Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

lanett szia! Én egy másik topikban is próbálok infót, tapasztalatot gyűjteni a csajsziktól, nem engem olvastál ott is?(gyermekek6magzatok kor szerint) Ha nem akkor mond meg légyszi merre találom a sorstársamat. Én Nagydorogon, paks mellett lakom és eredetileg Szekszárdra járok dokihoz (most már, miután a kapásból abortuszt javaslót otthagytam), de tovaküldött pécsre egy alaposabb UH-ra.Szerinte minden rendben, de azért mégis.... nagyon félek, és ez szerintem meg is marad a végéig.Gyógyszert kell szednem a toxo miatt, de nagyon rossz érzéssel veszem be, mert hát, ez is csak egy olyan szer amit norm.esetben nem vesz magához az ember lánya.
Te hol laksz, Baranyában?

rena12 neked is szia, és köszi a figyelmet. Igen van itthon egy cicánk, de örök életemben volt macskánk mivel falun lakunk.Soha nem voltam velük túl közvetlen viszonyban, nem voltak a lakásban és nem puszilgattam őket (mert a szakirodalom ezeket jelöli meg többek közt veszélyforrásként). Miért pont most...?! Egyébként az a tapasztalatom eddig, hogy igazából a dokik közül senki sem tud semmi biztosat mondani a labor eredményt látva a tekintetben, hogy mennyire súlyos a helyzet.Félelmetes!

Most megyek, mert aprónép korán kel és be kell hoznom az alvásbeli lemaradásomat.
Mindenki! Nektek mikor kezdett el napközben is érezhetően és intenzíven mocizni a kis bentlakó? Szerintem én már annyira rágörcsöltem erre az ügyre, hogy betegesen figyelem magam!

Sziasztok!Jóéjt!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Szia Petra!

Én Somogyban lakom.
A csajszi akinek szintén ilyen gondja van a csaladinet.hu-n levelezik. Írtam neki hogy fel szeretnéd vele venni a kapcsolatot de még ma nem jelentkezett egyátalán.
Mikor mész Pécsre? Én holnap.

lanett
 
 


Sziasztok

Voltam ma a barátnőméknél....neki apuja orvos....nőgyógyász....dumcsiztunk meg minden, meg láthattam Domcsit megint uh-on. :)
Nagyon sokat nőtt, valami hihetetlen kg-ra és cm-re is! Egy hét alatt! El sem hiszem. Apuja azt mondta, hogy tuti 4 kg felett lesz, kb. 4200 grammra számíthatokés val.szinű nem 51-52 cm-el fog születni, hanem többel! Jó mi? :)

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Anettszia!

nem kaptunk időpontot a hétre, csak hétfőn 11-re.Remélem valamennyire megnyugtat ott a doki.Fogalmam sincs egyenlőre, hogy további kételyek esetén merre tovább.
Nagyon köszönöm, hogy közvetítesz a másik csajszi és köztem.Nagyon szeretnék beszélni vele!Talán kicsit megnyugtatnánk egymást (vagy éppen jobban beparáznánk?).
Babusotok még nem mutatta meg magát, hogy fiú lesz e vagy lány? Tudom, hogy ez mindegy, de mit szeretnél? fiút vagy lányt?

szia!petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak beköszönök! Ki hogy érzi magát?

ht
tp://babafalva.hu/tickers/5 qh.png
Kép
BBCode for phpBB Forums Kép
zsuzsanna73
 
 


Elizabeth!
Ne aggódj a kilók miatt, mire abbahagyod a szopit, ugyanannyi leszel, mint a terhesség előtt.
Ja, egyébként 17-et töltöttem, és plusz 1,5 kg van rajtam. De ha meg akarlak nyugtatni, akkor úgyis az utsó 2 hónapban indul be igazán :lol:
Bencével én híztam 18 kilót 8)

Képzeljétek! Már meg is van az AFP eredményem, ami szerencsére tök jó lett. MOM 1,3.
A toxo-ra, hepatititsre még várni kell...
Ma voltam dokinál, minden rendben, szépen fejlődünk, ver a kis szíve rendesen. Szerdán megyünk uh-ra, kíváncsi vagyok már én is, hogy mégis mennyi a "nagyon nőtt".

Petra!
Igazából néha érzem nap közben én is már, de azt az intenzív mozgást még nem. Azt kb. rendesen a 20ik héttől lehet direktbe érezni.

Páp Mindenki: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok,

Elizabeth,
Hú, már félidőben jársz!!!! :D Tök jó! :D Szuper, hogy ilyen híreket kaptál a barinőd apukájától :D Szép nagy fiú lesz Dominik!

Zsuzsa,
Köszi, mi jól vagyunk, minden rendben, és Te?

Fricky,
Nagyon gratulálok az AFP-hez és ahhoz is, hogy minden rendben! :D Remélem holnapra meg lesz az enyém is, mert tűkön ülök… de ma még nem volt kész, pedig már reggel telefonáltam…

További szép estét mindenkinek!
Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 



Sziasztok Csajok!

Hiányosak az adataim igy pótolom. Rita vagyok 32 éves, lányom Fanni 11 éves. Ma vagyok 17 hetes 3 napos. Esténként ha odafigyelek érzem hogy mocorog. Ma majdnem bementem 4d ultrahangra megnézetni a nemét,mert mindenki azt kérdezi fiú/lány lesz :?: Csak jan 18-án mehetek genetikai uh-ra, még olyan soká lesz :(
Én is izgultam a toxo miatt,mert van macskánk is és van egy yorkim aki velünk alszik,olyan mintha a gyerekünk lenne és el is van kényeztetve,nem tudom mi lesz ha megszületik a bébink :?
Köszönöm hogy üdvözöltetek. Hogy kell vonalzót csinálni amin a bébi idejét mutatom :?:
bóbita3
 
 


Szia Rita,

köszönöm az adatokat. Még azt megírnád, hogy mikorra vagy kiírva, melyik kórházban szülsz és hogy vannak-e már választott neveitek lány/fiú esetén? :D

Vonalzó készítés:

1. http://www.lilypie.com/
2. Expecting a baby
3. Your Last Menstural Period (ide beírod az az utolsó mensid időpontját)
4. Választasz egy vonalzót (a kis pöttyöt beklikkeled mellette)
5. Választasz egy pici jelet hozzá (ugyan így)
6. Text above the ticker (Ide beírhatsz valami nevet, pl. ahogy nekem van, hogy Kisborsó...)
7. Create Ticker
8. Kapsz három ablakot, abból a középsőben lévő szöveget kimásolod, és bemásolod itt a babaneten a Profilodon belül az aláírásokhoz, majd rámész az elküld gombra.

ÉS KÉSZ! :D
Ja, és az összes eddigi hozzászólásodnál is ott lesz, ha sikerült :D

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Lanyok, szeretnek en is csatlakozni hozzatok ha nem banjatok! Nehanyatokat mar masik topikokbol ismerem... majd probalom felvenni a ritmust veletek.

Junius 26-ra varjuk a babucinkat. Ma lett meg az afp eredmenyunk es jo lett, ugyhogy ugy erzem most mar sinre kerult a terhessegem. :oops:

baratodildi
 
 


Zsókuci!

Eljutottam addig hogy másoljam át aprofilomba az aláirásomhoz.
Nem találtam az aláirást nem tudom amit eddig csináltam hoy mentsem el.
bóbita3
 
 


Győrben fogok szülni és 2007.jun.15-re vagyok kiirva.
bóbita3
 
 


Szia BIldi!
Jó hogy itt is látlak! :D

Petra!
Még sajnos nem tudjuk, de már nagyon szeretnénk tudni. Én úgy érzem kisfiú (Jónás módszer és kínai term. naptár szerint is) de a párom rettentően lányt akar. Ő már akkor is csalódott amikor kiderült hogy kettő helyett csak 1 van, és ha most még fiú is lesz... :? Egyébként én is inkább lányt szerettem volna, de most ez a kisfiú nagyon erős.
De végülis első gyerek, olyan mindegy. Majd ráérek a másodiknál a nemén aggódni.

Bóbita!
Üdv Neked!
Hát a kutyust biztos nagyon meg fogja viselni a baba. Egyik ismerősünk is éppen most mesélte, hogy olyan féltékeny lett a kutya hogy el kellett ajándékozni.

Elizabeth!
Gratula a nagyfiadhoz!

lanett
 
 


lanett:
Mi is inkabb fiut erzunk (mondjuk nalunk mindketten apa is es en is). Apa inkabb fiut szeretne, hogy tudjon kivel horgaszni menni... :lol: Nekem mindegy lenne a neme, csak legyen egeszseges, mert ugye meg utana szeretnenk ket masikat is, tehat meg boven johet mas nemu is utana :) Nekem most fius a megerzesem. Kivancsi vagyok bejon e... Talan a kovetkezo uh-n mar kis is fog derulni. :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Én is csak beköszönök. Látom mindenki jól van azt hiszem mi is. Holnap megyünk tanácsadásra remélem minden rendben lesz főleg a kilók.

Kép
rena12
 
 


Bóbita/Rita,

ha felgörgetsz az oldal legtetejére találsz két menü-szerűséget.
Bal oldalon: "társalgás", jobb oldalon: "segédletek" - na ezt, a másodikat kell legörgetned, és kiválasztanod azt, hogy: Profil.
Alul van az aláírásnak egy nagy mező, ide kell bemásolnod az URL-lel kezdődő kódot. Alul mentés és kész :D Sok sikert!

Ildi,
üdv itt nálunk! :D Ha megírod az adataidat, a következő táblázatban már Te is benne lehetsz :D (lsd.előző oldal)

Lanett,
nálunk Apa lányt érez, én szerintem fiú. De nálunk abszolút mindegy, szerintem mindkét nemnek meg vannak a maga előnyei/hátrányai :D Szóval a lényeg tényleg az, hogy egészséges legyen Kisborsó :D - hiába közhely, számomra akkor is igaz :oops: :lol: Persze rettentően kíváncsiak vagyunk, hogy kis Emesét vagy kis Zozót rejt a pocak :D

Rena,
örülök, hogy Ti is jól vagytok. Majd mesélj, mi volt tanácsadáson. Én jövőhéten megyek védőnőhöz, de szerintem nem fog bubusimit adni a kilókért, mert összesen már 5kg-nál tartok :( De majd lemegy :D

Szép álmokat mindenkinek! :D

Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Anett! szia nem sikerült felvenni a másik anyuka jelölttel a kapcsolatot? Szívesen beszélnék vele.

A nemeket illetőleg egyébként én is így voltam. Minden humbug (jóslás és egyebek) fiút ígértek a másik mellé, de én extrán lánynak éreztem és lánynevekben gondolkodtam, lányka ruhákat néztem. Az első értékelhető UH szerint igazam volt.
Szégyen leírni, de amikor megtudtam nagyfiam kukacos voltát, kicsit én is elkenődtem, mert hát mondván: mit kezdekén egy fiúval?! El nem cserélném semmiért, imádom a kis zsiványt. Most pedig a lányka gondolkodtat el, hogy mi is lesz másként.

Most megyek ágyazni és kezdeni a napot.

Halihó! petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Lanett, köszi! :)

Fricky, azért nekem mondta a doki, hogy 10-12 kg-nál ha lehet ne nagyon hízzak többet, mert amúgy is túlsúlyosan kezdtem...jó lenne nem...de szerintem ez kivitelezhetetlen! :( Rólad mennyi ment le szülés után?

Zsókuci, hát tényleg jó nagy lesz, de ez tutira csak akkor fog kiderülni, mikor megszületik! :) Bárcsak már ott tartanánk!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok,

Megvan az AFP eredménye!!! MoM: 1,2 :D:D:D

Nagyon örülünk!

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok Kismamák!

Többen szóltak a hízásról, hát csak hogy tudjátok, én az első gyereknél 20!!!! kg-t híztam, és fél múlva olyan voltam, mint terhesség előtt, anélkül, hogy bármiféle diétába kezdtem volna. A szoptatás, meg a pici emelgetése, a sok séta elég volt ahhoz, hogy lemenjen minden. Szerintem nem kell túllihegni a hízás kérdést, a szervezet tudja, mit csinál, annyit szed fel, amennyi kell majd a babának.

A jelek szerint most sem állok meg kevesebbnél, a 23-ik hetben vagyok, és már 8 kilónál tartok, pedig most jön még a java.

Amúgy minden rendben nálunk, babuci sokat mozog, csak sosem akkor, amikor mutatni szeretném a családnak. Szegények mindíg hiába rohannak, hogy érezzék.

Meg próbálom a vonalzót létrehozni, bár az ilyesmi nekem nehezen megy.
gyongyvirag
 
 


Zsuzsanna73

Köszönöm szépen a segítséget, sikerült beállítani a vonalzót:)

Kép
szatuma
 
 


Zsókuci annó nekem is ennyi lett az AFP eredménye! Gratulaaaaa! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth,

köszönöm! Ari vagy! :D:D:D:D

Puszillak!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci!
Gratula!! Ebben is majdnem egyformák vagyunk :lol:

Elizabeth!
Csak Gyongyviragot tudom ismételni, ne aggódj a túlsúly miatt, a szopi sok kilótól megszabadít majd, és ha még mindig nem elég, akkor szopi után jöhet a rendszeres mozgás, fogyi.

Én egyébként a szülést követően a kontrollra (6 hetes) már a régi farmeromba mentem el :D

Na most megyek, mert ebéd van!

Pápá

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Zsókuci, Fricky!
Gratula a jó AFP-hez. Mennyi idő után lett kész? És hova telefonáltatok? A dokihoz vagy oda, ahol levették a vért? Mi pénteken megyünk.

Petra!
Szorítok, hogy ne legyen semmi baj a toxo miatt. Amúgy ez olyan érdekes...én is nagyon sok macskával voltam "kapcsolatban" gyerek koromban és mégsem estem át a toxon. Ki érti ezt? Az én dokim azt mondta, hogy azok az anyukák, akik elkapják Rovamicin antibiotikumot kapnak rá, de mást sajna nem tudok róla.

Kilók:
Első babámmal 54kg-al kezdtem és szülés előtt 3 héttel 73(!) voltam. Rajtam sem maradt semmi ebből a rengeteg pluszból, pedig (v. pont ezért) Szonji 21 hónapos koráig szopizott. Mondjuk ennek nagy része sztem víz volt, mert iszonyat pufók volt az arcom és a kezem, lábam.
Most megint 54-ről indultam és vasárnap mértem 56,5kg-t.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Ma voltam tanácsadáson a vizeletben a genny egy + lett azt mondták nem nagy gond. Viszont rámszóltak hogy túl gyorsan hízok eddig 6 kg. Ez van nehéz ezt irányítani nem tudom ti hogy vagytok vele.

Kép
rena12
 
 


Hello Lányok!

Én is megjöttem a dokitól. Most csak levették az Afpt meg a genetika 2. részét meg fizikális vizsgálat volt csak.Azt mondta a méhem nagyot nőtt, a feslő széle majdnem a köldök vonalánál van.
2007.01.30-án megyünk genetikai UH ra és akkor már meglesz a vérvizsgálat eredménye is.
Én lépek aluszkálni mert egész nap mászkáltunk, ugyhogy hulla vagyok.

Petra!
Gyorsan a kedvedért végigfutottam a másik topikon, de ma sem volt a csaj. Holnap írok neki püt.

Puszi mindenkinek!

lanett
 
 


Sziasztok!

újra itt vagyok! Úgy látom mindenki jól van! MI is! Nagyon mozgékonyak vagyunk! A reggeli box az természetes! A szíverését is érezni! Az Afp nekem is 1,2! Holnap megyünk 20 hetes nagy UH-ra. Viszonon korábban írtam, hogy van egy cicánk ezért megcsináltatom a toxoplazmozis vizsgálatát! Sajnos még nem estem át rajta, így nagyobb óvatossággal kell lennem. Cicusomat is el visszem toxoplazomzis vizsgálatra, ők is egyszer fertőzőthetnek meg mint az emberek! Holnap jelentkezek mi volta az UH-án. Jó éjt mindenkinek.

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok, ismét itt vagyok!

Zsókuci! Elôször is had kérdezzelek meg, hogy melyik topikban van-volt az az anyuka, akinek iker kislányai születtek?
Nekünk spontán lett kettô, egyenlôre mindenki szépen fejlôdik, de hogy férfi, vagy nô, azt még nem tudjuk. A hasam szépen kerekedik, pedik az elsô három hónapban inkább fogytam, mint híztam, annyit hánytam.

puszi
Kata
egok
 
 


Sziasztok!

Nektek melyik napszakban a legintenzívebb a mocorgás? Nálunk ma hajnalban 5óra előtt kopogtattak két erőteljeset bentről. Remélem, hogy babus csak a másik oldalára fordult és nem lesz olyan korai törpicsek mint a bátyja.

Hízás? hát igen, kényes terület. Első terhességem alatt majd'20 kilót szedtem fel, és mivel Dudu egy éves szülinapja utáni elhatározásomból fakadólag megszabadultam 15 kilótól, úgy indultam most neki, hogy VIGYÁZOK.Mivel Norbi-módszerrel fogytam, gondoltam mit nekem ezt tartani a továbbiakban is.Na ja! csak nem számoltam a vehemens kívánóssággal, amikor mostanában az egyik favoritom a friss kenyér kevés kacsazsírral, és sav.ubival, meg a pizza és a gyros.Utóbbi -kívánt minőségben-szerencsére csak némi utazással érhető el, de a kacsazsír és a kenyér ugye adott...Mi lesz velem? Most, a 19.héthetz közeledve még csak 3 kilónál tartok, de így volt ez anno is...a végén eszméletlen gömbölyödésre vagyok képes!
Nem ez a fontos ám igazából! Majd lefogyunk, akit igazán zavarnak a cicivel összeérő hurkák (magamból indulok ki!), az tesz is ellene előbb vagy utóbb. Nekem kell egy év ráhangolódás amint tapasztaltam, de utána könnyen ment.

Fel a fejjel, a baba egészsége a fontos nem az S-es,M-es,L-es ruci!(az egészségről jut eszembe, hogy már nagyon várom és félem én is a hétfői UH-t! hogy minden rendben legyen)

Sziasztok, legyen szép napotok!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!
Megvolt az uh!
17 hetesnek tituláltak, szóval annyi amennyinek számoljuk :D
Fl 24 mm, BPD 40 mm, Th 31 mm. Összehasonlítottam Bencém adataival mondjuk vele 18 hetesen volt az uh, de tökre hasonlóak az értékek!
Mindene megvan, 4 végtag, gerinc, orr, szemek. Jó szívműködés. Meg van róla is az első video felvétel :D

Kis szégyenlős, feje alatt, meg a nyakánál volt a két keze, úgy takarta a kis arcát 8)
Nemet sajna még nem tudunk, de ami késik, nem múlik. Legfeljebb 31én :lol:

Pá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Ma megkérdeztem az AFP-met telefonon. Annyit mondtak normális,majd a védőnőtől bővebben érdeklödöm,az a lényeg hogy nincs gond :D

Zsókuci!
Ma is próbálkoztam a vonalzóval,de majd rájövök ám! Nem vagyok egy nagy netező,a lányom szokott inkább netezni.

Én a terhességem elején fogytam,most vagyok az akkori sulyomnál
62 kg. Lányommal is csak 9 kilot hiztam. Nem kell kétségbe esni annak aki sokat hizik,mert szoptatás alatt sok lemegy.
Ki tudja még én is belehúzhatok,mostanában mindig éhes vagyok :lol:

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Bóbita gratulálok az afp-hez ez mindenkinek nagy megkönnybülés azt hiszem.

Hétfőn megyünk 4D uh-ra már alig várom, főleg mert szeretném tudni hogy kisfiú vagy kislány.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék?
Én ugyan május végére vagyok kiírva, de ez ugye lehet akár június eleje is.

Olvasom, hogy milyen jó kis afp eredményeket produkáltatok. Gratu!
Nekem is 1,3 lett a MOM érték. Azért ez megnyugatató. Bár ahogy hallottam, nagyon sok kismamának nem jó az érték, de gondolom tudjátok, hogy mennyi mindentől függ. Szóval nem feltétlenül van baj a babával. Aki még nem volt, annak csak azt üzenem, h. ne aggódjon, ha nem jó az eredmény.

Petra! Azt szokták mondani, h. ha ilyen korán mocorog, akkor biztos korán kelő lesz:) Na persze ezt csak úgy mondják. Fene se tudja, h. így lesz e.
Egyébként Emma is hajnalban, kora reggel szokott mocorogni. De persze mocorog ő, mikor metrózom, vagy a gép előtt ülök, illetve este, mikor nyugiba leülök a kanapéra és csak rá koncentrálok:)

Kilók. Lányok én ha javasolhatok valamit, akkor lightos mozgást iktassatok be legalább heti 1x. Akinek erre engedélyt adott az orvosa, az próbálja ki a kismama tornát vagy otthon tornázzon.
Én a MOM Parkba járok a Jutkához, nagyon tudom őt ajánlani. Jó a hangulat, Jó a társaság és azért rendesen át is mozgat, jólesik.
Jöjjön, aki tud!

Niki

Kép
niki30
 
 


Sziasztok,

Szonibaba,
A kórházba kellett telefonálni, ahol szülni fogok. Amúgy vérvételkor mondta a hölgy, hogy egy hét múlva lehet érdeklődni, és még telcsiszámot is adott.

Rena,
Szerintem én is hasonlóan híztam eddig. A héten még nem mertem mérlegre állni, de a múlt héten +5-nél tartottam… :shock:

Lanett,
Mizu, hogy vagytok? Remélem minden okés!

Hajni,
Örülök, hogy neked is jó lett az AFP-d (pont annyi, mint az enyém :D).

Egok,
Azóta ugyanott született még egy ikerpár :D Amúgy a szülészetek-kórházak alatt a Budai Meddőségi Centrum – babás topikban Nviki, az ifjú apuci pedig Wolves, de nem igazán vannak jelen mostanában – érthető okokból :D A másik lány pedig Lucia, neki 2 napja születtek meg az ikrei.

Petra,
Én általában 3-4 alkalommal érzem naponta a mocorgást. Reggel ébredés körül (bár ezt van, amikor csak félálomban érzékelem, mert még kicsit visszaalszom :lol: ), napközben kora d.u., késő d.u. amikor hazajövök és ledőlök pár percre, meg este lefekvéskor, mikor már nyugi van.
Amúgy pont a napokban vettem észre, hogy már nem hagyja abba Kisborsó a mocorgást akkor sem, ha közben megfogom a pocimat (eddig abbahagyta akkor) :D

Fricky,
Örülök, hogy minden rendben van nálatok is. Én is már nagyon várom a keddet, és nem felejtem el a videókazettát sem vinni :D

Niki,
Üdvözlünk itt, természetesen szívesen látunk! :D
Ha megírod az adataidat, akkor a táblába is beraklak hétvégén :D


Szép álmokat mindenkinek! Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Kaptam egy csomó babaruhát felteszek egy pár képet. Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
rena12
 
 


Rena,

nagyon édesek a ruhák!!!!!!!!! :D:D:D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci, milyen adatokra lenne szükség?

Kép
niki30
 
 


Szia Niki,

Név/kor, hét+nap (de mivel van vonalzód, így nem szükséges :D), gyerkőc neve, mikorra vagy kiírva, kórház, következő vizsgálat (vagy eredmény) időpontja.


Remélem, mindenki jól van :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Akkor az adataim:

Zömbik Nikoletta 30éves
Cene Emma
2007. május 26. ára vagyok kiírva
A következő vizsgálat a cukorterhelés lesz január végén. Pontos időpontot nem tudok mondani.

Köszi

Kép
niki30
 
 


baratodildi/29 eves, 16+3 , meg nincs neve a gyerkőcnek, június 26-ra vagyok kiirva, Szent Imre Korhaz, cukorterheleses vizsgalat jan 15., doki+genetikai uh jan 26

baratodildi
 
 


Kép
Meg egy kis kepecsket is beteszek a kis babucinkrol, ami pont 16 hetesen keszult kedden.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Baratodildi nagyon cuki a babód. remélem mindenki jól van.

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11395
rena12
 
 


Sziasztok!

B.Ildi!
Mi is az Imrében fogunk szülni elvileg júni.28-án. Lehet, hogy együtt leszünk bent? :lol:
Édes a Picurid!

Zsókuci!
Köszi az afp infot. Pénteken megvolt nekem is a vérvétel, de azt mondták, hogy két hét múlva lesz eredmény és a dokinál kell érdeklődni. Így most egy darabig csak várakozunk és nem történik semmi izgi.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök remélem mindenki jól van. Holnap megyünk 4D uh-ra 15:30-ra utánna írok.
Mindenkinek szép napot.

Kép
rena12
 
 


sziasztok.
Csak bekoszonok, remelem mindenki jol van. En holnap hetfon megyek UH-ra, mar alig varom remeljuk hogy megmutatja magat hogy kisfiu e vagy kislany. Puszi mindenkinek. pinter

Kép
pinter
 
 


Sziasztok,

de csend van erre... :D

Remélem mindenki jól van!

Küldök egy friss táblát, remélem minden jó benne, mert eléggé tompa vagyok ma agyilag... :oops: :oops: :?
Légyszi szóljatok, ha valami nem stimm és javítom.


Kép

Puszi, további szép vasárnapot! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Zsókucia hiányzó adataim:
Pici neve (mivel most naon lányra áll a mutató:) Eszter
Kiírás: 2007.06.08., Kórház: Szekszárd Köv.vizsg.:HOLNAP (01.15.) gen.UH.


Azért voltam nagy csendben, mert holnapra van időpontunk pécsre UH-ra ahol ismét "ítéletet" kapok babáról toxo ügyben.Nagyon félek.A neten is kértem szakértő dokitól véleményt, aki szerint a 13.hét előtti fertőzés esélye 6% de ha létrejött, nagyobb gondot okoz.Ő az amniocentézis javasolta.Van valakinek ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalata akár saját, akár ismerős révén.Minden érdekel!

Holnap jelentkezem az UH eredménnyel, remélem így: :lol:

Sziasztok!!!
petra :cry:

Kép
Kép
petra78
 
 


Szia Petra!
Nagyon drukkolok a mai UHhoz. Remélem minden rendben lesz!

Rena, Pinter!
Nektek is drukkolok, hogy minden rendben legyen a mai UHon.

Zsókuci!
Látom hiányzik egy adatom, 2007.06.23-ra vagyok kiírva.

lanett
 
 


Zsókuci!
Köszi szépen a táblázatot. Én a János-ban fogok szülni. Ezt elfelejtettem megadni.

Verus! Látom, Te is a Jánosban fogsz szülni? Ki az orvosod?
Nem nézel be a János Kórház Szülészet topicba is?

Niki

Kép
niki30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: