Új privát üzeneted érkezett!

:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaviar 2009.05.07 21:59-kor.
kaviar
 
 


Kaviar:
SZIA :)
Bocsi, ha nem írtunk neked eddig.
Azt hiszem, kicsit nehezen indul be ez a fórum, nem nagyon tudunk magunkkal egyenlőre mit kezdeni. (Legalábbis nálam így van) Az ember elkezd bóklászni a neten és rájön, lehet, hogy jobb lenne, ha 8-9 hónapig nem ülne a gép elé.
Pláne így, első terhességgel. Lassan úgy érzem, kész csoda ha így elsőre megmarad és egészséges baba lesz.
Gondolom az első terhességednél te is érezted, hogy nem könnyű megszólítani másokat, legfeljebb, ha valami kérdésed van. Nekem legalábbis az életben sem megy könnyen az ismerkedés, így itt sem.

Remélem hamarosan te is csatlakozhatsz vagy hozzánk, vagy egy másik fórumhoz és átélheted a terhesség minden nyűgét és örömét. (amiről egyenlőre nekem sincs fogalmam, de majd kiderül)

Sok sikert!
Dorka

Kép
traudorka
 
 


sziasztok!

üdv az újaknak!

Egy kicsit eltűntem,ugyanis már megint beteg voltam,é napokig az ágyat nyomtam,de most már vagyok! Újult erővel!
:wink:

Megyek gyorsan visszaolvasok,mert úgy látom termeltetek bőven,míg nem voltam! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

 
 

8)
Vendég
 


:P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaviar 2009.05.07 21:59-kor.
kaviar
 
 


Kaviar:
Mikor kellett volna megjönnie?
Csak azért kérdezem, mert nálam az első teszt nem jelzett semmit, csak egy hétre rá a második egy halványat és utána kicsit később a harmadik már erőset! Mikor meg kellett volna jönnie, nem jött, csak olyan érzésem volt két napig, mintha valaki késsel döfködné a hasamat. Be is tojtam rendesen. Senkitől sem hallottam ugyanis, hogy a terhessége így kezdődött volna. Körülöttem mindenki felhőtlen boldogan, repkedve, minden rossz érzéstől mentesen kezdte és folytatta a terhességét, és természetesen mindenki tudta már a teszt előtt, hogy várandós. Egyetlen barátnőm van, aki azért árnyaltabban adta elő ezt az egészet, nem palástolva, hogy ez bizony nem mindig egy leányálom.
Az Ő babócája most lesz áprilisban egy éves, és sokat segít nekem már így az elején is.

Dorka

Kép
traudorka
 
 


:shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaviar 2009.05.07 22:00-kor.
kaviar
 
 


dy: jó, hogy meggyógyultál, látom 2 nap és Uh. az nagyon jó!
kaviar
 
 


Kaviar:

Remélem nem is jön meg! :D

Kezdek álmosodni, mindenkinek szép estét, holnap találkozunk.

Dorka

Kép
traudorka
 
 


Kaviar!

szia, még én is új vagyok itt. szerintem még simán lehet babád, nekem 21. napi teszt negatív lett, 30. napi is negatív (28 napra szokott megjönni) és a 37. napi lett pozitív.
úgyhogy fel a fejjel, nagyon szorítok Neked!


Egyébként van valaki Kazincbarcikáról vagy környékéről?


Kép

Kép
csilla0726
 
 


kaviar: tényleg ne haragudj ránk, én pl. mindig elfelejtek reagálni olyan dolgokra is, amire konkrétan akartam, mert mire végére érek az olvasásnak és írni kezdek, már elfelejtek dolgokat. Tudom, vegyek memolife-ot :D
Ha nem jött meg, akkor még ne add fel! Nekem is egy héttel utána lett pozitív a teszt, és csak haloványan! Szóval van még remény. :)

Dy! Most akkor már kivetted a részed betegségből 1 évre előre, remélem több már lesz. Szedsz valami vitamint?

Traudorka: tényleg van, amikor nem leányálom, de azért vannak mázlisták is, akik egyetlen rosszullét vagy fájdalom nélkül mennek végig a terhesség időszakán, majd 2 óra vajúdás után megszülik a gyermeküket. És hát az idő megszépíti a dolgokat. :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Topiknyitó danka33 merre vagy?
monccs
 
 


Sziasztok!


Bocs, hogfy kicsit eltűntem, de egész hétvgén vacakolt a netünk:( most jó de jönnek majd megnézni.
Nálunk pörgés van, nem nagyon unatkozok. Itt a köműves csinálja az udvart .


Dorka!

A terhesség tényleg nem mindig leányálom, nekem az első nagyon nehéz volt minden előjött amit csak ellehet képzelni, hányás vérzés műtét haskeményesdés stb egy merő aggódás volt az egész.

Épp ezért aggódok most hogy ilyen jól érzem magam.


Monccs!

De jó hogy nem vagyok egyedül a tünet nélküliséggel:) Mondjuk éjszakánként elég sokat fel vagyok meg a cicim is változott már talán annyit biztos hogy puhább lett a bimbó körül, és kicsit hámlik.
Látom nagyjából egyidősek is vagyunk nekem menszi szerint nov 20. a beültetés viszont nem közép időben volt úgyhogy kb 23.


Katapetra!
Én is nagyon sajnálom ami történt:(


Kaviar!
Mi újság? teszteltél azóta ismét??


Én már úgy bevagyok sózva már csak 2-őt kell aludni és mehetek uh-ra,.
Bár ahogy magam ismerem ha a doki szerint minden oké akkor is aggódni fogok míg nem látok szívhangot is :oops: és még utánna vagy 35 hetet :lol:

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


sziasztok,

Most én is az irigykedős fázisban vagyok... Már napok óta hányingerem van reggel :oops:
Azt mondták, hogy most csütörtöki uh-ra már kell lennie szívhangnak, alig várom :)
Amit kérdezni szeretnék: hallott már valaki olyat, hogy a terhesség hatással lenne a májra?

köszi

Szilvi

huszilvia
 
 


Monccs!

Még elfelejtettem kérdezni: Te hogy állsz Daninak az emelgetésével stb?? Látom Ő is hasonló korú mint Anna. És hát azért már van súlyuk.


Szia Szilvi!

Arról hogy a májra hatással lehet e a terhesség nem tudom, viszont a vesére igen!!

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


Áfonyácska: húú, kőmüves, udvar? Felújítás van, vagy építkeztek? Én meg lakást eladok.. Már unom, a napi szintű takarítást, és a sok-sok embert, úgyhogy valaki mostmá vegye meg.. :D
Egyébként éjszaka én is sokat ébren vagyok, pedig jó lenne aludni, mert a kisfiam is ébresztget időnként. Cici talán nálam is változott, de még messze van attól amit jónak tartanék. :lol:
Ha 23 akkor tényleg közel vagyunk! :lol:

Tudom, korai kérdés, de ki hol szeretne szülni, melyik kórházban? Én II. női klinikán, újra, nagyon elégedett voltam, remélem ezúttal sem maradnak el.

Kép

Kép
monccs
 
 


Szilvi! Nem hallottam ilyet, de bármit el tudok képzelni, mert annyi mindenre hatással van. Van valami panaszod esetleg? Dokit kérdeztél?

Áfonyácska: Dani emelgetésével csehül állok.. Egyenlőre sajnos emelgetem.. Ja, 12kg.. De hát magától még nem repül bele sem az etetőszékbe, sem az autósülésbe, sőt, mondogatja, hogy "Dani anya ölébe" :) .. Az etetőszéket szerintem le fogom cserélni a rendes szék+magasító szivacsra, és abba hátha bele tud már mászni. De egyébként tényleg nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani ezt a problémát. Neked van ötleted? Vagy valaki másnak?

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok:) Nem rég bukkantam erre az oldalra:)
Vendég
 


Szia Gina! Írj valamit magadról!
monccs
 
 


Monccs szia!

Én eddig csináltam 2 nappal ezelőtt tesztet ami halványan de pozitívat mutatott, tegnap 2őt szintén mind a kettő halvány és ma reggeli is halvány lett.. nem merem elbízni magam de bízom benne baba van a dologban:)

Tünetek vannak, megjön érzés, hasszúrka, mellem látványosan nőtt sőt fáj és érzékenyebb is.. eszem folyton.. 2 nap múlva kellene/nem kellene megjönnie de semmi olyan jel nincs ilyenkor már teli szoktam lenni pattanással stb.. :)

Jövő héten hétfőn megyünk vőlegényemmel az orvoshoz ő biztosra megtudja majd mondani szerintem bár azt mondják ha 4 tesztem halványan de pozitív baba van.. de hát ugye az orvos a biztosabb :)
Vendég
 


Gina! A halovány is pozitív!!! :lol: Tuti baba van a dologban! :lol:

Kép

Kép
monccs
 
 


Látom Monccs Te 1 héttel vagy előrébb nálam tök jó :) Neked vannak tünetek, orvosnál mikor voltál?:)
Vendég
 


Látom Monccs Te 1 héttel vagy előrébb nálam tök jó :) Neked vannak tünetek, orvosnál mikor voltál?:)
Vendég
 


Gina! Semmi tünetem nincs, komolyan, ha nem lenne pozitív terhességi tesztem, akkor nem hinném el. Danival is így volt, bevallom, akkor hetente egy tesztet csináltam, hogy tutira terhes vagyok-e.. :lol:
Dokihoz majd húsvét után megyek, akkorra már kell lennie szívhangnak.

Kép

Kép
monccs
 
 


Szerinted akkor én se menjek még? Most ahogy bele olvasgattam a fórumba újból, olvastam hogy inkább 6. hét körül "érdemes" orvoshoz menni...?
Vendég
 


Szia Gina!

Én csütörtökön megyek uh-ra már akkor petezsák látható lesz. Az 5-ik héten lehet látni uh-n.


Moncs!

Nem építkezünk, hanem tavaly nyáron adtuk el a lakásunkat(úgyhogy tudom mi lehet most nálad :lol:én is folyton készenlétbe álltam. ) és családit vettünk ezt újítgatjuk, most a járdát és a kapubejárót. Szerencsére ma csak ide cuccolt a kőműves holnap meg már itthon lesz apa :wink:

Én egyáltalán nem emelgetem Annát. Mivel nekünk lombik volt így beültetés után 2 hétig feküdtem akkor itt volt anyukám segíteni, és Anna nappal már amúgy is a nagyágyon aludt az etetőről meg áttértünk az asztalhoz. Este apa fürdeti és éjszaka ha kel akkor ő veszi ki az ágyból.

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a hiányolást... Most ültem gép elé újra napok óta...

Lányok, én kicsit el vagyok keseredve. Annyira hányingerem van, hogy gyakorlatilag a nap minden percében. Alig tudok megenni valamit, még a teától is undorodom. Még a bútorok szagát sem bírom :(
Ezért aztán ide se jutok el, igyekszem takarékon élni, a kisfiút ellátni és ennyi. Ki se mozdulok a lakásból jóformán.

Tegnap voltam először dokinál, a kis tojás 8.6 mm...
Amúgy minden oké vele. Nekem a doki azt mondta, hogy 1 hónap múlva kell mennem és a védőnőtől is csak április végére kaptam időpontot.
A hányingerre meg azt mondta a doki, hogy a 20. hétig kitart majd. Ezt nem hiszem el, létezik ez? :cry: :cry: :cry:

Mindenkinek nagyon örülök, aki csatlakozott és igyekszem visszaolvasni...most még ezt nem tettem meg...

KépKép
Kép
danka33
 
 


Lányok!!! Hú de rengeteget írtatok!!!
Kaviar: bár én is nagyon új vagyok itt, s olyan ritkán tudok belépni, vagy legalábbis hozzászolni-azért sorry ha nem is üdvözöltelek itt az újak között!!! Amúgy csak tesztelj, én több napot vártam nálad és megérte. Kb. 1 héttel a várható menstruáció után teszteltem és lám pozitív lett, ráadásul nagyon erős vonalak. A Clearblue a számomra legjobb teszt (biztosan van otthon is) ami kimutatja már a legkorábbi terhességeket is. + vagy - jel jelenik meg rajta, ami elég egyértelmű. A kisfiamnál is ezt csináltam majd 3 évvel ezelőtt!!! Sok sikert kívánok Neked!!!!
Lányok!! Nekem is 2 éves a kisfiam és már azóta, hogy megtudtam h. újból terhes vagyok, nem emelem fel egyáltalán. A lépcsőn is fogom a kezecskéjét és úgy megyünk fel-le az emeletre. A kád mellé lerakok egy kisszéket és azon mászik be a kádba. De a kivételnél már apu segít minden este. Ha hintázni megyünk egyedül mászik be a hintába, sőt a babakocsiba és az etetőszékbe is.Vigyázzatok nagyon magatokra
Üdv mindenkinek
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Gina! Szerintem is ráérsz még egy héttel később menni. Vagy kérdezd meg a dokit, hogy mit javasol.

Áfonyácska: mi meg most szeretnénk családiba költözni. Már kinéztünk egyet, azon lesz egy "kis" munka. De rendes férjed van, mennyit segít neked! Az enyém éjszaka fel nem kelne.. :(


Danka: húúú, hát nem irigyellek.. Én belehalnék az állandó hányingerbe. Gyömbért próbáltad már rá? Állítólag nagyon jó. De miért tart ki a 20. hétig, nem múlik el már a 12. körül? Benivel is ilyen hányingeres volt a várandósságod?


Betty: ez a kádhoz kisszék tök jó ötlet! Köszi! Az etetőszéket ki tudom váltani, most már a kádat is. Na, fog ez menni nekem is.. :)

Kép

Kép
monccs
 
 


Na tényleg kezdünk gyarapodni;)

Én gyakorlatilag folyton ennék meg aludnék de ez a mell érzékenység is kezd az picit az agyamra menni mondjuk ha babó van a dologban ez elnézhető igazán főleg hogy még nőtt is a mellem :D

Orvos.. nos igen jövő hétre kérünk szépen időpontot és megtudjuk tutira - reméljük - :)

Danka33: Ezzel a hányingerrel régóta kűzködsz? Akkor jó formán sehova nem is mersz menni nehogy elkapjon.... ? Tényleg próbáld meg a gyömbért én is úgy hallottam hatásos;)
Vendég
 


Sziasztok!

Már Danka, topiknyitónk első üzenete óta olvaslak Titeket :D . Második gyerekünket várjuk, kisfiam 20 hónapos. Tegnap voltam dokinál, november 3-ára várható Number 2 :D . 7 hetes, 4 napos. Kis feje, teste látható, gerince, kezei, lábai növőben :D . Szívét láttam dobogni :D .
Sajnos a mai internet időmnek vége, a regisztrációval bajlódtam sokat :oops: , pedig hozzászólásaim is lennének, Kaviarnak is :wink: .

Üdv.: friday

u.i.: Monccs, én vagyok :wink:
friday
 
 


[color=violet]Friday gratulálok a babóhoz! :)[/color]
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak.
Ma elkezdtem szervezni az esküvőnket, kész rémálom......
Szerintem ez még izgulás nélkül is egy jó menet.
Ha elakadok, majd kérek a már házasoktól tippeket! :lol:

Monccs, Áfonyácska: Köszönöm a megnyugtató szavakat.
Tegnap bóklásztam a korábbi fórumok között, úgy betojtam, hogy ma reggel csináltam egy tesztet, biztos ami biztos! :oops:
Utána a párommal megegyeztünk, hogy nem olvasgatok mindenfelé, csak hozzátok jövök el. (na jó, azt mondta, ha minden hülyeséget elolvasok, akkor letilt a netről.... :shock: ).

Most megyek, felkészülök a ma esti bejelentésre. (minden este máshova megyünk el a családból és bejelentést teszünk).
Legalább nem kell főznöm. :lol:

További szép napot mindenkinek:
Dorka

Kép
traudorka
 
 


Friday!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hi! Na végre! Már a szövegedről felismertelek! :lol:

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok,
kis kanyar még ide:
Kaviar, mi a helyzet? Még egyszer elolvastam a mai nap termését és látom, hogy nem írtál. Remélem, csak az időd nem engedte.

Monccs: én a Szent Margit kórházban teszem tiszteletemet.... :D

Üdv mindenkinek:
Dorka

Kép
traudorka
 
 


Dorka!


Nagyon helyes!
Ne bóklásszál másfelé csak ide gyere.
Amúgy én is tök ilyen vagyok, én is kaptam már apától emiatt letolást.
Most megfogadtam, hogy nem fogok olvasgatni, bízom a babámba és a Jó Istenbe, hogy minden oké lesz És KÉSZ!!

Ja én Gyöngyösön fogok szülni. Emiatt kicsit parázom mert most költöztünk ide Annát Nyíregyházán szültem Ott laktunk. Ott nagyon szupi dokim volt. Itt viszont a magánrendelőkbe nincs uh. Hallottatok már ilyet.........?????????????

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


8)
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Gina! Szerintem még korai azért a dokihoz menés!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaviar 2009.05.07 22:01-kor.
kaviar
 
 


sziasztok

üdv az újaknak!

Kaviar
szerintem tesztelj!én már nagyon izgulok miattad! :lol:

Csilla
én is borsodi vagyok,Miskolctól nem messze lakom... Ja, de persze nem barcika irányába...

Hányás,hányinger:nekem lassan de,biztosan múlóban van. remélem nem jelent semmi rosszat. A holnapi uh-mat elhalsztottam csütörtökre,mert akkor úgyis mennem kell még másik dokihoz is, úgyhogy le akarom tudni 1 kalap alatt....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó éjt elteszem magam holnapra

Sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Hi!

Sz. Orsi, menete az első gyerekemnél dolgoknak így volt: orvos, majd ő küld védőnőhöz. Laborvizsgálatot választhattam, hogy a klinikára megyek ahol a doki dolgozott vagy a saját háziorvosomhoz. Kismamakönyvet a védőnő adott.

Betty: Korfu, aaaa, király lehet!

Kankalin: akkor várjuk a csütörtöki beszámolót :D . Felújítás, kívánom mielőbb végezzetek!

Vius: fogorvos brrrr, nekem is volt bajom a fogaimmal az első terhességemnél. Jó hír ez ügyben, hogy míg szülés előtt a fogorvosi széket utáltam a legjobban, szülés után már a szülőszék került az eső helyre. Kész felüdülés volt pár hónappal ezelőtt visszamenni a fogorvosomhoz :D .

Kismami23: ? mi újság? Mi 27-től számolunk :wink: Babadagasztó :lol: . A másik topikot meg ne olvasd lécci, ahol ilyen baromságokat írnak és ijesztgetnek. Mi azért vagyunk, hogy segítsük egymást, nem szabad rosszindulatú pesszimistákkal foglalkozni. (sajnos még rengeteg hülyeséget fogsz hallani terhességed idején)

Kaviar: én drukkolok Neked! Mikor olvastam is így volt. Nagyon örülök hogy itt vagy, végre valaki, aki ki meri mondani, hogy nem beszélnek a terhesség, szülés, szoptatás alatti kellemetlenségekről. őszinte vagy, bírlak :D

Áfonyácska, nincs uh? És akkor csak kenet van? Legalább soron kívül hív be majd a kórházba uh-ra? Erre kíváncsi vagyok. (meg arra is, hogy akkor mire fizet az ember a praxisban ha nincs uh?)

Vidokata. 8)

Folyt. köv.
friday
 
 


Én is eltűntem.. Előjött a hányinger és étvágytalanság.. Koborgok a házban.. Én emelem sokat a 18 hónaposat, nem is gondoltam arra még, hogy esetleg nem kellene.. :shock: de lehet jobb lenne vigyázni..

Én csak 2 hét múlva megyek dokihoz, akkor leszek 8,5 hetes.. "errefele" nem fogadnak hamarabb..

Ja és a melleim iszonyatosan fájnak.. Üdv minden újonnan tesztelőnek..

Kép
leda2002
 
 


hi!

Traudorka: az egészséges harapnivaló alatt mit értesz? zöldség-gyümi? Mert azok nekem is marják a gyomrom. Próbáld ki, hogy előtte korpovit kekszet vagy egy pár falat kenyeret eszel.

Danka: kitartás! Ropit nem esik jól ropogtatni?

Annyira aranyosak voltatok, akik azt írták, hogy első terhességük és meghallgatják a tapasztaltakat, akiknek már van gyereke: sajnos nekem hiába második, úgy néz ki ugyanolyan "paramama" vagyok, mint először :lol: . (...sőt, azt kell mondjam, hogy nem is tudok mit kezdeni az információval, hogy lesz még egy gyerekem :roll: )

Gyereket emelgetem.

Kép
Kép
friday
 
 


Sziasztok!

Na megjöttek a munkások! Kopácsolás elől hátul, de nem baj remélem a héten kész lesz. Aztán most egy időre be is fejeztük az újítgatás, mert anyagilag a nullán leszünk :cry:


Friday!
Én is paramama vagyok, bár próbálok kicsit nyugodtabb maradni.
Így hogy nincs uh a magán rendelőbe valószínű nem is fogok magánba járni. Minek vizsgálgasson ha kell ha nem. Ott sok mást úgyse tud tenni mivel az uh a lényeg, de hogy legyen miért lóvét kérni, úgy is csak azt tudja.
Szóval valószínű marad azt sztk aztán a végén majd fogadok egy dokit aki szimpi lesz.

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


Hi!

Áfonya: Szerintem nagyon jól döntöttél. Szükségtelen tömködni a zsebét. Bennem még az a kérdés merült fel ennek kapcsán, hogy akkor az eddigi praxispénzét miért nem fektette bele egy iciri-piciri uh gépbe. Ennyire nem érdekli az egész? Szóval, helyesellek ezerrel. Felújítás: részvétem...

Kép
Kép
friday
 
 


ezt nem értem én se hogy egy doki se ruházott még be erre ?? pedig tuti megnőne a forgalma.
És az a legjobb az egészbe hogy egy rendelőbe nagyon sok doki rendel minden nap más így együtt is összedobhatnák a lóvét.....
az itteni kismamáktól azt hallottam, hogy ez nem megengedett....?????minden más városban az.....?????


na mindegy több jut majd a picurra, ha nem a dokinak adom:)

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


Ha lenne a dokiknak egy kis üzleti érzéke, akkor egyből egy 4d-s uh-t vennének, és fél éven belül megtérülne az ára, mert a 4d-s babamozi behozná... Na, no comment, szerintem is jól döntöttél Áfonyácska..

Paramamiság. Első gyereknél az voltam. Hetente teszteltem (akár többször is), hogy tutira terhes vagyok-e.. A világon mindent, és minden sz@rt elolvastam, és csak a negatívumokat jegyeztem meg. Engem már a dokim is letiltott a netről.. :lol: Most viszont fejlődtem, abszolút nyugodt vagyok, nem teszteltem csak az elején, hogy tuti-e az eredmény, és türelemmel várok a 8. hétig az uh-ra.

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Áfonyácska: Az UH-t én sem értem, egyetértek az előttem szólókkal, jól döntöttél.
A munkásokhoz kitartást! :D


Kaviar: Az esküvő májusban lesz, helyszín, ruha, kaja már leszervezve, a többi alakul. Kb. 100-120-an leszünk, sok gyerek, úgyhogy szabadtéri lesz, had rohangáljanak.
Ha kész a teszted, mindenképpen jelentkezz, DRUKKOLUNK!!!

Friday: egészséges étel: zöldségek kefirrel leöntve, kefir egy szelet barna kenyérrel, gyümölcs, joghurt. Hál istennek mindegyiket szeretem, úgyhogy nem gond. A cukrot, nasit, rágicsát egyenlőre száműztem.

Monccs: irigylem a nyugodtságodat, remélem a másodiknál már én sem leszek parázós. Jövő hét csütörtökön megyek UH-ra, addig biztos marad a para.... :(

Leda2002: kitartás, reméljük hamar elmúlnak a panaszaid!

Szép napot mindenkinek:
Dorka

Kép
traudorka
 
 


hi,

Jól beetették a kismamákat, ha akarok egy uh gépet besétálok a megfelelő helyre és megvásárlom, milyen engedély? :lol:

Monccs: :lol: , hát igen. Remélem a number 3-ra lesz már annyi eszem, hogy tutira tudjam a terhességem abból, hogy nem kívánom a kávét. Már megint így volt :lol: . Pedig ha én nem iszom kv-t, az két dolgot jelenthet: halálomon vagyok vagy terhes vagyok. Nos élek, tehát marad a terhesség :lol: . Figyu, ez a 4d jobb biznisz, mint a másik projekt. Na, beleugrunk? 8)

Kép
Kép
friday
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni.

Március 15-én, és 17-én csináltam tesztet, mindkettő + lett.
Holnap készülünkl UH-ra, már nagyon izgatott vagyok, remélem lesz már szívhang is.

Röviden rólunk, már van egy kisfiam, Ő másfél év alatt jött össze, aztán amikor fél éves volt, (az első peteérésből) terhes lettem, de sajnos méhenkívüli volt, és ki kellett venni az egyik petevezetőmet. Most a 15. ciklusom lett sikeres.

Megpróbálok felzárkózni, és ha majd időm engedi, talán még egy táblát is összehozok, hogy én is jobban képben legyek :)

Egyébként úgy érzem elég rosszul viselem most, állandóan hányignerem van, mindig álmos vagyok, ha tehetném ennék folyamatosan, de oda kellene figyelnem a cukorra, mert az az alőző terhességnél magas volt.
Nem könnyű, de panaszkodni sem akarok, hisz már nagyon vágytunk Rá!

Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: