Új privát üzeneted érkezett!

Judy, próbáltam utánanézni, de nem találtam semmit.
Azt tudom, hogy tipikus PCOS tünet, de ennyire magas azért nem szokott lenni nekem sem.
Kedden van időpontom Aleftyinálhoz a CSNK-ba, nem tudom, hogy elmenjek-e és megkérdezzem és oda menjek-e uh-ra vagy a kórházba, egyszerűen nem tudom, nem tudom, nem tudom. Még mindig teljes a tanácstalanság.
De én is szeretnék már pulzálást látni. Naggggyon. :D

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Szia Csilla,

Van egy PCOS barátnőm, akinek az én fiammal egy idős a lánya, ő minden pCOS szindrómában és értékben nagyon otthon van. Ha gondolod, priviben szivesen elküldöm a számát, bármi gondoddal fel tudod őt hívni. A Mens Menthis-re járt, azt tudom, valamint tagja az itteni PCOS topicnak és a NLC-nek is! Lehet, hogy ha oda bejelentkezel, többen tudnak segíteni!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Csilla

Szerintem jobb ha inkább előbb orvos tanácsát kéred ki, mint másik nőkét, akik ebben szenvednek, de nem szakemberek, mert minden szervezet más és mindenkinél máshogy vannak ezek a dolgok, de amit egy képzett orvos mond azért az a biztosabb.
Vendég
 

 
 

Csilla,
Gyere a kórházba, én is akkor és oda megyek. Legalább tudunk beszélgetni egy kicsit. És szerintem is doki tanácsát kérd ki, de az sem árt, ha tapasztalatot cserélsz olyan kismamával, anyukával akinek szintén ugyanez a problémája. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Eszter, köszi, aranyos vagy, de sajnos PCOS-ban én is nagyon-nagyon otthon vagyok, abszolút tisztában vagyok a hormonsoros eredményekkel is, az NLC-n amúgy én is nagy fórumozó vagyok, természetesen a PCOS topikban is írok/írtam.
Már írtam is az ottani Lányoknak, hogy tudnak-e valamit.
Terhesség alatt nem tudom értelmezni ezt a baromi magas tesztoszteront. De hát majd a doki megmondja.

Nyuszi, Judy, köszi Nektek is.

Judy, tudod, dolgozom, sajna nem tudok menni délelőtt. :wink:

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Sziasztok!

Látom napról napra többen leszünk.
Tegnap nem volt uh, csak a dokimhoz mentem el.
Kaptam egy kis Duphastont, hogy segítsünk a pocaklakónak kapaszkodni, csinált rákszűrést, és Femibion 800-as vitamint javasolt.
28-án lesz uh.

A hányás minden reggel menetrendszerű, szedek Magne B6-ot 3*2. Nem igazán használ. Egy kis jéghideg kóla, pár korty viszont a napközben hányingert megszünteti.
Mondtam a dokimnak, hogy mi a helyzet, azt mondta, hogy nem baj a reggeli hányás (szerintem azért nem a legjobb), mert ez azt jelenti, hogy sok-sok hormont termel manóka és nagyon akar kapaszkodni.
Beletörődtem és hányok.

Szóval röviden ennyi volt tegnap.
timcsi81*
 
 


sziasztok kislányok....
ma voltunk uh.és hál istennek eddig minden rendben van...
picimnek dobog a kicsi szíve és már kb:9 mm nagy:-)
szóval most nagyon boldog vagyok...
remélem tudok feltenni képeket.
puszi mindenkinek..... Kép Kép
bibócska
 
 


Bibócska!

Ezek nagyon jó hírek! Gratula!

Vigyázz magatokra!!!
timcsi81*
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy már ilyen sokan csatlakoztunk ehhez a nagyszerű topikhoz.

Timcsi
Nagyon sajnálom ezt a sok hányást. Sajna a hormonok nincsenek jóban a gyomor nyálkahártyájával. Én a 6. héten 3 napig émelyegtem, de azon kívül más nem volt és azóta sincs. Bár az első terhességem alatt sem voltak ilyen jellegű tüneteim. Úgy látszik a szerencsésebbek közé tartozom. Gondolj arra, hogy hamarosan megszűnnek ezek a gyötrelmes reggelek és utána már sokkal jobb lesz.

Bibócska
Csodásak az uh képek! Gratula ezekhez a jó hírekhez. Ha jól láttam, most vagy 7 hetes. Én a 6. héten voltam uh-n és akkor manócska 5,8 mm volt... hihetetlen, hogy 1 hét alatt ennyit nőjenek. Végülis ez a dolguk... nagyra nőni, erősödni. A mi dolgunk meg vigyázni rájuk.

Lányok
Az H1N1 oltásról mi a véleményetek? Esetleg valaki kérdezte már a dokiját erről a témáról?
Vendég
 


sziasztok...
timcsi heni köszönöm szépen...bízom benne most minden rendben lesz....
bizony heni nagyon sokat nőtt az én aprócskám is:-)és még mennyit fog hi-hi...

engem foglalkoztat a kérdés de még nem érdeklődtem utána...
de hát innen is onnan is annyi mindent hallani egyszer azt mondják kell máskor nem...nem tudok eligazodni rajta...
de még egy kicsit várok és ha továbbra is minden rendben lesz a manómmal mindenképp utána kérdezek érdemes-e a védőoltás vagy nem...

timcsi remélem hamarosan túl jutsz a vukkos korszakon de próbáld még ki a citrom levét is egy kicsi vízzel elkeverve..van akinek ez jön be hátha neked is használ:-)
na jó éjt lányok vigyi magatokra remélem holnap talizunk
puszi
bibócska
 
 


Sziasztok Lányok!

Pár napig nem tudtam benézni (munkahely), de már annyit írtatok, hogy alig bírtam olvasni.. :D
Nagyon szépek az uh képek, öröm nézni őket!

Mi szerdán voltunk uh-on, láttuk is a kis manócskát, egészen pici...
Az uh-s doki azt mondta, hogy kisebb, mint gondoltuk, kb. 5 hetes (mi a hatodikra tettük). És képzeljétek, mi nem láttuk meg, de a gép érzékelte a kicsi szívhangját!!
Persze gond is van, egy cisztát is talált, ami elég nagy. Persze lefagytam, de a doktornő nem volt hajlandó semmit mondani, majd nőgyógyásszal beszéljek. Persze mindenkivel beszéltem, és az internetet is böngésztem, azt mondta mindenki és azt írják mindenhol, hogy nem befolyásolja a várandósságot, sőt lehet, fel is szívódik. Csütörtökön megyek a dokihoz, majd azért az ő véleményére is kíváncsi vagyok.. Csakhogy legyen még mindig miért aggódni, nem?

A vitaminokhoz csak annyit, hogy én csak folsavat, és C vitamint szedek, semmi mást. Tünetem még mindig semmi, remélem, így is marad.
A H1N1 vírus elleni oltást én munkahelyen is megkapnám, de én nem bízom benne, nem kértem. Túlságosan új az egész, mindenki mást mond, de nem szeretnék kockáztatni..
macskabagoly
 
 


sziasztok lányok...
macskabagoly a ciszta miatt ne idegeskedj!!!
a jobb petefészkemben nekem is van egy majd frászt kaptam mikor a doki mondta főleg mivel nekem eddig még nem volt!!
na szóval jó kövérre volt hízva 5 cm...
ez volt az 5.hetes uh.
a 6.hetesen már csak 3 cm.
és a tegnapin igaz még ott van de már csak 1.8 cm!!
szóval szépen megy össze a kis mocsok..nekem azt mondta a doki ne idegskedjek a sok hormon ami most tombol bennem és kicsit össze kutyulja a szervezetet...emiatt alakulhatott ki a ciszta de szépen lassan fel kell szívódnia és úgy látom a méretei alapján ezt teszi...
örülök hogy nálatok is minden rendben van...
bibócska
 
 


Jó reggelt,

Bibócska,
Gratulálok a dobogó szívű babácskádhoz. :lol: :lol: Most egy kicsit megnyugodhatsz. Pihenj sokat és csak csodás dolgokra gondolj. Nagyon jók a képek is. :lol: :lol:
Heni,
Én sem tartom biztonságosnak a H1N1 oltást, se magamak, se a gyerekeimnek nem adatom be. :oops: :oops:
Macskabagoly,
Nyugi, a ciszta fel fog szépen szívódni.Tényleg sok nőnek van a terhesség alatt, bár tudom ez téged nem vigasztal, de próbálj nem gondolni rá. Mintha ott sem lenne.Vigyázz magadra, pihizz sokat, már amennyit tudsz. :oops: :oops:

Nekem is már csak 3-at kell aludni az uhu-ig. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


A vuk sajnos ma reggel sem maradt le, de viszont ma reggel már apa is vukkolt, remélem, semmi komoly nem lesz. Nem szeretnék vírust kapni tőle!

Kép
timcsi81*
 
 


Sziasztok!

Én is utálom a spam-eket, de most arra vetemedem, hogy megosszak veletek egy linket, a saját oldalam, ahol próbáltam összeszedni sok hasznos információt kismamiknak:

http://kismamaknak.hu

További jó pocakosodást, kellemes várandóságot!
Gyengélkedődnek jobbulást, Timcsi űzd el azt a fránya vukot ;)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok,

Lányok,
látom jó nagy pangás volt itt a hétvégén. :lol: :lol: Mindenki a paplan alatt melegszik. :lol: :lol:

Timcsi,
Küldhetnél nekem egy kis vuk-ot, mert én meg azon aggódok, hogy egyáltalán nem émelygek. :oops: :oops: Remélem nincs semmi gond. Alig várom a holnap délelőttöt. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bibócska, Macskabagoly, gratula az UH-hoz és a szívhangokhoz!!!!Judy, egyetértek, ide is jöhetne egy kis émelygés, mert én már elkezdtem parázni azon, hogy mi van, ha nem is vagyok terhes. Nekem az égadta világon semmi tünete nincs :-(

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


sziasztok!
örüljetek csajok hogy nincs tünetetek! és tudtok a babura "koncentrálni" ... hát én olyan de olyan de olyan brutálul hányok! reggel este éjjel hogy senkinek!!! nem kívánom!!!! ... szegény párom már főzni sem tudok :-) de ő nagyon jól bírja! én meg sokat pihenek! persze hétköznap dolgozom! és bent van egy ágy ott néha lepihenhetek ... de ez SZÖRNYŰ!!! úgyhogy ne hívja senki magához ezt ... mert NAGYON NEM JÓ ...
puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


sziasztok lányok..
remélem mindenki jól van...
vukkról csak annyit hogy én nem bánom hogy nekem nincs...
bár néha gyötörnek rosszullétek de nekem az is bőven elég:-)
bár van olyan hogy napokig semmi de van olyan is hogy reggel délben érzem hogy gyötör a hányinger és nekem bőven elég...
bár nekem szokott feszülgetni a méhecském is néha kicsit meg is ilyedek ettől de remélem minden rendben lesz....
szóval akinek nincs ne várja vukkot mert nem olyan kellemes az mégha jelzi is a terhességet...
akinek meg van remélem már nem sokáig kínoz benneteket.
pihenjetek sokat és vigyi magatokra....
puszi minden kismaminak:-)
bibócska
 
 


Sziasztok!

Hát, nekem a mellfeszülésen, az enyhe székrekedésen, a gyakori pisilésen kívül semmi más tünetem nincs. Nagyon sajnálom azokat a kismamákat, akik nap mint nap a hányással küszködnek.
Nekem viszont akkora az étvágyam, hogy szinte minden órában éhesnek érzem magam. Pedig a folsavon kívül nem szedek semmit. Folyamatosan rájárok a hűtőre, hogy vajon mit is lehetne még megenni. A magam 45 kilójával mindig szerettem volna hízni max. 5 kilót, de nem sikerült... most bezzeg rajtam van már +3 kg ilyen rövid idő alatt.
Bogival is híztam összesen 18 kg-t, de a szülés után 3 hónappal már semmi sem volt belőle. Pedig nem is fogyiztam, nem tornáztam. Csupán kitartóan szoptattam.

További szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csak bekukkantok. :) Jajj, sajnálom a hányós kismamikat. Kitartás, hamarosan elmúlik ez az időszak. :)

Nekem eddig nem nagyon volt hányós tünetem, inkább gyomorégés, de pár napja küzdök a hányingerrel, bár kijönni nem jött ki semmi, szerencsére. Székrekedés az Nekem is van, meg szédülés, bár ez enyhült az elmúlt napokban. Meg enyhe görcsökön kívül semmi más tünetem nincs, de azért nem aggódok, mert a legtöbb kismamának nincsenek azért olyan durva tünetei, szerencsére. :)

Már alig várom Én is a holnaputánt, az újabb Uh-t :)
Majd utána megint jelentkezem. :)

Legyetek jók, vigyázzatok Magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!
Még félve jövök, mert csak a 4hét+5napos vagyok, de már olvasgatlak titeket...
Már van egy kisfiam aki januárban lesz 2 éves, vele is itt fórumoztam a 2008 januári topicba...
Szóval most hogy már tapasztaltabb vagyok félek is, nekem is van feszülgetésem pedig Marcussal csak a 20 hét környékén jött, mikor is megerőltettem magam. Nem sok etvasz amit itthon csinálok, de még is fáj a hasam.
Eddig 2 teszten vagyok túl (különbözőek), de ma a lillyből vettem még kettőt, hogy láthassam, hogy erősödik e a csík. Hiába vagyok rutinos, parásabb is lettem... sajna sok rossz dolog történt körülöttem mostanában. (anno egy tesztem volt és no para)
Vitamin: én gravidázom, bár a femibion a legtutibb, de szerintem elszálltak az árával. ma vettem mg-t is a feszülésekre. Nekem ezek beválltak. Apropó vitamin és rosszullét: sokszor a vitaminok okozzák a rosszulétet, hányást (én anno csak ettől hánytam kétszer) ezért bevezettem, hogy este veszem be és így nincs vele gondom.
Szorítsatok, jövő hét kedden megyek uh-ra, akkor leszek 5+6.
Egyéb iránt, ha bővebben tudni akartok rólam van egy blogom: konkri.freeblog.hu (itt a terhességem még titok)
Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Ja egy kérdés, ma elfeldkezetem magamról és festettem nem víz bázisú, hanem olyan benzin szagú lazúrral - szerintetek? ez nagy baj?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Szia Konkri!

Beleolvastam a blogodba, így még nagyobb gratula a dupla csíkhoz!!!! És hajnalban teszteltél és ugrottál apa nyakába?

Mikor mész orvoshoz amúgy?

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Szerintem a világon semmi baj nincs vele. Sokkal ellenállóbbak ezek a babák, minthogy egy festék gőze bármi problémát okozhatna. Ilyen alapon a kipufogógázok miatt nem születhetne egészséges gyerek....nem azt mondom, hogy minden nap szipózz 4 órát, de szerintem ennyivel nem lehet ártani egy babának :-)

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Oké, köszi a megnyugtatást!
Kedden megyek dokihoz.
Úgy látom, hogy gyerek és baba ügyileg elég hasonlók vagyunk :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Én is azt néztem :-) de jó, akkor holnap már tudni fogod!!!! Amúgy nekem is pont olyan gondolataim vannak Andrisról, mint neked a Marciról.......már nagy, nem sír, ha elesik, tök önálló.....én még hasznos szeretnék lenni :-)

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak és a "régi" motorosoknak!

Feldobok egy kérdés! Kinek mi a véleménye a Down szűrésről? Megcsináltatjátok?

Kép
timcsi81*
 
 


Én mindenképpen. Ha 30 alatt lennék, akkor tuti csak az ingyenes, 12 hetes korban végzendő szűrést csináltatnám (tényleg, aki nem tudja esetleg, a Bolgárkerék utcában ingyenes az egyszerűbb vizsgálat!!!!!!), igy, hogy már 35 vagyok, a két részből állót csináltatom........nekem a múltkor szerencsére előbb lett meg a Down-kór szűrés eredményem, mint az AFP-m, de így is sikerült beparáztatni. A down-szűrés alapján 1:38.000 lett az arány, viszont az AFP nagyon alacsony lett, genetikai tanácsadás meg mindenfélére kellett menni. Szóval nekem egyértelműen megéri az a 25 eFt, ami a 97%-os biztonságot adja!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


én még 30 alatt vagyok és megmondom őszintén, hogy az egyszerűbb szűrésre gondoltam
legfőképp anyagi oka is van, párom munkanélküli és én sem keresek valami sokat (havi 70-et) a háztörlesztő a nyakunkon stb. stb.
gondolom nem kell részleteznem
és az egyfordulós szűrés mennyire jó, van értelme, vagy csak a kétfordulósnak,

Kép
timcsi81*
 
 


Sziasztok!
Jó volt olvasni az uh-s élményeket! Én még mindig csak próbálom a dokimat elérni telefonon, hááát nem egyszerű. A fiammal ilyenkor már túl voltam a dokin+2 uh-n...
Üdv. konkri!
Én is 2 tesztet csináltam eddig, az egyik negatív, a későbbi pozitív lett. A fiammal pedig 1 teszt is elég volt.
A festékkel kapcsolatban én biztos rákérdeznék a dokira is, biztos ami biztos. Ettől függetlenül, ezen már nem érdemes aggódni. Mondom ezt én, aki még a szokásos takarítástól is félek (vegyszerek) amióta láttam a pozitív tesztemet. Arról nem is beszélve, hogy a hajfestéssel is várni szeretnék a 12. hét végéig. Remélem erős leszek.
Vitaminok. Korábban már írtam, hogy Gravidázok. Azóta is azt szedem. Botonddal én is sorra ettem az ilyen meg olyan vitaminokat, a terhesvitamin helyett, aztán amikor a lábgörcs és társait már így sem tudtam elviselni és megelőzni, akkor váltottam a Gravidára, és minden fájdalmam elmúlt. Ezért én maradok ennél, hacsak a doki majd mást nem javasol. Nekem eddig nem okozott gondot, bár nekem a terhességeim is szinte tünetmentesek.
Down szűrés? Hmmm... Én minden ajánlott dologgal kapcsolatban nyitott vagyok, ezt majd hangsúlyozom a dokinak is (ha végre eljutok hozzá). Kíváncsi vagyok én is, hogy kinek mi a véleménye.
Timcsi!
Te már beszéltél a Down szűrésről a dokiddal?

Kép

Kép
magduci
 
 


Bocsesz, csak jövő kedden megyek a dokihoz, tehát addig izgulás...
mert mint írtam, ma még csak 4+5 vagyok, jövő kedden 5+6 leszek, bár az is megfordult a fejemben, hogy kivárjam e a 6+6-os hetet.

Szűrések: én úgy gondolom, hogy ha szükség lesz megcsináltatom. DE az AFP pl tőlünk menőbb országokban sincs, mert fars adatot ad sok esetben, hisz ahhoz hogy pontos legyen, kéne egy szűrés a terhesség előtt, kéne tudni a pontos fogamzás dátumát... illetve egy jó ultrahangos ki tudja szűrni. A down véleményem szerint szintén kiszűrhető uh által. Főleg a 4d-s-el. A vérből való szűrések nem adhatnak teljes biztonságot, a magzatvíz vétel pedig szintén veszélyes. + a vérből való mérések az anya kora miatt be szoktak kalkulálni x %-ot. Én Marcellal úgy voltam, hogy miután éreztem mozogni, miután szépen átnéztük 4d-sen teljesen nyugodt voltam, onnantól nem volt para, csak a szülési komplikációtól féltem :) miután az ember elhatározza, hogy gyereket szeretne, onnantól para az élet :)
No de ez csak az én véleményem a szűrésekről...

Viszont van nekem is még egy keresztkérdésem:
H1N1 védő oltás??????????????????????

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok! Nekem két kutató is van a "családunkban" az egyik Aids kutató Innsbruck-ban a másik Svájcban ő is virológus! Semmilyen szinten nem ajánlja a védőoltást! sajnos mindenféle titoktartási kötelezettségekre hivatkozva nem igazán tudunk belőlük sok infót kihúzni - és hát személyesen évente 1-2x találkozunk - de egyik sem ajánlja! úgyhogy én hiszek nekik én biztos nem adatom be! de ez csak az én véleményem! ...
Vendég
 


Timcsi!

Az egyszeres vérvétel 80%-os biztonságot ad, a kétszeres 94%-ot. De mivel ingyen van és a világon semmi mást nem kell tenni, mint vért adni, ami tuti nem árt a gyereknek, én nem hagyom ki.

Konkri, én sem merek védőoltásozni. Az elején még megkérdeztem a gyerekorvost, hogy mi a véleménye, Andrisnak adjunk-e, mégiscsak bölcsibe jár, ő azt mondta, hogy mindenféleképpen......akkor majdnem beadattam, csak aztán utánaolvastam, hogy egyáltalán nem tesztelték 3 év alatti gyerekeken és terheseken.

Akkor meg ne az én fiam, meg ne én legyek terhesen az, akin kipróbálják, milyen hatása is van.......

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok Lányok!

Én tegnap tudtam meg, hogy babócánk lesz.
32. napon vagyok.Csak nem akart megjönni,de a mellem nagyon feszült és 28 nap óta azt éreztem,hogy meg fog jönni.
Tegnap vettem tampont meg tesztet.
2 dbot.Mindkettő pozitív nagyon erős csíkkal.
Nagyon örülünk,csak még nem fogtam fel.
A férjem meg nem meri beleélni magát.
Olvastam,hogy tünet lehet az alhasi vérbőség érzése.
A test várja a ciklust,de a hormonok nem engedik.Remélem tényleg így van.Van tapasztalatotok ezzel kapscolatban?
Jún 27 a terhesnaptár szerint, amikor majd meglátogat minket.
Örülök,hogy megtaláltalak titeket.
Zsu
dzsuzska
 
 


sziasztok,

Gyors leszek mert most estem haza. Az én dokim nem volt, Pestre kellett mennie, pedig azt mondta ez az uccsó munkanapja, mert szabira megy.
Na mindegy, ott vártam 3 órát mire nagy nehezen bekerültem ahhoz aki éppen ott volt persze nem volt túl alapos.

A jó hír, hogy van egy 11 mm-es petezsákom, a rossz pedig hogy mindkét ovariumban van 1-1 ciszta, 19 és 30mm-esek, amik nem tudom hogy kerültek oda.(valszeg a closti okozta)
Most e miatt parázok, 1 hét múlva kell kontrollra mennem,

Most kissé aggódok és megint számolgathatom vissza a napokat. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok az ismeretlen betolakodásért, de eladó néhány kismama ruhám. :wink:

Itt tudjátok megnézni:
http://kata.mws.hu/

ha valakit érdekel valamelyik, írjon privit. Üdv: Kata
torolve_20130114141731
 
 


Judy!
Én is clostis vagyok... Te voltál peteéréskor uh-on? akkor nem volt látható még a ciszta?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri,

Hát éppen ez a röhej, hogy 2 tüszőm nőtt a clostitól, az egyik hétvégén repedt, abból lett a baba, a másik pedig 3 nappal később, az nem termékenyült meg. Na már most ha mind a 2 megrepedt, honnan a frászból jött ez a 2 ciszta????? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bocsi lányok, de most nem volt időm visszaolvasni, de ígérem ezt a trehányságomat pótolom.

Bibócska
Nagyon jó UH kép és gratulálok a kis pöttömhöz :lol:

Rólam annyit, hogy voltam az első vérvételemen, megcsapoltak rendesen. Legközelebbi konzultáció nov 9-én :lol: Remélem, hogy kapok megint szép képeket :lol:

Addig is mindenkinek boldog babavárást. (azért addig még jövök :) )

Kép

Kép
princzike
 
 


Judy, Princzike, tök jó, hogy már dokihoz jártok. Judy, én ciszta ügyben semmit nem tudok, ezért is nem szólok hozzá, de a 11 mm-es petezsákhoz gratula! Akkor szíyvhang még nem volt?

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen nem írtam.
Tegnap voltam orvosnál és megállapította, hogy a kisbabám a 7-8. héten jár már és láttam, ahogy dobog a szíve!! :lol: :lol: :lol:
Olyan boldog vagyok!
Sajnos már túl vagyok egy vetélésen, így nagyon-nagyon izgulok és alig akarom elhinni, hogy él az én kisbabám.
Már most úgy nézek ki, mint aki a 4. hónap vége felé jár :D Mi lesz később? :D
A doki írt fel nekem Utrogestant, hogy megtámogassa a terhességet, úgyhogy remélem most már minden rendben lesz. Legközelebb majd november végén találkozunk, addigra már túl leszek a 12. héten.
Én nem hánytam még, viszont folyamatosan émelygek amikor éhes vagyok. A mellfeszülés és a székrekedés nálam is jellemző, és a korai ébredés is. Este 9-kor meg majd' elalszom. :D

Gratulálok minden babásnak: Talinn
talinn
 
 


Sziasztok!

Nincs lelkierőm visszaolvasni, kérlek benneteket, szakértsétek meg a mai vizsgálatom eredményét.

Szóval ma vagyok ugye 5+3.

"Rendesnél nagyobb uterusban 4 hetesnek megfelelő petezsák ábrázolódik. Embrionális elemek nem látszanak."

HCG vérvételre kell holnap mennem és csak sírok, mióta hazajöttem, mert ilyenkor a doktornő szerint már kellene valamit látni és ahogy olvasom, legalább egy kis szikhólyag kezdeménynek kellene lenni.
És mivel stimulálós, tüszőrepesztős hónapunk volt és a hőmet is mérem, ezért pontos a számolásom, miszerint 5+3 vagyok.

Szerintetek van még remény???

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok, szeretnék csatlakozni :oops:
szept.17-én volt utoljára mensim, múlt szerdán teszteltem pozitívat(azóta már többet is :lol: ).
nov.2-án megyek dokihoz, mert addigra már remélem lesz szívhang :wink:
azt szeretném megkérdezni, hogy vonalzót(látom szinte mindannyiótoknka van) hogy tudok csinálni? és felrakni az oldalra? és képet hogy tudok feltölteni? picit béna vagyok asszem.. :x
amúgy most még én sem hiszem el az egészet, a férjemmel jövő októberben szerettük volna elkezdni a babaprojektet, de nagyon örülünk h most jött!! :D
ő sajnos már vagy 2hete afrikában van, de szombaton már itthon lesz, már alig várom, hogy neki is csináljak egy tesztet!!! :lol:
mindenkinek sok puszi, és nyugalom, pihenés :) Kép
Vendég
 


Figyu, bármi is van, csak holnap fog kiderülni. Viszont ha mégis van odabenn valaki, akkor neki nagyon rosszat teszel, ha egy napig sírsz......szerintem próbáld elfoglalni magad bármivel, változtatni úgysem tudsz, ha így van, ha úgy. Én nem értek hozzá, de mi lenne, ha vennél még egy terhességi tesztet? Az is hcg szintet néz tudomásom szerint.

Tallin, hatalmas gratula!!!!!!!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszter, van itthon tesztem, és folyamatosan mindennap teszteltem, utoljára szombaton. Nagyon-nagyon hamar megjelent a bazi erős és vastag csíkom.

Azt nem tudom, hogy egy "csak petezsák" is termel HCG-t vagy csak akkor, ha van benne valaki?

Kép

Kép
***csilla***
 
 


Csilla!

Próbálnék okosat mondani de nem tudok sajnos. Annyi biztos, hogy én napra tudom, hogy mikor csináltuk a gyereket és ahhoz képest a múlt hétfői uh már 6+4-nek kellett volna lennie, de a doki azt mondta, hogy csak 5 hetes.
Szóval az az egy biztos, hogy nem mindenkinél egyforma ez a dolog.
Az 5+4-es uh még csak egy 3,7 mm felritkulás láttak a méhemben és egy hét alatt addig jutottunk, 14*9 mm petezsák és 3,8 mm szikhólyag. Szóval most már én sem tudom, hogy hol tartunk.

Egy biztos, hogy muszáj megnyugodnod, mert az babónak nem tesz jót. Tudom, hogy nagyon nehéz, de próbálj megnyugodni.

Geoo, Dzsuszka, Konkri!

Üdv nektek itt (bocsi ha valakit kihagytam). Szóval üdv a frissen tesztelt kismamáknak.


A hányinger nálam minden reggel vendég, de már nem is bánom. Kellemetlen, de meg lehet szokni. A lényeg az, hogy napközben jól vagyok.

Nanetto. Együttérzek veled az állandó hányás miatt. Én is így voltam az elején ezzel és a Magne B6 annyiban segített, hogy már csak reggel jön vuk.

Kép
timcsi81*
 
 


sziasztok....

csillus ne idegeskedj eszternek igaza van...holnap minden kiderül addig is pihenj.és vigyázz magadra.

talin örülök a jó híreidnek és továbbra is ilyen jó híreid legyenek.
és bízz abban most baj nem lehet!!és így lesz..én is így próbálok hozzáállni:-)most nem lesz baj a kicsi babámmal.

hát a holnap helyett majd csak szombaton kell mennünk uh.-ra.
kicsit elkenődtem de hát ez van..addig is fejlődik kismanó és még többet láthatunk belőle!!pedig már úgy vártam a holnapot.
cupp kismamik.
bibócska
 
 


Üdv az újaknak! :wink:
(olyan ritkán írok, h én is az lehetnék)

Csilla, kérlek nyugodj meg!
2 hete volt egy kis vérzésem, nagyon megijedtem, és egy jó barátnőm segített az emíljeivel.
Próbálj meg pozitívan gondolkozni, gondolj a babádra, és arra, h jól van, fejlődik, kapaszkodik. Nézz előre, vedd számításba a legrosszabbat is, majd azt hesegesd el, és CSAK ARRA GONDOLJ, HOGY ÉL!
Még egy fontos dolog: mérj egy hőt hüvelyben. 37 fölött kell lennie. Nekem akkor, mikor azt hittem vége, 37,6 volt.
+++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon vartam mar, hogy ide johessek, es a juni 28-ikai datummal talan meg pont beferek hozzatok. Tegnap volt egy halvany pozitiv tesztem, de ma vervetellel igazolodott a terhesseg. :D
Udv
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: