Új privát üzeneted érkezett!

Hello Kismamik :) !

Örülök, hogy ilyen sokat írtatok a magzatvízről a cumikról és a szoptatós teákról!
Játszócumit mi is egyelőre csak 1-et vettünk (Nuck). Ahogy Barbuss és Dóri is írta, ha kell, majd szerzünk még be. Ha más nem, tényleg a párom majd hoz azt, ami hiányzik esetleg.

Barbuss, gratulálok a fizuemeléshez, biztosan megérdemelted! Tök jó ilyet hallani, hogy betegácsi alatt is emelnek :wink: ! Vannak még rendes munkahelyek és főnökök! Én ilyenre nem is számítok :oops: .
Örülök, hogy minden okés volt a dokinál :D ! Annak viszont kevésbé, hogy az ovival kapcsolatban így elbizonytalanítottak :evil: ! Drukkolok, hogy mégis sikerüljön, tényleg Emmának is jobb lenne, ha folytathatná a közösségi életet!

Zsofka, Gáborom szorgalmasan jegyzetelt tegnap az előadáson :D ! Úgyhogy majd megpróbálom összeírni neked a lényeget, és majd emilben átküldöm (a szülésznő listával együtt), reményeim szerint ma este, vagy holnap. Amúgy nem is az alternatív fájdalomcsill. volt a téma, mert nem tudott eljönni 2 előadó emberke sem, hanem egy szülésznő (Kecskemétiné Vera) beszélt a szülés körüli dolgokról, a fájásokról, a kórházi rendről, ellátásról, a szükséges felszerelésről stb. Érdekes és jó volt így végigvenni a dolgokat, bár kicsit sok volt egyszerre, de azért a jegyzetekből előjönnek az emlékek - remélem :wink: .

Niki, Bibar, szuper, hogy ma láthatjátok a csöppségeket :D ! Kíváncsian várjuk a képeket - ha kaptok!

Niki, örülök hogy jobban vagytok!
Picit én is megértelek, mert lehet, hogy már én sem leszek többet pocakos :cry: ! Persze attól még hatalmas izgalommal és várakozással tölt el, hogy mielőbb a karomban tarthassam a kis kincsünket :wink: !

Anya maci, tündéri a pici lányod mutatóujja :lol: !
Igyekeztem szót fogadni neki :wink: ! Hajnalban felébredtem (már menetrendszerint 4.50-kor) pocakmocorgásra, és kb. egy óra kivételével, szuperül aludtam :wink: !

Minden hétfordulós kismaminak gratula :D !

Dóri, tök rendik a kollégáid :wink: ! Biztos én is meghatódtam volna…

Zsani, szegénykém! Hessssssssss, rókakomák!

Edi, megértelek…én sem hiszem, hogy tudnám ugyanazt használni :( . Valamiért a sors is úgy akarta, hogy mi most a sok évvel ezelőtt vett pár db babarucit sehol sem találjuk. Nem is keresem már, de miután 3x költöztünk az utóbbi 6 évben, gyanítom, hogy valamelyik doboz mélyén lapulnak. De én is belegondoltam: ha meg is lennének, lenne-e szívem használni, ráadni most majd Zorkára? Hát, azt hiszem, nem :oops: :cry:
Ja, és hasonlóan vagyok egy 10 éves plüss köntössel, amit csak kórházban használtam…
Úgyhogy asszem, veszünk egyet majd mi is, hálóingekkel együtt.
Sok-sok pussz a lelkednek :oops: !
Nekem a védőnőm javasolt még a terhesség elején egy pszichiátert, mert elbőgtem magam, amikor a kiskönyvbe be kellett írnia az előző terhességeket... Persze azért a hormonok is dolgoznak most rendesen, úgyhogy egyelőre én is nemet mondtam.

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napocskát!

Kicsit húzós volt az éjszakánk. Nóri szobatiszta nappal és a délutáni alvásnál, de éjszaka nem. Most viszont kicsit bekeményítettünk :) Mondtuk, aki oviba megy, annak bizony nem kell már pelus. Volt nagy sírás-rívás. Nagyon úgy tűnik, hogy a sötét miatt nem mer szólni, nem mer kijönni. Pedig van már éjszakai lámpája, kapott az ágya fölé IKEA virágos fali lámpát, amit bármikor fel tud kapcsolni, de mégsem jön ki, nem szól. Így gondoltunk egy merészet, hogy márpedig innentől nincs pelus, inkább felébresszük. Így éjfélkor, 3-kor, 6-kor keltünk, pisilt is minden alkalommal. És úgy látszik ez a jó módszer Nórinál, mert így kb. 3-4 órán keresztül nincs semmi gond. Arról már nem is beszélve, hogy sikerélménye lett :) És most büszke, hogy nagy ovissá vált és el kell mesélni a 2 kolléganőnek majd az oviba :) (volt két kislány, akivel összebarátkozott, kicsit nagyobbak voltak Nórinál és ők a kolléganők, a kisebbek a kollégababák, mint Bibar Olija)
Én persze nem nagyon bírom az éjszakázást, de sebaj, edződöm az éjszakai kelésekhez :)
És a poén: mivel nagylányosodunk, így kérhetett egy filmet Nóri. És mit kért????? Motomoto-t, azaz Madagaszkár 2-t, így most éppen azt nézi :D

Poci: Nagyon köszi a köszöntést, bocsi, hogy tegnap nem reagáltam rá, éjszaka jutott eszembe :(
Játszócumi kérdésben én amondó vagyok, hogy 1 darabnál nem kell több, mert nem is biztos, hogy el fogja fogadni Ricsi Baba. Az Aventessel az a tapasztalatom, hogy nagy volt egy újszülöttnek. De nem volt másmilyenünk és nem is kellett. Aztán kaptunk egy NUK cumit, azzal is csak játszott, így nálunk Nórinak abszolút nem is kellett. Viszont megtalálta az ujját és azt szopizta (mai napig is). Így ez sem túl jó, mert a cumit el lehet venni bármikor tőle, de az ujja ott van mindig kéznél. Tehát nekünk az Aventes cumi túlságosan nagy volt és nem kellett. Később már nosztalgiából szívesen elővette, kb.2 évesen, de akkor is csak azért, hogy kipróbálja a cumizást. :)
Ja?! Nekünk is párosával volt az Aventes és volt 2 nappali, 2 éjszakai cumi. Így 4 db ment kapásból a játékok közé.

Niki: gyógyuljatok meg hamar! És majd gyere, ha tudsz a hírekkel! :)
Gratu a 3. trimeszterhez!

Dóri: tényleg aranyos a csapat, el is hiszem, hogy elérzékenyültél :)

Edi: akkor szuper, Fitolacozunk majd mi is! És arról tudsz valamit, hogy esetleg melyik szopi tea nem jó a homeós bogyókkal? Valami ilyesmit is olvastam, de nem derült ki, hogy pontosan melyik az a tea. Önmagában egyébként a Laktoherb nekem jó volt, mert reggelre csöpögő cicivel ébredtem folyton, de a hasfájás miatt mégis hamar abbahagytam és maradt csak a fejés, ami serkentette a tejcsit.

Barbuss: nekem is ugyanezt mondta a védőnő, hogy vagy felveszik vagy nem, nincs ilyen, hogy félnapra, stb... pedig sajna van. A szomszéd kislányt is így vették fel tavaly szept-től. Náluk is jött a kistesó. Sőt nem elég, hogy félnapra van, péntekenként nem is viheti. Most lesznek a májusi beíratkozások az oviba is. Próbáljátok meg oda is.

Bibar: drukk mára az UH-ra és majd hozz nekünk képet is! :)

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Bibar, látod, megfújod a varázssípod, és itt vagyok :wink: !

Ja, Barbuss, még tőled akartam kérdezni, hogy amit írtál Milupa, az is szoptatóstea? És akkor az istant?

Anikó

Kép
mamaki73
 
 

 
 

istant=instant :wink: !

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Csak egy kérdés, ami nem idevágó...
Nem vagyok annyira az iwiw beállításokban járatos, de van arra lehetőség, hogy a képeket csak ismerősök láthassák?
Hol állíthatom ezt be?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Manorka! Nagy gratula Nórinak :D Nagyon ügyi :) Meglátad hamar megy az éjszakai szobatisztaság is :wink: Nálunk egyébként ugyanez van: fél a sötéttől, pedig van éjszakai lámpa a szobájában, olyan állítható fényerejű és még a feje fölött is egy, amit ő is fel tud kapcsolni. Mi azt találtuk ki, hogy bekészítettük a bilit az ágya mellé :wink: Mondjuk ő sosem kel éjszaka, de ez legalább megnyugtatta :wink:
Milyen májusi beíratkozásra gondolsz? :roll:

Maki, igen a Milupa szopis te granulátum :wink: Bazi drága (meg arányaiban sokat is kell tenni egy pohárba, szal nem is gazdaságos...), de a kórházi napokra praktikus lesz :wink: Szintén DM :wink:

Emi, sajna nem tudok segíteni :?

Zsani! Hess a rókáknak :?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsani sajnálom a rókát, rmeélem jobban leszel! :(

Manorka ügyes nagylányod vanm, és jó módszert tarláltatok, ötletes, így bizti hamar rászokik, hogy magától is szóljon, ha kell neki.

Dóri jó fej kollegáid vannak nagyon!
úNlunk kérdeztem, hogy szokás így elköszönni, hozni sütit? "ááá, nem, itt ilyet nem szoktak".
Na ez is mutatja a munkahelyem remek légkörét, és hogy mért utálom a kollegáimat...

Maki de jó fej a férjed, hogy Ő jegyzetelt! :) Aranyos! Az enyém nehezen viselte ezt a torna dolgot...... eleve térdfájós, és törökülésben sem tud üölni (láttatok Ti már ilyen embert, nem bírja behajlítani törökülésbe a térdeit, gyári hibás :D), és már minden baja volt a földön gubbasztástól!
Köszi, ha elküldöd a jegyzeteket, kíváncsi vagyok rá, emrt ahány szülésznő, szerintem annyi félét mondnaak ők is!

zsofka83
 
 


manorka: még szombaton vagy vasárnap, ill. két napja küldtem neked pü-t, nem kaptad meg őket?

Kép
zsani78
 
 


Barbuss: nálatok még kell pelus éjszakára? Én hiába is hagynám benn a bilit, nem kel fel az ágyából Nóri, még akkor sem, ha felébred. Mindig én megyek be hozzá. Olyan régóta leszokott már a napközbeni pelusról. Remélem, éjszaka is gyorsan el fogja hagyni.
Ovi beiratásra gondoltam, az van májusban. Általában mindenhol május 3-tól. Vagy mindenképpen bölcsibe szeretnéd még egy évet?

Zsani: nem kaptam meg az üzeneteket :shock: :? :(
Megteszed, hogy átküldöd őket mégegyszer? Nem értem, miért nem jöttek át.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztok!!

Most ment dolgozni apácska, ugyhogy azért most jöttem csak :)

Köszi a cumisüveg infókat! :)

Na...egy csomó mindent akartam írni...de kifüstölt.. .:( Na majd később talán eszembe jut!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Manroka, neeem nem szeretném bölcsiben tartani, szeretném ha mehetne a pajtásokkal oviba :) Ez amolyan pót-beiratkozás?
Nálunk nincs éjszaka pelus! Emma nagyon sokára lett szobatiszta, de akkor pár nap alatt és 2 héten belül éjszakára is :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Ugye milyen aranyosak a kollégák! :oops:
Jó tudni, hogy ők visszavárnak.... remélem a menedzsment is így fogja gondolni, úgy 2,5 év múlva...

Dodó! Jövök még jövő héten, csak ők most totál összevissza dolgoznak és nem mindenkivel fogok már találkozni... :(

Fenébe.... éhes vagyok. Hoztam tegnapi maradék fokhagymástejfölös farfallét, de kevésnek bizonyult....
Mondjuk gondolhattam volna, mert tegnap este is nagyon bekajáltunk apával belőle.... :oops:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Barbus
bocsi hogy beleszólok :oops: :oops: az oviban minden évben májusban van beiratkozás,máskor nincs :wink: :wink: menjetek be a körzetis és oviba és más oviba is,lehet több helyre beiratkozni és akkor valahova tuti felvesznek :wink: :wink: én a helyedben 3 oviba beiratkoznék biztos ami biztos :wink: :wink: aztán ha valahova felvesznek akkor a másik kettőbe szólsz hogy nem mentek!

bibar
 
 


Dóri
hmmmm az nagyon jól hangzik,nyami én is éhes vagyok,de soha nem azt kivánom ami itthon van :cry: :cry:

nemsokára megyek,4 re megyek a dokihoz :wink: :wink: képet itt nem kapok,csak 2 d és olyan ramatyul lehet látni,de nem baj a lényeg hogy minden rendben legyen méhszájjal stb :wink: :wink:

bibar
 
 


Bibar, de akkor ez a mostani beiratkozás mi volt? :shock: Nálunk elvileg most hétfőn-kedden kellett menni és 1 hónapon belül elbírálják :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


drukk a dokihoz :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Bibar, drukkolok, hogy minden okés legyen!!! De ne aggódj, miért is ne lenne az :wink: !

Niki, neked is megy a drukk :) !

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Sziasztok!
Megjártuk a védőnőt...hát Lizy hogy milyen hisztit lerendezett ott. Soha nem csinált még ilyet. Nem baj, legközelebb csak 2,5 évesen kell vinni. Azaz tesóbabával is ide fogunk járni...azt mondta néha lehet hogy Lizyt is ráállítja a sima mérlegre majd de csak ugy ruhástól. A "saját" görbéjén még mindig egyenletesen halad! :D De még mindig nincs 9 kilo! 8615g.
Aztán elmentünk patikába ha már lent jártunk a városban, és lent is ebédeltünk. Aztán odakanyarodtunk a sulihoz, engem ott kitettek. Szerencsére nem volt nehéz a teszt, holnapra lesz már eredmény elvileg.

Esik a havaseső!! :twisted: :shock:

barbuss!
Nemsemmi álmod volt! :lol:

d.dodó
 
 




Dodó, havaseső :shock: :shock: :shock: ! Atya éééég!

Nagyon nincs kedvem, de muszáj megint pakolásznom az apróságokat, hogy mozdíthatók legyenek a szekrények, asztal stb., mert egy újabb helységet kezdenek holnap a festők :oops: . Baromira várom a végét már... Vagy ezt már mondtam :wink: ?

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Bibar, a központi oviba kellett bemenni, ott volt egyszerre a beíratkozás az összesbe és nem volt ilyen opció, hogy több helyre is :? áhh hagyom a témát, majd a bölcsiben még 1x rákérdezek a kedvenc gondozónéninknél, hátha tud vmi jó tippet adni, aztán kivárjuk az 1 hónapot, nem tudok mit csinálni...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Képzeljétek, most beszéltem barátnőmmel, és azt mondta, hogy velem álmodott egyik nap. És azt álmodta, hogy FIÚ lesz! :lol:
Mondta rá pár napra egy barátnőjével álmodott akivel rég beszélt, és azt álmodta hogy terhes...erre másnap felhívta a barátnője, aki mondta, hogy 8 hetes terhes!! :lol:

d.dodó
 
 


Halihó!

Csak ideértem én is.
Még egyszer nagyon köszi a gratukat, aranyosak vagytok!

meme: nem megyünk nászútra, mert kell a szabi apának a szülésre, meg nyárra, meg én amúgy is aktívan szeretek kirándulni, most meg semmit nem tudok csinálni a pocimtól, estére mindig nagyon elfáradok. De nyáron voltunk a Horvátoknál és az volt az előnászút (Barnuskám nélkül).

dodo: én is gondoltam rá, hogy írni lehetne miának, szerintem ha egy ember innen ír neki, hogy gondolunk rá, az nem zargatás, ha szeretne úgyis válaszol.

zsofka: fotóssal kapcsolatban, nem tudom máshol milyen árak vannak, de nekünk az esküvői fotókat baromi olcsón (másokhoz képest) vállalták: www.szimler.hu Úgy tudom Fóton vannak, két lány (nagyon kedvesek).

maki: én írtam még anno a 4D-s-re az üdülési csekket, most megnéztem, itt is csak akkor fogadják el ha nem névre szóló (Dr. Szöszi 4D ultrahang). Itt most péntekenként 9000 Ft.

barbuss: a hideg kirázott, amikor írtad, hogy mit csinált a kislányod! nekem szerencsére nem volt ilyen tapasztalatom a kisfiammal anno. Ez az ovi téma meg egyszerűen hihetetlen. Remélem két év múlva nem lesz gond a bölcsivel, bár már ott tartok, hogy most beiratom 2012-re.

Emi: én is elképzeltem a férjedet, amint sírást imitál :) Nagyon tetszik!

dóri: ezek szerint jövő pénteken együtt ünnepelünk? utolsó nap a melóban! már nagyon várom a pihit és főleg a készülődést, mert még mindig alig vettem valamit Dani babának. A ruhácskák gyűlnek, de valahogy mindenki 4-6 hós ruhákat ad, újakat és használtakat is, úgyhogy abból dögivel van, kicsi ruhák meg alig.

Annyi jó témát írtatok mostanában, akár a mellszívóról, teákról, nagyon hasznos. Hiába van már gyermekem, sok dolog még nekem is új (mivel nem volt tejem), magzatvíz témában sem vagyok otthon, mert nekem megindították a szülést. A köldökzsínór miatt én is paráztam mostanában, mert annyit pörög a babám, de most már megnyugodtam, hogy nem lehet baja ettől.

Bocsi, tudom sokatokat kihagytam, de nem tudok fejben tartani ennyi infót!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Barbuss: én is úgy tudtam, hogy május 1. hetében van mindenhol a beíratás az ovikban. :roll:
Nincs honlapja az ovinak, ahol esetleg fel van tüntetve, hogy mikor volt/van a beiratkozás?
Remélem, sikerül megoldani, hogy menjen Emma. De tényleg, ahogy Bibar is írta, érdemes lenne több oviba jelentkezni.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


barbuss: megnéztem a kelengye listát, nagyon jó! de mi az a Tena gumibugyi? :oops:

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Azt hiszem rájöttem, hogy miért vagyok 1-2 napja olyan fáradékony, és aluszákony... Azt hiszem lappang bennem valami. Mára már a torkom is kezd pirosodni, és valahogy a közérzetem sem a legjobb.:( Végülis apácska 2 betegséget hozott haza az elmúlt 1 hónapban...még egész jól tartottam magam. de most azt hiszem összerogyok :( Na de majd túl leszünk ezen is. :)

Zsofka: Megérkezett a csomag??

Edi: Mizujs veled? Jól láttam, hogy nem láttalak ma??

Bibar: Mennek a drukkok!! Várjuk a képeket!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sakura köszi, nézem is a linket! ezek szerint 3-an fogunk jövő pénteken ünnepelni, én is aznap dolgozok utoljára :D Aznap estére vettem színházjegyet!!!!!!! Gyanítom hosszú időre az lesz az utolsó színházlátogatásunk, méltó megünneplése a munka végének!

Meme gyógyulj meg hamar! Csomi sajnos nem ért ide, na de majd holnap! Pedig már teljesen be voltam rá indulva :oops:

zsofka83
 
 


Sakura! Szia, végre újra itt! Kapunk még képeket?
Igen, igen... már csak másfél hét! 8)
(Bár nekem kinéz, hogy be kell majd még mennem néha-néha.... de azt túlélem :oops: )

Pont az jutott eszembe, hogy milyen jó lesz, ha vége lesz Botinak a sulinak.... lesz még kb. egy hónapunk, amikor (végre) nem kell szervezkedni, hogy hova tegyem szegényt, hanem együtt tölthetjük! 8) Bár most, hogy belegondolok az apja július elejétől elviszi két hétre....
Talán nem is baj, ha nem lesz itthon, amikor jön a "kórházmenet"....
:oops:

Meme! Szegénykém... kidőlsz? Biztos elkaptad apától... Pihizz sokat és kúráld magad, hogy hamar túllegyél rajta!

Frankfurtilevest főzök éppen... csak asszem éhenhalok, mire elkészül. :shock:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Zsofka: Köszi a jobbulást! :) Hogy hogy nem ért oda??? :( Pedig azt hittem, ha tegnap délelőtt feladom, akkor ma megkapod :( Fenébe! :( Ne hari! De remélem holnap már tényleg odaér! Ha nem, akkor szólj mert elküldöm e-mailben a csomagkísérőt, azzal tudsz utána érdeklődni. De remélem ilyenre nem kerül sor!
Bár lehet azért nem ért oda, mert nem a központi postán adtam fel?? Lehet az plussz egy nap Pécsen belül??? Bár a posta sajnos nem a gyorsaságáról híres :(

Mit néztek a színházban?? :) Jajj, de régen voltam...apácskával még egyszer sem voltunk színházban :( Pedig 6 éve együtt vagyunk. És ráadásul mindketten szeretjük a színházat...NA! Ha helyrerázódunk anyagilag, és még Nóci pocakbérlő, lehet mi is elmegyünk :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Dóri: Úgy néz ki, hogy sajnos tényleg kidőlök. Válószínű, hogy apácska hozta haza, vagy az utcán szedtem össze tegnap azalatt az 1-másfél óra alatt, amég elmentem a védőnőhöz. Az is lehet. :(
Igyekszem kúrálódni!

Frankfurti leves?? Az az, amiben van virsli, meg kelkáposzta??

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Barbuss! Véletlenül épp tudom, hogy két barátnőméknek is áprilisban volt az óvodai beiratkozásuk idén, két különböző kisvárosban.... (az egyik ráadásul április legelején). Úh. no para, sztem nincs általános időpont! :wink:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Meme! Akkor jobbulást! Küldjük a pozitív energiákat ezerrel!

Igen, az a frankfurti...
Apa "rendelte".... azaz végre nyilatkozott valamit, amikor kérdeztem, hogy mit enne. Általában csak a "nemtudom / mindegy" válaszokat kapom! (Gondolom ez sokatoknak ismerős...)
Mondjuk tény, hogy bármit megeszik, csak legyen benne valami, aminek korábban arca volt... :lol: :lol: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Meme!
Jobbulást!
Frankfurti leves az...bár én sima káposztával csinálom.

Lizy is takis lett! :(

d.dodó
 
 


Dóri: tudom miről beszélsz :) Nálunk dettó ugyan ez. Nem tudom! Nekem mindegy! Találj ki valamit!...aztán mondok valamit...na! Azt ne!..más valami...Azt most nem kívánom! Mondom: Akkor mond, mit ennél....Nem tudom!...:D
Köszi a jobbulást! :)

Megnéztem dodó receptes blogját...most megyek, és csinálok raffaellót.:)

Remélem van itthon minden...:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Megtaláltam a hűtőben a hétfői franciasali maradványát. Túlélni pont jó lesz.... mondjuk tényleg három falatnyi az egész, azért is tudott így elbújni! :lol:

Raffaello.... az se rossz! :wink:
(Én vettem piskótatekercset, meg túrós fornettit a boltban leves utánra.)

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


meme!
Majd számolj be róla milyen lett!!

Ma megint akarok majd beleirkálni este. Most hogy ma megírtam a tesztet talán lazíthatok kicsit.

d.dodó
 
 


Dóri!
Tuuuuuhuuuuroooohóóóós fornetti!!!!!!!! Nyami!

d.dodó
 
 


Dodó! Én a tekercsre gyúrok... a fornetti apáé. Sajna elég keveset vettem, úgyhogy már nem merek többet lopkodni belőle :lol: :lol: :lol:

(Botit nem véletlen felejtem ki, csak ma nincs itthon, megint apázik kicsit!)

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dodó: Nincs itthon tejporom, ugyhogy a tiéd nem tudom kipróbálni:( De találtam egy receptet, amihez nem kell tejpor :) És már el is készítettem :) Még hül...de asszem a gombóc mivoltáig már nem fog eljutni :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Hello Csajok,

Ma mi is voltunk az Istenhegyin genetikai ultrahangon ...
Na mi volt, na mi?
Hát persze, hogy paráztatás!
Ismét az agykamra tágulatunk került előtérbe - kb. 20. héten diagnosztizálták, nem nőtt, csak a buksija ...
De ez az áldott jó ember (Bátorfi doki) most látta először ...
Kontroll, behívta Hajdú doktornőt, nézegették ... TORCH tesztet javasoktak, kontroll a 32. héten (TORCH - Toxoplasma, Rubeola, Cytomegalovírus, Herpes vírus kimutatására).

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Mi lesz még? A homlokomra van írva, hogy tessék engem paráztatni?
Mondtam is a dokinak, hát tudja, ide jövök nagy örömmel, erre kapom ezt a jobb horgot, ez nem volt szép! Szabadkozott, hogy nem akarja rám a frászt hozni, de inkább nézzünk utána. Mondtam, ha megszületik a lányom és egészséges, behozom, és mint az Oroszlánkirályban, felemelem: na ugye, hogy egészséges!

Hajdú doktornő (ő nem paráztatott annyira) egyből azt kérdezte, hogy mocorog e rendesen.
Na, itt megnyugodtam kissé, mert lánykámat a nőgyógyászom eleve balerinának hívja, tényleg mindig produkálja magát, egyébként ma is végig-tett vett békésen, keze-lába szépen mozgott ... ma nem számolt, de ma egy komplett színdarabot levágott, a doki félrenézett, aztán hopp, már a másik oldalát mutatta a kis fürge nyuszim ...

Egyébként Hajdú dokrotnő mondta, hogy nemrég született egy makk egészséges baba, akit ő volt kedves végig betegnek diagnosztizálni, de nem tehetett mást, minden adata messze eltért az átlagtól. Pl. szegény gyereket törpe növésűnek várta, mert végig 4-5 héttel elmaradt a combcsontja a statisztikai átlagtól.

...

megyek, eszem egy kis fagyik ... inkább sokat!
Vendég
 


Régen imádtam a túrós sütiket...most meg mióta terhes vagyok, nem kívánom őket. Egyedül a kevert túrót kívánom hagymával :) Holnap lehet csinálok is! :) Apácska is szereti!

Dodó: A sima káposztás frankfurti receptet bedobnád nekem a receptesbe? Ma vettem savanyú káposztát vitaminpótlásnak...holnap főznék belőle leveskét.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Anya maci: Sajnálom, hogy megint ilyen tortúrának vagytok kitéve! De biztos egészséges a lánykád! Próbálj ne rástresszelni a dologra, mert azt a gyerek is megérzi! Ez a vizsgálat anyai vérből van? Vagy hogy zajlik? Ha semmi veszélye nincs a leányzódra, csináltasd meg szerintem. Veszteni nem veszítesz vele, de ha megjön a negatív eredmény te is megnyugszol teljesen!! Szerintem! :) Képecskét nem hoztál a nagylányról?? :)

Küldök egy kis raffaelló-t! :) Igaz, még csak placsni formájában van, de azért nyisd az ablakot Köbüki!! :) :D

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


na, megyek, letussantok, aztán jövök, boldogítlak Titeket tovább! :D :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


meme lehet, hogy azért nem ért ide, sőt valószinű! De holnapra biztosan itt lesz!
Ezt a darabot nézzük: http://port.hu/pls/th/theatre.directing ... ntry_id=44
Remélem jó lesz! A legutóbbi színházlátogatásunk katasztrófa volt, eljöttünk az első felvonás végén! Csak azért vettem rá jegyet, mert még sosem voltunka nemzetiben. A színház megérte, a darab nem! Pedig még a szereposztása is nagyon jó volt :(
Az a darab ez volt: http://port.hu/pls/th/theatre.directing ... ntry_id=44


Nyami frankfurti leves, imádom!!!!! csak Zsolti nem bírja a kelkáposztát sajnos :( Pedig a kedvenc kajám a rakottkel.... Így azt mindig anyu csinál nekem :)

Anya maci nagyon sajnálom, hogy így rátok ijesztettek :( De tutira nem lesz semmi baj, látod még a doktornő is mondta, hogy fölöslegesen paráztatják a kismamákat! Itt nem lehet senkivel semmi probléma!!!!!!

Ugye Edi??????????????????????????? :D

zsofka83
 
 


Zsofka: jónak ígérkezik! Érezzétek jól magatokat! Rátok is rátok fér egy kis kapcs ford! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


meme!
A sima kápi az nem a savanyú... hanem sima fejes!!!

d.dodó
 
 


Edi ma eltűnt, mint Kossuth a a ködben! Egész nap semmi hír...Nagyon klassz hálóinget vehetett...lehet fel is avatta mindjárt, és egy kellemeset horpaszt otthon! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


dodó: és szted savanyúval nagyon rossz lenne??

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


na goooo fürcsi! :)

Ne tűnjetek el!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: