Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tüncü!
Még nem szedek semmit. Holnap megyek védőnőhöz majd megkérdezem mit tanácsol. Mert nekem az ilyen dolgok még ujak :(
Sajnálom hogy nem indult jol a napod :( de azért remélem a többi része jol sikeredik :wink:
dinuci01
 
 


Dinuci és a doki se javasolta?

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Tüncü: nem még nem :( Erre fele nem olyan jo dokik vannak tisztelet a kivételnek ..... De majd konzultálok vele ezügyben. Itt azthiszik a dokik neked mindent tudni kell ha már a másodikat várod :(
dinuci01
 
 

 
 

Sajnálom hogy nálatok ilyen dokik vannak!Az elözö terhességem elején nekem is egy nemtörödöm dokim volt a vége felé váltogattam és akkor találtam egy jót de mivel most nem járhatok oda ahova szeretnék még szerencsésebb vagyok mert kifogtam egy nagyon normi dokit és már elsö alkalommal mondta hogy vitamint meg ha ugy érzem akkor magnéziumot szedjek!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


nekem is elég rossz volt a mai nap,egész nap kínzott a hányinger.
Kezdődik úgy látszik.

Csajok akinek a második baba jön, a nagyokat viszitek bölcsibe? Vagy már járnak? Olyan gondban vagyok a témával. Elvileg be van íratva szeptemberre, de.....

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


puffadas nalam is van:( sot en abbol tudtam mar teszt elott is, szornyu de nekem az espumizan eddig mindig bajott es most is vettem.
az elmult ket napban hanyingerem is volt mindig ugy fel 11 es 12 kozt, de ha eszegetek eleg jol csillapodik, de oszinten szolva en orulok, meg ha eleg gaz is igy gyerekkel.

vedonohoz????ilyen koran? en nem tudom mikor kell menni de en ugy tervezem 12 ik het elott nem megyek. vagy mar az elott is lenne valami vervetel meg ilyenek? csak ahhoz kell akiskonyv nem? bar ahogy eddig halottam dolgokat mindenutt minden mas....
vitamint en sem szedek, csak folsavat, meg mg b6ot. gondolkodom vitaminon csak olyan dragak....



nekem nagyon ELEGEM van a hobol!
tavasziszel
 
 


Sziaszotok,

voltunk dokinál, kicsit késtünk, mert Brigi behányt a kocsiba. Szegénykémnek reggel mindig felfordul a gyomra ha autózunk. Hiába kapott B6 vitamint, nem használt. A dokim mindig csúszásban van, erre mire berérek - 10 perc késéssel - már várt rám . :oops: :oops:
Ciki. De a babó úgy néz ki rendben van, már 5 mm-es. :lol: :lol: :lol: :lol: Két hét múlva megyek újra.

Ma felhívott a főnököm is, azt hittem a gyesem miatt, de visszahívott dolgozni. Így elmondtam neki, hogy mi újság és inkább táppénzre mennék. Nagyon normális volt. Majd meglátjuk 2 hét múlva mit mond a doki.

Nekem mondta, hogy még ne menjek védőnőhöz, mondjuk még nem is szeretnék. De szerintem érdemes a 12 hét előtt elmenni, a vérvételek miatt ill. hogy a 12. heti genetikai uh-ra már legyen
kiskönyv.

Dinuci, jobban vagy már? Tényleg érdemes magnéziumot szedni.

És a rókázós kismamik?


Buci, Brigi nem fog bölcsibe menni, sőt én oviban sem tervezem, hogy beadom 3 évesen. Főleg ha ősszel jön a kistesó, úgyis megzavarja majd a helyzet. Nálatok a bölcsihez nem kérnek munkáltatóit?

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kri: Gratulálok az UH-hoz, ez nagyon jó hír! Kiskönyvet én is majd pár hét múlva azért kikérem, de még korainak tartom a védőnőt.
Bölcsi téma: de kérnek elvileg munkáltatóit, vagy akkor is felveszik ha veszélyeztetett terhes az anyuka. Most úgy gondolom nem viszem én sem, pont szeptemberben kéne kezdeni,bár nyáron ha beszokna.... Nem tudom igazán, nem tartom szerencsésnek, másrészt mondjuk jót tenne neki a közösség, de ez az egy előnye lenne. Elvinni meg érte menni sem lenne egyszerű a pici mellett. Szerintem jól el leszünk együtt itthon. Anyukám is sokat tud segíteni.

Csajok egész nap hányingerem van :?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok szép estét!

Hát az orvos elküldött védőnőhoz. Én azért mentem. Megkaptam a kiskönyvet a vérvételi bekérőket meg a 12 heteset. De ha fizetek vmi 9000ft-ot mindhármat megcsinálják egy nap a down-kór szűréssel együtt ugyhiszem az lesz.....igy egyszerűbb és több mindent megtudok. ja és azt mondta második babával már nem hizunk annyit :D
Buci és mindenki :) ---ez ugyan csak az én tanácsom de vigyétek bölcsibe vagy oviba nyugodt szívvel ajánlom. Az én Attikám 1 éves kora óta jár és nagyon sok mindent tanul okosodik ügyesedik naprol napra! és ma azt mondták h nem is baj hogy nem akkor kezdi mikor meglesz a kistesó mert nem fogja azt hinni h el lett paterolva anyu mellől mert jön a kistesó.

Amugy hogy vagytok?

Dinu
dinuci01
 
 


Sziasztok !

UV mentes barnítás

UV Mentes barnulás egy kémiai folyamat eredménye, amely során egy speciális cukor származék (DHA-Dihydroxyactone) lép reakcióba a bőr felső rétegében található aminosavakkal és ez által alakul ki a természetes gyönyörű barna bőr. Hasonló folyamat játszódik le amikor egy almát kettévágunk és kitesszük a napra amely órák alatt bebarnul.
A folyamat óriási előnye, hogy a kívánt barna bőr elérése teljesen biztonságos. A bőrt nem érik káros UVA vagy UVB sugarak.
A DHA bőrfelületre juttatását követően a kívánt barna szín kb. 2-3 óra alatt érhető el. A barnulási folyamat körülbelül további 6 órán keresztül tart. Az eredmény kellemes sötét árnyalat. Az elért szín teljes mértékben vízálló és általában csupán 4-5 nap után, az elhalt hámsejtek leválását követően kezd fakulni.

BARNITÓ PARTY KISMAMÁKNAK

Hívj meg magadhoz 5 vagy több kismamát vagy barátot,egy barnító partyra ! A 6.fő te leszel és te barnításod ingyenes + ajándékod egy doboz desszert .
A barátaid fújása 3200 Ft /fő
Ha ügyesen szervezitek akkor a társaság mindegyik tagja lehet befogadó és akkor jár neki az ingyen fújás!
A party ár csak 5 vagy több fő estén érvényes !
( Ha kevesebben vagytok akkor személyenként
a fújás 4500 Ft / fő )
Az ár Budapest területén belül érvényes !

Elérhetőség :
Kőszegi Tímea +36-30-636-9287
www.testbarnitas.com
testbarnitas@gmail.com
20200310173350
 
 


nekem is egyre tobbet van hanyingerem:(
mindegy amig nem hanyok legyen csak:)
hat nem tudom en az elozmenyekre valo tekintettel a 10ig hetig tuti nem megyek vedonohoz de ha lehet inkabb csak a 12iken, laborba a dokika ad beutalot, uh-t o csinalja.
de lehet ha jovo heten mindnt rendben talal es visszahiv ket het mulvara akkor utana felhivom a vedonot, vag a terhesgondozot es megkerdem mi a palya....
a bolcsin en is sokat gondolkodok de mi csak maganba tudnank mert nincs munkaviszonyom de a maganra meg penz nincs foleg mivel koltozni szeretnenk....
igy hat marad....
tavasziszel
 
 


Tavasziszél, mennyi idős a gyerkőcöd? Kisfiú, kislány? Bocsi, ha már írtad. Nekem a dokim mondta, hogy még ne menjek védőnőhöz - előzményekre tekintettel - nem is kaptam igazolást, csak egy képet a picurról. 2 hét múlva újra meglessük. Addigra már 1 cm-esnek kellene lennie. Hova költöztök? Úgy értem már megvan a lakás vagy még terv? Én is most néztem egy házat, tavaly meghalt a bácsi, itt a falunkban van, mert most a férjem nagymamájának a házában élünk, de ez az anyósé. Szeretnénk már sajátot. Szóval most lesz a hagyatéki tárgyalás, utána döntenek a testvérek a ház sorsáról. Remélem eladják és nekünk. :lol: :lol:

Ma voltunk 2 éves kontrollon Brigivel, olyan édes volt, szépen nyitotta a száját, karattyolt, imádnivaló volt. Főleg, hogy eddig mindig ordított ha meglátta a doktor nénit.

Dinuci, nálatok nem csinálják ingyenesen a down kór szűrést? Mert a fehérvári kórházban ingyenes és elég sok helyen úgy tudom.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok újdonsült kismamik!

Azért írok mert esetleg valakit érdekelhetnek az alábbi megmaradt babavárós megmaradt gyógyszereim:

- Femibion 800 tabl. (30db, felhasználható: 2010.10 hó)
Fogyasztói ára: 3.785 Ft
Eladási ára: 3.000 Ft

- Fraxiparine injekció 0,6 ml (10db, felhasználható: 2012.04)
Fogyasztói ára: 7.162 Ft
Eladási ára: 6.000 Ft

Ha valakit érdekelnének a gyógyszerek, akkor az email4@freemail.hu címre írjon részemre egy levelet.
A gyógyszereket a megbeszélt időpontban, személyesen tudjuk átadni az Örs vezér tér környékén megbeszélt helyen.

Mindenkinek boldog, gondtalan babavárást kívánok!
:)

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Itt vagyok, ragyogok :lol: :lol: :lol: :wink:
Kicsi technikai gondjaim támadtak, újra kellett telepíteni a gépemet...

Lányok!
Ne gondoljatok a rosszra! Pozitív gondolatokkal legyen teli a fejetek! (nem szabad bevonzzani rosszat!)

Kri
Jó nagy hóemberetek van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Védőnő
Nekem a doktorom azt mondta, hogy ráérek a 9-10. héten bejelentkezni a védőnőhöz.

Én egészen jól vagyok... akkor émelygek leginkább, ha éhes vagyok... ezért eszem folyamatosan inkább :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nekünk is októberi kisbabánk lesz. Azért csatlakoztam a fórumhoz, hogy hasonló kismamákkal beszélgethessek. Sajnos a barátnőimnél még nincs napirenden a babatéma, így nem akarom őket az őrületbe kergetni, vagy halálra untatni... Csak ez jár a fejemben, nagyon boldog vagyok!
Lehet, hogy lesznek technikai nehézségeim, még soha nem fórumoztam.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ha minden igaz októberre várjuk mi is a babánkat, még csak 4 hetesek vagyunk. Eléggé ideges voltam, hét végén derült ki a dolog, de én már legalább 10 napja görcsizek, azt hittem mensi.
Hétfő este rohanás nődoki, már előre mondta hogy szerinte nem fog még látszani, de 2 külömböző teszt nem hazudhat. Ok.
Uh: 13 mm méhnyálkahártya, bal oldalon méhen belül egyenetlenség, szerinte az a baba.
Én meg azóta tűkön ülök hogy akkor baba, vagy nem?
Azt mondta ezek bíztató jelek, és ha tényleg két teszt is pozitív, akkor tuti.
Legközelebb 2 hét múlva megyünk, de én nem tudom pihentetni a témát amíg nem látom uh.-n.
Ja progit kaptam, és magnéziumot a görcsikre.
Hányinger, émelygés nincs!!
mók
 
 


Sziasztok!Én is új vagyok még,de úgy néz ki,októberben jön a Babánk....nagyon új még a dolog,nem is akarom elkiabálni...nekünk első gyerkőc lesz,és tele vagyok várakozással,kérdéssel,és még nem is akarom szinte elhinni...
Kép
sissy01
 
 


Sziasztok Lányok,

üdv közöttünk. Jó a csapat majd meglátjátok! Gyertek majd gyakran!

Kata, nekem is kicsit rossz a gyomrom, és folyton ennék, de le kell állnom, mert így is 6 kg-val nehezebben kezdem ezt a terhességet. Így vissza akarom fogni magam, de olyan nehéz. :cry: :roll:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Engem most sokminden foglalkoztat,meg szinte még el sem akarom hinni ezt a dolgot...Gondolom,ahogy megy majd az idő,egyre több kérdésem,aggodalmam lesz.Érdekes,hogy nagyon vártuk,és mennyi "félelem" van,gondolom (remélem) ez normális.... :)
sissy01
 
 


Sissy!
Tuti normális, de szerintem, a 2 hetes terhesség rosszúl van a vonalzódon, mert az utolsó mensi első napjától kell számolni, én így vagyok 4 hetes, gondolom egyidősek lehetünk.
Voltál dokinál? Uh volt?
Milyen viszgálatokon voltál?
Mert hogy emgem az zaklat hogy nem látszott még a baba az uh-n, de a nőgyógyász szerint két tszt nem hazudik, sőt egy sem, 13 mm méhnyálkahártya, bal oldalon méhen belül egyenetlenség, na állítólag az a mi kicsikénk........ :shock:
Ja a görcsiktől eltekintev egyenlőre semmi bajom, max tejet kívánok esténként.
Kaptam utrogestan kúpot a progi pótlására, és magnéziumot a görcsikre, úgy tűnik hat.

Kép
mók
 
 


Mók, szerintem is nagyon picuri volt még a babó. Mi hétfőn voltunk 6+2-n és 5 mm-t mért a doki. De az nagyon jó jel, hogy vastag a nyálkahártya és látott valamit a méhedben. Két hét múlva már 5-6 mm-es lesz a baba. A tesztek meg tényleg nem hazudnak, a hcg-t a szervezet a beágyazódás után termeli. Ha pozitív, akkor ott a baba. Az első tesztem nekem is nagyon halvány volt, de szépen erősödött.

Utrogestan én is használok. Az 4-5 héten nekem is görcsölgetett a hasan, most már szerencsére nem.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


kri07!
Most remélem tudod hogy megvígasztaltál, mert én azt gondoltam hogy lehet hogy nem is igaz ez a csoda, mivel pcos vagyok, és elég hosszú harcnak indult, de 13 hónapra sikerült.
Te mennyi idős kismami vagy, mármint a babód? Vagy a 6+2, az 8 hetes? Ma már javultak a görcsik, viszont elég sok magnéziumot szedek tegnap óta.

Kép
mók
 
 


Mók!
Én még nem voltam dokinál,pénteken lett először nagyon halványan pozitív a teszt,aztán szombat reggel.Tegnap előtt kellett volna megjönnie,ma reggeli teszten már nagyon ott volt a két csík.Felhívtam a választott szülésznőmet, (ismerős,így már októberben beszéltem vele,ha összejön a dolog),és azt mondta,hogy semmit ne csináljak,örüljünk,és majd kb márc. elején 6-7. héten menjek,mert addig nem fogja az uh mutatni.Úgyhogy ne izgulj,tuti ott van,csak pici!!Ha az megnyugtat,csinálj reggel egy tesztet,már biztos erősebb lesz a csíkod!!!A vonalzón meg azt kellett beírni,amikorra a doki kiír,az meg az utcsó menszi első napja+ 7 nap,így számoltam ki az okt.20-at. 2 hete fogant kb,de ez orvosilag már 4 hétnek számít (kicsit furcsán számolnak a dokik :) ) Egyébként tényleg nehéz várni,hogy meglegyen az első kép róla.... :)
sissy01
 
 


ja,tünetem egyéb még nincs...nem tudom,annak mikor kell kezdődnie...
Kép
sissy01
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak és gratula a pozi tesztekhez!

Kriszta gratula a jó ultrahangeredményhez.

Buci én járatni fogom lánykám oviba ha felveszik.Hiányzik neki a társaság.

Kata már keztelek hiányolni!

Dinuci merre jársz?

Mók picit nyugodj meg ott a baba csak még pici és azért nem látszik rendesen!

Sissy normális ha félsz ez lessz még rosszabb is! :lol:

Többiek hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Sziasztok!

Bocs h eltűntem, üdv ujakank és a többieknek. Gyorsan végigolvastom mizu...
A down kór teszt ingyenes a 16.héten de nem értettem tisztán de a 12hetes ultrahanggal csinálnak 3 vérvételt ugyhogy csak akkor kell menni utána már nem. És azért9000 vagy valami ilyesmi de előtte majd pontosítok.Ez sajnos még nem itt van :(
Mók: ha visszaolvasol láthatod micsoda kálváriám volt ( a csajok tudják :D) mire kiderült a lényeg.... Nem kell izgulni. Jo persze könnyű beszélni :)
Amugy hejzet? Mindenki jol van? Nekem picit tegnap szurkált a pocim és mintha kezdeném szűknek érezn i a nacit.
Jah meg azt akartam mondani nem is tudom szeptemberi vagy októberi topikba tartozom e :oops:
Mert szept 29 a jelenlegi szülési időpont....
Nem baj én szeretek veletek :)
dinuci01
 
 


Dinuci már hozzánk (is)tartozol. Nekem is van vagy 3 idöpontom szept 30-tól okt.4-ig de én 10-én szeretnék szülni ha már az esküvöm nem lehet akkor!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Milyen sokan lettünk hirtelen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mók
Nekem csak a petezsák látszódott egy hete :wink: (5+5-nél)

Sissy
A terhességet az utolsó menses első napjától kell számolni :wink:
Vendég
 


tüncü1010 írta:Dinuci már hozzánk (is)tartozol. Nekem is van vagy 3 idöpontom szept 30-tól okt.4-ig de én 10-én szeretnék szülni ha már az esküvöm nem lehet akkor!


A babád megszületik akkor, ha megérett a körme :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


http://www.nnc.hu/page.php?13

Hogy mikor kezdődik a terhesség? Hacsak nem asszisztált reprodukciós kezelés során következik be a várva várt terhesség a fogamzás pontos idejét lehetetlen megmondani. A várandósság negyven hete általában az utolsó menstruációs vérzéstől számítandó. E szerint a logikával a fogamzás feltehetőleg két héttel korábbra tehető. A magzat korát csak a fogamzás pontos dátuma ismeretében lehetne napra pontosan kiszámítani.
Vendég
 


sissy01 írta:Mók!
Én még nem voltam dokinál,pénteken lett először nagyon halványan pozitív a teszt,aztán szombat reggel.Tegnap előtt kellett volna megjönnie,ma reggeli teszten már nagyon ott volt a két csík.Felhívtam a választott szülésznőmet, (ismerős,így már októberben beszéltem vele,ha összejön a dolog),és azt mondta,hogy semmit ne csináljak,örüljünk,és majd kb márc. elején 6-7. héten menjek,mert addig nem fogja az uh mutatni.Úgyhogy ne izgulj,tuti ott van,csak pici!!Ha az megnyugtat,csinálj reggel egy tesztet,már biztos erősebb lesz a csíkod!!!A vonalzón meg azt kellett beírni,amikorra a doki kiír,az meg az utcsó menszi első napja+ 7 nap,így számoltam ki az okt.20-at. 2 hete fogant kb,de ez orvosilag már 4 hétnek számít (kicsit furcsán számolnak a dokik :) ) Egyébként tényleg nehéz várni,hogy meglegyen az első kép róla.... :)


Az utolsó mensi első napjától kell 40 hetet számolni.... az a szülés várható ideje... :wink:
Ha az október 20-i dátumot írom be vonalzó készítéshez, akkor 4 hetes és 1 napos kismama vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Mók, bocsi félreérthető voltam. 6 hetesen és 2 naposan voltam uh-on.

Sissy, tünetem nekem sincs, bár a gyomrom nem tökéletes.

Dinuci, tényleg itt a helyed. :lol:

Tüncü, ha betölti a hármat elvileg fel kell hogy vegyék oviba. Nem lehet kifogás, hogy otthon vagy a második picurral. Csak sok helyen próbálkoznak. Miért nem lehetett 10-én az esküvőd?

Na megyünk fürödni. Jó éjt!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kata, nézted, hogy egy napra vagyunk kiírva, Neked mégis 213 napod van vissza, Nekem pedig 233. :roll: A vonalzóm, mindig sietni akar!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


kri07 írta:Kata, nézted, hogy egy napra vagyunk kiírva, Neked mégis 213 napod van vissza, Nekem pedig 233. :roll: A vonalzóm, mindig sietni akar!



Éppen nézem én is.... :roll:
(kicsit gyagyák ezek a vonalzók :wink: )
Vendég
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.10 20:06-kor.
Vendég
 


a gyomron nekem sem tuti,főleg este...a picibaba.hu-n csináltam a vonalzóm.....és ott írtam rá,és ezt adja ki.......Lányok!Esküvőt hogy lehet viszonylag "olcsón" kihozni? :)
csináltam másik vonalzót,ott tényleg 4 hetest ír...:)
Kép
Ti hol csináltátok a vonalzót?
sissy01
 
 


Sok oldalon lehet vonalzót csinálni!
www.lilypie.com
www.tickerfactory.com
www.babafalva.hu
www.nagyonbaba.hu
www.csaladinet.hu

Amikor megcsinálod, a kódsort a profilodba másold be! (oldal tetején--- a Micimackó melletti részen).
Legyen kipipálva ott is és a hozzászólást író ablakban is, hogy aláírás hozzáadása!
Vendég
 


Esküvő
Legolcsóbb, ha 2 tanúval és a vőlegénnyel bementek az anyakönyvvezetőhöz :wink:
Vendég
 


Kata lányomat is tuulhortam igy van esély rá! De jön amikor jönni akar! :lol:

Kriszta idén lett volna az esküvö csak közbeszolt a babuci! Szülinapi ajándék! :lol: :oops:

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


hát,azt nem szeretném,hogy kettesben bemenni...nem könnyű ügy...
sissy01
 
 


Sziasztok!!!!

Húú, nem voltam egy ideig, nem nagyon volt időm.
Gratulálok mindenkinek a pozitív teszthez!
Én már nagyon izgatott vagyok, pénteken megyek dokihoz, de olyan lassan telnek a napok és már nagyon kiváncsi vagyok rá.

Esküvő - hát az esküvő kérdés tényleg nem könnyű!!
Még egy héttel ezelött büszkén írtam itt a fórumban, hogy július 10-én lesz az esküvőnk, aztán elkezdtünk gondolkodni és nem nagyon mertük bevállalni a lagzit nagy pocakkal. Így dönteni kellett, hogy halasztunk egy évet, és lehet, hogy akkor már nem fogjuk ugyanilyen fontosnak tartani, vagy amennyire lehet korábbra hozzuk.
Végül úgy döntöttünk, hogy nekiállunk és megcsináljuk. Most egyenesbe értünk, és május 15-ére sikerült mindent leszervezni.
De nem volt könnyű kitalálni, hogy mit is csináljunk.
Remélem minden rendben lesz!!!

Majd pénteken jelentkezem, addig is mindenkinek hányingermentes napot kívánok!!! :D
zsocibaba
 
 


Sissy!
Csak segíteni akartam vonalzó ügyben, de ez a mostanid már tuti.
Én se rohantam volna orvoshoz, csak az zavart össze hogy eléggé görcsiztem, és nem értettem pozi teszt, mensis görcs, ok. hogy előfordulhat, de nekem tényleg eléggé fáj időnként, most már talán a magnézium segít.

kri!
Nagyon köszi, így már értem mennyi idősen látszott az uh.-n.

Kata!
5+5 az 10 hetet jelent?

Dinuci, Tüncü!
Köszi a bíztatást.


Lányok!

A vonalzómat az után állítottam be, hogy egy kalkulátorral számoltam ki "kiscsillag" születését. Ha a doki mást mond majd átállítom, bár nem hiszem hogy sokat tévednék.

Kép
mók
 
 


Sziasztok!
Sikerült kiszámolni, október 10 a céldátum! 16-án megyek dokihoz a MÁV kórházba. Remélem minden rendben van, mert hétfő óta baromira meg vagyok fázva és úgy érzem, hogy oldalt fáj a hasam.
Elfelejtettem a dokit megkérdezni, de első találkozásra és vizsgálatra hogyan készüljek? Túrjam elő a régi nőgyógyászati leleteimet? Családi kórtörténetet bányásszak elő?
lina
Vendég
 


úgy látszik nem sikerült a vonalzót rendesen csatolni. Van valami ötlet, hogy mit ronthatam el? Köszi
Vendég
 


Kata, jó a táblázát, milyen sokan vagyunk már!

Tüncü, akkor most halasztottátok az esküvőt? Vagy előrehozzátok mint Zsocibabáék?

Most néztem milyen sokan készültök összeházasodni.

Sissy, mekkora esküvőt szeretnétek?

Zsocibaba, jó hónap a május, Nekünk is májusban volt már 3 éve lesz lassan.

Lina jobbulást! Jártál már a dokihoz akihez mész vagy teljesen új lesz? Szerintem nem kell neki sok minden. A rákszűrésre lehet hogy rákérdez, mert meg szokták csinálni ha esedékes, de szerintem nem kell komoly paksamétával készülni. Nekem már 6 éve egy a dokim, hozzá jártam Brigivel is, neki minden megvan a gépében.
A vonalzónál a UBBCode and BB Code-ra menjél rá és azt állítsd be a profilban az aláíráshoz.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Tüncü,
Tökösborsó? Csak nem fiúra gyúrtatok Ti is? :lol: :lol: :lol:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Köszi Kriszta, remélem most sikerül. Ismeretlen dokihoz megyek, egy nagyon jó orvos barátom ajánlotta. Sajnos nincs jól bevált nőgyógyászom. Rákszűrést mondjuk csináltattam idén, azt akkor elviszem.
Vendég
 


Sissy!
Nekünk nyáron volt az esküvőnk, 1 hónap alatt leszerveztünk az egészet (70 fő, tökéletes volt). A tippem: válasszatok pénteki napot! Ha nincs sok vidéki rokon, akkor mindenki el fog tudni jönni. Mivel a pénteki napok nem szoktak foglaltak lenni (se az éttermek, se a ruhák), közelebbi dátumot is tudtok választani. Plusz a legtöbb étteremben a péntek 10-15%-kal olcsóbb, mint egy szombati esküvő.
Vendég
 


Kata!
Már értem, bocsi zizi voltam. 5+5, azaz 5 hét, 5 napos.
Ja és tuti a táblázatod!!!
Kérlek vezesd..

Kép
mók
 
 


Sziasztok!
Kata nagyon jo a kis tábla aranyos vagy :) Meg mindenki ! :)
Képzeljétek ide is ideért a hó.é Ma szánkóval megyek a fiamért. Remélem apa is ráér akkor már :)
Jut eszembe megy be valakivel a párja szülni ? Tudom korai mi is csak nemrég beszéltünk erről. Én nagyon szeretném. Az elsőnél olyan magányos voltam :( :(
Mi rola a vélemyényetek. Jöjjjön vagy inkább nem egy apuka?
Mennem kell vissza melóba peig ma ugy itthon maradnék. Mindegy hamar csinálok borsofőzit ( találn nem fuj fel az is ) aztán idulok.
Szép napot mindenkinek majd jövök .
dinuci01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: