Új privát üzeneted érkezett!

Hat Arony szerintem azert ul relative stabilan, mert ugye annyira olbegyerek, hogy az elso idotol kezdve irto sokat volt/van olben es innen machinal, megerosodott. Semmi mast nem csinal tovabbra sem, mint hanyattfekvesben gurul, es hasra tud egy iranyban fordulni, d enem szokott, mert minek :D Hason nem marad meg, tehat vissza sem tud fordulni mert nincs honnan. Ez az osszes tudomanya... es mostmar az etetoszekbol valo jatekkihajigalas :D

luna6
 
 


Levinek van egy kis bronhitise: csúnyán köhög meg sípol. Remélem hamar jól lesz.

Tali továbbra is áll, hogy nálam.

Klau: kiütés nálunk is van, nem tudom mitől. :(

Luna és a többiek: ugye ti is átjöttök!!!!

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


A játékdobálás nálunk is megy már :D

Kép kipróbáltuk mi is a háton hordozást, de nem jött be.

Kép

Kép

Kép már tanuló poharunk van :-)))

Kép hintázunk:-)))

Kép az a bizonyos két fog:-)

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 

 
 

Jobbulást a Levinek :D :D

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


valaki tud valamit a családi adókedvezményről?
ez havonta érkezik vagy lehet egy összegben kérni majd?

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Isten éltessen Talinn!

És milyen szépek vagytok!

Meg Áronmuki is édes, tényleg klafa ahogy üldögél!

Levinagyfiúnak meg gyors javulást!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Talinn, a csalkedv. az adóalapot csökkenti, tehát nem pénz jön, hanem havonta lényegesen több marad otthon. Az szjahoz kötött, önbevallásos alapon működik és most január végéig kell kitöltve beküldeni az APEH-hoz a kérelmet, hogy kaphassátok.
Ugyanez vonatkozik a gázkedvezményre is, csak annak februári a határideje.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


:lol: köszi Zsó, akkor nagyon félreértelmeztem, de így is jó :lol: :lol:

Köszönöm a köszöntést :D :D :D :D :D :D :D :D

A többiek már a zártba írnak? :roll:
Vagy megbeszélünk egy időpontot és majd onnantól?
Gondolom akkor ez a topic megszűnik :roll:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Talinn: boldog szülinapot utólag is!
Már egy csomóan a zárt topikba írnak.

Többiek? Luna, Apróka, Tatim, Hari, ... ???

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


BhDetti köszönöm :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is éppen ezt akartam mondani, hogy most sikerült belépni és már egészen sokan oda írogatnak.
Már sikerült oda is megszerkeszteni a vonalzómat.

Habár nem lett megbeszélve, de Ugye átjön mindenki :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Na, látom, akkor hallgatólagosan mindenki zárt topik mellett szavazott.
Köszi Detti meg Talinn az invitálást felénk!
Lehet kapni egy meghívót?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok :D

Meghívót még nem tudom hogyan kell küldeni, de én is úgy csináltam, hogy regisztráltam az Anyatanya.hu-n és kértem, hogy vegyenek fel a 2010 júniusi babák topic-ba. Aki előbb belép, az engedélyezi és akkor már oda is lehet írni.

Yadine, Cicmarek, Luna, Tatim, Konkri és a többiek? Ugye csatlakoztok ti is?

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


ma voltunk egyébként gyerekorvosnál az oltás miatt, de megbetegedett, úgyhogy potyára mentünk.

Megkérdeztem a védőnőt a HA-s és nem HA-s tejpépekkel kapcsolatban, de ő is azt mondta, amit a Yadine, hogy csak HA-st adjak, úgyhogy az a 2 doboz, amit vettem, megy a szekrénybe, aztán majd megkapja 1 éves kor után.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Luna merre vagy?

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


halihó

Luna?? Cicmarek?? Folti?
gyertek ti is a másikba!!!

Klau

Kép
pkklau
 
 


Aki kapott meghívót, és még nem jelentkezett, tegye meg, léccci, léccci (Luna, Cic, stb.)

KépKép
tatim
 
 


Kedves Aprooka (Zsó) !

A fülünkbe jutott mennyire kedvesen nyilatkoztál rólunk!!!

Elsőre nem akartunk írni rá,mert végülis nem lehet mindenki intelligens mint Mi, de most, hogy az egész csapat ment, gondoltuk megírjuk mit gondolunk rólad!!!

Idéznélek téged:
"a 2010 júliusi topik pl azért szűnt meg, mert egyetlen kiscsajt zavart, hogy a munkatársai olvassák amit ír....a többiek meg kissé birka módjára meneteltek utána zártba...evvan."

1: Nem vagyok kiscsaj, és mivel nem ismerjük egymást, azt gondolom, hogy nem kellene így nyilatkoznod, mert lehet meglepődnél. /Ahogy megnéztem az albumodat, biztos vagyok benne, hogy meglepődnél./

2: Le "birkáztál" felnőtt embereket,Édesanyákat. Nem tudom mit képzelsz magadról, de azt gondolom elég nagyfokú intelligencia hiányban szenvedsz.

3: Azt hiszem mostantól nem árt, ha bééééégetni kezdesz, mert ha a te stílusodat követjük, akkor egyetlen kiscsajnak baja volt, és te Birka módjára mentél utána zártba.


Kedves Geo!

Természetesen nem tartalak "kiscsajnak" ! Sajnálom, hogy Téged is utolért ez a baj, átérzem!!!
Nálam sem arról volt szó, hogy a munkatársaim olvassák, ettől sokkal sokkal többről, komolyabb dologról, csak Aprooka azt hiszi, hogy mindent tud.

Sziasztok

A "kiscsaj" és a "birkák"

Kép
zsani78
 
 


Kedves Zsani!

Bár őszintén megmondom, fogalmam sincs ki vagy, de ámen, és legyen Neked egy jó napod! Beeeee.... :wink: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Hogy stilusos legyek:

Madre mia!!! vagy mondjuk Dios mio!!! es egyeb ilyen teljesen szalonkepes felkialtasok...

fuhh, meg jahajjj es ujujjj es atyaeg!!! meg meg lehet tudnek ilyeket mondani...

jajanyam!!! :)

na be is fejezem :)

luna6
 
 


:lol: :oops: :lol:

nahát......

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Azért lehet ám ide is írni.
A csapat elment, nem hiszem, hogy újakat nagyon be szeretne a zárt részbe fogadni, de ha valaki kedvet kap beszélgetni, akkor ne fogja vissza magát :D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 



Luna,
Látom jól elleszünk :D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 



sziasztok!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2012.02.28 20:03-kor.
izabella80
Budapest
 
 


Izabella! :D
Örülök, hogy előbújtál :D:D
Nekem fura az, ha valaki csak olvas és nem ír :d Nekem mindig annyi kérdésem volt :D:D:D

Mesél egy kicsit magatokról.
Hol szültél, hogyan, milyen a kicsid.. alszik, nem alszik, eszik, nem elszik :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


bb
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2011.07.23 20:34-kor.
izabella80
Budapest
 
 


mmm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2011.07.23 20:34-kor.
izabella80
Budapest
 
 


Szia Izabella! Sziasztok Többiek!

Én is zugolvasó "voltam", és én is rettentően sajnálom hogy nem tudlak titeket olvasni ez tudom az én hibám, de most már késő bánat :)
Vok, írtad, hogy furcsa hogy valaki csak olvas és nem ír. Én igazából úgy voltam vele, mint Izabella, néha antiszoc vagyok. Eleinte a júliusi anyukákat olvastam, de ők hamar elmentek zártba így rátok találtam és titeket kezdtelek el olvasni, mivel én július 30-án szültem így nem éreztem magam idevalónak mert én úgymond " le voltam maradva". A kérdésekre meg mindig volt válasz.
Helyzetem hasonló, mi is lombikosok vagyunk. Nekem a 3. lett sikeres, előtte volt 4 inszem amiből egy vetélés és egy méhenkívüli volt. Amikor megtudtam az örömhírt (a 30. szülinapomon) nagyon boldogok voltunk, de sajnos egy hónap múlva én is bevéreztem. Bibócskával vettem fel a kapcsolatot, mert ő is a debreceni Kaáliba járt. Nagyon sajnáltam ami vele történt.
Egy hónapig kellett feküdnöm, és amikor végre megkaptam a zöld jelzést, az inzulinrezisztenciám miatt már 12 hetesen cukorgondozóba kellett mennem ahol rögtön be is fektettek egy hétre. Nálunk szerencsére minden rendben volt, bár a 30. héttől injekciókat kaptam hogy ne legyen koraszülött és ő hallgatott is ránk és július 30-án természetes úton megszületett. Ete 8-kor indultunk, 9-kor feküdtem fel a szülőágyra és hajnal 1:25.kor világra jött a mi kicsi fiunk Balázs. Nagyon megszenvedtem, de megérte, nem az időre gondolok, mert az azt mondták nem volt hosszú hanem a fájdalomra.
Sajnos mikor hazajöttünk én mély depresszióba estem, nem ment a szoptatás, de már beletörődtem.
Balázs nagyon jó kisfiú, a nappali alvással voltak gondok, de valószínű azért mert jött két fogacskája, mióta viszont kibújtak megy minden mint a karika csapás. Kicsit lusta, nem nagyon akar forogni, hátról hasra egyáltalán nem hasról viszont már megfordult párszor, de nem műveli gyakran a kis drága. Hátrafelé szépen kúszik. Nevet, mindenkivel jól el van.
Hát szóval ennyi rólunk.
andi791119
 
 


Sziasztok!

Néha én is zúgolvastam, kaptam pár jó ötletet, sajnálom, hogy elköltöztetek :(
Vendég
 


Natessek, nem jovok erre es maris elenkules tamadt :) Tenyleg kar, hogynem irtatok akkor... a net az pont jo az antiszocialitasra is, ember ir ha van kedve, es nem ha nem :)
Nekem kb egy hete van harapos kedvem de sebaj, a neten nem harapok :)
Es ket uj jogyerek is kerult a topikba :D Igazan szerencses dolog, ezt mar csak igy a harmadik utan mondom, pedig korabban azt hittem, nagyban rajtam is mult milyen a gyerek habitusa. Tevedtem :) Vagy en valtoztam nagyot gyereknevelesben. Idaig hallom most is, hogy Arongyerek szenved a nallaliban, azt hiszem almos es az elalvas meg mindig kritikus pont :)

luna6
 
 


Sziasztok!

Izabella,
Hát, nem lehetett könnyű. Főleg a hasbaszúrás és az izgalom, hogy tényleg downos-e... Tényleg, mit csináltál volna, ha downos? Én sokat gondolkodtam rajta, hogy mit csinálnék, de nem tudtam dűlőre jutni magammal. És szerencsére egyiknél sem merült fel....
Szerintem Éda hízása full rendben van. A szopi meg egy igen érzékeny dolog. És úgy gondolom így is szépen felnőtt a leányzó :D

Alex nem szopizik olyan finoman, mint Hanna tette annó. Fáj is majdnem minden szopi után a cicim... Hannával nem vártam ennyire a szopi végét, mint Alexal...

Andi!
Üdv itt :D
Hát, te is jól megszenvedtél a manóért...

Örülök, hogy mind a ketten kibújtatok a csigaházból :D

Van napirendetek?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


mmmmm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2011.07.23 20:36-kor.
izabella80
Budapest
 
 


nnnn
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2011.07.23 20:37-kor.
izabella80
Budapest
 
 


Nohat, nohat!

Kedves Andi es Ildi
vegtelenul orulok, hogy igy feladtatok az olvaso uzemmodot! Bar valahol baromira megertem, ha valakinek nincs kedve irni. De meglatjatok, aktivan benne lenni egy beszelgetesben azert megiscsak szorakoztatobb, hisz nektek is lehetnek kerdeseitek, oromotok, banatotok!

Nem lehetett konnyu egyik terhesseg sem, le a kalappal elottetek!

Ildi
Eda hihetetlenul aranyos! Es amugy is nagyon sok mindenben hasonlit Lolara, csak egy nappal kesobb szuletett. Bar ha reggel szultel, lehet, hogy csak orak valasztjak el egymastol a ket gyereket. Lola juni 20-ikan este 8-kor szuletett, 3470 grammal es 53 cm-rel. Mara mar 7270 gr, szoval nagyon Eda sulycsoportja. Es o is lusta, mint a papaja! :D
Egyebken szerintem ne azt nezd, hogy mar 41 vagy, hanem annak orulj, hogy megiscsak osszejott a gyerek! Szerintem ez tok jo, en nelkuluk el sem tudnam kepzelni az eletem!

Amikor a ti terhessegetekrol olvasok, osszeteszem a ket kezem, hogy legutolso terhessegem alatt tenyleg csak vernyomasproblemam volt, es az is csak az otodik honapig. Szoval tenyleg nem semmi, amin atmentetek!

Irjatok meg magatokrol, probalok majd ide is benezni, hogy tudjak rolatok

Gem

A ket "nagy"
Kép

Lola
Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


kk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2012.02.28 20:02-kor.
izabella80
Budapest
 
 


Üdv. Andi és Ildi!

Jöhetettek volna előbb is. :(
Sajnálom a problémás terhességeteket, de remélem mindkettőtöket kárpótol a babátok. :)

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


szia Detti

egyszer kétszer már majdnem írtam aztán mégse :(
és utólag jó volt terhesnek lenni persze így hogy tudom a jó végeredményt, volt benne azért szép is pl. hogy ugráltathattam a párom :D
na jó nem csak ez...
izabella80
Budapest
 
 


Andi és Ildi!
Sziasztok!
Kár, hogy nem voltatok bátrak és nem írtatok elöbb!
Ha olvastatok minket akkor láthattátok, hogy mindenit befogadtunk!

Gratulálok nektek a babákhoz! Nem volt nektek könnyű, de most már mindenért kárpótolnak titeket :D

Ildi,
Éda szép kislány! Csini kis szoknyácskája és cipellője van. Látom ő is szereti megkóstolni milyen is a cipő íze :lol:

Én egyet értek Vok-Eszterrel, hogy lehet kibírni csak olvasással. Lehet, hogy olvasás közben is hozzájut az őt érdeklő információhoz, vagy a választ talál a kérdésére, de nekem mindig van valami új kérdésem még a válasz után is, mert ugye mi van ha....

Na szóval, én se vagyok egy nagy társasági lény, de itt nagyon kedvelem a társaságot és jó beszélgetni, információt, tapasztalatot megosztani.

Én befogadnálak titeket az új helyre is, de erről nem csak én döntötk, viszont azt elvárnám, hogy ne csak olvassatok, hanem azért írjatok ti is. Szóval valamit valamiért :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok, hogy néha-néha benéztek és írtok is Nekünk.
Mindenki babája nagyon édes!!!!
Jó volt a képeket nézegetni, én is teszem a kisfiamról pár képet.
Az tényleg igaz, hogy ti mindenkit befogadtatok és nagyon aranyosak voltatok, ez csak is a mi hibánk, hogy nem léptünk hamarabb. Késő bánat :)
Bhdetti én már el is felejtettem milyen rosszul kezdődött a terhességem és a vége pedig nagyon szép volt, csak meleg volt nagyon. A szülés az ami nem akar megszépülni.
Luna előtted le a kalappal, ahogy kezeled Áron baba nyügijeit. Az augusztusi topikban is van egy Áron baba és ő egy angyal baba.
Vok Alex nagyon ügyes. mindig csak ámultam bámultam, mint Geo Dávidján. Ha nem gond kérnék tőled egy kis segítséget. Valamilyen homeopátiás szer kellene, mert nem tudok aludni éjjelente.
Gemini nagyon szépek a nagy lányaid és a kicsi is egy kis tündér.
Izabella nagyon édes Éda. Azt hiszem megérte a várakozás.
Nikvik. Zoé csodaszép kislány olyan édes az a kis anyajegy a szájánál. Nagyon aranyos vagy hogy befogadnál a másikba is, de érthető az is hogy ti már összeszoktatok és aki bújt, bújt, ez van.
Mindenkinek szép hetet! Andi és Balázs
andi791119
 
 


mm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára izabella80 2012.02.28 20:02-kor.
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Már én is elég régóta olvasom a fórumot és nagyon sajnálom, hogy ilyen szomorúan alakult a dolog, hogy zárt topikba kellett "költöznötök". És tényleg nagyon jó volt titeket csak olvasni is. Többször gondoltam rá, hogy csatlakozni kellene, de nem nagyon volt hozzá merszem. Talán most, ha megengeditek...
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Gyertek, csak gyertek :D

Szerencsére engem eddig nem kezdtek ki, de azért nem árt az óvatosság. :D

Rolta,
Mesélj te is magatokról, ha van kedved :D

Andi!
Várom a képet a pasiról :D:D
Elsőre Sedativ pc mondanám. Ahhoz hogy egyéb szert keressek, ahhoz alaposabb leírás kéne. Nem tudsz elaludni, ok. De hogyan? Forgolódsz, vagy nem vagy álmos, vagy cikáznak a gondolatok a fejedben?

Ildi!
Jó napunk lett :D:D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


A kedvenc képem igaz ez még december elején készült: Kép
Pancsizom:
Kép
Mamánál:
Kép
A karácsonyfa alatt:
Kép

Vok köszi. Hát álmosnak álmos vagyok én de csak forgolódom és általában töröm a buksim valamin, meg idegesít, hogy a párom hipp-hopp elalszik :)
andi791119
 
 


Sziasztok!

Kicsit félve írok és próbálok csatlakozni, mivel az én babám már 10 hónapos lesz. De még az elején, amikor benéztem ebbe a fórumba mivel a barátnőmnek is júniusi a babája, "ismertem meg" Geot. Egy csomó mindenben hasonlítunk ( én is fiatal vagyok, 24 éves, egyetemista, a VII. kerületben lakunk és én is Kiánál szültem), szóval ezért itt ragadtam.
Sajnálom, hogy elköltöztetek, jó volt olvasni titeket.
Nem tudom, hogy esetleg így is befogadtok-e. azt is megértem,ha nem.
sziasztok

Kép

Kép
anuwen
 
 


Sziasztok!

Jöttem megint. Remélem, nem baj...
Nagyon aranyosak a babák. Nagyon cuki Éda a karácsonyi szoknyácskájában. Balázs is olyan édesen mosolyog a Micimackója mellett.
Szóval nekünk sem jött könnyen össze a baba. Viszont nekünk - szerencsére - már az inszem is sikeres volt. Aztán a babavárás már problémamentesebb volt. A szülést indítani kellett ugyan - mert már túlságosan érett volt a lepény -, de az sem maradt rossz emlék. Viszont szegény kicsikém születése után a koraszülött osztályra került: őt is megviselték a nap eseményei és miután megszületett nyögdécselt. Szerencsére nem volt komolyabb baj, de akkor is nagyon rossz volt látni szegényt az inkubátorban.
Ő is nagyon jó baba, nagy szerencsénk van vele. Még neki sincsen foga. A múlt héten kezdett el kúszni, de ülni még nem ül.
Most a hozzátáplálás a legnagyobb "mumus" nálunk, de lehet, hogy csak én parázom túl a dolgot.
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Az új hozzászólokon felbátorodva szeretnék csatlakozni, ezért régi olvasótokként írok én is. Hogy miért nem írtam eddig? Először azért mert illetéktelenek is olvashatják, aztán lustaságból, később pedig már úgy éreztem, hogy egy jól összeszokott társaságba én már nem tudnék beilleszkedni. De most, hogy egy páran csatlakoznak, gondoltam én is megpróbálom.

Kicsit csalódott lettem amiért elköltöztetek egy zárt topikba, hiszen olyan sok jó információhoz jutottam tőletek, amikor nekem is hasonló problémák adódtak a babázás során.

Szóval ha lehet akkor jönnék én is!

Üdv,
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:31-kor.
Vendég
 


Sziasztok "új" lányok!

most csak beugrottam köszönni Nektek!
remélem majd belejövünk mindannyian a beszélgetésbe :lol:

majd még jövök, addig is írjatok ha van kedvetek és időtök


üdv

Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok.

De jó hogy egyre többen jelentkeznek. Remélem kialakul majd egy jó kis csapat és a "régiek" pedig zúgolvashatnak majd minket :D
De bízom abba is hogy be-benéznek majd hozzánk és segítenek ha van idejük.
Sajnos én is sokszor lusta vagyok írni, de igérem összeszedem magam. Képeket kérünk az új babákról és meséljetek.
Rolta sajnálom hogy Nektek is nehezen jött a baba és hogy utána inkubátorba került. A hozzátáplálás nálunk is sokáig mumus volt, de szerencsére mostmár ügyeskedik, valószínű hogy jött a fogacska és azért tiltakozott kanál ellen.
Timi neked mennyi idős a babád??
Szép napot! Andi
andi791119
 
 


Az elírásokat és a helyesírási hibákat nézzétek el, kérlek, általában kutyafuttában írok!
andi791119
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: