Új privát üzeneted érkezett!

Az iwiw egy buzi! :)
presario
 
 


Orsi: De szépek vagytok! :)
presario
 
 


Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :oops:
Iwiwen van fent több képem!
Megpróbálok feljutni és megkereslek!:-D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

 
 

Anna

Ha bejutok iwiw-re megkereslek! :)
Én sajnos semmi máson nem regisztráltam

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Na mentem Csajok!
Indulás Pest..nemsokára, de addig még rá kell magamat vennem egy hajmosásra....ami mint tudjuk jelen állapotban elég nehézkesssssssss....elhatározni magadat...mosinkálni....és közben arra koncentrálni nehogy behányj a zuhanytálcába.....vagy a másik végem jöjjön...hajjajjjj!
Hasmenés: ha esetleg Ti is elkapnátok ezt a nyavaját....Smecta port engedte a dokim / mert persze felhivtam, hogy mi legyen...:-D/ és folyadékpótlás...Babónak nem árt ez a kallicimizé...mert a belekből és a gyomorból nem szivódik fel!
Elektrolitpótlás viszont különösen fontos terhesen...a magzatvizcserélődése végett is!
Hát ennyit sikerült megtudom....tovább is adtam Pockosok!
Puszi Nektek! További szép napot!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Na, majd ha holnap leszel, meséld el nekem, hogy honnan ingázol fel Pestre? :) Lemaradtam valahol! :P

Pusza!
presario
 
 


Sziasztok!
Én vagyok iwiw-en,küldöm a nevem aki szeretné :lol: Vagy küldjétek ti!
Anna téged megkereslek!

Betty!
Sziaaaaaa!Várunk :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Rég volt ilyen forgalom az iwiwemen. :D

Jajj, nagyon bekajáltam: csináltam gombalevest, meg nutellás palacsintát! :D

Szerintem, most sétálunk egy kicsit, az segít ilyenkor! :D
presario
 
 


Sziasztok :!:

Csak egy gyors bekukk...naon rosszul vagyok még mindig, most mostam hajat, de kín szenvedés volt :shock: :? de majd jobb lesz ez tudom, csak szólok, hogy ezért nem jöttem eddig :!: :wink:
Vagyok iwiw-en és fscebook-on is, de csak a nevem, ha valakit érdekel miért nincs képem és adatom küldöm priviben :!: :?:

Pusszantás, vigyázzatok magatokra és pocaklakóitokra :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Lányok!
Sajnálom a rosszulléteket!Remélem holnapra jobban lesztek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés! :)


Anna
Megtaláltalak! :D
Ha valakit még szeretné küldöm a nevemet privibe. (Vagy Anna ismerősei között már vagyok. :D :D :D )

Lányok!
Mindenkinek jobbulást!


Betty
Várunk sok szeretettel!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Azért Én is megnéztelek ám Benneteket, nagyon szépek és helyes Csajszik vgytok :!: :lol:

Küldök magamról képet azért priviben... :wink:

Orsi
Remélem, hogy jobban vagy mára már :!: :?:

Én sokkal jobban vgyok, az idő is jobb, nem esik, süt a nap ezerrel :lol:

puszika

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Lányok!

Azt szeretném kérdezni, hogy emlékeztek e még, hogy hogyan voltatok ilyen 7. hét táján? Én most járok ebben az időben, és mintha visszavett volna a hányinger, és az esti fáradtság. :-/ Nem tudom, h ez jó vagy sem, persze jó, mert nem vagyok rosszul, másrészről meg az ugrik be, biztosan vmi gond van, ezert nem vagyok mar rosszul. Persze, ez hülyeség, tudom.

A cicim még nem sokat nőtt, viszont annál jobban viszket, és nehezebb, és fáj, hason nem is tudok aludni, oldalra fordulva sem a legjobb.
presario
 
 


Presa
Nyugi, nem kell mindig tüneteket keresni, majd még ezután jön/jöhet a hányinger :!: :roll: nem mindig van :!: nekem ég a mellem és a bimbóm annyira érzékeny :shock:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én a kattogás nagymestere vagyok! :D

Hát igen, meg mondjuk 4 héttel előrébb is vagy, mint én, ami azert sokat számít.
presario
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Presa
Én is nagyin izgulok, kerestem a tüneteket, de egyszer csak a 9.hét környékén róka koma megjött és azóta egyfolytában hányinger van és émelygés, de ez nem mindenkinél van így, nem biztos, hogy nálad is erősödnek a tünetek, lehet, hogy más finomság lesz...megértelek :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Más finomság! Ez jól hangzik! :D
presario
 
 


Én már csak így hívom, mert annyira vártam, hogy nálam milyen tünetek lesznek vajon :?: így hívom csak egyszerűen finomságok :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nincs kedvem dolgozni, fáradt vagyok mostanában nagyon, éjszakánként úgy alszok, mint a bunda, ha megyek éjszaka pipilni, olyan vagyok, mint egy álomkóros, sokszor azt sem tudom, hogy hol vagyok, nagyon be tudok aludni :!: :roll: :wink:

Ti nem vagytok fáradtak :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló lányok!

Jaj de szép idő van!!!! :lol: :lol: :lol: Ilyenkor a kedvem is sokkal jobb!

Presa!
Tudod mindenkinek más tünetei vannak,nekem is volt,h pár napig nem volt hányingerem.Én is paráztam rendesen.
Szóval ne aggódj,nem lesz semmi gondészre vennéd,ha nagy baj lenne :wink:

Suzy!
Mostanában én is jókat alszom :lol: És 2 napja nincs éjszaka pisi :roll: De gondolom visszatér,mert mindíg így van.

Vivi!
Megkereslek :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Én este kidőlök ilyen 10-fél 11kor, és reggel ugy kelek fel 7kor, mintha csak egy órát aludtam volna. :-/ És ami a legrosszabb, hogy már lustizni sem tudok, mert ki kell pattannom egyből a klóra pipilni. :( Ja, és délután jön rám ilyen ólos álmosság, de nagyon durván.
presario
 
 


CukiGabi: "észre vennéd,ha nagy baj lenne" alig bírtam kiolvasni, iolyan minin írtad! :D
presario
 
 


Képzeljétek, mi történt:

hugom szervezi a lánybúcsúmat, ilyen 12 fős lesz. Ebből a 12 főből 3 csaj tudja, h terhes vagyok: hugom, uncsitesóm, plusz egy barátnőm. A többieknek majus 26án akartuk elmondani meghívóósoztáson. Már vagy 2 hete köremileznek, mire a barátnőm, aki tudja, eddig nem írt semmit, erre tegnap beírja, hogy "Ugye tudjátok, hogy az Anna nem ihat!" Idióta! Hugom hivott reggel, ki volt akadva. Hát én is. Azt mondja hugom, h baromira levehető volt az emailekből, hogy a többiek nem tudják, hogy mi a helyzet, és nem érti, hogy ez a csaj honnan vette a jogot, hogy helyettem célzást tegyen erre. Dühítő! :(((
presario
 
 


Gabi
Ezzel Én is így vagyok :wink: ha süt a nap, másként látom a világot :lol:
akkor örülök, hogy az alvással sincs baj :wink:

Presa
Délután 1 körül majd le fordulok a székről, ma 2-kor lesz tűz-és munkavédelmi oktatás...hát nem tudom, hogy fogom kibírni :roll: :lol:
Én, ha csörög az órám reggel azonnal ugrok és készülődök :!: :roll:
mit is dolgozol :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Presa
Én el sem bírtam olvasni :lol: pedig 4 szemmel nézem :lol: :lol: :lol:
Jajj, de kedves barátnő :shock: csak nem irigy Rád :?: nekem ebből ez jön le :!: akkor már megelőzött, szinte el is mondta :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anna

Nekem a teszt a 30. napon + lett. (De akkorra már sejtettem.:) ), kb onnantól figyelem jobban a tüneteket.
Az elején iszonyatos fáradékonyság az 5.-6.héten. De ugy képzeld el, ha aludtam egyet munka után, kicsit felébredtem lezuhanyoztam és feküdtem le fél8-8 körül aludni ismét mert nem birtam ébren lenni.
(Emellett reggelente szédülés émelygés, stb.)
A kb. 9.-10. héttől kicsit javult, már a délutáni alvás elmaradt, csak a nagyon korai lefekvés állandósult.
A 11.héten pedig mintha elvágták volna a hányingeres tüneteket. Sokkal jobb a közérzetem is.
(Bár néha érzem, h feszül és kicsit görcsöl a hasam, de annyi)

Amúgy a mellem is nagyon fájt és feszült (és nekem is viszketett, és nőtt) a 11.hétig. Azóta tudok újra hason is aludni! :D

Szerintem ne aggódj, ha tünetmentes vagy! (Az inkább nagyon jó!!!) Egyik barátnőm végig jól volt! Tehát ez sem lehetetlen!

Nem szeretnél vonalzót magadnak?
Úgy könnyebb követni, h hol tartasz. :)

Suzy
Ó, dehogyisnem! Át tudnám aludni az egésznapot! Pláne rossz és esős időbe!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Asszisztens vagyok egy ingatlanos cégnél, hála az égnek megtehetem, hogy fél órát kókadjak a gép előtt délutánonként! :)

Nem irigy ő, csak ilyen egocentrikus alkat, amit mindig is tudtam, csak gondoltam határai azert vannak.
presario
 
 


Anna

Tényleg szemét a csaj! Ehhez nem volt joga!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi megvagy! :D
Visszaigazoltalak! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Mi tudjuk, hogy mikor fogant a baba, és onnantól a 8. napon 27 cn-en már kimutatta a teszt :!:
nekem estére bekeményedik a hasam és jól esik ágyba kerülni, már 8-kor majd nem minden nap alszom, mert egyszerűen nem bírok fent maradni :!: :roll: :wink:

Presa
Hát még sincsenek, lehetett volna tekintettel Rád... :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ennek azért örülök, h nemcsak én vagyok álomkóros! :D

(És utána ti is úgy keltek reggel, mintha egész éjjel követ törtetek volna? :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Még nem merek vonalzót csinálni, majd jövő héten megyek a 8. heti uhra, és ha van szívverés, majd azután.
presario
 
 


Vivi
ja, ja :!: :lol:

Presa
Én sem csináltam, csak 7 hetesen :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Háát....éjszaka Apának be kellett vinnie az ügyeletre, mert a lázam nagyon felment...uhhogy hajnali 3 kor go a csepeli rendelőintézet!
Ahol belémnyomtak egy bomba injekciót és sikeresen elájultam tőle!Fél óra fekvés, tanakodás, hogy nagyon alacsony a vérnyomásom belmnyomnak egy infuziót....de aztán jobban lettem és infuziót elkerültem. Az éjszaka további része alvással telt és ma reggel már tudtam enni egy picit. De most is fekszem!
Szegény Babóm ezerrel kepesztetett bennem jahnalban, úgy sajnáltam...neki sem volt jó ez...:-(
De talán ma már jobb lesz....Éjjel az ügyeletre vártak még egy kismamát aki szintén lázas volt...utánam jött.
Hát ennyi! Nem volt jó....és Apa be volt tojva...ráadásul az aszisztensnő ráparancsolt, hogy maradjon kint....Na mindegy, elmúlt!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


A napokban olvastam:

"A terhes nők majdnem felét sújtja a reggeli hányinger, ami néha nem marad abba egész nap és gyakran egészen a második trimeszterig tart. Ezt a megnövekedett ösztrogénszint okozza, valamint a méh gyors növekedése. De van néhány jó hír: kimutatták, hogy a reggeli hányingert érző kismamák esetében sokkal kevesebb a vetélés. (Ha tökéletesen érzed magad, nyoma sincs hányingernek, akkor se kezd aggódni az utóbbi mondat miatt, élvezd, hogy jól vagy!)"

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Szegénykém :shock: atya ég :shock: jobbulást, gyors felépülést kívánok, most is bent vagy :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy:
Nem itthon vagyunk! Szerencsére....
Jól benyaltam ezt a virust!De már most jobban vagyok, azt mondták 1-2 nap és vége...de azért akartam bemenni, mert majdnem 40 fokos volt a lázam és szerettem volna ha gyorsan leviszik Baba miatt!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Akkor jó :!: jobbulást továbbra is :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi!
ÓÓÓ remélem mostmár akkor tényleg rendbe jössz!
Kicsit elsiklottam a hozzászólásod felett :oops: amikor írtad,h csepelre költöztél!
És hova?Mert én is itt lakom! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszike, már jól vagyunk....sokat pihiztünk!

Gabi:

A Rákóczi-ligetben lakom a párocskámmal, ő tőrzsgyökeres csepeli!
De sajnos a munkájából kifolyólag rengeteget utazgatunk...egyenlőre!:-(
Ezt annyira nem szeretem....viszont igy sok helyen megfordulunk!

Huhhu...álmos vagyok, de Apával nézzük a Királynő választást, ami inkább egy Megasztárhoz hasonlit...mint szépségkirálynő választáshoz!:-D Mennyi fiatal, csini csajszi!!!!! :cry:
Hihihi!
Puszi Nektek!!!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt!

Orsi
Örülök, h jobban vagy/vagytok!
Pihenj sokat a hétvégén is! :)

Ezt el kell mesélnem! :)
Mióta terhes vagyok nagyon színesen, intenziven álmodom, és ami furi, minden reggel emlékszem rá, h mit.
Tegnapról-mára például medvére vadásztunk, de úgy, h mézzel odacsalogattuk. (Soha életembe nem volt még fegyver sem a kezembe...) - Szerencsére nem sikerült. :D :D :D
Ezt nem tudom, h hogyan raktam össze, de rendkívül jót nevettem rajta reggel.
Ti is álmodtok furákat? :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Örülök, hogy jobban vagy :!: :wink:

Vivi
Nem semmi álom lehetett, de sokszor jobb felébredni nem :?: Én egyfolytában orvosnál vagyok...de vannak néha egyéb dolgok is, Én mindig emléxem mit álmodok :!: :wink:

Nagyon rosszul voltam tegnap szinte egész nap, de a mai reggeli kelés sem volt túl jó :!: vettem be tegnap magne b6-ot is, mert reggelre mindig begörcsöl a vádlim és tudom, hogy az egyértelműen magnézium hiánytól van :!: és a hasam is elég kemény délutánra :!: :roll: olyan jó, hogy péntek van, a mai napot még gyorsan leutálom és jöhet egy kis pihi a hétvégén :!: :lol:

Hallottátok milyen rossz idő lesz :?: még az is lehet fűteni kell egy kicsit :!: :roll:

Szép napot :!:

Noémi :?: :?: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Kb.5 percre laksz tőlem és egy barátnőm ott lakik a B épületben!Te melyikben laksz?
Hát én ilyen királynő választásokat nem nagyon nézek,mert tényleg nem hasonlít már a régiekhez.Inkább show-műsor :?

Vivi!
Furákat nem álmodok,viszont,ha 10 percre elalszom akkor is álmodok.Amikor felébredek mindíg nézem,h még csak ennyi az idő?
Múltkor baba holmikat vásároltam álmomban-avent cumisüvegeket.

Suzy!
Igen rossz idő lesz sajnos,de én tutira nem fűtök be!
Május közepén? :shock: Te ennyire fázós vagy?


Csajok!
Reggel feküdtem az ágyba háton és ahogy simogattam a hasamat lent,bal oldalon keményebb volt a hasam és kicsit ki is dudorodott.
Szerintetek lehet,hogy már érzem valamijét a babának?
Tegnap meg jobb oldalon volt olyan érzésem mintha valaki bökdösne bentről.De csak picit és többször.Ez már lehet,h ő volt?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt Mindenkinek...no ne irigykedjetek, nem most keltem...Apa csinált Nekem jó kis progit reggelre...alig láttam! M Metallica koncert, megy a barátaival és elfelejtettem kivasalni a pólóját...hát reggel, csipásan....meg kellett tennem neki eme szivességet...sőt, kettőt kellett kivasalnom még nem döntötte el melyiket veszi fel!!!!!!VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....:-D

Vivi:
Köszike, igyekszem pihenni még picit!
Fura és intenziv álmaim nekem is voltak a terhesség elején...általában én is állatokkal álmodtam: pingvin, majom, pillangók és tigris...ezek voltak a jellemzőek...mindegyik amolyan dzsungeltúra keretén belül..:-D. Azt hiszem egyszer még meg is néztem mit jelenhet a pingvin, de már nem emlékszem rá...:-)

Suzy:
Puszika, köszi Neked is!
Egyél meg egy banánt reggel, abban van kálium, igaz, ha szorulásosabb vagy, mert ugye a terhesség székrekedéssel is jár...!!!TAPASZTALAT!!!, akkor nem annyira jó.....de sok benne a kálium, ami szintén görcsoldó, izomlazitó!
A haskeményedés, pedigáltalános sajna mindenkinél jelentkezik előbb vagy utóbb...főleg, ha sokat izegsz-mozogsz...és kevesebbet pihensz napközben!

Gabi:
Na, ennek örülök! Akkor alkalomadtán majd összefuthatunk egy fagyira vagy ücsire valahol!:-)
Én a D lépcsőházban lakom.
16 hetes vagy most...hááát, elképzelhető, hogy valamit elkezdtél érezni.....inkább a bökdösés, bubisodás a jellemző...sztem, a keménység pedig lehet, hogy a front miatt volt.

Nekem ma reggel is nagyon aktiv volt, alig értem ki a vécére....ha nem tudnám, hogy lányka, fiúnak mondanám mert folyamatosan a hugyhólyagommal focizgat a Kicsike! Tegnap este is erőteljesen mocorgott, kifele nyomkodta a pocómat....IMÁDOM ÉRZÉS!!!!! :oops: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi
Sztem igen, már a babát érezted, de jó :wink:

Orsi
A sógorom is megy, mikor kezdődik :?: :wink: ilyenek ezek a férfiak :!: :roll:
nem merek banánt enni, hogy lekopogjam, mostanában pirula nélkül is megy a WC-zés, Én nagyon nehezen intézem a nagy dolgom régóta :oops: :roll: igen, sokat megyek, mozgok és mostanában nem tudok délután sem pihenni, mert van dolgom otthon, apácska nem mindent tud megcsinálni a hülye munka beosztása miatt :!:
Légyszi egy pocakfotót tegyél fel :!: :?: :wink:
Legyen is aktív a kis drága :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy:
20 óra a kezdés....de sztem kicsit csúszni fognak!
Jah, Apa előtte elmegy sörözni a fiúkkal, néha ez is kell! Megérdemli nagyon sokat dolgozik szegénykém nálunk is!

Teszek fel, megpróbálom a legújabbakat, rendben???
De idő kell..... :lol: :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
köszi, nagyon várom majd :!: :wink:

Csajok Ti kenitek a hasatokat :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én kenem reggel és este mindig, de ha érzem, hogy napközben húzódik akkor is bekenem picit!
Sima Dm-es terhességi csikok elleni olajat használok, de a védőnőmtől kaptam egy csomagot ami a terheség végigig elég lesz az pedig....BABE: Anti-strech csomag.
Kicsit büdi, de jó!
Aztán ajánlották még a Niveának a striák elleni zseléjét és az Aloe Verás termékek közül még kétfajtát!
De nem akarom keverni nagyon őket......ez a Dm-es olaj bevált!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Én is venni fogok, kb. mennyi nem tudod véletlen :?:
pont 10 héttel vagy előrébb, mint Én :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: