal én eddig nem birtam be menni.Ez érdekes!Pusza megyek az ebédért meg a postára csekket fizetni!!!Pusszancs

Kép
rózsa11
 
 


Sziasztok!

Megvolt a szuri volt egy kis sírás de ahogy felvettem megnyugodott.Mostanában ha itthon is sír odaviszem a tükörhöz, had nézegesse magát és akkor teljesen elfelejti, h miért is sírt, uh ezt csináltam a dokinál is.Ügyes kislány volt, gyorsan túlletünk rajta.
Mikor jöttünk ki már aludt sétáltam vele egy nagyot, nem volt szivem mindjárt hazajönni és felébreszteni.Az idő is kellemes.
Azt mondta a doki csak akkor adjak neki kúpot, ha 38 fölé megy a láza.

Petra nagyon szép a konyhád..ha találok képet hogy milyenre szeretnénk a minekét majd küldök én is..
Nagyon édes Flóra, nagyon ügyes.
Hogy hogy két szurit kaptok?

most megy ömlik rólam a víz nem tom mi van velem mostanában, pedig csak 22fok van kint.
később jövök puszi

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Laar örülök,hogy sikerült túlélni a szurit. Szegénykém.

Petra kérdezted milyen a mensim. Hát ez az, hogy ez nem olyan eddig mint szokott. 1-2 csepp barna egész nap. Viszont most már kezd fájdogálni a hasam, úgyhogy biztosan nem vagyok terhes.
Nagyon szép a konyhád.

Rózsa, Zsuzsa köszi, hogy szorítotok nekem. Igen én is úgy gondolom, új hónap új remény. Nagyon jó lenne, ha az évben ez lenne az utolsó piros hónapom. Igaz vetélésem óta 2,5 hónap telt el, de már nagyon vágyom rá, hogy újra pocakos legyek.

Puszika
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Talán most tudok többet írni, alszik a Manókám.

Petrám!
Remélem Flóra jól tűri a szurikat és nem lesz semmi gond. Nagyon édes a képen, amit feltettél. Ennyire ügyes már? Hihetetlen hogy megy az idő, milyen nagy már Ő is Alexával együtt.
A szülinapról: hatra voltak hívva a vendégek, persze Tamásom fél hatkor aludt el, tiszta fáradt volt, így tolódott az egész "buli". Végülis 3/4 7-kor értek ide, szegény Manókám azt sem tudta mi van, mi ez a nagy felhajtás körülötte, de élvezte nagyon. Kapott sok mindent, azóta is tök jól el van velük, csodálkozom is, hiszen egy-egy játék max. egy napig jön be neki. Most már tényleg nagyon jól elfoglalja magát és tudok mellette tenni-venni. Szóval a szülinapi-party végülis este 10-kor ért véget, akkor mentek el a vendégek, tök jól éreztük magunkat, Tamás szuperul bírta, igaz fél 11-kor beájul az ágyba, kb. egy perc alatt aludt el. Majd küldök képeket. Másnap Dunaszegre mentünk anyósékhoz, ott búcsú volt, kimentünk, de nem sokáig, mert ezer fok volt és marha sok szúnyog :( Hiába, ez a Szigetköz átka... felültünk a dodgem-re, de csak azért, mert senki más nem volt, rajtunk kívül egy kislány keringett az apukájával. Élvezte azt is nagyon. Én fogtam, apa vezetett :) Nagyjából így telt a hétvége. Puszi!

Laar!
Örülök, hogy a szurit ilyen jól bírta Mírácska. Emlékszem én is tisztára odavoltam, mikor Tamás eleinte kapta a szurikat, aztán mikor bekerültem vele a kórházba, teljesen megedzőttem, azóta fel sem veszem, persze sajnálom, de nem gyomorideggel viszem oda. Mikor pici volt, mindig jól tűrte, szinte észre sem vette, aztán a legutolsót pneumococcus ellenit 7 hósan kapta meg, na az már gázosabb volt, de akkor is hamar megnyugodott (Petráék ezért kapnak kettőt, mert kapják ezt a pneumococcus ellenit is - gondolom én) Tündéri Míra ezen az igazi csajszi képen, a gyönyörű barna szemivel. Biztos a fiúk kedvence lesz :)
Egyébként nekem is állandóan melegem van, meg tudnék őrülni tőle, ma csak 20 fok körül volt reggel, elmentem rövid naciban, meg polóban, bámultak rám... hát nekem úgy is melegem volt :D Puszi Nektek is!

Niki!
Szuper, hogy megjöttél Te is, Amélián pedig egyenesen el vagyok ájulva milyen ügyes. Hihetetlen mennyi küzdelmen és megpróbáltatáson vagytok túl és mégis ennyire ügyes már, hogy lépeget. Hiába, ezek a koraszülött babák sokkal-sokkal ügyesebbek a társaiknál, mindent előbb tudnak, ismerősöm kisfia 11 hósan elindult egyedül, 7,5 hónapra született. A kontroll viszgálatokon mindent rendben találnak? Puszi Nektek is!

Szilvi!
Én is nagyon drukkolok, hogy ez legyen az utolsó mensid idén! Új hónap,új remény, bízom benne, hogy sikerülni fog! Kitartás!

Etnám!
A nőiportál nekem is ilyet ír ki, rá sem merek menni már, nem akarok semmit benyelni. tetszik ez az oldal, szép színes, remélem mindenki idetalál. A múltkor írtam az ismerősöm babájáról - Gergőről - akit elvittek Győrbe a koraszülött osztályra és fertőzést kapott. Képzeljétek ki kellett varrni a vékonybelét az oldalára, hétfőn tették vissza neki, két héten belül dől el, hogy életben marad-e. Ha beindul a bélműködés, akkor igen, ha nem akkor viszont sajnos meghal. Annyira szörnyű ez. Drukkoljatok neki, hogy sikerüljön! Majd írom mindig mi van vele. Rita kisfiával minden rendben? Egészséges? Nincs a fejében az a cső, amit írtál eleinte? Puszi.

Mennem kell, felkelt Tamás, remélem elküldi ezt a kisregényt. Puszilom a többieket is, vigyázzatok magatokra és a Manókra! Lesza Ákos gyönyörű, már négy hetes?? Rohan az idő. :)

Kép

Kép
luca81
 
 


Én is tettem fel a konyhámról képet,ha nem gond. Igaz az enyém már 4 éves.

1249478171.7442.doc

Ilyen a konyhám az ebédlőből nézve.

Ezek pedig közelebbről.

1249478467.7309.doc
1249478608.1725.doc

Puszika[/img]
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Petra: Dehogyisnem, mi is kopaszodunk! Már hónapok óta hullajtja el a babahaját a kis drágám. Olyan vicces a kobakja, foltokban hol van haja, hol nincs. :D :D :D Mindjárt keresek képet, amin látszik. Ezek mondjuk kb. 1 hónaposak, de most is ilyen neki. Mint egy kis pánk! :D

Kép

Kép
daniellla
 
 


Na szóval: Kép kopaszka 1

Kép kopikám

Kép

Kép
daniellla
 
 


Na folytatom, míg Lexikém alszik.

Szilvi: Nagyon szép, hangulatos a konyhád! És a járólap is nagyon passzol hozzá színben! A miénk is elkészül lassan, már nagyon várom. Modern lesz, minimál stílusú, nekünk az ilyesmi tetszik legjobban.
A köv. hónaphoz nagyon drukkolok!!!!

Petra: Alexa is nyálzik ezerrel és a kis ujjacskái folyamatosan a szájában vannak. Amúgy eddig még nem volt nyügibb a fogzás miatt, kiváncsi vagyok, mi lesz később.
Olyan szép a konyhátok! Nagyon jó, hogy lehet ide képeket is feltenni, szeretem nézegetni őket! Jó grillezést nektek szombatra! Flóta hogy viselte a szurit?

Niki: Micsoda nagylány lett Amélia! És tényleg lépeget már? Nem semmi! Úgy örülök, hogy jól vagytok és minden rendben a kiscsajjal!!!

Laar: Gyönyörűszép Míra baba! Azon a képen tetszik a legjobban, amihezazt írtad, hogy "tipikus csajszi". Azon meg lehetne zabálni, olyan szépséges!!!!
Örülök, hogy jól viselte a szurit. Én csak éjjelre adtam kúpot Lexinek, mikor hőemelkedése volt, mert akkor nem tudod olyan sűrűen nézni, hogy meleg-e a homloka, mint nappal. Én így nyugodt voltam.

Lesza: Nagyon szép Ákos baba! Mit mondanak, melyikőtökre hasonlít inkább? Alexa még most is aktív, ha ébren van, viszont szerencsére nagyon jó az alvókája, ennek felettébb örülök! Nagy kincs ez! :)

Rózsa: Én egyszer leírtam neked, hogy hogyan kicsinyítek. Úgy nem sikerült? A keresztfiad nagyon aranyos! A kutyi pedig gyönyörű!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Hoztam még néhány képet: Kép Lexi

Kép babuska

Kép

Kép
daniellla
 
 


még Kép Alexa

Kép Alexa baba

Kép

Kép
daniellla
 
 


Próbálkozom :D

Kép
Kép
arte
 
 


Szia Mindenki!!

Tényleg tök jó h ennyi képet lehet kirakni, így sokkal emberközelebbi...

Ezek a babák olyan édesek! Mondtam a férjemnek ha attól teherbe lehetne esni h őket nézegetem akkor már rég terhes lennék :D

A konyhabútorok is szuperek... Az enyémet már én is megterveztem igaz még tető sincs a házon de már az asztalost keresem ki fogja elkészíteni. Minimál stílusú lesz, wenge színben és ezüsttel kombinálva.

most megyek vacsizni
puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Megvolt a szuri! Egész jól viselte! Kicsit sírt csak! Azóta viszont elég nyügike! Most is az ölemben van, úgyhogy rövid leszek!

Rózsa! Ment vissza a kép! Sajnos csak az egyik, mert a másikat nem tudtam valami miatt megnyitni, de Avatarnak jó lesz!! Puszi!!

Laar! Örülök, hogy nem volt gond a szurinál! Luca jól mondta kaptuk a prevenart is azért kapott most kettőt! Jó nyaralást! meddig lesztek a balcsin?? Puszi!!

Arte! Király a vonalzód!! De jó neked, hogy a hét minden napjára jut apából! :D:D Nekem egy vödör kávét kell beletölteni, hogy este 9-ig ébren maradjon, és akkor még mindig nem történik semmi!!:(

Daniella! Nálunk a hajacska nem ilyen pánkos, de majd holnap csinálok róla képet és küldöm! Az oltás után úgy aludt el a kocsiban hogy kiesett a cumi a szájából és az ujacskáját szopizta, egyszer a mutatót, majd a hüvelyket! Nagyon édes volt! A telommal lefényképeztem, de arról sajna nem tudok képeket átmenteni a gépre!!

Köszönöm mindenkinek Flórára és a konyhára a bókokat! Mindkettőnél nagyon igyekesztem, hogy szép legyen!! A Flóránál tömtem magamba a savanyúkáposztás ételeket, a bútort, pedig én is terveztem, már amióta megvan a tervrajz!! :D

Most úgy néz ki ellesz kicsit magában a kislányom addig gyors eszem valamit!! Sziasztok!! Holnap jövök!! Puszi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


JAj!! Szilvi! Ne haragudj!! Az előbb elfelejtettem, írni!! Biztos vagy benne, hogy nem lehetsz babás?? Sokaktól hallottam már, hogy barnáztak. Köztük velem is előfordult, igaz nem a mensi idejével egy időben, de a terhességem alatt 2x is!! Lehet beágyazódási vérzés is!! A konyhád pedig nagyon tetszik!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Böbe vagyok és megkaptam én is az e-mailt!remélem még valaki emlékszik rám....

eléggé eltüntem a nöi portálról,megkezdödött a meló és két topicra nagyon kevés időm volt!

nagyon édesek a kis babáitok!örömmel látom hogy mindenki jól van!
és a képek:hát valami tünemények.......
sting1982
 
 


Sziasztok!

Mírácska nagyon csöndben van, megmértem a lázát 38 volt a fenekében, azt mondta a doki hogy csak 38 felett adjak neki kúpot, de én adtam neki egy felet, nem akaroom h jobban felmenjen neki.
Jól tettem?
Szegényem kétszer kinyomta mire sikerült visszahelyeznem neki, biztos nem kellemes remélem hamar elolvad neki.
Lassan fürcsi aztán kajcsi és szunyi..remélem éjjel nem lesz gond a lázával.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Szia Böbe!

Örülök, hogy megtaláltál minket! Remélem, hogy most már lesz időd írni nekünk!! Egyébként mi újság nálatok baba-ügyben??

Laar!
A fenekében mindig fél fokkal magasabb a hője, mint egyébként. De azért persze, hogy jól tetted, én is így szoktam. Azt mondják, hagyni kell kicsit dolgozni a vírust, hogy kialakuljon a védekezőképessége a betegség ellen, ezért mondják, hogy várni kell a lázcsillapítással. A fél kúptól szerintem semmi baj nem lehet. És ahogy Daniella is írta így nyugodtabb lehetsz te is éjjel. Ne lepődj meg, ha holnap is kicsit nyugisabb lesz, és a hőemelkédés sincs még kizárva. Nekem Flóra másnapra lázasodott be, aznap semmi baja nem volt, leszámítva a bágyadtságot és az aluszékonyságot!! Puszi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Daniella és a többiek!
Köszönöm a bókokat.

Kicsi csillagom fürcsi és kajcsi után beájult azóta alszik, néztem a homlokát nem meleg, remélem lement a láza.
Mindenesetre ha felébred úgy is lesz pelus csere, majd megmérem neki még egyszer és ha lázas adok neki egy egész kúpot.

Holnap délután indulunk a balcsira és vasárnap jövünk.Borzasztó sok cuccunk van..egy táskába be sem fog férni..már hárman vunk..:)

Megyek hulla vok, sztem holnap sajna már nem lesz időm írni.Legyetek jók, vigyázzatok magatokra, majd jövök és mesélek.
puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Jó reggelt!

Petra:mi újság nálunk?:megvolt az első inszeminációm a jános meddőségibe ami sajnos nem hozta el a várva várt manót!
most kezdtem a 2.hónapot még szúrom magam....

egyébként jól vagyok de azért megviselnek ezek a dolgok hogy nekem csak úgy nem akar összejönni a baba!azt szokták mondani hogy elsőre nem sok embernek jön össze a manó de utánna már azért jobbak az esélyek!remélem nem kell hónapokig szurkálni magam a gyogyik áráról nem is beszélve és a jó istenke kegyes lesz hozzám végre...

Flóra baba gyönyörű....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sting1982
 
 


Sziasztok!

NEm tudok vonalzot kesziteni a mamaneten. FEltolti a kepet es utana kerdezi, hogy Hackelesi kiserlet. Tiszta dili. Tudtok mas oldalakat, ahol lehet meg? Vagy valamit rosszul csinalltam.

Petram, nagyon klassz lett a butor. Neked is lesz egy csomo helyed pakolni, en nagyon szeretem, hogy minden elfer. NEm mondta az asztalosod, hogy lehet pacolni a fat, ha esetleg akarod majd? MInden esetre jo nagy konyhad van, nagyon klassz.
Flora baba egy kiralylany, nagyon erosen birja magat. A multkor kerdeztem, hogy szerinted mennyire birnam ha 2babam lenne. Nagyon nehez? Tekintve, hogy nekem szinte egyedul kellene boldogulni. PUszi a babaknak!

Daniella, nagyonn edes LExi. Eszter is pont igy nezett ki. Volt egy kopasz folt a fejen :) Nagyon vicces:) De meglasd ugy benovi az uj hajacska. Eszternek mar tok dus. Megnem mondanad, hogy ilyen kis kopaszka volt. Puszi neki!

Laar, orulok, hogy jol viseltetek az oltast ti is. Szerintem egyaltalan nem tetted rosszul, hogy kupoztal. EN mindig vagy elotte, vagy utana beteszek egy felet, es nekem ezt a dokino mondta. Pedig mi megvettunk valami francia oltast, amivel egyaltalan nm lazasodik es megis. Jobb megelozni, minthogy aztan aggodj, hogy hogy viszed le a lazt. Ugyes vagy:) Puszi a bator csajszinak!

Lanyok mi van Leszaval? Mar szult igaz? EN elegge kimaradoztam, es nem tudom mi van vele? Minden ok?

Vasikae, koszi a tajekoztatast ETnarol:) Igencsak kepben vagy:) Sajnallom, hogy virusos lettel, remelem megtudod oldani. Megirod legyszi hol talalltal vonalzokat? Puszika!

Ujra proballok kepet feltolteni, mert a multkor olyan lassu volt, hogy nem volt turelmem kivarni.

Puszi mindenkinek! Aldott napot!
a.angyal88
 
 


Sziasztok!
Petra!
Köszönöm de nem jött át mert azt irja ki hogy csatolt hibás fálj.Na mindegy nem olyan fontos!
Remélem mindenki jól van megyek pihizni mert éjjel nem nagyon volt alvás!!Pusszancs mindenkinek!!

Kép
rózsa11
 
 


Sziasztok!

Luca, nagyon sajnálom szegény kis Gergőt. Borzasztó lehet neki. Sokat fogok érte imádkozni.

Hát, ezek a szurik..... A láz nem minden gyermeknél jellemző, de ha 38-ig felmegy, akkor nyugodtan adjatok kúpot. Az én Erikámnál nekem is azt mondta a dokinéni hogy csak 38 fölött adjam, de ha már fölé ment, nem tudtam levinni csak hideg vizes borogatással. Az nagyon kellemetlen gyermeknek és anyának egyaránt. Mindketten sírtunk minden alkalommal. Soha ne kerüljetek ilyen szituba. A vírus tényleg dolgozik, ahogy Petra leírta és persze jön a láz.

Annyira jó látni a sok képet a fórumon. Van miben gyönyörködjek minden nap.

Alexa annyira aranyos. Tiszta apja ez a kis csaj. Én általában nem tudom megállapítani kire hasonlít, de rajta tisztán lehet látni.

Angyal, mindjárt megnézem az oldalakat és írom hol lehet vonalzót csinálni. A picibaba.hu-n is lehet azt tudom, de mindjárt írom a többit is.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


nagyonbaba.hu
anyuci.hu
baby-gaga.com
babafalva.hu
lilypie.com

Hát, hirtelen ezeket tudtam leírni, ez elég lesz egy darabig, mert én is napokig el voltam némelyik oldalon. Nekem speckó a baby-gaga tetszett a legjobban. Azon hatalmas a választék. A gond, hogy én nem tok angolul és így nagyon nehéz. Mégis meg oldottam.
Sok sikert. Próbálkozzatok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy Libero 2-es pelust használunk, de állandóan kifolyik vagy a pisi vagy a kaki, nem tom a lábánál annyira összehúzni, hogy jól illeszkedjen...az 1 már kicsi, nem tom a pocakján betépőzározni.
Milyen pelust vegyek 5kg vagyunk.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Rozsa, hogy vagy, olyan regen halottam feloled, de ez az en hibam, hisz nem jottem egy jo ideig. De mostmar igyekszem jonni. Puszi neked!

Vasikae, koszi szepen. Mindjart ki is proballom oket. Kozben rajottem, hogy az a baj, hogy tul nagyok a kepeim. Es Paintben nem tudom oket elegge lekicsinyiteni, de a ferjem este megoldja nekem, remelem. MEgegyszer koszi. Puszika!

Laar, en a Pampersre eskuszom. Vettem enis Liberot egyszer, mert volt hozza valami ajandek, de nekem nem jott be annyira mint a Pampers. Arban kb ugyanott vannak. Es ez sokkal puhabb is. Ebbol a 3as lesz jo nektek. Vegyel egy kisebb csomaggal, es proballd ki, hatha bevallik. Puszika
a.angyal88
 
 


Sziasztok Lányok!!

Laar! Én mindkettőt használtam, Liberot és Pamperst is! szerintem mindkettő ugyan olyan jó!! De szerintem, ha Míra elérte az 5 kg-t, akkor nyugodtan veheted neki a nagyobb pelust. Flóránál alig érte el az 5 kg-t én már vettem neki a 3-as Liberot. Pampersnél azt hiszem 4-9 kg-ig van ez a méret. De erre nem mernék mérget venni!! Puszi és jó pihizést!!

Angyalom! Hát nem tudom, hogy te hogy bírnál 2 babával. Ezt neked kell tudni, de talán amig Eszter nem tul nagy, addig könnyebben ellennétek, bár nem hinném, hogy olyan kisördög lesz Eszter mint a Kornélka, de minnél nagyobb a gyerek annál több vele a gond, annál féltékenyebb és még sorolhatnám. Délelőtt ált.-ban én is egyedül vagyok a gyerekekkel, délutánra már anyósom, van a férjem leköti kicsit a Kornélt, de ha nem fogad szót rögtön zavarják hozzám, szóval nem sokat érnek... De ez más történet! Szerintem ügyesen megoldanád a két gyerköcöt, de ezt persze neked kell tudni és érezni fogod szerintem mikor jött el az ideje a kistesónak!! Én a babafalván csináltam a vonalzókat, ott nincs valami sok választási lehetőség, de nem kell regisztrálni és lehet képet is beilleszteni!!
A bútorral kapcsolatban akartam még írni, hogy én nem akartam pácoltatni a fát, azért, mert így is sötét a konyha, és ha még a bútor is sötét lenne, akkor állandóan kellene a villany, ami nem kispénz. Na meg úgy drágább is lett volna, és fenyőt amúgy sem szoktak pácolni. A gyerekek miatt sem túl szerencsés, mert ha valamit neki csapnak egyből sérül a fa és mindjárt kivirit az eredeti színe. Még annyit, hogy most világos a konyha, de ha felépül a garázs akkor már nem jön az étkező felől annyi fény. Ma kezdték a külső szigetelést. Remélem, hamar meglesznek vele. Most kopott el az udvarról a hungarocell morzsa, erre most megint telelesz... :P Teszek fel a gépre képet aztán küldöm, csak ahhoz mindent be kell zárnom, mert lefagy a gépem, most remélem, hogy nem fog, mert kicsit takarítottam a gépen, remélem, hogy használt is!! Puszi!!

Rózsa! Sajnálom, hogy nem ment át a kép, nem tudom mi lehetett a gond. Remélem, azért gyakorolsz és teszel fel nekünk képet!! Puszi!!

Csajok! Ma jön hozzánk Kiru és Ákos baba! Már alig várom őket!! Sütöttem egy kis kakaós kalácsot, remélem, hogy szereti. Én újabban kelt tésztán élek, attól mindig van tejci bőven, sőt szerintem táplálóbb is!! JAJ, képzeljétek, 19 dkg-t hízott Flóra múlt szerda óta, tegnap megint megmérték!! Na jó, most már lépek, hogy tudjak nektek képet feltenni!! Tegnap csináltam a Flóráról egy TUTI képet!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Petra!
Majd probálgatom aztán egyszer csak ugyis sikerül!Biztos finom letta süti!Én meg most sütötem csörge fánkot!Mond meg Kirúnak puszilom öket!!Mindenkinek puszancsmennem kell!! Kép

Kép
rózsa11
 
 


Na szóval a képek!! Flóráról:

Kép Népnapra kapott ruciban 1 Kép Névnapra kapott ruciban 2 Kép Szopizom az újacskám
wpetra
Pusztavám
 
 


A házunk kivülről jelen állapotában:

Kép utcafront

Kép udvar
wpetra
Pusztavám
 
 


Böbe! Nagyon erős csajszi vagy és szerintem ebben a ciklusban sikerül is meglásd!! Nagyon drukkolunk Nektek!!

Csajszik!! Nagyon nagy a csend ma! Csak nem meguntátok az új helyet?? :D

Bibocska még nem talált ide, azért remélem, hogy hamarosan ő is bejelentkezik majd!!

Megyek! Lassan jönnek Kiruék!! Addig még van egy kis dolgom és Flóra is nyögösködik! Mi a fene van vele?? Biztos a foga bizergálja!!

Puszi mindenkinek!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van ma,egész nap nem megy a net. Köszi mindenkinek a bókokat a konyhára, és azt,hogy drukkoltok nekem. Már 4 éve, hogy használom, és mára már vannak ettől szuperebbek, szebbek, divatosabbak,de Nekem nagyon bevált.

Petra sajna nem vagyok babás. Tegnap rendesen megjött, ahogy szokott. Görcs, és erős vérzés. Tehát minden reményem elszállt!!!

Nagyon édesek a babák. Mindegyiket szívesen megbabusgatnám. Öröm ezt az oldalt látogatni.

Sok puszi
szilvi09
 
 


Sziasztok lányok!!

Laar
Pelus témához akarok irni neked. Mi a pennyset használjuk és az nagyon jó, eddig még soha nem ázott át, meg szoktuk még a roossmannost is, én mind a kettöt szeretem. Mi ugy használjuk hogy este fél7 fele fürdik akkor ráteszem és reggel hatig alatta van, persze csak akkor ha nem kakil. Szóval nekünk még sosem folyt ki semmi, ha nincs kaka a pelusban akkor csak akkor cserélem neki ha látom hogy már nagyon tele van. Nekünk ált.2hétig elég egy csomag pelus amiben 56db van.
Nagyon tündéri a lányzó, és milyen szép nagy szemei vannak.
Puszi.

Köszönjük a bókokat az Amira. Hát nagyon örülünk neki hogy semmi baja nincs és szépen fejlödik is, napról napra ügyesebb. Már megtanultuk a pogácsát sütni, most kezdjük a pápát tanulni és már azért csinálja is. Jár a szája egész nap, veszekszik is már velünk rendesen, hisztis is néha:)Legutóbb mikor mérték két hete akkor volt 5,70kg és 65cm, fél kilót hizott egy hónap alatt. Nem hizik sokat mert állandóan mozog még evés közben is, ugrál, menni akar, mászik szóval mozgékony. Az ágyát le kellett tenni teljesen mélyre mertmár nagyon felfele kandikált és igy jobb is neki. Már egy hónapja van fülbevalónk is, szinte nem is sírt közben, holnap megyünk választani másikat amit fog használni állandóan.
Ma csináltattunk róla képeket olyan tündéri lett hogy csak na, majd megpróbálok feltenni egy párat. Ma levágatjuk a haját hogy erösödjön neki. Szóval nálunk ez a helyzet.

Petra
Nagyon szép a házatok, és a butor is tetszik. Milyen szép rucija van Flórának nagyon tündéri benne.
Puszi nektek.

Nagyon jó ez az oldal, olyan jó nézni a képeket a babákról és minden másról!!!!
Puszi mindenkinek.

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Kép

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Sziasztok!

Vasikáé: Olyan érdekes, rajtad kívűl mindenki azt mondta eddig a fórumon, hogy rám hasonlít Alexa, pedig az ismerőseink, barátaink szerint meg tiszta apja, ahogy te is írtad. :) Meg még az én apukámhoz szokták hasonlítani. Hogy vagy? Eldőlt már, hogy belevágtok-e újból a baba projectbe és hogy mikor? Drukkolok neked!

Laar: Mi Libero 3-mast használunk, nekünk abszolút bevált, én szeretem. Lement a láza Mírának? Aluszékonyabb lett ma a kúptól? Sok gyógypuszit küldök neki és persze neked is!

Arte: Nekünk is minimál stílusú a konyhabútorunk és wenge az egyik szín, akáccal variálva, az olyan bézses színű. Aug. végén szereli majd be a konyhabútorosunk, de ma megnéztük a műhelyében összeállítva és nagyon gyönyörű!!! Alig várom már, hogy bent legyen a lakásban a rendes helyén.

Niki: Nagyon szép kislány Amélia. Veszekszik veletek? :) Nem semmi...Nem baj, legyen csak talpraesett kiscsajszi, abból nincs gond. Éjszakát végig alussza?

Petra: Nagyon csini Flóra baba ruhája! Kitől kapta? Az a kék a képen az ő babakocsija?

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!!

Képzeljétek tönkre tettem a cégnél a számítógépet!!! vagyis a nőiportálos tórja vírusunk.... pedig én nem nézegettem munkaidőben az oldalt - eleget :oops: :shock:
Meg azt is képzeljétek el h mostanában olyan fáradékony vagyok h délután mikor hazaérek mindig elalszok az újság olvasása közben és akkorminimum két órát alszok.... Talán ketten vagyok?? ez 7fő környékén kiderül. csak mert vasárnap kellene megjönnie!!

na puszika

Kép
Kép
arte
 
 


jó reggelt lányok!
jól lemaradtam itt, a hozzászólások sokaságában.

angyalom!
nagyon szívesen, remélem azért tetszik, kis figyelmesség boti nyálával vegyítve, mert megízlelte a felsőt. a postán meg csak kis boríték volt, jól össze gyürődhetett, pedig szépen kimostam, kivasaltam, mert ugye látod, hogy nem új. de remélem azért jó lesz eszterkére. kistesó bármikor jöhet, ha készen állsz rá, szerintem tudni fogja magától a babuci, hogy mikor akar jönni. én azt nem tudom, hogy hogy lehet jó testvéreket "nevelni" belőlük. sajnos nekem nincs tesóm, norbiék meg nagyon rossz testvérek, mind a hárman. nincs semmi összetartás, a nővére és a bátjya kiközösítette őt, mert ő volt a kedvenc. én a nagyonbaba.hu-n csináltam a vonalzóm, de nem szórakoztam boti képével, találtam aranyosat ott is, lépésről lépésre leírja a dolgot.

lucám!
én is imádkozom gergőért, mert nagyon sajnálom. én meg még hálát is adok a jóistennek, hogy mi nem jártunk így. légyszi írd meg a szla számot és az összeget, már nagyon utalnám, mert nem kis pénz, nem akarom, hogy nélkülözzétek, a csomagra írt összeg már tartalmazza a feladási díjat vagy mennyit küldjek? emailben vagy sms-ben, ha nem küldöd, rádcsörizek ma, mert megyek otp-be, hogy utalhassak. nagyon tutik a kaják, csak majd néha kérdezek, mert nem mindegyiket tudom, hogy kaja vagy desszert. a sütőtököseket imádja a kölök. örülök, hogy jól sikerült a szülinap.

vasikáé!
örülök, hogy itt ilyen aktív vagy, már nagyon hiányoltalak a másik fórumról. vereczkey szabin van aug végéig, remélem utána beturbózza magát, szerintem tuti, mert kósa is kilépett és már az egész csapat várva várja, hogy mehessen az új helyre. reninek ikrei lesznek, móni még mindig egyben, kedden indítják meg neki a szülést. nagyon kész van szegénykém. remélem folyt köv nálatok, mert ilyen jópofa csajból, mint te kell sok. vagy csendes nyugis gyerek, mint vasi. de szerintem olyan lesz mint te! nekem is barátságos boti, norbi nem annyira haverkodós. hála istennek csajozik, de nem a saját korosztályában, hanem a nagyobb lányok érdeklik. ad puszit, igaz közben kitépi a hajad, annyira szorít, meg simi-simizik. kis betyár, úgy el van kapatva! neki is csak megszületni volt nehéz. imádjuk, kollektívan. majd remélem jöttök pestre és talizunk.

laar!
nagyon édi mira, neked meg tényleg nagyon tuti a hajad, ugye ez mostani kép? pont olyan típus vagy, hogy a rövid haj áll nagyon jól, bár nem láttalak hosszúval. én minden oltás után adok neki nurofent, az fájdalom és lázcsillapító. finom is és nem kell szenvedni vele, mert persze az én pasim az utolsó prevenár oltásnál (állítólag csíp nekik) úgy ordított még 10 perc után is, hogy nem tudtunk hazajönni. a drnő adott neki viburcol kúpot, hogy ne ordítson. eddig észre sem vette az oltásokat. most biztos ideget ért. nekünk a liberon kívül minden más pellusból folyik ki minden, tényleg változóak a gyerekek. én semmit nem tudtam csinálni ilyenkor, másik pelust vettem ha elfogyott és addig ruha és pelenkacsere gyakran. próbáld ki a tescosat, álalában, akinek nem jön be a libero,annak bejön a tescos.

niki!
nagyon csodálatos kislány lett améliából. tök ügyi, most már megnyugodhattok szerintem. nagy meccs volt, de megérte. sok csókot küldök neki így az éteren át.

petrám!
nagyon szép flóra, abban a kis ruhában cukipofa. tisztára te vagy! kiru rátalált erre az olalra? jól éreztétek magatokat? konyha is csodaszép, szerintem tök jó a konyhabútor és nem kell sötét. a házatok szép nagy lesz, jó nektek!

arte!
én is mindig álmos voltam, ha babát vártam, remélem nálad is ez a helyzet. drukkolunk!

szilvi!
sajnálom, hogy megjött, de ne add fel! 2,5 hónap még rövid idő, ne aggódj, jön a manóka, kicsit várat magára!

rózsa!
neked is nagyon drukkolok, mikor is tesztelsz? mostanában, ha jól emlékszem, ugye?

most megyek lányok, mert felébredt a kispasim. megint próbálgatjuk a kiságyaban altalást, de nagyon sírt, szóval éjjel 3x visszatettem , de éjfélkor már annyira sírt, hogy szinte remegett. nem volt szívem visszarakni utána. olyan keservesen sírt, nem hisztizett, biztos nem érti, hogy miért rakjuk ki a "helyéről". na remélem a csajokat majd nem közénk hozza még 20 évesen!
ja képzeljétek tegnap vissza kellett vinnem az ortopédiára, mert korababa volt, bár nem találtak nála semmit. most is meg volt vele elégedve a drnő, tényleg mozgékony is volt, de kitalálta, hogy mászassam, nem kell egész nap kiságyban lennie dumát nyomott hozzá :D nem is látta még belülről a kiságyat a gyerek hosszabb távon :lol: azt mondta diszlexiás lesz, ha nem mászik, mit csináljak? ő feláll és menni akar, hogy tudjam mászatni. ha arrébb rakom a tárgyakat, nem megy érte, odahúzza a szönyeget vagy a játszószőnyeget. rafkós. szerintetek egy 7 hós baba le van maradva, mert nem mászik? :roll: én 18 hós koromig nem voltam hajlandó elinudlni, viszont cserében 1 évesen tisztán dumáltam. már akkor is! anyám is vitt mindenhova, hogy béna vagyok, de kiderült, hogy csak lusta.

daniella!
tényleg most már tisztán látszik, hogy apja lánya! kicsinek te voltál, de így a közelebbi képeken apja. ő is csupaszem az idián, :P szép nagy szeme vannak. nagyon ari.

szóval kérek mászatásra tippeket, mert nem tom, hogy csináljam. remélem azért nem emiatt lesz diszleksziás. most ezen stresszelek!
jövök, amint tudok. megint vasalni kell :twisted:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok lányok! sajnos ugy nézki nem sikerült mert érzem a pirit meg fáj a hasam.!Majd jövök késöbb.Puszi

Kép
rózsa11
 
 


rózsa!
sajnálom, de azért még bizakodj, nekem is sokat fájt a hasam terhességnél. remélem nem jön meg!

böbe!
de jó, hogy újra itt, most jön a kövi inszem? én úgy utálom az inszemet, miért erőltetik? a doktornőhöz jársz? szerintem az inszemhez szerencse is kell, ritka, hogy valakinek elsőre sikerüljön, de remélem ti majd bebizonyítjátok rózsával, hogy igenis jó az inszem és mihamarabb jönnek a babucik. párod már jobban viseli a dologot? elfogadta?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


kép Kép vicces arc

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám!
Nem kell szerintem erőltetni a mászást, a legnagyobb hülyeség, hogy diszelxiás lesz a gyerek. Nekem egyik unokaöcsém sem mászott, mégsincs semmi gond az olvasásukkal... butaság. Tamás kb. három hete kezdett el mászni, 11,5 hónaposan. Valaki lustább, valaki meg már 7 hósan megy, mint a rakéta. (persze mászva) Aztán megint mások 8 hónaposan már sétálgatnak... tökre változó, de szerintem ezen ne stresszelj! Mi is voltunk tanácsadáson múlt héten és kifejezetten ellenezték a védőnők, hogy kézenfogva vezetgessük Tamást, mert úgy sokkal nehezebb tanul meg járni, nem érzi az egyensúlyt, igazából magának kéne rájönni, bútorok mellett nem hajlandó lépegetni, csak ha fogjuk a kezét. van benne valami, azt biztos, mert tökre abnormális a testtartása így, szóval nem is vezetgetem, majd rájön magától. Örülök, hogy bejöttek a kajcsik, írtam mailt. Puszi

Sajna többieknek nem tudok írni, beteg vagyok :(( ARTE nagyon szorítok, hogy baba legyen a dologban, írj mindenképpen, ha teszteltél!

Kép

Kép
luca81
 
 


Lányok!
nagyon aranyos képeket raktok fel a babocákról!!!
Vasikáé!
Ment az imél!!!
Puszi mindenkinek!!

Kép
rózsa11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: