Új privát üzeneted érkezett!

Puffadásra azt találtam ki, hogy felállok a székemből (irodai ülőmunkát végzek) sétálok egyet, és máris egy kicsit enyhül, mert akkor meg is látogatom a mellékhelyiséget. Az ülés biztos nem tesz jót a puffadásnak!
A femibiont végig szeretném szedni, de lehet, hogy a 3. hónaptól veszek Gravidát, és mellé szedek halolajat (3. hónaptól az van a femibion mellé csomagolva), mert úgy olcsóbb.
Ti mikorra vagytok kiírva? Nekem a kalkulátor január 22-23-at írt ki.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én 6-án megyek a dokimhoz és már nagyon várom!

Nem is tudom, hogy bírom így ki a hülye vizsgákat, annyira izgulok és semmi más nem érdekel most, csak a gyerekeim! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Kalkulátor szerint jan. 19. :)
andi1982
 
 
 
 
 

 
 

A kalkulátor szerint jan 23. a nyerő nap. :D
Azt meglátjuk, hogy mi lesz.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Andi teljesen megértelek.
Én jövő hét csütörtökön megyek, de már most totál be vagyok zsongva.
Remélem most már fog látszódni, mert hétfőn még nem látott semmit a doki. Csak annyit mondott, hogy a méhem meg van már nagyobbodva egy kicsit.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Én 2012. dec.31-2013.jan.01 :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Én január 15. Az elős vizsgálatom június 11.-e körül lesz, az 8+6. :) még odébb van (2,5 hét)

Most megint eltűnök pár napra, pénteken szombaton vizsgázom. Andi! Teljesen egyetértek!!!!

Mindenkinek szép hetet!



latogato1983
Pomáz
 
 


Nekem január 12 a kalkulátor szerint... dokihoz holnap megyek, az elvileg 6+5. És a doki azt mondta múlt hét hétfőn, hogy elvileg kell lennie mostmár szívhangnak.

Már tegnap este óta nagyon feszült vagyok, pörgetném előre az időt, hogy ott legyek és tudjam, hogy nincs semmi baj és dobog a szivecske :)

Én szerencsére nem puffadok, helyette émelygek.

Akinek pedig az emésztéssel gondja van, egyetek joghurtot zabkorpával, nagyon finom és nagyon jót tesz.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Egy kalappal a vizsgádhoz, kedves sorstársam! :)
andi1982
 
 
 
 
 


viki!

én is émelygek, még nem annyira, mint Nórinál, de azért ez sem kellemes. most pár korty innivaló segít általában, vagy egy kis gyömbér.
andi1982
 
 
 
 
 


Kicsit kavarognak ma bennem az érzelmek.
Elnézem az én kis csodámat, még érzem, ahogy nemrég a pocakomban rugdosott, most meg már szalad! Fura még a gondolat, hogy a következő babámat is ennyire fogom szeretni, mint őt. Néha tényleg úgy érzem, hogy ennyire képtelenség szeretni, ahogy ezt a csajszit szeretem! Kicsit bűntudatom van, hogy nem csak az övé lesz minden szeretetem...
andi1982
 
 
 
 
 


A déli alvásból lett egy másfél órás forgolódás, ami után fáradtabb voltam mint előtte. :?

Kalkulátor szerint a mi időpontunk a január 28, de tudom, hogy korábban fogant úgyhogy szerintem olyan huszadika magassága. Az én szülinapom január közepén van, jó lenne ha szülinapi baba lenne. Bár így is úgy is ajándék lesz. :)

Oui: Üdv, közöttünk! Gratula a két kislányodhoz és a picurihoz is.
krikri86
 
 


Hát ne röhögjetek ki, de én a kiskutyámmal vagyok így. Olyan, mintha a kisbabám lenne, mindent együtt csinálunk és határtalan szerelmet érzek iránta... Meg is érezte a babát, teljesen ki volt akadva az elején, mostmár jobb. De szerintem ahogy ott lesz a baba, már nem lesznek kétségeid, hogy kettőt, hármat, sokat is lehet szeretni. Ugyanúgy, ahogy pl anyukádat és apukádat is szereted. Vagy ahogy két ételt is szeretsz (jó ez hülye példa, de azért valahol igaz).
viki1983
Budaörs
 
 


Andi: Ugyanezek az érzések vannak bennem is. Annyira a kisfiam a világ közepe, nem tudom, hogy fér meg két világközepe egymás mellett. Persze, amint megszületik tuti azt fogjuk furcsállani, hogy hogy nem tudtuk elképzelni, hogy mindketten lehetnek a legfontosabbak.
krikri86
 
 


viki!

én nem röhöglek ki!
gondolkodtam, hogy leírjam-e, de úgy érzem meg kell tennem.

az én imádott kiskutyám 14 évesen hagyott itt engem, 4 nappal karácsony előtt, a terhességem félidejében.
amikor megtudtam, borzasztó görcseim lettek, szerencsére "csak" a méhnyakam rövidült meg és nem lett koraszülött Nóri, de onnan kezdve szigorú fekvésre voltam ítélve.
aztán a sok fekvés után végül Nóri nagyon nem akart kibújni. valamiért úgy éreztem, hogy azért nem, mert nem engedtem el a kutyusomat - konkrétan nem tudtuk a fagyott földbe eltemetni az urnáját, ezért az a kedvenc pihenősarokjában volt körbetéve a kis cuccaival és valahogy mindig halasztottuk a dolgot. aztán egy nap rendeztünk egy kis búcsúztatást neki, kis virágos síremléket kapott, elköszöntem tőle.
másnap megszületett Nóri. és úgy érzem, hogy az én drága, hűséges kiskutyám azóta is vigyáz ránk...

én nagyon állatbarát családban nőttem fel. van örökbefogadott cicánk, kutyánk és mininyulunk is. Nóri imádja őket, ők pedig bármit eltűrnek tőle. sokan hülyének néznek minket, de a legtöbb ismerősöm szintén állatbolond :)
andi1982
 
 
 
 
 


krikri!

tudom én, hogy később meg ez lesz furcsa, hogy csak egy babám volt, ráadásul én nagyon sok mindenkit szeretek nagyon-nagyon, biztos nem lesz gond, de hát most így érzem... :)
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok, en mar egyszer beköszöntem, de nem tudtam jönni, sok minden volt , itthon, holnap megint elutazunk 1 hetre, de gondoltam elötte meg benezek :)
Ma voltam dokinal, januar 14-ere josolt a babat, pont a kislanyunk masfel eves szülinapjra :)
Minden rendben, csak talalt meg egy 7 cmes cisztat, azt mondta, nem baj, valoszinüleg fel fog szivodni. Hallottatok mar ilyen esetröl?

Andi, erre en is sokat gondolok. Nem is tudom, mitöl felek jobban, hogy fogom-e ennyire szeretni a kismanot a pocakomban, vagy hogy a növerkejet fogom-e tudni ugy, mint most. Persze az ember tudja az agyaval, hogy igen, de az erzesek, ketelyek akkor is megjelennek.

Viki, drukkolok a holnapi vizsgalathoz!!!

Több babasok, nektek is volt/van különbseg a terhessegeitek között? Nekem az elsö napi ket hanyassal telt, de közben teljesen jol voltam, most meg folyton rosszul vagyok, de meg nem hanytam. Egyertelmüen az elsö volt a könnyebb ...

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Rókakoma, volt már szívhang?

Én nagyon izgulok a holnap miatt!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Igen, volt :)

Ne, izgulj, biztos minden rendben lesz!

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Én is tele vagyok ám kérdőjelekkel.
Ugyan úgy fogom szeretni mind a kettőt?
Hogy fogja fogadni Kata a tesóját?
Fogok e tudni elég időt fordítani mindkettőre, főleg Katára, hogy ne érezze úgy, hogy kiesett a pikszisből?
És még van vagy száz hasonló kérdésem.
Egyenlőre még azt a gondolatot is szokom/szokjuk a férjemmel, hogy az élet legnagyobb csodája növekszik a hasamba. Szerintem ennél nagyobb csoda nincs is, mint mikor egy kis élet növekszik bennünk. (Na kész már pityergek is. Ezek a fránya hormonok. Mostanság mindenen el tudok pityeredni. Ma délután mikor Kata aludt, én néztem és pityeregtem a boldogságtól.)

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


:-) de aranyos lehetett :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki, ugye meg írod mi történt az UH-n? :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Rokakoma
Én is ezt tapasztalom. Már most egészen más. Katával csak ebéd után jött az émelygés hányinger, most már reggel kezdődik ahogy felülök az ágyban, és szépen eltart egész nap.
Aztán ami még különbség:
-első terhességnél nem volt bajom a fogmosoással, most simán öklendezem közbe
- nem zavartak a szagok, most egyszerűen mindentől felfordul a gyomrom.
- bármit ehettem, semmitől nem volt bajom, most még a nyelés gondolatára is öklendezem, a kajától meg rosszul vagyok.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Bobojszka, akkor hasonlo cipöben jarunk :? :wink:
Az engem is izgat, hogy mit fog szolni a növerkeje. Mondjuk sok kicsit lattam, aki nagyon feltekeny volt, ugyhogy en is arra keszülök, maximum majd pozitivan csalodom. Egyebkent eddig nagyon aranyos a kislanyom, mondtam neki, hogy ott van a testverkeje, es mindig mikor mutatom neki puszilgatja a hasamat, az apukajaet nem, ugyhogy lehet, hogy erez valamit :)

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Rokakoma, mi még nem mondtuk meg Katának, hogy jön a tesó. Úgy vagyunk vele, hogy hosszú idő az a kilenc hónap, és ráérünk még elmondani. (Jó persze nem a szülés előtt pár órával fogjuk, de az is tuti, hogy még nem most. Majd inkább a második trimeszterben.)
Viszont abban is biztos vagyok, hogy észrevette, hogy valami megváltozott. Már csak abból kiindulva, hogy nálunk az elválasztás így történt meg. Ahogy terhes lettem, ő onnantól kezdve nem fogadta el a tejemet. Reggel még megszoptattam, majd este már nem volt hajlandó egy kortyot se lenyelni. Ahogy megérezte az ízét köpte ki. Majd megnézte a másik mellem, abból is ugyan az jött. Na akkor volt egy jó nagy dühroham, hogy mi ez a vacak és hol a megszokott tejcsi. Azt azóta sem szopott. Még egy hétig rendszeresen megkostólta, de hát az íze az nem volt olyan. Így magától abbahagyta a szopizást. Pedig izgultam is rendesen, hogy hogyan fogom majd elválasztani.

Na ez a másik nagy téma amin agyalok.
- Fog e szopni a tesó?
- Ügyes lesz mint a nővére?
-Lesz e tejem?

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Ti nem vettetek észre változást a gyerkőcök viselkedésében?
Lehet, hogy csak beképzelem, de Nóri mostanában többet bújik és állandóan fel akarja vetetni magát.
Azt jó előjelnek veszem, hogy az egy hónapos keresztlányomat nagyon szereti. Olyan édesen simogatja és nagyon tetszik neki. Még azt is megértette, hogy nem szabad kiabálni mikor a baba alszik.

Remélem nálam nem tér vissza a szagérzékenység, mert Nócival én hónapokig nem tudtam mosdók közelébe menni, tömegbe sem tudtam menni, mert ha valakinek rossz szaga volt, akkor rosszul lettem.
Fogat is csak reggeli után tudtam mosni és szigorúan csak gyümölcsös fogkrémmel.
andi1982
 
 
 
 
 


De igen!!
Kata is nagyon bújós lett. Meg napközben nagyon sokszor átölel és puszit ad. Pedig Ő abszolút nem volt ilyen. És ez a kitüntető figyelem csak nekem jár a családban. : :D

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Hát persze, hogy írok :) Ha kapok képet, akkor felteszem azt is!
Remélem jövök jó hírekkel :) Nagyon ideges vagyok mag egész nap... Mi lesz itt még holnapig...

Gondoltam összeírom a kérdéseimet, szerintetek mit kell még kérdezni?

- kell-e szednem valamit még a sokminden mellé, amit szedek.... itt fél órás felsorolás jön
- mikor van baj, és ha baj van, mit kell csinálni
- lehet-e fürdeni balatonban, medencében, tengerben - nyaralás tervezés :)
- következő uh már hasi lesz-e és jöhet-e a férjem

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Andi: Az én sosem bújós kisfiam le sem szakad rólam néhány napja. Egész nap hallgatom az anyázást, minden csak akkor jó, ha én csinálom. Önszántából fogja a kezem. Egyértelműen érezhet valamit. Kissé nyűgösebb is.

Ez a terhesség nekem eddig egészen más, mint Ábellel. Vele már a teszt előtt is hánytam, most még szerencsére egyszer sem. Vele sosem szédültem, most szinte egész nap szédelgek. Vele sokkal sokkal fáradtabb voltam, most azért még tartom magam. Ami jelenleg számomra a legrosszabb ez az álmatlanság. A fáradtság ellenére is csak forgolódok. Mire elaludnék addigra kelhetek is fel.

Sokat gondolkodtam délután óta ezen a kistesó dolgon és arra jutottam, hogy jobb ha nem is gondolkodok ezen mert egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz, majd kialakul. Ami még megfogalmazódott bennem, hogy sajnálom Ábelt. Sajnálom, hogy mekkora sokk lesz neki, hogy nem ő lesz az egyetlen. Azt hiszem Ranschburgnál olvastam, hogy úgy képzeljük ezt el, mintha a férjünk haza hozna egy nőt, hogy mától ő is velünk él. Hát ebbe bele sem akarok gondolni.

Úgyhogy most belevetem magam az irodalomba és megpróbálok mindent úgy csinálni, hogy minél kevésbé viselje meg a kistesó születése.
Ha valaki tud ezzel kapcsolatos könyveket szívesen fogadom, ha leírja.
krikri86
 
 


Tényleg kinél hol fog aludni a pici?
Nekünk két szobás lakásunk van, és félek összetenni őket még az első hetekben egy szobába, így szerintem éjjel velünk lesz egy szobában. viszont ez meg nekünk lesz furi, mert Kata az első perctől kezdve a saját szobájában alszik a saját ágyában.
El sem tudom most még képzelni, hogy ott fog szuszogni mellettem egy kis csomag.
Eddig azt találtuk ki a férjemmel, hogy veszünk egy bölcsőt, és az első hetekben amíg nem alussza át egész jól az éjszakát (bilibe lógatom a kezem épp könyékig, ha nem vállig, mert kizárt, hogy olyan szerencsések legyünk még egyszer mint a lányunkkal)addig ott lesz mellettünk a bölcsőben, hogy ne lármázza fel a nővérét.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!!

Lehet még csatlakozni hozzátok?
Múlt hét szerdán nagy meglepetésemre pozitív lett a tesztem. :) Ő lesz a harmadik manónk ha minden igaz. Van már egy "nagy" fiam ( 6 éves) és egy kislányom ( 2,5 éves). Azért volt meglepi a teszt mert nem gondoltam volna hogy ilyen hamar teherbe tudok esni ( még mindig olyan hülyén hangzik ez a szó ). A fiam fél év, a lányom 1 év próbálkozás után jött össze. A "hármaska" meg szinte azonnal. Igazából már vagy 1 éve foglalkoztatott minket a gondolat hogy legyen-e még egy babánk. Sokszor átrágtuk a témát pro és kontra alapon, de úgy látszik a sors eldöntötte. :)
Orvoshoz 1 hét múlva megyek. Akkor leszek kerek 6 hetes. A kalkulátor szerint Jan.24.-e lesz a nagy nap.
Olvastam, hogy beszédtéma volt a vitamin. Én a Femibion 800-t szedem + Magne B6 vitamint. Elevittel nekem is voltak problémáim még a fiamnál (székrekedés). A lányomnál már a femibion szedtem, de nem volt semmi gondom vele. Remélem most se lesz. :wink: Ami a születési súlyt illeti én sem látok összefüggést. Az első gyermekem 40+4 napra született 3300 grammal, a második 40+6 napra 3950 grammal.
Hát hirtelen most ennyi...............
Alvatlanság:
Láttam hogy valaki írta, hogy ezzel küzd. Jelentem, én is! Hajnal 2 óta fenn vagyok. :shock: :shock: Eddig ez a rekord,mert ált. 3, 4 körül keltem az elmúlt egy hét alatt. Pedig eddig mindig egy kis mormota voltam. Magam se hiszem el hogy hajnalok hajnalán kidob az ágy. :?
JA!!!
GRATULÁLOK minden kismaminak! :D :D

Móni

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móni!

Nekem szinte pont ilyen idősek a gyerekeim, csak nekem 2 lányom van:).
És szinte pont ugyanakkorra vagyok kiírva a harmadikkal!

Gyerek alvásának helye:
irulok-pirulok, vagy nem is, mert ez van, de nálunk még a 7 éves is igényli a jelenlétemet elalváshoz, úgyhogy ebben nem vagyok nagy szakértő. A mini biztos, hogy velem lesz a legelején, sztem kb 1 éves koráig. Aztán megpróbálom összetenni őket, de nekem még a 2 nagyot sem sikerült teljesen, mert a majdnem 3 éves folyamatosan játszani akar a naggyal lefekvés után is, és nem hagyja aludni... Így sokszor szét kell őket választanom este.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok! Szia Móni! :)

Érdekes, hogy mindenkinek bújós lett a babája! Én mondjuk nagyon élvezem! :)

A hol fog aludni jó kérdés. Nekünk elég szobánk lenne, de egyenlőre velünk él apu és a húgom. Nem tudom, hogy mikor "repülnek ki". Mivel a szobáink csak 10 nm-esek így elég necces beszuszakolni még egy ágyat. Egyenlőre mi is azt tervezzük, hogy velünk lesz, hogy ne zavarja Nócit. Én is gondoltam a bölcsőre, mert az talán kisebb helyet foglal, aztán megkapja Nóci rácsos ágyát.

Én sem bízom benne, hogy még egyszer olyan mázlink lesz, mint Nórival. :)

krikri!

Én nagyon szeretem Ranschburgot! De úgy értelmezem,amit leírtál, hogy ne vegyük természetesnek, hogy hazaviszünk egy tesót és a nagyobb gyerek rögtön szeretni fogja. Azonban ez nem jelenti azt, hogy ez így marad.
Mindenesetre az, hogy itt mindenkit aggaszt ez a téma, az azért van, mert mindenki megpróbálja a lehető legjobban csinálni. Ha ez meg van, akkor szerintem sikerülni fog! :)

Valahol olvastam, hogy egy csaj írta, hogy ő nagyon sok gyereket szeretne, és majd a nagyobbak segítenek a kicsik nevelésében. Ezen kiakadtam. Ez a lehető leghülyébb hozzáállás.

Viszont valaki nyugtasson meg légyszi, hogy fog hajnali 6-nál tovább is aludni a lányom!
andi1982
 
 
 
 
 


Szerintem az, hogy a nagyok "nevelik" a kicsit, sarkos kijelentés, de nagyon sok igazság van benne. A második gyerekkel minden sokkal könnyebb volt, mert a nagytól automatikusan megtanult dolgokat, és hihetetlen hamar önálló lett a kicst is, mert igényelte, hogy ő is "nagylány"-ként legyen számon tartva.
Ilyen értelemben tényleg "segít" a nagy.:) Sőt, mikor icipici volt a kicsit, a nagy kifejezetten szerette pelenkázni (persze ott kellett mellette lennem, mert rosszul csinálta, de nagyon élvezte, hogy "segít").
A másik oldal pedig: a nagyot már be lehet/kell vonni az apróbb háztartási munkákba, mert egyrészt sikerélményt ad neki, másrészt én szeretném, hogy hamar megtanulja mi mire való egy háztartásban, mit hogy kell megoldani, hogy ha kirepül (majd egyszer, 100 év múlva) ne legyenek ezzel gondjai.
Az oviban is nagyon sok mindent a gyerekek csinálnak, és nagyon büszke arra a nagy, ha aznap ő a napos, és terít, behozza az ételt, stb. Ez nekik nem nyűg, hanem megtiszteltetés:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Üdv közöttünk Móni, gratula a picihez és a nagyokhoz is! :)

Andi: Abszolút úgy értelmezem én is, ahogy leírtad. Szerintem csak az első időkben lehetnek gondok, aztán megszokják, hogy a kicsi is hozzánk tartozik. :)

Alvás: mi úgy tervezzük, hogy egyéves koráig a mi hálónkban lesz. Kényelmesebb az úgy az éjszakázások miatt. Én vagyok az egyetlen aki reméli, hogy alvás szempontjából nem lesz akkora "szerencsém", mint a kisfiammal. 2 éves koráig 3 db éjszakát aludt végig. Hát nem volt egy fáklyásmenet... Na de mindegy, egyszer kibírtam, kibírom mégegyszer.
krikri86
 
 


Oui, gnemoni
Na gyülekeznek a 3. Babások is!!! :))
Én is a 3. babát várom, szintén 34 vagyok.

Álmatlanság: ahhhh már kivagyok. Reggel 6- kor kelek és már nem is bírok visszaaludni. Pedig nálunk 8-fél 9-ig alszanak a gyerekek, de hiába. Hulla vagyok.

Szeretet: anno én is elképzelhetetlennek gondoltam, hogy a fiamat is tudjam úgy szeretni, mint a lányomat. De a szeretet nem megosztódik, hanem hatványozódik!!! :) A lelkifurdi idővel elmúlik. Az hogy a nagyobb tesó hogy fogadja a kicsit, szerintem 80%-ban rajtunk múlik.

Gyerekalvás: én kb max 1 hétig bírtam velük egy szobában. Iszonyat "hangosan" alszik egy újszülött. Nyöszög, rôfög, morog, fészkelődik - ő halál jól aludt, de én minden nyösszentésre ugrottam. Szóval mindenki ment a saját szobájába 1 hét után, én meg inkább mászkáltam. Mondjuk, nem tudom ezért -e, de bitang jó alvó mindkettő. Soha nem kellett altatni, a fiam 5 hetesen, anyatejesként 10 órát aludt egyben éjjel. Most is alszanak 11-12 órát éjjel, 2-3-at nappal. Remélem 3. Babának is ilyen alvógépet dob nekem a sors! :)
honeymoon
 
 


Oui!

Azzal teljesen egyetértek, hogy be lehet vonni a nagyobb gyereket is, ha ő azt akarja, de ezt így előre nem lehet kijelenteni. Persze sok mindent megtanul a kicsi a nagytól, de a nevelés szerintem a szülő dolga, nem lehet lepasszolni a gyereket a tesóknak. Így kiragadva lehet, hogy nem jött át, de a teljes szövegkörnyezetből mindenki azt vonta le, hogy a csaj csak megszüli őket, mert a babák cukik, aztán majd a többit a tesók úgy is megoldják.

Az, hogy feladatai vannak egy gyereknek szerintem is a nevelés része. Én pici kora óta minden játék után a kislányom jelenlétében elpakolom a játékait. Most már ő saját magától is megteszi ezt. Sőt olyan kis rendmániás a csajszi, hogy nem tűri el, ha valaki nem teszi a cipős szekrénybe a cipőjét. Megfogja és a delikvens kezébe nyomja. :) Valamelyik nap, pedig a nedves törlőkendővel törölgette a padlót...
A sikerélményre nagyon vágyik. Ha valamit ügyesen csinált, akkor megtapsoltuk. Most ezt el is várja. Olyan cuki ahogy a porszívós orrszívás után mindig megtapsolja magát. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Honeymoon!

Mázlista vagy! :)

Amit a szeretetről írtál az pedig nagyon szép! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Persze, nem a nagyok nevelik 2-3 gyerek esetében:). Ebben teljesen igazad van. 8 gyereknél viszont már biztos így van, máshogy nem lehet megoldani!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Honeymoon. Az alvógépes anyukákat annyira irigylem, hogy csak na. Kész vagyok a 2 ügyes, okos, de aludni nem hajlandó gyerekemtől:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Na nálam ma elérkezett az álomkór!
Teljesen kész vagyok. Alig bírok ébren lenni, pedig már a reggeli tejeskávémon is túl vagyok. :(
Szívem szerint csak aludnék egész nap. De hát Kata végett nem lehet. Ez így egy pokol. Remélem délután alszik majd egy jó nagyot, és akkor én is vele fogok durmolni. Csak valahogy ki kéne bírnom addig is.
Remélem nem akar ez az állapot állandósulni. Bírja már ki hétfőig.
Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz szombaton az esküvőn és a lagzin, hogy ha ez így marad.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Én is pont most kezdek lefolyni a munkahelyen a székről... Itt ásítozom és jó lenne valahova ledőlni egy kicsit...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki! A lilypie-os vonalzódon azt a linket tedd be, ami url-el kezdődik, és akkor látszik a kép!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Miért, most nem látszik? Én látom.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok? Én annyi hetes leszek kedden, mint Rokakoma2 az Uh-ján. Remélem már nekem is lesz szívhang. Ma voltam a piacon és feltankoltam magam zöldség, gyümölccsel. De megjelent az émelygés, és már a gyümi se esik jól.
szasszi85
Heve megye
 
 


Viki!
Én nem látom explorerben.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok Csajok,

megjöttem a dokitól. Megint nagyon jófej volt, imádom, azt hiszem, jól választottam. 6 hét 5 napos a mérete alapján, pont annyi, amennyi a számolás alapján. Január 13 a várható szülés dátuma.

A babával minden rendben, 4 mm-es, és DOBOGOTT A SZÍVECSKÉJE :)

Érdekes módon engem nem küldött védőnőhöz, meg belgyógyászhoz, meg fogorvoshoz. 2 hét múlva kell mennem vérvételre és 5 hét múlva, a 12 hét körül lesz a következő ultrahang, pont a szülinapomon!

Most kicsit megnyugodtam, kíváncsi vagyok meddig fog tartani az érzés!

A vonalzómat majd megszerelem, nem tudom mi baja lehet, én firefoxxal látom, de majd kitalálok valamit.

Kaptam képet is, többet is, bár nem sok látszik rajta, de nyilván a legszebb amit valaha láttam.

Viki
viki1983
Budaörs
 
 


Szia Viki!

Gratulálok! Ez nagyon jó hír, hogy minden rendben van! Akkor most megnyugodhatsz :-)

Hát én majd csak holnap este tudok mondani valamit....17-re megyünk UH-ra..... izgulok nagyon.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana, hogyhogy ilyen sokáig húztad, hogy már 9 hetes vagy és még csak most mész? Vagy már voltál csak ott még nem láttak mindent? Bocsi, lehet, hogy írtad, de nem emlékszem.
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Viki: De jó, hogy hallottad a kis szívét! A védőnődet azért hívd fel szerintem, attól függetlenül, hogy a doki nem mondta! Ő fogja odaadni a kiskönyedet, meg sok helyre lehet, hogy ő fog elirányítani.

Én ma csináltam még egy tesztet, mert konkrétan semmi terhességi tünetem nincs. Úgy érzem magam mint mielőtt megjön a menstruációm, piszok fáradt vagyok és kicsit fáj a hasam és a melleim. De ez a teszt is pozitív, ráadásul nagyon erős a csíkom, úgyhogy tuti lapul odabent valaki. Jó gyerek nem gyötri anyát. :D

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: