Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Engem Nócika kért meg, hogy tegyek fel képeket a babakocsiról és a kiságyról. Ennek teszek most nagy örömmel eleget.
Így ismeretlenül is kívánok nektek nagyon sok boldogságot, örömet, és kitartást a babá(k)hoz!

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Na megjöttek a képek! A képeket még az eladok csinálták! Kocsi sazép is jó is és nagy is! A sulyával van csak gondom! Minimum 15kg!
A babaágyhoz meg ne ezt a huzatot képzeljétek el, hanem én varrok bele másikat! Nekem ezek nem tetszenek! Majd a totális kész állapotában is kaptok képet! De azzal még ráérek! Időm mint a tenger!

Pendi! Itt is nagyon köszönöm a képeket!

Patr! Te kérted a legjobban a képeket, de még a pociképemet sem láttad! Szontyolodott vagyok!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

szerintem jó a kocsi is és az ágyikó is.

Igen megyek 16-án reggel, azt még nem tudom hogy a szülőszobánál leszek vagy a nőgyógyászaton. Párom is jön velem.

Teszek képeket, amik pénteken készültek

Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi! Jók a képek! Nagy buli volt nálatok! :D :D :D zoltán napot tartottatok??
a korházba ti hányra jöttök?? Én már tudod korán ott leszek! De most csak éhgyomrira megyek igy aránylag hamar is végzek! Majd rád csörgök! Ha zavarlak akkor ugysem veszed fel és akkor majd ott talizunk! Én tudod ott leszek diabéteszen!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika a férjemnek a nagybátyjának volt a 60. szülinapja és egy meglepetés szülinapi partit szerveztek neki a lányai Kiskunlacházán egy étteremben.
Szerintem mi kb 8- fél 9 között érünk oda.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi! De jó is az ilyen meglepi partik! Én is szeretem pláne szervezni! Az olyan izgalommal tölt el!
Jól van én akkor még szerintem ott leszek, de mondom majd csörgetlek! Oksi???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, most akartalak leteremteni, hogy miért nem figyelsz, de most nézem, nem küdte el ez a dög gép a képeidet méltató hsz-omat :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

SZóval, valami olyasmi volt, hogy
yyyyyyyyessssssssssssssssssszzzzzzzz
ezért érdemes volt eddig várni!!!!!!!!!!!!!!
édipoci :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia Patr! Köszi, de örülök, hogy nem kellett leszurit kapjak! A lényeg, hogy minden a helyére került! :D :D :D :D :D
Köszönjük a diccseket! A babom és jómagam nevében! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, mi a sz@r az a leszuri???????????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grétsy behalna :shock:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Drága Patr4 A leszuri=leszurás, lecseszés stb......!!!!!
És ki halna be?? Ki az a Grétsy??? Na ezt most én nem vágom!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Grétsy László nyelvész.
Anno volt egy nyelvművelő műsora a tv-ben. De sztem TE akkor még a világon sem voltál... :P :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok
Ma van Réka szülinapja. Tegnap tartottuk. Hoztam nektek egy pár képet.

Kép Kép Kép Kép keresztanyjával Kép Norbival Kép Kép Bettivel Kép dédivel Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Patr! Köszi! Tényleg nem ismerem!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi! A pici lányodat isten éltesse! Micsoda torta! Naon feneséges lehetett! Most én is ennék, de nem gond minjá lemegyek krémesért nem szursz ki velem!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Köszi Nócika.

Láom nagyon kihalóban a topik megint:( Nálunk minden rendben, ma voltam reggel terheléses cukor kontrollon, most valahogy sokkal könnyebben és gyorsabban megittam, és nem is voltam utána rosszul. Mikor letelt a2 óra megmértem cukor mérővel is, úgy 7 volt, az tökéletes, de majd a vénából vett lesz a mérvadó, remélem az sem lesz több.
Este pedig dokihoz megyek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok

Megjöttem a dokimtól. Megvan a laboreredmény is, ott is 7 lett a cukor, viszont a vasam nagyon rossz lett, 1 hónap alatt nem változott semmit, hiába szedem a gyógyszert. kaptam másikat. és 4 hét haladékot kaptam, ha addigra sem emelkedik akkor sajnos vénás injekciót kapok.
Uh is volt, minden rendben van, szép nagy méhlepényem van. Babó jól érzi magát odabent, 1 héttel nagyobb a koránál. Eszerint június 26 a szülés, de minden marad a régiben. Méhszáj zárt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Örülök, hogy minden jól alakult a végére! Tegnap én kicsit kiakadtam a dokitól ezért dühömbe elmentem shoppingolni! :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem kb 1 hét mire eredmény lesz! Na majd meglátjuk! De mint mondtam oda ahoz a némberhez nem megyek többet!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika jól teszed. Elég bunkó volt. Én is megfűztem a dokimat hogy ne kelljen vissza mennem a diabetológiára, így hogy minden rendben van. De nem kellett sokáig fűzni, szerencsére.

Mit vettél?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Szia Vera! Gyönyörü a kkiscsaszid! És örülök, hogy minden rendben vele! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nócika 17 hét
jézusom rohan az időőőőő

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szia Betti!
Igen rohan az idő! Már lassan a félidőben járok! El sem hiszem! És a jövöhéten talán megtudom mink lesz pöckös vagy pöcsös!!! :D :D :D :D :D :D :D már naon várom!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mit szóltok ehhez a cikkhez az anyatej károsságáról?
rékámat 2és fél éves koráig szoptattam dorka is javában szopik még
és nem is akarom másképpen
vélemények?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betty! Én ugyan még nem szoptattam, de ezek után is ugy gondolom mint eddig a dán kutatokkal ellentétben, hogy ez hülyeség! Elöször is ma már mire nem mondják, hogy káros???? Mindenre ezt mondják! Meg te is én is felnöttünk és nem hiszem, hogy ebbe halunk bele! Sőt szerintem az anyatejen felnött gyerekeket ÉN kihangsulyozom ÉN sokkal egészségesebbnek tartom mint a tápszereseket! Jó akinek valamilyen okból nincs teje az nem tehet róla de szerintem ez akkor is hülyeség! Mennyi állat és emberek millioi szoptatnak?? Szerintem ez a természet rendje! Ez eddig is igy volt és eztán is igy lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Betti!

Peti 21 hónapig szopott, Eszti is szopik még rengetegszer, éjjel is 2-3x. Szóval szerintem sincs ennél jobb, legalábbis én így gondolom, pláne lásd a kínai tápszerbotrányt.

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


igen én is így látom hiszen rékámat is csak dorka pocaklakósága miatt szoktattam le mert akkor már igen kellmetlen volt nekem de akkor már ő majdnem 3 éves volt
dorkánál se szeretném másképp de majd ez rajta múlik amíg kéri adom
most is még csak 1x eszünk gyümit mellé most kezdett főzit kostolgatni
már áll és néhányat oldalralép a bútorok mellett mászik 4 fogunk van egy kis helyzetjelentés
viki mi van veled el vagy tűnve
bár sejtem az okát amiért én is nincs időőőő!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Betti!

Köszönjük megvagyunk, bár Petivel tegnap megint ügyeleten voltunk este, mert belázasodott! :(
Eszti nagyon gyorsan mászik, bárhol feláll, fal, ablak, szekrény, szinte akárhol, de el még nem indult. Tud oldalazva közlekedni az ágy mellett, a járókában, olyan helyeken, ahol van mibe kapaszkodnia, de vezetni még nem lehet, és nem is akarom erőltetni, majd elindul, ha akar :wink: Fogakból 8-nál tartunk, lent is, fent is 4-4 van már. És nagyon szeret fogat mosni. :) Szinte mindent eszik már, eddig csak a sütőtök a mumus, azt nem eszi meg, de ennél nagyobb bajom ne legyen. Beszélőkéje viszont szupi a kiscsajnak, már megy : anya, apa, kaka, szia, pá-pá, km-km (=kérem) mam-mam (=kaja) néha már megy a pe-pe (Peti) is. :D

bocs, ha hosszú lettem. :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki! Gyönyörü Eszti baba! Nagyon kis ügyesen áll már!!

Én holnap megyek a 18. heti uhura! Már nagyon izgulok! Vajon tartom a lányos topikot vagy beszálok Kata mellé és fiacskám lesz???? :wink: :wink: :roll: :roll: :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nócika!Holnap várunk ám a hírekkel!!Én fiúra tippelek :wink:

Gabi!Boldog születésnapot Rékának!!!!Nagyon jók a képek!Milyen nagy már a pocakod.Hogy érzed magad?

Viki!Hihetetlen,hogy már mekkora Eszter!Nagyon ügyesen ál már.Még 2x-3x eszik éjjel.Nem semmi.

Többiek merre vagytok?

Zsuzsa!Te,hogy vagy?Hány baba van a pocidba?(erröl lemardatam)

Tegnap megkereszteltük a kisfiamat aki egyébként tündéri és elkezdett elöre kuszni hihetetlen ütembe fejlödik :lol: Mától drukoljatok mert beírattam Zsófit az óviba és nem biztos,hogy fel veszik :cry:diszités(anyukáméknál volt mert nekünk 56nm a lakásunk) Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kat! Én szinte mindennap írok! majd holnap is írok! Bár azért te is jöhetnél gyakrabban!
Zsombi nagyon aranyos! És ez a terités fantasztikus! Nagyon csinos a kis Zsombi! Holnap jövök és világgá kürtölöm amint tudom, hogy mi zu van!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy nem voltam eddig, nem nagyon volt időm jönni, meg a netet is csinálták, és fáradt is voltam.
Vasárnap elmentünk 4 d uh-ra a Kenguruba, de soha többet nem fogok oda menni. Már nagyon akartam látni, hogy milyen lehet meg mekkora, ezért láttam a honlapjukon hogy gyorsan adnak időpontot és hétvégén is ami nálunk külön jó, mert akkor páromnak sem kell később bemennie a munkahelyre vagy hamarabb eljönnie. Szóval elmentünk ide. 40 perc volt a vizsgálat. Ami gyakorlatilag csak 2D volt, amin nagyon jól látszódott a baba, szembe volt végig velünk, de amikor átkapcsolt 4 d-re akkor az égvilágon semmi nem látszódott csak egy homályos paca. Amire ráfogta a nő hogy a gyerek befordul a méhlepény felé. Na de akkor a 2 d-n miért lehetett látni rendesen szemből az arcát. A 4 d-n még a lábait kezeit semmit sem tudott megmutatni mert minden tök homály volt. Egy db képet ne tudott adni, mert nem volt mit. És persze fizetni is kellett. Én marha meg ki is fizettem. Úgy hogy felhívtam a Praxist eddig mindig odamentünk és adtak időpontot holnap reggel 7:40-re. Ott tudom hogy rendesen megcsinálják, lelkiismeretesen, és értenek hozzá.
Annyit tudtunk meg ha egyáltalán jól mérte hogy kb 900 g körül van és 1 héttel nagyobb a koránál. De majd kíváncsi leszek hogy a Praxisban holnap mit mérnek.


Gyönyörűek a gyerekek

Kata köszi minden ok. Mostanában fáradtabb vagyok, gondolom amiatt hogy a vasam nagyon alacsony. Talán kezd használni a tardyferon, legalább is a fejem már nem fáj. Legalább is remélem, mert ha nem akkor mennem kell injekciózásra, még van 3 hetem. Drukkoljatok. Derekam is szokott néha fájdogálni, de annyira nem vészes. 4 kg-t híztam eddig.

Mai pocakképek


Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi
nagyon nagyot nőtt a pocid!

nócika nemeével a babának adós vagy :D

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk! Se dvd felvétel se fotót nem kaphattunk mert állitolag az igazgatóság megtiltotta! Na ezt nem értettem! De látnotok kellett volna apát! Ugy ráragadt a monitorra, hogy azt hittem le kell szedjem sőt inkább vakarnom a szemeit a monitorrol!
Csak rossz hireim vannak!
SE nem mutatta meg a kis lábaközét, de ezt még mondhatjuk jó hirnek is! De kevés a magzatvíz! Ettől kicsit kiakadtam! Aszonta a doki, hogy lehet pont most vált a szervezet és épp üritett az ujratöltéshez ezért 3 hét mulva kontroll! Öszinte leszek félek! És mi van, ha nem azért kevés?? Nem tudom van e erre valami orvosság valami csodabogyó! Vagy valami kuruzslás! Majd minjá utánanézek tehetek e valamit az ügy érdekében!!! Ja és, hogy ne legyen fenékig tejfel az élet az én kis manom 1 héttel fiatalabbnak látszik a kicsisége miatt! De ez nem gond ez nem is érdekel! Én is kicsinek meg az apja is kicsinek született! Szal ez nem is izgat!!!!
Méretei:
BPD:38mm
FL:22mm
AC:120mm
A placenta a hátsó falon tapad! Ez ugye jó?? Nem?? Na ezt nem tom!!! Ja és a vonalzomat is átírhatom agusztus 19-re mert ez a doki is azt mondta mint a védőnő csak azt nem tudom, hogy az a köcsög doki most nem tud számolni?? Mert ugye akivel volt a gubanc az 24.-ét mondta! Nem értem ezt! Na mindegy majd csinálok uj vonalzit! Azaz csak uj dátumot!

Sorry, de ezt már tegnap megirtam, csak szarakszott a net igy dühümben kikapcsoltam és csak most kapcsoltam be! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Na hazaértem! 2 órát vártam a dokinál mire idekerültem! Nos a doki kérdi mi van mondom neki az aggodalmami odaadtam neki a pirkámat aszongya no para! Nem kevés meg lényegesen kevés a magzatví hanem kevesebb! Szal aszt kérdi?? Első baba?? Mondomja! Aszongya és közben kedvesen mosolygott aszongya akkor azért parázok! Nem kell félni nincs itt semmi baj! Megyek szépen 3 hét mulva kontrolra és akkor nem lesz semmi gond! Bár nem vettem volna rossz néven, ha csinál egy uhut, de nem tette, de mégis kicsit megnyugodtam!! Most itthon vagyok! Kéne csinálnom ezt azt! Reggel korán megint kibögtem a lelkemet! Tudjátok van egy 7 éves kisgörényem! És már ugynevezetten benne van a korba! Hányt meg fosott valamiért! Kivettem és nem mozdult csak ugy feküdt! Lépet kettöt és lefeküdt! Nagyon megrémültem! Szal csak potyogott a könnyem! Hivtam apát hogy mikor hazajön délután megyünk dokihoz, mert nem akarom még, hogy baja legyen! Szal szerintem csak kell valami vitamin vagy bogyo és attol rendbe jön! Eszik iszik azzal nincs gond és még a kis nozija is nedves ugy ahogy kell! Vettem most neki sok fincsiságot! Szal ma nem nagyon leszek, mert vele szeretnék lenni! Meg asszem ebből a sok zaklatotságból elegem van! Nyugalom kell! Most ki fogom kapcsolni az agyam! Na azért nem napokig nem jövök csak szerintem ma már nem jövök! Holnap majd ujult erővel itt leszek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Voltam a praxisban, minden rendben van. 920 g és párnappal nagyobb:)

Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lanyok!

Latom pand nagyon a topic.

Gabi!
Nagyon szepek a kepek!

Nocika!
Semmi para!

En keszitettem egy par videot Katicanak.
Ha van kedvetek a blogban megnezhetitek.
A heten folyamatosan teszem fel oket, mert harom napig unneplunk, mert harom alkalom van egymas utan.

Magi
Vendég
 


Sziísztok!
Hú, ezer éve nem jártam erre. Ennek az is az egyik oka, hogy a másik topik, ahova irogattam, az már zárt lett egy másik helyen!

Nócika!
Gratulálok a kislányhoz!

magdi!
Katicának Boldog Születésnapot!

Kata!
Szép volt a díszítés, és persze ti is szépek vagytok!

Lizykém egy nagy kópé!
Feláll mindenhol, rámol, a kanapé, dohányzóasztal mentén végig is sétál, és onnan állásból már vissza is tud menni ülésbe vagy térdelésbe. Most mára lett egy lukacska az inyén, ugyhogy csak kijön már végre az első fogacska!

Kép

Kép

Kép

Kép

d.dodó
 
 


hát mi dorkánk is feláll mindenhová és a bútorok mellett már közlekedik és már nem esik el mert leül ügyesen mászva meg mindenhová elju és már 4 fogacska van.

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért, azok olvassák tovább, akik szeretik a természetet, a kirándulást, és szívesen járják / járnák az erdőt kisbabával is.

Készítettem egy kirándulós-babakocsis honlapot, ahol összegyűjtöttem azokat a túrákat, amik babakocsival bejárhatóak. Vannak könnyű, bármilyen kocsival megtehető utak, és nehezebb, csak sportbabakocsival teljesíthető kirándulások is.

www.kirandulababa.turistautak.hu

Remélem sokaknak hasznos lesz a honlap.
Nagyon várom a ti útvonalaitokat is, hogy még több túralehetőség közül lehessen választani. Ha valakinek van kedve küldeni útvonalat, vagy töltse ki a honlapon található táblázatot, vagy csak írja le pontosan, hogy merre járt, és én elkészítem a túraleírást.

Kirándulós fórumot is nyitottam, mert a honlapon még nincs ilyen:
Társalgó - Programok, ajánlatok - "KIRÁNDUL A BABA" - babával kirándulók fóruma

Itt a tavasz, jó túrázást kíván a KIRANDULABABA!
Kép

sushy
 
 


Sziasztok

Tényleg kihaló félben van a topik sajnos:(

Magika sok boldog születésnapot kívánok Katicának.

Dodó nagyon szépek vagytok és gratula afogacskához.

Betty nálatok is gratula a fogacskához.

Nálunk minden rendben van. Már minden meg van a kicsikének. Szépen gyülekeznek a szekrényben. Bútort is megvettük tegnap, majd szerdán hozzák ki. Azért teszek képet róla hogy lássátok milyen, és kérek véleményt hogy milyen legyen a falszín. Gondoltam rózsaszínre, vagy sárga felül, alul bordó és elválasztva valami figurás csíkkal.
Én úgy érzem hogy jobban vagyok és használ a vastabletta, de majd 2 hét múlva kiderül a vérvételből. Remélem jó lesz, nem akarok szurit. Hihetetlen hogy már 27 hetes vagyok, nagyon rohan az idő.
Gyerekek isjól vannak, élvezik hogy itt a jó idő, szinte egész délután kint vannak a kertben, ésmár nagyon várják a kistesót.
Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Hú, mekkora pocid van! Tetszik a bababútor! Hát nehéz kérdés a falszín, mert én szívem szerint a sárga bordóra szavaznék, annyira nem csípem a rózsaszínt. DE így, hogy látom a bútort, nekem nem való hozzá a bordó. Egy olyant tudnék elképzelni hozzá, hogy felül pasztellsárga, alul pasztellrózsaszín (hisz ezek a színek játszanak nagyjából a bútorban is - de ez csak az én véleményem....nektek kell, hogy tetszen) Vagy sárga és barack kombináció (barackszín az egyik gyengém).
Látom nevet is változtattatok megint a babának! :D


Csajok! Egy kérdés!
Szedett valaki Cerazettet? (Gabi, te tudom, hogy igen, de bekavart neked ha jól emlékszem). Mert most március 17-én először rendesen megjött mellette a mensim. Lehet hogy már nem véd a gyogyi? Sőt 30-án fájt is a hasam, a PÉ-t is megéreztem (pont a 14. napon)!

d.dodó
 
 


Katicának boldog szülinapot kívánunk! :) (így utólag :oops: )

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok

Merre vagytok lányok? Nócika te is nagyon eltűntél, hogy vagytok?

Nálunk minden ok, kis csaj sokat mocorog, főleg este apának.
Eddig 5-6 kg hízásnál tartok. Viszont elég sokat vizesedik a lábam, vérnyomásom rendben van. És a folyásom is pár napja több mint szokott lenni, dokihoz majd 20.-án megyek, akkor ezeket megemlítem neki. Egy hét múlva pénteken megyek majd vérvételre akkor azért viszek vizeletet magammal, hogy megnézessem nincs e benne valami baci.
Tegnap megérkezett a bútor is a csöppségnek, már nagyon várom hogy összerakhassuk, de az kb 3 hét még. addigra költöznek el tesómék, és még ki is kell festeni.

És egy kép a pocakról.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lanyok!

Gabi!

Hu jo nagy pocak. Irigy a keves hizasra.

Lanyok!
Koszonjuk a koszonteseket!

A blogban vannak videok, a szulinaprol, Katicarol, Husvetrol, Lego talikrol!

Magi
Vendég
 


Kismamik, nagyon el vagytok tűnve!
Helyzetjelentést kérünk!!!!
Én ugyn az utóbbi időben főleg kukkoló vagyok, de jó látni, ahogy kerekednek a rég várt pocikák!

NEM ÉR ELTŰNNI!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok

Ma reggel voltam vérvételen. Majd délután fél 4-kor lesz meg az eredmény, utána fel kell hívnom a dokimat, és majd eldönti mi legyen. Drukkoljatok hogy jó legyen, és ne kelljen szuri. Nézett a szülésznőm vizeletet is nincs benne fehérje, de azért elküldte laborba is. És szívhangot is nézett. Azt mondta szerinte olyan 2200-2300 g körül van most, viszont nagyon lent van, még 33 hetesen nem kellene ennyire lent lennie, lehet hogy előbb fog jönni. Kíváncsi vagyok hogy hétfőn mit mondd majd a dokim.


Teszek ide nektek egy pocakképet. És egy linket ahol többet is nézhettek.
Kép

http://www.babanet.hu/album/foto.php?album=16244&page=1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem!Olyan sokáig nem írt senki nagyon hiányoztok Csajok!!!!!

Gabi!Hú de szép nagy pocid van!Mennek a drukkok,hogy jó eredményed legyen+++++++

Többiek gyerte már olyan kiváncsi vagyok rátok meg a gyerekekre!!!!!!

Rólunk:Zsófi nagy lány már csak éjszakára kell a pelus de az is tiszta.Zsebi mászik és feláll :shock: :shock: Imád fürödni és enni szerencsére nagyon jó étvágy vab :lol: Éjszakákat is át aludja néha van felsírás de az bele fér :D
Kép özön: Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nos én nem tüntem el, csak nem írt sokáig senki így inkább csak figyelő módban vagyok!
Velünk minden rendben kivéve a cukromat és a vérnyomimat! Most a cukrom diétával ugy tünik rendben van, de a vérnyomimat naponta 2x kell mérnem! Két hét mulva kontroll! Egyébként a kis punim nagyon jól van! Sokat mocizik és már néha látni a pocimon, hogy Ő odabent rendetlenkedik! Amit nem bánok! Sőt!!!! :D :D :D :D :D

Kata! Nagyon kis helyesek vagytok! Pláne azok a meztelen popsis képek nagyon jók!!!! Úgy csippantom mikor a babók meztelen posival vannak!!!! Na az a meztelen igazság!!!!!

Többiek is tényleg írhatnának!!

Gabi! nagyonnnnnyyyon nagy a pocakod! DE bizom benne, hogy jó lesz az eredményed!!! Írj, ha bármi van!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Kata nagyon szépek vagytok, és gratula a lánykádhoz, na meg Zsomborhoz. Ügyesek.

Nócika örülök hogy jelentkeztél mennyi a vérnyomásod? Na és gratula a kislányhoz:) Szép nevet választottatok.

Na és a végére, szerencsére jó lett az eredmény, 104-ről felment 109-re a hgb, azt mondta a dokim hogy arra nem kell szuri, csak szedjem tovább a gyógyszert. Nagy kő esett le a szívemről.

Hétfőn doki, akkor majd többet tudok mondani, hogy a méhszáj hogy áll. Meg lesz uh is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: