Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Sajna mi sem tudunk menni a talira. Anyukám nem érzi jól magát és nem merem egyedül itthon hagyni.
De remélem a következő talira már el fogunk tudni menni. :D :D :D :D


Egy olyan körkérdésem lenne, hogy a többi baba is szokott olyat csinálni, hogy ha rászólók akkor befogja a fülét ??? :D :D :D
Meg olykor olyan hisztiket lecsap, hogy sír, nyüszizik persze csak nappal. Minden ok nélkül. Már mindent kitaláltam, hogy mi lehet, pelus, kaja, inni kér, játék. Állandóan a kezemben akar lenni. Akkor felveszem egy kicsit. De még így is csinálja.
Húsvétkor mentek valahová ??? Mi megyünk anyósomékhoz vasárnap, hétfőn meg Szentendrére a Skanzenbe le meg a Duna parta sétálni, fagyizni. Párom örült is, hogy most nem kell dolgozni, 3 műszak után, egy kicsit jó lesz kikapcsolódni és együtt lenni 3-masban. Remélem anyukám is jobban lesz, mert akkor nem megyek sehova.

Szintike az ágy szélénél kapaszkodva már meg tett oldalazva pár lépést magától. :D :D :D :D

Na megyek, mert a postára kell menni a személyiért a picurnak. Hátha valamikor áttévedünk egy kirándulás alkalmával a határon túlra. :D :D
cyntia2009
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam gyorsan,hogy mi is megyünk,már pakolászok össze.Balu megkajáltatva,csomag összekészítve.Már a csak a séromat lövöm be,Balut felöltöztetem,és indulunk is.Nekem kb másfél óra az út odáig.Szóval olyan 10-11 között érkezünk szerintem. :)
Reagálni nem fogok tudni,ha nem baj,megyek készülődni :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt találkozni Veletek! :lol: Örülök, hogy ilyen sokan eljöttetek és Barbazso szuper házigazda vagy! Jó ötlet volt a kertben tartani, babák (is) nagyon élvezték partyt.

Sok képeket küldtem a gmailra! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2011.04.21 06:16-kor.

KépKép
charlott
 
 

 
 

Sziasztok!

Barba ezúton is szeretném megköszönni a találkozót :)
Nagyon jó volt végre személyesen látni kicsiket és nagyokat egyaránt.
Remélem még sok ilyet sikerül összeegyeztetnünk.

Akik nem tudtak eljönni: remélem legközelebb sikerül találkozni, a betegeknek jobbulást kívánok!

Barba - Apukád hogy van?

KépKép
csigaby
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

hát a tali hihetetlen jóra sikerült,én nagyon jól éreztem magam :) Barbának még egyszer szeretnénk megköszönni a szervezést, a helyszínt és a vendéglátást is! :) A babák egytől-egyig zabálnivalóak,írta aranyosak :) Nagyon jó volt mindenkivel végre találkozni,és én is szívesen benne vagyok hasonló jó szórakozásban :)

Most hirtelen ennyi,megyek fürödni,mert még van pár dolgom,megint nem jutok ágyba 11 előtt. :? Balu már az ágyában van,vacsorázott,de még hallom hogy gagyarászik,remélem elalszik :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


jajj mi is nagyon jól éreztük magunkat, köszi mindenkinek, főleg barbáéknak a helyszín biztosításáért. ;)

tök jó, hogy ilyen sokan össze tudtunk jönni!!! remélem egyszer még többen leszünk. :)

betegeskedőknek jobbulást.

ja és nem tudom, ki hogy van vele, nekem fel sem tűnt, hogy Peti volt a legnehezebb, kb egy súlycsoportúnak tűntek a babák 1-2 kivétellel. :oops:

amúgy pedig tényleg minden gyerkőc egy kisangyal volt, olyan jó, hogy így nőnek, már ekkorák! ;) (pl Peti 2-3 hónapja 10000x "rosszabb" volt még, csak mostanság ilyen tüneményesen jó gyerek, nem tudom, mi lelte, talán kezd felnőni? :lol: => kivétel persze, mikor kicsit túlreagálja a dolgokat, lásd hátradőlés ülésből...)

mi utánatok amúgy még elmentünk a tóhoz, onnan pedig még egy vendégségbe a férjem nagybátyjához, szegényke úgy kidöglött, hogy hihetetlen, már alszik, pedig 10kor szokott feküdni. :shock:

no én is lépek, megnézem a többiek képeit, én is küldtem jóóóó sokat.
hétfőig asszem nem tudok jönni, úgyhogy boldog húsvétot, sok locsolót / locsolandót! ;)

hibernia
 
 
 


Lányok, olyan cukik vagytok! Anyu örült, hogy jól sikerült a találkozó, egyáltalán nem bánta, hogy ott voltunk. Meg amúgy is, szép rendet hagytunk magunk után. :) Köszi én is mindent! Nagyon jól éreztem magam, olyan jó volt látni titeket! Sajna Samu nem a legjobb formáját hozta, de azért így sem volt gáz remélem. :) Apu volt CT-n, nincs semmi baj, hála Istennek! Akik még nem tudják, tegnap este a lépcsőházban nekiállt ablakot törölni úgy, hogy a létrát a falnak támasztotta, és felmászott rá. Ha tudtam volna, basszus, megyek, és tartom neki. :twisted: Aztán hirtelen nagyon hangos dörgést hallottunk.... Létra a földszinten, apu hasal a lépcsőn... :( Nem tudom, mikor ijedtem meg utoljára ennyire. :?

Fú, sejtettem, hogy ez lesz. Anyuéknál már nem neteztem, takarítottunk, aztán jött ez a nagy ijedség apu miatt, szóval nem olvastam a kérdéseket. Bocs, hogy nem válaszoltam!

Sajnálom, hogy többen nem tudtak jönni, jobbulást kívánok mindenkinek! Szegény Zsu is megfázott, azért maradtak otthon. :(

Elisa hízott, ez nagyon jó hír! Biztos vagyok benne, hogy negatívak lesznek az értékek. ;)

Na, megyek, megnézem a képeket! :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Fú, Charlott, nagyon jók! Krisz irtó fotogén, és hogy elvolt a kutyával! Az egyik képen olyan, mintha Samu épp az orrát túrná. :lol: Nadi, látom ám a rosszalló tekinteted, ahogy Kirát nézed! :D

Azt hiszem, tévedtem, mert Balu cipője egyáltalán nem kemény talpú. Lehet, hogy akkor az a Salus? :oops:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Lassan a végére jutok... Szuperek a képek! Olyan jó visszanézni! Én nem tudom, mikor töltöm fel, és küldöm át. Ma már nem. :) Holnap pedig Panka babazsúrja lesz. Aztán húsvét,... Na jó, azért igyekszem. :D Jó éjt!
Ja, valaki ott hagyott egy Hippes kanalat!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Reggelt!

Tök jók a képek! Imádom amikor a babák együtt láthatóak, aranyosan élik a kis társadalmi életüket. :)
Hibernia: nagyon profi fotókat készítettél! ;)
Barbazso: meglepett, hogy Krisz nem félt a nála sokkal nagyobb kutyától. szegényke hosszú szőrét párszor megcibálta, de szerencsére jól tűrte! :) Samu a fotógén, nem Krisz! Nagyon aranyos, nyugis, mint az Anyukája!
Gabi: nem kíméltél a képeken! iszonyatosan nézek ki! ez is egy terápia, hogy minél gyorsabban szedjem össze magamat! :oops: :)

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Fúúú de irigykedem!! Annyira fájt tegnap a szívem de rohadt mocskosul vagyok, annyira dühítő. Mára már a torkom is berobbant, szuper :evil:

Jajj remélem lesz még tali melőbb és tudunk menni!

Kik voltak amúgy? Nézem a képeket, had fájjona szívem :(

Nektek viszont örülök, hogy ilyen jól sikerült, az időtök is szuper is volt :)

Hibernia Pepkének hol vetted az a sapekot ami fb-n van rajta a "pampalini" képeken :D

Na hogy jártam, a délelőtti fél órás szunyát Gabi már 1 órája tolja, én meg buta fejemmel nem cseréltem pelust. Szegény gyerek.

Csöpplány kérdezted a mosható pelust. 3 órát bírja biztonsággal. Néha 4-et de van hogy csak kettőt, ez függ a gyerek termelésétől is :D

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Mi is nagyon jól éreztük magunkat :D , köszönjük a vendéglátást :D !

Níla már azonnal el is aludt a kendôben, ahogy kiléptem a kapun(ez negyed 2-kor volt), és fél 5-ig aludt!!! Persze itthonátraktam az ágyába!

Remélem, lesz még ilyen tali; és a többieket is megismerhetjük személyesen!

Megyek, megnézem a képeket én is...

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Csak jöttem, hogy mondjam, hogy attól mert nem írok, azért én folyamatosan nyomon követem, hogy kivel mi történik! :) Ha nem baj! Olvastam, hogy volt tali, és hogy nagyon jól éreztétek magatokat! :) Az idő is nektek kedvezett! Megnéztem a képeket, fantasztikusak! A babák nagyon-nagyon édesek! Olvasom, hogy többen betegek vagytok! Kendra is beteg volt picit, de már úgy néz ki, hogy már teljesen jól van! Kaptunk a doki nénitől inhaláló gépet, csodákat művel! Nagyon-nagyon szuper! Jobbulást kívánok mindenkinek!
Sok-sok puszi:
Kata és Kendra Nina

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Szia Kati! De jó, hogy jöttél! Pont Kendra képeit néztem FB-n! :) Úgy szégyellem magam, mert 3 hete tervezem, hogy írok neked, hogy gyere a talira, de mindig akkor jutott eszembe, amikor nem voltam itthon. :( Kár, hogy nem jöttél!
Mi volt Kendra baja? Hogy viselte az inhalálást? Nem félt? Örülök, hogy meggyógyult.
Gyere gyakrabban! ;)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Szia Zsó!
Köszönöm a kedves fogadtatást, és az invitálást a talira!! :) Csöpplány hívott, hogy menjek, de nekem a hétköznap, főleg a szerda két okból sem jó! Férjem dolgozik, és autóhoz vagyok kötve :( a másik meg, hogy szerdánként a Kútvölgyibe járunk sószobába! Kendra imádja és használ is neki, és nekem is, így ha tehetjük minden alkalmat megragadunk! :) Kendrának decemberben Bronhitise volt - asztmatikus hörgőgyulladás - ezért kórházban voltunk 1 hetet! Hát senkinek nem kívánom! Azóta tökre szuperül volt, hetente egyszer sószobába járunk, de valahol megfázott, így újra beszűkültek a hörgők - mint minden ilyen betegséggel küzdő gyerkőcnek - ezért elmentünk egy gyermek pulmonológushoz, aki felírta ezt a készüléket! Az elején utálta, hogy a maszkot a szájához kell tenni, de vettünk neki egy kifejezetten gyerkőcöknek szánt kacsát, amit most már imád, így könnyebb az inhalálás is! :) Most már "csak" az orra folyik, de ez elviselhető! Szóval mondhatom, hogy meggyógyult! :) Most már itt a jó idő így remélem marad ez az állapot! Elvileg ezt a betegséget kinövi Kendra 2-3 éves kora körül! Hát majd kiderül! Én is szoktam ám nézni a képeiteket! Samu nagyon-nagyon édes pasi! Egyszer úgyis összehozzuk a két gyerkőcöt!
További szép napot Mindenkinek!
Puszi

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


szia Kati,

na most mar akkor tudom, hogy hivjak magyarul, asztmatikus horgogyulladas, nagyon latvanyos betegség és elsore ijeszto is... Elisanak is volt mar 3x és 1x o is majdnem korhazba került. Sajnalom, h ti korhazban is voltatok. egyébként miért kellett a korhazban maradni 1 hetet nektek?
Nektek milyen inhalalo szerkezet van? Olyan, ami hidegparaként porlasztja a gyogyszert? nekünk olyan, Elisa is megszokta mar.. nincs mas valasztasa.
Nekünk sajna ezzel a betegséggel a nem hizas is tarsul (Kendra hizik szépen?), igy a gyerek pulmonologus komplett immonologiai vizsgalatot rendelt el, majus 6-n megyünk..addigra én megöszülök, annyira szeretnék mar tul lenni rajta. és még 2 hét...

Lattam a talis képeket, gyönyörüek a babak és a mamak!! örülök, h ilyen jol sikerült, a következön hatha sikerül nekünk is ott lenni, most mar tuti, h lesz autom Mo-n is, szoval mobilis leszek...

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Szia Kati!

Jó, hogy jöttél! Ha tudsz gyere gyakrabban!

Sajnálom a csajokkat ezzel a hörgős cuccal.
Orsi, olvastam amit írtál, tényleg nagyon félelmetes. De reméljük hasonló lesz az eredmény mint Alexé.

Én már jobban vagyok végre!

off

Anyukám kétoldali tüdőgyulladás kórházban van hétfő óta és be se tudtam menni hozzá. Ráadásul már intravénásan kapja az antibiotikumot, kicsit meg is ijedtem, de volt benn a férjem és nem annyira gáz a helyzet. Csak hát szegény Anyu, bratyóm Münchenben én beteg, nagyim a mátrában kicsit egyedül van, de már holnap bemehetek hozzá.

Na bocsi az offért. Ennyi volt :D

Csöpplny még a mosható pelus kérdéshez:

szerintem nem kényelmetlen, tök hamar hozzá lehet szokni, egy vödörben gyűjtöm, és napi1x megy mosás. Ez lehet sok, a 2 napi is belefér, de ennyit megér. Mostanság már van, hogy a ruhinkkal együtt mosom.
Balázshoz már nem ajánlanám, ahhoz drága, de ha jön a tesó ott elgondolkodhattok. Lehet egyesével is kapni, és akkor lehet ki lehet próbálni :)

autósülés kérdés: Gabi szereti, bár tény az a párna megosztja az embereket kényelmes-e vagy sem. Annyira jutottam, hogy bizti nem kényelmetlen, még zavarónak sem mondanám, csak más, de -szerintem-olyan extra védelmet ad a buksinak+nyaknak hogy a minimális furcsaság megéri
Gabi jól érzi magát bene, bár neki is hozzá kellett szokni+nőni. De tény kb 20 percet bír benne de ez nem az ülés miatt van, inkább amiatt mert nem szereti a kötöttségeket :D Már volt, hogy aludt benne 1 órát is szóval baja nincs vele :D

Amúgy voltunk dokinál, 73 cm és 9140 gramm :D Kis gyönyörűség

Fejlődésben megint egyhelyben járunk :lol: Kb 3-at lép és annyi

Cipő: doki azt mondta mint itt Ti is. Ortopédusok 2 véleményen vannak itthon. Ő azt javasolja, hogy otthon, illetve sík talajon "kemény" talpú cipőben legyen ami a bokát is fogja, de egyenletlen talajon, pl fű, homok, kavics legyen mezítláb ha lehet.

Furi lesz itthon cipőben járatni, de a magyarázat szerint is logikus és elfogadható nekem.
Amúgy mi elephanten -t vettünk a deichmannban. Tök jó :D és kb 4-5 ezerrel olcsóbb mint a siesta

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk,csak tegnap voltunk a fotózáson.Nagyon jó volt,nem bántam meg hogy szabadtéri fotókat csináltunk és nem műtermit :) Balu is élvezte,édes volt,bár az öltöztetés kicsit megviselte :D Tök jó beállításokat csináltunk,apa is élvezte :) Alig várom hogy 3-4 múlva megkapjuk a képeket :)

Hibernia:igen,szinte mindegyik baba ugyanolyan nagyságú volt :) Még Anna se "ütött el" anyira,nagyon szépen felhozta a lemaradást! :)
Peti tényleg jó gyerek volt,megcáfolja amiket néha írsz róla :D Kis kirakatgyerek :) Na ige,azért még egyszer elnézést kérek :? Tök ég a pofám :? Még sosem lökött fel senkit Balu :?
Hát jól lefárasztottad Petit :D

A képek csúcsszuperek a taliról!!!Bár némelyiken nekem is elég szörnyű fejem van :D Már le is töltöttem az összes képet emlékbe :)

Barba:Samu egy kis tünemény volt!!!!!Olyan hihetetlenül nyugis baba.Balu pl már hatszor kiesett volna fejre a hintából ha csak úgy otthagyom valakivel :lol: Samu nem bánti,akárki is foglalkozott vele :)
Örülök hogy apudnak nem lett semmi baja.Szegény nagyon csúnyán megütötte magát,csupa kék zöld volt :? Remélem hamar meggyógyul :)
Látod,én mondtam hogy nem olyan kemény talpúak ezek a mostani siesták :) Én még mindig imádom.Salus?Az egy cipőfajta?
Várjuk majd a képeket :)
Samunak boldog 11 hót! :)

Charlott:Krisz is írtó aranyos volt,mindig feltalálta magát :)
Előre is boldog 11 hót Krisznek :)

Zsu:igen,hallottuk hogy lebetegedtél :( Sajnáltam hogy nem tudtatok jönni,de majd legközelebb :) A talira végül Barba(egyértelmű :lol:),én,Macianyu,Hibernia,Charlott,Nadina,Csigaby.Remélem senkit nem hagytam ki :oops:
Köszi a mosható pelus infókat :) Hát engem még mindig nem győzött meg,bocsi :D
Sajnálom anyudat,minél előbbi gyógyulást kívánunk! +++++
Szép méretei vannak Gabinak :)
Ne aggódj,majd belelendül Gabi is és akkor majd nem lehet lelőni se :D Nálunk 1 hónap volt majdnem mire a lépésekből járás lett,szóval türelem :)
A doki a harántemelést nem ajánlotta?Vagy az Elephantenbe van?Ezek szerint akkor 3-4 ezer egy olyan cipő?Mi 7990ért vettük a siestát.Most akarok valami olcsóbbat venni neki,amiben homokozhat,de ugyanolyan jó a lábának.

Macianyu:akkor jól tolta Níla az alvást,kifáradt ő is rendesen :D
És köszönjük a batyukat! :)

Ercsi:örülök hogy végül mégis írtál :)
Örülök hogy jól van Kendra,és használ a "kezelés" :)

Orsi:remélem hamar eljön a vizsgálat napja és kiderül hogy semmi baj Elisaval :)

Na megyünk,játszóterezni még kicsit :)

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!
Végre megint van net. Tegnap volt egy kicsit, de mire a babanetig eljutottam volna, elment :x

A tali szuper volt!!! Barba köszi a szervezést, remek volt minden!!! (nem is néztem rosszallóan a kutyust! :D )
A képek is szuperek! Bár még mindent nem néztem végig, mert általában gmail közben szarik be a net...

Barba, akkor ok a kedd, ugye? Viszont annyi van, hogy férjem pont akkor vizsgázik, elviszi a kocsit. Így babakocsival vágunk neki, ha tudtok szálljatok le nálunk a buszról, vagy ott talizunk és utána babakocsizunk hozzánkig, itt pihi, kaja, aztán játszótér? Megnéztem kocsival a jógához közeli játszót, sajna nincs jó hinta, csak nagyobb gyerekeknek való, így az annyira nem szuper, de van egy másik tőlünk nem messze, ami viszont tök jó. Van már homokozókészletünk is, nyuszi hozta előre :D
Örülök, hogy apudnak nincs baja!

Zsu, reméljük a kövi talira már jöttök! Anyukádnak jobbulást!
Szép méretei vannak Gabinak is! 3 lépés után leül?

A Siesta cipő jövő héttől akciós lesz az Auchanban!!! A reklámújság szerint 6490Ft. Ha valakit érdekel. Én mindenképp elmegyek megnézem. Bár még kicsit odébb van, de szerintem veszek egyet, mert Gréti már állandóan felkapaszkodik és állni akar....mondjuk nem nagyon hagyjuk neki, mert a rendes mászást is még csak most kezdte, azt kéne inkább gyakorolnia...
Szegénynek nagyon úgy tűnik, hogy hátul jön a foga...2 napja nyügi van, plusz hasmenés, annyit eszik, hogy épp hogy nem hal éhen és csak nálam jó neki :?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Csöpplány, mikor lesznek készen a fotóitok? Majd mindenképp mutassad ám meg nekünk!!! Megkapjátok képen is és digitálisan is? Hol volt szabadtéren a fotózás? Nem csak Balut fotózták, hanem családi is készült? Ez az, amit nyertetek, ugye? (több kérdésem nincsen is :D )
Balu olyan ügyi, hogy már így jár!!! Talin teljesen ledöbbentem, hogy már ilyen ügyes.

Ercsikati, jó, hogy jelentkeztél! Nem is tudtam, hogy ez volt Kendrával, szegényke. A sószoba tuti nagyon jót tesz, mi sóbarlangba járunk jógázni, mostanában Barbáékkal. Eljöhetnétek Ti is megnézni, nagyon szuper! Annyi csak, hogy 22. kerületben van, nem tudom autóval mennyire lenne nektek közel. Aztán írj néha mi a helyzet!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Juci, mi van veletek? Julcsi jobban van? Végül mi volt a baj? 3 napos láz? Jobbulást!!! Reméljük legközelebb tudtok jönni!

Charlott, ne is mond ezt a "képeken ki hogy néz ki" dolgot :oops: Én is még szigorúbb diétába kezdek minden ilyen nyilvános fotózás után :? De valahogy régebben könnyebben ment az önsanyargatás....meg látványosabb is volt. Most bakker már vagy 3 hónapja csinálom és alig-alig van eredmény.
Képzeld felhívtak a Pikkleresek, hogy mégis van helyük a csoportban, menjünk. Mondtam, hogy most nem köszi, ennyiért nem megyünk....inkább máshová költjük azt a pénzt.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Sziasztok!

Nadina:köszi az infót a Siesta cipőről,lehet elnézünk az Auchanba és veszünk egy 20-ast,majd belenő :P Csak nem tudom hogy ha kérünk róla számlát,akkor visszatéríti-e vajon az egészségpénztár?Nem tudja valaki?
Gréti is már feláll?????Na felváltotta Gréti a kúszást mászára? :)
Sajnálom hogy így megviseli a fogzás Grétit.Az elsőknél hányás,most meg ez :? Szegényke :(
A fotók elvileg 3-4 héten belül lesznek meg,de lehet hogy csúszunk,mivel megkértem Edinát (a fotóst) hogy hagy válasszam én ki azt a 25 képet :) Na még azt nem tudjuk hogy hogyan oldjuk meg,hogy az össze sképet láthassam.Csak dvd-n kapjuk meg,de retusálva,és "mesteri" minőségbe.Szóval ha ki akarjuk nyomtattatni akkor ugyanazt fogjuk kapni,mintha ők nyomtatták volna ki :) Helyszínnek végül a Lágymányosi hídnál lévő kopaszi gátat választottuk :) Gyönyörű az a park,nagyon jó "lehetőségek" voltak a fotózásra :) Készült csak a Baluról,meg olyan is ahol csak apával,csak anyával,és volt hogy mindhárman rajta voltunk :) Mindenféléből választunk majd :P És igen,ez az amit megnyertünk :) és itt is köszönöm midnenkinek aki megtette hogy szavazott ránk :)
Köszi a dicsit,tényleg nagyon megy már,néha nem is győzöm :? Legújabb hogy ő akar lemenni a lépcsőn is :? Na meg bárhova megyünk megy a saját feje után.Ha megfogom a kezét akkor meg rántja ki hogy engedjem el :? Na meg ha kiveszem a homokozóból akkor visít,meg leül,és nem hajlandó jönni :lol: Mi lesz itt később?Előre félek,hogy fogom felrángatni a játszóról :?

Juci:tényleg mi van veletek??Jobban van Julcsi?

Többiek merre vagytok??Mindenki élvezi a jó időt??? :) Meg készül a húsvétra???
És akik régen írtak????Pl Mayday?????????Torpilla???Szinti???

Mi megvagyunk,ma is voltunk vásárolni(mert tegnap miért is ne felejtettünk volna el pár dolgot,így a kétnapos ünnep előtt...),meg anyunál voltunk ebédelni,aztán votlunk játszózni emgint.Balu az ég világon mindent felszed és a szájába veszi.Már is szedtem ki a szájából csikket(fúúúúújjjj),gallyat,követ,papírzsepit(fúúúújjjjjj).Van valakinek ötlete hogyan szoktassam le arról hogy mindent a szájába vegyen????Mert így elég két másodperc ha nézek rá :?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Barbazso: a hippes kanál Kriszé volt, de lehet Samué, mert van elég itthon. ;) Milyen volt a Panka babazsúrja? Apukád jobban van, gyógyul a szeme? Kira kutyus nagy hatással lehetett Kriszre, mert azóta ha ebet látunk sétánk alatt, akkor meg kell állni, hogy ő tüzetesen megnézhesse. :)

Csöpplány: köszi! :) Hogyan éreztétek magatokat a fotózáson? 3-4 hetet miért kell várni a képek elkészülésére?
Már csak egy hét a szülinapig! Hogyan készültök rá? Én már bezsongtam: formatortákat nézegetek és szülinapi bulihoz elengedhetetlen kellékeket keresek a neten, üzletekben. Szeretném, ha emlékezetes lenne Krisz 1 szülinapja! :)

Nadina: nem akartam a "hogy nézek ki!" lavinát elindítani, de amiket én benézek a képeken, azt tanítani kellene. :D
Diétázni szeretnék én is - a terhesség alatt olyan jól tudtam tartani a napi 180 g CH! Ez lenne a célom, hogy ezt folytassam! Kilók nálam is furán mozognak hol fel 3 kg, hol le 2 kg és pedig ugyanúgy eszem, mint előtte. Biztos most próbál a szervezetem ténylegesen visszaállni a régi állapothoz. :roll:

Kati: örülök, hogy jelentkeztél! Sajnálom, hogy Kendrának hörgőgyulladása van, de még jó, hogy van rá gyógymód és jobban van tőle. :)

Orsi: Elisa hogy van? Jó késői időpontot adtak kivizsgálásra! :(

Zsu: láttam a FB-on a homokozós képet! A Kismanók nagyon tudják élvezni a benne eltöltött időt! (anyukák meg nem győzik a homokot mindenhonnan kirázni. én még Krisz pelusában is találtam egy adagot!) :roll: :D

KépKép
charlott
 
 


Charlott:azért kell rá ennyit várni,mert retusálni kell őket,meg javítani,meg alakítgatni,levágni részeket amik nem jók.Plusz lesz amit fekete fehérben csinál meg,és nem csak mi vagyunk az egyetlen munkája,valamint van két gyereke.Csak hobbiból csinálja leginkább,meg rendezvényekre is jár fotózni,szóval gondolom az idő hiánya miatt is kell ennyit várni :)
A fotózáson nagyon jól éreztük magunkat,bár az első pár "bemelegítő" képen még elég merevek voltunk,mondta hogy lazítsunk,szeretgessük Balut,szóval innentől már ment a dolog :D Edina nagyon jó beállításokat választott,láttam pár képet,nem tudom hogy fogok választani :D Balu kedvence a bőröndből kipakolós volt :P Több beállítás is volt,volt ahol egy fánál álltunk 3-an,aztán volt vízpartos,Balu épp nyúlkál a vízbe,meg horgászik (kapott a kezébe egy műanyag pecabotot,azzal hadonászott :lol: ) Aztán volt stéges,ott Balut hívni kellett hogy jöjjön felénk.Aztán volt ahol a földön ültünk mezítláb a pokrócon ,apa az oldalán feküdt,Balu előtte ült,én meg a lábánál.Aztán volt hogy elkezdtük csikizni Balut :) Aztán volt hogy egyenként a magasba emeltük Balut,aztán meg beraktuk Balut egy odvas fába :lol: Szóval van pár beállítás.Akartunk kacsás képet is,de a kis szemetek folyton arébb totyogtak :)

Huuu,hát a szülinap.Elég érdekesre sikerül,mert párom bátyjának a kislány bárányhimlős,párom nővéréjék emg voltak náluk,szóval lehet ők is elkapták.Szóval min 3-4 hét karantén.Szóval maga a kertiparti elcsúszik majd május közepe,vége felé.
Szóval leültünk tanakodni anyuékkal,mivel hugom 29.-én ballag.Arra jutottunk hogy elmegyünk a ballagásra aztán hozzánk jövünk,és Enci ballagási ebédjét,egybe tartjuk Balu szülinapjával(Enci úgyse hívott senkit a ballagásra,mármint hívott,de senki nem ér rá).Szóval a lakást fogom kidekorálni,főleg a konyhát.De ez így jobb is,valahogy jobban szeretek az én szüleimmel ünnepelni,valamint legalább pont 29.-én fogjuk tartani,nem kell az ELSŐ szülinapot csusztatgatni :)
A diszítés girland lesz,lufival,meg kreppapírból én hajtogatok lógódíszt :) (mint az esküvőkön :P )
A menü májgombócleves lesz,rántott hús krumplipürével meg uborkasalival.A torta meg végül egy almás pudingos süti lesz,tüzijátékkal a tetején :P A fotós meg apa lesz,meg a párom vőlegénye :)
Ajándék meg (amit még nem adtunk oda) egy mászóalagút lesz ( a talin nagyon élvezte Balu,így vettem neki egyet :lol: ),egy homokozószett,anyuéktól még nem tudom.Amit meg már megkapott,az egy sütifaló bödön,egy fp-s tanuló mobil,meg még volt valami,de már azt se tudom mi :lol:
Na hát kb ennyi :)

Azt még elfelejtettem,hogy Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!!!!Csöpplány,CsöppBalu,és CsöppApa :P

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést, Julcsi már jól van, csak 2 napig volt láza, kiütés nem volt, úgyhogy valószínű a torka lehetett. Abból is gondolom, hogy nem nagyon evett, bár ez nála most rendszer. Tanácstalan vagyok, teljesen visszafejlődtünk, állandóan csak szopizni akar, de kb. óránként, semmi más nem kell neki max. 5 kanállal hajlandó enni bármiből. A két alvásból nemhogy egy de újra 3 lett. Semmi napirend, csak az esti program fix, de éjjel még mindig kel 3-5x. Totál kivagyok...és így vágunk neki a húsvéti vendégeskedésnek...

Bocsánat, hogy nem reagálok, de hulla vagyok.

Mindenkinek nagyon kellemes Húsvétot kívánok, a lányoknak sok locsolót, a fiúknak sok tojást :)

Juci

Kép
juci71
 
 


Ja, azt elfelejtettem, hogy voltunk szemészeten és egy hónap múlva újra megvizsgálják, mert gyanús, hogy pluszos a szeme - viszont nem kancsal - úgyhogy 5 napig pupillatágító szemcsepp kell majd és lehet, hogy szemüveg lesz a vége :( Mondjuk erősen benne volt a pakliban, mert párommal mindkettőnknek ugyanazzal műtötték a szemét.

Juci

Kép
juci71
 
 


Sziasztok !

Nagyon szépek a képek a taliról , rólatok és a babákról.
Úgy sajnálom, hogy nem tudtunk menni, de remélem legközelebb talizunk.

Nem tüntünk el, csak itt a szép idő és voltunk itt-ott.
Pénteken bent voltunk a városban, nagyon jól bírta Szinti a buszokat és a tömeget meg az idegeneket.
Elmentünk a Blaha Lujza térre, nyílt egy áruház. nagyon szép, bár eléggé kicsi, de hogy pelenkázó csak a -1-es szinten van és sehol máshol. Uniós szabvány alapján készült. És a w.c-k sem ott vannak ahol ki van táblázva. Na mindegy.
De vásároltunk a Müller üzletben, vettünk lufit meg hercegnős gyertyát szülinapra, de majd csak május 24-én lesz, de már most meg vettük.

Szombaton telken voltunk.
Ma meg a másik nagyinál Húsvétoltunk.
Csomó kaját, baba fürdetőt kaptunk.

Ti nálatok is van olyan, hogy ha valamit elvesztek a babától, akkor nyüszizni, sírni kezd??? Vagy ha egy kicsit leteszed, akkor is sír?????
Betettem ma az autóba, szorított, hogy ne tegyem le, csak az a kérdés, hogy akkor így hogy vezetek ugye bár ???? Meg ilyesmi dolgok.

Na megyek, lefekszem, elteszem magam holnapra.
cyntia2009
 
 


sziasztok

mi jártunk nyaralni, apartmanban, kétszer voltunk fürdőben, hát ez eléggé fog hiányozni... :( írországban semmi ilyesmi nincsen.
pill

hibernia
 
 
 


na gyorsan.

zsu, nem is reagáltam, tök jó, hogy jöttök!!! tuti otthon leszünk szerintem és akkor összefuthatnánk. milyen alkalomból jöttök D-ba amúgy? ja jobbulást neked + anyukádnak is!

a sapit a kálvinon vettem amúgy az elefáni bababoltban, 790 ft volt csak, tök menő. :lol: első 2 nap folyton leszedte, azóta nem. ;) a szembejövők 80%a megcsodálja, exibicionista gyerekeknek remek választás. :lol: :lol:

kendrának is jobbulást, szegényke! :?

cyntia, peti is ilyen, ha vmit elveszek tőle, sikít, nagyon keményen. alig lehet megvigasztalni. ha nem akar vmit és "rákényszerítem" akkor is iszonyat dühbe gurul, ha rájön az 5 perc.

csöpplány, ne viccelj, balu nem direkt kötekedett. :D a reakció amúgy kissé túlzott volt, de legalább bemutattuk, mi van, ha pepe elesik / elveszek tőle vmit. ilyen keményen nyomja. :?

juci, 5 napig pupilla tágító??? de minek?? nálunk 1x adtak és utána vizsgálták fél óra múlva.

holnap ki mit csinál?? mi rokonozunk... tök jó volt a kis nyaralásunk, jó idő is volt, úgy örülök, hogy kimoccantunk véééégre. és peti is jól viselte, szépen aludt éjjel, 1-2x kelt mindig csak.

no áttöltöm a képeket. ;)

hibernia
 
 
 


Csöpplány, ki lesz a fotós? Párod vőlegénye? :D :D
Csikk, zsepi, tényleg fúújjj! :)
A cipőt szerintem kérdezd meg az egészségpénztárnál, mert nem mindegyik fizeti ki. A Budai pl csak a Salust fizeti gyerekcipőkből.

Köszi lányok az érdeklődést, apu jobban van, bár sokkal csúnyább lett. Tiszta sötétlila, sárga meg zöld mindene. :(
Nagyon kedveseket írtok rólunk, olvadozom, köszi! :)

Charlott, Krisz olyan édes a hintázós képen FB-n! Róla tényleg nem lehet rossz képet készíteni.

Nadi, azt hiszem, megint nem megyünk. :( Lehet, hogy beállunk erre e kétheti rendszerességre. :) Igazából elég fárasztó minden héten egyszer 2 órát utazni Samuval. Na, de most nem ez a gond, hanem, hogy kaptunk egy gazdátlan kutyust, talán nálunk is marad végleg, és nem akarom egymás utáni napokon itt hagyni őket gazdátlanul hosszabb időre. (Holnap anyuéknál húsvétolunk.)

Cyntia, igen, Samu is pont ezt csinálja. :) Ha elveszek valamit, mutatni kell helyette mást, különben belelovalja magát a hisztibe. És már a babakocsiba sem lehet olyan könnyen beültetni, mint régen. Mázlimra még szinte rögtön el lehet terelni a figyelmét. A lényeg, hogy mindig legyen kéznél valami csörgő-zörgő, érdekes tárgy. :) Vagy egy állat. :D Vagy ilyenkor be kell dobni valamelyik örök humort :) , amin a gyerek minden alkalommal nevet. Nálunk ilyenek a: "hol a lámpa?", a szájjal pukizás Samu tenyerén, nyakán, bárhol,... még van pár.

Juci nálunk is hasonló a helyzet, bár Samu jól eszik. Állandóan szopizna és hát éjjel is kelünk rendesen, ja és megint napi két alvás, nulla rendszer. :? Én a fogzásra fogom. :) Azért is, mert minden szopinál próbálgatja a fogait.

Ercsi, nem hangzik túl jól ez a betegség. Ráadásul pont decemberben! Sajnálom a kórházat is. Jó, hogy javul Kendra! ;)
A kutyust is sajnálom. Mi is pont akkoriban kellett elaltassuk a nyuszinkat. :( Nagyon rossz volt.

Hibernia, ez a nyaralás jól hangzik! Tök jó, hogy ki tudtok kapcsolódni!
Vettem én is légiós sapit Samunak. Tavaly is olyat használtunk nagyon bevált. :) Meg vettem egy sima megkötős kalapkát is, nagyon cuki!
ilyesmi: http://www.sterntaler.com/kopfbedeckung ... 19&p=21131
A színe nem ilyen dedós :D , de ez a márka, ez a szabás, fülvédős, megkötős...

Nem tudom, mindenre reagáltam-e, de most megyek zuhanyozni. :)

A képeket még ki kéne válogatnom, aztán feltöltöm a picasa-ra. Ha megleszek vele, küldöm a linket. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Ja, tényleg! Még a sapiról! Én a Bocskai úti elefániban vettem, és azt mondták, hogy idén már nem is hoztak újat, ez a tavalyi maradék. Amit vettem, az egyik éppen jó Samura, a másik meg bazi nagy még (nem volt köztes lehetőség). Mondjuk tök egyszerű lenne megvarrni. :? Bár tényleg, ha azt nézzük, hogy 790.-, és így még időmbe sem került. :)
Szóval ha valaki akar venni, siessen. :) Fiúknak tuti ez a legjobb választás, mert nem ég le a nyakuk nyáron. Tavaly anyu ragaszkodott hozzá, hogy ilyet vegyünk Samunak (még ki is fizette :)) , és nagyon megszerettem.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


barba, apukádat sajnálom. :? :?

várjuk a fotókat!!!

a kálvinon még jó sok sapi volt, lehet szerzek még egyet. :) egy zöldeset, mert idegesít, ha nem harmonizálnak a színek. :D :D

a nyaralás tényleg jó volt, imádtam. :) :)

hibernia
 
 
 


Én is egy barnásat meg egy zöldeset vettem, mert az összes örökölt sapi kékes.

Elkészültem!!! Néhány beállításból kész kis sorozatot töltöttem fel, de azokból minden szereplőnek másik fog tetszeni, nem akartam senkivel kiszúrni. :)
https://picasaweb.google.com/barnaoo/20110420Forumtali#

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Szia!

Láttam, hogy sokan írtatok a cipő témáról.
Nekem ezzel kapcsolatban az a véleményem/tapasztalatom, hogy kintre érdemes jó minőségű normál talpú cipőt választani (mi siestát, elefantent használunk), bentre viszont nagyon bevált a puhatalpú.
Nálunk most növi ki a harmadikat a kislányom és úgy gondoltam, elég nagy már hozzá (2,5 éves), hogy megkapja az első papucsát. Be is szereztük a papucsot, reggel 1 percre felveszi, majd hozza a puhatalpúját.
Most muszáj volt bentre vennem még egy puhatalpút neki.
Láttam, hogy sokan írtátok itt a liliputit, nekünk is volt olyan, de rábukkantam egy webáruházra ahol olcsobban ugyan olyan 3 rétegű talppal árulan puhatalpú cipőket.
Akit érdekel nézze meg: http://www.cinegecipo.hu

Mi már teszteljük! :)





cipőt milyet vettetek? mi most akarunk venni pont.
cipora
Pécs
 
 


Bocsi, még kezdő fórumozó vagyok, és ezért nem sikerült jól idézni.

Az üzenetemet Hiberniának szántam, meg persze akit még érdekel...
cipora
Pécs
 
 


cipora, köszi a tippet! ;) én spec. falcon-t vettem, nekünk bevált eddig, tetszetős. :)

barba, tök jók a képek!!!!! köszi. (amin épp kajálok, az büntet mondjuk, valld be, hogy neheztelsz, hogy nem bírom a kutyákat... :lol: persze így jár, aki egyszerre dumál + eszik :?)

Peti sajna megfázott, vagyis elkapta tőlem a náthát. :evil: 3 napja folyik az orrom, alig érintkeztünk, mégis benyalta szegény, szörcsög + köhög + 37,8 a "láza"... :( :(

viszont meglocsolt, egyedi verssel, kapott is fatojást érte, vicces. :)

hibernia
 
 
 


na hol van mindenki? :?
mi elég gázul, láz, takony orrvérzésig + Peti nem tud kiságyban aludni, mert nem kap levegőt. éjjel 12-6ig karban aludt, mi ülve, aztán betettük a hordozóba és ott fogtam a kezét. tök szomorúan néz ki. :( kis elesett... :roll:
plusz ma volt a kis "műtétem" elég kellemetlen volt, szóval dögrováson vagyunk. :( :(

meséljetek vmi jót... :)

hibernia
 
 
 


Jobbulást Petinek és neked!
Fellélegeztem, hogy túl vagy rajta (kis műtét)... ;)
Egyedi vers?! Nagyon kreatív! Én is rózsavízre ébredtem, vagyis az azt megelőző locsolóversre (amit előtte én találtam a neten nekik). :) De ezzel is elégedett voltam, sőt nagyon büszke voltam a fiúkra, igazi meglepetés volt ez tőlük. :D
Tudtam, hogy azt a képet rossz néven veszed majd, de annyira vicces, ahogy egyszerre esztek Petivel! :D Úgyis csak mi látjuk. ;)

Csöpplány, mondtam kétféle ásványvízmárkát, hogy olyan ice teát vittem a buliba, de egyik sem volt jó. San Benedetto cukormentes citromos tea volt. :) Totál szét van esve a fejem. :? :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


D-ból jöttem, repülőn is ültem, még egy éves sem vagyok, de ugye locsolhatok? ez volt a "vers"... :D férjem ilyen rímfaragó, ezt fél perc alatt szülte, sokszor csak úgy tud rímben beszélni. :lol:

köszi a szurkolást, eléggé idegesít a dolog, nagyon féltem is, pedig nem is fájt...

rózsavizet te választottad? :D cseles. én vmi pacsulit kaptam, az olyan retró. :D

no jó éjt mindenkinek

ja a képen láttam a poént, hogy eszünk, de akkor is... :D ciki... :D

hibernia
 
 
 


Ezt a sapit megnézem én is ebben a bababoltban, úgyis kell még néhány nyárra! Tegnap vettem felfújható biztonsági úszógumit Nílának ( a tengerparti nyaralásra)+ még karúszót is beszerzek...
MI megvagyunk, a napirend kicsit megborult nálunk is (néha egy alvás van, néha kettô), és éjszakánként többször is volt kaszálás mostanában :D ....
Sajna nem lesz idôm részletesen reagálni, csak annyit még egyszer, hogy nagyon élveztük a bulit!!!
Barba: próbáltam a DM-ben olyan kézfertôtlenítôt kérni (kis zöld spray), de nem is hallottak róla....Pedig nagyon tetszett, amit mutattál...
Cintia: nálunk is ugyanez van, hogy balhézik, ha valami nem úgy van, amit ô szeretne. A "kedvencem" mikor kajálás közben (ez nem sima ügy, bár a bulin tök jól evett Níla), mutogat, és addig nem eszik, amíg meg nem fogja a kinézett dolgot.....Olyat is szokott csinálni, hogy rám mutat, aztán egy tárgyra, magyarul tök jól kifejezi, hogy adjam oda neki amit akar....

Níla megint semmit nem hízott a múlt héten, viszont sokat okosodott, remélem, csak ezért stagnál a súlya, mert most "agyra gyúr" :)
Juci: átérzem az aggodalmadat akajálással (nálunk csak kicsit jobba helyzet, de a cicit is csak én "nyomom", ô meg kegyesen elfogadja általában)....biztos, hogy elôbb-utóbb elkezd enni; tényleg lehet, hogy a foga kavar be.... (Bár Níla akkor szopni sem akar nagyon). Kitartás, jobb lesz!

na, megyek elmosogatok, amíg még tudok, mert ha felébred, akkor nem sok nyugtom lesz.... :D

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


úgy eltűntetek. :( :( mi lesz nyáron????

mi voltunk dokinál, Peti kicsit sárga :shock: állítólag sok karotin tartalmú cuccot kap (répa, sütőtök, pari) ezekből heti 1x kéne csak. :shock: 10,29 kg, hát ezt gondoltam... amúgy száraz a bőre, kaptunk testápoló receptet illetve azt mondták, hogy ne húzkodjuk a fütyijét továbbra sem, majd 1,5-2 évesen kiderül, mi a pálya, addig max fürdésnél, mikor eszünkbe jut, húzzuk hátra, amíg lehet és kész.

kérdésem: kölesgolyóból csak enyhén sós van??? nincs vhol natúr??

ja és van pár új kunsztja tök vicces, pl az ott a cicára az ablakon kinéz (lol:), ha azt mondjuk, hogy ott a Hektor azt mondja, hogy he és ha megkérdezzük, mekkora szökőkutat látott akkor felemeli a kezeit hogy ekkorát. :D :D nagyon vicces. ja és a nem szót hallva rázza a fejét...

macianyu, hol fogtok nyaralni? tengernél??? az komoly!

hibernia
 
 
 


Níla is rázza a fejét, ha pl. nem kér már kaját; vagy valami olyat csinál, amit nem szabad :D :D :D

Horvátországba megyünk nyaralni júliusban 10 napra, már nagyon-nagyon várom. Van egy bevált helyünk,mindig oda megyünk vissza, apartmanba....

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ezzel a hírrel kicsit elrontom a jó kedvet, csak hogy tudjátok, Édesanyám vasárnap reggel meghalt.

Egyelőre elmerülök az ügyintézésben mert akad bőven, illetve nagymamám utáni aggódásban. NEm tudom mikor jövök, igyekszem, de majd akkor jönnék ha kicsit leülepedtek a dolgok, ami lehet 1-2 nap de lehet pár hét.


Puszi Nektek addig is!

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


jaj zsu, részvétem. :( :( ha akarsz róla mesélni, írd meg, mi történt, hátha könnyebb lesz. :( :(

hibernia
 
 
 


Nagyon sajnalom Zsu!!! sok sok erot kivanok nektek! gyere majd ha tudsz, mindenképpen!

Kép
Kép
Kép
s.orsi
 
 


Zsu, ez a hír nagyon szíven ütött, annyira sajnálom! Amikor írtad, hogy kórházban van, nem gondoltam, hogy ilyen vége is lehet. :( Mi volt a baj? Légy erős, nagyon gondolunk rád!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Zsu! Nagyon sajnálom, én is olvastam hogy kórházban van, de nem is gondoltam hogy bármi rossz is lehet! Nagyon sok erőt kívánok Neked!
Nem is tudok mit mondani....

kriszta0612
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, gondoltam írok Ádi hétfői szülinapjáról, meg hogy milyen édes nagyfiú már, de olvasva, amit Zsu írt, nincs kedvem lelkendezni.
Őszintén együtt érzek, és sok erőt kívánok. Gondolok Rád!

KépKép
seidelm
 
 


Sziasztok !

Hétfőn voltunk Szentendrén a Skanzenban. Nagyon jó volt, csak el kezdett délután esni az esső. Bár egy kicsit drága volt, mert 1600 Ft /fő volt a belépő. De jó volt. Sok kis gyerek volt bent. :D :D :D :D :D :D :D :D

Ma is voltunk lent sétálni, játszótéren. Megismertettem vele a homokozót. Élvezte. :D :D :D :D :D

Kiváltottam az 4. csomagot a Hippből a Rossmanban.
Úgy tűnik ez az utolsó csomag, csak 1 éves korig jár, mert nem volt benne több kártya sajna.

Szintike egyik nap megkóstolta a Töltött Padlizsánt. Ízlett neki.

Zsu: Őszinte részvétem.

Mi nem megyünk nyaralni, majd csak nyáron 2 napra Nyíregyházára az Állatkertbe meg az Arborétumba.

Mennem kell a főnők felkelt. :D :D :D :D
cyntia2009
 
 


Zsu: őszintén sajnálom, részvétem, erőt és kitartást kívánok!

Juci

Kép
juci71
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: