Új privát üzeneted érkezett!

Jók a képek:)
Szépek vagytok
mia2007
 
 


hú, Nici, nagyon csinos voltál :) szép pár vagytok együtt, meg ahogy látom, valami szép helyen volt az esküvő is :)
Tényleg jól kiittad azt a kis pezsgőt :D Kis piás :P

KépKép
KépKép
eckó
 
 


Lám-lám! Mikre jó a pezsgő :) Nici nagyon szép menyasszony voltál, nem is értem, hogy miért izgultál annyira :)

Kép

Kép
pindimano
 
 

 
 

Edina! Neked akkor már nagyon megy a drukk! 37. hét ilyenkor már nem semmi :) Mi lesz a kis pocok neve?
Nici, nekem tegnap tök kő volt a hasam, és még nyilalltam is. Gyakorol a méhed a szülésre.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Köszönöm a dicséreteket,ez ma olyan jól esett.Az Én képem pont a béka feneke alatt volt :oops:
Eckó Duna parton volt az esküvő,olyan jó volt :) Ha már ott babát vártam volna nem is tudom h oldottam volna meg a feszültség oldást....(???????)

Egész nap olyan volt neked is Pindi? Mert nekem 2 és fél napja olyan.De én még csak 28 hetes vagyok :shock:
Csak nem baj nem?

nicike
 
 


Nici! Ne aggódj, nem hinném, hogy korai. Minden babó máshogy mozog, másképp reagál az időre meg minden egyébre. Ez olyan dolog, hogy azt mondják, hogy első babánál a 18-20. hétig nem érzed a mozgást, én a 14-15. héten éreztem.
Amíg nem vérzel, és nem görcsölsz szerintem nem kell aggódni.
De ha gondolod hívd fel a dokidat, ha megnyugtat.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok, én 18 éves vagyok, 21 hetes terhes. Én vok itt a legfiatalab?:)

Kép
babe.
 
 


Szia babe!
Ejha, tényleg jó fiatalka vagy. :) Ez meg hogy sikerült? Sejtem nem tervezett baba. Vagy igen? Annál jobb. :) Apukája hány éves? Mit szólt?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nem tervezett baba volt, de annyira nem bánom, sőt nagyon örülök neki h igy alakult.Meg sem fordult a fejemben h elvetessem, csak azért mert mások szerint "tönkre teszem vele az életemet".Az apa 23 éves, és ő is nagyon örült, ami meglepett, mert általűban az ilyen helyzetekben a férfiak többsége "lelép".Sajnos nem 1 ilyen lányt ismerek aki igy járt.De nekem nagy szerencsém van :D

Kép
babe.
 
 


További ugyanilyen szerencsét és sok boldogságot kívánok Nektek és a születendő babóknak! :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Most találtam a neten, a mért adatok alapján kiszámítja a terhesség pontos korát.
Nézzétek meg

http://www.kismamablog.hu/egyeb/kiszamolo.html

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!
Ha nem gond én is csatlakoznék hozzátok.Decemberben leszek 23 és január 14született életünk nagy szerelme.
Jahn Ferencbe szültem fogadott orvosnál és szülésznőnél.Nem bántam meg.Örülök hogy lett egy ilyen topik.

Kép
bildikó
 
 


Sziasztok!

Én 25 éves leszek a nyáron,csatlakozhatok?Vagy már túl koros vagyok ide?? :lol: :lol:
Első babát tervezzük,tavaly össze is jött elsőre,de nem maradt meg :( 3 hónapja újra próbálkozunk,remélem hamarosan összejön!Én is mindig úgy gondoltam h fiatalon szeretnék szülni,de lassan eljár felettem az idő :wink: :lol: Igyekszem visszaolvasni....

annus11
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Gratulálok a már babásoknak, és egy kalappal a most próbálkozóknak!
Húhh hogy bírjátok ezt a meleget? na meg a hőmérséklet ingadozást? Nekem nagyon pocsék napjaim vannak, de az örömhír, megcsináltam a vizsgákat, szóval innentől nincs több suli :D Tetőtérben vizsgáztattak, de szerencsére nem szültem meg :) ugyan Krisz végig ki akart törni a hasfalamon keresztül, de mindketten hősiesen helyt álltunk.
Többiek??? Vizsgaügyben??? Egyéb???

Kép

Kép
pindimano
 
 


Üdv az újaknak!

bildikó: Én is a Jahn Ferencben készülök szülni decemberben. Ki volt a fogadott szülésznőd? Nekem még nincs.. :( Nem is ismerem őket. Nincs alapja annak hogy választani tudjak.

pindi: Holnap valószínűségszámítás vizsga reggel 9-től, holnap után délután programozás szigorlat. :D No én így állok.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Látom még ti is tanultok,hát én is!
Valószínűségszámítás nekem is volt,szerencsére meglett!!!Még 2 vizsgám van,a 3.ra esély sincs feljelentkezni....mert sosincs hely :twisted:
Ti nappalin nyomjátok?Vagy levelező?

annus11
 
 


Aida, jesszusom, a hétre tiéd minden drukkom! :) hajrá hajrá, tuti menni fog. a programozásért meg külön kalap emelés, nekem ez egy mumus gyenge pontom :)
Nem úgy volt, hogy a Flórba szülsz??? vagy rosszul emléxem, vagy lemaradtam vmiről?
annus, mit tanulsz?
én nappalin nyomtam (vagyis nappalisnak vettek fel, de az órák heti két alkalommal du. 5-től 8-ig voltak), de a mai naptól vége a két évemnek :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Én is nappalis vagyok mérnök informatika szakon. Munka mellett csinálom, nincs olyan sok órám. Köszi a drukkokat, remélem menni fog.

pindi: Én kérek elnézést, teljesen benéztem. Nem a Jahn Ferencben szülök, nem tudom miért kevertem a Flór Ferenccel. :D Főleg már csak azért sem értem, mert pár hete amikor vérzésem volt a Jahn Ferencbe mentünk ügyeletre és egy cseppet sem voltam megelégedve, se a kórház, se a kivizsgálás színvonalával. Szóval bildikó, kérésem alaptalan, nem Jahn Ferences vagyok, bocsi. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ja a programozáshoz meg annyit, hogy programozóként dolgozom. Mindig is imádtam csinálni, remélem menni fog a szigorlat. :) Bár ez nagyon elmélet.. nem sok köze van a gyakorlathoz. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Én közlekedésmérnöknek tanulok....eddig dolgoztam szlu mellett,de lassan 1 éva már nem...kevés maradt a sulira.Nálunk elég sok kötelező gyakorlat meg labor van,szóval muszáj bejárnom néha :wink:

Aida!
A programozás elött én is meghajolok....próbálták belémverni...nem is egy tanár,de vhogy nem az én világom!

Tavaly nővérem a Jahn Ferencbe szült.Sajna elég sokan voltak,de másra nem hallottam h panaszkodott volna.Sajna a baba megnézése is 2 másodpercig tartott,sorba kellett állni és akkor előhozták....ez is annak a következménye h sokan szültek,kevés nővér volt :roll:
Én meg valószínű a SOTE II.re megyek majd,a dokim ott dolgozik.De műszeres befejezésem a Szent Istvánban volt,illetve uhra jártam még a Schöf Méreibe is...Most ennél az egynél próbálok megmaradni :wink:
És mivel kb 5 perc séta a kórház,így simán besétálhatok 2 fájás között :wink: :lol: :lol:

Pindi!

Látom hamarosan eljön a te időd!!!Hogy bírod?Nagyon nagy már a pocakod?

annus11
 
 


Sziasztok!

Aida, szerintem a Ferencek tévesztettek meg :) Már megijedtem, hogy nem kell elmondanom a tapasztalataimat :) amúgy két hét múlva megyek ctg-re :)
Nálunk már van egy programozó a családban, én inkább hardveres vagyok :) meg hálózatos. Szóval ezért maradtam a rendszerinfonál, és tegnap nagyon örültem, hogy "csak" matekot húztam a szóbelin :D Szóval tényleg minden tiszteletem!
Annus! A Jahn Ferencben nincs roaming-in? sorba kellett állni, hogy lássák a babust? Hát nem semmi.
Na ez a besétálás aranyos :D De szerintem azért szervezz be egy kisérőt :D
Alapjában véve nincs nagy hasam, ahhoz képest, hogy már a 8. hónapban vagyok, sokan nem is nézik ki belőlem, hogy már itt tartok. 98-as pocikörfogatom van, másnak ilyenkor már bőven száz fölött van.
Megvallom őszintén, már elég nehézkes minden nap, nagyon meleg van, fáj a hátam, nem bírok sokáig se ülni, se állni. De ez már a finish, és eddig sem voltam panaszmentes :) Jó a babával hálisten nem volt semmi gond, csak nekem jött ki minden "mellékhatás" :)

Ja még a kórházakról annyit, hogy UH-n én is a Schöpf Mereiben voltam kétszer is 4D-n. :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


SZiasztok. én 24 éves vagyok és 20 hetes terhes
timirosicka
Külföld
 
 


Szia Timi!

Üdv itt közöttünk. Gratulálok a babához. Tudjátok már a nemét, vagy szeretnétek meglepődni?
Csinálj vonalzót :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Szia pindimano

Köszi szépen. Sajnos még nem tudjuk a nemét. tegnap voltunk a férjemmel ultrahangon, de pont a köldökzsinórral takarta el magát. majd talán legközelebb megtudjuk.
hogy tudok vonalzót csinálni és felrakni?
timirosicka
Külföld
 
 


Mi is hasonlóan jártunk a fiammal :D csak mi a párommal a 21. héten mentünk el UH-ra, a következőn viszont premier plán megmutatta, hogy mije van :D és kisfiút vagy kislányt szeretnétek?

Vonalzó: Rákattintasz akármelyikünk vonalzójára, akié tetszik, ez a kattintás átvisz egy olyan oldalra, ahol tudsz magadnak szerkeszteni egy olyat ami a sajátod lesz. Mikor a szerkesztés végéhez érsz, van egy url-lel kezdődő sor, azt bemásolod a profilodban az aláírás részhez.
Remélem érthetően írtam le, bocsika, ha nem, szólj, és megpróbálom értelmesen leírni. (tök kóma vagyok az idő miatt)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Üdv Timi! Grat a babócához!
No ma megvolt a valószínűségszámítás és statisztika vizsgám. Sikerült, 3-as lett. Ahogy belenézegettem a programozás tételekbe, az elég necces lesz holnap.. :( A gyakorlatot imádom meg tudom is, de ez.. ennek ahhoz semmi köze. :( Na majd lesz vmi.. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida, ügyi vagy, gratu!
Holnap is legalább így fog menni! Drukk!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Inkább kislányt. föleg a férjem.
igen, érthetően elmagyaráztad. ki is próbálom.
jó neked, te már lassan a végéhez érsz és már a pici neve is megvan.régóta kiválasztottátok már?
timirosicka
Külföld
 
 


Őszintén szólva, nekünk a fiú név mumus volt :D a lánynév egyből megvolt, a fiú kb egy hónapja tisztult le, és az is úgy, hogy két keresztneve lesz, mert nem tudtunk megegyezni :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hát én ehhez tök hülye vagyok. megcsináltam a vonalzót, sikerült is csak nem találtam meg a helyet, ahova be kell másolni
timirosicka
Külföld
 
 


pindimano segits légyszi
timirosicka
Külföld
 
 


szia aida.
köszi a gratulációt, én is neked.
timirosicka
Külföld
 
 


Timi!

Felül a segédleteknél legördíted a menüt,és ott találod a profilt!Na oda kell bemásolni azt a kódot,azon belül az aláíráshoz.Azt nézdd meg h be legyen pipálva hogy csatolja is az aláírást!!


Aida!

Gratula!!!Én is úgy utálom ezeket a tételeket...a gyakorlat az nekem is megy,de ha pl matek tételeket kell bemagolni...attól falnak megyek! :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Timi, látom Annus már segített neked :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Köszi nektek

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


de miért a kódot irta ki?????????????????

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Azt a sort kéne kimásolni, ami url-lel kezdődik.

Kép

Kép
pindimano
 
 


jaj de jó, végre sikerült!!!!!!!!
Köszi szépen a segitségeket, nagyon aranyossak vagytok.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi! Nagyon szívesen!!! Máskor is :)

Dejó Törpe :D Mi is Törpézzük Krisztiánt :) Mi Timik már csak tartsunk össze :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


te is timi vagy?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Bizzony :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Timi vagy? :oops: ez nekem is új! Üdvözlet Timinek, Annusnak, Ildinek, Babének és bocs ha vkit kihagytam, de úgy látszik elégé lemaradtam :oops: :P Babe, még versenybe szállhatunk a legifjabb címéért! Mikor születtél? :)
ÁÁ vizsgák... Bár én csak érettségizek, de matekból emelten, uh a valószínűségszámítással nekem is van kapcsolatom, ha nem is túl rózsás... Eléggé paráztam, nehogy szóbelin azt húzzam... :P de mostmár csak a közép szóbelik vannak hátra.. Hallelujah...
Holnap vérvétel :? Ez lesz az első... Rem nem lesz olyan rossz ... :oops: :oops:
Na most megyek, Aida, neked sok sikert! :wink:
Többiek meg vigyázzatok magatokra! cupp

KépKép
KépKép
eckó
 
 


eckó! Egy kalappal a vizsgák további részéhez!
Első vérvételed??? az komoly, nekem a 12. héten volt, a 16-on már az AFP-t vették le. Mondjuk itt nálunk elég sok labor van, mert nem csapják össze szinte semmivel, úgy értem a vérvizsgálat is külön megy, a 3 nagy labor, az afp, szóval minden külön. Lehet nálatok egyberakják! Nyugi nem lesz rossz, előre vesznek, mert kismami vagy!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Első vérvétel???Nálam az 5.héten megcsinálták anno :shock:

Eckó!
Szolnoki vagy?Mert én is!!!Csak már Pesten élek pár éve!Melyik suliba jársz?Én a Verseghybe jártam :wink:

Én inkáb a legöregebb címre pályázhatok ebben a topicban,de furi :lol: Máshol meg a fiatalabbak közé tartozom :wink:

Még a vérvétel,engem nem vettek előre...és más kismamik is kiállták a sort....de semmi extra.Pici szúnyogcsípés az egész.Ne nézz oda és észre sem veszed majd!!!!

annus11
 
 


Sziasztok Lányok!

na én is jól lemaradtam! :lol: de én mostanában mindennel annyira el vagyok csúszva!mindent egyszerre akarok, mert szorít az idő,de nem sikerül semmi! :( nem sikerültek a vizsgáim, az esküvői meghívók még a nyomdában stb... Kicsit ki vagyok bukva! :(
na de ne haragudjatok,h hirtelen berobbantam ide a problémáimmal! :oops:

Üdv az újaknak!:D
és nagy-nagy GRATULA a sikeres vizsgákhoz! :wink:
Tisztára el is szégyelltem magam!Itt szinte mindenki reálos,műszakis,ami sztem nagyon kemény!nekem meg csak be kéne seggelnem ezt a hülye jogot és még ez sem megy!de most annyira nem ezen jár az eszem! :lol: ...

Eszti,én sem értem,h miért most küldenek vérvételre? :? aztán egy hét múlva meg mehetsz újra,h az afp-hez is levegyék vagy mi???de ha mész jövőhéten is akkor mehetnénk együtt,mert nekem is mennem kell csüt. vagy péntek a cukros vérvételre! :wink: amúgy pont emiatt nem tudok menni terhesgondozásra jövő hétfőn! :(
ti hogy álltok az esküvővel?:D
Vendég
 


Inez!

Te is szolnoki?Komolyan kezdem otthon érezni magamat :lol: Nekünk tavaly vot Szolnokon az esküvőnk,szupi volt minden!
Vannak fenn képeink is:www.amilapunk.extra.hu vagy http://www.weddings.hu/blog/annus11/

Kihez jártok dokihoz?Nekem is van otthon egy dokim,de újat kellett itt keresnem...elég nehezen találtam rá a megfelelőre!

annus11
 
 


Sziasztok.megint itt vagyok. elolvastam az elözö oldalakat, hogy jobban megismerjelek benneteket. én is feldobom a Törpe UH képét, itt a 12.hétben voltam. sajnos azóta többet nem tudtam beszerezni, mert a kórházunk elég szegény, vagy papir nincs vagy a gép akar kipurcanni.
Kép ultrahang 12.hét

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Annus,megnéztem a képeket!nagyon arik!nagyon szép menyasszony voltál!:D és látom neked is ott a tetkó!nekem is ott virít egy szivecske!:D

nekem Georgievics János a dokim!Neked??
Vendég
 


Sziasztok!

Na most szállt el minden... (tök jó, levizsgázom itt, aztán most kezdek el bénázni :D )
Szóval!

Timi, husi a kis Törpe! Reméljük kapsz majd még képet. Nálunk pl még a kórházban sem adnak képet, mondjuk nincs is fogadott orvosom. Szóval mi így rákényszerültünk a 4D-s megoldásra.
Annus én is megnéztem a képeket! Basszus tényleg nagyon szép menyasszony voltál! Szép volt az a ruci is. Utólag is gratulálok, és sok boldogságot nektek! Én nem leszek ilyen cép, kb egy bálnára fogok hasonlítani, de ugye nekünk a lagzi el van tolva későbbre. Legalább a gyűrűk szépek lesznek. Mindjárt rakok fel képet, ha megengeditek, asszem itt még nem mutiztam.
Inez! Sajnálom, hogy nem sikerültek a vizsgáid. De ne becsüld le magad, mert nekem pl a jog bemagolás nem ment annó, pedig csak gazdasági jog volt.
Remélem esküvővel meg minden rendeződik, a fő, hogy ne idegeskedj! ;)
Kép Ez a karikagyűrűnk
Kép Ez pedig a kisérőgyűrűm

Kép

Kép
pindimano
 
 


szia pindimano. köszi.
nekem sincs fogadott orvosom.a sima nögyógyászom küldött oda ultrahangra, mert ő a főorvos a kórházban. amúgy fizetni kell a képért mert ez sincs ingyen.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: