Új privát üzeneted érkezett!

kezdem megszokni,hogy mióta telón netezek kétszer küldi el :( bocsi mindenkitől,tudom csak a helyet foglalja és mikor észreveszem szerkesztek egy mondatot inkább :D ,így elkerülöm,hogy titeket untasson.
Liliom4:korai kelés :( sajna...de a férjemmel kelek fél ötkor,mikor ő elmegy már a gyerekek kelnek sorba hamarosan a suli miatt.(eddig elég volt hatkor kelnem) egyébként én hétre járok dolgozni(most szabi után,mint a holdkóros)...meg is jegyezték,hogy két hét alatt nem feltöltődtem,hanem leamortizálódtam :D (bár ők még nem tudják :D ) A munkám gondozónő(területi) idősekhez járunk :) ,de mint csop.vezető megpróbálok majd csak adminisztrálni :D Testvérféltékenység? Szerencsére jól kezeltem a dolgokat és nem volt benne részem :D pedig mikor a legkissebb született,a második 3, a nagy pont 6 éves volt(elsős) :D A babam!gérzés szuper :D el sem hinnénk mire képesek :)
Mimoka77:ha megnyugtat nekem elmúlt a derékfájásom :) kitartás
Dormira:nekem volt méhen kívülim,közelről ismerem a tüneteket :( ...és mint eü-s meg is állapítottam magamnak. Erősödö görcsös fájdalom a mensi elmaradás (terhes tünetek) után,de két hét után kávézacc szerű vérzés és őrült fájdalom :( nyugi nekem is szokott fájdogálni a petefészkem körül(pedig helyén van) :D evési tünetek jelentem ugyanazok :D
angeltina
Ásotthalom
 
 


angeltina sajnálom, hogy van tapasztalatod méhen kívüliben! Szerencsére a terhes tüneteken kívül egyik sem jellemző rám! :)

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


csodaszép jó reggelt mindenkinek :)
Dormira:akkor nyugi,minden rendben van :) tudom az igazi megnyugtatás az UH :) mindannyian arra várunk,de nagyon(nekem már csak 1 nap) :)
Bogyo:veled mi újság? Tájékozódtál már az orvosok felől? Van elképzelésed?
A francba,nagyon émelygek :( kár volt felkelni..és mehetek a melóba mire gatyába rázom magam :)
csajok vigyázzatok magatokra :D
angeltina
Ásotthalom
 
 

 
 

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Lassan mindenki eljut orvoshoz, és mindenki megnyugszik, hogy minden a legnagyobb rendben van :D

Én majd csak szept. 21-én megyek újra a 12 hetes UH-ra,
émelygés és sajnos nem csak az nálam is mindennapos, de remélem azért elmúlik majd a 12. héten, mint az előző terhességemnél.

Angeltina! Még nincs meg kit választok, de körvonalazódik a helyzet, bár addig is van orvosom, csak ő nem vezethet le szülést, de őt már régóta ismerem, addig ő vizsgál

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


sziasztok:) hova illesztem a vonalzó címét? :D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


jól csináltam végre :D :D :D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Angeltina:
csak az <A> szed ki!

Nagyon eltűnt a kis csapat!Hol vagytok lányok?
Mindenki jól van?

Nálunk minden ok,kicsit fáradékony vagyok este ringatni nem kell.
De szerencsére a rosszullétek már eltűntek.koppkopp :D
Mára is megvolt a kis bicózásom..

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


sziasztok csajok :)
megjöttem a dokitól :) 7 hét 5 nap és úgy vert a kis szive :) imádom
nagyon ritkán néztek erre remélem mindenki legalább olyan boldog,mint én :D
szép estét mindenkinek :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Igen eléggé eltűnt mindenki, de remélem mindenkivel minden rendben van.

Angeltina! Gratula!!

Liliom4! De jó neked, hogy elmúltak a rosszullétek, sajnos nálam még rendesen megvan, dehát ez van, csak elmúlik lassan.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Sziasztok!

angeltina gratula a kis szívdobogóshoz! Olyan jó Nektek, akik már "látták" Őt ... :D

Igen, tényleg elég kevés a mozgás itt, de gondolom majd ha mindenki volt már dokinál, meg jönnek a fontos vizsgálatok akkor majd gyakrabban fogunk írogatni. :)

Nekem még 1 hét a dokiig, már vágom a centit! :lol:

Nekem is hol előjönnek, hol se hírük se hamvuk a tüneteknek :)

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


angeltina: :D Super!!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

Nem tudom ,hogy közétek való vagyok-e mert ha minden igaz,akkor májusra várható a 3. babám.:) De májusi topik nincs...és még az is lehet,hogy áprilisban érkezik a bébi. 2 fiam van, 8 és 5 évesek.
Mind kettejüknél lányt szerettem volna,és teljesen odáig voltam az ultrahangokért,hogy minél előbb derüljön ki a baba neme.Na most ez nem így van,csak a születésekor szeretnénk megtudni,hogy kisfiú,vagy kislány érkezett-e. :D (Nem tudom hogy fogom kibírni :D )
Ha befogadtok,ha nem,
Gratulálok mindenkinek a bébikhez!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
soya
Balaton
 
 


:D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára angeltina 2012.08.24 03:56-kor.

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Soya:üdv a csapatban :D nekem három fiam van,gondolhatod mit szeretnénk :D,bár... (csak egészséges legyen :) )
Liliom4: az erős rosszullétek úgy néz ki csökkennek,de nem nagyon bírok enni...sokszor csak este jövök rá,h két alma és egy darabka sajt volt a napi betevőm.De jól vagyok..:) a melleim...hamarosan tejcsárda leszek :D
Dormira:valószínűleg igazad van,kis idő és mindenki visszatér :D Neked is nagyon szorítok és kitartás :D hamarosan te is meghallod a legszebb dallamot :D
Bogyo30: kitartás,hamarosan vége lesz :D a rosszulléteknek.

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!
Mi mar haza is jottunk, sajnos hamarabb mint terveztuk ... Egyreszt a paromnak mennie kellett ma dolgozni (fontos ugyfel) masreszt pedig Olivka belazasodott es taknyos lett. Mostmar jobban van, laz nincs, csak a takonnyal (es az orrszivassal) kuzdunk!
Gratula a szivdobogashoz! : D
Ha lesz idom visszaolvasok....

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok,

Soya, udv, mikorra varhato a lurko? ,Mert ha nagyon majus eleje, akkor tenyleg elkepzelheto h aprilis lesz belole. Babom aprilis 3-an erkezik elvileg, (apukaja szuletesnapja :)) , bar a leanykam 2 hettel kesobb erkezett es akkor is csak noszogatasra :) .

Huh, hat en most egy par napig piheno uzemmodba raktam magam, mert folyamatosan emelygek, meg szedelgek, es raadasul olyan rossz kedvem volt napokig, hogy beszelni sem volt kedvem senkivel. Mostanra jobb mar a helyzet.

A hasam nekem is akkora mint Villovel kb negy honaposan... Hihetetlen, neha megprobalom behuzni, nem sok sikerrel :)

Kép

Kép
editmk
 
 


Csajok, ti mar elmondtatok a csaladnak a nagy hirt?

Angeltina, engem nem zavar ha felrakod mind a 4 vonalzot :)
A bbc kodot kell bemasolni (en nem latom a vonalzodat, de lehet csak en vagyok igy ezzel)

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok!

Soya! Üdv a csapatban! :D

Hát mi már elmondtuk a családnak, mivel én a rosszulléteim miatt nehezen tudtam titkolni, rájöttek elég hamar :D Most hogy nyár van nehezebb titkolnom, a lányommal télen voltak ezek a rosszullevős hetek és akkor kicsit jobban el tudtam titkolni.
És édekes nekem is jobban látszik a hasam bár én eléggé vékony vagyok az is meglátszik ha lenyelek egy meggymagot :D

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Editmk:a rosszullétek nálam ingadoznak,de egyre kevesebbet is kínoznak :D .Nálunk apa névnapja került veszélybe(ápr.10) :D A hasam kezdem megszokni,de a melleim is akkorák..:)
Ica79:a vonalzó fent van,de csak a kis jövevényé :) mi még nem tudjuk,hogy kivel hogy közöljük :D
de hamarosan folyamatos hozzászoktatás lesz :D felkészültem hidegre-melegre itthon és mhelyen is :D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Soya:
Üdv köztünk!Húúú én megörülnék a kíváncsiságtól, hogy fiam vagy lányom lesz...Bár tudom a leglényegesebb hogy egészséges legyen.
Én azt is nehezen viseltem mikor a lánykámnál nem akarták megmondani hogy kislány,sok törökre hivatkozva. :?
angeltina:
Tejcsárda :lol:
Na igen,mellméretbe én sem panaszkodhatom...szinte kiesnek a helyükről.
Ica79:
Jobbulást a kislányodnak!

Mi még nem mondtuk el családnak,majd ha minden ok.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Mi sem mondtuk meg el a csaladnak, bar szerintem mar mindenki tudja csak varjak hogy mi mondjuk ki :)
Anyukammal lakunk es neki muszaly volt elmondani a kezelest mert o vigyazott Olivkara mikor nekem menni kellett a klinikara. Anyum tud a babarol, ebbol kovetkeztetve szerintem mar mindenki mas is tud rola :roll: vegulis nem baj, csak ne legyen semmi baj!
Majd az elso ultrahang utan elmondjuk nekik :)

Kép

Kép
ica79
 
 


Köszi,hogy befogadtok :D
Ha jól számoltam május 2. a szülés várható időpontja,de mondjuk az első 2 gyerkőcöm is előbb jött két héttel,szóval bármi lehet. :)
Talán babona is,hogy most nem szeretném tudni a nemét a kicsinek amíg meg nem születik...meg akkora meglepetés lesz majd így. :D

Angeltina!
Igen,a legfontosabb,hogy egészséges legyen,és az is lesz itt minden baba! :)

Ica!

Jobbulást kívánok Olívkának!

Mi még nem mondtuk el a bébit senkinek(rajtatok kívül :D ),várunk szerintem a 12.hétig...

Edit!

Nekem is nagyon gyorsan nőtt a pocakom a 2.babánál ,legalább előre engednek majd a boltban a pénztárnál :lol:

Émelygésre olvastam még régebben egy olyan módszert,hogy lefekvésnél oda kell az ágy mellé készíteni egy zsemlét egy pohár tejjel és ezt el kell fogyasztani reggel ébredés után,így megszűnik a hányinger,stb. Nem tudom segít-e, de ha már semmi sem,akkor esetleg ezt is meg lehet próbálni...

Liliom!

Na hát lehet,hogy én is meg fogok őrülni a kíváncsiságtól,de csak kibírom valahogy :D Viszont attól félek,hogy véletlenül kikotyogja a doki,vagy én látom meg az UH képen... :?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
soya
Balaton
 
 


Ica:jobbulást Olivkának,sajnálom,hogy a kiruccanásotok nem jól végződött. :(
Bogyó:hova mész a 12 hetesre? Én 20-ra kaptam a klinikára,de miután voltam a védőbe lehet,h átkérem magam a terhesdiagnosztikára,mert a dokim is ott van(Dr.Sári) és akkor oda fogok járni tanácsadásra is. :D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!


Kellemes hétvégét mindenkinek!

Angeltina! Én 21-re kaptam időpontot a MÁV-ba megyek, mert ott dolgozik a jelenlegi dokim. Sári még itt dolgozik? Én úgy tudtam elment Kecskemétre, itt még vezethet le szülést? Amúgy ő is szimpi doki volt nekem, csak nagyon sokan voltak nála. Utána a Vasasba fogok menni a körzeti védőnőkhöz, bár már annyi minden változott mióta szültem, hogy nem is tudom pontosan még hova kell mennem :D Az én védőnőmet is csak a 12. héten látogatom meg nem sietem el a dolgot.

Soya! Igen benne van a pakliban hogy valahogy mégis kiderül. Egy jól sikerült ultrahang kép és máris minden kiderül :D
Most jót nevetek magamban, mert az előző terhességemnél, ahogy rátette az orvos a hasamra szerkezetet, a lányom széttárta a lábát, azt mondta nem titkolja magát a kishölgy, eléggé egyértelmű volt hogy lány lesz. Még én is felismertem pedig nem vagyok ultrahangdiagnoszta.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk doktornál. Most kb. 2 napra megnyugodtam. Az UH-n láttunk két tökéletes babát, tökáletes szívműködéssel :lol: :lol: :lol: :lol:
UH-s méret szerint egyik baba 7+1, a másik 7+6.
Egy gond persze van... van egy kicsi vérömleny az egyik petezsák alatt. Doktor szerint nem kell aggódni, mert eddig nem okozott gondot (vérzést).
Persze, ez engem nem nyugtat meg teljesen...
Tudom, én vagyok a paramama felsőfokon... :oops: :?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Mi meg nem mondtuk el a csaldnak, csak anyukam tudja, o sajnos nagyon beteg, es gondoltam hatha ez erot ad majd a kuzdelemhez. Orult is neki, es hat a jokedv es a pozitiv hozzaallas nagyon fontos.

Kepzeljetek tegnap megettem kb ot vecsesi ecetes paprikat, csak ugy magaban, huuu hogy milyen jol esett :D

Remelem Olivka mar jobban van!

Kép

Kép
editmk
 
 


Lauren86! Gratula!! És nem lesz semmi gond! Paramami effektus nem csak nálad van :D Mikor mész legközelebb UH-ra?

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Soya:
Szólj a dokidnak hogyne mondja meg...te meg hunyorogj :lol: hátha úgy nem látod mi van ott. :D

Edit:
Anyukádnak jobbulást!
Én mióta terhes vagyok azóta 2pofára eszem az erőset..még ahhoz is amihez nem kéne.

Lauren86:
Cuki a kép!
Para effektus itt is jelentkezik :lol: én mindig mindenen parázok!
Bár nálam közre játszik hogy állandóan a halállal álmodom,de már évek óta... :cry:

Szép hétvégét mindenkinek,megyekés összedobok egy tepsi almás pitét míg lánykám alszik.
Utána meg baráti bogrács party!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Bogyo:hát én is ennek a tudatában voltam,és így elég nehéz volt megtalálni,miközben itt volt a közelben :D nála szültem mind három gyerekem és a méhenkívülit is ő csinálta :D benne bízom igazán és mikor terhesség előtt felkerestem meg is mondtam neki,hogy csak akkor vállalok,ha ő vállalja :) magánrendelésre vállalt,de szokott lenni a Vasasba és a klinikán is :) ügyeletben.
Lauren:nagyon gratula :) nagyon sokat pihenj és hidd el,hogy minden rendben lesz :D
Liliom:jó bográcsozást :)
Csajok:gondolataink meghatározzák a történéseket,úgyhogy semmi para effektus :D minden rendben lesz mindenkivel :D azért vagyunk egymásnak :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Csak belestem, olyan rohanás van itt, hogy az eszméletlen...

Mi ma mondtuk el, mert mire legközelebb ilyen nagy családi összejövetel lesz, akkor már elég nagy lesz a hasam, az úgy gáz, telefonon, levélben meg megint csak... :/

UH-khoz, szívdobogáshoz nagy gratula!!! Lauren, nagyon szépek a babáid :)))

Ica, Olivkának jobbulást!

Soya, üdv itt :)

Liliom, akkor nálatok sem semmi az EÜ...

Mi jól, tünetek egyelőre nekem is elmúltak, nem tudom, visszajönnek-e még. Fiammal anno 5+5-nél jöttek vissza. Sosem felejtem el, tusoltam, lehajoltam valamiért, és egyszer csak telehánytam a kádat :shock: de ezt úgy, hogy se hányinger, se semmi. Na, utána már volt hányinger is :D Szóval, még nem temetem...

Most megyek, lepihenek, hulla vagyok... :)

mimoka77
Külföld
 
 


Lauren, gratulálok! :) Ettől a csodás képtől annyira, de annyira szeretném már én is, hogy szeptember legyen!

Angeltina, neked is! És drukkolok neked a csajszihoz. Pont ma kaptam magam rajta, hogy már nem is ragaszkodok annyira a lányhoz, pedig az első napokban, mikor kiderült, nagyon kislányt szerettem volna, elmúlt. :)

Soya, üdv! Örülök neked! :)

Most már lassan körvonalazódik nekem is, hogy kihez megyek, az egyik ismerősömnek szintén négy császárja volt, és a dokija most az I-es nőin van, ahol szintén be lehet menni apukának császár közben. A Péterfyben az előző dokimnál is, de sajnos róla most olyanokat olvasok, hogy nagyon pénzéhes lett, és nekünk nem igazán fér bele, hogy magánrendelésre járjak 15ezerért és szülésre is százötvenezret fizessünk...
Kicsit aggaszt, mert ahova most mennék, női doki, és nekem azok eddig nagyon nem jöttek be, de reménykedek :) Szóval jövő héten bejelenkezem hozzá, és végre én is megnézhetem a kis picikénket.

Én is parázok időnként, hullámokban tör rám, máskor meg nagyon nyugodt vagyok, hogy minden tökéletesen rendben lesz :)

A mi környezetünkben szerintem mindenki tudja a picikét. Lehet, hogy korai volt, de elég nagy érzelmi löket volt, hogy jön, könnyebb volt, hogy beszéltem róla sokat :) És úgyis minden rendben lesz.

Tünetek... Nekem most újra előjött az émelygés, és elkezdtem görcsölni is, gondolkozom rajta, hogy önkényesen elkezdem adagolni magamnak az utrogestant, eddig mind a háromnál kellett, miért lenne most kivétel?

kikocska
 
 


kikocska:nekem mindhárommal sokat keményedett a kezdetektől a pocim :( de nekem a magne b6-ot kellett szednem fokozatosan nőtt az adag(3x2-re) Én ha most egy kicsit is úgy érzem bekapok 1-2-őt :) nekem bevált ez is. De mindenkinek van tapasztalaza a saját szervezetével :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Lauren, nagyon jo a kep :)
Minden rendben lesz az ikrekkel, ne aggodj! Persze konyebb mondani mint nem aggodni, de nekik is jobb ha lazabbra veszed ;)
Persze en is aggodom igy az uh elott! Amugy nem nagyon van idom ra mert Olivka mellett szinte semmire nincs idom annyira lefoglal.
Olivka jobban van, de meg mindig taknyos es neha kohog is (lehet hogy a takonytol), szerencsere laza nincs.

Kikocska, utrod van vagy lehet venni veny nelkul? Ha a haziorvosnal kersz egy vertesztet (olyat ami a progreszteront is mutatja) biztosan kiderul hogy kell-e vagy sem. De lehet hogy ez nem ilyen egyszeru?!

En Magne-B6-t szedek, napi 1-t (meg persze az utrot a lombik ota...valooszinuleg a 10-12. hetig) En azert parazok egy kicsit mert tul sokat emelgetem Olivkat es hat nem konnyu a kiscsaj (11,5 Kg)
Meg nem jar onalloan, allandoan olbe kereckedik, meg hintaba be-ki, etetoszekbe be-ki...szoval sok ez nekem ugy erzem :(

Hova mentek 12. Genetikaira?
Az en dokim maganrendelesen annyira rossz az uh, hogy muszaly elmennem mashova (na meg engem meg is nyugtatna ha mas is atnezne a babat)
En az Istenhegyire szeretnek majd menni. Olivkaval is ott voltunk miutan az AFP nem volt tul jo es nagyon rendesek, kedvesek es profik voltak.

Kép

Kép
ica79
 
 


Jó reggelt!

Bogyo
Szept. 7-én megyek legközelebb UH-ra. Vagy hamarabb, ha nagyon előjön a paramamiságom :oops: :?

Liliom
Miért álmodsz a halállal? Valakid meghalt?

Angeltina
Az eszem tudja, hogy nem kellene ennyire rettegni, de a belsőmnek nem mindig tudok parancsolni! :oops: :wink:
A gondolatelterelés sem mindig segít :cry:
Én úgy tudom, hogy a magne-b6-ban nagyon kevés a magnézium. Nekem a pezsgőtablettát javasolta a doktor...

Mimoka
Olyan kifejezett kismamás tüneteim nekem sincsenek. Inkább csak bizonyos szagokat nem bírok...

Kikocska
Én is használom az utrogestant meg kapok progeszteron injekciót is...

Ica
Én is emelgetem a lányomat...
A 12. heti UH-ra a doktoromhoz megyek a kórházba. Egyébként is oda szoktam menni, nem a magánrendelésére. Bár nekünk a beültetés előtt volt genetikai vizsgálatunk... az embrióinknál nem találtak kromoszóma-eltérést. Ha az UH-n mégis lenne valami gyanús, akkor csináltatok mindenképpen magzatvíz-vizsgálatot.
Az Istenhegyen nálam nem voltak profik :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Lauren, nem emlekszel hogy kinel voltal az Istenhegyin?
En egy pasinal voltam, de nem emlekszem a nevere....a regi MAV korhazban dolgozott. En nagyon meg voltam elegedve vele.
Most a Hajdu Krisztinahoz szeretnek bejelentkezni (o is MAV-os) nagyon sok jot irnak rola

Kép

Kép
ica79
 
 


Lauren 86:
Anyukám halt meg mikor még gyerek voltam..de már előtte is álmodtam ilyeneket..

mimoka77:
Igazábol ugyan azok a vizsgálatok megvannak mint otthon csak a 8.héttől(terhesség a terhesség)
Első babámat is ebbe a rendszerben szültem és teljesen megvagyok mindennel elégedve.Más rész nem rágják le az emberről az orvosok a húst (pénz miatt).
Minden ingyenes.
Szülésem is fantasztikus volt.Alap hogy az apa bent van és ha nincs gond a szülésnél,besegít.
Nekem egy élmény volt és csakis itt szülnék.
Tudom aki az otthon rendszerbe van annak kicsit sokkolóak ezek a dolgok.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

soya: üdv a csapatban! Én biztos nem bírnám ki, hogy ne tudjam meg minél előbb a kicsi nemét!!!
ica: úgy néz ki mindenki hoz haza a nyaralásból betegséget :( Jobbulást a csajszinak!
lauren: én is paramami vagyok :roll: De minden rendben lesz!!! Úgy szeretem az uh képeket nézegetni! Ikrek miatt pedig különleges! :)
edit: Jobbulást anyudnak!!!

Mi még nem mondtuk el és remélem hogy nem is sejtik... külön élünk, más városban, hétvégente megyünk ha megyünk... most pl nem voltunk mert férjemnek megint előjött a lumbágója :cry: :(
A másik amiért nem akarom közölni, hogy 12. hét után szeretném csak nyilvánosságra hozni (én nem szeretem az elment baba utáni vigasztaló szavakat), és Nórinál is pl el akartam mondani nagynénéméknek erre kiderül, hogy sógornőm már rég kikotyogta annak ellenére, hogy kértem, hogy csönd legyen.... Anyu is egyfolytában panaszkodott, hogy olyan rossz magában tartani.... szóval most remélem meglepi lesz... a tüneteket mindenesetre nem említem... még gyanús se legyen... :D És a "hatalmas" pocakomat is bő ruhákkal palástolom :? Mert nekem is iszonyat megnőtt annak ellenére, hogy még sehol sem tartok! szinte...
Mondjuk anyuéknak lehet a 10. hét környékén elmondjuk... még meglátjuk.

liliom: részvétem anyud miatt! Én vetélésről álmodok pár napja :(

Én is parázok kicsit a lányom 12,5 kg-ja miatt. Ő meg most nagyon anyás lett és nem jó neki, ha ülve ölelkezünk, fel kellene állni és sétálgatni vele... na ezt annyira már nem csípem ezért extra hisztik vannak :( Remélem leszokik róla, már jó ideje próbálom erről leszoktatni, de eddig totál sikertelenül... :( :?

Csütörtökön doki :D

Nem tudom, hogy vagytok vele de nekem annyira jól esik most ez a "hideg"! :)

Tüneteim meg nekem olyan egyszer vannak egyszer nincsenek. A szagérzékenység az általános, lassan kitiltom magam a konyhából, meg az egész lakásból mert mindenhol nyers hús szagát érzem :( Már maszkban rohangáltam a hétvégén, de azon is bejött a szag :( Meg a kaja gondok... nem esik jól semmi (még a csoki sem :lol: )
Én is szedek napi 1 Magne B6-ot, lehet ez miatt vagyok jól?! passz

Megy még valaki dokihoz a héten?

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Dormina:
Jelentem én holnap..hurrá,végre végre!

Ma még van egy túlélésem,gyereket fogászatra kell vinni.Semmi extra nincs gond a fogaival szokásos rutin vizsgálat,de ma már reggel kijelentette ő "utálja a fogorvosnénit" :?
Drukkoljatok 12:30körül hogy ne őszüljek meg teljesen! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!!

Jaj, de jó nektek , hogy mentek uh-ra. Majd kérjük a beszámolókat. Én a 6. héten voltam és majd csak a 12. héten kell mennem újra, az még olyan messze van.

Dormira! Hideg nekem is jól esik, már nagyon elegem volt a hőségből.

Editmk! Anyukádnak sok erőt a gyógyuláshoz!

Angeltina! Akkor jó hogy megtaláltad a dokidat, és vállal is. :D

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


En ma voltam az elso uh-n ....2cm-es dobogo szivecskeju babank van :)
Ezennel a Kaali elbocsatott minket, holnap felhivom a ngyogyaszomat es szerintem a heten meglatogatom a vedonot is :)

Lauren, nekem mar csak a hetvegeig kell szednem az utrot (10. Hettol mar nem kell)

Kép

Kép
ica79
 
 


Liliom4: a tv-ben mindig kicsit irígykedve nézem a szülőszoba műsort:) pont azért mert ott nem paráznak,hanem a természetre bízva segítik a szülést :) ez nekem tetszik. Nálunk ehhez képest teljesen más.Bár kíváncsi vagyok mennyit változott 10 év alatt a dolog :)
Lauren:tudom könnyű mondani,hogy ne aggódj,hisz ezek anyai ösztönök :) csak nem szabad túlzásba vinni :)
csajok,remélem mindenki jól van. Emlékszem én is sokat cipeltem a nagy pocimon a kétéveseket :) de nem lett bajom,mi nők sokat bírunk :) persze csak bizonyos keretek között.
Na most megyek majd folytatom

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


ica79
Gratulálok a dobogó szivecskéhez! Már 2 cm! :)

liliom4
Gondoltam ám Rátok! Remélem minden jól ment a dokinéninél!

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Dormira:
Köszi túléltük!
Szépen megtudták nézni a szájacskáját ,fogakat..kedvesek aranyosak voltak mint mindig...ráérősen elbeszélgettek vele mi lesz így felengedett.
Megdicsértek minket is hogy nagyon szépek a fogacskák :D
Bár e felől kétségem nem volt mert mossa rendesen.
Kapott egyből új fogkefét,hazaérve 2* is megmosta a fogát:lol:

Imádom hogy első körbe a beszámoló az honnan jöttünk mióta vagyunk itt és úr isten a gyerek 2nyelven beszél. :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Tudnátok nekem abba segíteni honnan lehetne babaruhákat otthonról rendelni(persze akik szállítanak külföldre is)
Nem vagyok nagy kereső guru de eddig csak használt ruhákat találtam.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Liliom, itthon szerintem nagyon dragak az uj babaruhak :(
En az angol ebayrol vettem hasznalt ruhakat a kislanyomnak (kupacokban mert ugy nagyon olcso) es szinte ujak annyira szepek!

Ma voltam vedononel, van kiskonyvem :)
Mar csak a nogyogyaszt kell felhivnom....utana meg korzeti orvoshoz is kell mennem, na meg fogorvoshoz!

Kép

Kép
ica79
 
 


Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm,hogy itt lehettem egy kicsit,de sajnos nem aktuális már nekem ez a topik. :(
Azért nem adjuk fel..próbálkozunk.:)

Majd vissza vissza nézek,mekkorák már a topik babák:)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
soya
Balaton
 
 


Sziasztok lányok!
Hivatalosan is terhesnek vagyok nyilvánítva!
Eddig minden rendben van véreredmény jöv.hét.
Aztán Uhu.
Majd szemvizsgálatra kell mennem,és a kicsinek extra szívvizsgálatra.
Találkozás a szülésznővel majd...innentől kezdve felgyorsulnak majd az események.
12héttől+calcium.
Hirtelen ennyi.

Soya:
-mért hagysz el minket??????

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Mert nincs baba már..:(

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
soya
Balaton
 
 


Solya:nagyon sajnálom a történteket :( nagyon sok erőt és kitartást a továbbiakhoz. És ha van valami híred gyorsan oszd meg velünk,mert nagyon szorítunk(szerintem mindannyian) :) vigyázzatok magatokra. :)
Nekem is van kiskönyvem ám... De most hirtelen tele is lettem időpontokkal :( régebben is ilyen volt?...őrület mennyit kell menni ide-oda :)...még jó,hogy bizonyos helyeken protekciós vagyok és nem kell várni vagy megoldható munkaidőben :D Én jövőhéten újra láthatom-hallhatom a kis pocaklakót,mert megyek a magándokihoz :)
Babaruhák? Szerintem nekem attól,hogy nagy fiaim vannak szinte nem is kell gondolkoznom mert már rengeteg a talon az ismerősök és rokonok köreiben :D de az még odébb lesz,hogy beengedem a házamba ezeket.
Egyre több embernek vagyok kénytelen mondani,de mindenki :D mindenkinek jó éjt :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: