Új privát üzeneted érkezett!

Nono én se hittem volna el elsőre a helyedben így hogy védekeztetek. Szépek a tesztek :-) Nekem is a kontroll csík a halványabb. Az ok nélküli sírás, hát igen, az a hormonváltozás okozta érzelmi labilisság miatt van gondolom neked is, én két hete valamiért robbanásszinten feszült vagyok, pedig az előző terheségnél nem volt. Az meg nem nyüzügeség hogy szarul vagy, mindenki mázlista akit megkímél ez a sok kellemetlen tünet. Hallottam már olyat is hogy van aki az egész terhességet végighányja, nem csak az elejét. Szorítok hogy most a második trimeszterre elmúljanak a kellemetlenségek. Azért nem semmi hogy az első 6 hónapban szarul voltál a lányoddal, a vészes hányásról ne is beszéljünk. Kemény lehetett.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nono

érthető h nehéz most neked.az első három honapot túl kell élni aztán talán majd könnyebb lesz,bár akkor sem annyira mert akkor meg növekedik a poci,itt fáj ott fáj.
na de ez a legszebb dolog az ember életében :)

ti melyik terhes vitamint szeditek?

most sokat hallok a fambionról meg ladeevitről,ez eglsz jónak tűnik csak jóval olcsobb a fambionnál.még kitalálom melyik legyen.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike amit én szedek azt nem lehet otthon kapni, én nem tudok neked segíteni

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 

 
 

nyufó

mindegy végülis,sztem majd ezt ladeert megrendelem.van benne omega3 is

KépKép
bettike83
 
 


Bettike az jó, én is szedek omega 3-at is, jót tesz az agy és szem fejlődésnek

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Kép

szeretnék csatlakozni a csíkgyűjtőkhöz :D
04.24én készült :)
spumilla
 
 


sumilla

nagyon szép teszt :wink: :)

KépKép
bettike83
 
 


Spumilla gratulálok! Ha van kedved írj pár sort magadról!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


köszi bettike, kedves vagy!

még a neveket memorizálom, szóval nem tudom ki kérdezett a vitaminokról,
de én most elevitet szedek, a dokim meg magne b6-ot javasolt folsavval, úgyhogy ha megettem az elevitet, akkor áttérek :)

mi jól vagyunk :) nincs róka, nem különösebben vagyok fáradt sem, viszont rettentően habókos lettem :)
ma elindultam pénz és bankkártya nélkül nagybevásárolni. a férjem hozta utánam :D
ti is feledékenyek vagytok?
spumilla
 
 


nyufó: köszönöm az érdeklődést, bemutatkozó soraim vhol a 2. oldal körül lehetnek. csak egy pár oldal erejéig kivontam magam az aktiv irkálásból. volt egy lány akinek nem sikerült és olyan negativ érzéshullám jött rám, amit nem akartam átvenni, gondoltam majd később visszanézek. és lám... :)
spumilla
 
 


Spumilla -bocsi, visszanéztem mit írtál. Nekem is még memorizálnom kell a neveket, akik sürűn beírnak még csak azokkal vagyok képben :oops: De jó hogy visszajöttél :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


sumilla

én kérdeztem a vitaminokról.

a fejemmel nekem is baj van,mindent elfelejtek,tiszta káosz néha :D

legalább volt aki utánnad repitette a cuccaidat,mert gáz lett volna a boltban :D

KépKép
bettike83
 
 


Persze nyufó ez tök természetes, majd pár hónap múlva már kenjük vágjuk egymást ;)

(ezzel a vonalzóval jól megszenvedtem, pedig .. namindegy, majdnem felidegesítettem magam :D )

Kép
spumilla
 
 


Spumilla, en feledekeny vagyok! Mondjuk normal allapotban is kicsit, de most aztan! :lol:
Folyamatosan keresek valamit, nem tudom, hol es mikor vettem le pl a gyurumet (aztan megtalalom a szennyestarton), tegnap 3 kis uveg asvanyvizet talaltam az irodaban az asztalomon, de hogy melyiket mikor vettem, fogalmam sincs.
Elindulok a nappaliba, de mire kierek, elfelejtem, mit akartam.
A munkahelyemen mar listat irok, mit is akarok aznap megcsinalni.
Es joval lassabb vagyok, mint "elotte".

De azt hiszem, mindez teljesen termeszetes :).
Vendég
 


Sziasztok! Nyugodtan visszajöhet mindenki akit elriasztottam! Ma voltam egy másik dokinál. Már látott valami ki embrió féleséget! Szerinte teljesen megfelel időben, mivel nekem kb34 napra szokott megjönni. Mindenkinek köszönöm a támogatást és bocs ha valakinek rosszat okoztam azzal, hogy leírtam mi történt velem!
Sok sikert!
Sziasztok
lk
 
 


Ik, na, mit mondtam ? :D Hurrra, hurra!!! Nagyon orulok neked!
Vendég
 


trompipi: ez az! erre gondoltam. :) a jelenség amiről írsz nagyon nagyon ismerős. :)
Épp anyukámmal beszéltem telefonon, mikor észrevettem magam, hogy kizökkentem valamiből, mire azt mondtam neki : "jaj, várjál, valamit épp kerestem, de nem emlékszem hogy mit és miért" :) szóval ennyi!

lk: nagyon nagyon örülök, hogy elmentél egy másik dokihoz, és annak is amit mondott!!! annyira megnyugodtam! és nem az volt rossz, hogy leírtad mi történt veled, hanem én vagyok túl parás! még hozzá kell szoknom, hogy egyszerűen túlérzékeny vagyok. most igy tudtam reagálni az élményedre, hogy összezavart, de még nekem is edződnöm kell. szóval örülök teljes szívemből, hogy újra itt vagy!

látjátok? vannak még csodák. szeretem a csodákat. :)

Kép
spumilla
 
 


lk

nagyon örülök neked,és a másik doki rámondta h nincs,szoval azért ez durva.ezért kell elmenni másikhoz is h megerősitse a dolgokat.

gyere nyugodtan beszélgetni :)

KépKép
bettike83
 
 


lk ne menj el kérlek!

Én elevitet szedek, nekem az vált be a másik még amit korábban próbáltam a Béres terhes vitaminja de attól üldözött a róka. Meg magne b6-t és folsavat a 12. hétig még. Aztán csak elevit és magneB és a félidőtől el szoktam hagyni a vitamint mert doki szerint giga baba lesz, ami sztem nem igaz mert a lányomnál szedtem és 3kg lett a fiamnál még az elején sem szedtem mert visszajött és ő meg 4200lett. szval sztem nem ezen múlik de ha ő azt mondja már nem kell akkor nem kell.

Ma már jobb. tegnap iszonyat rosszul voltam. most sem okés teljesen de messze nem olyan mint tegnap.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


lk nagyon-nagyon örülök!!!! Micsoda hírekre jön az ember. A te kis pocaklakód idáig a topik csodababája! A görcsök elmúltak, most már rendben vagy?

Nono én is hallottam ezt a riasztgatást hogy a vitamintól óriásbaba lesz. Én is szedtem végig és 3118 g volt a lányom :lol: Akkor félidőtől most nem fogsz semmit szedni? Nekem a terhesvitaminomba be van építve a folsav, meg van hozzá omega 3, gondoltam szedem végig, ártani nem árt.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


és ha csak mindennap felet szed be az ember azekből a vitaminokból?én biztos nem fogok tudni beszedni egészet ,főleg az elevitből,az olyan nagy :D nagyon rosz gyogyszerszedő vagyok.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike szerintem az első 12 hétben minden nap próbáld meg szedni a vitaminokat, de legfőképp a folsavat. Én úgy tudom a legtöbb fejlődési rendellenesség ebben az időszakban alakul ki és sok megakadályozható azzal ha elegendő vitamin ill. folsav van a szervezetedben. Utána már kevésbé fontos a vitamin szedése.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó

oké,úgy lesz,hétfőn veszek is gyorsan :) akkor még nem leszek 5 hetes szoval még nem lesz késő talán.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni. Pontos időpontom még nincs, mert dokinál nem jártam, de valószínűleg nem lesz jan 5-nél később.
A 3 babát várjuk, van már egy 6.5 éves és egy 15 hós fiu. Szoptatok még és hordozókendőzünk is.
Én vitaminnal úgy vagyok, h mivel 2 babót kell szolgáljak, szedem az elevitet meg plusszba b vitamint és magnéziumot. A szoptatáshoz nagyon sok mg-ra van szükségünk és ha nem szedem, jelentkeznek a hiánytünetei.
A fiukkal végighánytam az elejét, most egyenlőre még csak szédülök, de még bármi lehet. Habár szedek homeos bogyokat is, hátha nem fogok annyit hányni.
És én is érzem, h néha görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, jól rámhozva a riadalmat.
Egyenlőre ennyit írnék. Olvasgatlak benneteket, ahogy hagynak a gyerekek.
lilatündér
 
 


Lilatündér üdv köztünk! Nekem is görcsölget a hasam meg fájogat, ami fura is, mert az első terhességnél nem volt ilyen. Elmúlhatna már, rossz érzés, tényleg mintha meg akarna jönni.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Sziasztok!

Nagyon szeretnék csatlakozni hozzátok....
Én tegnap reggel teszteltem egy halvány pozitívat, hasonló a teszt sqmilláéhoz, csak az én tesztcsíkom halványabb.De látom, vékonynak kell lennie :)
Még nem élem bele magamat, ma vagyok a 30. napon, holnapra tervezek mégeyet tesztelni.
Tüneteim enyhén vannak, ma lehetek kb. 3 hetes.
Tegnapelőtt voltam dokinál a szokásos éves rákszűrésen, említettem neki, mert aznap reggel is teszteltem, de az épp csak szellemcsíkos volt.Nem látott még semmit uh-n, méhnyh. 8 mm.
Előző terhességemnél 5 hetesen volt petezsák.
Egyébként szoptatok még napi 3x, van egy 18 hónapos Ördögfiókám :lol:
Vendég
 


Lilatündér! :) Te hányszor szoptatsz egy nap?
Én félek, hogy hogy lesz, mert a fiam nagyon cicifüggő :?
Tudom, hogy legkésőbb a 20. hétig abba kell hagyni.Lövésem sincs, hogy csináljam :?
Vendég
 


űdvözlöm az új kismamikat :)

a halvány pozititv is pozitiv,nekem is ezt mondták :) és a következő már sokkal erősebb lett :)

KépKép
bettike83
 
 


Udv az ujaknak. Egyre tobben vagyunk! :)

Tegnap voltam egy "naming ceremony"-n, belga anyuka es nigeriai apuka 3. kozos babaja. Volt DJ, afrikai kaja, nagyon jo hangulat, olyan szivesen maradtam volna, de sajnos mennunk kellett tovabb a sogornom kislanyanak elsoaldozasi bulijara, ami egy puccos etteremben volt, es ehhez nem nagyon fult a fogam.
Na, csak azt akarom mondani, hogy igy tobb felver kisbabat is lattam es annyira, annyira, de annyira varom, hogy a mienk is megszulessen. Milyen soka lesz meg :).
Vendég
 


Fürtöske gratulálok a csíkhoz, ahogy Bettike is írja a halvány is csík, csak még biztos nincs annyi HCG a szervezetedben. Másfél naponta duplázódik, úgyhogy holnap már biztos szép erős csíkod lesz :lol: Azt néztem, két és fél hét van a törpéink között. Másodszor mi fele húz a szívetek, még egy fiú vagy kislány inkább?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Trompipi szerintem a félvér emberek kiemelkedően szépek általában, valahogy olyan szerencsésen keveredik bennük a két vagy több faj. Nagyon hangulatos lehetett ez az afrikai buli, nem csodálom hogy nem vágytál utána a puccos étterembe.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Nyufó :) aranyos vagy, köszi.Természetesen kislány a cél, de végülis teljesen mindegy, csak egészséges legyen!!! :)
Sajna mi már eléggé benne vagyunk a korban, párom 42. évét tölti novemberben én meg a 35.-et augusztusban.Tutira lesz egy csomó genetikai vizsgálatunk :?
Fájdogál a hasam, mindig attól félek, hogy elönt a vér egyszerecsak :?
Marcira 2 évet vártunk, csodálnám ha ilyen hamar összejönne kistesó :D
Na de egyenlőre maradok...... :wink:
Vendég
 


Fürtöske mi még egy kislány fele húznánk, de ha fiú lesz ugyanúgy imádni fogjuk, meg tényleg az az első hogy egészséges legyen! Olvastam már erről több helyen, hogy akik elsőre sokat vártak a babára, a második már könnyebben összejön, mert már a szervezet is nyitottabb sokkal a következő babára. De persze olyat is hall az ember hogy az első könnyen, a második meg évek, nincs konkrét forgatókönyv. De ott a halvány csíkod, úgyhogy amit már többször írtam itt a topikban, csak optimistán, nem ér ilyeneket írni, hogy egyenlőre maradok. Csak a pozitívat sugározd, holnap meg ott lesz reggel már az erős csíkod :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Na, Lányok, ezt mondja meg nekem valaki :( :most délután hozott párom tesztet, és csináltam egyet x-epil a fajtája, a legolcsóbb persze :? )és az meg totál negatív :(
vagy délután-este nem szabad tesztelni?
Van valakinek tapasztalata ezzel a fajtával kapcsolatban?
Vendég
 


Furtoske, reggel a legmagasabb a vizelet HCG koncentracioja, erdemes lenne akkor megprobalnod. Ezt a tipust nem ismerem.
Vendég
 


fürtöske

sajnos nem tudom,de rényleg reggel érdemes tesztelni mindig.

késik már amúgy?vagy mikorra nem várod?

azt sem tudni milyen erősségű ez a teszt,nekem 10es van.az egyik topicból rendeltem.

KépKép
bettike83
 
 


.............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:48-kor.
szonce82
 
 


Fürtöske a különböző teszteknek más és más az érzékenyésge. A másik amit írtak a lányok, hogy reggel kell tesztelni, mert akkor fel tud jobban gyűlni a HCG a vizeletben. Már késik a mensid? Mert a legtöbb teszt leghamarabb az elmaradt mensi első napjától tudja csak kimutatni, kivéve a drágább szuperérzékenyek. Nincs meg annak a tesztnek a doboza amivel halvány csíkod lett? Hátha össze tudod hasonlítani az érzékenységet, hogy mennyi HCG-től mutatja ki.
Nézd meg ezt az oldalt, hátha benne van a két teszted amit használtál hogy milyen érzékenyek:
http://www.kismamablog.hu/terhesseg/ter ... segi-teszt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nyufó8 2010.05.09 20:15-kor.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Szonce szép a csíkod :lol: mikor mész dokihoz?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Sziasztok Kismamák!

Ik!
EZ HIHETETLEN, EBBŐL NEM SEMMI LEGENDA LESZ MIRE A GYEREKNEK MESÉLED MAJD. UGYE BOLDOG VAGY, REMÉLEM MOST MÁR MINDEN RENDBEN LESZ!!!

Pénteken írtam nektek egy hosszú hozzászólást és a végén valami rossz gombot nyomhattam meg mert eltűnt az egész, legalábbisnem került be, így aznapra feladtam.
Már nem emlékszem pontosan miket írtam, valószínű arról,hogy voltunk dokinál, de sajna még csak a szikhólyag látszott és nem halottuk a szívhangját sem (pedig nagyon várta a férjem is).
Én még mindig nem émelygek,pedig a két fiammal végighánytam.
Nagyon fáradt sem vagyok, (szombat este 7-től hajnal 4-ig végigtáncoltam az éjszakát a barátnőm szülinapján).
Én is a Béres Glavidát szedem, ezt ajánlotta egy patikus ismerős,
elején én is furán éreztem magam a bevétel után 1 órát, de mára ha evés után veszem be már 2 napja oké.
Viszont elég sokat görcsölgetek, mindig ijeszteget és elszomorodom tőle. Már a csládunkba tartozik, hányozna.
Olyan termékenyek vagytok kihagyok 1 napot alig bírlak elolvasni bennetek.
nlzs
 
 


Nyufó8!
Még mindig görcsölgetsz te is? Te hány hetes vagy most?
Lilatündér!
Hasonló a kortörténetünk, két fiú (csak nekem már nagy kamaszok)
és velük nem görcsöltem csak hánytam dost.
Most semmi bajom, hol arra gondolok biztos minden rendben?, hol arra hátha lány (de nem merem elkiabálni)
Én szemeim előtt még mindig fiú baba lebeg, ha rá gondolok a két fiú után.
nlzs
 
 


Nlzs mikor mentek legközelebb dokihoz? Te hány hetes vagy? Én 5+2-nél tartok és az előzőnél nem voltak görcsök, fájások most viszont igen. De remélem hogy elmúlik hamar :roll:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Most olvastam vissza a 3. oldal végét dr. nono nálunk is így van a férjem, jót mosolyogtunk az enyémmel rajtatok, jó a 4 teszt története.
Ja, elvileg én vagyok az akinek az orvosok szerint nagyon meg kellene gondolnunk ezt a szülést, de valahogy mindig azon kapjuk magunkat hogy a jövőt tervezzük és szóba sem jön, hogy ne szülessen meg ha már itt van.
A kisebbik (csak 14 éves!) fiam már azt mondja ő nem a kicsi fiunk hanem a közepes (édes nem!?).
Sorba megyek az orvosokhoz:
Urológus: 6 mm vesekövem van (4. dik, sajna hajlam), ami néha kicsit görcsölget , SEBAJ majd csak kibírjuk!
Kardiológus pénteken: A pacemacerem max 11 hónapot bír ki még a cseréig, a dokim jól megijedt: a kisebbik fiamnál a 9.-dik hónap elején műtött meg és egyfolytában mondogatta: "Jól van? Én nem vagyok nőgyógyász, ne szüljön!!"
Azt mondta most már öreg egy ilyen megrázkódtatáshoz.
NEM BAJ, ez a törpe most jön,
Egyébként is figyelt rá, hogy 39 évesen szüljek még ne 40 felett,
milyen figyelmes nem!?
nlzs
 
 


Nyufó8
Valószínú én is 5+2, március 28.-án volt az utolsó menseszem.
Látam a tesztcsíkodon neked is 28.-a volt.
2 dokinál is voltunk, az egyik ahol a PCO-mat műtötték, ott
nagyon le akart beszélni minket oda csütörtökre lenne időpontom megint, de voltam múlt héten csütörtökön itt helyben egy barátnőm orvosánál (ott nem hallotuk még a szívhangot)
ő nem mondott vélemény, de szerinte még csk 5,5-6 hetesnek ítélte akkor.
Most patt helyzetben vagyok, mert belül valahogy haragszom a csornai orvosra hogy le akart beszélni, inkább mennék ide a helyi dokihoz, mert nagyon szimpatikus volt türelmesen érthetően válaszolt minden kérdésünkre és itt van helyben. Ő 14.-ére rendelt vissza.
Még gondolkodom, hogy mondjam meg a másiknak, hogy nem hozzá megyek. Anyukám szerint menjek el most csütörtökön is,
annál több információm lenne a kicsiről, azt mondja az ultrahang úgysem káros. Még meglátjuk.
És te mikor mész? A te babucid mekkora? Látszott már az embrió?
nlzs
 
 


üdv az újaknak! Alakulunk!

Hétvégén betojt a netünk. Jellemző egyébként ha a számlát késve utalja az ember máris késedelmi kamat meg anyámtyúkja ha meg ők nem szolgáltatnak akkor az nem számít. Kérdeztük scak úgy h akkor ezt 2 napot nem számlázzák ki ugye? Mire a csaj a vonal túlvégén h má miért ne? Na ennyiben maradt nem mentünk bele dehát mit várhatunk ugyebár.

Én változatlanul 24 órában émelygek de a fáradtság többynire tűrhető, bár néha úgy érzem egy sarokban egy szögágyon is simán elszunyókálnék. :)

Azt hiszem szerdán megyek dokihoz. Apa be van sózva h jön még az sem érdekli h szabiznia kell...kiérti ezt? Edig nem akarta most meg itt tolong h bejelentkeztem e már. Na ez persze a jobbik eset. A fiamnál eszébe sem jutott h eljöjjön pedig ő akarta azt a babát én még vártam volna de rágta a fülem úhogy hagytam magam, nem minth abánnám, ezt a babát meg nem akarta és most tessék. És ezek után ha valaki azt mondja nekem a nő bonyolult biztos megharapom. :D

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:48-kor.
szonce82
 
 


Üdv az újaknak !Jó hogy egyre többen leszünk!
meglepetés2011
 
 


Sziasztok,

Hanyinger nalam meg mindig sehol, illetve van, de csak lightosan. Azon gondolkodtam, hogy lehet, azert nem erzem, mert en alapallapotban is eleg emelygos, hanyingeres (de soha nem hanyos) vagyok, es mar hozzaszoktam.
Viszont szedulok rendesen, illetve semmit nem kivanok enni. Meg a szokasos reggeli tejeskavem sem esik jol.
Gorcsoles sincs, csak neha-neha egy-egy szurkapiszka.
Ami vicces, hogy az egyik mellem joval nagyobb, mint a masik. Eszembe is jutott, a kettes szamu koloknel is igy volt, mikor szoptattam. Eleg hulyen nezek ki :).

Kuldok egy jo kis linket nektek: http://health.discovery.com/videos/ulti ... h-two.html

Dokihoz 26-an kellene mennem, de megprobalom egy hettel elorehozni, ugyanis a doki is azt mondta a multkor, h 2 het mulva akar latni, illetve az Utro-m is elfogy addig.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap reggel véreztem picit, de nem akartam itt kelteni a feszkót, ugyhogy gondoltam, csak akkor írok nektek, ha már beszéltem az orvosommal.
Szóval reggel volt egy "adag" kis piros és utána napközben barnázás lett belőle. Fura volt, de nem kapott el a frász. Elég jók a megérzéseim, szóval nem is paráztam rá. Úgy éreztem, hogy nincs gond.
Ma tudtam elérni a dokim, akinek az volt az első kérdése, hogy előtte együtt volt a férjével?
Hát, mondom- igen. Megnyugtatott, hogy akkor tuti amiatt volt és akkor most két hétig nincs szex, mert kicsit vérzékenyebb a méhszájam.

Úgyhogy ennyi. Ezt valahogy be tudom tartani :)) Megnyugodtam. Bár inkább azt mondom fellélegeztem.

Most épp a fogyasztható ill javasolt teaféléket kutatom, keresem. Palástfű, cickafark.. ti miket isztok?

Szonce: szép a csikod, gratulálok! A medencédnek vmi gyógytorna vagy úszás nem tenne jót? Próbáltál már vmit?

nizs te egy nagyon bátor nőci vagy, szimpatikus ahogy hozzáálsz a nehézségekhez! hogy tervezed ezt a pacemaker-csere dolgot? és egyátalán hogy megy az ilyesmi? nem teljes részletességgel értem, de nem nagyon tudom elképzelni hogy mit kütyüznek a sziveddel.

dr nonóörülök, hogy ilyen változásokon megy át a férjed is. azért így támogatással, minden "teher" kicsit könnyebb. Az én férjem is nagyon cuki, mindig megkérdezi, hogy na, mit tehetek még értetek? :) De vizsgálatokra egyelőre nem viszem. Majd ha már igazán fejlett lesz a bébi és/vagy látjuk az arcát vagy ha úgy érzem segít ha ott van velem.

trompipinekem is 26.ra van UH időpontom. :)
köszi a videót!!

Kép
spumilla
 
 


Nlzs csodállak a bátorságodért és erődért! A helyedben én is cserélném a dokit, nem kell neked egy lebeszélő, pesszimista orvos ha ti megtartani akarjátok. Akkor arra az orvosra van szükséged aki támogat!
Én még sok hetet várok az első ultrahangra. Itt teljesen máshogy vannak a dolgok, az első uh a 12-14 hét között van és még a 20 héten van egy és kész. Az első babómat 14 hetesen láttam először, odáig abban sem voltam biztos hogy terhes vagyok, mert annyira nem volt semmi tünetem, csak a pozitív tesztem. Akkor nagyon rossz volt. Most már nem izgulok annyira, optimistám bizok benne hogy minden rendben lesz most is!

Szonce nagyon aranyos a sztori amit leírtál. Már gondolkodtam rajta, hogy hogyan fogom majd megértetni a kiscsajszimmal a dolgokat, meg ugye ha már itt lesz az új baba, hogy ne legyen féltékeny, hmm. biztos majd jön magától :lol:

Nono hát azért sokkal jobb érzés amikor a pasi is ilyen aktívan érdeklődik, jó ez a változás :D

Spumilla örülök hogy semmi komoly, a helyedben biztos halálra rémültem volna! Abbamaradt már a barnázás?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: