Új privát üzeneted érkezett!

Anna!

Még jó. hogy nem szex közben aludtál el :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vedresandi
 
 


Andi :lol: :lol: :lol: Ami mondjuk elég érdekes is lenne, mert azóta nem szexeltem, hogy összehoztuk a babát :lol: :lol: :oops:

Látjátok a vonalzómat? :mrgreen:

Na jó, sztem is csak túlparázom, úgyhogy nem hívom a dokimat, majd csak akkor ha vérzek vagy barnázok, de ilyen nem fog ám előfordulni :roll: (ezt most magamnak írtam)
Vendég
 


Anna

Ez már jobban hangzik...no para! :D :D :D :D

Pihenj, azt tedd, ami jól esik, és örömödet leled abban, amit csinálsz.
vedresandi
 
 

 
 

Anna:

Nagyon irigy vagyok a vonalzódra :D
Én is szeretnék már ilyet.
Egyébként mikorra várható a manócska?
vedresandi
 
 


Andi, November 19. elvileg a nagy nap :roll:
Már megint most keltem fel :oops: Hihetetlen, hogy sokan úgy babások, hogy van már egy gyerkőc, én nem is tudom, mit csinálnék, ha nem tudnék lefeküdni :roll:

Gigi! Jelentkezz!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám, csak nem vagyok otthon.

Anna! Nagyon gratula! Örülök, hogy valak itt elkezdte a bebabásodást! Vigyázz nagyon magadra nagyon, na meg persze a babára! Azért lehet szexelni!

Meri! Jó ötlet lenne a honlap újraindítása! Namost tényleg megjött?

Lányok ne tessék depibe esni, az csak nehezíti a babásodást! N4m tudjátok???? :!: :twisted:

Andi meg a többiek üdv közöttünk!

Egyébként azért nem voltam, mert apának műtötték a lábát és még nem vagyunk otthon.

Neklem a héten kétszer is volt olyan tojásfehérjém, hogy csak lestem, az előzőhónapban nem volt ilyen. Remélem, hogy pé is volt hozzá!
Hétfőn megyek a dokibácsomhoz. Már nnagyon várom!

Pusza Mindenkinek! és Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek :oops: , mert tesóm már nem hagy!
Vendég
 


Rettentő gyors leszek, bocsika mindenkitől! :D

Én egy szóval nem mondtam, hogy megjött. :) Csak kezdődik már megint ez a hülye pecsételés. :( És ezt nem nagyon tartom normálisnak. Úúúúúgy szeretném, ha végre minden rendben lenne velem. Megjönni még nem jött, de innentől napok kérdése. :)

Képzeljétek, ma voltunk a Tropicariumban. És ma először úgy éreztem, nem élet az élet gyerek nélkül!!! Majdnem elbőgtem magam a sok családot látva. :( Remélem, látja az én kis tündérkém ott a létra tetején. :D Ha belegondolok, hogy pár éve nem ezt gondoltam... :( Mondjuk mostanában ez a sok picsogás is... Kivagyok magamtól. :D:D:D

Na, majd alkalomadtán jövök, de most úgy tűnik, apás hétvége van. :D:D:D

Puszi nektek!!!

meri
 
 


Lányok!

Mi van Veletek?
Zajlik a hosszú hétvége?

Remélem azért jól vagytok!

Kép
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Na én is itt vagyok.Kicsit elég volt a mai napból.Lefárasztottak a vásárlók.Na de már csak egy nap,és aztán kemény egy nap pihi.

Anna:Gratulálok a babához! :D :D Ne foglalkozz semmivel,csak pihenj sokat.Kölönben én is nagyon sokat aludtam amig terhes voltam.Volt,hogy egész nap feküdtem.Bár én 16.hétig baromi rosszul voltam.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Vagyok én is, csak minden nap mentünk valahová, és este már hulla voltam.

Meri! Mi ma voltunk a Tropicáriumba. Kár, hogy előtte nem beszéltük meg. :cry:

Ancsa! Te hol dolgozol, hogy ma is lefárasztottak a vásárlók?

Hú Andi! Neked már nem semmi tüneteid vannak! De már nem kell sokat várnod, és kiderül, hogy a babótól vannak e.

Megyek is, mert ma is kedöglöttem rendesen. Majd holnap jövök!
Vendég
 


Sziasztok CSavargók, táncolók, lógatósok! Kép

Mi is megérkeztünk, már itthon, de ma is csak a főzöcske jutott.Nem értem....4 napja csak sütök-főzök.
Ma is úgy bezabáltam, hogy a farsangon be se kéne öltöznöm, mert sertésjelmez leszek, ha ennyit eszem Kép

Tik jól vagytok?

Mindenki hazaéert?

Derűs estét Nektek! Kép
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Olyan de olyan szomorú vagyok, hogy nem írtok :cry:

Gigi, Meri, Vándor, Ancsa és a többiek GYERTEK!!!

Andi, hogy vagy? Tünetek? 8) Jajj, de várom már, hogy tesztelj!!!

Krisz, ha megjöttél a dokitól feltétlenül írj, hogy mit mondott! Nagyon érdekel, hogy mi van/lesz Veled 8)

Gigi, Neked is ma uh... Gondolok Rád is ezerrel, aztán gyere Te is írd meg, hogy mi volt!!!

Velem is minden oké, annyira várom már a holnapot :roll:

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Csajok, Ti hallottatok olyan tünetről, hogy vérzik az orr? :?
Nekem mostanában állandóan, főleg reggel, de most is épp ömlik belőle a vér... Ez normális? :roll:
Vendég
 


Sziasztok, Jó reggelt!

Anna:
Mi tartjuk a frontot a topikban?! :lol:
Orrvérzésről nem hallottam.Nekem is szokott reggelente, amikor kifújom (szerintem a száraz levegő miatt), se ömleni nem.

Tünetek vannak, hol az egyik hol a másik tünet, nem tom.
Hétvégén ha nem jön meg, akkor nem is tesztelek, nekem ez a mérvadó.Azt mondta a párom, ha most mégse sikerült, akkor végem van :oops: ,mert nagyon nekiveselkedik Kép

Nagyon izgi!

És Többiek? Meri, Gigi, Ildi,Krisztinka, Ancsa???

Veletek mi a helyzet? Kép
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Végre itthon vagyunk!

Este megyek a dokihoz, már alog várom!
Szerintem a múlt héten meg volt a pé-m, de a görbém egyszerűen szarul néz ki.

Most még pakolnom kell egy csomót!
Meg mosok is!

Remélem mindenki jól van ebben a csúnya időben!

Puszika
Vendég
 


Sziasztok lányok

Látom mennyire felpörgött a topik én meg alig jutok mostanában géphez.

Anna gratula a babához, az hogy vérzik az orrod c vitamin hiánytól is lehet nekem is vérzett Bálintomnál de szedtem a c vitamint és utána elmúlt.

Meri úgy örülök, hogy sokkal jobb a kedved.

Nekem mostanság lesz a PÉ-m de már nem tudom mikor, mert a havim hamarabb jött meg a múlt hónapban.

Remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvége. Nálunk a párom szülinapja volt 18-án azt ünnepeltük.

Felteszem a görbémet:




Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Lányok!

Remélem nem unjátok még az újakat! :lol: Szeretnék Hozzátok csatlakozni! Ahogy látom még elég friss a topik, így remélem sikerül majd nekem is beilleszkednem a csapatba!
Egyébként mi is a második babánkra gyúrunk, ez az első éles hónapunk! Előtte próbáltam apát E vitaminnal tömni, hogy nála is minden okés legyen, de makacs öszvér a drága, és szerinte felesleges, mert ő úgy tökéletes ahogy van! :lol:
Próbáltam vonalzót gyártani, majd most kiderül, hogy sikerült e!
Vendég
 


Szia Ridiké! Üdv köztünk! Írj egy kicsit többet magadról!

Anna! Én hallottam már ilyenről, hogy valakinek vérzik az orra a terhesség alatt. A barátnőmnek is volt, és Rutascorbint kellett szednie.
Vendég
 


Krisztinka! Ha hazaértél a dokitól írj, hogy mi a helyzet!
Vendég
 


Akkor még néhány szó magamról!
25 éves vagyok, és a kicsi fiam januárban volt 2 éves! Őt a nászútunkon sikerült összehoznunk! :lol: Egyébként bankkártyákkal történő visszaélésekkel foglalkozom, amikor éppen nem itthon gyereket nevelek! Most fogok majd másoddiplomázni. Hát röviden és tömören ennyi. Ha még valakit érdekel velem kapcsolatban valami az kérdezzen. :lol: Nekem most ennyi jutott az eszembe! Ja! Van egy ikertesóm is!
Vendég
 


Sziasztok!

Ridiké: üdv itt minknálunk:)Gyere sokszor :lol:

Krisztinka: Mi vót a dokinál???

Ildi: Te hogy vagyol?

Gigi, Meri,Ancsa,Anna?Tik merre jártok????

Kép

Ezt szeretném már nagyon!!!!!!
vedresandi
 
 


LÁnyok!!!

Segítsetek nekem plíííz, én nem vagyok otthon görbék ügyben.

Csak annyi, hogy azt tudom, hogy reggel, ugyanabban az időben felkelés előtt kell a hőt mérni.
Namármost: ha én azt gondolom magamról, hogy terhes vagyok, ilyenkor milyen testhőmérsékletet kell hogy produkáljak folyamatosan több napon át, hogy azt gondoljam tényleg?

üdv.: andi

Kép
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Na én is hazaértem végre,De annyira fáj a derekam,meg görcsöl a hasam,hogy alig tudok ülni,meg állni.Gyorsan bevettem egy magnéziumot.Remélem szünik egy kicsit.

Andi:Nagyon várom a hétvégét,hogy mit tesztelsz.Drukkolok ezerrel..Nekem még van két hetem a tesztelésig..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de nincs ma kedvem semmihez, úgyhogy rettentő gyors leszek.

Ridiké, üdv a csapatban! :D

Vandi!
Az a helyzet, hogy nem lehet így hőmérsékletet mondani, mert ez mindenkinél egyéni. A magasan maradás annyit jelent, hogy a ciklus első feléhez képest megemelkedik néhány tizeddel, és aztán ott marad. Ez van, akinél 36,6, másoknál meg akár 37 fölött is lehet, alaphőtől függően. Ennél sokkal egyszerűbb módszer az, ha nem jön meg, pisilsz egy tesztet. :D

Mindenkinek puszi. Nem vagyok ma formában.

meri
 
 


sziasztok,
nagyon drágák vagytok hogy hiányoltok,annyira jól esik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!magamról annyit hogy itt vagyok,olvaslak titeket de képtelen vagyok bármit is írni :cry: :cry: :cry: most nagyon kijutott ebben a hónapban,minden összejött és nem úgy ahogy azt szerettem volna,sőt :cry: szóval itt vagyok a háttérben rídonliban és jövöj ha összekapartam magam :roll:

újaknak üdv :wink:
Vendég
 


meri,
ismét egy hullámhosszon :roll: :shock: ?meddig bírta ki a sárgatest?
Vendég
 


GIGI!

Én szemály szerint Várlak Vissza, ha összeépítetted Magad:)))

Ha kell segítség szólj!!!!!

Kép

Hajrá Mindenki!!!!!
vedresandi
 
 


Gigi, 11 napig :(
Eléggé el vagyok keseredve, mert a 9.-től már ment a pecsételés. :(:(:( Na mindegy, sz@r most a hangulatom. :(
Most először érzem igazán, hogy aaaaaannnnnyira szeretném.... Elvesztettem a türelmemet? :D De lehet, hogy a lelkesedésemet is, aztán kis ideig nem foglalkozom a témával. Szóval írogatni nekem sincs kedvem. :(

meri
 
 


Meri,Gigi!!!

Sajnálom, hogy most ez az állapot van.
megértelek mindkettőtöket.
Azért ha picit jobb a kedv, gyertek, mert hiányoztok ám!!!!

Kép
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt!Mindenki alszik még?
Ma végre itthon! :D :D
A helyzet válltozatlan tegnap este óta.A derekam már nem fáj,de nagyon görcsölölök.Olyan görcsim vannak,mint amikor elment a babám.Félek,hogy ez valami rosszat jelent. :oops: :oops:

Little:Műszaki eladó vagyok egy Hipermarketben.Sajnos a kereskedelemben nem létezik a hosszú,vagy szabad hétvége..

Ridiké:Üdv közöttünk!!!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Kép

Persze ebben az esőben ez csak egy kívánság.De esőben is lehet vidám napunk!!!!!

Rossz álmom volt, megjött (még csak álmomban).
Gyerek utáni vágyakozó nők számára nem csináltak még álmoskönyvet? :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát jó lenne, ha ez csak álmomban lenne így.

Ancsa
A körülményekhez képest (munkahely) próbálj meg vigyázni magadra.Bízom benne nem lesz semmi baj!
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Andi:Hála istennek a kolegáim mindent tudnak,hogy mit akarunk,és nagyon segitőkészek..Bizom benne,hogy nem lesz semmi baj..
Pedig ha összejön a baba,akkor nem is dolgozhatok tovább

Meri:Pest megyén belül merre laksz?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Andi, Neked is :D
Te szegény... Egyébként múlt héten én is folyamatosan azt álmodtam, hogy megjött... De ez biztosan csak azért van, mert ettől félünk most a legjobban :roll:
Nincs kedved csinálni egy ciklusos vonalzót? 8)
Már lassan tesztelhetsz, jajj de várom már!!!
Andi, képzeld, én is szoktam irogatni a babaszobában, láttam Te is írsz a gólyavárókba 8) Én a 2007. novemberi babákhoz szoktam :roll: Na, ezt most nem tudom miért írtam le... :lol:

Gigi, Meri :cry: :cry: :cry: ...

Ancsa, jajj Te szegény :cry: 2 nap múlva lesz ovuláció? Nem lehet, hogy azt érzed??? Mindenesetre vigyázz magadra!!!

Ridiké, örülök nagyon, hogy Te is csatlakoztál :D

Csajok gondoljatok ma rám negyed 4 és fél 4 között, akkor megyek a 2. randira :D Jajjj de várom már :roll:

Puszi!
Vendég
 


Szia Anna!!!!

Lehet,hogy furcsának hangzik, de nem szeretnék csinálni görbét.
Természetesen foglalkoztat a babavárás gondolata, de ennyire nem lovalnám bele magam.Ami még csúnyábban hangzik, nincs rá időm, se energiám.
Elég sokat dolgozom, és nem biztos, hogy ennek kellene szentelnem az energiámat.Hátha megy magától is,tekintettel arra, hogy még csak 1 hónapja nem védekezünk.Ha most megjön, én adnék még magunknak időt.Szerintem menni fog :lol: :lol:

DRUKKOLOK nEKED A 2. RANDIN:)
vedresandi
 
 


Szia Anna!!!!

Lehet,hogy furcsának hangzik, de nem szeretnék csinálni görbét.
Természetesen foglalkoztat a babavárás gondolata, de ennyire nem lovalnám bele magam.Ami még csúnyábban hangzik, nincs rá időm, se energiám.
Elég sokat dolgozom, és nem biztos, hogy ennek kellene szentelnem az energiámat.Hátha megy magától is,tekintettel arra, hogy még csak 1 hónapja nem védekezünk.Ha most megjön, én adnék még magunknak időt.Szerintem menni fog :lol: :lol:

DRUKKOLOK nEKED A 2. RANDIN:)
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Andi! Anna a vonalzóra gondolt, olyan ciklusos fajtára, ahhoz nem kell hőmérőzni!


Anna! De jó Neked! Már a második randi! Ez szuper lesz!!!! :lol: :lol: :lol:

Gigi! Meri! Próbáljátok meg összerakni magatokat!


Na tegnap megjártuk a dokibácsit. Megvizsgált, csinált hüvelyi uh-ot és mindent rendben talált. Domináns tüszőt nem talált, mert már vagy volt pé-m vagy csak lesz. De szerintem a múlt héten volt a pé-m , mert volt tojásfehérjém, de rendesen. Azt mondta hajlamos vagyok az anovulációra, azaz arra, hogy nincs pé-m. Júliusig kaptunk haladékot, ha addig semmi, akkor kapok pé serkentőt.
De apával menni kell kiskatona vizsgálatra, mert volt herevisszérműtéte. Így a jövő héten azt megejtjük. Mert ha nála minden oké, akkor velem van a hiba, de addig nem akar a dokibácsim teletömni mindenféle bogyóval.

Ja a feri bejelölte a pé-met, de szerintem előbb volt a 16. napon:

Kép


Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Krisztinka!

Hol kell ciklusos vonalzót csinálni?
vedresandi
 
 


Ezt a vonalzót gondoltad Anna?

Krisztinka jól csináltam?
vedresandi
 
 


Lányok! Most én riasztottalak el benneteket? Ugye nem? :lol:
Jó persze tudom, hogy amikor az embernek nem úgy sikerül a hónap ahogyan eltervezi, akkkor letörik, mint a bili füle! De szerintem ezért vannak ezek a topikok, hogy a többiek ilyenkor segítsenek. Amikor majd Ti lesztek várakozó állásba, és mi törünk le, akkor majd Ti teszitek ugyanezt! :wink: Engem majd nagyon mélyről kell kivakarnotok, mert nem bírom elviselni,ha valami nem úgy van ahogyan én elterveztem! SZóval fel a fejjel, és gyertek beszélgetni! Nem kell babáról, meg peteérésről, bármiről szívesen beszélgetek veletek!

Andi! Szupi lett a vonalzód! És már csak 3 nap és jöhet a teszt! Szerintem pozitív lesz! Ez csak egy megérzés!

Anna! Mennek a drukkok a randihoz! :lol: Irigyellek, hogy ilyen jó kis pasival vagy esetleg kiscsajjal randizhatsz! :lol: Én is akarok!!!!!

Krisztinka! Elég furi görbéd van! Azért tök jót röhögnék, hogy most amikor végre elmentél dokihoz, és tervbe van apa vizsgálata összejönne egy baba. Gondolom Te is örülnél neki!

Ancsa! A pé közeledtével is lehetnek ám ilyen mensi szerű görcsök. Ahogy a vonalzódat elnézem ez nem is lehetetlen! Nem irigyellek a munkád miatt. Elég rossz lehet, hogy amíg mások pihennek, és vásárolgatnak, neked dolgoznod kell, és pont ezeket a pihenőseket kiszolgálni! Te merre laksz?

Little, H.Andi, Vándor Ti már nem írtok ide? Mondjátok, hogy nem én riasztok el mindenkit! :lol:
Vendég
 


Ridi Drága!

A próféta szóljon belőled:)

Egyet értek azzal, amit a többiekre vonatkozóan mondtál, de:
Mindenki másképp éli meg, kell pár nap amíg saját magával is megbékél az ember.Én ugyan még nem tudom, mert első próbálkozós hónap, de nem vagyunk egyformák.Azt sem tudom, milyen mélyről kell engem kivakarni, ha most megjön, de megpróbálom nem feladni!!!!!
vedresandi
 
 


Ridiké! Aranyos vagy, hogy hiányoltál! Vagyok én is csak kedvem nem nagyon van írni, amit most inkább nem részletezek!
Ettől függetlenül követem az eseményeket, nagyon drukkolok mindenkinek, és néha írni is fogok! Én nem azért vagyok így letörve, mert nem sikerült a hónap, hiszen még csak a 9. napon tartok. Sőt, az inkább feldob, hogy úgy döntöttünk a párommal, hogy karácsonyi baba ide vagy oda a 10-11. napig nem védekezünk. Ha annyira akar jönni hozzánk az a baba, akkor mi nem állunk az útjába teljesen. Ha így most sikerül, akkor úgy leszek kiírva, mint a kisfiammal, így kapna egy tesót a szülinapjára!
Hát ennyit rólam, és most kicsit visszaállítom magam olvasó módba, és a háttérből drukkolok!
Vendég
 


Andi
Félre értettél! Én csak próbáltam vígasztalni a többieket, és egy kis löketet adni, hogy térjenek vissza, mert szükségünk van rájuk! Persze én is tiszteletben tartom, hogy az embernek ilyenkor nincs kedve írni, csak talán így nem 3 nap múlva térnek vissza közénk, hanem már esetleg 2 nap múlva. Érted?

Little
Nem tudom miért nem akarsz írni,ha csupa jó híreid vannak! Remélem nem bántódtál meg itt valamin! Én is nagyon drukkolok, hogy a kisfiadnak ilyen csodálatos ajándékot tudjatok adni a szülinapjára, de azért egy autót is vegyetek neki :lol:
Vendég
 


Ridi!


Értelek!!!!!!!!!!!!!!!
Bocsi, hogy félreérthető voltam!!!!!
vedresandi
 
 


Andi!

Oké!!!!!!! Megbocsájtva!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Ridi!

Kösziiiiii (szánom-bánom bűneimet) :lol:

Menetrendszerinti hányinger meg is érkezett hozzám.
Ennék ebédet, kéne rendelnem valamit, de nem kívánok semmit.
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Kicsit bealudtam,és mindenki felébredt :D :D

Ridi:Voltak már máskor is görcseim,de nem ekkora mint most.Remélem igazatok van,és csak erről van szó.Még két napig huncutkdhatunk,aztán meglátjuk mit hoztunk össze... :D :D :D :D

Visszatérve a kereskedelemre,nem rossz az (annyira),de a hétvégéket én is kihagynám...

Anna:Drukkolok,hogy minden rendben legyen...aztán este beszámolni..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Húúúúúú de figyelmetlen vagyok! :oops:
Ridi! Üdv közöttünk! Na én is örülnék egy kistesónak. Manó is pont ilyenkor fogant csak két évvel ezelőtt.
Vendég
 


Krisztinka
Semmi gond! Láttam, hogy Te elég aktív tagja vagy a babanetnek, így nem csodálom, ha már néha nem tudod, hogy kivel találkoztál. :lol: Örülök, hogy megismerhetlek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem az uh-ról :D Jajj olyan jó volt, már 5 mm a petezsák, és minden a legnagyobb rendben van :roll:
Legközelebb 1 hónap múlva kell mennem, de addig úgysem bírok várni :roll: a 7. héten is látni akarom...

Teszek fel egy képet a pöttyömről 8)

Kép

Andi nagyon tetszik a vonalzód!!! :D

Csajok, bocsi de hulla vagyok, este viszont jövök ígérem 8)

Addig is puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Na szóval. Én nem tudok ám jönni napközben, mert dolgozom. :D:D:D Úgyhogy nem vagyok eltűnve... :) Szeretném, ha ti, akik még nem ismertek annyira, kicsit jobban megértenétek, mi bajom van. Lehet, hogy hosszú lesz, úgyhogy akit nem érdekel, ugorjon. :D
Én 99%-ban abszolút optimista és kivárós vagyok. Szeretnék babát, de nem vagyok bezsongva a témától, mindig azt mondom, majd jön, ha akar. Általában én vagyok a csapat "lazája". :)
De ez a hónap valahogy más... Most először éreztem azt, hogy igenis babát AKAROK és MOST! Most kezdem érezni azt, amiről a csajok itt már hónapok óta beszélnek... És ezzel az érzéssel meg össze kell szoknunk. :D
Ráadásul, amióta belefogtunk a "babaprojectbe", azóta kiderült, hogy nincs nálam minden teljesen rendben. Elég rövid a ciklusaim pé. utáni része, és ráadásul pé. után 2-3 nappal pecsételni kezdek. Erre kaptam clostit. Amit szedek is 2 hónapja. Annyit mindenképpen javított a helyzeten, hogy most "csak" a 9-10. dpo-n kezdődik a vérezgetés. De a sárgatestfázis még így is rövidnek tűnik nekem.
Én abszolút "hívő" vagyok: hiszek abban, hogy a dolgok úgy történnek, ahogy történniük kell...
DE! Valahogy most elkeserített az is, hogy nincs baba, de főleg az, hogy nem normális a ciklusom, legfőképpen pedig az, hogy nem tudom, mi van velem... :(:(:( Nem ismerek magamra. :( Nagyon bízom benne, hogy pár nap alatt megszokom az "új" önmagam, és helyreáll a lelkibékém. :)
Giginek és Annának már kipanaszkodtam magam, és elmondtam azt is, mi mindenen rágódok. Úgy döntöttem, ebben a hónapban is beszedem a clostit, végül is ezt beszéltük meg a dokinénimmel, aztán meglátjuk, mi lesz. De utána asszem, egy kicsit pihentetem a témát... Hagyom, hadd történjenek a dolgok, és megpróbálok nem foglalkozni ennyit vele. SZívem szerint azt mondanám, hogy mondjuk nyár végégig. De ismerem magam annyira, és tapasztaltam már annyit, hogy tudjam, ilyet nem mondhatok, mert nem tudhatom, mit hoz a holnap... Úgyhogy majd meglátjuk. Mindenesetre Április végétől lazítok. :)
Nem tudom, mennyit értettek most ebből, de remélem, hogy talán egypicit jobban érzitek, miért olyan furcsa most a lelkivilágom. :)

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: