Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Krisy!
-m-i-a-
 
 


mia en vajdasagi vagyok:)apropo SZintia merre vagy??

magnes a szikholyag az nem a petezsakban van?ha nincs petezsak akkor hogy latszika szikhogyag?

Kép
monyo83
 
 


Mia
Varunk vissza afejlemenyekkel 8) Ugy ahogy magnes is mondta lehet meg nem lesz szikholyag de a terhesseg kepletet megtudjak mondani epp egy masik lany is most jott uhurol 4hetes meg csak es a nyalkahartya vastagabb a kelletenel es abban felritkulas latszodik 8) Majd jovok a hirekert addig hatterben maradok mert en meg nem vgyok jogos tagja a topiknak :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

monyo:
hát ööö... Nem tudom, amikor én voltam Bencével uh-n ,akkor az első uh-n szikhólyag ábrázolódott, petezsákot nem írt...
A lánykámmal meg homogén képletet láttak... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Monyo hívására bejelentkezem, én vagyok a másik lány Bridget hozzászólásában :wink:
recon
 
 


monyo,

amúgy én is vajdasági vagyok vagyis voltam, mert már Pesten élek 5 éve :) egyetemmel kezdődött, aztán már 3,5 éve más is ideköt :) maradok is szerintem. Vajdaságon belül honnan? Ha nem publikus, írj privit.:)

5 perc múlva indulok! :) Akarok szikhólyagot, meg megvastagodott nyálkahártyát meg homogén képletet is, meg mindent!!:D
-m-i-a-
 
 


De gyík vagyok, látom már, hogy Hajdújárás az Hajdukovo, ugye?:)
-m-i-a-
 
 


mia,mivel a profilomnak is irja igy nme titok.hajdujarasi vagyok,nalunk csak hajdukovo,szabadka mellet.te honnak vagyol?
nagyon nagyon nagyon szoritok.

magnes,a petezsakban van a szikholyag a baba mellet abbol taplalkozik az elso idokben a baba.azt hittem nalad forditva volt.
ha van szikholyag akkor a petezsakot mar nem mindig emlitik.

hu mar komolyan banom hogy nem ugrottam el ma a dokimhoz,lehet nalam is latna valamit :roll:

recon,jo hogy jottel:)

briget van itt mas is aki meg nem babas csak februaraban szeretne szulni :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyo,
Küldtem üzenetet.
Indulok, amint hazajöttem írok.

Puszi mindenkinek!
-m-i-a-
 
 


monyo:
igen, valószínűleg igazad van, engem az zavart meg, hogy a lányomnál említettek petezsákot, a fiamnál nem.. :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!
Monyo és Mia, nagyon szééééééééééééép erős pozi teszteitek vannak! Én is szeretnék már két csíkot látni a sajátomon! Addig még 2 hét :( -legalább.
Mia remélem, jó hírekkel jössz és végre megnyugszol! Dokid ellát minden jóval! Szorítok nagyon!
Krisy, Bridget, hajrá és remélem, nektek is összejön a februári bébi! Én is arra gyúrok, de még csak a ciklus közepén járok, úgyhogy valamikor 25-e körülre lennék kiírva, ha most sikerül!
Vendég
 


Recon, Neked is gratula!
Vendég
 


Nem semmi Monyo a történetetek! Igazán megérdemlitek már a kis pindurt!
Vendég
 


Mit látnak szemeim?
Már hárman vagyunk Vajdaságból?
Én temerini vok! :lol:

Ma reggel teszteltem egy sokkal erősebb pozitivat,tehát jön a kistesó :lol: :shock:
Nem gondoltam,hogy ilyen gyorsan sikerülhet,hisz ez a 2-dik probálkozási honap volt :wink:

Mia ird mega fejleményeket,sokan izgulunk ám, érted!

Én dokihoz majd csak 2 hét múlva megyek el,addig várok!

Most készülünk Fruzsi baba szülinapi bulijára,jövőhéten pedig kereszteljük!
A család a terhességet egyenlőre nem tudja,majd csak a 12dikheti uhu után mondjuk el!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus, gratulálok!!! Vannak tünetek?
Vendég
 


Én is szerettem volna közétek tartozni, ezért olvasgattalak eddig titeket, úgy tűnik nem jött össze.
Mia, Monyo és persze Többiek! Nagyon drukkolok nektek, és ha nem baj továbbra is figyelemmel kísérem az eseményeket.
mircsike
 
 


szintia ez szuper :lol: :lol: majdnem egyszerre fogunk szulni :)
te menzi szerint hany hetes es napos vagy ma?
milyen fajta tesztel teszteltel?
utolag boldog szulinapot Fruzsinak:)

mircsike sajnalom,nega lett a teszt?

vivi hat igen jo lenne ha sikerulne vegre.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, azt hiszem kár a tesztért. 1-én kéne megjönnie, de már barnázok. Nem sok értelmét látom a tesztnek. De nem vagyok elkeseredve, ez csak a 2. ciklus, amiben próbélkoztunk.
mircsike
 
 


Holnap tesztelek, már hétfő óta késik.
Majd hozom a híreket. :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


drukk marya++++++++

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Leírom mit írt a doki:
Múló menses jellegű vérzés. Rendes, nagy méh, szabad környezettel. TVS:ut. Endometrium vast. 4mm. Adnextájon elt.nics. Hasban kevés szabad folyadék látható. Hólyag és perineum eltérés nélkül.
DIAGNÓZIS: korai grav?--ez a korai terhesség, ugye?
Mit jelentenek az aláhúzottak??
Tehát annyi, hogy vagy méhenkívüli vagy korai terhesség, tehát amíg nem bizonyosodik be, nem adhat megtartó gyógyszert, nehogy a méhenkivülit tartsuk meg, de valószínű nem az, mert akkor fájt volna az UH. Kedden ismét menotest vizsgálat, csütörtökön kontroll, ha megint pozitív, akkor aznap beta Hcg vérvizsgálat. Szerinte nem vetélés, mert jó szíű a vérem, nem barna és darabos. Írjatok, még fél óráig itt vagyok, aztán mennem kell interjúzni meg éjszakázni. :(
-m-i-a-
 
 


Szintus, gratulálok!!!
-m-i-a-
 
 


Mia

A korai grav nekem is a lapomon van - bizony az korai terhesség.

Endometrium vast. - nekem már korábban lefordította Bridget méhnyálkahártya vastagsága 4mm. A többi passz...
recon
 
 


És ez a vastagság normál vagy kóros vagy terhességes vagy milyen?
-m-i-a-
 
 


Kigugliztam a többit is - Adnextájon elt.nics.- petefészektájon eltérés nincs.

perineum - Az ember gátja a medence-kimenet külső lágyrészei által van alkotva

Ennyit találtam, remélem segít.
recon
 
 


Erre én nem tudok választ adni :? Az enyém 12 mm :roll:
recon
 
 


na en is itt.

Szerintem a 4mm az lessz a felritkulas,mert 4mm es nyalkahartya nagyon vekony lenne egy terheseghez.

Kép
monyo83
 
 


bocs elneztem,tenyleg nyalkahartyavastagsag,bocs nem akarok veszmadarkodni de en pont igy jartam mult honapban annyi hogy nekem 5,6volt a nyalkahartyam.
surgosen kellene az a hcg vervetel,mert ez nem jatek.

mia tudom hogy draga meg minden de ha birsz menj el egy vervetelre,pesten van sok magan labor,mert ez nagyon gyanus nekem.egyebkent a mehenkivulinel sem faj a vizsgalat csak kesobb.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Mia! Akkor ez elvileg jó hír, hogy gravida vagy, csak még van min izgulni! Nagyon korai lehet a terhesség! De terhesség!!! :)
Próbálj megnyugodni és pihenni! Remélem, nem lesz semmi baj!
Látom, sokan szép csöndben olvasgatnak, aztán mikor poz. lesz a teszt, kiderül!
Remélem, hogy nekünk is összejön már... :)
Képzeljétek, elvittem a fiamat orvoshoz, hát kiderült, hogy BÁRÁNYHIMLŐS lett! :shock: :shock: :shock: Tök ciki volt, mert előző nap csak a torka fájt, tegnap este már lázas lett, de még nem voltak pöttyei, illetve egy darab, de arra azt hittem, szúnyogcsípés. Mikor az orvosnál levetkőztettem, akkor láttam meg legalább 5-6 db pöttyöt a hátán-nyakán! :oops: Mondtam is, hogy ezt most vettem észre! Úgyhogy most szépen az összes gyerekem elkapja, remélem, azért a lányok egyszerre és nem mind a három 10 nap tolódással kapja meg. Úgyhogy most jó sokáig itthon lesznek. És sétálni is csak az utcára settenkedhetünk ki, ahol nincs gyerek...
Vendég
 


Én a nyálkahártyához nem tudok mit hozzászólni, sose nézték, illetve biztos nézték, de én nem figyeltem, hogy hanyadik héten milyen vastag stb. Úgyhogy nem tudom, mit jelent... :roll:
Vendég
 


megynugtatás végett: én tavaly csináltam 3 tesztet, mert nem hittem el, hogy baba lett....mindegyik tök halovány volt, de a halovány is terhesség!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vérezgettem folyton, az elején sokat, féltem nagyon, folyton fekvés...aztán nem volt vérzés, bicajra csüccs, és megin vérzés...egy hét fekvés...még a terhesség közepén is volt barnázgatás, a baba mindvégig jól fejlődött, nem volt vele semmi baj...átestünk a gyerkekkel a skarláton(én is lekaptam), bárányhimlőn(már voltma gyerekként), folyton elkaptam az összes náthát és torokgyuszit ami terjengett, az utsó hónapban egy fertőzés a fogamra terjedt...nagyon durva sebészeti vége lett a dolognak, epebajom miatt májfukciózavarim lettek...a baba teljesen jól fejlődött, időben születt, és utána minden bajomat elfújták!!!!!Ezzel csak azt akartam mondani, hogy csak nyugi, pihenés, semmi izgulás(az árt a legjobban)!!!!!!! Sokat tessék aludni( hétvégén pl. délután), aki vérezget naponta feküdjön egy pár órát, olvasgasson....fontos, mert a babáért kell!!!!! Citromfű tea nagyon jó, meg a homeós sedativ pc! érdemes megpróbálni! :) És csak vidáman, nyugodtan!
Nagyon szép napsütéses hétvégét mindannyiótoknak!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus írta:megynugtatás végett: én tavaly csináltam 3 tesztet, mert nem hittem el, hogy baba lett....mindegyik tök halovány volt, de a halovány is terhesség!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vérezgettem folyton, az elején sokat, féltem nagyon, folyton fekvés...aztán nem volt vérzés, bicajra csüccs, és megin vérzés...egy hét fekvés...még a terhesség közepén is volt barnázgatás, a baba mindvégig jól fejlődött, nem volt vele semmi baj...átestünk a gyerkekkel a skarláton(én is lekaptam), bárányhimlőn(már voltma gyerekként), folyton elkaptam az összes náthát és torokgyuszit ami terjengett, az utsó hónapban egy fertőzés a fogamra terjedt...nagyon durva sebészeti vége lett a dolognak, epebajom miatt májfukciózavarim lettek...a baba teljesen jól fejlődött, időben születt, és utána minden bajomat elfújták!!!!!Ezzel csak azt akartam mondani, hogy csak nyugi, pihenés, semmi izgulás(az árt a legjobban)!!!!!!! Sokat tessék aludni( hétvégén pl. délután), aki vérezget naponta feküdjön egy pár órát, olvasgasson....fontos, mert a babáért kell!!!!! Citromfű tea nagyon jó, meg a homeós sedativ pc! érdemes megpróbálni! :) És csak vidáman, nyugodtan!
Nagyon szép napsütéses hétvégét mindannyiótoknak!



Ezt nekem még elolvasni is sok volt,nem átélni :shock: 8)

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus te mikor terhes voltal akkor maganban vagy allamiba jartal terhesgondozasra?
nalunk vannak kotelezo vizsgalatok,gondolom maganban semmi nem kotelezo.
olyan nagyon orulok neked:)

Kép
monyo83
 
 


Szióóó Monyó!!!Én is neked,ám!!!!
Államiba jártam,ide Temerinbe!
Nagyobb uhu-ra pedig Betaniara.
Magában 2-szer voltam,saját megnyugtatásomra!
De vér,vizelet vizsgát mind az egészségházban végezték!
12-dik heti kombi tesztet is a betanian csinálták meg tiszta ingyen!!!(állitolag aki a 13-dik héten megy be,annak ingyenes)
Te hova jársz(tál)kivizsgálásokra?
Mikor volt az utolsó menzid?Nekem áprl.28-án!
Fruzsi 40+3 született,császárral!
És persze én hálapénzt nem adtam senkinek!!!

Én ugy tudom,h a nyálkahártya 12-13mm vastagságú kell,hogy legyen a terhességnél,elvékonyodni a menzikor szokott.....

Kép
Kép
szintus
 
 


nekem privat olvosom van a meddoseg miatt,tudod itt milyen szar a helyzet allamiba sosem jutnek sorra.
meg nem dontottem hogy maradok-e nala vagy megyek allamiba,az anygiaktol fugg.
osszesen hany vizsgalat van egy terheseg allat,ertem itt ver meg nagyob UH ak?ha privatba megyek akkor havonta kellene mennem UH ra de azt nem tudom hogy hanyszor van vervetel meg van-e valami kotelezo nagyobb vizsgalat.
nekem aprilis 29en volt az utolso mezim
:) azt nem tudod veletlenul mikor fogant a babatok? :)

Kép
monyo83
 
 


Akkor most mi lehet? Szerintetek méhenkívüli? Vagy vetélés? ÁÁÁ
-m-i-a-
 
 


Igen,tudom,hogy itt abszolut nem foglalkoznak(vagy alig)
az államiban ilyesmivel...sajnos!!!
Minden hónapban kiirt a dokim vérvét,vizeletre!
Ugye itt cukker terhelés sincs!Nekem azért csinálták,mert a 28-dik hétben vesegyulladást kaptam és korházba kerültem.így ott mindent átvizsgáltak!
Kötelező a 12heti uhu mellé az a kombiteszt,ami elég drága!(4000din,azthiszem),a többit pedig államiban is megcsinálhatod,szerintem!
Dolgozol valahol?Mert akkor mindenképpen állami dokitól kell igazolás,magánt(én ugy tudom),hogy nem fogadnak el!Kötelező még pár uhu(ekspertni)!Ha majd oda kerül a sor,akkor hol fogsz szülni???

Mia nem tudok már mit mondani!A teszt bizti,h pozitiv!Nem fáj a hasad?Uhut mikor csináltak utoljára?

Kép
Kép
szintus
 
 


Nem fáj egyáltalán, meg doki szerint szédülnék, fájna a fejem, a hasam egyik oldala, de ilyen nincs. Ma volt uh, amit leírtam, azt állapította meg a doki. Jövő héten meglesz a vér-vizelet, és elvileg ha kéne látszódnia valaminek, az 2 hét...
-m-i-a-
 
 


Mia
Az en tippem mehenkivuli..bar ngyon remelem,hogy tevedek :( a nyalkahartya eleve 10mm-es beagyazodas elott utana meg meg nagyobb...ami szerintem igy arra utal,hogy neked nem a mehedben van a baba :roll: De ez csak az en velemenyem nem akartlak se megijesztenni se veszmadar lenni en nem vgyok orvos :!: :!: De tenyleg ngyon kene az a hcg vervetel :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

A januári topicban vagyok, csak átjöttem elolvasni titeket! Először is gratulálok mindenkinek!

Mia neked szeretnék írni. Tudom, hogy most mennyire izgulsz, hogy mi lehet veled. Van-e baba, jó helyen van-e stb. Nekem tavaly volt egy olyan terhességem, amit a teszt kimutatott, a vérvétel alapján terhes voltam, de nem találták sehol a babát. Se méhen belül, se méhen kívül. Majdnem két hétig tartott ez az állapot. Minden másnap vért vettek tőlem, majd elkezdett csökkeni a HCG szint, és két hét után megjött :(. Az eset után 3 hónappal újra pozitív tesztem lett, és akkor már volt petezsákom is! Tudom, hogy egy nő, amikor meglátja a pozitív tesztet, akkor a boldogságtól meg se tud szólalni. Majd jönnek a félelmek. Ha egy baba nem tapad meg, akkor annak valami betegsége volt. Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen veled, és legyen kis lakód! Ha mégsem történne így, akkor pedig arra gondolj, hogy valami probléma volt azzal a babival, és legközelebb egy belevaló babóca fog meglátogatni téged!

Mindenkinek nagyon békés, nyugodt babavárást!
Vendég
 


szintus nem melozok.
a 12hetes az ugyanaz mint magyarban az AFP?
nekem kell mennem vercukor terhelesre a pcom miatt de azt eddig is privatul csinaltattam meg.engem azt erdekelt volna hogy van-e valami nagyobb vizsgalat amit meg kell csinaltatni es egy vagyon de akkor ezek szerint nincs.
te mikor is mesz dokihoz?

Mia sajnalom de amit mondtal az a ket lehetoseg van.Ezert lenne jo a hcg vervetel mert abbol mar lehet kovetkeztetni hogy mi van.Ha nagyon magas a hcg ed akkor mehenkivuli,ha alacsony akkor veteles.
A veteles utan meg jo darabig pozitiv a terhesteszt.
Egyebkent valakinek mar csak akkor veszik eszre a mehenkivulit amikor mar van eletjelenseg mert addig semmi tunete nincs ami bajt jelezne.
kivanom hogy a leheto legjobban jojj ki ebbol a dologbol.szoritok.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

A doki mindenesetre kioktatott a méhenkívüli tüneteire és mondta, hogy legyen nálam a tb kártyám, vércsoport igazolás, minden egyéb, ha sürgősen kéne kórházba menni, nehogy elvérezzek...Most azt remélem, hogy valóban fals pozitívat teszteltem..Egy hét, és kiderül. Addig amúgy se tudnék nagyon mászkálni, ma holnap dogozom, kedd, szerda, csüt 2 vizsga, 2 szigorlat, amikre nem keveset kell tanulni, persze így lehet is..Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, biztatást, vigasztalást, de hogy a "minden rosszban van valami jó" érvényesüljön=úgy döntöttünk, hogy innentől kezdve jöhet a trónörökös, ha úgy gondolja, nem görcsösen akarjuk, csak esélyt adunk Neki 2 éven belül megfoganni, utána meg rágyúrunk rendesen. Ezért akármi ez, akár egy kezdődő kis életke (volt) már volt Neki értelme és nagyon sok dolog le is tisztázódott körülöttem, párkapcsolatilag is és egyébként is. Minden felmerülő nehézség ellenére is, ennyire még semminek nem örültem, ezért úgy gondolom innentől kezdve szabad a pálya és biztosan jól választottam társat magam mellé. Kicsit olyan volt, mit valami próbatétel és mindenki megállta a helyét. Azért, ha érdekel Titeket, megírom majd a történet (remélhetőleg nem a legszörnyűbb) végét.
Mindenkinek kellemes babavárást és sűrűn fogok bekukkantani!
-m-i-a-
 
 


Kép

Nagyon örülök a 2csíkos tesztnek.

Decemberben volt egy vetélésem, 12 hetesen ment el a babó, s most nagyon örülök, hogy sikerült.

Van közületek aki Clexane-nal szúrja magát??

Mia! Fel a fejjel, lehet, hogy 1 hét múlva tényleg jó hírekkel jösz majd, hogy mégse méhenkivüli, csak ne idegeskedj.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kép

Tegnapi tesztem :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Most a nyálkahártya miatt vagytok ilyen biztosak abban, hgoy valami nem stimmel? Mert én abban zöldfülű vagyok tényleg.
Vendég
 


Miért az is lehet, hogy korai a terhesség nagyon, csak valami miatt már hamar kimutatta a teszt.
Vendég
 


Gratula minden két csíkosnak a többieknek kitartás!!!!!!!!!

Kép
budabo
 
 


Marya.
Gratulalok :lol: mikor megy dokihoz?

szintia szep a teszted :wink:

viki igen nagyon vekony a nyalkahartya,feltehetoleg a verzes miatt vekonyodott el.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok.......bocs,hogy csak bepofátlankodok.
monyo sikerűlt a baba?
gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!
és persze mindenkinek!!!!
az én kisfiam február 23-án született 2006-ban..ha engeditk iragnék hozzátok is.......segítek ha kell.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monyo!

Én úgy gondoltam, hogy jún. 9-én megyek dokihoz. Még a héten korai lenne, szeretném látni a szívhangot.

Te mikor mész?? Neked első baba lesz?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: