Új privát üzeneted érkezett!

Na végre, eddig nem engedett írni... :evil: :evil:

Till: Engem is aggaszt az elem, dehát egy kis nyugalom asszem megér ennyit. :roll: :roll: Ja, és attól parázok, hogy megvettük drága pénzért, és mivan ha nem tetszik neki??? :shock: :shock: :shock: Mindegy akkor max továbbadok rajta. :D

Zsrit: Nem vagy indiszkrét. 25-ért sikerült megkaparintanom postával együtt. :roll: Anélkül 23500 lett volna, ami egy tök jó ár szerintem, mivel 27-28 alatt nem találtam eddig. Újonnan meg 34 körül van. Ja, és dobozában kapjuk, kb. 3*-4* volt használva... :D :D

Vcsibe: Végre, visszataláltál közénk! :wink: Milánka csak gyarapodjon is szépen. :wink: :D Puszika neki.
bobóbaba
 
 


Témák, amikhez hozzá is tudok szagolni:
Pihiszék, Sziszkó, mi használtan vettünk egy FisherPrice széket (régi, egyszerű darab, de van benne rezgő funkció), amikor fájt Milán hasa, nagyon jó hasznát vettük. Most már nem hasfájós, de jókat alszik benne napközben. Hintáztatni is lehet benne. Szuper dolog. Csak kezdi kinőni!!! Olyan nehéz a kis manó, hogy lassan vízszintesen áll a szék… :lol:

Fogacska, én azért gondolom, hogy talán elindultak a fogacskák, mert annyira nyáladzik a baba, hogy szinte habzik néha… De amikor megtapintottam, semmit sem érzetem… :O

Hason fekvés, Milánnak még nagyon nem megy… Próbálgatjuk, de utálja. Nyekereg, emelgeti a fejét, de túl nehéz még neki.

Screen, a háromnaponkénti produktum miatt ne aggódj, nálunk is hasonló a helyzet. A védőnő és a babanet dokija szerint is tök normális anyatejes babáknál. Ennyire jól hasznosítják a tejcit. :)
A szülés utáni hajhullás teljesen megszokott dolog. Csak ijesztő. Persze én könnyen dumálok, a rövid hajnál ez nem látszik annyira.

Fogamzásgátlás, nálunk a cerazette van. Milán gumi használata mellett jött össze, én már csak biztosra megyek!!! :lol:

Alak? Jaj… A hátsómból van mit lefaragni, a hasam pedig nagyon nem tetszik. Nem csíkos szerencsére, de laza az izom és így elég nagy… :( Mikorra leszek én újra csini? Még szerencse, hogy a Tomi leragad az attak nagy cicijeimnél. :lol:

Tévé, Milán is szeret tévézni, de én nem szeretem, ha nézi. Kicsit még korai talán…

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Milánka már imád az ölemben ücsörögni, a Tomi szülinapi tortája pedig teljesen lenyűgözte:

Kép


Az is imádja, ha a Tomi játszik vele:

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 

 
 

Sziasztok!

Eszti,sajnálom az éjszakai hasfájást!Én már szinte alig merek vmit enni,nehogy újrakezdődjön a hasmenése.Pedig nem is biztos,hogy az én kajáimtól ment a poci.

Nekünk jelentkezett új barátunk,a SZOPISZTRÁJK.
Vagy azért,mert a kaja közben nagyon tekereg,vagy a fogak miatt,de sokszor a cici közeledésénél kitör a sírás..........és nem akar enni.
Teljesen tanácstalan vagyok.Bogi,van vmi ötleted?

Panninak is volt ilyen időszaka,de ahogy jött,el is múlt.Máig nem tudom,mi volt az oka.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Sziasztok Csajok,

CSibe, Marci is így alszik éjszaka. Megkérdezhetem hány kg Milán? Mert MArci 8 hetes és 6510g!!!!

Bogi normális ez???? Egyébként 4050g született.

Nekünk megint affér volt a szomszéddal. A nem normális 22-kor odacsavarta a zenét. A baba aludt, de mi felriadtunk. Nem tudom mit kellenne csinálni, ezzel a köcsöggel.

Zsrit, nekem is van, hogy csak 40 perceket alszik Marci, de van, hogy 3 órát egyhuzamban.

Mi nappal hason alszunk, éjszaka pedig háton.

Monica, majd mi is bekerülhetünk a tábliba. Illetve én is kaphatnék jelszót??? Lehet oda tudnék feltenni képet. Persze csak ha senkit nem zavarna.

Sztercsi, én is vele alszom a riasztás óta. Nem merem egyedül hagyni.

Kép
gmelcsi1
 
 


Eszti, én is rácuppantam két hete a mekis kajára, és Marci is ordított este tőle. Szerintem valami fűszer miatt. Az tuti, hogy nem eszem mekis kaját, amíg szopiztatok.

Védekezés, apa kiszáll idő előtt. Remélem bejön.

Nálunk se jön be a sima pihiszék. Max.5 percet van el benne. Inkább kézben akar lenni, vagy a játszószőnyegen. Szerintem kicsit elkapattuk, valahogy le kellenne tenni, hogy magába is eljátszon.

Kép
gmelcsi1
 
 


A borostyánláncot úgy fűzik, hogyha szakad, akkor csak egy szem esik le, tehát szemenként külön van kötve, ezért nem tudja lenyelni a szemeket. A barátainknak használták a babánál és bejött.
Anyabébi, te nyakláncot veszel Keni babának? Milyen színűt?

Kép
gmelcsi1
 
 


Rendesen termeltetek :)

Zanikóó
A szopisztrájk mondjon le!!!!!!!!!!

Till!
Most én a MOtherlove honlapjáról rendeltem, ott a legolcsóbb. Nem apróztam el, egyből a 120-as...

Mrs Paris
Valamelyik nap majd megpusztultam egy kis mekikajáért, kaptam is, de én maradtam a salinál és a csirkenuggetsnél és attól szerencsére nem lett semmi bajom. Azért mi sem csinálunk belőle rendszert.

Csajok! Ha csatlakozhaton én is benne volnék egy találkozóban
:)

Vcsibe
Nagyon helyes Milán!

Közlekedés
Bevallom én nem merek BKV-ra szállni, féltem pici lányomat. Tehát maradnak azok a helyek, amik gyalog megközelíthetők. Vagy ha Apát rá lehet venni, akkor autó.

Bobóbaba
Szupi a szék.
Anno a teszveszen lőttem egy babapihenőszéket, ami egyben ágy is, lehet benne hintáztatni és fel is lehet támasztani, tehető rá olyan játéklógató is, azóta ezt tekinti kiságyának.. Csak ebben alszik, a kiságy dísznek van...
pocok001
 
 


kicsit panaszkodni jöttem ...

megint iszonyatos fejfájásom van, ez az elmúlt hetekben szinte állandósult ... fogalmam nincs mitől, de már hülyét kapok :evil:

melcsi :)
háát nekem sincs el túl sokáig a pihiszékben --- sem
pedig nem érzem úgy hogy elkapattam volna ...

egyszerűen csak ilyen ... nincs el magában.
Többieknél ez hogy alakul? én már néha nagyon ki vagyok ettől.
Főleg hogy alig alszik, tehát sokat van fönt ...
A sírni hagyós módszert nem alkalmaztam, mert nincs szívem hozzá ...

Vannak akiknek órákat "elvan" a gyerkőce, azok hogy csinálják?
Vagy ez gyerekfüggő?
Help!

R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit: Küldetem privit! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Halihó!

húúú látom vége az ünnepeknek....termeltetek rendesen :lol: 3oldal visszaolvasása után jövök...
pusz

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

Screen: nem értem miért jobb a hátonfekvés? Sztem az a doki sem. A hasonfekvés fejleszti a felsővégtagi izmokat.
Hajhullás: én is már látom a hajam a gyerek kezébe, szájába :shock: , nekem is kéne nyíratnom belőle :cry: , pedig növesztem vagy 5 éve :cry: és mindig csak eddig jutok.
Ikea: akciókat ecseteld legyél kedves, én is megyek körülnézni. Kéne ez-az.
Séta:Mi ma már megjártuk tolnát baranyát, majdnem belémfagyott a sz.r. :shock: Mi 26-a óta nem voltunk sétálni :cry: :oops: , mindig kocsival mentünk mindenfelé. :shock: Én hülye elmentem boltba meg postára pénz és bankkártya nélkül úgyhogy ma nem főzök semmit. Idióta.
Csilla: szupi az a hinta a barátnőméknek is ilyen volt, de baszott drága :shock: , ezt a kengurut én is néztem apánknak de meitai is, meg kendő is, a kengururól lemondtam. De szupi ügyes vagy.
Eszti: Én a gyást már 31-én megkaptam, már majdnem a seggére is vertem :shock: , nem nehéz.
Tilli: anyatejet a szembe!!!
Vcsibe: jó hogy jöttél, már hiányoztál. :) Milán pocok gyönyörű gyerek :).
Melcsi: a szomszéddal annyit lehet tenni, hogy jól bele kell verni abba a gyökér fejébe :evil:
Borostyánlánc: igen nyaklánc lesz, nekem a sötét konyak meg az akác tetszik. Barninak meg fekete cserkó kell. Olyan szexi a babán sztem. :lol:
Zsrit: Szerintem te melegfrontra vagy érzékeny azért fáj a fejed. Figyeld meg hogy amikor melegedés jön akkor fáj. Nekem is sajnos :(.
A gyerek nyugalma gyerekfüggő. Zoé baba biztos kis hebrencs lesz nagyobb korában. Nem baj az, csak picit fárasztó :wink: .
anyabebi
 
 


Borostyánláncot én is fogok szerválni, az tuti!

Anyabebi, hogyhogy már 31-én megkaptad? Az kéne csak, nekem már nem lenne belőle semmi :oops: :lol:
Gratula a sikeres vásárláshoz!!!!!!!!!!!!!

Rita, én lányom is van hogy alig alszik, van, hogy 3-4 órát egyhuzamban, mondjuk ez általában akkor van, ha sétálunk és utána húzza még a lóbőrt itthon. De ma pl. kifejezetten nem alvós napja van, még séta közben is kipattant egyszer csak a szeme, aztán annyi. Most kómázik a cicin :D

Én ma kirántok egy rakat csiirkemellet, csinálok egy jó adag krumplipürét azt' holnap nem főzök.
Vendég
 


sziasztok!

Hazaértünk a telelésből. :) Nagyokat sétáltunk az erdőben és mindkét gyerek nagyon élvezte. A fiam néha gyagyás volt, de ezt a korának tudom be. Remélem hamarosan kinövi. :wink: A kiscsaj meg egész végig nyugis volt. Éjjel is ugyanúgy aludt, mint itthon. :lol: Biztató a jövőbeli utazásokat tekintve.

HA nagyjából rendbeszedtem a lakást, majd jövök.

És mindenkinek Boldog Új Évet! :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Na hellóka!

Screen helyett: már csak 27 nap és itt a február? Vagy ez gyenge volt???
Délelőtt lekúsztunk a faluba, megkaptuk a háromhós oltást, amit a kis Buddhalány szinte alig érzett meg – hiába, a sonkacombon nem hatol át a tű túlzottan... :lol: Nagyon élvezte amúgy, sok baba volt még rajtunk kívül, nézelődött és szemezett egy ordenáré ronda királykék plüssjószággal... Megkönnyebbültem, mert a kéthósnál ordított, mint a sakál. Most visszajöttünk a síközpontba, remélem nem lesz láz meg ilyenek...

Till
Gratula a 12 héthez!!! Amúgy TV-től én is kivagyok... Nálunk ráadásul orrba-szájba megy, ha itt vannak a nagyok és Szonját pajszerral sem lehet lefeszíteni róla. Imádja nézni... :roll: Én meg nem vagyok egy nagy TV fan enyhén szólva – max a híreket nézem meg, a SzüliFelit és esetleg Travel (álmodik a nyomor...).
Csajok, ti hogy álltok ezzel a kérdéssel???

Bogi
Terveztek még babát?


Bobó
Te azon imádkozol, hogy ne menjen le rólad több?! Szent ég!!! Én még SOHA nem imádkoztam ilyenért... :roll:
Hinta szuper, nekem is van ilyesmi, Szonja imádja. Ne keseredj el, ha elsőre nem tetszik neki, mert meg kell szoknia. Mondogasd neki, hogy drága volt és más gyerek mennyire örülne egy ilyennek... :lol:

Csibe
Nacsakhogy!!!

Zaniko
Szopisztrájk néha nálunk is van, de általában már akkor, ha evett valamennyit és akkor egyszerűen nem adok neki többet. Ez általában akkor van, ha bukósabb a kelleténél, tehát a kis gyomrával van összefüggésben...

Kép
szilveeaa
 
 


Hello lányok!

Extra hasfájós napunk van, igaz, hogy 3. kakamentes napunkat húzzuk, nem csoda....de estére - fürdés után természetesen - remélem megjön az ajándékcsomag, mert ha nem, akkor szép éjszakának nézünk elébe :? Már majdnem megszakadt a szívem a könnyekkel síró gyerek miatt, kínomban a Micimackót énekeltem neki a nem kicsit hamis hangomon, egyszercsak a könnyek között akkorát röhögött, hogy majdnem megzabáltam :D

Szilveeaa - a 27 nap múlva február engem kifejezetten felvidított :lol: :lol: :lol: Ma 1 órát hűsöltünk a teraszon, mert magában nem aludt Kristóf, egyfolytában tologatni kellett.

Pihenőszék - nekünk nem rezgős van, de Kristóf imádja. A játékok elég csumpik rajta, ezért rátettem azt a rátekerős "szórakoztató centrumot", ami a hordozóra való, az sípol, zenél és tükör is van rajta (bár ez utóbbit még nem használjuk 8)

Mi apánk is elindult dolgozni, de az egyik teherautójuk lerobbant, így cserélt az alkalmazottal, apa ment szervízbe, ember ment apa helyett. Így már délben itthon volt :D Amikor örömködni kezdtem, akkor közölte, hogy mennyi a mai kiesés+javítási költség így pénzben, na, ennek már kevésbé örültem :?

Bogi - torna ügyben köszi a felvilágosítást! Én már annyiféle baromságot hallottam ez ügyben...de ha csak az izomlázat kell elkerülni, akkor az szuper!

Nem semmi három gyerkőccel elindulni reggel...ha nekünk Kristóffal menni kell valahová, az minimum egy óra készülődés...bár a rutin azért sokat számít, ugye? :) Tilli - hogy fogod levinni a babakocsit reggelente? :P :shock: Párod így este is később fog hazaérni?

Moncsi - ha a politika itt Mo-n nem fújja fel ennyire, akkor szerintem nekünk se jutott volna eszünkbe ennyire parázni a h1n1től...Nemrég láttam egy diagrammot, hogy 2003-ban több mint százan haltak meg influenzában, csak nem volt hír belőle (vagy nem voltunk választások előtt :roll:

Apropó politika - a Liptai az ex kormányszóvivővel jár? :shock: :shock: :shock: Biztos az eszéért csípi a pasi :roll:

Kép
kkia
 
 


Csibe,
Milánka hatalmas arc, gyönyörű és kimondottan rád hasonlít. Mondhatnám, tiszta Csibe :lol: :lol:

Anyabé,

IKEA akció hanyagolható. Viszont kurva sok ember van, gondolom ők is az akciós cuccokat keresik. Kisembert kihámoztam a sétazsákból, kipattant a szeme és végig nézegetett. Mindent.
Szilveeaa,
TV-re nálunk is rákattan, pedig én se nézem. Evvvan. :lol:

Ja, nekem még a Gyás se jött, pedig ma van fizetésnap... fasza. :shock:

annyi mindent akartam még írni, de nem jut eszembe.
nekem is bazira fáj a búrám. :evil:

Kép
screen
 
 


Kkia!
GRATULA KRISTÓF BABÁNAK A 2 HÓHOZ!!!!


Ma délután én gyerekem nem aludt semmit eddig!Most itt horpaszt mellettem a hordozóban! :) Kicsit horkol! :lol: :lol: :wink: :wink:
Tietek is szokott horkolni????? :shock: :shock: :shock:
Sokat sírdogálunk mostanság,meg rettentően nyáladzik,meg gyűri a kezét :!: :!: :!: :!: Ez már tuti fogzás :?: :?: :?: :?: :roll: :shock:

Bobóbaba!
Te milyen néven futsz a Tesz-Veszen? :)
Nagyon szupi a pihiszék! :lol: :lol: :lol:

Köszi a pihiszékes hsz-eket!Mi holnap bemegyünk itt egy játékboltba.Állítólag van olyan rezgős pihiszék,ami 18 kg-ig használható!Kivi vagyok mennyibe fog kerülni! :roll: :shock:

Csibe!
Milánkát szépen felhízlaltad! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ugye azért a tortából nem evett? :lol: :wink: :wink:

Apropó kaja:Nekem a gyerekdoki azt mondta,mivel csak tápszert eszik,ezért 3 hónapos korától adhatok neki bébi ivóleveket.Szóval 2 hét,és megkóstoltatom Vele! Vajon melyik íz fog landolni az arcomon? :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Gmelcsi!
Marci se semmi súlyban van! :shock: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Till!
Gratula Nektek a buksiemelgetéshez! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek Martin tegnap buksiemelgetés közben,egyszercsak eldőlt a feje és vele együtt az egész teste is!Szóval hasról a hátára gurult,és tisztára megvolt lepődve,hogy most akkor mi van!
Nagyon cuki volt! :lol:

Puki:Ti babátok is pukizik büdiket???? Martin néha nagyon embereset tud nyomni! :shock: :shock: :shock: :roll: Azt mondják a tápszertől van,igaz ez? :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Bammeg úgyérzem mintha be lenne süppedve a gyerek kutacsa. :shock: :cry: :cry: :cry:
anyabebi
 
 


Sziszkó: az én gyerekem anyatejes, de néha olyan záptojásszagúakat púzik, hogy az valami botrány :shock:
Lehet nem kéne annyi lencselevest megzabálnom :oops:

Annyira meleg van nálunk, hogy elzártam a radiátort. Ömlik rólam a víz mint egy klimaxos vén k-ról :shock:

Mér süppedt be a gyermek kutacsa? Bogi? Pedig szopizott ma egy jó párszor :cry: :cry: :cry: , lehet hogy szíjja a nagy semmit?
anyabebi
 
 


Sziszkó, Sophie is pukizik nagyokat -a gripe water áldásos hatása- de büdinek nem büdi!

Anyabebi, ez tuti??? Nálunk még nem volt ilyen, de gondolom akkor szopiztatni kell...
Amúgy kezet foghatunk; én ugyan vittem pénzt és vásároltam is, de elfelejtettem tojást venni és egy darab sincs itthon. Még egyszer nem indultam el. Tejjel paníroztam :oops: szerinted mennyire vagyok hülye???!!!
Vendég
 


Hűha csak néhány órát nem vagyok és alig tudok visszaolvasni :) !
Zanikóó
A szopisztrájk embert próbáló dolog! Az első és legfontosabb dolog, ami kell hozzá a türelem. Van valami olyan dolog, amihez tudod kötni a dolgot? ondolok itt olyanra, hogy más dezodort kezdtél használni, vagy bármi más kenceficét? Volt már olyan anyukám, akinek a babája egy fodrászkodás után nem akart enni. Volt olyan esetleg, mikor picit erőltetted a szopit? Ha visszagondolsz biztosan eszedbe fog jutni valami, amitől elszakadt a cérna! Ilyenkor általános tuti recept nincsen. Lehet olyat csinálni, hogy más testhelyzetet kerestek a szopihoz, mert ő már tudja, hogy szopi jön, abból ha kezditek felvenni a pozíciót, mert üvölt. Van, hogy ez beválik. Csinálhatod azt, hogy ha fent van és éhes, de nem akarja akkor megnyugtatod, félálomba ringatod, és akkor lehet elfogadja. Ha még nincsen ébren, akkor a nagyon éber állapot elérése előtt a korai éhségjelek megjelenésekor mellre teszed. Ilyen jelek a szem mozgása a szemhéj alatt, cuppogás, a száj szopó mozgást végez, kezét a szájához viszi. Ha ezeket látod, akkor mellre vele! Mi is átéltük ezt, nem is egyszer. Nálunk a sétálgatás közbeni szoptatás jött be, sőt a nagy ilyenkor is csa úgy evett, ha énekeltem. Azóta ez a mutatvány nálunk légi utántöltés néven fut :lol: ! Szóval vigyetek a szopiba valamit, ami új, más. Ez be szokott jönni! Gondolok rátok! Kitartást!
Vcsibe
Milán őrült cuki!
Gmelcsi
Ne aggódj a súlya miatt! ha csak szopiztok akkor teljesen normális ez az őrült gyarapodás. A tankönyv szerint 6 hónapos korukra duplázzák meg a babák a születési súlyukat, hát ez általában 3 hónapos korban bekövetkezik. Ez teljesen normális. a szopis babák nem tudnak elhízni. Zsombi is így gyarapszik :) !
Zsrit
Én is fejfájós vagyok, most meg front van, szóval nem csoda, ha trutyin vagy! jobbulást neked!
A szoptatás alatt amúgy nem kell szenvedni, lehet ibuprofen, vagy paracetamol tartalmú fájdalom csillapítót bevenni, ha valakinél ilyen dolog adódna!
Szilveaa
Nem ,már nem tervezünk több babát, de szeretnénk, csak sok-sok dolgot figyelembe véve úgy döntöttünk itt a vége :cry: . Bár a szívem sajog bele, és a férjem is szomorú, mikor feljön a téma. Azért már hiányzik a munkám is, amit imádok csinálni, vágyom vissza! Na meg a 3 gyereket ellátni...stb. Elértük a határainkat.
Kkia
Nagyon szívesen, tényleg annyi félét összehordanak. Sokszor ezért tehernek érzik az anyukák a szoptatást, pedig simán belefér a normál életvitelbe.
3 gyerekkel tényleg nem egyszerű néha, de a szervezés, meg a rutin :P .. azt szoktuk mondani, hogy Zsombi már magától felnő!
Sziszkó
Én azért kaja ügybem ezt a 3 hónaptól gyümölcslé adás dolgot még meggondolnám. Most nem fejtem ki így is hosszú lettem, de leírom, ha érdekel.
Na elhallgatok!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Anyabébi
Volt ma elég pisis pellüs? Ha igen, nincsen gáz!!! Függőlegesben volt a manó amikor nézted? Nem kell annak kifeszülni, ha picit olyan mintha az ujjbegyed ívet felvenné, az okés! Na most jól megmondtam. azért remélem érted mire gondolok!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Bogi: üdv közöttünk...Te is zsírszalonnával tömöd azt a gyereket ? :lol: 7300gr :shock:

Anikó: mivel Fédra éjszaka 10 órát alszik,napközben nem nagyon igényli az alvást...de vannak kivételes napok,amikor de. alszik 2-3 órát...

Moncsi: köszönjük a köszöntést!!pusziiii

Kicsike: De édeeeeeessss! :lol:


Moncsi: itthon is van ilyen bogyó,amit szoptatás alatt lehet szedni.

Hajnalocska: méhösszehúzó injekció?! én nem kaptam semmi ilyet..
Alak: hmmmm,hát ez kényes kérdés nálam mostanában,szüles után 1hóval már csak 3 kg volt rajtam a versenysúlyomhoz képest,de azóta híztam 3 kg-t híztam...semmi nem jön rám,minden feszül,kibuggyan a hájam,konkrétan visítani tudnék!!!!

Ginuska: köszi a köszöntést!!!pusz :lol:

Mi ma kaptunk oltást a 3.hóst+ rota,szegény kb.2-től olyan nyűgi,csak az ölemben jó Neki.sztem éjszakára adok Neki kúpot...

Zsrit: fejfájás: mióta szültem,minden frontot megérzek :shock:
már hányinger is kerülgetett sokszor...panadolt kell szednem,m már nem hiszek a csodákban,h magától elmúlik...
Sztem ez gyerekfüggő... Fédra pl. 2 kaja között tökre elvan a járókában,vettem neki zenélő-forgót,azt imádja. a játszószőnyeget is beteszem és azon dolgozik,h elkapja a pillangókat...

Szilveeaa: nálunk is megy a tv.. :shock: társaság híján ez van most.. el kellett raknom a járókát messzebbre a tv-től,m olyan rafkós,h addig forgolódott,h lássa.. :roll:
Ha kézben van,akkor is úgy kell fordulnom,h ne lássa...

családi:de jó hnap lóvé nap!!! :lol:
Nekem már 3 havi gyással lógnak :shock:

Kép
jovana
 
 


Bogi!
Ha lesz időd és kedved kíváncsi vagyok a véleményedre kajcsi ügyben! :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ginuska nekem kerilányom anyukája csinálta ezt a videót:)

én Rubint Rékára tornáztam anno.napi kemény 40 percet végig és 1 hét alatt 2,3 kiló lement....most is ezt fogomtenni ha lesz időm:)

Bobo szuper a hinta....én is vágyom egy ilyenre de sajna nekünk ez nagyon drága még használtan is:((((((

Csibe gyönyör MIlán:)))))))

Anyabebi "Séta:Mi ma már megjártuk tolnát baranyát, majdnem belémfagyott a sz.r."
basszus annyit tudok nevetni az írásaidon!!!!!!!!!!!!remélem 1x összefutunk és szarrá röhögjük magunkat:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na csajok asszem én most értem el a határaimat!!!!!!!!!!!!
Minden szinten!
Elegem vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!

Kiakadtam!
Ezt most le kellett írnom - bocsi mindenkitől!!!!!

Bogi!
Csodálom a türelmedet!!


ui:
mindenki gyereke elvan az enyém miért nem?????
pedig nem egy ingerszegény környezetbe várom hogy órákig ellegyen --- hanem szupi cuccok közt és csak KICSIKÉT
mit csinálok szarul??

Sziszkó :)
puki nálunk is büdi sőt a kaki is!!! --- azt mondják a tápszer miatt ... nem gond

na lelövöm magam, mert csak nyomom itt a negatívat

Kép
zsrit
 
 


Zsrit semmit nem csinálsz szarul.........Zoé ilyen kis eleven baba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja és ha létezik "szopisztájk" cumisüveggel akkor nálunk is van!!!
pár napja nem nagyon akar enni, tökre vergődik ezerrel fetreng és csapkodja az üveget meg engem meg mindent

fogalmam nincs mi baja lehet ...
de szuper!! az tuti

Kép
zsrit
 
 


próbálj másik cumisüveget...lehet már nem jó neki......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsrit: Sajna nálunk sincs el a gyerek... Maximum10-15 percet egy nap, de akkor már sokat mondtam... :? :?: Csak nekem annyi a szerencsém, hogy Apa itthon van, és tehermentesít időnként. :roll: :roll: Szopisztrájk nálunk is előjön minden nap legalább 1*. :(
bobóbaba
 
 


Gmelcsi, Milán 2 hónaposan 6550 gr volt! És ő csak 3520 grammal született.

Gyerek nézi a híreket. :lol:

Screen, köszi a baba-dicsit. :D

Sziszkó, Milán csak közvetve kapott a tortából, azaz én megettem, és tettem a tejcibe. :)
És tanúsítom, hogy nem csak a tápis babák pinganak büdit.Csak úgy sírunk, egy-egy puki után.

Jovana, én is most kezdtem el hízni. :( A szülés után szinte minden ruhám jó volt rám, de most valahogy mennek össze…

Zsrit, relax, Milán a múlt héten kezelhetetlen volt, pedig ketten voltunk rá. Ma pedig tök nyugis volt. Eddig… Most az ölemben is visít…

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Zsrit!Nyugi,az én Tamarám sincs el igazán egyedül.Ma rekordot döntött,15 percig elvolt a játszószőnyegén.Ennyi.de ez nem jellemző.Ha kikerülök a látószögéből,akkor nyekereg.Én csak abban vagyok jobb helyzetben nálad,hogy Tamara jó alvó.

Bogi!Köszi a tanácsot!Úgy vettem észere,hogy ébredés után közvetlenül hajlandó enni.Vagy úgy,ha cumival a szájában(tudom,nem vagy cumipárti) ringatom,és egyszer csak rácsempészem a szájára a cicit.
És csak reménykedem,hogy vége lesz nemsokára.........

Vcsibe!Milánod nagyon nagy fiú már!

Anyabebi:Tamara kutacsa jóllakottan is be van kissé süppedve.Én is paráztam egy ideig....

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Na, nálunk is nyűgi volt... azért ez a qrva oltás megtette hatását... csak ölben voltt hajlandó ellenni, amire már hetek óta nem volt példa.

Anyabébi
Szonja kutacsa is be van süppedve, de pont ma tapizta végig a védőnő és azt mondta, hogy OK. Szal' no para!

Csibe, Jovana
Én meg most kezdtem el fogyni... Miután haajöttünk a kórházból, ünnepélyes keretek között elbúcsuztam a régi cuccaimtól és hordtam a terhes nadrágokat tovább. Aztán szeretem két 42-est. Most meg már azok is nagyok...Mondjuk nekem most hetekig nem volt étvágyam, csak a szoptatás miatt ettem (igaz, az vajas-nutellás kifli volt) :oops:

Kép
szilveeaa
 
 


Hízás Gyerek! Kérek abból a zsírszalonnából, amitől híznak a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most 1 hét alatt híztunk annyit mint előző 2 hét alatt. Alakulunk. De irigylésreméltó a lányom derékbősége. Darázsderekú lesz. Doki szerint nincs gáz! Még nem kell tápi! 4740g ról 4860 ig tornásztunk. Tej is beindult, hajnalban kőkemény mellekre ébredtem. 8 órát aludt!!!Fejtem 90-et és akkor ébredt. Azt még ki is szívta, mert 8 percig evett belőle. Szval nem apadtam el. e is legyen!

Hízás anyja! Dettó mint Vcsibe esetében. Kezdenek feszülni a cuccok!!! Mondjuk most az elegendő tej miatt nem fogyózok, csak zabálok meg vedelek! :roll: :roll: :roll:

Sziszkó! Bobó!
Mi székünk csak rezgős, de Liza análkül is nagyon elvan benne. Keresztfiunk meg utálta annó az övét. Gyerek válogatja

Bobó!

Csak a jót keressük a gyereknek mint te a pihiszéket. Közben veszünk olyanokat amik mégse tetszenek neki, vagy a szülőknek. Pl: Nem rakom be a deréktámaszba, mert ha hátra akarja vágni magát alvás közben akkor felébred és oda az alvás.

Most nem csatolok képet, de másnál is előfordul, hogy a kiságy közepére teszed a bayt és a szélén találjátok? Odabújva ? Imádnivaló, ahogy odakepeszt, aztán horpaszt tovább.

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Jaj! Vajas Nutellás kifli!!!!!!!!!!

Kép Kérek-kérek-kérek
Vendég
 


Sztercsi Barni már keresztbe kel fel reggel......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sztercsi!
Én fiam is "mászkál" a kiságyban,de az inkább akkor van,ha hisztizik,és kúszik-mászik mérgében! :roll: :roll: De akkor is imádnivaló! :lol: :lol: :lol:

Puki:Oksa,akkor megnyugodtam,hogy nem csak nálunk vannak "szagok"! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zsrit!
Hidd el,ez még nema vég! :shock: :roll: :shock: Nyugi!!!!!!! :wink:
Tudom,ettől most nem lett könnyebb Neked! :oops: :oops: :oops:
De ha eddig felneveltél (félig :lol: )már két fiút,nem akaszthat ki egy csajszi! :shock: :shock: :shock: Bár az is igaz,a lányok hisztisebbek! :shock: :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Tyű, mennyit írtatok! :shock: :D

Szopisztrájk:
nálunk is van, csak nem tudtam, hogy neve is van a dolognak...
Én ilyenkor hátára fektetve kezdem ringarni, rázni, és közben -állva!, ringatás közben - kezdem szoptatni. Így beveszi :roll:

Anyabébi,
nemááá :shock: Szoptasssssss!!!!!!!

Kkia,
babakocsit sehogy, nem bírom el :oops: :? .
Így marad a mei-tai, ha pedig nagyon ordibál, eccerűen ölben viszem oszt jóvvan :roll: .

BKV: nagyon nem akarom, de muszáj lesz, gyalog reggel 6-kor kéne indulni, hogy 8-ra odaérjünk :shock: . Majd letakarom egy pelussal az arcát és nagyon megnézem, hová állunk a trolin :roll:

Ébredünk, késöbb jövök!

tillidian
 
 


Till milyenn babakocsitok van hogy nem birod el? :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó!

Egész este harcoltunk a kakival :? Végül apa jól megszélcsövezte, megtornáztatta, én énekeltem és végül kijött a 3 napi termés egyben. Pelenka nem volt alatta - el tudjátok képzelni??? De nem bántam, annyira örültünk, agyon dícsértük és utána hatalmasakat nevetgéltünk együtt - boldogságos pillanat volt :P

Szisz - köszi, bizony 2 hónaposak lettünk :D Puki - nálunk is írtó büdi :roll: A kaki is...főleg ez a mai, ami a szabadba jött :D

Anyabébi - tuti nem kiszáradás! Annak egy csomó más jele is lenne.

Sztercsi - Kristóf is bemászik a kiságyban a sarokba és ott kuporog :roll:

Tilli - hű, basszus nem irigyellek a bkv-zás miatt...de a mei tai-jal talán kényelmesebb lesz.

Holnap jön a doktornéni 2 hós oltást beadni :?

Kép
kkia
 
 


Na itt vagyok.
Belenyomtam a gyerekbe 20 ml teát meg annyi cicit amennyit kért, meg még többet mostmá jobb a kutacsa.
Bogi: függőlegesen volt és ujjbegynyi, uhogy oké :)
Nita: Jó hogy talizunk, jön a jóidő oszt uccu. Meg amúgy sem lakunk messze egymástól. Épp egy röhögésnyire :mrgreen: :mrgreen:
Zsrit: törödj bele mostmár, igazi nő lesz, egy hisztis picsa. De édi :) Én is akartam ilyet :wink:
Szilvi: étvágyam dettó, ma ettem 3 szelet vajas-mézes kenyeret és este vettem észre hogy éhes vagyok :shock: . Hétvégén vettem egy farmert 40-es, csöppet feszül a combin, de a 42-es hálistennek nagy volt. Én is csak a kismamagatyákba fértem meg a mackónaciba :oops: .
Tilli: neked kéne igazán a kendő, abban pikkpakk eltudnád rejteni a Lencsit. A mei tai nagyon nyitott a bkv-ra.

És vacsorára egy kis tokaszalonna nektek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép
anyabebi
 
 


Anyabébi
Aaaaaaz igen... Keni se nagyon fogja megérezni az oltásokat, ha jól látom... :lol:
Vajas-mézes kenyeret én is szoktam enni - egy időben konkrétan csak azt nyomattam... nyami... Nyers zöldségre és gyümölcsre rá se bírok nézni, ez miért lehet??? Régen délig csak gyümölcsöt ettem... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


íme az én tokásom... éppen okoskodik :lol:


Kép

Kép
szilveeaa
 
 


csajok a faszom ki van a bkv-val!!!!!!!!!!!!!!!!!
szegény api 16-50 óta meg se állt....csak vezet és vezet............és még túlóráztatni is akarták volna...de ő meg mondta hogy elég volt.haza fog jönni amikor végez!!!!!!!!!!!!!!

Kkia ÉLJEN A KAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))

anyabebi a könnyem folyik ismét a nevetéstől!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))
Kenéz maci a kis toka kiárly:))))))))))

Szilveaaa neked meg tokahercegnőd van:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi Csajok a fogamzásgátlós válaszokat! :wink: Én asszem maradok a bogyónál (mármint az újnál). :roll: Óvszert nem szeressük, megszakítás necces. :roll:

Szilvi
szerintem nyugodtan kimehettek egy fél órára sétálni, jól felöltöztetve! Annyi kell! :wink:

Hajni
az az érdekes, hogy a súlyomat visszanyertem, sőt még kevesebb is vagyok. :roll: DE! a hasam valahogy nem akar nekem se úgy visszamenni, mint amilyen volt. no meg ezzel a vágással sem vagyok egészen kibékülve, de hát evvan. :roll: A csöcseimet már alig várom, hogy újra "visszakapjam". Így is 90-95 C-D-s melltartót hordtam, most meg meg se merem mondani hanyasat. :oops: :lol: Úgyhogy ha a 3. gyerkőc is meglesz, megyek varratni. :roll:

hason alvás: Alex kizárólag hason tud aludni! kivéve hordozóban vagy ha beájul valahol.

Eszti
betegség :? :? :( :(

Csibe
hhiphiphurááá!!!welcome back! :wink:
Milán baby eszméletlen édes, dobsz képet a tablóhoz is? :wink:

Melcsi
dobok jelszót! :wink: netessékilyenhülyeségeketmondanimármérzavarnál?? :evil: :evil:

Zsrit
Alex is max 10 percet van el egyedül. :roll: de asszem mi elkapattunk, így megszokta, hogy mindig van vele valaki és már igényli. :roll:

Sztercsi
hihphiphurá Lizaa!! :lol: :lol: :lol:

Anyabébi
hát mindjárt megzabálom Keni fijúú tokájáát!! :lol: :lol:

Szonja hercegnő még azzal a pici tokával is gyönyörű! :wink:

HOLNAPRA BOLDOGSÁGOS 3 HÓNAPOT KÍVÁNOK PETINEK ÉS ALEXEMNEK!! :lol: :lol:

képet várok még: Kendéről, Milánról, Fédráról és Petiről! :wink:
Vendég
 


Zsrit,
szerintem se csinálsz rosszul semmit!!!! Eccerűen ilyen lapot osztottak, túlélésre gyúrj!!!! És ne legyen lelkifurid!!!
(Mikor írsz, mindig déja vu-m van, mintha az én fiamról írnál :oops: !. Csak azt tudom mondani: kitartás, Anya-kolléga, elmúlik ez az időszak!!!!!!

Szilveeaa,
én is kizárólag szénhidrátot bírok az arcomba tolni! :oops: Gyümi, zöldség nem megy le a torkomon :roll: (Most pl hájas sütit ettem, anyósom csinálta, isteni volt, nyammm :oops: - most semmi CH diétát nem tartok! :P )

Anyabébi,
kendőm, az nincs :roll:

Nitácska,
azér' nehéz a babakocsi, mert az autósülést rá kell pattintani, abba ül a kiscsaj. A kocsi része sajna nem dönthető vízszintig, még nem tud beleülni :? -és lefele még levinném valahogy a 3. emeletről -az 5 kiló 14 dekás csajszi is benne ül ugye - de fölfelé, áááá, még ha rágyúrnék, se menne :?

tillidian
 
 


Zsriti,
írd már le, hogy telik egy nap Nálatok, engem nagyon érdekelne! Hátha tudnánk néhány tippet mondani!!!

Lencselány se volt el magában, max 5 perceket, és csak rajtam csüngött idáig, de ma jó dolgom volt: 45 percet ült a kölcsön-pihiszékben, rázatta a valagát és énekelt a zene mellé :shock: :lol:

Sziszkó,
én biztos rezgős széket vennék a helyedben! (Most adom el a nem rezgőset, amit vettem, mert vádli-gyulladást kaptam már bakker, úgy kellett lábbal hajtani, mint a Zinger-gépet :mrgreen: )

Mi Fisher Price - cuccokat kaptunk kölcsön! Ha gondolod, itt nézz szét (Barátnőm ajánlotta):
http://www.jatsszvelem.hu/termekek/fish ... ihenoszek/

tillidian
 
 


Kkia,
szupeeeer!!!! :D :D :D Hasmasszázst szoktatok? :roll:

Nitácska,
Api álljon a sarkára!!! Muszáj pihenni! :oops:

Tokák gyönyörűűűűek, puszilgatni valók!!! :lol: :lol: :lol:

Fogyás:
zabálok, mint eyg röffentyű, és lefogytam 53 kilóra :shock: -de én nem akarooook!!! :oops: (kell néhány plussz kiló a szoptatáshoz :roll: ) -most nyomok befelé mindent, ami mozdítható :mrgreen:

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: