Új privát üzeneted érkezett!

Ja, nekem nem az a bajom, hogy nem találom a fórumot, hanem nem tölti be a böngészőm. :(
***csilla***
 
 


Üdv Bibócska,
Sajnálom ami veletek történt, és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. :oops: :oops:
Csilla,
Van uh-ja az orvosomnak magánban, de legtöbbször a kórházban csinálja az uhu-kat, mert ott jobb a gép és többet lehet látni. :lol: :lol: Én 20-án kedden megyek a kórházba uh-ra, remélem látunk petezsákot. :lol: :lol: A tesztjeid teljesen ok-k, az erősség a hcg mennyiségétől függ, és van akinek gyorsabban termelődik nagyobb mennyiségben, van akinek meg lassabban. Ettől függetlenül egyértelműen pozitívok. :lol: :lol:
Timcsi,
Gratula a petezsákhoz, és annak meg külön örülök, hogy elmarad a barnázás. :lol: :lol: Most már minden rendben lesz. :lol: :lol:
Heni,
Tényleg jó sokáig vártál az uh-al, én már most tükön ülök, és alig várom a keddet. :lol: :lol:
Macskabagoly,
Drukk holnapra az uh-hoz. :lol: :lol:
Nyuszika,
Látom te sem bírod tovább. :lol: :lol: :lol: Neked is mennek a drukkok holnapra. :lol: :lol: :lol:

Én meg tanácstalan vagyok hogy milyen vitamint szedjek, mert elég nagy súlyról kezdek és nem akarok túl sokat hízni. :oops: :oops: :oops: Eddig minden terhességnél az elevitet szedtem, de attól állandóan ennem kellett.
:oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek, függetlenül ettől a csodás időjárástól!

Én magam is nagyon nehezen bírtam ki a 6. hétig, de nem volt más választásom. Párom szinte non-stop dolgozik, csak néha-néha van szabadnapja, a nagyik messze laknak tőlünk, így a nagyobb gyerkőc felügyeletét nem tudom kire bízni. Ezért húztam ilyen sokáig. Kicsit bűntudatom is volt miatta, de végülis jól sült el, mert így nem csak petezsákot, hanem babót is láttam látható szívműködéssel. Meg nem utolsósorban kíváncsi voltam, hogy hányan is vannak odabenn.

Mindenkinek drukk, aki a napokban megy az első uh-ra. Csupa jó híreket kívánok!!!
Vendég
 

 
 

Csilla

Kérted, hogy meséljünk a nagyobb gyerkőcről.
Akkor kezdem én:

Boglárkának hívják. Decemberben lesz 3 éves. Januártól ezerrel vágunk bele az ovinak. Remélem, jól fogja bírni, és hamar megszokja a kicsit más környezetet és nem lesznek súlyosabb gondjaink a beilleszkedéssel. Barátságos, kedves, mosolygós lány, viszont ha kell akkor akaratos, és kiharcolja a magáét. Ettől függetlenül elég könnyen kezelehető gyerkőc. Szép szóval sokkal többet lehet nála elérni, mint türelmetlenséggel, szigorral, parancsolgatással netán veszekedéssel. Igazi "nő": kedvenc időtöltése...lenyúlni anya smikkészletét, testápolóját, parfümjét. :lol: :lol:
Vendég
 


Én is azért megyek előbb, mert biztos akarok lenni. :D
Köszi a drukkot, jól fog jönni :D
Mindenki másnak is drukk :D

Ja, vitaminok: Én csak folsavat, és multivitamint szedek, meg magnéziumot. Nekem is Elevitet ajánlotta a doki, de úgy nézem túl sok van benne mindenből.
Már jópár hónapja szedem ezeket, már a próbálkozás elejétől, és eddig jól beválnak, majd holnap kiderül mi a doki véleménye. :)
Vendég
 


Nyuszika,
lehet akkor én is csak egy kis sima multivitamint kezdek el szedni. :oops: :oops: Meg persze a folsavat és mivel jön a tél a C vitamint nagy mennyiségben. :oops: :oops:

Akkor én is írnék pár szót a gyerekeimről.

Bazsi 10 és fél éves és a kamaszkor küszöbén áll. Kezd egyre inkább kezelhetetlen lenni, próbálgatja a határokat hogy meddig mehet el velem szemben. Minden naposak a viták. Jó eszü gyerek, de lusta és állandóan mellette kell ülnöm, hogy tanuljon. :lol: :lol: 4-5-ös tanuló, kivéve a matekot, az sajna csak 3-as. :oops: :oops: Amúgy egy nagyon érzékeny lelkű, könnyen megbántódós típus, az iskolában egy kis angyalka, itthon meg kibújik az ördög belőle. Könnyen sérül.Imád az anyuci ölébe bújni még ilyen nagy ló létére is. :lol: :lol: :lol:

Danika 9 lesz jövő hónapban. Na ő az a tipikus elkényeztetett gyerek. Sokáig ő volt a kicsi, sokat lett ajnározva, szeretgetve és több mindent megengedtünk neki mint Bazsinak. :lol: :lol:
Nagyon hisztis, még ennyi idősen is, viszont kitűnő tanuló, mellette gitározik, néptáncol, focizik, most saját maga íratkozott be hittanra. Minden érdekli és mindent bevállal. Rengeteg az energiája. És ő is nagyon anyás, csakúgy mint a bátyja sokat ölelget és puszilgat és eljátsza a kisbabát. :lol: :lol: :lol:

Barbika egy kis tündérke. Végre lány a fiúk után. Apa szeme fénye, és ezt érzi is és nagyon apás. Engem is szeret, de ha itthon van au apja akkor én le vagyok tojva. :lol: :lol: Kb 10 fiú veszett el benne és nagyon tanulékony, főleg a hülyeségeket lesi el a srácoktól. :lol: :lol: Rengeteget beszél, már mondatokat is mond, nagyon fejlett kislány. Valszeg ez a 2 nagy tesó hatása. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


üdv az újaknak

Csilla
Szépen erősödik a teszt :lol:
Nem lesz itt semmi gáz. Én is azét csináltam az elején jó sokat, hogy lássam erősödik-e. És igen. Nyugi :lol:
Mondom én, aki szintén kis parás vagyok :lol:

Nyuszika
:lol: :lol:
Én szedtem egyszer Elevitet, de nekem nem jött be. Meg kell, hogy mondjam rosszul voltam tőle. Mások is ezt mondták. Igaz akkor még nem voltam terhes, de ugye előtte már legyek jól "vitaminozott+folsavazott". Szóval el is hagytam. Szerintem, ha valaki meg ragaszkodik ezekhez, akkor inkább minden 2-ik vagy 3-ik nap szedje, mert brutális adag.
Egyébként én is folsavat és multivitamint szedek. Ettől nem készülök ki :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Heni, Judy tök jó lehet, hogy már vannak otthon kis lurkók :D
Mi még nem tudjuk, hogy hány gyereket szeretnénk, sokmindentől függ. Egyelőre egy legyen, egészséges, és utána majd alakul. :)

Princzi, akkor vitaminokban úgy tűnik egyetértünk :)

A C vitamint nagy mennyiségben nem ajánlják, a napi limit a 100mg, mert annál több veszélyes lehet.
Vendég
 


Köszi Lányok, hogy írtatok a gyerkőcökről. Olyan jó olvasni. És képeket is kapunk? :wink:

Én már írtam, de azért még egyszer leírom, július 1-je óta szedek folsavat, vasat és C-vitamint. Folsavat azért is, mert apukám nyitott gerinccel született. Múlt héten nézték a vérképen a folsavamat is, de még nincs meg az eredmény. Hát kíváncsi leszek.
A vasat azért kellett szednem, mert nagyon kevés volt egy júniusi vérvétel alkalmával, de múlt héten azt is nézték, nagyon szépen helyreállt, úgyhogy azzal leálltam és majd csak néhány hónap múlva folytatom.
A C-vitamint pedig állandóan szedem, napi 500 mg-ot, ha esetleg van valami kis torokfájás vagy nátha, akkor 1000 mg-ot. De mióta szedjük, sem én, sem párom nem voltunk betegek, ha jól emlékszem. És kb. két éve szedjük ilyen adagban.
Én úgy tudom, hogy 1000 mg-ig nincs semmi gond. Illetve "csak" annyi és én ezért is csökkentettem 500-ra, mert vesekőre utaló jeleket találtak a vizeletemben és ez esetben nem szabad nagyon sokat szedni. Mondjuk igaz, még 500-at sem, de most kockáztatok, nehogy beteg legyek.

Komplex vitamint pedig a jód miatt nem ajánlja az endokrinológusom, meg amúgy sem szednék, mert én is állandóan a súlyommal küzdök és nem hiányzik, hogy még éhesebb legyek. :lol:

Princzi, még van 3 tesztem, tuti el fogom lőni.
De ma ügyes kislány voltam, csak hőt mértem, de tesztet nem használtam. :oops:

Kép

Kép
***csilla***
 
 


[img]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/DSC00108.JPG[/img][/quote][/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Kellene egy kis segítség! Hogy tudok ide képet (-ket) feltölteni?

Köszi
Vendég
 


Szia Heni!

Elvileg úgy, hogy a hozzászólás alján van egy olyan, hogy melléklet feltöltése. Régen legalábbis így működött.... mindjárt kipróbálom.

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Nekem nem megy, mert csak 600x600ast lehet és az én képeim túl nagyok hozzá. De így lehetne amúgy.

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Lányok!
Próbáljátok meg szerkeszteni a képeket. Levágni, vagy átméretezni. De inkább átméretezni. Akkor majd engedi. Én is mindig úgy csinálom.

Kép

Kép
princzike
 
 


Csilla! A dokidat kerdezd meg. Az is lehet, ha mar elkezdted, nem lehet valtani.
Vendég
 


Angie, megkérdeztem a gyógyszertárban, nem helyettesesíthető a két gyógyszer. De azért nagyon köszönöm a felajánlást.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Kép

Kép 1,5 évesen

Kép 2009. szeptember

Kép 1,5 évesen
Vendég
 


Csilla!
Szívesen!

Ha esetleg mást érdekelne, szívesen küldöm.
Vendég
 


Heni, jaj, de csodálatos kis tündér a kislányod. Egyszerűen gyönyörűséges.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Jó reggelt,

Heni,
Nagyon szép kislányod van, és micsoda haja van!! :lol: :lol: :lol: Az én Barbikámnak mg még mindig nem nagyon akar nőni, pedig én már olyan szívesen raknék neki csatot meg copfot. :lol: :lol:
Nyuszika,
Hányra mász ma uhu-ra?Majd gyere ám a hírekkel. :lol: :lol: :lol:

Én meg már totál ki vagyok ettől az állandó álmosságtól. Alig bírom nyitva tartani a szemeimet, már este 9-kor csukódna le a szemem, de persze a lurkók még nem alszanak akkor. :lol: :lol: :lol:
És persze miért is ne most kezdtem el köhögni. :oops: :oops: :oops: Ez most nagyon nem hiányzott. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csilla,
Te magánba mész hétfőn?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Tegnap nagyon nehéz napon voltunk túl,így csak egy alapos alvás után írom meg mi is történt.
Hétfőn este elkezdtem vérezni,nem túl sokat,de nagyon megijedtünk.Még sosem tapasztaltam ilyet az előző terhességeimnél,s hirtelen az futott át a fejemen,hogy mindennek vége.Egész este nem aludtam,csak sírtam és reménykedtem azért rendben lesz minden.Éppen keddre terveztük az első ultrahangot.
Olyan nehezen sikerült ez a terhesség is,az előző két babánkat elveszítettük,azt éreztem összefogott ellenem a világ.
Már korán reggel indultunk,s délre már túl voltam a vizsgálaton,remegő lábbakkal,kisírt karikás szemmel.

A babával minden rendben van,már fél centi,a petezsák szabályos,találtak szívcsőpulzációt,csak éppen felette van egy hematóma, ami elkezdett vérezni.A doki szerint gyakori,kaptam rá gyógyszert a többi mellé.Most szigorúan feküdnöm kell,két hét múlva hívott vissza kontrollra,akkor kiderül felszívódott-e.

Visszaolvastam s látom a vitaminokkal kapcsolatosan eltérőek a vélemények.Én a Femibiont szedem,plusz Cetebe,Mg,s ettől semmi hányinger,kevés görcs,nincs fokozott étvágyam sem. :wink:

A mai uh-soknak mennek a drukkok! :) :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsiborsi 2009.11.20 07:38-kor.
orsiborsi
 
 


Heni
Nagyon tündéri Boglárka :lol: csodaszép! :)

Orsi
Szuper, hogy pulzáltál :) A hematómára meg vigyázz és pihizz sokat. Remélem hamar felszívódik.

Én most egy kicsit betojtam reggel. Úgy érzem, mintha már nem lennének annyira érzékenyek a melleim, mint előtte. De gondolom ez valahol normális dolog. Már teljesen dilis vagyok, mert arra gondoltam, hogy nehogy valami baj legyen.
Most biztos h**nek néztek, de nagyon izgulok, mert annyit vártunk, hogy összejöjjön és nem szeretném elveszíteni a terhességemet.

Kép

Kép
princzike
 
 


Orsi,
Nem csodálom, hogy megijedtél, pihenj nagyon sokat, ha tudsz. :oops: :oops: :oops:
És amúgy tényleg nagyon sok nőnek van hematomája, ami szépen lassan felszívódik vagy kiürül a szervezetedből és ez sajna tényleg ijesztő vérzéssel jár.
Nem lesz semmi baj, csak tényleg pihengess. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Egyszerre írtunk :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok, köszi a drukkot :)
6-ra megye, de még nem tudom, hogy hasi, vagy hüvelyi uh-t csinál-e, vagy csinál-e egyáltalán, még sosem voltam babás, nem tudom hogy megy ez :D :oops:

A C vitaminnal kapcsolatban amit írtam és a Béres C vitamin betegtájékoztatójában olvastam, azt írják, kismamáknak a napi max. 100 mg (nem ezer), mert ha több, vetélést okoz, vagy károsítja a magzatot. Szerintem ha sokat szed valaki, azért kérdezze meg a dokiját, Én azért 100-nál többet nem merek bevenni :) biztos-ami biztos.
A mellfájdalom Nekem is enyhült a múlt héetekhez képest, de még érzékenyek. Nekem az émelygés van meg, meg az enyhe hasi görcsök, remélem ez normális.
Majd holnap jelentkezem a vizsgálat eredménnyel. Szép napot Nektek!
Vendég
 


Princzike,Judy,
Köszönöm a biztatást nektek.Nagyon szeretném,hogy ez a baba velünk maradjon és bearanyozza a napjainkat.

Princzike
,
mikor mész uh-ra?Szerintem nem folyamatosan egyformán érzékenyek a mellek a nap folyamán,de állandóan én is azon "teszteltem" terhes vagyok-e még,így megértelek!Én is állandó visszaigazolást szeretnék,hogy minden rendben odabent,és kétségbe esek,ha semmi tünetem sincs.Ne izgulj,átérzem amit érzel!

Heny,
nagyon szép kislányod van,gratulálok hozzá!
:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsiborsi 2009.11.20 07:39-kor.
orsiborsi
 
 


nyuszka
Hüvelyit UH-t fog csinálni :)

Orsi
Köszi a bíztatást. Nekem igaz nincsen hányingerem, így csak a mellfeszülésen tudom lemérni. Ez volt az első és egyetlen tünet, így hát kicsit paragép lettem :roll: :oops: Na de, ha holnap megnézzük UH-n :lol:
Remélem többen lettek :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princi, köszi az infót :D
Többen? Ezek szerint ikreket szeretnétek :)
Most nézem a vonalzódat, majdnem egyforma korúak vagyunk, Én ma vagyok 5h5n. :D
Vendég
 


Princzike

A mellfeszülés enyhülése azért van, mert a szervezet egyre inkább hozzászokik a "más"állapothoz. Nekem az a tapasztalatom, hogy ez időszakos...néha szinte nem is érzed, máskor meg fáj, érzékeny, szinte majd le szakadnak. És ez végigkíséri az egész terhességet.

Orsi

Pihenj sokat, vigyázz magatokra. Az ilyen jellegű hematómák rövid időn belül fel szoktak szívódni. Jól tetted, hogy a lehető leghamarabb elmentél az orvoshoz.

Vitaminok
A túl sok C-vitamin hajlamosít vesekő (homok) kialakulására - és ez a magzatra is érvényes. Ezért nem szabad túlzásokba esni. 100-125 mg naponta elég + kiegészítve az elfogyasztott gyümölcsökkel + zöldségekkel.

Midenkinek köszönöm a gratulációkat a kiscsajomat illetően.

További szép napot nektek![/b]
Vendég
 


Nyuszka
De jó :D
Nekem inszemem volt és az az igazság, hogy volt egy nagyon hatalmas, és mellette volt még 2, ami szintén nagy volt, de nem akkora. :) Viszont nem bánnám, ha ikrek lennének. :lol:

Heni
Köszi :lol: Bocsi, hogy ilyen para vagyok, de úgy szeretném tudni, hogy minden rendben van. Nem is tudom, hogy holnap reggel hogy fogom tudni kivárni, hogy UH-ra menjek. :roll: :D

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,
Szerintem se aggódj, mert ahogy Heni írta a mellfeszüléshez tényleg hozzászoksz és már nem veszed észre hogy van. :oops: :oops:
Minden rendben van odabent és még kb 1 hét és megérkezik a hányinger is. :lol: :lol: :lol: Na, akkor fogod igazán érezni, hogy babás vagy. :lol: :lol: Én drukkolok, hohy ikreid legyenek. Nekem meg drukkoljatok, hogy ne legyenek ikrek. :lol: :lol: :lol:
Heni,
Azt hiszem csökkentem a c vitamin adagomat, van itthon 5 mg-os is, ha abból beveszek 2-3-at akkor az pont elég lesz. :oops: :oops:

Nyuszika,
Szerintem is hüvelyit fog csinálni, mert ilyenkor hason keresztül még nem igen látni jól a dolgokat. Ahhoz meg hogy pontosan le tudjon mindent mérni tiszta képet kell látnia. :lol: :lol: Irigyellek, hogy te már ma mész, kedd még olyan messze van. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Orsi nagyon vigyázz magatokra!

Én holnap megyek dokihoz, megbeszélem vele a továbbiakat.

Üzenem mindenkinek, hogy aki nem hány ne is akarjon. Minden reggel fél ötkor kelek és kb. majdnem 6-ig hányok, ökölődök. Kaját nem, hanem gyomorsavat. Utána már nyugodtan mehetek dolgozni.
Tegnap kaptam egy jó tippet, hogy igyak egy-két korty hideg kólát. (tudom, hogy nem a legegészségesebb de bevált) Ma már bent maradt a reggeli, meg az ebéd is és sokkal jobb volt a közérzetem.
A reggelek elég durvák, de inkább itthon intézzem el, mint az utcán vagy buszon jöjjön rám.

Angie!

Holnap beszélek a dokival a barnázásról és lehet, hogy elfogadnám az utro felajánlást. Jelentkezem.

Az időjárás borzalmas. Elővettem a télikabátomat, ma is majdnem megfagytam!!!!

Drukk mindenkinek, vigyázzatok magatokra!
Holnap jelentkezem!
timcsi81*
 
 


Sziasztok!

Jujj, ez a sok hányás szörnyű lehet, szerencsére nekem eddig az enyhe émelygés volt a legrosszabb.

Most jöttem a dokitól, kicsit mérges vagyok magamra. :oops:

Látta a petezsákot, tehát ott van :D ez jó hír, viszont - mivel pont vizsgálat előtt pisiltem - nem tudta megmérni, így jövő szerdán megint mennem kell, tele hólyaggal. :)
Nem tudtam, hogy tele hólyaggal kell menni :oops: és olyan sokat kellett várnom, hogy pont el kellett mennem pisilni :oops:
Most már okosabb vagyok :D És jövő héten meg ismétlés, remélem akkor már jóval többet fog látni, és mérni is tud. :)
Vendég
 


Nyuszika,
Gratulálok a petezsákhoz. :lol: :lol: :lol: Legalább most már megnyugszol egy kicsit. :lol: :lol:
Hát igen, azért mondhattuk volna neked, hogy teli hólyaggal kell menni uh-ra. :oops: :oops: :oops: :oops:
Timcsi,
Húúúú...sajnálom, hogy ilyen hányós vagy. :oops: :oops: :oops: Remélem gyorsan elmúlik, nem szedsz B6-ot??? Nekem az használt mindegyik gyereknél. :oops:
Mára neked is mennek a drukkok.++++++++ :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


szép napot kismamik:-)
hogy vagytok????

timi remélem javul a rosszulléted de hát ez az egyik velejárója a terhességnek..bár én könnyen beszélek engem elkerült eddig a rosszullét vuk még nem látogatott meg már ne is tegye:-)

orsi örülök hogy minden rendben van veletek...
pihenj sokat és vigyi magatokra...

mi holnap megyünk uh.-ra remélem minden rendben lesz ismét....
bibócska
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy van ez a fórum, és hogy ilyen sokan írtatok már. Nekem is van (10-én készült) egy 2 csíkos tesztem. Nagyon örültem neki, de izgulok is, hogy minden rendben legyen. Ha sikerült, akkor láthatjátok a vonalzóimat is. Orvosnál még nem voltam, de a héten hívom és kérek időpontot.
Írtátok a vitaminokat. Én heti 3-szor Gravidázok, már egy hónapja (akkor beszéltük meg párommal a babát), de nagyon nem szeretem, mert kellemetlen lenyelni.
Csilla! Ha jól emlékszem, te írtad, hogy tornázol. Még mindig és ugyanazt? Én fallabdázok és aerobicra járok (január óta), de azt hiszem ez a hét lesz az utolsó aktív tornám. Ha minden jól megy, akkor váltok inkább kismama tornára.
Timcsi és Princzike rátok külön gondolok a mai uh miatt.
Nyuszika! Előfordul az ilyen. Azért a lényeget megtudtad és jó, hogy ilyen hamar tudnak fogadni még egyszer.
Macskabagoly is tegnap volt orvosnál. Nem?
Nézzétek el rutintalanságomat, még nagyon kezdő fórumozó vagyok.
Én is szorítok mindenkinek, hogy minden rendben legyen.

Kép

Kép
magduci
 
 


Szép napot mindenkinek. Most csak egy gyors bekukkra és helyzetjelentésre jöttem:

Szóval voltam UH-n :lol: ... most képet nem tudok felrakni, csak majd ha haza értem :lol: , de volt pulzálás is :)
Pzsákocska 16,6 -os és 2mm-s a bentlakó :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, gratula az UH-hoz!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


És tök jó, hogy volt már szívdobogás is!!!!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Princi!
Gratula, nagyon jó lehetett hallani a szívdobogást is!!!
Ezek szerint Neked hüvelyi UH-t készített?


Magdi, szia, Neked is gratula, remélem Veled is minden rendben lesz majd a dokinál :)
Vendég
 


Princzike,
gratulálok az uh-hoz!
Várjuk a képet!

Magduci,
üdvözlet köztünk,boldog babavárást kívánok!

lknyuszika,
akkor tegnap hasi uh-t csinált neked a doki?És azt fog jövő héten is,mondjuk biztonságosabb,de a hüvelyivel jobban látszik minden odabent a terhesség elején!Szorítok a következő alkalomra!Igyál előtte a baba kedvéért! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsiborsi 2009.11.20 07:39-kor.
orsiborsi
 
 


Orsi!
Köszi :)

Igen, hasit csinált, meg jövő héten is azt fog. Gondolom így majd később fogok csak szívhangot is hallani, meg minden egyebet, de ha így biztonságosabb, akkor legyen.
Jövő héten akkora hólyaggal megyek, hogy csak néz majd :D

Addig is mindenkinek mindenféle jót!! :)
Vendég
 


Nahát, én még nem is hallottam olyat, hogy ilyen kora-terhességnél hasit csinálnának. Ált. a 12. hétig hüvelyit szoktak, mert úgy minden jobban látszik.....no, mindegy, mert addig már úgyis csak kettőd lesz, lknyuszika!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Gondolom a doki tudja mit miért csinál :)
Barátnőmnek is hasit csináltak, az 5-ik és a 9-ik héten, nem hüvelyit. Nem tudom mitől függ.
Ha meg addig már csak kettő, akkor mindegy, a lényeg, hogy lásson is valamit majd :D
Vendég
 


Sziasztok! Köszönöm a kedves köszöntéseket és jókívánságokat. Hogy vagytok? Nekem továbbra sincs terhességi tünetem, leszámítva, hogy iszonyatosan alacsony a vérnyomásom.
Bibócska! Gondolok rád a holnapi uh-n.
További szép napot!

Kép

Kép
magduci
 
 


Nyuszka
igen, hüvelyi volt. Nem is vártam igazság szerint mást.
Viszont az tök érdekes, hogy neked hasit csinált. :roll:

szóval a képek:

itt bal oldalt lehet látni a pulzálást:
Kép

És itt kinagyítva:
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Timcsi, jaj, sajnálom a sok hányást. Mi volt az uh-n???

Nyuszi, gratula a petezsákhoz. Én is úgy szeretném már látni.
Hát azt én sem tudtam, hogy ilyenkor nem szabad pisilni. Nekem mindig azt a kérdést szokták nekem szegezni a dokik, hogy miért NEM pisiltem. Vagy ez csak ilyenkor fontos???

Magduci, üdv a csapatban, jó, hogy csatlakoztál.
Én futok (9-12 km) és itthon dvd-kre tornázom, de most volt egy anyajegy levételem a hátamon és nem szabadott 3 hétig emelnem, hajolnom és izzadnom, így most nyugiban voltam, csak kétszer futottam még egy-két hete, és őszintén szólva míg a doki nem lát, addig nem futok, mert ha jól tudom, akkor 12. hétig nem ajánlatos, plusz a tornáimat sem csinálom, hanem kismama tornát kezdtem el, míg a doki rá nem bólint a régi, jól bevált mozgásaimra.
Én azért a fallabdával vigyáznék.

Princzi, már volt pulzálás??? Jaj, de jóóó, és ilyen korán???
Bár pont most olvastam egy oldalon, hogy a megtermékenyítés utáni 24. naptól a szív már rendszeresen ver vagy dobog. Azt pedig én is elérem pontosan jövő hétfőre, mikor dokihoz megyek, akkor leszek 5 hetes 2 napos, de azért nem élem bele magam, mert inkább petezsákra számítok. Főleg ha lesz ultrahang.

Egyelőre nekem sincs újabb tünetem. Talán a mellem jobban feszül, de ebben sem vagyok biztos. Amúgy álmos sem vagyok, fáradtabb sem, kívánós sem.

Ma lett kész egy tesztoszteron eredményem, képzeljétek, a felső határ kétszerese (kerek 6), ennek azért nem örültem. Eddig is magas volt, na de nem ennyire.
A progeszteronom viszont nagyon-nagyon szép magas, 146 lett múlt hét csütörtökön.
Ja, és a lényeg, a folsavháztartásom tökéletes, a max. közelében van. Ez megnyugtató. Igaz, 3,5 hónapja szedem.

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Ja, Csilla, Én is azt gondoltam, hogy inkább pisilek, nehogy zavarjon, hogy teli van a hólyagom. Erre, pont ellenkezőleg kellett volna lenni :D :D Majd kitanulom. :)
Vendég
 


Jó reggelt,

Princzike,
De jó, hogy már pulzálás is volt, remélem ha megyek kedden már nekem is fog valamit látni. :oops: :oops: :oops: Nagyon jók a képek, alig várom én is végre tarthassak egy ilyet a kezemben. :lol: :lol:
Bibócska,
Drukk a mai uh-hoz. :lol: :lol:
Magduci,
Én is üdvözöllek a topic-ban. Nekem sincs még igazán tünetem, ezért is csináltam ma megint egy tesztet, azon már a teszt csík erősebb volt a kontroll csíknál. :lol: :lol:
Csilla,
És okoz valami problémát az hogy terhesség alatt magas a tesztoszteron? :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: