Új privát üzeneted érkezett!

Panndi! Miért nem?

Sahli! Azt én nyitottam, csak más néven vagyok ott! Nyugodtan jelentkezz!

Kép
bonika00
 
 


Panndi!
Én tuti maradok :lol: Én sem megyek az anyatanyára :oops:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Lányok!

Ti szedtek valamilyen vitamint? Én Elevitet. Dorkámnál is azt szedtem anno.

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 

 
 

bonita! ak nekem is tuti egy! figyu szted nem kevés az én hcg-m?úgy félek? most egy másik csajnak is sikerült és et+13 849 a hcg-je és 1 babát kapott vissza. enyém miért ilyen kevés???

zsófi! én napi 2 folsav,másnaponta még femibiont is. doki mondta(a femibiont nem)

KépKép
dike
 
 


Én az anyatanyát nem szeretem :? Fruzsi fórumra is átköltözött oda, és onnan is lemorzsolódtam, nekem az a felület nagyon nem jön be :(

Én elevitet szedek, lényegében évek óta, mert szoptatás alatt is szedtem mindig.

Olyan rosszul voltam ma, egész nap fájt a fejem, négy órát aludtam nappal :shock:
panndi
 
 


Dike! dehogy kevés!!!!!!!!! Ismerösőm Et+11 -en volt 65hcg és minden ok! A te hcg teljesen normális!

Kép
bonika00
 
 


Sziasztok!

Csip-csip gratula 7,5mm manókához!

Vki17 Üdv a körünkben!

Panndi, lehet hogy a hideg frontot érzed, állítólag csüt.-ön lehűlés, havas eső jön.

Én is femibiont szedek, de hozzá Kräterblut-ot iszok a vasam miatt, Lehel alatt is e kettőt szedtem.

Szerintem is várni kéne a zárttá váláshoz, lehet hogy páran babonából a 12.hét körül fognak jelentkezni, és lehet ezt a topikot zárttá tenni és mindenki egy helyen maradna.

Szóval rólunk, először is köszi mindenkinek a biztatást.Úgy néz ki,hogy a gyerek holnap haza jöhet(kopp-kopp), most már iszik folyadékot, négy infúzió lement, enni még nem eszik, de nem baj,az tér vissza a legkésőbb.Állítólag most van valami a levegőben, ami a rota vírushoz hasonló,(kössz) felnőtteknél 1-2 nap a lefolyása, gyerekeknél 10 nap.Családban végigment mindenkin, én kimaradtam.Hála Istennek nincs semmi tünetem, csak néha szurkálgat a méhem.
Jó éjszakát mindenkinek!
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Jó reggelt!

Szemi, örülök, hogy Lehel jobban van!

Én ma már jól vagyok, csináltam még egy tesztet, totál pozitív :) Nagyon bízom benne, hogy most minden oké lesz!
panndi
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom? tegnap este teszteltem +-t, meg ma reggel is (persze, mert logikus, h ha az esti pozi, akkor a reggeli is az lesz), aztán jövőhéten megyünk dokihoz elvileg :) nem tudom sajna, mikor fogok szülni, elvileg júni 20-án...

Közületek gondolom már többen voltatok orvosnál, mikor mentetek? Már úgy értem, hanyadik héten?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Morning...

Panndi: Ln mardok, nekem semm jönn be az anytany :D jobban szeretem és nem bánom, ha nyított :D

Jeanner: szia :D

Szemi: hurrá, az már jó :D

Jól vagyunk köszönöm tegnap megtudták a szülők...De nem sült el jól, örültek, csak anyósnak nem volt jó kedve, kicsit nagyon tbunkó viselkedett, mivel apóssal fasírtban vannak..nem tudom ezt mért nem tudtam félre tenni....mind1...kicsit be vagyok rá rágva most...és lehet még helyre teszem..ha bántani fog ez az egész...meg az sem tetszett neki, hogy nem tudták, hogy anyuék ott vannak...nem tudom, mi oszt szoroz azon...mivel már talizztak-ismerik is egymást...mind 1 szóval anyós fasz volt!.
Após sírt anyummal együtt apu(felvolt készülve rá tutdta, hogy tervezzük, de mégis) sokkot kapot :D
csip-csip18
 
 


Csip, akkor itt is: irigyellek :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner, üdv itt :)

Én csak november 3-án megyek dokihoz, jaj de messze van..

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kép És íme ő a Picike :)

Betöltött 6 hetes, napot nem tudunk nem is érdekelt akkor, szülés időt is elfelejtettem megkéredezni :)
csip-csip18
 
 


Csip, király vagy :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, üdv itt és gratula a kétcsíkoshoz!

Csip, de jó a kép! Azért örült a család, lehet, h anyósod is csak jól meglepődött, ezért nem tudta kezelni a helyzetet, nem?

Szemi, örülök, h Lehel jobban van!

Panndi, minden ok lesz, nyugi!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


csip, jó a kép :)

Anikó, remélem :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


jeaner! gratulálok!!!én ma megyek dokihoz, kb 5 hetes lehetek!

csip.csip! de jó kéépp!! én is ilyet akarooooook!!!!!!

csajok, én 2 naponta éjjel annyira görcsölök h sírni tudnék:((((

ti nem? ma éjjel is végem volt, ma kiderül remélem h nem méhenkivüli:((

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Szemi!
Örülök, hogy jobban van a pici fiad! :D

Csip-csip!
Gyönyörű kép! :lol:

Jeanner!
Gratulálok! Szerintem 6-7 hetesen érdemes dokihoz menni, mert akkor már látszik a pici. Előtte még csak a petezsák látható (bár az is valami) :lol:
Én okt. végén megyek uh-ra utolsó mensim: szept. 16.

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nekem szpet. 13 jött meg utoljára, de a munkahelyem miatt kell...

Dike, drukk megy!!!!!

Én szerencsére nem görcsölök, csak napközben fáj... meg szorítanak a nadrágjaim nap végére... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Vki: tudta, hogy tervezzük amúgy...csak épp fasírtban volt apóssal és azon járt az agya meg az idege, és nem tudta félre tenni mikor ott volt Nálunk.......felnőtt nő...na nem megyek bele, mert meghülyülök tőle
csip-csip18
 
 


Csip, ne tedd, kár lenne :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk :D

Jeanner, üdv a fórumon!Éljenek a fiatal házasok!Látom a baba szülinapi ajándék lett :D
Mit tanulsz és táncolsz?(Beleolvastam a blogodba :lol: )
Nekem szept.12-én jött meg, 1 nappal idősebb vagyok, mint te.

Csip: ez igazi sztárfotó! Nyugodj meg anyós miatt, nem érdemes magad felturbózni emiatt.

Dike: szerintem a méhszalagok nyúlnak, nekem is 1-2szer belenyilal erősen, mintha kést döfnének bele.Meséljél mi volt a dokinál, UH volt?
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Ari vagy :D
Na beszéltél dokkerral???Remélem!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Lányok! Csatlakozhatnék?5 hetes terhes vagyok ,2 napja derült ki!Nagyon örülök mert van már egy édes 2 éves kislányom,és most terveztük a tesót,aki már a 2 próbálkozásra sikerült!
Mindenkinek gartula,tök jó lesz együtt várni a babócákat!

url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép[/url]

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bell25 2010.10.20 15:32-kor.
bell25
 
 


Sziasztok!

Üdv és gratula az újaknak, mindenkinek boldog babavárást!

Én tegnap voltam dokinál, betöltött hat hetes vagyok, van már szívműködés, szóval úgy tűnik, minden rendben. Jövő hétre be vagyok rendelve vérvételre a magándokihoz, meg vizeletet is kell vinnem, szóval ismét belecsapunk a lecsóba.:)
Émelygés megy ezerrel, egész nap, de este a legrosszabb. Azt figyeltem meg, hogy ha fekszem, akkor egyre rosszabbul leszek, úgyhogy tevékenykedni kell, nincs mese. Mondjuk egy két éves mellett ezt nem is olyan nehéz kivitelezni.

Nekem egyébként még nem fájt a hasam, ha tüsszentek (kicsit meg vagyok fázva), akkor belenyilall időnként, de nem vészes.

Szemi Dévisz, örülök, hogy jobban vagytok.
pajo
 
 


Pajo: gratul és hallottad is???Mekkora a mazsolád???Nálam is ez van, ha vizszintesbe teszem magam, az vége....
csip-csip18
 
 


ez szerepel a leleten:

93*43mm-es uterusban, 12mmes endometrium. in utero egy kis petezsáknak inponáló képlet. gs 7*2.5mm. uterus mögötti j.o.-n 57*40mmes, b.o-on 59*43mmes ovárium, bennük több tüszővel. szabad hasürei folyadék nincs.

jav.: panasz esetén korházi felvétel javasolt, a híperstimuláció lehetősége miatt. panaszmentes esetben 1 hét múlva uh control javasolt.

szóval csak sírok. másnak ilyenkor már 8-10mmes petezsák van:((
másik a hyperstimu, győrbe mikor még vvtel előtt voltam, h nagy a hasam, és nincs székletem, ugye megnéztek, és mondták h nincs hyperstimu, de akkor még a petefészkeim jobb oldali 42-49mm volt a bal 32*48. ez a doki azt mondta h szerinte túl vok stimulálva óriásiak a petefészkeim, és h amint rosszul leszek korház. na most mi a rosszullét? éjszakánként amit átélek görcs?Sad(azt mondta szerinte ez is a hiperstimu miatt van, este 2 magneB6ot szedjek.

szerintetek reggel felhívjam a kaálit és elmondja h voltam dokinál, és h miket mondott meg az értékeket?

ő szerinte szedjem továbbra is az aspirin protectet.

KépKép
dike
 
 


Elmondtátok már a családnak?
Láttam Csip-csip te már igen...biztos azért bánt a dolog,mert te annyira örültél neki!!
Nálunk csak a párom tudja,azt mondta,hogy várjunk még november közepéig....bele is mentem,de telnek a napok és úgy érzem nem bírom ki...... :?

[http://www.csaladinet.hu/tickers/4710.jpg[/img][/url]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bell25 2010.10.20 16:28-kor.

Kép
Kép
bell25
 
 


dike: nekem ezt fordíts le magyarra, légyszi mert nem tudom a számok most mit takarnak, petezsákot vagy crl vagy mit????????
csip-csip18
 
 


Mien 8-10 mm petezsákról beszélsz most mihez hasonlítod vagy gondolod???Mért pont annyi???nem értem írdd le nekem légyszi....

Dike: gyere, mert nem értem!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Dike!

Én azt mondom hívd fel a Kaálit! De próbálj meg megnyugodni! Nem értem teljesen, de végülis petezsákot látott a doki ugye? Van egy ismerősöm akinek a nemtom hány hetes embrióját nézték cisztának. Szerintem még semmi nincs veszve!

Bell!
Üdv itt :D Még csak a szülők tudják. Pl. a kislányomnak se mondtuk, nehogy csalódnia kelljen. Majd uh után.

Lányok!
Ti, hogy álltok az influenza elleni védőoltással? Beadatjátok? Idén kombinált oltás van (A+B+H1N1 az egész 1 szuriban).

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Bell, üdv köztünk :)

Nálunk a szülők, a testvérem, és a legjobb barátok tudják, meg a lányok is :)

Nem akartunk titkolózni, mert Fruzsival veszélyeztetett terhes voltam, hat hétig feküdnöm kellett, így nem nagyon emelhetem őket, és elmondtuk, hogy miért nem.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


petezsák mérete 7×2.5mm az h 7× az nem tudom mit jelent nem is kérdeztem, de sztem 2.5mm ami nagyon kicsi:(((

nagyon nagyok a petefészkeim ami hiperstimulációra utal, de most sajna nincs kedve magyarázkodni, mert nagyon kivagyok bőgök egyfolytába, remélem holnap tudok beszélni a kaálival.

KépKép
dike
 
 


Dike: nyugi, minden rendben lesz :wink:
csip-csip18
 
 


Szerintem amugy az a petezsák mérete, mert nekem is egyszer ugy mérte és az volt a papíron, hogy 12*8mm

Biztos.....Most így, hogy nézztem a papirjaimat...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Dike, tudom, mindenki próbál nyugtatni, de ilyenkor a legnehezebb, az ember fejében cikáznak a gondolatok, főleg, hogy nem nagyon ismertették veled, amit leírtak.(Szélesség-hosszúság?)Egy telefon, mindent tisztáz.

Bell üdv :)

Pajo gratula a szívműködéshez!

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


csip-csip akkor neked is volt ilyen értéked.és akkor mit mondtak hány mm-es 12v 8mm?

mert ugye mindenki csak azt mondja pl 10mmes a petezsák, nekem miért ilyen érték van h 7×2.5. vagy ez azt jelenti h 7mmes?? mert az akkor nem rossz, vki megnyugtathatna, h most melyik érték a jó.
vagy amit más is szokott mondani.

KépKép
dike
 
 


csip-csip szó sem volt babáról meg crl értékről mivel a petezsákra is azt mondta h még nagyon pici.

KépKép
dike
 
 


Dike: nekem azt mondta, hogy egy 12mm szer 8mm petezsákom (hosszában és keresztben is megmérte)van....kicsit ovális...amivel semmi gond nincs...

Hívtad a Kaáliát????Minden rendben lesz hidd el Nekem :D
csip-csip18
 
 


Csip!

17 mm-es a petezsák, benne a pulzáló embriócska, de a doki nem mérte le, az uh-képen az van, hogy 6+1 hetes, ami a számításaimnak pont megfelel.
Azért még mindig aggódok nagyon, azt hittem, hogy az első uh után megnyugszom, de nem.
Dike!
Én mindenképpen érdeklődnék a dokimnál, hogy mit jelent ez a lelet pontosan. Jobb, mint napokig aggódni és elképzelni a legrosszabbat. Szerintem ovális lehet a petezsákod, azért mért szélességet és hosszúságot is. Botinál nekem is ovális volt, és mindkét oldalát lemérte. Most kerek, ezért csak egy érték van, az átló, ami 17 mm.
Szóval lehet, hogy hosszában 8 és szélességben 2.5 mm? Menyi idős a babád?
pajo
 
 


pajo: mért???hisza az jó...nem írt semm ilyat rá, hogy mekkora a CRL?????Nme rtem, és hallottad a szívét????Olyna nincs, hogy nem írja oda a CRL...
Nem értem, komolyan...Mikor kell menned????Mit mondott amúgy, vér vizelet védőnő mehetsz???
Dike: még nincs benne baba..Most fog neki még csak beindulni....De biztos, hogy ovális ahogy Én is írtam meg Te is :)
csip-csip18
 
 


Most olvastam vissza, hogy jövőhéten visszed, az akkor jó :) Ott minden rendben...Csak nem értem, akkor semm, hogy mért, nem mérte le a babádat :roll: :roll: :roll:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Pajo, gratula!!!!! :D

Dite, mennyi idős vagy? Ha korodhoz mérten jó a méret, szerintem ne izgulj :)

Mi jövő hét pénteken este megyünk dokihoz, elvileg akkor már majdnem 7 hetesek leszünk, nagy reményekkel indulok én is a szívhangért :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


szerintem ma vagyok kereken 5hetesn nem sokára hívom a kaálit,mert egy órája még megbeszélésen van a dokim.

de amugy már megnyugodtam a petezsákméretet illetően, köszi nektek!

KépKép
dike
 
 


Dike: nincs mit :DAzonnal írj, hogy mi volt, mit mondtak...

Jeanner: 7 hetes???Mikor volt utsó menzid???????Kiváncsi vagyok, mi lesz nálad :D
csip-csip18
 
 


na képzeljétek semmi gond nincs a petefészkeimmel sem, és a petezsák méretével sem. a görcsökre azt mondta h szedjem a magnéziumot,néha nospát, meg tömény alkoholt:)))))))jupiiiiiiiiiiiiiiiiii

azért ekkorák a petefészkeim mert valóban túl lettem stimulálva, de ez még semmi(csak annak a dokinak furcsa ki nem foglalkozik ilyennek), nincs hasüri folyadék tehát nincs gond!

KépKép
dike
 
 


Király!!!! dike, napi 250mg Mg!!!!! Én is annyit szedek, elvágta a görcsöket, mintha nem is lett volna, pedig tegnap már majdnem megszültem!!!!

Csip, szept 13 volt az uccsó mensi első napja, ma vagyunk 5+3, jövő pénteken 6+5 lesz a korunk :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok! Gratulálok az új csatlakozóknak!

Csip-csip! Nagyon szép képed van!

Én tegnap voltam dokinál, még csak petezsákot látott 7mm-est! 2 hét múlva kell visszamennem!

Kép
bonika00
 
 


És akkor egy utolsó invitálás az anyatanyára, tudom többen kijelentették, hogy ők nem jönnek át. Elfogadom.. :wink:

http://www.anyatanya.hu/index.php

itt lehet jelentkezni a 2011 júniusi babavárókhoz,( zárt fórum, nem olvashatnak bele mások) én igazolom vissza!

Akik itt maradnak, én akkor most elbúcsúzom! Mindenkinek nagyon boldog szép babavárást kívánok! És sok-sok egészséges babát! :)

Kép
bonika00
 
 


Dike, milyen jó ezt hallani!!!

Bonika gratu a 7mm-hez!

Sz@r éjszakám volt, elkaptam én is ezt a hasmenéses-hányós nyavalyát :x
Sokat pihenek és pótlom a folyadékot, remélem nem lesz semmi baj odabent.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: