Új privát üzeneted érkezett!

Hello-hello!

Boni...nem semmi napjaitok voltak :(

Kri: ezek a fogak :D nálunk párosával érkeznek, már 4 van :lol:

Poppy: hát...ezek a törvények, lassan én is belátom, hogy nem szabad halasztani, mert csak rosszabb lesz :( hol tudok utánanézni ezeknek???? :shock: :shock: :shock: Múltkor írtad, hogy júl. 1-ig, azt hol találom????
Köszi előre is.

Danyuci :D
danyuci
 
 


sziasztok,

mindenkinél fogzás?nekünk is kibújt újabb2.van már kb. 8 összesen.
Most akkor júl1-ig kéne foganni a kistesónak, hogy még 3 év legyen?mi pont júliusban terveztük volna, de akkor előbb el kéne kezdeni tényleg.. :D
most nincs időm rendesen írni, mert szerelők vannak nálunk, de azért dobok Boldiról friss képet. Kép füvet nyírok Kép furulyázok Kép a tortám Kép hinta

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti: Tünemény egy kispasi! :P :P

A július elseje mint olyan, most nem hangzott el, a hírekben is az volt, hogy "várhatóan" 2010-től lesz 1+1 éves a gyed/gyes. Ezért írtam, hogy halasztani nem érdemes.

A júli 1-et az rtlhirek.hu-n találtam, de még a régi miniszter szájából, szóval az nem számít, sztem el is lehet felejteni.

:roll: :roll:

Én meg várom a doktornőt, Rékámnak megy a hasa és lázas. :(
Vendég
 

 
 

Sziasztok! Én is ide tartoznék, de én úgy vagyok, hogy már most akarom és nagyon rajta vagyunk az ügyön - talán ez is a baj...

Poppy, ezt hogy érted:
A júli 1-et az rtlhirek.hu-n találtam, de még a régi miniszter szájából, szóval az nem számít, sztem el is lehet felejteni.

Köszi!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri:

Hali! Akkor drukk nektek!

Ezt találtam az rtlhirek.hu-n.

"Csak két évig járna a gyes és a gyed, ha a gyerek július után fogan. Ez is szerepel Bajnai Gordon programvázlatában. A miniszterelnök-jelölt tervei azokra nem vonatkoznak, akik július elseje előtt szülnek, vagy az előtt esnek teherbe.

"A törvény elfogadása után már mindenkinek ezeknek az intézkedéseknek a figyelembe vételével kell és lehet majd a döntést meghozni. Korábban vállalt gyerekre visszamenőleges hatálya az intézkedésnek nem lehet" – mondta Szűcs Erika szociális és munkaügyi miniszter.



Azóta már nem SZűcs Erika a miniszter, ha jól tudom. :oops: :oops: :oops: Azért írtam, hogy nem számít....
A miniszterelnök ugyan B. G. lett, de ő júliusról nem beszélt, 2010-t emlegette.
Vendég
 


Jó reggelt!

Boldi tényleg nagyon kis édes :P :P :P

Konkri: hello, csak ügyesen :lol:

Én tegnap azt találtam :shock: , hogy a törvény elfogadása után 300 napig születetteknek még 3 év jár és 300 nap után csak 2. Miért kell folyton változtatni mindenen????? :evil: :evil: :evil: :roll:

Szép napot mindenkinek! Danyuci :D
danyuci
 
 


Sziasztok!

Biztos fura, hogy miért írok ide, de hasonló korkülönbséggel szeretnénk a harmadik babát is, és ha sikerül, akkor 2010-ben érkezne :wink: Azért csatlakozhatok? :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hát igen jó lenne, ha valaki már konkrétan megfogalmazná mit is akarnak a gyeddel és a gyessel. Kinek mikortól meddig fog akkor járni. :evil: :evil: :evil: :evil:

Moti, nagyon cuki Boldizsár. :D :D :D

Konkri, mennek a drukkok :D :D :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panndi: Nekem nem fura, én már a szülőszobán a másodikon törtem a fejem. :lol: Üdv itt!

Danyuci: :roll: :roll: :roll: Nem tom....
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, elvileg augusztustól vagy szeptembertől mi is megpróbálkozunk a kistesóval... sok ismerőst látok, Konkri, Boni, Panndi, Mamacka, Vikci :lol: Többieknek is üdv :D
Vendég
 


Sziasztok újak! :lol:
Pandus neked külön szijja :lol:

BOldi de drága!

kis nyüszögém állandóan nyomomban majd még jövök :lol:
Vendég
 


hát, jó nagy kavarás van itt a változtatásokkal.....mostmár kezd nem is érdekelni az egész.legyen kistesó és kész, gyed ide vagy oda.
tök jó, hogy kezdünk sokan lenni. :D
poppy, Réka hogy van?mit mond a doki?
nekem hétfő óta fáj a torkom és taknyos vagyok, éjjel Boldi is fölkelt, ki kellett szívnom az orrát, remélem, ennyiben maradunk.
Konkri, miért írtad, hogy baj, hogy nagyon rajta vagytok a kistesón?nem sikerült rögtön?(kiindulva magamból, már 2 hónap után azt hittem, nem lesz gyerekünk.-)még szerencse, hogy nagyon jó nőgyógyim van. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


poppy jobbulást Rékának!!!! normafloret adsz neki?

moti neked is jobbulást!

én mán lecarom a változtatásokat! :roll:
Vendég
 


Moti,
Jobbulást!

Boni,
A vonalzók szerint egy hónap különbséggel kezdünk neki a kistesónak :wink: Ti is csak spontán?
Vendég
 


Moti jobbulást! Igen, azt gondolom, hogy nagyon rágörcsölök és ezért nem jön össze... így minden mensi egy totál padló... :(

Hi Panda! Remélem sima ügy lesz minden! :wink:

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Pandus igen, spontán, de előtte a gigaciklusomnak kell rendeződni.. eddig 3jött meg tehát volt egy 42 és egy 46 napos ciklusom... :roll: de még szopi van így ez nomális...

kokri kíváncsi lennék rá hogy csinálják a nem rágörcsölést akik maguk állítása szerint babát szeretnének és sosem görcsöltek rá.. 8) :lol: kitartás!
Vendég
 


Jaj Boniko, nagyon rendes vagy! :) és mondasz is valamit :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Görcsölés: Ha elérte az embert, irányítani nem lehet... Azért sokan nem görcsölnek rá, irigylem őket, én mindig ezen pörögtem! Mondjuk ezt meglehet úgy fordítani, ha nagyon akarod, akkor sikerülni fog! Konkri gondolj erre :wink:

Boni,
Nekem eddig csak kettő mensim volt, szintén hosszú ciklussal, de az nem is lenne baj, csak pé legyen. Most rendeltem LH teszteket, kicsit megvizsgálom magam.
Vendég
 


na én a második csapatban vagyok.. nagyon akarok tesót és lesz is!! :wink: :lol:

PAndus olvastam blogot drukkolok...
Vendég
 


Sziasztok!

Szabad csatlakozni hozzátok?
Nagyon szeretnék a 22 hónapos lánykám mellé egy kistesót, augusztus óta próbálkozunk, de nem akar összejönni, így marad a remény, h hátha... Mondjuk most kicsit nehézkes, m anyós miatt kicsit fasírtban vagyunk apával, de remélem a helyzet még helyrehozható...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

Pruci anyós monnyon le :twisted: üdv köztünk! :lol:
Vendég
 


Pruci,
Üdv :D Kislányod mennyi idő után költözött be a pocakodba? Remélem gyorsan kibékültök :wink:
Vendég
 


Húúúúúúúúúúúú...milyen sokan lettünk :lol: :lol: :lol:

Meglepődtem :shock: , micsoda forgalom van, nemrég meg haldoklott a téma... :D

Pruci: Anyós :evil: :evil: :evil:

Panndi: egyik szaladgál, másik pocakban, harmadik tervben :lol: ez nagyon tetszik nekem :lol: :lol: :lol:

Poppy: Réka? :shock:

Pandácska: üdv :D

Moti: még rendetlenkedik a torkod?

Konkri: hajráááááááá 8)

Boni: de nagyon korai vagy :shock:

Talán nem hagytam ki senkit :oops: de én még tudnék aludni ebben a borús időben.
Napsütésre vágyom 8) Danyuci :D
danyuci
 
 


Danyuci mindig 5kor kelek :lol: apáját utnak indítom, utána már nem fexem le...majd este 22kor :lol:


tényleg jó hogy egyre többen vagyunk..remélem mindenki hamar bebabásodik és már arról is csacsoghatunk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú milyen sokan lettünk. Nagyon szuper :D :D :D

Pruci, sajnálom az anyós dolgot. :evil:

Boniko, én is 5-kor kelek, de még sikerül kicsit visszaaludni
:D

Én is abba a csoportba tartozom, hogy kis tesót akarok és lesz is.
Zsombival szerencsénk volt egyből összejött. Remélem kis tesóval is hasonló képen lesz. :lol: :lol: :lol:


Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok! Köszönöm a kedves fogadtatást!

Pandácska! Volt egy vetélésem 2004-ben, és napra pontosan 2 év múlva rá fogant meg a kislányom. Az első baba fél év utánjött össze, a műtét után fél év múlva újra próbálkoztunk, m nagyon akartam egy babát, de semmi. Aztán amikor 2006-ban új osztályt kaptam, azt mondtam, h most nem lehet, majd fél év múlva, m ezt az évet végig akarom csinálni, már úgy kezdtdem a tanévet, h a pocakomban volt Petra

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Szeretném a létszámot szaporítani :D
Mi is várjuk, hogy Emci kistestvére a pocakba költözzön. Igazából nyárra terveztük, de ugye az ismert okok miatt nagyon örülnénk, ha hamarabb jönne, persze ha odafent is úgy akarják. :wink:

A változásokról ezt találtam, ha minden igaz, ezt is júli 1-től akarják bevezetni, így attól számolnák a 300 napot. Lehet számolgatni... utálom..., de muszáj, nem szeretnénk a bölcsivel ismerkedni.

A kisgyermekes családokat érintő legvitatottabb intézkedés a gyed és a gyes időtartamának lerövidítése. A gyes és a gyed időtartamát az eddigi összesen három év helyett két évre szeretnék fokozatosan csökkenteni, de ez a lépés nem a mai gyermekekre és kismamákra vonatkozik - szögezte le a miniszterelnök. Mint mondta: az alkotmányosság és az erkölcsi érzék azt követeli, hogy legyen idő a felkészülésre, így 2012 körül indulhat meg ennek végrehajtása. Az intézkedés a hatálybalépése után 300 nappal született gyermekekre és szüleikre vonatkozik majd először.

(A 2012-es dolgot nem értem. Valaki?)

Igyekszem képben lenni, és jönni ha Emci engedi.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, nagy itt a sorbanállás a kistesóért. Ha nem gond, én is csatlakoznék. Mi már egy éve próbálkozunk, de 8 hónap várakozás után egy spontán vetéléssel végződött a február. Azóta ismét rajta vagyunk a tesó-projekten. Szilárdra is 8 hónapot vártunk, közben szintén egy sp.vetéléssel. Remélem, most gyorsabban fognak zajlani az események, és hamarosan feltehetem a várandós vonalzómat.

Megpróbálom felvenni a lépést, bár Szilárd reggeltő estig kint akar lenni, és igy nehéz gép elé jutni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.24 21:52-kor.
Vendég
 


Na megint itt.Végre hazajöttünk.Nemsoká tudok majd megint sűrűbben jönni mindjárt itt az érettségi. :D
Nem igen értem én ezt az egész gyed,gyes dolgot.(bár sok minden mást sem) :? Most nem az van h munkahelyek szűnnek meg?Nekünk is bejelentették-a férjemmel egy helyen vagyunk_hogy májustól megszűnik az üzem.Hiába vagyok gyeden ha bezár a bazár.Akkor meg most minek kell ehhez hozzányúlni?Mire menjek vissza mikor egyre több a munkanélküli,ráadásul bölcsi sincs.De ha lenne is én vidéken élek,itt kevesebb a munkalehetőség de olcsóbb az élet.Pesten dolgozom és míg bejártam(3 műszakba)reggel az első vonattal indultunk 3.30-kor.Ha visszamegyek ez nem fog menni de ha lenne is munkahelyem melyik cég alkalmazna így h nem tudok időre menni?Itt meg sok a kismama de ha lenne is lehetőség 1 helyre lennén kb. 40-en(csak kismamák).Akkor nem értem a sok okos ember ezt miért nem látja át és miért egyből a gyeshez és gyedhez nyúlnak?100 más lehetőség van a spórolásra.
Ráadásul van aki azt mondja annyit vállalj amennyit fel is tudsz nevelni.Van benne v.mi de képtelen lennék lemondani a szüléshez való jogomról.Tehát lesz ami lesz én gyereket fogok vállalni! :wink:
Elég gáz h a gyerekvállalásról is mások döntsenek a szülők helyett.

De azért jó látni h növekszik a 2010-es tábor.
Amúgy ha valamit megszavaznak az egyből életbelép?Nem kell annak v.mi hivatalos bevezetés?(Nem tudom hogy van nem akarok hülyeségeket kérdezni)
Vendég
 


Kri,
Hasonló szerencsét kívánok kistesóhoz is, mert 1 hónap szuper idő :wink: Jó látni, hogy valaki ilyen jól működik!!

Pruci,
Sajnálom :( Akkor azért eddig várnod kellett pár hónapot. Remélem, ez a hónap sikert hoz, most már csak azért is, fasírt ide vagy oda :wink:

Angie,
Sajnálom a kis angyalkádat, de nagyon drukkolunk neked is!!

Atizka,
Üdv itt :wink:

Ebben a hónapban, vagy május elején, már lehetne 3 pozitív tesztünk :D (Konkri, Angie, Pruci) Remélem senkit nem hagytam ki :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

Hajrá májusi pozitív tesztek!

Angie üdv köztünk :lol:

Gitka én sem mondanék le róla! :lol:

apa itthon, így nem negyon leszek gép előtt.

PAndus küldök privit

be van gyulladbva a fülem, nagyon szenvedek

:cry:
Vendég
 


Gitka! Szerintem senki nem érti ezeket. Beszélnek itt a bölcsinyitásról, meg hogy az ovikba fiatalabb gyereket is felvesznek majd, de szerintem nagy lesz itt a káosz. Nem beszélve arról, hogy egy olyan idős gyereket, mint most a lányom, vagy a tiéd bölcsibe kéne vinni, ha történetesen a 2. év gyes lesz a maga hatalmas összegével. 1 éves gyerek? Hát még olyan pici, van aki még szopik. (Persze az más, ha valaki önként és dalolva viszi, mert vissza akar menni, nem pedig visszakényszerül. Meg kéne teremteni a lehetőségeket erre is, arra is.)

(Egyébként nem tudom emlékszel-e, de a 2008 ápl.májusi topikban már találkoztunk.)

Angie, sajnálom. De ezek szerint most ott jártok időben, ahol Szilárd is megfogant (hű, ezt furin fogalmaztam, de biztos érted). Remélem most már jönni fog a kistestvér!

Pandácska, a májusi pozitív tesztelőkhöz jó lenne csatlakoznom nekem is. :wink:

Boniko, a fülfájás tényleg vacak tud lenni. Jobbulást!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


sziasztok!
csatlakozhatok hozzatok?
terveink szerint evvegen kezdunk majd probalkozni kisteso ugyben, ha hamar osszejon, akkor meg 2010ben szuletne meg.
nekem meg nem jott meg a szules ota, igy nem tudom, hogy majd vissza el-e a ciklusom a megszokott rendbe vagy sem.

boniko. jobbulast!

mindekinek megy a drukk a pozitiv teszthez!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Atiz! Szilard 8 honapra jott. Most pedig mar a 13-ban jarunk. A vetelos terhessegem jott a 8. hoban. Azota eltelt ismet par honap. -- Pandacska! En benne vagyok egy januari bababan, bar semmi jele nem volt pe-nek. Igaz meg a 15 napon vagyok, de ilyenkor en mar tul szoktam lenni az ovulaciom. Semmi nyakom nem volt. Hat majd meglatjuk.
Vendég
 


Boniko! Jobbulast a fulednek. Kegyetlen lehet. -- Pandacska! Lehet hogy regebben lattalak vmelyik lombikos topikban? Boniko! Teged talan a homerosben?
Vendég
 


Angie,
Igen, én is láttalak már téged(babaproject előtt...) :wink: Nincs is jobb egy januári babánál, bár mi végül februáriak lettünk, de januárra vártuk Dórit. LH tesztet nem használsz? Én most rendeltem nagyobb mennyiségben (így olcsóbb).

Atizka,
Akkor 4 pozitív tesztet várunk :wink:

Mush,
Üdv! Néha beszoktam hozzátok nézni(decemberi topic), megcsodálom a babákat :D
Vendég
 


Sziasztok! :)

Már írtam ide korábban, betársulhatok?
Mi is lassan elkezdjük a babaproject 2-t! :)
Kisfiam május 7.-én lesz 1/2 éves.Még nem menzeszelek.
Szia Kri a másik topicból!
Szia Pandácska, mi ismerjük egymást, a Melus voltam régebben! :) :wink:
Néztem Dórit, hihetetlen, hogy már ekkora!emlékszem amikor talán utoljára beszélgettünk talán még csak pocakodban volt :)
Vendég
 


....és nagyon édesek a gyerkőcök mindenkinél!
De milyen fura, hogy már most kistesón ábrándozok, még fél éves sincs a Manó.Látom mindenkinél már nagyok a babák! :)
(ugye Kri? :D )
De annyira szép élmény volt nekem a terhesség és a szülés is minden nehézségével együtt, újra szeretném átélni.Na meg a Marci Manóm.......hát igen...... :wink:
Ráadásul az időm sem sok, már elég "idős "vagyok :?

Drukkolok a pozitiv tesztekért!!
Ki mikor tesztel?
Vendég
 


Sziasztok én is csatlakoznék hozzátok. Van egy nemsoká 5 éves lánykánk. Nagy nehézségek árán sikerült apát rábeszélni egy kistesóra áprilisban keztük de még nem jött össze. Jázminhoz is kerek egy év kellett, remélem most hamarabb fog összejönni.

Gratula a babásoknak!

a májusi pozitívba talán még én is beférek :) De jó is lenne.

Kép
Kép
pimpa3
 
 


Sziasztok!

Boniko hívta fel a figyelmem erre a topikra, csatlakoznék, ha nem bánjátok :D .
Nekem már van egy közel 3 éves kislányom. Ő sem jött egykönnyen (PCO), de a tesó még inkább várat magára. Már 2007 szeptembere óta próbálkozunk, 2008 áprilisban volt egy laparom. Novemberben terhes lettem, de sajnos nagyon nem lett jó vége. Szimultán terhesség volt. Dec 1-én volt egy küretem, dec 18- án pedig egy laparotómiám és a m.k miatt el kellett távolítani az egyik petevezetőmet :cry: .
Nem kellett várni 6 hónapot, azt mondták 6 hét után lehet próbálkozni. Azóta clostizok + pé-től progi, eddig nem sikerült. De én azért nagyon bízom.
Megpróbálok visszaolvasgatni és képbe kerülni mindenkivel :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!
Atizka emlékszem rád tegnap gyorsan leírtam mindent erre eltűnt az irományom.Na csak azt akartam kérdezni h nem tudod-e véletlenül miért kellett zárt fórumra menni?Csak érdekel.De örülök h onnan is van ismerős nem vagyok egyedül.
Bölcsi:ennek is idő kell és ebben az országban semmi sem megy simán miért ez lenne kivétel?Nem lehet egy lezárt épületbe beterelni egy csomó gyerkőt azt szevasz.Ahhoz is kell idő h megcsinálják a bölcsiket akkor meg minek ez a rohanás.Legalább legyen biztos h ha visszamegy aki akar az be tudja adni a babót vhova. :?
Üdv az újaknak!
Vendég
 


Jó reggelt!

Rani szijja örülök,hogy jöttél ...hajrá hajrá!

Szia Mush :lol: milyen nagy már Sophie :lol: Zsiványunk 5,5 hónapos volt, amikor nekem először jött Piri nénje.. utána egyszer 41 egyszer 46 napra...
:roll: azért remélem rendeződik..el is kezdtem szedni az E vitamint, mert az nekem segített ebben..

Angie igen :lol: üdv köztünk

Melaszka én is amikor már kibújt Zsiga gondoltam a tesóra :oops: :lol: de így hogy már van egy nem görcsölök annyira rajta..csak kicsit :wink: :lol:

bölcsi: anyukámék mondták, ahonnan én származok, ott szeptembertől indul "bölcsőde" az oviban, de 2 éves kortól.. ami eddig is ment ha szobatiszta volt a gyerek..most annyi a változtatás, hogy nem kell szobatisztának lenni :roll: de Rani cáfold meg ha te erről mást tudsz :wink:

olyan sokan lettünk, hogy talán érdemes lenne egy táblázatot csinálni.. amihez mondjuk én nagyon nem értek.. valaki? :lol:

poppy névtelen lett ? :roll:

ske valamikor sétálhatunk közösen ám!ma már városligetezünk, de akár holnap :lol:

többiek gyerek ám! :lol: remélem hamar sikerül megjegyezni mindenkit :lol:
Vendég
 


ja és képek

már tudok integetni Kép
Tinkiwinki szeme nagyon érdekes Kép
magyarázok Kép
játékok széthordva apa asztalán semmi nincs biztonságban Kép
Vendég
 


Üdv Mindenkinek!

Hűha :shock: :shock: :shock: szépen szaporodik a létszám :D

Boni: én is 5-kor kelek, szintén "Apakészítés" miatt-már amikor sikerül, mert ma nem is hallottam, hogy elment :lol: Remélem, hogy a füled nem rendetlenkedik már. Fiad nagyon édes :D

Kicsit ismerkednem kell a nevekkel, hogy mindenkinek tudjak majd reagálni :oops: :oops: :oops:

Velünk minden rendben, átléptük a 10 kilót 8 hónaposan, a hétvégén kibújt a 6.fogacska. Szinte napi rendszerességgel érkeznek. Pörög-forog, mindenhova így közlekedik. Nem kapkodjuk el a dolgokat :oops: , de szerintem már a mászáshoz sem sok kell.

Szép napot mindenkinek! Danyuci :D
danyuci
 
 


Danyuci Zsigategnap ruhástul (egy bodí, egy nadrág, egy kiscipő zokni ) 9170g volt..igy gondolom olyan 8,8 körül lehet... tegnap mértük, de mindez azért mert egész nap megy mint.akibe duracell elemet tettek :lol:
Vendég
 


Kukuccs!

Hű,de sokan lettünk hirtelen. Üdv az újaknak! :P :P Én is ismerkedem a nevekkel, hoyg tudjak reagálni. :wink:

Túl vagyunk a hasmenéses nyavalyán, hát első betegségnek 16 hónap alatt ölég durva volt, ha 3napig tartott is. :roll: De a lényeg, hogy meggyógyultunk.

Boni: Füled? Normaflor helyett Protexin Restore-t ajánlott a dokink, azt mondta, az sokkal jobb, több benne a cucc, ami a bélflórát helyreállítja. Enyém lány is duracellel megy. :shock: :lol:

Danyuci: Nálunk a 10 kila mágikus szám, még mindig nem sikerült túllépni. Gratula nektek!

Pimpa: Örülök, hogy sikerült apát meggyőzni!

Melaszka: Mennyi az az annyi? Még 35-ön innen, lefogadom. Vagyis nem sok. :wink:

Atizka: Ebből csak azt nem értem, hogy ha júliustól hatálybe lép, akkor miféle felkészülésről beszélnek? Erkölcsről nem is szólva. Mindjárt május van. :roll:

Rólunk: Kitaláltam, hogy LH tesztezem egy kicsit, amíg nem leszünk aktívak. Bár annak idején sosem mutatott semmit, hátha majd most. Hőmérőzni valahogy most nincs energiám.

:oops: :oops: :oops: :oops:

Tesztelőknek, aktívan próbálkozóknak soksok drukk!
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap találtam egy fogamzás kalkulátort vagymit,a kismama.hu-n.Beírtam az utsó mensi 1.napját és kidobta mikor kell aktívkodni.Csak egy baj van ebbe a hónapba még tisztességes mensim nem volt viszont 2 x volt vmi próbálkozásféle de azt nem nevezném vérzésnek. :?
Vendég
 


Ja és egy hete kezdtem a 90-napos diétát már lement 2kg.
Vendég
 


Sziasztok!

Boniko! :)
Nagyon édes a kis "Zsiványotok" :)

Poppy :)
Háááát, 34 leszek augusztusban. :oops:

Csajok!
Nekem már a 2. napja nagyon fáj a hasam mensisen.Lehet, hogy meg fog jönni és Marcell is azért volt nyügibb?
De még szoptatok ezerrel :shock:
Egy pár képet hoztam én is:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


bocs, az egyik 2x ment :oops: :?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: