Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagyok, benéztem még lefekvés előtt. Hulla vagyok,nagyon álmos. Ma takarítottam,mostam, főztem,ilyesmi...
Hát nem jönnek a csajok,sajna.Nem tudom,mi lehet velük. talán,ha jó lenne megint a fórum, visszajönnének. Érdekes,hogy milyen sokan kérik vissza a rágit és mégsem teszik visza.
A párom is szeretne babát. Én még régebben említettem neki,hogy ha akar,akkor még időben szóljon,mert a biolőgiai őrám ketyeg meg hogy nem magam miatt,nekem már van három,hanem csakis miatta szülnék. Ez pár éve volt,akkor nem akart.Én többé nem szóltam. Most teljes mértékben az ő ötlete volt,őállt ezzelelő,hogy legyen baba. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Lányok!
Még nem tudtam elolvasni teljesen, mit írtatok, mert még mindig keresztlányozok, családozok, de holnap, ígérem, hogy jövök!!!! Puszillak benneteket!!! A keresztlányaim is üdvözölnek! Majd elmesélem, mi volt. Puszi mindenkinek. [/img]

KépKép
benó
 
 


Kedves Lányok! Jó reggelt! :P :P :P :P :P

Elolvastam, miket írtatok. Én is nagyon sajnálom, hogy nem jelentkeznek a többiek, nem tudom, mi lehet az oka, vannak sejtéseim (pl. nem érnek rá, a babások már nem szeretnének foglalkozni nem babásokkal :evil: stb.).
Hívjunk még embereket? Honnan?
A magokat én is szeretem, de eddig csak a búzacsírát sikerült nekem csíráztanom, mert a többi megrohadt. :x
Írjatok praktikákat a csíráztatáshoz!
A szénhidrátmentes diétának utána fogok nézni.
Sajnos én is nagyon gonosz vagyok, irigykedem minden kismamára, szerintem ez most már így is lesz, amíg össze nem jön. Nekem a fő bajom az, hogy attól félek, mi van, ha soha nem jön össze. Ha csak várok, hiába.
Rövidesen visszajövök.

KépKép
benó
 
 

 
 

A könyv címe, amit találtam:
Fern Reiss: Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért

Ezt a könyvet kivonatolni fogom, és elküldöm nektek.
Nem tudjátok, hogyan lehet képet beilleszteni a hozzászólásba? Majd jövök. Szerintetek jó lenne, ha visszamennénk inkább a Nők Lapjára?

KépKép
benó
 
 


Sziasztok lányok!

Most találtam rá erre a topicra,és nagyon megörültem nektek!
Kérlek-kérlek, semmi esetre se adjátok fel!Sem a reményt,sem az írást ide!
Én ugyanebben a cipőben jártam,egy csúnya váláson mentem keresztül a kislányommal,közben annyira tönkrementem,hogy 2 évre eltűnt a menzeszem is.Akkor nem törődtem vele,nem mentem orvoshoz,örültünk,ha a bőrünket menthettük. :cry:
Úgy éreztem,nekem már soha nem lesz többet :cry: családom :!:
Belefolytottam mindent a munkába.
Mikor már tényleg mindent feladtam,találkoztam egy csodálatos emberrel,akivel mindent újrakezdhettünk :D
Másfél évig próbálkoztunk a babával,már mindenki babát várt a környezetemben,aki csak élt és mozgott (még aki nem is akart,az is. :!: )

A dokim (akinek máig pokolian hálás vagyok :!: )visszaállította a menzeszem,ami azért nem lett tökéletes, mindig csúszott.Hát ne tudjátok meg, mennyi tesztet csináltam, mennyit sírtam fölötte :cry:

Szeptember tájékán adtam fel(persze ez nem ilyen egyszerűen zajlott),és novemberben kiderült, babát várunk.

Remélem nem baj, hogy ezeket leírtam,hosszúra is sikerült,csak szeretném, ha reményt tudnék picit adni.
Ha valaki átérzi, min mentek keresztül,hát akkor én biztosan.
De,mikor majd nektek is sikerülni fog(mert fog ám :!: :!: ),sokkal boldogabb kismamik lesztek, mint bárki más a világon,jobban meg tudunk becsülni minden apró örömöt.

Ha nem bánjátok,szivesen benézek néha hozzátok,de csak, ha tényleg nem baj!

Puszi mindenkinek,és további szép napot :)

bvivien0
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam jonni hetvegen. :oops:
Szombaton elmentunk vasarolni,utana atjottek anyosomek.Vasarnap meg a parom legjobb baratja jott at a baratnojevel.Szoval nem volt idom irni. :?

Beno en is ugyanigy vagyok vele.Attol parazok hogy sose lesz babim.Tudom hogy ez butasag de csak akkor fogok megnyugodni ha mar lesz. :)
Az eskuvo idopontjat mi meg nem tuztuk ki.Lehet hogy sose lesz de ez egy hosszu tortenet. :)

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szia Vivien!

Nagyon orulok hogy megtalaltal minket!Meg a biztatasnak is! :D
Gyere minel gyakrabban!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ne már, tök hosszan írtam nektek! Erre kitörölte!

Tehát:

Kedves Vivien! Nagyon örülök én is neked mint új családtagunknak! :P :P :P :P Én szerettelek volna először köszönteni, de Evi megelőzött! :evil: Köszönjük a biztató szavakat is!
Egy szójáról szóló izét szerettem volna mellékelni, melyben arról van szó, hogy a szója nagyon rosszat tesz. De nem csatolom inkább, főleg, hogy kitöröltem.
Puszi.
Vivi, a keresztlányomat is így hívják! :P :P :P :P :P
benó
 
 


Ó, Vivi, akkor te most babát vársz? :shock: :P :P :P :P
De szép! És a gyermekedet Vivikének hívják? És téged is? Puszi
Nem esett ám le nekem, hogy most várod a Tündérmanót! Csak most néztem a vonalzódat! :P :P :P :P Gyere gyakran, én kb. állandóan itt lógok, kivéve, ha "katonásdit" :D :D :D játszunk otthon.
benó
 
 


Én egy iskolában tanítok, és tavaly kitaláltam, hogy szeretném elvégezni a bébiszitter tanfolyamot. De sajnos, csak messze volt ilyen. Viszont vállalták, hogy amennyiben összejön 15 fő, akkor a tanfolyam helyszínét áthelyezhetjük az iskolába. Kellett keresni hozzá egy védőnőt, aki megtartja. 11 fő jött össze, de megtartottuk. Lett bébiszitter papírom. Most is indult volna, ha van elég jelentkező. Nem is ezt akartam az egészből kihozni, hanem azt, hogy a védőnővel tök jóban vagyok, mindig mondogatja, hogy majd maszek megvéd engem, nagyon aranyos. Csak lenne már kitől megvédeni! :P :P :P :P
Most szerveznem kellene egy diáknapot, ami március 28-án lesz, egy csomó embert fel kellene hívnom, hogy akkor jönnek-e meg ilyenek, de csak itt ülök. :evil: :evil: Na, megyek is. Puszi, majd később jövök.
benó
 
 


En azt hallottam hogy a szoja rakot okoz.Na de ez engem nem fenyeget mert en nem eszem ilyesmiket.Valahogy nem tudom raallitani a kis szervezetem! :D

En itt(a munkahelyem)nem latom a vonalzokat! :cry: :cry:
Vivien:Tudod mar hogy mi lesz?Mit szeretnetek?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Evi, 7 napod van (én látom a vonalzókat)! :P :P
Utána izgulunk! :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Szilzi, mi meg kb. egyidősek vagyunk ciklus szempontjából? Az nem lehet, hiszen most jött meg neked! Csináld meg rendesen a vonalzódat, rendben? :evil: :P :P :P
Vivi pedig félidős babailag. Szuper lehet. Egy jó könyv Vivinek, a többiek már ismerik

Na végre, tudtam mellékelni! Szuper! Már csak arra kell rájönnöm, képet hogyan lehet ide beszúrni! Nem tudjátok? Tudom, már kérdeztem néhányszor. :roll:
Holnapután megyek orvoshoz, tök várom már.
Írok nektek a március 28-áról, amit szervezek. Én vagyok a diákönkormányzat vezető tanára, és az én feladatom a gyerekekkel (az IDB-sekkel, ők a diákönkormányzatosok) programot szervezni olykor-olykor.
Most meghívtuk (folyamatban van): a katonaságot (bemutatót tartani fegyverekkel), munkaügyi központot, tűzoltókat, egy iskolánkbeli együttest, lesz bográcsverseny, sütiverseny (sütés nélküli sütik versenye), tanár-diák foci meg egy helyi ifjúsági klub jön csocsóasztallal. Ezt kellene frankón megszerveznem. Ezt csak úgy leírtam, hogy írjak valamit. :roll: Puszi Majd gyertek. :P

KépKép
benó
 
 


Találtam egy könyvet, ami nagyon jónak tűnik:

Vincent Cuvellier és Charles Dutertre:
AMIKOR ÉLETEMBEN ELŐSZÖR MEGSZÜLETTEM

Ha van rá lehetőségetek, olvassátok el, én sem olvastam még, csak az interneten találtam.

Kép
Most kipróbáltam valamit.

KépKép
benó
 
 


Helló, megint én vagyok. Saját magammal levelezem. Most elmegyek könyvtárba, aztán visszatérek. Puszi nektek.
benó
 
 


Sziasztok!
Végre itthon vagyok és jöttem hozzátok. Munkában voltam,délután pedig a fiam gimijében voltam szülői munkaközösség gyűlésen. Elég későn értem haza. Párocskám még munkában van,délutános, este 10-kor végez.
Vivien üdvözöllek köztünk. Hát nem irigyellek, neked sem sikerült a házasságod. Én is elváltam,de én három gyerekkel. Én is a mostani párommal szeretnék babát, akivel már hét éve tart a kapcsolatunk.
De lányok, tudjátok mit? Annak ellenére, hogy nekem már van három fiam, én is parázok, hogy nem jön össze. Azért, mert a páromnak nincs gyereke, tehát nem tudhatom,hogy spermailag hogy áll. Aztán meg azért,mert közben eltelt pár év az utolsó terhességem óta és "érdekes módon" nem lettem fiatalabb. :D Meg sajnos jópár kiló is rám rakódott és ugye a túlsúly negatívan folyásolja be a peteérést. Tehát én igazán hátrányban vagyok veletek szemben. :cry: De próbálkozunk. A diéta is ezért kellene, fogynom kellene, sürgősen. A baj az,hogy nagyon szeretek enni. A csírák jók, de ahhoz is kell valamit enniés az a kérdés,hogy az mi legyen? Szóval gond ez nekem nagyon.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Beno nem irigyellek!Ennek az elintezesehez aztan kell szervezotehetseg! :wink: En tuti alkalmatlan lennek ilyen feledatokra! :?
Izgulunk?Nem tudom,en mar nem tudok izgulni.Mar csak konstatalom hogy megjott,megint nem sikerult es annyi. :(

Flora probalj meg teljes kiorlesu pekarut venni az egeszseges es feleannyival jol tudsz lakni mintha sima kenyeret ennel!Es a cukrot lisztet teljesen el kell hagyni.

Szilzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi van veled?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Jó reggelt, lányok! :P :P

A bookline oldalán megrendelhető a fentebb leírt könyv is, és még kettő olyan, amit én már régóta nagyon keresek. A könyvtárból már kivettem azt a kettőt, de nem tudtam sehol sem megkapni, pedig annyira jó!
Libby Purves: Hogyan ne legyünk tökéletes anyák? Hogyan ne neveljünk tökéletes gyermeket? Hogyan ne legyünk tökéletes család?
Ezekből az utolsó kettő van meg a bookline-on. Én véleményeztem is ezt a kettőt, biztos megtaláltok! :P
Flóra kedves, a hátrányról szólva, neked már vannak gyerekeid! Egyébként, szerintem, ez nem verseny, tehát inkább csak arra gondoljunk, hogy mindenkinek sikerüljön.
Az evésről: én itt a suliban sosem eszem, csak nagyon ritkán, aztán mikor hazamegyek, akkor eszem valamit, de nem viszem túlzásba, és később kapok csak be mindenfélét, du. és estefelé. Szerintem nem túlságosan figyelek, hogy mit is. Na, mindegy. Ha akar jönni a baba, úgyis jön, akkor is, ha eszem tofut és búzacsírát és nemtudommit, akkor is, ha nem.

KépKép
benó
 
 


Evi, oké, igazad van, tényleg nem éri meg stresszelni azon, hogy megjön-e. Azért én titokban izgulhatok? :P :?: Ma kell felszólalnom a tanári értekezleten, elmesélni, mi is lesz 28-án. Mindig úgy izgulok, ha fel kell szólalnom. Jó kis tanár, mi? (A gyerekek előtt nem izgulok, csak ha nem tudom, amiről beszélek. Hát ez gyönyörű! :shock: ). Látogassatok el a Bookline-ra! Bár nekem sem ártana spórolni! Ugyanabban a pillanatban küldtük el az üzenetünket, Evi! :P :P

KépKép
benó
 
 


Sziasztok Csajok,

Vivien üdv Neked, remélem jössz minél gyakrabban.
Hát Benó megértem, hogy izgulsz, velem sem tudom mi lesz holnap..... Képzeljétek, kineveztek irodavezetőnek!!! A pénz sajnos nem lesz sokkal több, de azért ez egy elismerés nekem. És holnap lesz a "nagybeszélgetés"+értekezlet. Nagyon parázok... :oops: :?
Amúgy anyóséknál voltunk két napot, hát mondhatom, egyre inkább jellemző lesz az anyós-megy "jó" viszony ránk is. :( :(

Kép
szilzi
 
 


Benó!! Igenis jó a vonalzóm, mert pénteken jött meg! Lassan jön a mi időnk! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Kedves Szilzi!
Itt vagy? Gratulálok a kinevezésedhez! Nagyon ügyes vagy! :P Holnap pedig nagyon szorítok! Szerintem a lényeg az, hogy a kezedben legyen valami, amibe tudsz kapaszkodni! Tök gáz, hogy én itt titkárnőket (ügyintéző titkárokat) oktatok, és közben csak nyári gyakorlaton voltam titkárnő, egyébként nem, tehát az éles dolgokról gőzöm nincs. Ezt nagyon sajnálom. :( Tudom, le van írva a tétel, én meg elmondom nekik. De nem hülyék, tudják, hogy a valóságban biztosan teljesen máshogy van, főleg, hogy már voltak egy kicsit gyakorlaton is, és belepillanthattak az élesbe.
Az anyós-meny viszony milyen?

KépKép
benó
 
 


Kedves Lányok, gyűjtöttem össze jó kis elolvasásra érdemesnek ítélt könyvet a bookline-on, ha gondoljátok, megnézhetitek, miket, úgy, ha rámentek az oldalra, ott pedig a könyvespolcra, és beírjátok az e-mailemet. Ha érdekel, megírom nektek. Evi tudja. Majd írjatok.

KépKép
benó
 
 


Benó, szerintem amit az iskolában megtanulunk egy alap, van ahol jó, van ahol semmit nem ér. Te biztos jól tanitasz :D Ez most komoly, nem csak bók. Ahogy én megismertelek, Te biztos nem az a vaskalapos tanár vagy!! :D
A drága anyóssal nem lenne semmi baj, ha nem ajnározná agyon a fiait, főleg a párom tesóját, aki le se sz...-ja Őket. És emellé, mindenki aranyos, szép és kedves, de én úgy érzem, soha nem fog elfogadni. Most pl néztük a másik fiának esküvői videóját, ahol a menyasszony végig táncolt, erre Ő, na kiváncsi leszek Te fogsz e táncolni.(enyhe gúnnyal..) Aki egy kicsit is ismer, az tudja, hogy én, ahol lehet táncolok egész éjjel akár.. Mindezt amellet, hogy már rég elváltak, de ugye az "Igazi" meny mindig meny marad! Hát Ő ilyen... Nem is tartottam fontosnak, hogy elmondjam az "előreléptetést", mert én úgysem tudok olyan jó lenni mint a tesójának a csajai. Igazából szerintem nem érdekelné! Ez van! Nagyon nem bánt, ha a párommal minden ok.

Kép
szilzi
 
 


Persze beno te azert izgulhatsz. :D Tudod mi a vicces?Amikor szilzinek kesett annyira izgultam es ugy akartam hogy baba legyen!Magam miatt mar nem izgulok! :D :D :D
En tudom hogy nagyon ugyes leszel amikor el kell meselned hogy mit inteztel 28.-ara. 8)

Szilzi gratulalok!Ez nagyon jo hir!Es tudom hogy te is ugyes leszel az ertekezleten!De azert mindkettotokettotoknek drukkolni fogok! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Most butasagot fogok kerdezni.Beno te mesz orvoshoz?Es mikor?Biztos irtad mar de nem emlekszem. :oops:

Minden cikusban uj vonalzot kell csinalni vagy frissiti magat? :?:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi, aranyos vagy! Ez olyan ismerős!!! Mások miatt jobban izgulni... :D :D A "más típusú" :D barátnőim mind most terveznek babát, vagy már terhesek, de akik még várják, naponta zaklatom Őket, hogy na, megjött?? :D :D
Benó 12-én megy orvoshoz.

Kép
szilzi
 
 


Helló, csajok, ti olyan aranyosak vagytok, olyan érzés, mintha ezer éve ismernélek benneteket! Már az elején is így éreztem! :P :P :P :P

A gyerekekkel jó a viszonyunk, én szeretem őket, nem vagyok vaskalapos, de mindent azért nem engedek meg, mert akkor elszalad velük a szekér. :evil: Sőt, a fiúk az osztályból azt mondták az egyik tanárnak, hogy elég szigorú vagyok! Ez bók, mert akkor legalább figyelembe vesznek. :roll:

A vonalzót frissíteni kell, de legalább minden hónapban másmilyet nézhetünk. De ne nézzünk nagyon sokáig ovus vonalzókat!

Köszönöm, Szilzi, hogy tudod, mikor megyek orvoshoz! :P Viszont van egy bajom: még mindig nem múlt el a menstruációm. :evil: Remélem, holnapra elmúlik!

Már elmondtam az értekezleten a 28-áról szóló hülyeségeimet, de lányok, az a helyzet, engem úgy képzeljetek el, mint egy női Mr. Beant! Most komoly! Tehát: úgy adtam elő a dolgokat, hogy a tanáriban szakadtak a röhögéstől! Nem direkt csinálom! :wink: Mindig sikerül beégnem valamivel és vannak, akik nem bírják a stílusomat, gondolom, komolytalannak tartanak. De nincsenek sokan. :D

A gyerkőcöket szeretem, viszont amikor tudom, hogy csak hátrányuk származna abból, ha engednék, akkor nem engedek. És slussz.

Tehát, holnap megyek orvoshoz, Pestre, du. 5-6 óra között, egy kedves kolléganőmmel, aki más miatt megy, nem bébiért. De valószínűleg én is bébi nélkül fogok hazajönni! :P :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Milyenek a "más típusú" barátnők? Azt nem értettem. Nem tudjátok, hogy lehet képet beszúrni? Lehet, hogy fogok segítséget kérni egy másik topicból.

KépKép
benó
 
 


Jaj, az anyós-menyre meg nem reagálok!
Bíznod kell magadban és a leendő férjedben annyira, hogy ne érdekeljen az anyóspajti véleménye, és meg kell találni a helyes egyensúlyt abban, hogy a férjed ne távolodjon el se tőled, se az anyjától, és ne akarjon valaki mellé állni. Adjon mind a kettőtöknek igazat, aztán kész. Egyébként én olyanról is hallottam a környezetemben, hogy az esküvő után megváltozott a viszonyuk (anyós és meny). Pozitív értelemben, természetesen.
Én nagyon várom már az esküvődet, hogy olvashassunk róla, milyen volt! :P De az előkészületeket is szeretem. :P Évi, nektek miért nem lesz? Valami homályosat írtál! :wink: Majd később írok a mi előkészületeinkről is, hátha tudok jó ötleteket adni. A meghívótok milyen (lesz)? Ja, és egyébként csináljak neked esküvős vonalzót vagy elkészül még idén? :evil: :P :P :P :P

KépKép
benó
 
 


Hat beno ha csak nincs egy felesleges babajuk akit a kezedbe adnak akkor baba nelkul megy haza.Ennek a jo oldala hogy apaval csinaltathatod meg! :P :wink:

Eskuvo azert nem lesz mert a paromnak eddig volt 4 baratnoje es azt mondta mikor megkerdeztem hogy en mar igy is a felesege vagyok es nagyon szeret,neki nem fontos a papir es eddig minden baratnoje egy katasztrofa volt mind megcsalta es elhagyta.Ezert most mar ovatos.Valahol jogos es megertem,valahol csalodas de ami a legjobban bosszant hogy mas hulye p...csak miatt nekem kell bunhodnom. :twisted: Legszivesebben kinyirnam mindet! :evil: De meg lehet hogy meggondolja magat ha mar utban van a kismano.A pasikra akkor szokott rajonni az ideggyengeseg! :D
A kolleganom lanyaek se akartak eskuvot,ill. a fiu nem akart de minkor a lany terhes lett elvette.7 honapos terhesen vonult oltar ele.Na en biztos nem fogok terhesen eskuvozni! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


És Évi, Te szeretnél esküvőt? Ez tényleg gáz, hogy ilyen csajokat fogott ki, de igazad van, ha útban lesz a baba, még bármi lehet!! :) Én azért kívánom Neked, hogy legyen, mert mégiscsak álmodoztunk róla kislányként... Legalábbis én igen. :oops:
Beno, öt körül már nekem is vége a "mindenttudó" értekezletemnek, mehetnék én is veled :D :D De mindenesetre csak Rád fogok gondolni! :D

Kép
szilzi
 
 


Ezt tanultam az előbb:
Szia Benó!
Kiválasztod a képet, mentés másként (azért hogy ne rontsd el az eredetit azzal, hogy lekicsinyíted), aztán kicsinyítés. Én a képnézegető programmal szoktam kicsinyíteni (Microsoft Office Picture Manager): Kép menüpont/Átméretezés/Egyéni szélesség x magassághoz: 300x300 (azt hiszem 600x600 a maximum, amit fel lehet tenni a babanetre)/Mentés
Ezután a babaneten a beírogatós ablakod alatt a Melléklet feltöltésnél Tallózás és megkeresed a képet a gépeden és Feltöltés.
Ha túl részletes volt, akkor bocsi.

KépKép
benó
 
 


Hát, gyere, Szilzi, te is! Megírom majd a számát.

KépKép
benó
 
 


Ilyen volt a meghívónk (ha sikerül csatolni):
Kép

Na, majd meglátjuk.

KépKép
benó
 
 


Persze hogy szeretnek!En is mindig errol almodtam.De lehet hogy most mar en sem akarom annyira mint eddig.Nem tudom.Valahogy elkeserit hogy egy kalap ala kerultem masokkal.En nem vagyok olyan.Ha most azt mondana hogy elvesz akkor lehet hogy azt mondanam hogy most mar nem kell. :? Aztan lehet hogy egy fel ora mulva meggondolnam magam! :D

Beno nagyon szepek a meghivok! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nekünk is ilyen tekercselt lesz, de picit áttetsző papírból, a páromé züld betűkkel, zöld szatén szalaggal átkötve, az enyém bordó betűkkel, bordó szaténnal. Bordó-fehér lesz az étteremben a díszatés, bodók lesznek a koszorúslányok ruhái. Szerintem nagyon szép lesz, illetve lehet, ha nem veszi el a drága mama a kedvem! :evil: :evil:

Kép
szilzi
 
 


Benó, remélem megvagy elégedve a vonalzóval! :) Olyan kevés idő van már...

Évi, nehogy nemet mondj! :twisted: Nekem egyszer az én drága nagymamám azt mondta: "lányom akkor kell menni, amikor kérnek", engem megkértek 19 éves koromba, nem mentem és nézd meg, várhattam 11 évet!!! :D :D Na jó, igazából nem bántam meg! Velem annyi minden jó történt azóta! (Persze rossz is, de az mellékes) :wink:

Kép
szilzi
 
 


Szép az esküvői vonalzód! Nagyon romantikus! :P
Kedves Evi, nekiülök a válasznak.
Tehát: mikor mi megismerkedtünk, az én férjem egy nőfaló és egyben nőgyűlölő volt, ez azt jelenti, hogy sokba nem vette a nőket, csak arra használta...
Azt gondolta, majd velem is így lesz. Aztán úgy alakult, hogy együtt maradtunk, mert mind a ketten bolondok vagyunk, így már mindjárt más! De ő is azt gondolta, hogy neki sose lesz normális nője, és nem is lett! :P :P :P :P
Aztán: mindig azt mondta, hogy az esküvő csak egy felesleges pénzkidobás, és én nem is nagyon mertem nyaggatni vele, nehogy elmeneküljön. Tavaly viszont úgy döntöttem, most már elég, 7 éve együtt vagyunk, mi a frászra várjunk? És ezért lett az, hogy mondtam neki, tessék jönni munkásruhában az anyakönyvvezetőhöz bejelentkezni, mert muszáj. Meg azt is mondtam, hogy nem jön sok ember, nem kell aggódni. Aztán a szervezést főleg én csináltam, tehát nem volt olyan igazi romantikus együttkeressünktortát szervezés, de mindegy. Így is jó volt. Majd folytatom, ne kelljen egyszerre ennyi mindent elolvasnotok.

KépKép
benó
 
 


Na, tehát az esküvőre nem jött sok ember, összesen 30-an voltunk, ezt úgy oldottuk meg, hogy esküvő előtt egy héttel tartottunk egy közös leány-legénybúcsút, ahová elhívtuk azt a 30 embert is, aki az esküvőre jött, meg a barátokat, ismerősöket, volt csoporttársakat, és benneteket is elhívtalak volna, ha akkor ismerjük egymást!!!! :P :P :P :P Ez egy bazi nagy bográcsparti volt a Velencei-tónál egy kempingben, nagyon tetszett mindenkinek! Reggel indult, egész napos piálással, strandolással stb. A fiatalabbak sátorban aludtak a helyszínen, a többiek (anyukák, apukák, nagyi) pedig kivettek szobát egy közeli panzióban. Másnap is folytatódott a buli szalonnasütéssel. A hűtő a kocsi csomagtartója volt, király buli volt! Erre az alkalomra készítettem 100 db tombolaajándékot, mindenkinek osztottunk tombolát és mindenki nyert valamit (saját készítésű szappant, gyertyát, virágba tűzhető szivecskés izét, dióbabát meg ilyeneket, de majdnem mindent én készítettem, na meg a cuki keresztlányok, meg néha a férjem). Aztán vittem egy jó szöveget a férjemnek, amit be is kereteztem, arról szólt, hogy hova mehet, miután megnősült. Meg kapott egy vicces kötényt. Az esküvőre pedig készítettem mindenkinek szappant és olyan zsebnaptárat, amelyen a 2008-as év és a mi képünk van. És még készítettem díszeket, dekorációt, mert anyuéknál volt a lakodalmi buli a kertben (az éttermi vacsora után). És készítettem a férjemnek egy nagy könyvet, egyszerű gyűrt papírból (virágárustól vettem), amelybe róla készült képeket ragasztottam (az első kép a nagyija volt, utána anyukája, utána pedig ő csecsemőkorától mostanáig, velem stb.). Befejeztem.

KépKép
benó
 
 


Szilzi szerintem szep lesz!Es a "kedves" mamaval meg ne torodj!Nem hozza mesz felesegul! :wink:
Nekem azt mondta a nagymamam hogy hagyjam magam akkor elobb szabadulok! :P Na persze ha megkerne nem mondanek nemet! :D
Ja es neki is az volt a masik fo erve hogy penzkidobas. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szép lesz, szerintem is! Majd küldök neked szép képeket! Puszi
Hazamegyek végre.

KépKép
benó
 
 


En is megyek nemsokara! :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Milyen másképp gondolkodunk a pasiktól... Ezen mindig elgondolkozom... Ami nekik pénzkidobás, meg egy csomó "minek????" kérdés okozója, az nekünk kislány korunk óta az álmunk és életünk legszebb napjának szeretnénk és álmodunk róla és tervezgetjük és...

Kép
szilzi
 
 


Ja, azt elfelejtettem: a "más típusú" barátnőim azok, akikkel találkozom is.

Benó, neked olyan jó ötleteid vannak.. Tök jó lehetett az esküvőtök és a körülötte levő bulik.. Átküldhetnéd mit adtál a férjednek (hova mehet..). Honnan volt ennyi ötleted? Milyen volt a dekorációd? Azzal még bajba vagyok.. Várom a képeket

Kép
szilzi
 
 


Én egyáltalán nem vagyok kreatív, nehogy azt gondold! :P Mindenféléket olvastam, onnan ezek az ötletek. Minden információt megírok, megküldök neked, ha kell. De akkor nem itt, hanem írok sima e-mailt. Puszillak

KépKép
benó
 
 


Várom az e-mail-edet! Már nekem is csak picivel több mint egy órám van... Hú de jó lesz már hazamenni... Drukkoljatok ám holnap! Nagyon parázok az értekezlettől, mert ott mindenféle nagyfőnökömmel beszélnem kell! :x :x Este mindenképp írok túléltem e! :lol:

Kép
szilzi
 
 


Nagyon drukkolok neked, Szilzi, holnap! Ilyen sokáig dolgozol, te jó ég! :x Viszont nem tudom az e-mailedet! A priviben meg tudod nekem írni. Ha bármilyen praktika érdekel, amiről írtam, írd meg nyugodtan, és segítek. Azt el is felejtettem mondani, hogy csináltam hűtőmágnest is.

KépKép
benó
 
 


Eynoyin:Volt idő, hogy teljesen kihagytam a lisztet,kenyeret,cukrot, akkor is híztam. nem tudom,mi a fenétől hízok. Szerintem a rendszertelen étkezéstől. A balesetem után rengeteget ittam, akkor fogytam is. Most,hogy munkába járok megint keveset iszom és már hízok. Szerintem megint sokat kellene innom. Az segített. Meg elhatároztam,hogy este már nem eszem.
benó: Nem a teherbeesés miatt kellene figyelnem a kajára,hanem a súlyom miatt. Suliban én is keveset eszem, általában almát és joghurtot. Délután,mikor hazaérek akkor viszont éhes vagyok. Akkor szoktam ebédelni, uzsonnázni. Aztán most már leszoktam a vacsiról, de eddig még az is volt. Szerintem ez a baj,hogy délutánra, estére marad a kaja. Ha normális adag is, vagy kicsi, de akkor is estére marad és ez nem jó. Te se csináld ezt, hosszú távon hízáshoz vezet.

Kép
flóra 11
 
 


szilzi: Gratula a kinevezésedhez! :D
benó: Nálunk az összes pedagógust meghívta a polgármester étterembe tanítónap alkalmából. Hát ilyet még nem pipáltam! Ilyen még nem volt. Leszünk vagy hatvanan. A magyar suliról a pedagógusok, a szlovák suliról és az ovibólis jönnek. Hát képzeld el,ezt is megérem, hogy valahol emberszámba veszik a pedagógusokat. :o

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: