Új privát üzeneted érkezett!

Manósziget!

Amnio: Balázzsal 34 voltam, Fannival 37 éves és nem vállaltam be, volt több 4d-s uhu, meg kombinált teszt. Ami amúgy nem mutat semmit, mert csak százalékosítja az esélyt, de konkrétumot nem mond. Akkor kb.25 ezer volt, most (még)ingyen van itt Fehérváron mindenkinek. Sokan nem élnek vele, de ha egyszer ingyen van, nem értem....csak egy vérvétel az egész, és azért jobb, mint a semmi. Nem csak az öreget szülnek beteg babákat, bár azárt nyilvánvalóan nő a kockázat. Szóval én biztos bevállalnám. M
Nekem viszont muszáj az amnio, már nem merek kockáztatni, igaz félek a vetéléstől, de egy beteg babától még inkább. Bocs, ha ezzel megsértek valakit, mindenkinek szívügye, de én így gondolom.Utána is van annyi izgulnivaló, közhely, de tényleg legfontosabb az egészség.

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Tegnap este voltam uhu-n... a doki azt mondta, hogy szép terhesség... a papírra azt írta, hogy "6 hét 17mm szíkhólyag"... látni sajna nem láttam semmit... mert megmondom őszintén amikor azt mondta, hogy minden rendben és lehet menni felöltözni... én olyan boldog voltam, hogy elhúztam az öltözőbe... Amikor már a rendelőn kívül voltam akkor esett le, hogy nem is láttam... :( de sebaj... majd legközelebb.... :) Ami február 12-én lesz....
Mondta az orvos, hogy keressem fel a védőnőt ezzel a papírral... ok... Képzeljétek ma felhívtam a védőnőt... mert nálunk a szomszéd községben is ő van... és hozzánk nagyon ritkán jár... hogy mikor tudnánk találkozni... Erre ő 50szer elmondta, hogy 4 napig nem lesz, mert szabin lesz... lesz helyettesítője... de hozzá ne menjek... inkább ad egy 29-ei időpontot... Mondtam ok. Erre ő... megkérdezte, hogy hány hetes vagyok? Mondtam, hogy 6... Erre azt mondta, hogy "akkor jó is a 29-e.. mert addigra kiderül, hogy elvetélsz-e..." Teljesen ledöbbentem a fogalmazásán... a taplóságán... stb... Oké tudom, hogy benne van a pakliban... nade akkor is... milyen duma ez már???? Azóta már körbe kérdeztem, hogy nem e lehet mást választani... de sajna nem... :(
Én már előre látom, hogy ez alatt a pár hónap alatt én megfojtom ezt a nőt ha így fog velem beszélni....

Na mindegy... bocs lányok a hosszúságért... de ez most úgy kijött belőlem... olyan szomorú vagyok... :(
vikiviktor
 
 


Család
A nagyszülők tudják. Az ő anyagi segítségükkel vettük meg a lombikhoz való injekciókat.
És a munkahelyemen tudják... A kolléganőim nagyon drukkoltak nekem... :lol:

Védőnő
Én majd akkor megyek, ha a Kaáliból kidobnak.

Amniocentesis
Én biztos, hogy fogok beszélni szuper genetikus doktornővel. Ha ő javasolja, akkor megcsináltatom, pedig én még fiatal vagyok... beteg babát nem szeretnék... :cry:
És nagyon sok emberről tudok, hogy megcsinálták neki az Ac-t és nem volt gond utána, nem vetélt el...
Vendég
 

 
 

Vivi!
Hát tényleg szemét ez a védőnő, de nem is fogalkozz vele! :evil:

Manósziget!
Remélem elmúlt barna. Nekem az uh után volt másnap, de valószínű attól volt, mert azóta sem fordult elő! :wink:

Én 4D uh-ra megyek a 12. héten, állítólag a kombinált teszt ikreknél sokat nem mutat. És amúgy is fiatal vagyok. :lol:

Védőnő: a 12. hétig nekem Tapolcára kell járnom a meddősségibe, utána engednek el csak saját dokihoz + védőnőhöz!

KépKép
zsófikukac
 
 


Manósziget!

Kukkants vissza régebbi hozzászólásaimra,mert mikor kérted,szinte elsőként írtam meg neked az adtaimat.
:D

Kép
bodrien
 
 


Vikiviktor!

Védőnő: Ha nem lehet mást választani, te is legyél vele olyan, amilyen ő veled. Hallgasd meg, mit mond, aztán csinálj úgy, ahogy jónak látod. Biztos van más is, akitől tanácsot kérhetsz, szerintem majd mi is segítünk, amiben tudunk!
Azért ez nagyon bunkó beszólás volt a részéről...

Kép
arvaerika
 
 


Bodrien, te meg is vagy. Nem tőled kértem, hanem Mókától! Nézd csak meg! ;)
Tőled kérdeztem, hogy voltál-e már uh-n...

Mivel akkor akarok listát dobni, ha már mindenki volt egyszer legalább uhu-n.

Vikiviktor!
No comment a védőnőre. Hogy lehet valaki ekkora bunkó? :twisted: Pont nekik az lenne a feladatuk, hogy mindenben melletted álljanak.
Az enyém szerencsére tök ari. Nem is jön sűrűn, egész idő alatt talán 3x ha itt volt, de az untig elég is. Remélem ezt a jó szokását most is megtartja.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manósziget
a kiskönyv tényleg fehér és azért mert elfogyott a pénz. Aki még másmilyet kap, az még raktáron van. :( :D Spórol az eü, a sima fehér olcsóbb.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre,szépen gyarapodik a csapatotok! Jó is kicsit nosztalgiázni!
A fehér kiskönyv olya megfontolásból készült,hogy ne legyen benne reklám! Értelmét nem látom,főleg,hogy ezzel egyidőbenszínessé és reklámoktól dagadóvá váltak a gyermekegészségügyi kiskönyvek... de ez jellemző is az ország vezetőségére! :lol:

Tapló védőnők mindig is voltak! De ilyet mondani! nagyon durva!

Hányósoknak kitartást,én aztán igazán átérzem a helyzeteteket! Legutóbb a 17. hét végéig hánytam,napi 8-12 alkalommal.
Vigyázzatok magatokra és a picikre! időnként azért benézek hozzátok!

Márti
borossné becz márta
 
 


Tegnap voltam az első uh-n, és van egy babánk! Igaz szívhang még nem volt ( 5+6)! Legközelebb febr.4-én kell menni! Akkor kapunk elbocsátást az intézetből, ha minden oké!
És nekem is van egy hatalmas sárgatestem, amire azt mondta a doki hogy ha lehet kímélő életmódba fogjak.

Hát én a korom miatt nem valószínű hogy fogok menni amniora ,ha minden oké.

Védőnő :evil: , nem tudom miért nem lehet ezt a hivatást szívvel-lélekkel csinálni! :roll:

Kép
kata05
 
 


Én se a korom miatt aggódom, hanem az ICSI miatt...
Vendég
 


Délelőtt voltunk az egyik bababoltban. Apa mindjárt meg is állapította, hogy a bevásárlás előtt bankot kell rabolni :cry: :cry: :cry: :cry: :evil:
Vendég
 


Manósziget!

Elbaltáztam,azt akartam írni,hogy már írtam az uh-ról pár hozzászólással előrébb,nézd csak meg.
De ne írd be azt a táblába,mert holnap megyek szívhangra és az legyen majd a mérvadó.ok? :D köszi
Ma itt járt róka koma,már annyira szédültem,hogy muszáj volt kidobnom a reggelit,mindjárt meg is könnyebbültem. :lol:

Kép
bodrien
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy csatlakoznék hozzátok,mint sereghajtó.15-én teszteltem először,azóta minden nap, és természetesen erősödik a csíkom,de még csak ma kellene nem megjönnie.Szóval ha a mai nap "gond" nélkül elmúlik, akkor jönnék hozzátok gyakrabban.
vedresandi
 
 


Jó reggelt!

Ezt ismeritek?
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

Andi
Drukkolok, hogy csatlakozhass!

Olyan rosszat álmodtam :cry: :evil: Elvetéltem.
Mikor felébredtem, minden porcikám remegett :cry:
Lehet, hogy elmegyek egy UH-ra :oops:
Vendég
 


Mabe, nagyon tetszik,amit belinkeltél, én nem ismertem! Én is szoktam ilyet álmodni, olvastam egy kismama könyvben hogy ilyenkor az ember azt álmodja meg amitől fél.
Én azt hittem hogy sima lombikotok volt, miért kellett ICSI, persze csak ha publikus?

Andi, üdv és gratula itt is!!! Miért lenne gond a mai nappal, hisz gyönyörűek a tesztjeid! Mikorra számoltad a szülés időpontját?

Többiek?

Kép
kata05
 
 


Kata, szeptember 28-ra.
vedresandi
 
 


Látom sétálnak a csibéid tegnap álltak. Tüneteid vannak már?

Kép
kata05
 
 


Voltunk UH-n. Bocika nőtt és dobog a szíve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mabe!


:lol: :lol: :lol:

Kép
arvaerika
 
 


mi az az ICSI?

Kép
Kép
tengdi
 
 


Kata
Nem bízták a véletlenre :oops: :wink:

Tengdi
ICSI... mikor a spermiumot beinjekciózzák a petesejtbe...
Vendég
 


Mabe, gratula! A lényeg hogy sikerült!

Kép
kata05
 
 


Vedresandi!

Üdv köztünk!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni :lol: Már van itt pár ismerős :lol:

Nekünk is lombikbabánk lesz, első bébi :D ugyanott "készült", ahol Zsófi ikrei 8)

Csütörtökön voltunk UH-n, Babuci akkor 6,5 mm-es volt és már hallottuk a szívdobogását is :lol: megható pillanat!!! :lol:

Én is küldenék adatokat:
Név: Szezso
Szülinap: 10.09.
Kiírt időpont: 2009.09.08.
Lakhely: Szombathely
Kórház: Markusovszky

Láttam volt szó vitaminokról, én is Hipp Natal-t iszom, eddig semmi gondom vele :-D hacsak annyi nem, hogy az egyik üveg tartalmának felét a múltkor a konyhapultra döntöttem :oops:

Majd igyekszem belerázódni a társalgásba :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi
Mi a helyzet? :roll: :wink:
Vendég
 


Sziasztok,köszönöm a fogadtatást!

Számomra is van már néhány kedves régi ismerős :wink:

Maradok,eddig úgy néz ki.Elég erősek a tesztjeim,megpróbálok nem aggódni:
Kép

Dokihoz még korai lenne menni,mert elvileg ma vagyok 3+6 :oops: Szerda,csütörtök körül felhívom,és majd mondja mikor menjek.

Ha nem baj,adok adatokat:
Név: V.Andi
Szülinap: 06.16.
Kiírt időpont: 2009.09.28.
Lakhely: Budapest
Kórház: Uzsoki

Megpróbálok visszaolvasni,és behozni a lemaradást! 8)
vedresandi
 
 


Andi: szépek a tesztjeid :-D 1 hét múlva már lehet látni szépen a petezsákot :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezso írta:Andi: szépek a tesztjeid :-D 1 hét múlva már lehet látni szépen a petezsákot :-)


Húúúú, komolyan???!!! :shock: Na,akkor remélem dokikám tudja a dolgát.

A fiam olyan rég volt már (az őskorban,mert 15 éves lesz), hogy néha úgy érzem magam,mint egy eslő bálos :lol:
vedresandi
 
 


Andi!
Gyönyörűek a tesztjeid! :lol: :wink: Szerintem is várj egy-másfél hetet. Nekem december 5. volt a beülti és csak 30-án láttuk a petezsákokat. Voltunk 23-án is uhun, de akkor még nem látszott, csak a vastag mnyh.

Ja és képzeld apukám szept. 28-án született. :lol:

Szezso!
Üdv itt! :lol:

Mabe!
Elsőre ICSI? Én is meglepődtem, nekünk nem volt.

Kata!
Úgy örülök a kis Babátoknak! Febr. 5 jó messze van. :? Én addig ki se bírom. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt!

Zsófi, én nem mondtam hogy kibírom addig! :D

Név:K.Kata
Szülinap: 01.05.
Kiírt időpont: 2009.09.12.
Lakhely: Budapest
Kórház:???

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Most épp nincs ismerősöm vadonatúj babával, ezt a cikket a várandósság elején jelentkező émelygésről Nektek ajánlom, mivel hamarosan aktuális lesz többeteknél. Jó tudni, hogy van haszna ennek, mert így könnyebb átvészelni, illetve a csökkentéséhez is ad hasznos tanácsot. Jó lenne, ha minél többen tudnánk erről.

http://www.tenyek-tevhitek.hu/csaktagok ... .php?olvas


Jó babavárást!

Zsu

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Jó reggelt!

Bodrien, sajnálom hogy róka koma nálad járt. Ma már jobban vagy?

Mabe, nagyon jó ez az oldal!! Már ezer éve egyszer láttam, de akkor nem mentettem el, most megtettem. köszike érte. :D
Az álom miatt ne parázz, az teljesen normális, ha álmainkban vágyainkat vagy félelmeinket éljük meg. Biztos, hogy nincs semmi baj a picurival... Látom voltál uh-n is. Akkor már biztos megnyugodtál.
Jó ötlet, hogy beírod a következő uh. napját! :wink:

Szezso, üdv köztünk. Köszönöm az adatokat.

Kata, neked is köszike!!! Ugyanarra a napra vagyunk kiírva!! :wink:

Rólunk annyit, hogy megvagyunk. Úgy néz ki a hányinger is múlófélben (kopp-kopp), remélem el is kerül majd jó messzire.
Hétvégén konyhát meg előszobát festettünk... Érzem is ma kicsit a pocim, szurkálgat. :? Bár a doki mondta, hogy ez alapból is fájhat, mer már volt egy csaszim és szakadnak szét bent a cuccosok.

Dobok listát, nézzétek meg, hogy nem-e elírtam valamit és, ami hiányzik, azt küldjétek el. Köszike.

Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Sajna ritkán jövök, de azéert itt vagyok!

Manósziget:

Hiányzó adatok:

Lakhely: Miskolc
Kórház: ha elkészül addigra a szülészet akkor Semmelweis kórház
Szülinap: május 16.


Vedresandi:

Htalmas gratulációmat küldöm Neked és annak üfgyes kis babácskának!!!
Vigyázz magatokra!!!!!

Jelentem én holnap megyek ultrahangra, ugye 2 hete még nem volt szívhang, most már lesz, és remélem képet is kapok, és minden a legnagyobb rendben lesz a babácskámmal.
Néha szokott fájdogálni a hasan csak néhány másodpercig tart szerencsére, de azért aggaszt egy kicsit.
Ha hírtelen fordulok, vagy ha nagyon nevetek vagy hírtelen felállok akkor fordul elő.
Nektek előfördúl ilyen?

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Bodrien:
Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok Mindenki,

üdv Andinak és Szezsonak!!!

Küldöm az adatokat, hátha ez még nagyobb motiválást ad a kis fiókámak!!

Mert sajna volt a hétvégén egy kis vérzésem (de most tényleg kicsi) és egy kis barnázás...
Kaptam a dokimtól utrót, amit már írt Bodrien is, hogy szedi vetélés után...
Tényleg miért kell Neked hüvelyen át szedned???
Különben a dokim nem hisz benne, de azért felírta... ööööööööö..
akkor most én mit gondoljak segít? nem segít? segít? nem segít?! :)

Csütörtökön kell mennem hozzá, bár mondta az a jó, ha minél később néz meg..
NA de kérem, addig én teljes bizonytalanságban megőrülök :wink:

Úgyh én is kérek egy kis drukkot, h csütörtökön hallhassak szívhangot...
Őt most már télleg nem engedem el!!:)

Tehát Manósziget az adatok

Név Móka:)
Szülinap: 02.10
Kiírás:szept.15
Lakhely:Bp
Kórház: II-es sz. Klinika /de ez még változhat, mert pörög mindenfelé a dokikám:)
Első Babu

Kép

Kép
móka:)
 
 


Bodrien Boldog Szülinapot!!:)

Sz.Niki, nekem is szokott fájdogálni a hasam.. mindig csak egy pontban. de aztán (ha tudok) lefekszek pár pillanatra, s minden ok..

manósziget a szül. dátumnál lemaradt az évszámom: 1983.

Kép

Kép
móka:)
 
 


Bodrien!

Boldog szülinapot!

Móka!

Hirtelen mozdulatnál, sőt hapcinál is előfordul egy hirtelen fájdalom, ne aggódj. Utrót én is dugdosom, van, aki hisz benne, valamelyik doki nem :?

Sz.niki!

Már csak egy nap és láthatod a bébidet :D

Kép
arvaerika
 
 


Bodrien! Köszi a táblát! :-) beírhatod hozzám, hogy 1977 8)
És tényleg, boldog szülinapot!!!! Én a legközelebbi szülinapom már családi körben ünneplem :-D

Niki, Erika : nekem is tüsszentésnél szokott ilyen lenni, belenyilall, aztán elmúlik…de azért mindig megijedek :oops:

Niki: drukk az UH-hoz! :-D

Móka: én is szedek Utrot, napi 3x3-at hüvelyen keresztül. Nekem azért kell, mert fagyasztott embriót ültettek be, és ebben a ciklusban nem volt peteérésem. Szóval tuti, hogy nem hatástalan. Szájon át szedésnél több lehet a mellékhatás (szédülés pl.), ha nem bírod majd úgy, adagolhatod az oral Utro-t is hüvelyen keresztül. (A két fajta Utrogestan- oral és hüvelyi- különben ua., csak a hüvelyiben van mogyoróolaj, meg glicerin, ilyesmik.)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Bodrien! Isten éltessen sokáig!!

Móka: Drukk a csütörtöki szívhanghoz!
vedresandi
 
 


Bodriennek nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok,

jo, hogy ilyen sokan irtok.

sz.niki: eredetileg én is miskolci vagyok. és val.szinuleg egy napra leszunk kiirva, bar még engem nem latott orvos. Hova jartal kozépsuliba és hany éves vagy?

vikiviktor:
az ilyen bunko védonokkel nem kell foglalkozni. minden szakmaban vannak palyatévesztettek. A kisebbik fiam ovonoje szerintem példaul utalja a gyerekeket.... és nem tudunk vele mit kezdeni...

Minden izgulos kismamanak irom, hogy gondoljatok inkabb a pozitiv dolgokra. Nem kell az ordogot a falra festeni!! csak nyugi!

az adataim:
75.04.30
kiiras: 2009.szept.1.
korhaz: Clinique de Val d'Ouest
Maté: 2002.06.19
Alex: 2004.01.03

nekem mostanaban a munkahelyemen vannak gondok, pedig még nem is tajékoztattam oket a jo hirrol. Biztos nagyon ki lesznek tole. Most egy kis lelki szivatas megy itt mas miatt (at akartam menni félmunkaidobe, mar honpok ota, decemberben nagy nehezen megegyeztunk, most pedig kezdodik az egész elolrol...) Nagyon tele van veluk a hocipom.

A csaladban még mi nem mondtuk senkinek, hogy utban van a 3. mert eloszor a gyerekeknek szeretném elmondani, de csak akkor, amikor mar van valami jol lathato UH kép, azaz februarban. Bar lehet, hogy addig észre veszik. A kisebbik fiam éppen a multkor kérdezte ujra, mikor fog mar végre kisbaba noni a hasamban? szerintem mar érzik a dolgot...

bocs, hogy hianyoznak a magyar ékezetek, de remélem igy is olvashato..

ja és még a bogyok. én nem szedek és az elozo terhességeknél sem szedtem semmilyen bogyot, csak ha valami hianyzott atmenetileg (mg, vas,) ja és az elején persze folsavat. Nekem mindig azt mondtak, hogy az elevit és hasonlo bogyoktol tul nagyra nonek a babak. Az egyik baratnom 3.nak 4900 gr babat szult, de megszulte! Elevitet szedett. szerintem aki kiegyensulyozottan eszik és mindig azt, amit megkivan, annak nem lehet hianya semmibol...

vigyazzatok magatokra és fel a fejjel, nem sokara vége lesz a hanyingeres idoszaknak. szerencsére nekem mar elmult! viszont néha olyan faradt vagyok, hogy egyszeruen semmit nem tudok csinalni. A haz mar a feje tetején all.


S.Orsi
s.orsi
 
 


Bodrien Boldog Szülinapot!!

Manósziget, 1982-ben születtem. Jé, tényleg ugyanarra a napra vagyunk kiírva! :D

Szúrkálás természetes a dokim mondta, a méh növekedése miatt van. Nekem sokat van egy nap! Hol egyik oldalon, hol a másik oldalon!

Kép
kata05
 
 


Lányok!

Fent vagytok az iwiw-en? VAgy még korai egymást így megismerni?
Engem a nevem és lakcímem alapján könnyen megtaláltok!

Erika

Kép
arvaerika
 
 


Erika,

már meg is vagy! :wink: Nagyon szép kis családod van. Viki már kész hölgy. Látom ti sem vagytok azok az otthonülős fajta. :D Nemtom idén nagy pocakkal majd hogy megy a kirándulás.

Én olyan mérges vagyok! :twisted: 1 órája lefeküdtem, hogy alszom egy kicsit.... mert há valljuk be én is tudnék egész nap. De csak olyenkor lehet, mikor Míra alszik. Erre talán feküdtem 20 percet, mikor a felettünk lakó el kezdett kopácsolni!!!! :twisted: :twisted: Még szerencse, hogy Mírának jó alvókája van és húzza a lóbőrt.
Na, mindegy, legalább bepácoltam a gyrosnak való husit.

Jaa, és én nem vagyok egy édesszájú, de ha minden nap nem ehetnék most, akkor meg is halnék sztem. :oops: Mírával az elején a kaukázusi kefir - sajtos pogi duettre voltam rákattanva. Hmmmm....

További szép napot nektek,
Betty

Kép Kép
manósziget
 
 


Drága Kismamik!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szülinapi köszöntést,olyan jól esett!
Hát el sem hiszitek de tegnap sikerült megkapnom életem legszebb ajándékát,kicsi babám szívhangját láthattam,hallhattam.
Hát csajok ennél felemelőbb érzés aligha van,sírtam mint a záporeső.Mindenkinek ezt a csodás pillanatot kívánom mielőbb!
Szezso!
A táblát nem én csináltam,sajnos nem tudlak berakni,de ha manószigetet megkéred,biztosan szívesen beteszi a szül. évszámodat. :D
Manósziget!
Jó a tábla,tök szuper lesz sztem,remélem jó sokan leszünk és mindenki marad a 40+0-ig. :P
Ma már jobban vagyok,de nagyon hányingerem van többször is,persze nem nyavajgok,erre vágytam már rég és nagyon nem bánom ám!
Móka!
Az utrót a vetélések miatt kell szednem igen,azért hüvelyit mert az jobban használ állítólag,egyből és ott fejti ki hatását és persze nem roncsolja a májikákat,amire remélhetőleg a későbbiekben még szükségünk lehet.
Azt hiszem minden lombikos kismami is ilyet szed,legalábbis nekem ezt kellett volna ha marad a lombik és a barinőm,aki ikrekkel terhes lombikos,neki is kizárólag csak ezt engedte a doki bácsija.
Kérdeztem én is,hogy lehetne-e néha orált bevenni és nem volt elragadtatva a nőgyógyászom,tehát biztosan van benne némi igazság.
Persze azért az orál is épp úgy használ,sőt jóval kényelmesebb is,ez a hüvelyi cucc horror.
Szép estét mindenkinek!

Kép
bodrien
 
 


Hú de ciki,a "nyavajgok"-at sikerült pontos "jé"-vel írnom.Na helyesírásból 0.
Tehát nyavalygok.
bocsi :oops:

Kép
bodrien
 
 


Bodrien!

Örülök a jó hírnek, ugye most ez a legszebb hang a világon?

Manósziget!

Köszi a bókokat, igen sokat megyünk, nem ülünk otthon....szerintem pocakkal is megyünk majd, ha bírom...
Fanni 3 hónapos volt, amikor Ausztiába mentünk nyaralni. Még hegyet is másztam vele kenguruban..egyébként minél kisebb egy bébi, annál könnyebb vele ilyen utakon. Most már sokkal nyügisebb egy hosszabb autóút.
Kopácsolás: :cry: a panel előnyei :?

Kép
arvaerika
 
 


Manószigat!

Most néztem a képeidet, nagyon csini vagy, na és Míra!!!!
Jó ilyen szép családot látni!!!!

Kép
arvaerika
 
 


Erika,

szerencsére nem panel.. tégla... mondjuk ez se sokkal jobb. De már bízok benne nem sokáig kell a szomszédokat hallgatni. Áruljuk a lakást, építkezni fogunk. A telek már megvan, már "csak" a lakásnak kellene elkelnie. És hááát, ebben a gazdasági helyzetben... nem tudom mennyi reményünk van.

Azt már én is megtapasztaltam, ahogy nő a Míra, úgy lesz egyre macerásabb az utazás. Bár aránylag jól viseli, azért egy hosszabb útra fel kell pakolni rendesen játékból. :D

Köszike, igaz nem épp friss képek vannak fent. Nem nagyon szoktam ezt frissítgetni, mivel van egy saját galériánk... azt nézik a nagyik mindig.

Az előbb lenyomtan egy kefírt egy kis stanglival. most olyan hányingerem lett. Fáj a gyomrom is... remélem nem fog kijönni. :?

Kép Kép
manósziget
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: