Új privát üzeneted érkezett!

Meme savanyúból egy jó kis székelyképoszta? nyami-nyami azt is imádom :oops:

Basszus most néztem rá a vonalzómra, és már csak 80 nap :shock: Most volt még 100!!!!!!

zsofka83
 
 


meme!
Savanyúból korhely levest lehet... de nem tudom a pontos recit :( az eddig sose lett olyan, mint amilyet anyukám tud :(.

d.dodó
 
 


Meme!!
Megvan a korhely leves receptje is!! :D Pontosítottam anyuval telón!! Érdekel?? (Én imádom) Nálunk mindig ez van otthon (anyuéknél) ujév napján....

d.dodó
 
 

 
 

sziasztok :wink: :wink:

minden oké volt :wink: :wink: Kamilla 1400 gr,nagyon szép és rendben van minden,hosszú combika :wink: :wink: ééééés lefelé fordul,fejecske lennt :wink: :wink: méhszáj zárt,szóval minden oké :wink: képet nem kaptam,mert itt nem olyan jó a gép :oops: :oops: de ugyis most kaptam múlt héten :wink: :wink: na pusz,majd visszaolvasok :wink:

bibar
 
 


Dodó: Igen igen!! Érdekel!!! Még sosem csináltam, ugyhogy szájba rágósan írd le légyszi! :)

Székelykápi is jó...de az volt anyuéknál múlt héten. :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bibar!! Gratula!!! Örülök, hogy Milla babával minden okés!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bibar!
Gratula!!!

Meme!
A recis topikba írom (blogba csak akkor ha valamelyik nap én is megcsinálom). Ha kérdésed van vele kapcsolatban, akkor oda a recis topikba irj.

d.dodó
 
 


Dodó: Köszi! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


sziasztok, itten vagyok én is :D Köszönöm a drukkokat a vizsgára, hát egy kalap kaki volt, három részvizsgából állt és az egyik nem sikerült :cry: :oops: nagyon rossz bizottságot fogtam ki, a kedvesség jelét sem mutatta az, aki meghúzott. hát ez van, még életemben nem volt utóvizsgám, soha nem buktam meg semmiből, most ez is eljött, csak hát nem a legjobbkor :cry: két gyerek mellett remek lesz tanulni, mert őszig már nincs újabb vizsgaidőpont. Mondjuk elég nehéz volt felkészülnöm egyrészt a fekvés miatt, másrészt egy gyerek mellett nem könnyű tanulni, na meg ez a méhszáj macera is betett a lelkiállapotomban :roll:

De most annak rettenetesen örülök, hogy nem kell a könyvek felett gubbasztanom :D

Anyamaci, jaj, mit olvasok, nem igaz ez a sok paráztatás :roll: Eszternek szóltál? tuti biztos, hogy nincs semmi gond, hiszen nem is nőtt az a tágulat, nem? Hol csinálják meg ezt a vizsgálatot? sok puszi Neked

Zsofka, én nemrég (már amikor még nem feküdtem :roll: ) láttam ezt a darabot, aranyos sztori, jók a színészek, jó kis vidám darab!! Mármint a Legénylakásra gondolok, a másikat nem ismerem. Én a Nemzetiben az Öngyilkos című darabot láttam legutóbb, :D hááát, elég furi mostanában a repertoárjuk :shock:

Nálunk is májusban van az ovis beiratkozás, de lehet, hogy ez nem egységes. NEkünk azt mondta a bölcsis nénink, hogy félnapra is vesznek fel gyerkeet, sőt, a másik bölcsisnénik most jött vissza gyesről és az ő kisfia így járt oviba, amíg ő otthon volt a tesóval. hát én sem szeretném, ha nem vennék fel Benit, ő már annyira kis társasági ember, szörnyen unatkozna itthon velem és Zuluval :lol:

Jó kis témákról írtok mostanában, most már lesz időm végre nekem is sokat írni :D :D :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Meme,
a TORCH tesztet anyai vérből nézik, már levették, lehet eredmény pénteken.
Kép is van, de nem jó a scannerem, így lefotóztam, azt csatolom (homályos, de azért látszik valami).
Egyébként minden ok, korának megfelelő, 1200gr-os nagylány! Kép
Vendég
 


Bibar, gratulálok, örülök, hogy minden oké!! Már tényleg ekkora a súlyuk?? hihetetlen :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Anyamaci, nagyon édes a kiscsaj !! :D látom, akkor már le is vették a vért, ezt mutathatja, hogy esetleg ilyen vírusfertőzés lezajlott-e?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Anyamaci! Sajnálom, hogy megint rád hozzák a frászt! Ne kenődj el, tuti, hogy minden rendben lesz!!!!!

Bibar! Gratula.... Hihetetlen, mekkora már a babó! :shock:

Közben elkészült a leves, megjött apa is, úgyhogy megvolt a vacsi.... 4 v. 5 tányér után közölte, hogy nem mert többet enni.... Mondtam, hogy miért kéne többet enni? Mire Ő: "nem azt mondtam, hogy nem szeretnék....csak hogy már nem merek...." :lol: :lol: :lol:
Imádom az étvágyát! Ilyen embernek kifejezetten öröm főzni! :wink:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Anya maci: Értem! Bocsi, ha butaságot kérdeztem, csak még sosem hallottam erről...:( Mennek a drukkok péntekre!! De éééééédi nagylány!!! Látszik rajta hogy egészséges! Én látom, hogy nincs semmi baja! Ilyen édes kislánynak nem is lehet semmi baja!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Dóri: akkor nagy volt a sikere a levesnek! :) Ügyi vagy! :)

Én is szeretek finiket főzni...csak még nem mindig jön össze... :D De néha eltalálom a dolgokat, akkor apácskának is kifeszül a bőr a hasán ..:D HIHI :D

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bébike,
Eszter is látta hétfőn, ő "nyomon követi" már a 20. hét óta, ő annyira nem paráztatott, de azt mondta, jó ez a teszt.
A vért ott gyorsan le is vették az Istenhegyin (az ára, hááát ... 14.000), a Jánosban ingyen lett volna ... de ott nem mérlegeltünk, gyorsan döntöttünk.
Mondtam a kislányomnak, amennyit már ráköltöttünk, karácsonykor kevesebb ajándékra számítson ... áh, rendesen el lesz kényeztetve (ahogy kell) !!!
Vendég
 


meme!
Bent van a recisben.

d.dodó
 
 


Iszom egy nagy pohár limonádét, abban sok a c-vitamin. Hátha legyűri a bacikat! :)

Tegnap kimostam Nócikám ruháit. Holnapra megszáradnak, és akkor vasalok, meg összegzek, hogy miből mennyi van :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bébike,
igen, ha volt/van valami vírusfertőzésem, az okozhatja ezt az agykamratágulatot.
Hát, náthám volt és most is van ... lehet ez valaminek a tünete? De a doki szerint tünetmentes vírus is van! Remek!
Remélem gyógyszerrel gyógyítható (a zöme igen), de még jobb lenne, ha semmit nem találnának, a lánykám pedig valahogy eltűntetné a buksijából ezt a tágulatot, jó lenne, ha szépen felszívódna.
Drukk, drukk, drukk ...
Vendég
 


Anyamaci! Nagyon édi a lánykád! Ő is mekkora már....

Bébike! Sajnálom a vizsgát....
Én anno Botival terhesen hagytam ott a Pázmányt, mondjuk én még csak másodéves mazsola voltam, de olyan szinten voltak kocsogok mindenütt, hogy besokalltam és "jól kib**tam velük", többet sem mentem oda.
Egy vizsgára nem tudtam korábbi időpontot kikönyörögni, így 12 nappal a kiírt szülés előtt még kénytelen voltam elmenni vizsgázni. Hát kell -e mondanom, hogy mennyire jól fel tudtam készülni.... és jól meghúztak.... Aztán az UV-re nem voltak képesek normális időpontot adni, hiába mondtam, hogy addigra kb. 2 hetes lesz a babám és képtelenség, hogy így elmenjek vizsgázni (3 egymást követő nap volt UV és kifújt....). Úgyhogy elég volt. Engem annyit életemben nem szívattak, mint ott. Na így nem lettem jogász. :lol: :lol: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Tényleg... hol van Edi?
És Freyja sem volt ma még, ha jól emléxem....

:oops:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Sziasztok!
Bibar, de jó, csupa jó hír!!!! Mekkora nagy már Milla!!!!!

Anya maci!Nálatok is örülök, hogy minden ok!És nagyon irigy vagyok, hogy ilyen képet tudott készíteni a doki.

Mi is megvagyunk. Szerencsére mindent rendben talált. Szépen fejlődik. A gép 27+4-nek mutatta, szóval 3 nappal kisebbnek a koránál, de ez teljesen normális a doki szerint is. Tökéletesen fekszik.Fejjel lefelé, arccal befelé.Azt mondta a legideálisabb helyzetben van.(Na ja,amikor valszeg nem lesz szülés, csak bosszantó :oops: )A lepényen a haematomák még látszanak, szervülőben vannak.Kérdezte sokat pihentem-e.Hát én bőszen bólogattam.Nem akartam a nagytakarításról és a beteg Erik cipelésről beszámolni.Azt mondta akkor csak így tovább, mert nem romlott a helyzet, sőt javult, és az áramlás a zsinórban nagyon jó, ez a lényeg.
De a drága véig aludta az egészet. Az elején tudott egy jó profil képet csinálni,aztán annyi. Lara buksija rajta a lepényen, még kicsit bele is fúrta az arcát.Aztán mikor megbököttem, hogy ébredjen,akkor a kezét az arca elé tette, hogy hagyjatok már. :D Pedig csoikiztam előtte. Kellett volna egy kis kóla vagy capuccino, így utólag már bánt, hogy nem ittam.
De azért azt az egy képet hoztam.
Kép
Az elején vacakolt a gép,így az a tábla benne maradt. bocsi. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok Lanyok!
elszaladt a mai nap is. Csak reggel es este tudok jonni egy kicsit, mert mindig van valami tennivalo, de azert ha tudok bekukkantok napkozben is.
Mindenkinek koszonom a cumis velemenyt! Akkor asszem mi is maradunk az egy cuminal, aztan majd meglatjuk, lehet Ricsike nem is lesz cumis. Bar ha a szuleire ut..Apa 4 eves koraig, Anya 4 eves koraig cumizott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bibar: szuper, hogy ilyen nagyot nott mar Milla baba, es pontosan a ugy is van fordulva ahogyan kell. Gratu meg egyszer. Sikerult Barbival lerendezni a csomit, reggel irtam neki sms-t is, hogy ne felejtse el.

Manorka: ugyes lesz Nori lanyod meglasd, es hamar az ejszakai pisiles is megoldodik. Edeske..fel a sotetben..
Bebike: sajnalom, hogy nem voltak veled kegyesek a vizsgan, pedig azt hittem a pocakod majd egy kicsit meghatja oket...grrrrr... :evil: :evil: :evil: szemet banda...

Dori: nagyon kedvesek voltam a munkhelyeden tenyleg.
Meme: gyogyulj meg hamar..mez+citrom..az a tuti befuto....
Edi: merre jarsz, mar hianyol Teged az egesz topik! :wink:

Zsani: szegenykem, ez a savas rokas dolog teged mar tenyleg vegig kiser. Tudod, hogy en is mennyire szenvedek a savtol...alig merek enni, este mar szinte semmit. lefekves elott orakat ulok az agyban, hogy vissza ne jojjon. Nalam a legnagyobb baj, hogy szin te mindig telitettsegi erzesem van es nagyon lassan emesztek, egy kiflit 3-4 oran keresztul, na ha meg nehezebbet eszek, majd kinyulok. Es vegetarianuskent rendgeteg gyumit es zoldseget eszek, hust es egyeb nehez dolgot pedig egyaltalan.

Irtatok reggel, hogy ki mennyire szeret pocis lenni. Lehet furan hangzik, de en nem szeretek. Biztos azert mert egy csomo bajom volt/van, de en mar alig varom, hogy tul legyek es Riccardot a karomban tarthassam. En annyira nem elevezem..... :oops: :oops: :oops: ezt a mostani allapotot.
pocaklako
 
 


Niki nagy gratula szepseges Lara babadhoz! :lol:
pocaklako
 
 


Jut eszembe,
holnap jön a védőnő családlátogatásra.
???
Kell / kellene valamit tennem?
Mi történik az ilyen pofavizitek alkalmával?
Kávé, tea, süti, csüccs, csacsogás?
Lánykámnak még nem érkeztek meg a bútorai, még nem nagyon vettünk semmit ...

Poci,
megértem, hogy néha így érzel ...
Sokaktól hallom, hogy olykor-olykor bizony teherként nehezedik rájuk a terhesség. Gondolom a nevét is ezért kapta - az áldott állapot nekem se mindig jut eszembe, ugyanakkor az tény az első perctől kezdve, hogy a gyermekem egy angyal, egy áldás, hogy van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
... de a pszichés nyomás miatt most pl. én is átugranám ez a 12 hetet, jó lenne ha július közepe lenne, gyorsan megszülnék és átölelném ezt a kis tündért ...
Mi gyereket akarunk és nem terhesek lenni, előfordul ez néha! Pl. én a szüléssel is így vagyok ... gyereket akarok és nem a szülés milyensége érdekel (sokan át akarják élni a természetes szülést és dráma van, ha császár lesz) ... én úgy gondolom, lesz, ahogy lesz, csak egészséges babókám szülessen!
Vendég
 


Anyamaci: Sajnálom a paráztatást... :( Nem lehet egyszerű neked!
Írtó édi pofikája van a kislányodnak! :) Nagyon cuki!!! :D

Bibar: Örülök, hogy minden rendben volt a dokibácsinál. :wink:
Szép nagy a te babád is! :)

Niki: Örülök, hogy veletek is minden OK! :) Lara babádnak is milyen pufi pofikája van! :D Aranyos nagyon! Már alig várom, hogy születésük után is megcsodálhassuk a babákat!

Képzeljétek, ma született meg anyumék kollégájának az unokája.
Tegnap este 8 körül vitték be, és ma délután fél 2-kor lett meg.
Nagyon gáz volt a szülés a nagypapa elmesélése alapján, mert délelőtt 10 körül még nem tágult ki rendesen... :shock: :shock: :shock:
...aztán meg sokkot kapott az anyuka, és kapott valami gyógyszert is.
Most már a kisfiú baba, és a mama is jól van, viszont nem értettem, hogy ennyi ideig húzzák az orvosok a tágulás kivárását???
Nem sok ez? Nem lehetett volna inkább császározni (bár az orvosok biztosan tudták mit csinálnak...)?

Jó éjt kismamik!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Jó reggel kismamik!

Ma is korán ébredtem, összesen 4.00 órát aludtam. :)
Nem semmi! Már csak nevetek az egészen...remélem ilyen jól bírom majd a 4 órás alvással ha majd megszületik a kincsem. :D

Bibar: Tényleg tegnap elfelejtettem megkérdezni, hogy Szonja aranyos volt a ruhacsomi átvételekor?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Sajnos visszaolvasni nem tudok ma sem, de próbálom tartani legalább a lépést Veletek!
Éjjel manó 2x felsírt, de egyébként szerencsére jól aludt. Én aludtam, de hajnalra megint nagyon rossz lett a torkom, úgyhogy asszem visszaestem kicsit.
El is felejtettem tegnap leírni, hogy Lara most a mérések szerint 1050g. Szóval nem egy nagy darab. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt :lol: :lol: :lol:

Emi
igen odaadtam,aranyos volt,azt mondta akár el is vihetné neked mert olyan közel laktok :wink: :wink: :wink: jaj ne félj,majd mikor már meglesz a manód alukálnál:))))

Pocak
Barbi pont vásárolt kinnt valahol,de a kolleganője átvette :lol: :lol: minden rendben volt,ruhák szétosztva :lol: :lol: igen akinek több baja van vagy feküdni kell általában nem élvezi a terhességet:((((

Niki
valami gyönyörűséges pofikája van ennek a kis manónak :wink: :wink: nagyon szép!!örülök hogy minden oké veletek :lol: :lol: jaj a torkom nekem is azóta szarakodik,nehéz kilábalni :cry: :cry: jobbulást!!

tegnap még megkérdeztem a szülésznőt is,azt mondta a következő látogatásnál ajánl és akkor keressem fel,aztán majd kiderül császár e vagy sima!!
jövö héten vérvétel,máj funkció,mert nekem az volt rossz annó Olivérrel,ezért császároztak meg!
4 hét múlva meg doki ujra
erre az 1400gr ra azt mondta hogy most nem lesz olyan nagy mint Olivér,hála az égnek
:wink: :wink: azt mondta ez most teljesen normál,csak a combika hosszú:))))

bibar
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

emi!
Hidd el, nem lett volna jobb, ha császároznak....és ez tényleg nem sok idő még. Nekem vasárnap du. 2-kor ment el a magzatvíz. 5-kor kezdődtek a fájások...csak 10 körül kaptam valamikor oxitocin. De még attól sem tágultam. Így hajnalban kaptam azt a 4 kis szurit, amiről már meséltem. És reggel fél 5-re szültem meg. Egyik csajszi meg reggel 8-kor ment el a magzatvize, és másnap este 9-kor szült meg. Haza is küldték vajudani! Egyfolytában figyelik természetesen a babát...szóval a dokik tudják mit csinálnak. Régebben sem volt "szíre-szóra" császár. Ha belegondolsz az egy komoly hasi műtét.

d.dodó
 
 


Hú, amugy ma olyan hányingerrel keltem. :( Remélem nem fog rendszeresen visszatérni.

d.dodó
 
 


edi!
Te merre tűntél el a nagy hálóing vásárláskor??

d.dodó
 
 


Lépek suliba... majd fél 12-től leszek ujra ma.

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Mi ez a reggeli pangás?
Dodó sajnálom a hányingert, remélem javul a helyzet! :(

Anya maci majd írd meg, mi volt a védőnővel, nálunk sem volt még itthoni "pofavizit", mindig siekrült eddig elodázni :) Jövő hétfőn is én megyek hozzá! :D

Niki nagyon éde sa babóka pofikája! :) És a lényeg, hogy minden rendben van!

Mi is ma megyünk dokibácsiohoz, tuti csinál uh-t is, úgyhogy látni fogjuk Máté babát! Meg gondolom megkapjuk a beutalót a 30-32 hetes uh-ra!!!!! :) ELvileg most fog adni másra is beutalót? Jön most valami vizsgálat?

zsofka83
 
 


Sziasztok!

Niki, gratulálok, nagyon édes kislány Lara, és örülök, hogy minden rendben!!! Rikinek jobbulást!! Mekkorák most Lara méretei, a bpd, fl és haskörforgat? megírnád, de csak ha lesz rá időd, amúgy ne fáradj vele, csak kíváncsi lennék, hogy Zulu most vajon milyen súlyú lehet.

Dóri, Pocak, köszönöm :roll: Bánt ez a hülye vizsga, mert tényleg sokat készültem rá és nagyon nem akartam már két gyerek mellett tanulni. És annyira feldühít még mindig az az öreg ügyvéd, aki vizsgáztatott, szerintem tényleg eldöntötte, hogy meg fog szívatni, ráadásul olyan rosszul esett, hogy a végén azt mondta, hogy hiába, az állapotom, arra most nem lehet tekintettel. :shock: B.sszus, mintha direkt azért mennék terhesen, hogy visszaéljek ezzel, ez genyó hozzáállás szerintem. :twisted:
Poci, örülök, hogy ilyen kis aktív vagy már :D csak ügyesen és persze óvatosan!!

Dóri, én szerettem amúgy az egyetemet, bár szívatnak persze rendesen, de én azért nem pocisan csináltam, ami tényleg nehéz lehetett, hanem ifjú bohémként, :D :D inkább csak a bulik maradtam meg, nem a szívatás :D :D

Emi, igazából ez szerintem sem ollyan vészes szülés,mármint az időtartam, bár a részleteket nem tudjuk és nagyon sajnálom a lányt ... de szerintem is az a legnagyobb szívás, aki már gyakorlatilag végigcsinálja a szülést, kitágul, aztán valamiért mégis császározni kell. a barátnőm így járt, 12 óra vajúdás után belátták, hogy túl nagy a baba a picike anyuikájához képest és utána császár lett. Szegénykémnek sem maradt meg jó élményként...
Látom, már hozzászoktál a kevesebb alváshoz :D Ilyenkor olvasol, tévézel éjjel vagy várod, hogy jöjjön az álom? Van, hogy én is nehezen alszom el , ilyenkor nem tudom, mi a jobb, kezdjek valamit csinálni, vagy inkább csak feküdjek.... :?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bibar, ha lesz rá időd, megírnád Te is, hogy mekkorák Kamilla méretei? :wink: Igazából csak bpd, fl és haskörfogat (az az ac, vagy hc, vagy melyik is?), amit mértünk hétfőn, és olyan kíváncsi vagyok, hogy ezek mekkorák. (Mondjuk ugye a bpd-re mondta, hogy bazi nagy, 79 mm)

Zsofka, mi is a 11. kerben lakunk, egész közel vagyunk egymáshoz! :wink:

Anyamaci, most nálunk sem járt még a védőnő, de Beni idejében jött családlátogatásra. Vicces volt, itt ültünk apával a kanapén puccban, szépen illedelmesen, aztán persze körbe sem nézett, benyitott a spájzba :D azt hitte, hogy valamelyik szoba van ott, aztán jól zavarba jött és mondta, hogy látja, hogy normálisan élünk és akkor még nekünk sem volt berendezett babaszoba, így mondta, hogy nem akar a hálónkban kutakodni :D szóval ennyi volt, ittunk egy teát, aztán elment :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Jó reggelt lányok!

Bár kora reggel már olvasgattam. :)
Először felébredtem apával, olyan fél 6 körül, olvasgattam az éjszaka történéseit, aztán úgy visszaaludtam, hogy 3/4 8 körül keltem :shock:

Jó későn jöttem dolgozni és amennyivel később jöttem, annyival korábban is akarok távozni délután! :lol: :lol: :lol:

Ma este lesz az első jóga.... nagyon kiváncsi vagyok....
Holnap meg szabi és dokibácsi!

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Bébike sajnálom a vizsgát, nagy görény lehetett az öreg! :(
Elhiszem, hogy két gyerek mellett már nem akartál ezzel foglalkozni, de valahogy majd csak megoldódik! Ha a férjed be tud segíteni, akkor fel fogsz tudni készülni arra a nyamvadt uv-ra!!!! :)

De jó, hogy ilyen közel vagy! :)
Esetleg majd egyszer összefuthatnánk, mint tapasztalt anyuka biztosan rengeteg hasznos infót hallhatnék Tőled! :)

zsofka83
 
 


Bébike a méretek:
BPD:75,6
AC: 221,5
FL:51

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


áááááááááááá... lányok!

Most vette észre a takarítónénink, hogy elromlott az egyik hűtő a konyhában, úh. kipakolta........ mindjárt elhányom magam, olyan szag van.
Pedig tegnap délelőtt még tuti jó volt... :shock:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Bébike: Igen-igen...úgy ahogy írod, ha kirúg magából az ágy olvasok, tévézek, vagy várom, hogy újra eljöjjön álom-manó.
Általában nem teszi... :(

Zsofka: Drukk-drukk a mai UH-hoz! :D

Dodó: Én nem vagyok császár párti (félre ne érts kérlek!)...csak hát nem véletlenül kapott sokkot a kismama a szülés után, szerintem. :?
Na de nem tudom.

Niki: A kislányod 1050g? :) Kis cuki picur! :D Inkább kint nőjön meg!!!
Nekem 27 hetesen és 5 naposan volt 1298 g.

Bibar: Szuper, hogy 1400 g-ra azt mondta a doki, hogy teljesen normális méretű a baba, mert a múltkor már paráztam, hogy nem lesz kicsi a kislányunk! :)
Mennyivel is született Olivér?
Még egyszer köszönöm, hogy hurcoltad a kisruhákat...igen, Szonja is a 17-dik kerületben lakik, egy a háziorvosunk is! :D
A szülésznőre én is rákérdezek Ferenczinél legközelebb!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi!Riki a 30. héten volt 1533g. Addig még 2 hét van, és átlag 150-200g-ot gyarapodnak hetente. Szóval majdnem akkora,mint Riki volt.Ő 3150g-al született.Szerintem az pont ideális. Ráadásul nem is örülnék, ha nagyon nagy lenne,mert a doki szerint minél nagyobb,annál nagyobb a kockázata a hegrepedésnek is. Én most is olyan 3000-3050g körülre gyúrok. :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


A baba most körülbelül 35 cm hosszú a súlya pedig 1 kilogramm.

http://www.szuloklapja.hu/baba/body/het ... p?HETEK=28

A kicsi ezen a héten körülbelül 35 cm hosszú és 1100 grammot nyom.

Ez 3 különböző forrásból van.Tehát egy átlagos 28 hetes baba 1000-1200g körül van. :D Bibaréknak persze, hogy nagyobb, hisz ők magasak mindketten.Mi meg olyan közepesek vagyunk.Dani 175, én 170. Szóval nagy a szórás.Ti is átlag körüli súlyban vagytok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, nagyon köszönöm, mindjárt meg is nézem a hétfői leleteket! Beni is 1500 körül volt 30 hetesen , én is úgy tudtam hogy ez az átlagos, és végülis 3250-el született.

Zsofka, igen, jó lenne majd találkozni :wink:

Emi, ezen jót nevettem, hogy kivet az ágy, mármint magamon nevettem, én ugye egész nap fekszem :roll: :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok! :D

Anya maci, sajnálom a paráztatást :( De nagyon remélem, hogy holnap már megnyugtatnak az eredmények és a hétvégén már nagyot lehet szusszanni :wink:

Niki, Bibar! Szuper hírek :D
Nagyon aranyosak a képek :)

Bébike! Rá se ránts a vizsgára! Majd legközelebb :wink:

Dodó! Én is hányingerrel keltem :shock: Szegény Zsani jutott eszembe rögtön :oops:

Edi! Merre vagy????

Meme, ugye nem pukkantál le teljesen? Mielőbbi gyógyulást!!

Én megint azt álmodtam, hogy végül nem Zalán lett picurka neve :roll: Nekem már Emmával is bejöttek ezek a terhesség alatti megérzések, álmok, úgyhogy most nyúzom szegény Gábort, hogy gondoljuk át a dolgot :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


szerintem tök változó a baba mérete,és nem biztos hogy azért nagy lesz mert most több,mert a fejlődése teljesen változó!
nekem az uh gép 28 hetest adott ki erre a súlyra,tehát teljesen normál korának megfelelő súlyt,ugyhogy ha a gép azt mondja na és a doki akkor valszinű normális!
Olivér annó nagy volt,Kamillára meg mindig azt mondja a doki hogy átlagos :wink: :wink:

bibar
 
 


Sziasztok!

Bibar: gratu a jó híreknek, jó kis súlyban van Milla Baba, hosszú combikáján van ám husika is :) Szupi-szupi!

AnyaMaci: sajnálom az agykamratágulatot :(
Édes kép készült lánykádról!

Bébike: vizsga majd sikerül legközelebb, rá se ránts, hihetetlen, hogy ennyire nem voltak humánusak Veled! Szusszanj egy kicsit, dőlj hátra és csak a pocak Manóddal foglalkozz.

Niki: Lara is nagyon cuki! :) Jobbulást, gyógyuljatok meg hamar!

Tegnap én is beléptem a rókások táborába, azaz csak kerülget, jön a sav fel. Tegnap kétszer volt napközben, ma pedig már úgy ébredtem és most megint szenvedek :(
Azt gondoltam, még váratni fog magára ez az érzés. Nórival az utolsó 2-3 héten jött elő. Ki is fogok nyúlni, ha ez most így marad még 11 héten keresztül.
Eddig nem vettem Renniet, de most úgy néz ki szükségem lesz rá :(

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka
köszi :lol: :lol: irtam privit!
képzeld nekem is van egy kis hányingerem,leginkább vizivás után,Olivérnél ez nem volt :oops: :oops: akkor ez lesz végig??na neee :oops: :oops: jobbulást akkor nekünk :wink: :wink:

bibar
 
 


Bibar, teljesen egytértek, ez a baba méret téma nagyon változó. Mindenhol egyébkéntis azt éehet olvasni, hogy b a 12. hétig fejlődnek nagyjából azonon ütemben a picurkák, onnantól meg jönnek a genetikai különbözőségek, stb. Emma sem nő a mai napig sem egyenletes ütemben, hanem néha meglódul :wink: Nemrég pl kezdte már kinőni a 86-os cuccokat, már kezdtem volna beszerezni a 92-eseket, amikor hirtelen nagyon megnyúlt és már csak 104es cuccokat veszek neki :shock: Mi sem hízunk egyenletes ütemben, pocaklakók is hol stagnálnak, hol kicsit belehúznak - csak ezt ugye nem nézik minden héten :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Barbuss: Köszi az aggódást, megvagyok! Bár lehetnék jobban is...éjjel majdnem rókás lettem, meg reggel is..de sikerült elhesegetni. A torkom jobb, és a a fogínyem is sokkal szebb lett éjszaka...nem tudom, hogy mi történt, mert már lassan 2 hónapja szenvedek vele...most meg egyik napról a másikra sokat javult. Na de én ennek örülök!! :D

Majd délután jövök, csak apácska megint délután megy, és így hogy 8 körül kelünk, max 4 órát tudunk együtt lenni ébren...dehát most ez van, majd lesz jobb is!! :D

Szép napot csajok!

Edi!! Jelentkezz!!! Kezdek aggódni!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: