Új privát üzeneted érkezett!

Barbuss, mit olvasok, talán nem Zazi lesz a neve? És más nevet nem álmodtál meg?
:wink: :wink:


Manorka, meggyógyultál már teljesen? :) Sajnálom a savat, olyan sokan írjátok, lekopogom, nálam még egyáltalán nem jelentkezett, igaz, Benivel sem volt. Mondjuk még az hiányozna az állandó fekvés mellett :roll:
Nóri és Emma is olyan ügyesek , nálunk az éjjeli szobatisztaság még elég messze van, ahogy látom, :roll: mondjuk nekem nem is jutott eszembe ilyen vad akció, hogy éjjel többször keltsem pisilni :D :D Bevált amúgy, azóta hogy álltok? :)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Savasodó lányok!

Nekem kb. egy hónapja volt (írtam is nektek) néhány szörnyű napom savügyileg, rókakomával meg minden....
Azóta viszont (kopp-kopp-kopp) elmúlt és mostanában egyáltalán nincs gondom vele.
Úgyhogy van remény!!! :wink:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenki jól van!!

Most jövök az genetikáról, mi is mehetünk TORCH-tesztre, m Anya maci, legalább nincs egyedül a problémával :roll: . Szerintem nálatok és nálunk se lesz gond!!
Határértéken vagyunk az agykamra tágasságát illetően, de nem is nagyon tudták lemérni, mert nagyon lent volt megint a kobak, széjjel nyomták a hasam így is. 3 hét múlva kontroll, addig pedig beszélek a fejével, hogy tessék-tessék javulni. 8)

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 

 
 

"Remek", hogy mindenki ilyen szarul van :? Remélem a jóidővel jönnek a panaszmentes napok is :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Helló lányok...

Itt is vagyok, köszi a hiányolást :) Tegnap nagyon elcsúszott a napunk, rohangáltunk Anyuval egész nap. Könyvelő vittel el a legtöbb időt, mert elcseszték a bérszámfejtésemet 2008-ban és azt most kell korrigálni. Az agyam majd fel robbant.... Kiderült, hogy az éves jövedelmem alapján a 36%-os levonásban kellene részesülnöm, és tőlem csak 17%-ot vontak, ezért most a különbözetet be kell fizetni, hát ezek nem normálisak grrrrrrrrrrrrrr :twisted: :evil:
Aztán kiszedték ma a kutyinak a varratokat, gyönyörű a sebe, azt mondta a doki is, hogy nagyon szép :) Most már csak a mellső lábával van egy kis gond, de arra úgy fest gyógyszert fog kapni most már élete végéig, de ennyi baj legyen, adom én neki minden nap szivesen :)

Szóval pörgös napunk volt tegnap, nem is tudtam hálóinget venni, majd hétvégén lesz a kis körút, hogy vadászni megyünk :)

Visszaolvasok kicsit, ha lesz időm, de ma már dolgozom, cirka 370 üzenetem van 5 nap alatt grrrrr :) Szerencsére a forgóm szuper, alig érzem már, ezek szerint sikerült utána nyúlni rendesen, így nem fáj most tralalalala :D:D:D:D
Vendég
 


Barbus
ez igy van,Olivér is elég régota stagnál már :wink: :wink: van amikor meg nem győztem a cuccokat venni :oops: :oops:

Meme
jó apázást :wink: :wink: :wink:

Csipet
nem lesz semmi gond!!!!!beszélj a fejével :wink: :wink:

Dóri
na akkor van remény :wink: :wink: nem lenne jó ezzel szenvedni végig :oops: :oops:

bibar
 
 


Lányok, az ugye nem számít keményedésnek, amikor a bébi kinyomja valamelyik testrészét a pocakban? mostanában állandóan úgy fekszik, hogy a popóját kinyomja, szabályos pukli van folyton a hasamon, és eléggé feszít. De ez nem keményedés, nem?

Igen, a babák változó ütemben fejlődnek, ráadásul ezek a becslések is olyan csalókák néha, legalábbis Benit mindig nagyobbnak mérték valamivel, 3400 grammnak mondták 38 hetesen, aztán két hétre rá 3250el született, mondta is a doki, hogy a nagyobb buksija miatt valszeg nagyobbnak számolta a gép súlyát. :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Csipet! Sajnálom :? Csak azt remélem, hogy hamar megnyugtatnak Titeket, mert ugye baj az nem lehet :wink:

Bébike, igen álmodtam nevet, de egyenlőre még át akarom beszélni Gáborral a dolgot és neki nem mondtam, csak azt hogy azt álmodtam, hogy nem Zalán :wink: Kíváncsi vagyok, hogy befolyásolás nélkül mire jutunk :lol: De nagyon aranyos volt, mert mondta, hogy OK, beszéljünk róla :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Nyusza! Sajnálom, hogy téged is megijesztettek! :(
Biztosan minden rendben lesz, meglátjátok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Közben megtudakoltam a dokibácsitól, hogy lesz -e holnap UH és azt mondta, hogy lesz, úgyhogy viszem apát is... remélem nálunk nem találnak semmi rendelleneset... :oops:

Hol van Edi és Freyja????? Én is kezdek aggódni....
Remélem nincs semmi baj velük!
Tényleg nem vagyunk valami nagy sikerszériában, így "testüLLetileg"..... :(

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Edi! Nekem a 2008as évet cseszték el :evil: Szerencsére nem ennyire, de azért marhára bosszantó volt :evil: Persze ha mi csinálnánk ekkor a hibát a munkánkban az nem maradna következmények nélkül :evil:
Örülök, hogy a kutyid és a forgód is okés :D

Bébike, nekem is sokat kidugja magát manó! Az nem keményedés, ezt most kedden külön mondta is a dokim, hogy nem összekeverni azzal ha "csak" befeszít a picúr :wink: Mondjuk van olyan kellemetlen mint egy keményedés :?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Na, valamennyit sikerült visszaolvasnom.....

Bébike
sajnálom a vizsgát :? de fel a fejjel.... :)
Nem, az nem keményedés, Boti is csinálja gyakran, kidugja a buksit fenn a gyomorszájnál majdnem...

szomorúan olvasom, hogy szinte mindenki rosszul van valamitől, hááát ez nem jó hír. Tegnap engem is kerülgetett rókakoma, éjjel is a sav miatt, de azért sem hagyom magam alapon, háztartási kekszet majszoltam el párat és jobb lett....

Csatlakoznék Pocakhoz, én sem szeretem ezt az állapotot. Alig várom, hogy kibújjon Boti :oops: :roll:
Vendég
 


Barbuss
Na ez az.... piszkosul nagy a fejem ettől, mert ez nem az én dolgom, miért nem figyeltek oda :twisted: :evil: na de mindegy, a mérgelődés nem oldja meg, majd megoldom, mert muszáj :D
Vendég
 


Csipetnyusza,
sajnálom, hogy nálatok is megy a para ...
Nálunk kontroll 4 hét múlva.
Ti előbb mentek, majd feltétlenül írd meg, hogy mi volt!

Én ma elsírtam magam - szigorúan akkor, amikor a férjem nem látta, mert őt nem akarom még jobban paráztatni - annyiszor kerestek már "bajt" nálunk, remélem nem az lesz a vége, végül találnak valamit a nagy kutakodásban!
Mondtam is a dokinak, nem tudom mi a jobb, ha járok, vagy ha nem járok ennyit orvoshoz. De ha azt mondják, hogy kötelező a genetikai uh, akkor én, mint rendes állampolgár, elmegyek, hiszen kötelező. Kíváncsi vagyok, Szabolcsban hány kismama jár csúcsszuper géppel felszerelt genetikai ultrahang kontrollra, ahol az ország 2 legjobb ultrahang diagnosztája rendel.
A nőgyógyászom is alapos, de még soha nem hozta rám a frászt, csak a speckó uh-s dokik ...

Meglátjuk ... most nem tudom mi lenne a jobb, ha lenne valami a véremben és huss, a gyógyszer rendet vágna, vagy nem legyen semmi és marad a hit, hogy felszívódik magától ez a felgyülemlett víz!
Végülis a ciszták is eltűnnek, az se lehet kellemes, ha azt találnak a kobakban ...
Idegtépő!
Vendég
 


Sziasztok, csatlakozhatok? :)

¤Mia¤
girasol
 
 


Edi, sajnálom ezt a könyvelési macerát, akkor azért szép kis összeget kell most kiperkálnod, micsoda disznóság! :roll: Örülök a kutyidnak! :D

Csipet, sajnálom :cry: de biztos, hogy nincs gond, minden rendben!!!

Köszi lányok, akkor örülök, hogy ez tényleg nem keményedés! Én hétfőig azt hittem, hogy a fejét dugja ki oldalt, de kiderült, hogy az a popsija! A feje meg egész fenn van a bordáim alatt :D na de még van ideje befordulni!

Már olyan éhes vagyok, várom a lasagnámat :D most csalok egy kicsit de már napok óta anyósom főzelékeit esszük már vágyom egy kis íííízre

Kép

Kép
bébike4
 
 


Nyusza sajnálom, hogy nálatok is ilyet találtak :( De biztosan minden rendben elsz! Mikorra lesz meg az eredmény?
Ezt egyébként csak az ilyen nagyon spéci uh-n látják? A sima egyszerű kis 2d-n nem?
Mi majd szerintem csak 2-3 hét múlva megyünk a genetikára, de majd ma a doki megmondja, de most jól be is paráztam!

Edi bosszantó, ami történt, viszont annak örülök, hogy jobban vagy Te is és a kutyi is!

Gorasol üdv itt, mkesélj magadról! :)

Anya maci elhiszem, hogy nagyon rossz, és idegtépő ez a helyzet, de nyugalom! Mindig Te nyugtatsz mindenkit, és tanítod a pozitív hozzáállást, most kicsit magadban is erősítsd hogy nem lesz, nem LEHET semmi baj!
Holnap mikor lesz eredmény?

zsofka83
 
 


úgy látszik adó kérdésben is társ vagyok, vagyis a férjem :( nálunk is ez a gond, h a kisebb sáv szerint vonták a pénzt! ő másodállásban dolgozott apu cégénél, papíron természetesen kevesebb volt a jövedelme és munkaideje, mint ténylegesen és a "kedves papa" van olyan kedves, h ba...ik nekünk kifizetni, amit elrontottak :twisted: mivel papíron más fizut kaptunk, így hivatalosan meg sem tudjuk reklamálni.. kedvesen hozzájárul unokája érkezéséhez :twisted:

Kép
zsani78
 
 


girasol,
welcome!

bébike,
nekem lánykám néha keresztbe fordul, olyankor meg kell állnom, előre hajolok kicsit és várok, hogy befejezze az akrobatikát. Aztán átfordul, elhelyezkedik és én könnyedén megyek tovább ...
Az ágyban szoktam nagyokat nevetni, amikor fészket rak itt-ott, szabályosan eldeformálódik a hasam - és ott jobban feszül (tök logikus) ...
Nekem még nem volt haskeményedésem, vagy nem vettem észre, de szerintem ezek a hadműveletek nem azok!
Vendég
 


csipet, anya maci: ne aggódjatok a tágulat miatt!!! anno, mikor a kis vese miatt tanácstalan voltam, talán pont te anya küldtél egy linket, amin czeizel doki beszél a modern uh-król és elmondja, h sajnos hátránya ezeknek a modern vizsgálatoknak, h olyat is látnak, amivel nem kéne foglalkozni, mert pár hét alatt elmúlik a kicsiknél! azóta már máshol is volt czeizel és más genetikus nyilatkozata, ált. mindenhol ezt mondták, h indokolatlanul, min. eltéréseknél is ijesztgetik a mamákat, totál feleslegesen!

Kép
zsani78
 
 


Anyamaci, tudod, nálunk meg a szívizomban voltak ilyen jó kis foltok, amitől a frászt hozták ránk, szintén az Istenhegyin, aztán meg szívultrahangon, és látod, mára már rég felszívódtak!! Igazad van, ha nem nézegetnének ilyen gyakran (lásd pl. Dodóéknál, tényleg egy-két uh van összesen) , akkor egyáltalán nem is vennék észre és valószínűleg eszünkbe sem jutna parázni. Szerintem azért az, hogy nálad volt biopszia és amúgy is jók lettek az integrált eredmének, az azt mutatja, hogy minden rendben! :)

Kép

Kép
bébike4
 
 


edi: Örülök, hogy előkerültél! :) Sajnálom az adó ügyet :( Én inkább megcsinálom ittthon apáét is, meg az enyémet is...így biztos odafigyelek, hogy ne legyen gond! :) Eddig még nem szóltak és le sem csuktak adócsalásért! :)
Klassz hogy kutyi rendbejött! :)

Zsani: nem rendeződtek a dolgok apuddal?? Miért csinálja ezt?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!
Még nem olvastam vissza. irtam M-nek (direkt nem írom ki a nevét) sms-t. Mindjárt megírom a közös mailra mit írt. Ide nem akarom!
És nagyon örült, hogy érdeklődtem/tünk.

d.dodó
 
 


Bibar: válaszoltam :)
Nálam nem is tudom mi után van, mert éhgyomorra is volt, kakaó ivás után is volt, víz ivás után és evés után is ugyanúgy van :( Én is csak reménykedem, hogy nem ez lesz a hátralévő időben.
Igen-igen, jobbulást nekünk :)

Bébike: köszönöm kérdésed, szó-szó... időnként még köszörülöm a torkom, fújom naponta mondjuk úgy 4 alkalommal az orrom, teljesen elviselhető. Csak most felváltotta ez a sav dolog :(
Ez volt a második éjszaka, hogy nem kellett pelus, de most kétszer volt felkeltve, egyszer éjfélkor, egyszer pedig fél 6-kor. Teljesen jól bírta. Valahogy próbáljuk széthúzni az időt. Első éjszaka még 3 óránként keltettük és pisilt is. Most elég volt ez a kettő alkalom. Remélem, pár nap és már nem kell ébreszteni, mert vagy hozzá szokik, hogy fel kell kelni, ha érzi vagy kibírja. Aztán majd meglátjuk, mennyire válik valóssá az elgondolásom :)
Eddig hiába próbáltunk úgy megválni a pelustól, hogy megbeszéltük, kapásból jött rá a válasz, hogy miért nem és miért kell neki még a pelus. Most hogy az ovi kezd kézenfoghatóvá válni, így nagyobb volt a késztetés rá.
Nálad is teljesen elmúlt a nátha?

Dóri: jó lenne, ha tényleg nem a végéig zargatna minket ez a róka! Remélem, így lesz!

Lányok ez a TORCH vizsgálat egyébként kötelező? Vagy doki függő? Úgy emlékszem, Nórival nekem is nézték, de különösebb ok nem volt rá.

Edi: hát tényleg nem valami normális dolog, ha most egyben kell majd befizetned a különbözetet :( Ha nem lesz mást tenni, akkor legalább tudsz kérni rá részletfizetést?
Örülök, hogy a kutyid jól van!
És a forgód is végre jó, szupi!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Köszi lányok, én valójában nem parázom túl a dolgot, riogatnak az tény, meg csak ködösítenek, de valahogy a kialakuló anyai ösztönöm és megérzésem azt súgja, hogy ha bízom a kisfiamban, akkor minden rendben lesz 3 hét múlva, még ez echogén izom is eltűnik a szivecskében.

Anya maci: nekem még nincs beutalóm a TORCH-ra (egyébként teljesen biztos vagyok benne, h negatív lesz - Manorka: a tágulatot okozhatja fertőzés is, ezért indokolt a mi esetünkben) ma vagy egy hét múlva megyek a dokihoz érte. 99%-ban amúgy ez az agykamra tágulat elmúlik a 30-32. hét környékén. Megértelek, mert ezek a csúcsgépek nagyon sok mindent mutatnak, mutassanak is, de annyit alakulhat még a baba, aztán legtöbbször nincs semmi. Csak az ember már lenne egy kis nyugiban... Én a 12. héten hallottam utoljára azt, hogy "ahogy a nagy könyvben meg van írva". Szóval nyugi!! Kislányoddal minden OKés lesz, mire megszületik!!

Nekem a Péterfyben nézték a 4D-hez használt UH géppel 2D-ben, de nagyon lent van a kobak, és iszonyúan fájt, ahogy nyomta be a hasüregembe a vizsgálófejet a doki, hogy valamennyire be tudja lőni a síkot. Sokszor ahány helyre mész, annyit félét mérnek...én most nem megyek máshova, teljesen mindegy igazából, hogy másik helyen mit mondanak, majd 3 hét múlva visszamegyek, addig nem is aggódom, szuggerálok :) attól is lehet, hogy sokáig egy helyben van a feje, és felgyülemlik a víz, aztán elvezetődik az magától. És igen már a dr Czeizel is megmondta, h ezekkel a modern UH gépekkel csak riogatni lehet, lehet van benne vmi..
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára csipetnyusza 2010.04.22 11:32-kor.

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Zsofka,
csak a 2D-s uh diagnosztikai jellegű, a 4D csak mozi!
Ha 2D-n figyelnek és nem látták, akkor no para!

Zsani,
igazad van, de annak 8 hete (akkor fedezték fel nálunk először, gondolom kb. nálatok is), nem értem, miért nem szívódott még fel - igaz, a buksija közben sokat nőtt, ez az izé meg nem ... de azért a határérték felett van egy picivel még mindig!
Először azt mondták, eredmény 2 hét múlva, utána pedig azt, hogy péntekre kész ... nem kérdeztem, hogy melyik péntek, remélem holnap! Mert akkor megérte az árát, a Jánosban tényleg 2 hét.

Csipetnyusza,
most is utána olvastam újra mindennek, most azt emelném ki, ha minden más rendben van (az agy többi része, a kis teste), akkor valóban figyelni kell, meg TORCH teszt is ajánlott, de az esetek nagy részében azért nincs gond!
Nálunk most ezen kívül tényleg ok minden, szép a kis agya, szépen barázdált, minden más agykamra ok, az elválasztó sövény szabályos ... és az egész teste tetőtöl talpig ok ... remélem tényleg csak egy kis "fejlődési sajátosság" és elmúlik!

Csajok,
remélem nálatok csupa vidám dolog következik, aztán majd annyira irigy leszek, hogy gyorsan leutánzom!
Vendég
 


Meme
az a gond, hogy nem az adóbevalásommal van a gond. Hanem a munkáltató vont rossz százalékot a béremből. És ez csak most derült ki.... :evil: :twisted:

Bébike
hát jah, nem keveset kell kifizetni, de mondtam is itt a cégnek, hogy hát akkor tessék kifizetni egyben, és majd vonogathatják a fizumból (GYED után). Mégis mit képzelnek. A sarkamra álltam, eddíg úgy tűnik sikerrel :D:D:D


Zsani
oh, akkor nálatok is megy a mérgeskedés rendesen.....
Vendég
 


Elnézést a zavarásért!

Csak Nikinek (Kutyafüle) szeretnék gratulálni a második babához!
Amikor még Rikit várta, akkor egy topicba írogattunk, de aztán eltűnt.
Örülök, hogy hamarosan megérkezik a kistestvér is.
Vendég
 


Megírtam a mailt a közösre!

d.dodó
 
 


Dodó
légyszi nekem írd meg priviben mert nem tudok itt a közösre felmenni, letiltja a rendszer, de érdekel nagyon is mi van velük. Ezek szerint nincs nagy baj, ezt örömmel olvasom.....
Vendég
 


Edi: Ja, értem! :( Még jó, hogy belemegy a cég, hogy törlesz!

Dodó: Szegény M! Megértem, ha így döntött. De jó, hogy nincs vele semmi gond!

Freyja: Mizujs veled?? Rég voltál felénk! Biztos megy a pakolás 1000-rel! :)

Na megyek, kivasalom Nócikám ruháit, aztán összegzek, hogy mit kell még venni. Bár 7végén kapunk egy nagy adag rucit megint rokontól ugyhogy még gyarapodni fog a készlet :)
Imádom pakolgatni a kis rucijait, meg kellékeit Nócinak! :) Ne nézzetek hülyének, de néha beteszem a kiságyba az egyik édi ruciját, és elképzelem, hogy benne van Nóci. Ha ideges vagyok, mindig megnyugszom tőle..:) Tiszta dilis vagyok, mi?? :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme
Még jó, hogy belemegy a cég, nagyon választásuk nem volt.... :lol: :lol: ilyenkor örülök, hogy jogot tanultam :P
Vendég
 


Dodó

Köszi.... :D :D :D örülök neki, hogy ezt írta :D:D:D:D
Vendég
 


edi!
Pü ment!

Sajnálom, hogy ennyien szenvedünk rókától! :(

Hú, én ma olyan erős rúgásokat kapok... és mid lentre...szóval szerintem megint lefelé fordult...azaz lent van a lába.

d.dodó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: most érzem előszőr, hogy Boti csuklik.... a kis kobakja ritmusosan pattog fenn a cici alatt kicsivel... :)
Vendég
 


meme: dehogy vagy dilis, engem is meg szokott nyugtatni :) kis összeállításokat készítek, apa meg kacag a divatbemutatón :lol: sajnos nem rendeződteka dolgok, már nem is fog, de annyival jobb, h már nem idegesítem magam, tudomásul vettem, h le vagyok kakálva a kicsivel és a férjemmel együtt.... legyen boldog, oszt jónapot :( nekünk most sokkal fontosabb dolgunk van, mint vele foglalkozni!

anya maci: sajnos eltűnni nekünk sem tűnt, viszont ugyan így nem nőtt! azt mondták ne foglalkozzak vele (mondjuk másik doki mondta, de én tartom magam ehhez) én eldöntöttem, h nincs gond és punktum :)

edi: páromnál is a %al volt gond. és nem is korrekt, h nekünk kell fizetni, mert a bejelentés nem a valós fizetést takarta, tehát tul.képp ezáltal nem kapott a párom több pénzt, mint a neki járó. szerencsére nem nagy összeg, pár ezer ft, csak az elv, ami baromi dühítő, pláne a "célszemélytől". ez van, kifizetjük, már úgysem dolgozik ott ő sem. legszívesebben mondanám neki, h vegyen belőle magának vagy a feleségének vmit és az okozza életében a legnagyobb örömöt, amire költötte... gonosz vagyok?! ez van.....

szépen süt a nap, csinálok egy gesztenyepürét, utána elmegyünk sétálni egy nagyot :)

Kép
zsani78
 
 


Edi! Akkor az azért szerencse, hogy át tudjátok hidalni a dolgot egy ilyen megoldással :)

Dodó, köszi a jó hír közvetítését :)

Enyém gyerek továbbra is keresztben fekszik :rol: Csak a jobb oldalamon rúgkapál :) Meg néha balra lent matat :)

Manorka, ügyesen haladtok akkor! Szomszédék is így csinálták :wink: Gyorsabban megy majd mint gondolnád :wink:

Girasol, szia! :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Azon gondolkoztam, hogy Emma hogy veszi majd az akadályt ha Zalán esetleg mégse Zalán lesz :roll: :roll: :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Már csak 77 nap :shock: És még annyi teendő van...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsani: Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én csinálok ilyeneket! :)
Sajnálom, az apud-ügyet, de ha ilyen, lehet jobb ez így! A fontos, hogy ti 3-an harmóniában, szeretetben éljetek! A többit meg kakáld le te is! :wink: Én is ezt szoktam ... :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


barbuss: Gratu a 29-hez!! :) Nekem már csak 76 nap. De most úgy érzem hogy nem lesz annyi.
Multkor sipítoztam, hogy nincs megérzésem, hogy mikor fog születni Nóci. Most már napok óta olyan érzésem van, hogy pakolnom kell, csomagolnom, mert úgy érzem, hogy kifutok az időből, semmi nem lesz kész, mire Nóci kibújik. Most úgy érzem, hogy legalább 2 héttel előbb fog jönni! :) Nem bánnám :) De majd kiderül, hogy mikor akaródzik körülnézni idekint :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme!
Megfőzted a levest??

d.dodó
 
 


Barbuss
Lemaradtam.... mi lenne, ha nem Zalán?????? :roll: Nem ugrik be, hogy mit írtál.... :oops: :roll:
Vendég
 


Edi ügyi vagy, jó, hogy észnél voltál! Nekem is csuklik Beni, mostanában elég sokat, én is úgy szeretem :D A doki azt mondta, hogy ez jóóó dolog, gyakorol a kis tüdejük!

Dodó, olvastam a közösön, azért jó,hogy amúgy minden oké velük :D

Emi, már akartam írni, csak kiment a fejemből, én sem szedem már a met-et, már elég régen, és szerintem sem javasolt szoptatás alatt sem, utána meg majd kiderül!

Kép

Kép
bébike4
 
 


LÁnyok jelentem én megvagyok, köszi a hiányolást...
csak áll a bál :( és olvastam ugyan de nem nem irtam. nem volt lelkierőm, estére meg rosszul is lettem az idegeskedéstől. :(

sajnálom a rossz hireket az uh-król. de kivánság topic és eddig semmi komoly baj nem volt mert itt mindenkit csak riogatnak de aztán kisüt a nap :wink: szóval ezt tessék szeme előtt tartani!

kis vicc: facebook-on csináltam egy tesztet h fiam lesz e vagy lányom?
és azt irta lányom lesz és Fanni lesz a neve :)

Kép
freyja
 
 


Meme, szerintem a megérzésekre igenis hallgatni kell :wink:

Edi, nem írtam még meg :D Álmodtam egy névvel (ahogy anno Emmával is), de azért Gábor anno nem nagyon lelkesedett :roll: meglátjuk most mire jutunk :wink: Csak nem tudom, hogy Emma hogy fogadná ha most inkább mégsem Zalánnak hívnánk :roll: :?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Bébike, Beni már nem csuklik a hasadban, max outside :lol:

Évi, mi a gond?? :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Nekem már csak magamnak kell vennem cuccokat, és megvagyok :D Köntöst meg hálóinget éééés slussz passz.... :)
Totálisan készen vagyunk, semmire nincs már szükségünk.... Megvettem a kis manópopóra az összes kenceficét (Bepanthen, Sudocrem, Neogranormon stb stb), Olajat, éééés a manóméretű első csomag pelenkát is megkapta a manópopójára... :)
Abszolút semmit nem kell már vennem neki, készen várja Boticsellit a kis birodalma :P
Vendég
 


Freyja: Örülök, hogy jelentkeztél! :) Sajnálom, hogy áll a bál, remélem hogy nem apával van a baj! Vagy megint az a nőcske kavart be? Ha van kedved, írd ki magadból! Hátha tudunk egy kis lelket önteni beléd!

Barbuss: igyekszem hallgatni a megérzésre...csak belegondolok, és bepánikolok, hogy szinte sehol sem tartunk még...Nóci meg nemsokára itt lesz köztünk! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


valami topic képnek v kabalának ki klne tenni anyamaci lánykájának mutogatós fotóját, hát azon télleg olyan mintha mutatná h LÁNYOK,MAMIK TESSÉK MOSOLYOGNI POCAKSIMI ÉS SOK ++++++
NEM LESZ VELÜNK SEMMI BAJ ÉS PUNK TUM :)

Kép
freyja
 
 


Barbuss, azt írtam, hogy Beni csuklik? Na tessék, :D Kíváncsi vagyok nagyon erre az új névre :D

Meme, látom, beütött a fészekrakó ösztön :D Én le sem merem írni, hogy mi hogy állunk, na de bepótolom majd a vásárlást, mászkálást :D

Edi, ha én már a kenceficéknél járnék ... :D

Freyja, jaj, remélem semmi komoly, ne izgasd fel magad nekem :cry: Mi a gond?

Kép

Kép
bébike4
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: