Új privát üzeneted érkezett!

Ndombi akkor bulizás van?....

A Tropicarium bizti tetszene Levimnek is!
csieaci80
 
 


Na az tök jó Ndombi,egyedül :lol:
Mikor játszóház????Na ezen a héten nem igazán jó, max hétvége :roll: :?: :?: :?:

őőőő írtam már hogy a gyermekem kissé lusta?nem?na akkor írom. a gyermekem kissé lusta, feláll, elindul, majd úgy dönt, mászva könnyebb.Legalább ingyé van a játszóház :lol: még mindig :lol:
Vendég
 


Hunci, ha sokat mászik, az segít később az agyi fejlődésben, úgyhogy nnem baj, hogy lusta, majd okos lesz, mint az anyája :lol: :lol: 4 diplomával feladtad neki a leckét.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 

 
 

Sziasztok
Tegnap temetesen voltam meghalt Adi dedi papaja.Annyira szerettem,olyan jo volt.Exferjem nagypapajarol van szo.O volt az egyetlen dedipapa aki a kezebe vehette Adit az en nagypapam mikor meg a hasamban volt tavozott.A masikat meg en sem ismertem anyukam egy honapos volt mikor meghalt az apukaja.Anyira sajnalom!
Igen o is ott volt,megkert nezhesse meg a picit.Ma volt.Azt mondta minden heten jonni akar,anyumek aztmondjak egyhonapban egyszer engedjem.Az a no egy pillanatra nemhagyta beken.Alandoan hivogatta,veszekedtek.Mert fontosabb a fia mint o.Hat basszus 2 honapja nemlatta.Vegighalgattam a veszekedeseiket.Velem normalis volt meg neha mosolygott is:De a novel.Na ez sem tart sokaig.

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Marcsitita nagyon sajnálom,őszinte részvétem !
Anyudnak igaza van hallgass rá,jobb egy hónapban egyszer!Ha majd az új párod :) lesz akkor neki is jobb lesz,hogy az exed képét csak egy hónapban egyszer látja..!Az enyém nehezen viselte az elején a heti 2 láthatást...,amúgy a gyereket is rossz irányba vitte ez,mert ott mindent lehetett szabályok nélkül itthon meg szabályok voltak és csak megkeverte őt!De ez sajnos a legtöbb esetben így van, a hétvégiapuka elviszi és "kinyalja" a gyerek seggét...csak ,hogy ő mindig jó színben tűnjön a gyerek elött!...Szóval a havi egy alkalom bőven elég ebből nálunk!De barátnőm is panaszkodik sokat,amikor az apjától hazajön a gyerek nem bír vele....! :!: :evil:
légy erős,nehogy visszamenj hozzá!
csieaci80
 
 


javít: nem heti hanem havi 2 láthatást...bocs
csieaci80
 
 


Én nem értek egyet a havi egyel. Igaz,hogy egy suttyóparaszt,de akkor is az apja.

VISZONT: Marcsi én elég jól belelátok az emberekbe és az a véleményem,hogy ha a seggfej (továbbiakban SF) akarná, egy idő után visszamennél hozzá,mert én kihallom az írásodból,akármit mondassz. Tehát a te szempontodból,hogy tovább tudj lépni, jó lenne a havi 1,de mint apa,nem korrekt,én egyébként sem szeretem mikor gyerekmegvonással büntetnek a nők.Bár nem vagyok pszihomókus,nem tudom Ádinak melyik jobb.

Kép
ndombi
 
 


Ndombi én nem büntetem a gyereket ezzel....,de aki benne van csak az tudja megélni ezt igazán. :roll:
A gyerekek alkalmazkodóak és nem biztos,hogy jót tesz a gyereknek egy ingerlékeny környezet:apuka veszekedik a mostani párjával,sőt rosszabb esetben(és sajnos ez van a legtöbb hétvégi apukánál),elviszi egész hétvégére és egyáltalán nem törődik vele...azt csinál amit akar a gyerek!
Én amúgy már nem haragszom az exemre így ezáltal nincs is miért bűntetnem mellesleg!
Nálunk amúgy mostanában sajnos én telefonálok neki,hogy vigye el a gyereket legalább egy hónapban eccer ha már ezt táplálta benne,hogy van neki! Mert sajnos decemberben megszületett a fia és azóta nagyon hanyagolná Bencét..ha nem szólnék rá,hogy jöjjön érte!!! :evil:
Szóval erről beszélek én.... :lol:
csieaci80
 
 


Igen,szerencsére gőzöm sincs róla. Én nem erről beszélek,hanem mikor a pali látná,de nem engedi a nő sértettségből.
Az a nem korrekt.Az is megoldás,hogy nem viszi el hanem ő jön 1- órára.Talán..demondom,fogalmam sincs...nem akarom osztani az észt a témában.

Kép
ndombi
 
 


Én meg már azon is gondolkodtam, hogy azért kemény tanácsokat osztunk Marcsinak h ne menjen vissza sf-hez... végülis ezt gondolom valóban, hogy nehogy visszamenjen, de azért ne ez alapján dönts Marcsi :) na jól összekutyulunk...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Ndombi ebben igazad van,az tényleg gáz ha az apának nem engedi látni a gyereket csak azért mert megbántotta őt!Tegnap a Josi(nem tudom jól írtam-e)barátba amikor belenéztem,pont vmi ilyesmi volt a téma,csak ott a srác akarta azt,hogy a csaj soha többé ne láthassa a gyereket,mert elhagyta őt egy másik férfiért!Nem tudom miért a gyereken kell ennek csattannia...így is nagyon nehéz nekik a hirtelen változás!Mi a legelején amikor szétmentünk 3-4 naponta beszéltük meg a láthatást..aztán szépen húztunk rá mindig egy napot amíg a 2héthez értünk,így nem volt olyan drasztikus a változás Bencének!

Na de témaváltás!

Képzeljétek megvettük életünk első fűnyíróját! :lol: :D :lol: :D
És az első nagy veteményesem is most lesz(legutoljára gyerekkoromban volt).Foggalmam nincs hogy kezdjek neki...bújom a könyveket rendesen!Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatban hasznos tanácsa? :?:
csieaci80
 
 


Mire vagy kíváncsi? Én agrármérnők vagyok.
Ajánlani tudom,hogy kis kapszlikban először csíráztasd ki a magokat majd, vagy vegyél eleve palántát majd. (pl paradicsom,paprika.) A paradicsomból elég lesz szerintem a családnak 8 palánta, nekünk akkor mindíg volt.(a virágágyásban... :lol: )
Mérdd fel,hogy mire van szükséged és mennyi.figyeldd a vetésidőt, mélységet,tőtávot,de ha locsolod és nap is van,nemlehet gond.(remélem nincs csiga...)

Kép
ndombi
 
 


Csieaci mákod van, tőlem is kérdezhetsz én is mezőgazdász vagyok... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Köszi ndombi és konkri!

Kérdések :oops: :

-ha a földbe először lesz ültetve akkor mivel dúsítjuk a talajt?(műtrágya,igazi trágya..?)
-a gyümölcsfákat mikor kell ültetni?Valamit kell köré rakni(tápot),esetleg jó ötletek a levéltetvek ellen?
-Alma és meggyfát szeretnék először ültetni,esetleg van valamilyen fajta amit kifejezetten tudtok ajánlani?
-a kukorica közelébe tényleg nem lehet semmit ültetni?

Egyenlőre most nem jut eszembe hirtelen más!
Na de ha nem veszitek tolakodásnak akkor majd máskor is kérdezek! :lol: :wink: :?:
csieaci80
 
 


mégegy kérdés:

- és milyen magokat lehet csíráztatni,és hogy?
csieaci80
 
 


ja még valami...!

Ma voltam Levikével a korházban először.... :cry: :cry: :cry:
Sajnos megvolt az első korházas balesetünk... :cry: :cry: :cry:

Itthon játszottunk és ő egyszercsak lefelé esett volna az ágyról de én elkaptam a kezét...így nem esett le!Én kimentem a konyhába ő meg jött utánam és próbálta nekem a maga kis mondján elmondani,hogy fáj a keze!Aztán rájöttem,hogy megemelni sem tudja..,na akkor gombóc a torokban és remegő kéz...telefon, hogy anyu azonnal gyere értünk,be kell menni a kórházba.. :cry:
Ott kiderült,hogy kirándult a kis könyökénél a csont és a doki visszanyomta neki...azt mondta sajnos sokszor előfordul ez ilyen piciknél még,mert van valami kis tér ott ahova kitud ugrani a válluk vagy a könyökük könnyen!Jó tudni....! :cry: :!: :cry:

Úúúúgy sajnáltam azt a kis törékeny "babámat"!Majd megszakadt érte a szívem,de ő nagyon bátor volt! :)
Semmi visítás,hiszti...stb...
Jaj úgy szeretem ezt a kis majmot! :wink:
csieaci80
 
 


Rendes trágyát ne használj,rohadt büdös.

Gyümifátősszel és tavasszal lehet ültetni. Tavasszal még mielőtt kirügyezik megveszed. Vágd vissza a sérült gyökereket,állítsd egy lavorba pár órára vízbe teljesen.
Utána áss gödröt,rakj karót mellé ásdd be(ha akarsz rakhatsz műtrágyát,csak vigyázz vele, kérdd ki a pasik tanácsát a faiskolában.Taposdd meg,locsold be még nagyon.A karóra kötözdd rá,úgy,hogy feljebb leygen a kötés(8-as alakú) a fán.

6-7 méter legyen köztük.

Kukoricát minek akarsz? Lehet mellé, csak a pollent viszi a szél ezért gazdaságokban,hogy ne keveredjenek egymással ezért nagy izolációs távolságot tartanak.

Arra vigyázz,ha megnő ne árnyékolja le a többi növényt.

Mit lehet vetni?

Mindent.Karalábé,répa,para,paprika(paprikát,parát én palántával venném), borsó stb.

Mindegyiknek más a vetésideje és a termés kezdete.ez benne van a könyveidben. :)

Ha nem akarod helyre vetni (mármint oda ahol lesz) akkor vegyél kapszlikat rakj bele földet(virág jó) előírt időben vesd bele a magot és mikor megnőtt kicsit és jobb az idő a labdaccsal együtt kirakod...

Kép
ndombi
 
 


tetvek: lehet levéltetű elleni szereket kapni,ha megjelennek a levél fonákjára kell permetezni,mert ott laknak...

Másik kérdésed: ha először kerül a talajba valami,jól ássátok fel és vegyetek földet és forgassátok kicsit be.De ha jó a talaj nem kell.

Szerintem semmilyen trágyát nem kell,de ha akarsz akkor műt.

Kép
ndombi
 
 


Nagyon köszi ndombi!

Még egy...mondjuk a paradicsommagot (mert már azt vettem),azt hogy kell csíráztatni?Vagy egyszerűen csak ültessem el kis földel teli tejfölösdobozokba a magot?Bocs a hülye kérdésekért.... :mrgreen:

a kukoricát meg már megvettem....mert csak pakoltam a magokat...vettem vagy 15fajta zöldséget és ugyanennyi virágot...van egy olyan érzésem,hogy az egész nyarat kapálással töltöm... :lol:
csieaci80
 
 


Csieaci: paradicsom, paprika magot palántát úgy tudsz készíteni: úgy ahogy írtad
1. földel teli tejfölös pohárba egy-két szemet tegyél a földbe úgy 0,5cm mélyen
vagy
2. elszórod öket egy nagyobb földdel teli ládára és picit rászitálsz, majd ha növögetnek úgy kb. 2-3 cmek lesznek akkor szét rakod őket tejfölös pohárba egyesével
majd ha az idő engedi akkor kiülteted a palántákat az előírt sor és tőtávra. a papírját ne dobd el, tűzd az egyik palánta mellé egy botra.

napos meleg helyen "kelteted" őket és locsolgatod. legjobb ha esővizet gyűjtesz.

répa, borsó, baba... helyrevetéssel működik

karalábé, káposzta, dinnye... ezek is mehetnek palántásan

paradicsom: lehet karósan, de lehet ha olyan fajta akkor akár földön terülve is mehet, így még több lesz.

kukorica takarmány vagy csemege kell? ha csemege akkor a kert egyik szélébe vess egy sort azt csá.

szerintem se kell semmi trágya, ha már beindul a kert akkor az évek során cserélgeted a vetemények helyét és a hátra maradt gyökérmaradványok jutattnak be elég tápanyagot. főleg a borsó.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Jajj nagyon nagyon nagyon köszi nektek!Nagyon aranyossak vagytok!

Már csak kis dobozok kellenek....páromat rá is állítottam a kefírevésre :lol:

Mégegyszer köszi,...én úgy megnyugodtam,hogy most már tudom mit kell csinálni !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csieaci80
 
 


Jaj azt el is felejtettem írni, hogy nagyon sajnálom Levit és téged is, biztos szar lehetett...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Mi ez a pangás?????

Kép
ndombi
 
 


Jaja, mi ez a pangás? Így hogy lesz találkozó?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Ma végre jó idő volt,és Leventével egész nap a kertben voltunk!Úúgy élvezi!
Örülök,hogy belevágtunk ebbe a családi házba...!

:lol:
:lol:
:lol:
Remélem Marcsititát nem sikerült visszacsábítínií sf-nek!Sokat gondolok rá!Írhatnál már nekünk Marcsi,hogy mi van veled!
csieaci80
 
 


ma végre elmentünk egy benzinkútra és kitakarítottuk a kocsim.
Nagggyon durván ocsmány volt már.Úgy nézett ki ,mint egy hajlléktalanszálló.Imádkoztam,nehogy belenézzen valaki.
Ehhez az kellett,hogy a kulcsát nem találtam 2 napig(dorka bedugta anyáék asztalának a lábához) és hallgathattam idáig,hogy milyen vagyok(anyámék),úgyhogy lelekiismeretfurdalásból kitakarítottuk Csabával.(csak nekem volt leliism furim).legalább már tudom hogy kell benzinkútnál takarítani.be kell dobni egy ötvenest :lol: :lol:

Kép
ndombi
 
 


ja leírom miket mond Dorka:(böliben tanulta)
-cipő(hozza is)
-pisi
-kaka (mióta biliznek bent,már 2x észrevettem,hogy mondja,hoyg kaka és bekakil..azt hittem véletlen.jobban fogok figyelni)
-baba,nammamam,papa,tata,mama

pápá és integet
szia és integet
-hinta
bobo(a cicám neve)
ajjaj,ha elesik.


torta(dorka :lol: )
asszem ennyi.legalábbis ennyit értek...


Az elmúlt 1-2 hétben mara sokat tanult.A böliben mindíg pisil,ha bilire ültetik.

Kép
ndombi
 
 


Ndombi, hú irigylem Dorkát, marha ügyes... :lol: Mikor és hogyan értek rá egy számunkra még mindig ingyenes játszóra?Hogy állsz a munkával?

Konkri, felőlem mindegy mikor hol merre meddig a tali. Akkor lassan nekiláthatnánk szervezni :lol:

Nálunk röviden és tömören: no menés, rengeteg egyedül úszás, sok tanulás a magánházas babáktól, de no szavak.
Vendég
 


Sziasztok!
Szofi sem nagyon beszél, ennyit mond:
daiiii(Dani)
csiki-csiki :lol:
aó(a telefonba)
és a jajjajj, nekünk is, ha elesik.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Szióka!

Levi sem beszél még nagyon csak ezeket mondja:

handa = hangya :)
= halló :D
apa = apa :lol:

A nagyobbik fiam első szava a kunta-takunta volt ami annyit jelent mint : hinta palinta ! :lol: :lol: :lol:
Ja.. ,és ő az apjának nem azt mondta,hogy apa hanem azt hogy kaka :lol: :lol: :lol: ,az öcsémnek pedig : Gané = Dani
csieaci80
 
 


a ganén jót röhögtem!!

Ja a halló,igen!!az nálunk is megy!

Játszóházra csak hétvégén délelőtt érünk rá,kivéve szombat jövö héten.Hét közben böli,kivéve ha beteg,de akkor játszó se lehet.
De ha akardod a jövő hét utáni héten,mert ezen a héten fullon vagyok,lemegyek veletek délelőtt,Dorka nélkül.

Kép
ndombi
 
 


hát be kell valljam, verem a gyerekem
http://velvet.hu/poronty/2009/03/16/a_s ... abb_anyak/
Vendég
 


Hunci, ezekszerint én is verem a kissebbiket...., ...a nagyot 8 hónapig szoptattam! :lol:
csieaci80
 
 


Tyú Ndombi, így beindult a meló? Gratula! Nekem is kéne kocsit takarítanom, de esőt mondanak, úgyhogy most nincs kedvem.

Fú Marcus nagyon sokat beszél és szépen. Nagyon sok szót tud, minket pedig teljesen megért, de ezt gondolom a tieitek is. Az apát, anyát, papát, mamát szépen kristálytisztán mondja. Aztán a többi tán össze se tudom szedni: kita=cica, kaka=kacsa, brüm-brümm=autó, ninni=inni, kakaó=kakaó, bíz=víz, háp-háp=ezt mondja a kacsa, bú=ezt a tehén, kapka=sapka, tyutyor=cukor, gint=hinta, gigi=brigi, kiki=viki, pipi=pisi, pá-pá, téta=tésztam bá=bácsi, pá=párizsi, nyénye=nénye, antya=ancsa, vau-vau=kutya, bimbim=pingvin, gyigyi=lovak, ma=maci, mame=marcell :), hamampapa=hamm be kaplak alma :), ama=alma, bán=banán, csücs... biztos van amit kihagytam, de most ennyi jutott eszembe.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


A szoptatós duma szerintem csak a jólléti társadalmakra igaz.


Szerintem is nagyobb lehet ezekben az estekben a "vert"gyerekek száma ,mivel egyébként is dada neveli 0 napos korától, akkor amikor azért szoptatják a gyereket mert más kaja nincs is ott tuti nagy a vert gyerekek száma,mivel ez társadalmi"elvárás"india,afrika stb,stb.
A cikk szerintem jó,az utolsó mondata miatt.

Más: utálom a féria hajfestéket. most van a hajamon és folyik,pedig tök drága és fog is. :evil:

Más: Isten királyul nézek ki... 69kg-ról indultam terhesen 94 lettem a végén :lol: ééééés most :66,5 (178 cm)!!!!még másfél kg és elérem az álomhatárom!!!!

Dorka beteg,nem is menünk bölibe....reggel semmi,délután 38,8. Nem vittem dokihoz.Ha influ,úgyse tudnak mit csinálni.Én is fosul voltam,de elmúlt kopkop.
Ma már jobban volt,de nem kiabálom el.Gyorsan vettem ezüstkolloidot tegnap,meg echinaceat.azzal tuningolom,meg nurophennel....jól viseli,nem hisztizik egyenlőre. remélem az orra nem kezd folyni,mert most még nem folyik.ha igen vége az átaludt éjszakának...

Kép
ndombi
 
 


Ndombi nem semmi a súlyod...!!! :lol: Biztos jó alakod van!Én 170 cm vagyok és 70kg..egy ideig zavart a súlyfelesleg...,de párom odavan a nagy.. :lol: seggemért!Szóval bombanőnek érzem magam...legalábbis az ágyban tuti! :oops: :lol: :oops:

A féria hajfestékkel már én is beszívtam egyszer..,nem is fogta be rendesen a hajam!Amúgy pénteken megyek fodrászhoz..VÉGRE!!!Hát szégyen de tavaly májusban voltam utoljára..akkor viszont a Hajas szalonba mentem ahol úgy vágták le a hajam,hogy több mint fél évig jó volt a formája!... :cry: :lol:


:?: Az az ezüstkolloid mire jó?És a echinacea?
csieaci80
 
 


a 170 70 szerintem teljesen ok.

echinacea immunerősítőés felsőlégúti dolgokat rak rendbe.
Az ezüstkolloid pedig baktérium és vírusölő hatású.
Dorka egész jól van kop-kop,de holnap még nem viszem...
Már látványosan unatkozik,de látszik rajta,hogy még nem tökéletes,mert sokszor lefekszik,inkább nem kísértem az ördögöt.

Kép
ndombi
 
 


Nagy a csend erre csajok!!
csieaci80
 
 


ja ja!

SOK NYOMINGER!!!!KI AZ ODÚBÓL!!!!!!

Holnap megyünk bölibe!! imádkozzatok,hogy dorcica jól viselje!
Eddig semmi baja,de remélem holnap a bölitől nem lesz....kop-kop-kop!!!

Kép
ndombi
 
 


Annak idején én is megszenvedtem Bencével a bölit...minden második héten otthon volt betegeskedni!És ez így ment több mint fél évig ... :cry:
Én Levit csak jövőre viszem bölibe....,úgysincs munka errefelé!
Meg még mindig visszabukja a kaját(nem mindig,de minden nap),a dokinéni szerint még várjuk!

Most hívott a védőnőm a 15hónapos szuri miatt...,én meg mondom neki az még messze van....erre ő : április végén....

Basszus megy az idő rendesen!






csibe ha erre jársz..:te mosóporral használod a mosószódát?

:?: :?: :?:
csieaci80
 
 


Sziasztok Lányok!
Háááát eléggé eltüntem...sok adolgom van így év záráskor :( Olvagatni szoktam a fórumot, de már válaszolgatni nem nagyon tudok. De töretlenül bízom egy összejöveteében. Addig is csak szorítok ndombinak és huncinak ,hogy tudjanak találkozgatni.
Vendég
 


Csieaci, én csak mosóstódát hazsnálok, mosóport nem.
Én is inkább csak olvasgatok, beindul lassan a pedikűr szezon, úgyhogy most több a melóm nekem is, persze nem bánom.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


De ha mindenki csak olvasgat,nem lesz mit :twisted: ....

Kép
ndombi
 
 


Húúú, Ndombi, tényleg! Azért téged jó ám olvsani.
Én speciel hulla fáradt vagyok mára.
Ja Szofi olyan édesen táncol, rázza a vállát, meg a kis popiját. Megeszem. Közben meg persze vigyorog, mint a tejbetök.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Helloka!
Egy kis helyzetjelentés: nem tudom, ki hogy van vele, de én nagyon mérges vagyok. Beoltattuk a gyerkőcöt a prevenarral (agyhártyacucc), azóta a gyerek 2-3 napos kihagyásokkal beteg. Beoltották, 1 héten belül a mellékhatásaival küzdöttünk 1 hétig. Eltelt 3-4 nap újra beteg. Most tartok ott, hogy nem tudom volt-e értelme az oltásnak :roll: Vincuska sem kapta, de ő legalább csak akkor beteg ha elkap valamit, nem kell még külön az oltások alkalmával is szenvednie. Nagyon elgondolkodtam a bárányhimlőn, komolyan. Nem túlzok, vissza olvastam a naptárat, január közepe óta mindig van valami a Miluval. :evil:
Olyan édes, ügyes kisgyermek, nagyon sajnálom. Most a bátyótól szedett össze influ B-t, tudom,hogy ez nem használ a szer. Plusz még kötőhártyája is van. 2 éjjel nem alszunk. A gyerkőc dobálja magát az ágyban.
Ha nem beteg, akkor meg olyan kis cserfes. Egész nap karattyol, jön-megy. Tegnap láttam "táncolni" :lol: Valami zenélő kutyust kapott a tesója, azt felhúzzuk és elkezd guggolgatni.
A kézügyessége is nagyon jó, és kíváló megfigyelő. Sztem okos lesz :D :oops:

na, szóval már csak abban reménykedem,hogy most kitombolja a betegség magát Milun, aztán több semmi ,mert különbe...... :P
Vendég
 


én nem adatom be a bhimlő elleni oltást, dokink nem ajánlotta, a prevenártól nem volt semmi.
Blo, majd meggyógyul, lehet nem is az oltástól volt :?: :roll: hanem a szar időben mindig kijött rajta valami nem??? :?
Vendég
 


Mi kedden megyünk pneumo 2-re.

Gondolom taknyos lesz utána ,mint mindig....dorkánál mindíg takony lesz 3-4 nap múlva zöldes,antibaci orrcsepp és nurophen és elmúlik kop-kop....

Szuper,mert anyaék se lesznek otthon...mondjuk a böliben azt mondták,ha taknyos az oltástól vigyem be,mert nem fertőző és minek szenvedjen az unalomtól otthon én meg a nyűgösködéstől ami jogos...
Ők szívják az orrát.

Ma hisztis volt és nem hajlandó fürdeni,mert a fürdetőkarikája megbillent a múltkor és befosott....szuper...örjöng a fürinél...
A körmét se engedi levágni,olyan mint a Dumb és Dumberben már mikor körfűrésszel kellett vágni(de még nem zöld)... :lol:

Megkérem holnap a bölcsisnénit próbálja meg ő is..hátha...

Kezd kinyílni a csipája,pár napig le kell majd törnöm,mert pár napja irtó durván akaratos lett.....remélem nem betegség,hanem rinya.

Milunak gondolom mindent hazahurcol a tesó....

MARCCSI:mi van? remélem nem azért nem írsz mert az van amit jósoltam? Ha igen nem baj,írj!!!!

Kép
ndombi
 
 


Ndombi, van webcíme annaka helnyke ahova jártok babaúszni?Mert muszáj váltanom sajnos.Van hétvégén is vagy ott is csak hétközben délelőtt????Milyen?
Vendég
 


Hello Lányok!

Nem hiszem,hogy összeszed valamit, kivéve a mostanit. Az oltások előtt a gyereknek kutya baja nem volt.
Már 3-ik éjjel nem alszunk, mert mikor legyen beteg a gyerek, ha nem hétvégén. Ma elvisszük orvoshoz. Úgy látom,hogy a torka fájhat neki.

Alig várom a jobb időt! :roll:
Vendég
 


Ndombi: próbáld meg álmában levágni a körmét, én csak akkor tudom a Marcusét... de a lábán még akkor is nehéz, egy kispléddel kell megfognom a lábát és csak úgy nem rángatja ki a kezemből...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: