Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is Oktoberre vajuk a masodik lurkot. :) Oktober 20-ra ha minden jol megy.
Hanyadik heten vagytok?
En meg csak a 4. heten.. van meg egy "keves" ideje odabent.:D

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 


Barbi gratula! Mikor mesz dokkerhez? :)

Uxi, koraszules elleni gyogyszer? En elegge benne vagyok ebben a temaban sajnos,de ilyenrol meg nm hallottam. :shock:
Mire gondolsz pontosan?

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Koszonjuk szepen.:)

Hat nem tudom. Igazabol nem emlekszem mar Dorival mikor voltam eloszor. Te mikor mentel?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Spiroprentet kaptam.
Ez asztma elleni gyógyszer is, de nekem koraszülés ellen adta. El volt teljesen meszesedve a lepényem, 32 hetesen már a legöregebb stádiumban, tele mészgöbökkel.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Gratulálok a babához Barbi!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Koszi.:)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 


Barbi,
gratulálok én is :) Kb. Egyidősek az első babáink :) Nórink most múlt 8 hónapos :) Kíváncsi vagyok, milyen lesz az egyik kicsi, másik pici felállás... :) De mindent meg lehet oldani :) Te már gondolkodtál ezen?

Én kb. 2hét múlva megyek először dokihoz.

Nóri ugyanazon a napon jött, amikorra ki voltam írva. Gondolom 100ból 1 eset ilyen...

Évi
nagyne86
 
 


Koszi, en is gratulalok nektek.:)
Es a masodikkal hany hetes vagy most? :) Na tessek. meg a nevuk is hasonlo. :D Az en lanyom Dora, a Tied Nora.:)
Gondolkoztam mar rajta ,igen. De nem felek tole. Koztem, es az ocsem kozott ugyan annyi ido van, mint Dori es a pici kozott lesz.:) Anyukam azt mondta, hogy nagyon jo volt, mert az ocsemnek szinte semmit nem kellett tanitani. Mindent el lesett tolem.:)
8 honaposan egyedul evett kanallal, es ivott poharbol. 6 honaposan maszott, es 9 honaposan elindult.:) Utanzott mindenben.

Szoval en mar nagyon varom. Szerintem nincs miert aggodnunk.:)

Kb en is akkor megyek majd.

Dori 38+6-ra jott. Elfolyt a vizem vele 8-kor itthon, felkeltettem a parom, 9-re beertunk a korhazba, aztan 17:50-kor megszuletett a kisasszony 3360 g-al, es 57 cm-el. :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék ha lehet. :D
Ma ajándékként Valentin napra teszteltem egy jó erõs két csíkos pozitívat :lol: :lol: :D
29 éves vagyok és õ a 3. babám. Apukájának viszont az elsõ. :)
Van már 2 fiam,9 és 6 évesek.

Készítek vonalzókat.... :)

Nok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nokedli83 2013.02.14 13:29-kor.
nokedli83
 
 
 
 
 


Barbi! Az én babám is október 20-ra várható.:) A kisebbik fiam okt.22-re volt kiírva és 11.-én született. Nagyon örülök,hogy valószínû hasonló természetûek lesznek. :)
nokedli83
 
 
 
 
 


Köszi :) Elvileg a vonalzómon látszik, de ma vagyok 5+4 :) Félni én sem félek, hiszen így terveztük és szerintem jó lesz így a gyerekeknek. Nyilván nem lesz sétagalopp az eleje, de úgyis gyorsan telik az idő...Nekem nincs tesóm, a férjemnek sincs és mindenképpen 2-t terveztünk, kis korkülönbséggel :) Szóval én is nagyon várom :)

Nekem 10-12 perces fájásokkal kezdődött, és 17 óra múlva lett meg Nóri. Nem volt könnyű, de minden pillanat megérte érte:) De itt írták a lányok, hogy minden szülés más és bízom benne, hogy ez könnyebb lesz.

Émelygés ill. hasonló tüneteid vannak? Nekem néha igen, de inkább most éhes vagyok :) Nórinál rengeteget émelyegtem, de azért még nem reménykedem annyira, hogy megúszom, mert még csak az elkövetkező időben fognak tetőzni a tünetek... :)

Évi
nagyne86
 
 


Naa!! Vegre valaki. :)

Es hogy vagy? Emelyges? Nekemiszonyatos..:S

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 


Nokedli83, neked is gratula és üdv itt :)

Évi
nagyne86
 
 


Ohh igen. mar latom ne haragudj.:) Nekunk nem tervezett baba volt, de megis nagyon orultunk annak hogy jon.:)
Hat, en azt mosthatom hogy konnyu szulesem volt. 8 ora vajudas utan (nehezen tagultam) 2 nyomas volt a lanyka.:)
Emelyges van bizony.. Nem is kicsit. :/ A lanyommal nem volt.

Neked miket csinal mar Nori?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 


Köszönöm! :D

Nektek is nagy-nagy gratula!:))

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Engem is "megmázsált" a "védősuna" :).megkérdezte mennyi a versenysúlyom.Mondom,55-56 kg.Azt mondja,el kell ,hogy keserítsem,mert ez bizony 59.De nem keserített el,mert ruhában,cipőben vagyok ennyi,úgyhogy ez még nem gáz.
Pann,eszem ágában sincs átmenni a szeptemberi csoportba,itt tök jó nekem! :)
dina2013
 
 


"védősuna" ez jó :D

Egyébként a kis könyvet csak tőle lehet beszerezni?Az orvos nem adhat?
(sejtem a választ...) :)

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


En ugy tudom hogy csak a vedonotol. :/ De utaltam hozza jarni mikor Dorival voltam terhes.

Ilyet szol nekem a 30. heten: "Ha 2 het mulva jon, es egy dekaval is tobb lesz, nagyon csunyan fogok nezni..." o.O

Utaltam a csajt. De szerencsere mar mas vedonenink van. :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 


...kár...
én sem vagyok velük kibékülve...mármint szerintem semmi újat nem tudnak mondani,max idegesíteni az embert különféle kérdésekkel és megjegyzésekkel,mérésekkel.

Az igen...hát nézzen csúnyán ha akar :D És akkor a mostanival meg vagy elégedve?Szimpatikus?

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Igen, a mostani nagyon aranyos. Nem beszel ossze-vissza hulyesegeket, nem tart hegyibeszedet allandoan.:D

Szoval igen, meg vagyok elegedve Vele.:)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Premature Baby tickers
barbi92
Budapest IV. kerület
 
 


Én meg remélem, hogy rutinos anyuka lévén majd jól leszerelem és nem mer a súlyommal csesztetni. Arról már leszokott, h hívogasson és tanácsokat adjon a fiammal kapcsolatban. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Hali!

Dina,nyilván. :)

Nok,üdv itt, nálunk is ugyanez a családi felállás, mint nálatok, két gyerek egy apától, a baba pedig már új házasságból.

Védőnőt még nem láttam, az előzőből kiindulva sok haszna úgysincs, úh nem sürgős. A négy kilót az első mérésnél sunnyogtam el, a kezdősúlyt már a +4-gyel mondtam. :) Most is fent van már +2,de nagyon figyelek,h ne legyen belőle 4 a 12. hétre. Ha megy....

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
pann3
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is úgy veszem észre,hogy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dina2013 2013.06.13 08:40-kor.
dina2013
 
 


párom legjobb barátjának a nővére védőnő, most lett babája és azért kaptam pár levelet tőle, h sztem mit h csináljon... ennyit arról amit megtanítanak neki s a gyakorlatról.... :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


sziasztok megint, én ma vagyok a 4. héten, de hát valahol el kell kezdeni, nem?:) tegnap este már egész helyes kis csíkom volt, szóval nem aggódom.
kicsit para ez a görcsölgetés, de 5 perc, jön és megy. szerencsére semmi más nem kíséri, vagyis deeee jó kis hányinger:D
én nem tudom, mikor menjek orvoshoz, azt tervezem, jövőhét elején felhívom, igazából nincs is dokim, mert magánhoz jártam, de szerintem most kipróbálom az SZTK-t. szóval felhívom, megkérdezem tőle, mikor menjek?:)
egyébként nagyon lassan telik az idő, nem?:)
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Barbi! Akkor jó,örülök,hogy sikerült kifogni ilyen védőnőt.:)

Pann! Igen?:) De jó....sorstárs. :)
Én nem fogom mérni a súlyom,mert nincs mérlegem. :D Bár a védőnő biztos rákényszerít néha....
Próbálok én is egészséges nem hizlaló kaját enni,de pl. tegnap is hirtelen minden áron fahéjas almás valamit,(mindegy mit ,de ez a 2 legyen benne), ennem kellett. :)

Fatamorgana! :D júúúj ez jó.:)...hát igen....a gyakorlat más. Meg nekem igazából egy púp a hátamon a védőnő...újat már nem tud mondani,és bármennyire is segíteni akar,nekem csak macerálásnak tűik az egész...súlymérés stb...hát majd leadjuk ami feljön...a kedvencem egyébként amikor az újszülöttet piszkálja...végre elaludna,erre csenget ,majd megfogja a hideg kezeivel.... :S
stb..stb...

Dina! Drukk a hárpia mentes védőnőhöz.:)

Debramorgan!
De..lassan telik...most az elején azért,mert friss a hír.:) Aztán később azért mert,megyünk UH-ra és alig bírjuk kivárni,hogy láthassuk pocakbabát :) A végén meg azért,mert: Mikor bújik máááár ki? :)

Én még jól vagyok,nincs rosszullét...álmosság meg van,cici fájás is és ennyi egyelőre.
Pici "barnázás" az normális ugye? Úgy emlékszem Samunál is volt...

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Barbi, Nóri forog ide-oda, szeret ülve játszani és annyit "beszél", hogy csak na :) a védőnő a mászással szekál, de mondtam neki, hogy biztosan eljön annak is az ideje...nem tudom minek kellene sürgetni a dolgokat, hiszen minden babának megvan a maga ritmusa, tempója.
Dóri miket csinál? :)

Az émelygéssel kapcs.: néha van, de inkább cicifájdalom, feszülés és néha úgy érzem, ülő helyben el tudnék aludni...Nórinál nagyon émelyegtem már ilyenkor és csak 1-1 keksz, valamint natúr joghurt segített... Bízom benne, de nem hiszem, hogy ezúttal elkerül a dolog, hiszen a tünetek még csak most kezdenek majd erősödni...

Lányok, a védőnőhöz való járkálás nekem is púp a hátamon...nekem meg híznom kellene, mindig azzal szekált az első terhesség alatt is, hogy szedjek fel, összesen 6-7-kg híztam babástól, Nóri 3050gr-mal jött a világra...173 cm vagyok és jelenleg 58 kg. Én jól érzem magam így és nem fogok stresszelni, ha a baba rendben fejlődik, ezúttal nem fogok ezen rágódni...ilyen az alkatom és kész :) mostanában Nórival kapcsolatban is meghallgatom és mindent a saját belátásom szerint csinálok, ami nekünk jó. :)

szép hétvégét mindenkinek! :)

Évi
nagyne86
 
 


A 6-7kg teljesen jó. De szerintem az, hogy ki mennyit szed fel,teljesen alkati kérdés,nem lehet általánosítani. Olyasmi ez mint amikor a babákat hasonlítgatják,kié mászik kié nem...:) Ha egyformák lennénk elég gáz lenne :D

Ez volt az ajándékom a páromnak...én varrtam a bárányt :D :)
De a legjobb a csíkokat nézegetni. :) Kép

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Őrület, de úgy feszít a méhem, h nem igaz és ráadásul érzem h tisztára fell vagyok fújódva és még az is nyom... hajrá renyhe izmok. :P

Most nézem, h keresik a terhesnaplós Mimi utódját, nem jelentkezik valaki? :D Én fontolgatom, de tuti h tele lenne parás részekkel azt talán meg mégse kéne... :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


noki, cuki a bari :D Tegnap ezt volt az aji? :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


köszi :) igen ez volt az egyik (fő) ajándék:)

Olvastam én is a naplós felhívást,de szerintem kihagyom :D

Pihenj,ha tudsz,talán abba marad a feszítés....nekem csak zsibbad picit. :shock: :)

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Néha nekem is feszít a méhem,dehát nő folyamatosan,gondolom,azért van. :) Már egy farmernadrágomat sem tudom begombolni,lassan el kell indulni beszerezni valami ruhákat.
Nokedli,ez marha szuper kis ajándék volt,nagyon tetszik! :)
dina2013
 
 


De aranyos ez a bárány, ügyes vagy! :D


A mi gépünkben lehet a hiba? Akinek lilypie-os vonalzója van, senkiét nem látom, csak a kódokat a vonalzó helyén :(

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


A saját vonalzóim látszanak, de sem Nokedliét, sem Fatamorganáét nem látom.
Jaj nekem is kellene védőnőhöz menni, 3 és 1 éves státuszvizsgálatra, s akkor egyúttal a baba miatt is. Nem nagyon vagyok oda én sem a dologért, csomó adminisztrálás.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi lehet h a profilodba kene allitani valamit, usbhtml ilyesmi kodok engedelyezese. De ez csak tipp 8)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Noki apa mit szolt az ajihoz??? :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Köszönöm, igen, a profilban be kellett állítani, hogy HTML engedélyezése. Most már látom én is a vonalzókat.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Aztaaaa mekkora profi vagyok. :D
Orulok, h sikerult! ;-)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csajok,ti is vagytok úgy,hogy egyik nap feszít a hasatok,érzitek,a másik nap meg mintha nem is lenne ott semmi? Olyan fura.
Ez a cicifájás mikor múlik el?Mert azt olvastam,hogy elmúlik idővel.
dina2013
 
 


Sziasztok!


Dina, nekem reggel "semmilyen" érzés, és ahogy halad a nap, úgy kezd el feszülgetni, és nőni. Nagyon fura, de estére mindig megnő a hasam...még jó, h csak kora du-ig dolgozom. Vmikor mondjuk úgy is el kell mondani a mh-en. :roll:

Cicifájás: nem tudom, de sztem már elmúlhatna. :?

Fatamorgana, ez egy hétfői uh-ot jelent, igaz? Apa is megy?

Deb, mi elmentünk az 5. héten, de kár volt, csak rosszabb lett, mint volt, mert elbizonytalanítottak, úh sztem várj a 6. hétig, ha kibírod. Mi a 6. héten is elmentünk (fizetősre), h biztosat tudjunk, és akkor már minden tökéletesen látszott. :wink:

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
pann3
Budapest
 
 


Pann,én is így vagyok,hogy reggel semmit sem érzek és délutánra már feszülget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dina2013 2013.06.13 08:42-kor.
dina2013
 
 


Igen mi mindig 1utt megyunk apaval, igy hetfon is. :D
Has feszko detto,de a cicimnek semmi baja... :roll:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!:)

Köszönöm a bari-bókokat :D Apa reakciója,amikor észre vette rajta a tesztet: (mivel még életében nem találkozott terhességi teszttel),az volt, hogy:Ez...ez....most aaaz???
:D
Mondom:Igen az bizony.:)
Erre elérzékenyült...:) Aztán a bárányt is megdicsérte azért :D

Dina,a cicifájás pár hétig tart elvileg,gondolom ez is változó.

Fatamorgana, jujjj de jó,hogy mindjárt láthatod pocakbabát!:)

Mi ma farsangi buliban voltunk, nagy fiam 2. lett a mezei zsurló jelmezében. Lónak öltözve,szülinapi zsúr kellékekkel. :lol:
Az első egy mosógép lett... nem értik a helyiek a poént :D

Ti éreztek valamit a baba nemét illetően?

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Pann!
Gergőnek boldog születésnapot!:)

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


en gordonnal 3x megalmodtam h fiu,de teso nm uzen... :P

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dina2013 2013.06.13 08:44-kor.
dina2013
 
 


Én úgy érzem,hogy leányzó lakik a pocimban.
Amikor a nagy fiamat vártam,azt álmodtam,hogy lány lesz:)

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


írtátok a has dolgot, hát nekem is pont így van. reggelre teljesen lemegy a fezsülés, meg a poci, aztán eszek, teszek-veszek, visszajön, estére meg akkora, mint egy lufi:) jó feszes is. sokszor odanyúlok amúgy egy nap, most éppen milyen:)
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Sziasztok! Ismét itt. :)
Kicsit esemény dúsra sikeredett a hetem. Bementem sürgősségire pici vérzés miatt és bent is tartottak.
Lecsapoltak egy csomó vért de legalább tudom Minden rendben van és már elvileg jól fejlődő élő embrióm van :) Viszont most még feküdni kell sokat + MagneB6-ot szednem emelt adagban. Szerencsére nem barnázom és vérzem.
Nálatok mi újság?

Lilypie Pregnancy tickers
angel100
 
 


Szia Angel!

Hű...gondolom,jól megijedtetek....
De a lényeg,hogy minden rendben!

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: