Új privát üzeneted érkezett!

Holnap nagy nap lesz 5hét után leveszik a fiamról a gipszet, amit a csipőficam műtéte után kapott, aztán persze RTG, meg gyógytorna, de remélem azért simán odaérünk az UH-ra. :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Angel,
örülök, hogy minden rendben:)

Fatamorgana, holnap jó sok minden lesz...biztos örül majd a kisfiad:)

Hogy kisfiú vagy kislány lesz? Nem tudom, most inkább fiút érzek :) kislányomnál megálmodtam, már akkor, amint pozitív lett a teszt, mintha tudtam volna :) Kíváncsi vagyok, bejönnek-e a megérzéseink ;)

Az émelygéssel hogy álltok? Én eddig nem panaszkodtam, sőt, csak néha-néha volt, de ma aztán tetőzött, talán most leszek kicsit jobban, de ma szörnyű volt... Nórinál nem nagyon emlékszem, de ennyire nem volt erős... De túléljük, hiszen egy csöppség lesz a "vége" :)

Évi
nagyne86
 
 


Nekem is most kezd tetozni a hanyinger es raadasul semmilyen kaja nm esik jol,csak muszajbol eszek,de igy meg allandoan ehes vagyok.. :S

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 

 
 

sziasztok, nekem tegnap du. volt egy kis barna pöttyöm, de hát se dokim, főleg nem vasárnap este, így sok mindent nem tudtam tenni, hála istennek azóta semmi nincs, de hiába vagyok csak 4 hetes, holnap azért elcammogok egy orvoshoz, ha nem is lát semmit, azért kukkantson be :)

nekem a görcsök járnak hányingerrel, de én még "kicsi" vagyok, lehet két hét múlva bedurvul :)
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Ne aggódj, amikor ideje lenne, hogy ne jöjjön meg, akkor előfordulhat egy kis barnázás. Sőt, még 8 illetve 12 hetesen is lehet ilyen, amikor a 2 vagy 3. mensi marad ki.

Nem tudtam ma belépni ide, valami gond lehetett a babanettel? Nem fogadta el a nevemet.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Fatamorgana!

Mesélj mi volt az UH-n!
Gordon már biztos örül a gipsz nélküliségnek. :)

Debra!

Nekem is van néha nagyon halvány "barnázás",de ez normális a mensi ideje alatt.

Uxi!

Nem tudom mi lehetett a baj..én be tudtam lépni...

Nagyné!
Én még nem émelygek...remélem nem is fogok. Emlékszem a nagy fiammal volt ez durva..zacskó nélkül nem mertem kitenni a lábam a házból. :? :)

Láttátok már ezt a filmet? :)
http://indavideo.hu/video/Elet_az_anyamehben_1_resz

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Kép

6+1 napos maszatka :) pulzált, de még nem lehetett hallani. :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Jaj nagyon ari a kis maszatkád! :D

Én csak húsvét előtt megyek dokihoz...10-11 hetes kor körül.

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Noki azt h lehet kibirni? :shock: :D

Amugy en a koraszulesem miatt ovatosabb vagyok... Es mkit arra intenek, bar tudom h mki azt hiszi ez vele nm tortenhet meg. Meg ne fessuk az ordogot a falra,de most mar azt mondom jobb felni,mint megijedni... :roll:


Na jo befogom. :P

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


:D Muszáj kibírnom,mert nincs jelenleg tb-m és mire elintézem... :?

És akkor még azt nem is mondtam,hogy a nemét is csak születésekor fogjuk megtudni ..terveink szerint. :D

Egyébként igazad van..jobb lenne előbb dokihoz menni,de ez van sajna..bár úgy érzem minden rendben van,lesz. :)

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


noki ertem,ezek szerint sztkba mesz?

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon halkan bekopogtatnék hozzátok.
Ma vagyok a ciklusom 28. napján (aminek hossza mostanában 28-32 nap között ingadozik), és az elmúlt 4 napban 4 rettentően halványan 2 csíkos tesztet produkáltam (ebből 3 10-es és egy 25-ös érzékenységű) Mivel egyre állandóbb a mindjárt kidobom a taccsot feeling, icipicit reménykedem.

Szóval ciklushossztól függően valahová okt.29. és okt. 31. közé esne a céldátum.

Mivel novemberben veszítettem el egy 7-8 hetes terhességet, most úgy vagyok vele, hogy a 12. hétig nem igazán merek reménykedni pláne nem elmondani a környezetemben. Ez az első ciklus, amikorra az orvos engedélyezte az újabb próbálkozást.
Most azon töprengek, hogy hívjam-e már a dokinőmet vagy még várjam meg a 32. napot, ami még belefér e ciklushosszomba, mert azzal váltunk el ősszel, hogy a két csíkos tesztel jelentkezem nála és akkor gyógyszeresen megtámogatja a terhességet az előzmény és a korom miatt. (mindjárt 38 leszek)

Egy darabja már olvasgatlak titeket és nem bírom ki, hogy ne keressek egy jó babavárós társaságot, még ha folyton hűtögetem is magam, hogy nem szabad beleélni magamat.... Elég régi motoros vagyok a babaneten és eddig mindig jó társaságba keveredtem. :wink:

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


szia kormi, én 4+4 vagyok, szóval vannak itt még halkan kopogtatók:))

én tegnap voltam dokinál, a hétvégi barna petty miatt, de megnyugtatott, hogy nincs semmi, és felírt utrogestan-t, hogy bebiztosítsuk magunkat:)

drukkolok a csík erősödéshez:)
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Fatamrgana,grat a gyönyörű uh-os képhez, meg a pulzáló kicsikéhez. Olyan megnyugtató látni,h "működnek", nem?
Gordon mit szólt,h levették a gipszet?

Nok,Húsvét azért jó messze van...a Hepinetnél 6E körül megnézik sima uh-on, de nagyon alaposan. Sztem gondoljátok meg, nehogy méhen kívüli legyen vagy akármi... :roll:

Kormi, üdv itt, ha már van csík,akkor vkinek lennie kell! :wink: Én a helyedben elmennék azért a megtámogatásért,bármilyen pici is még a baba, ártani nem árthat alapon...

Mi ma megyünk du. a dokimhoz, alig várom, h ott legyünk, meg h azt érezzem, h most már vigyáz ránk. Tudom, ez ink lelki dolog,de nekem fontos, így érzem magam biztonságban.
Itt is van az ideje,h egy kicsit foglalkozzunk a babával, család mellett egy kicsit háttérbe szorul szegényke,de mindig annyi minden van....folyton listák pörögnek a fejemben, h mit kell épp megcsinálni, de a terhességi elhülyülés már megkezdődött sajnos, úh ma pl. otthon hagytuk a Réka ovis ágyneműjét, pedig kikészítettem, úh szegény ma nem tudom hogy alszik az oviban, majd megoldják.... kocsikulcsot is hányszor hagyom fent a lakásban, aztán mászhatok vissza a másodikra, ha meglesz a baba, csodálatos lesz ez a két emelet, bele sem akarok gondolni.... :?

Nah,mennem kell, rem minden rendben lesz du, mindenki vigyázzon magára!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
pann3
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék. Igaz, hogy a mensi szerint szept 26. a szülés várható ideje, de pont 1 héttel kisebb, így valószínű október lesz belőle. Holnapra várom a védőnőt, majd kiokoskodjuk a véglegest :D Különben is a szeptemberi topik zárt lett. 1x írtam oda, de mivel UH-n elhalt terhességet láttak, és már ki is írtak missed ab-ra, nem mertem közelebb kerülni senkihez. Most már minden rendben, szeretnék véleményeket és tapasztalatokat megosztani és szerezni. Ez a 4. babám. A jelenlegi páromnak viszont az első :) Majdnem 15 éve szültem utoljára, eléggé halványak már az emlékek, nem is emlékszem mikor hogy volt. Most ugyanúgy átélek minden örömet, félelmet, mintha az első lenne :D Jó egy kicsit fiatalosnak érezni magam :oops: A súlyom nekem is husis, ha fogalmazhatok így. Tavaly derült ki, hogy pm alultermeléses vagyok, volt is ez miatt vetélésem. 1 év alatt feljött 30 kg. Nem is reménykedtünk már a babában. Mi is csodának éljük meg Őt!
Remélem mindenki jól van, rókakomák nem kínoznak annyira senkit. Boldog, problémamentes napot kívánok mindenkinek! A nevekkel és eseményekkel még hadilábon állok, csak átfutottam az eddigi 4 oldalt, de ígérem hamar pótolom :)

Kép
angooo76
Székesfehérvár
 
 


Kormi a Te esetedben,sztem akarmilyen halvany is az a csik jelentkeznek a dokinal.tamogasson meg miamarabb!;)

angooo gratula a kistesohoz. :) parod fiatalabb,h neki meg nincs? :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Szép jó...(reggel-délutánt)! :D Folyton alszom :shock: :?

Hmmm...hát erősen gondolkodom,hogy akkor már nem a tb-t fizetem,hanem egy magándokit. Vidéki vagyok eléggé,de azért van nem messze egy városka,oda tartozom kórházat illetően.Lehet,hogy hamarosan elugrok megnézni egy dokit ,vajon mennyiért vizsgálna meg havonta... A Tb is már majdnem 7ezer ft,szóval szerintem ennyiért a magándoki is elvállal. (remélem) Csak a szülésnél lenne anyagilag gáz,mert nem lesz 100ezrem rá,sőt még 10 sem jelen helyzetben..áhh na "mindegy"...valami lesz. :)

Szia Kormi és Angooo! Üdv itt!:) Gratulálok!:)

Angooo!
Az én páromnak is első baba:) Igaz csak 6 éve szültem legutóbb,de így is olyan mintha megint első babát várnék. :D

Pann! Köszi,megnézem amit ajánlottál,bár gondolom ez fővárosi intézmény ugye? Csak költői kérdés..mindjárt rá keresek. :D

Fatamorgana!
Gordon hogy van?

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Gordon jol van, csak az 5hét mozdulatlanságtól nm tudja mozgatni, most mondennap gyógytorna. :)

noki
a nagyon vidéken se uszod meg a vérvizsgálatokkal meg mindennel 1ütt havi 7ezerből az tuti. így ha ennyire kötöttek a lehetőségeid, akkor mielőbb tb. Bár megsúgom nekem sem volt tb-m Gordonnal, de a gép mégis zöld utat adott... ;) szóval egy próbát megér sztem.

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni Hozzátok. Ma vagyok 6+3 hetes, október 8 a Mi napunk:)
Rólunk: Ismeretlen eredetű meddőség miatt inszeminációval sikerült a baba 2 év után, ELSŐRE. Alig tudjuk elhinni:) Mivel inzulinrezisztenciát mutattak ki még a nyáron, 180 gramm CH diétán vagyok, amit igyekszem betartani. Ami jó, mert így nagyon egészségesen eszem. (Vagy kellene)
Kétszer voltunk eddig ultrahangon, először csak a petezsák volt látható, ma pedig CRL 9,8 mm, és már pulzált a szíve:) Most nagyon boldogok vagyunk.
Tünetek: Borzasztó húsundor, mellfeszülés, kis hasszurkálás, és random 10percenként pisilés:) Hányingerem nincs még, inkább csak émelygés, de az napközben bármikor. Éhes nem vagyok, inkább sokszor eszem keveset. Akkor is sokat gondolkodom, hogy mit is egyek, mert semmit nem kívánok.

Következő kontroll 3 hét múlva.

Nektek van már kiskönyv? Védőnőnél voltatok már? Vérvételek? Nekem még egyik sem, igaz inszem miatt gondolom megvárjuk a 12 hetet és akkor zavar a védőnőhöz:)

Meddig dolgoztok? Én munkám miatt április 1- et céloztam meg, bank, ügyfelek, nem az igazi babásan :shock: Úgyhogy inkább itthon leszek.
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sziasztok!
A párom nem fiatalabb, Ő 41, én 36. A mi történetünk úgy mond régebbi, mivel mi anno huszonévvel ezelőtt már egy pár voltunk, csak elsodródtunk. Miután elváltam és visszavettem a lánykori nevem, az iwiwen talált meg a húga. Számcsere, kávé, a többi ment magától. :D Sosem nősült, családja sincs. Úgy mond rám várt :oops: Ennek már 4 éve. Most éljük második tinikorunk :D
Szanita gratula a babához és kitartás a diétához! Hozzám holnap jön védőnő, majd megírom hova küldött. Dolgozni én személy szerint nem dolgozom, se a munkám, se a korom nem engedi, így 1 hete táppénzen vagyok.
Fatamorgana olvastam Gordonnal megélt történeted, hát nem semmi, amin végigmentetek. Szívből kívánom, hogy mielőbb lábra álljon és már együtt szaladhasson a kistesóval!
De én go ágyba, kiüt a fáradtság. Jó éjt mindenkinek!

Kép
angooo76
Székesfehérvár
 
 


angooo aranyos vagy es cuki a tortenetetek is. :-D

Szanita udv itt es gratula! En ma 6•2 vagyok igy okt 13. Elvileg akkor neked okt 12 kene legyen.:) Akkor most hogy van ez? :roll: :D
Mivel en babazok nm melozok, Gordonnal szabaduszo jeltolmacskodtam igy kb a 25hetig vallaltam melot,de akkor is csak azert addig mert mar fajdalmaim voltak...

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Fatamorgana: Úgy van ez, hogy mivel inszemmel sikerült a baba, így napra pontosan tudni mikor volt a nagy nap, és a mensim sem pont 28 napos, hanem inkább 31-32. Az inszemináció ciklus 12. napján volt, ami ugye jóval kevesebb nálam, mint félidő lett volna. Úgyhogy valahogy így lett október 8:) Állítólag mindenkinek változhat a 12. heti ultrahangon a nap, de inszemnél és lombiknál ezt fixen tudják már az elején:)
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Halihó!
Megvolt a védőnői látogatás, kaptam kiskönyvet, átbeszéltük a családfát, nézett vizeletet, vérnyomást, ami egy kicsit magas volt, így nekem is ellenőrizni kell itthon. A beutalókat majd a nőgyógyász adja, a szülés idejét is ő fogja pontosítani.
Szanita de korai vagy ma :D Tök jó, hogy napra pontosan tudod mikor jön a baba.
Többiekkel mi újság? Mindenki el van tűnve?
Később még benézek! További szép napot!

Kép
angooo76
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Szanita,ez egy jó korai poszt! :) Én akkor még javában aludtam... :)

Szóval,tarááám,voltunk tegnap a dokinál, 15,5 mm a gyönyörűség, és már hallottuk a szívhangot is, majdnem elbőgtem magam, pedig harmadik, és mégis... :oops: Most kicsit nagyobb a koránál, 8 hét + pár napos, úh 11. héten kontroll,h pontosan be tudjuk lőni a 12. heti vizsgálat időpontját.

Fel akartam rakni a képet,de a bnet szerint túl nagy,és telefonon nem tudom méretarányosan kicsinyíteni,ha meg vágom, akkor túl nagynak mondja úgy is,ha már csak a petezsák látszik... majd otthon gépről felteszem. Itt a mh-i gépen nem akarom kitenni,mindenki rálát aki erre jár.

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
pann3
Budapest
 
 


Fatamorgana!

Örülök,hogy jól van Gordon! :)
Köszi a tippet a tb-t illetően!:)

Szanita!

Szia!Gratulálok a babához!:)

Pann!

De jó,ezek aztán már méretek! Én mindig elképzelem a babámat,hogy éppen akkora mint egy babszem...most meg már elférne egy dióhéjban :D Várjuk a képet!

Nálunk minden ok...folyton édeset ennék :S és aludnék...
A fiaimmal meg savanyút,sósat kívántam..most akkor lány lesz? :D

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom,elég jól gyarapodtunk,mióta nem voltam fent,de jó,egyre többen leszünk!! :)

Hétfőn voltam vérvételen,levettek 4 dl vért,azért ez nem semmi.És csak másfél hét után lesz meg az eredmény.

Pann,de nagyon jó neked!!!Már a szívhangot is hallhattad!Biztos nagyon jó érzés volt.
Én 26-án megyek a 9 hetes ultrahangra,akkor ezek szerint én is hallhatom már akkor?Ha minden rendben lesz,akkor páromat behívatom,hadd lássa ő is a csöppünket.A doki már a múltkor kérdezte,hogy az apuka bejön-e,de mivel hüvelyi uh volt,így nem akartam.Bár most is az lesz,de így majd odalesz teljesen a dolgoktól,még nem látott ilyet. :D

Puszi minden kismamának,pihenjetek sokat! :D
dina2013
 
 


sziasztok, nálam semmi történés nincs, ma nulla tünetem volt, pedig eddig mindennap görcsölt a hasam, mint első babát váró, ezen a tényen kicsit fel is izgattam magam, de hát úgyse tudok mit tenni, és elvileg ez semmit se jelent.

nagyon jó látni a sok UH fotót és beszámolót:) én csak 13.-án megyek!!
debramorgan
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Jaaaj dehogy voltam olyan korai, csal a babanet :lol: Kb. 8:16- kor írtam. De már máskor is észrevettem, hogy nem jó órát ír, de nem foglalkoztam vele. Milyen szemfülesek vagytok:) Most pl. 16:57 van, kíváncsi vagyok mit ír ki.
Bár újabban hajnal 2- kor felkelek pisilni....de elég jó alvókám van, és simán visszaalszom:)
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Aha...most pedig 2 óra csalás:)
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


Szanita!
Csak hajnal 2-kor kelsz?Én olyan álomszuszék vagyok,hogy este kb. 20.30-kor jön az Álom manó,arra már kétszer kikelek az ágyból pisilni,elalvás után úgy 22.30 körül,aztán éjjel 2-3,meg reggel 6-7.De én is alszom közben.Csak ez a sok megszakítás... :)
dina2013
 
 


Én este 7 és 10 között a TV előtt alszom :lol: Úgyhogy kettővel kibírom reggelig, 10- kor és 2- kor.
szanita084
Budapest IV. kerület
 
 
 


szanita így már értem az időzítésed. :D

pann grat az UH-hoz. képet töltsd fel photobucketra és onnan a linket ide miután rákattintottál a KÉP gombra. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni, mivel varhatoan oktoberen érkezik az elsô babánk. Szinte hihetetlen, tobb mint 2 éve várunk rá, kb 10 tesztet csináltam, mind pozití lett, de amig a doki nem erôsítette meg hétfôn hogy tényleg babát várok, nem akartam elhinni. Hetfôn volt a szülinapomés ennél szebb ajándékot nem is álmodhattam volna. Most 2 hét múlva kell mennem, akkor már lesz szívhangja is. Nagyon várom és izgulok hogy minden rendben legyen. El fog múlni valaha ezaz aggodalom?
baboca12
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Keddem sűrű nap volt, mert a kisebb fiam volt 7 éves és tortát is gyártottam az oviba, életemben először csináltam rá gyümölcskocsonyát, jó ronda lett, de persze az ovisok szerint az volt rajta a legfinomabb. :wink:
Tegnap meg hat után vánszorogtunk haza a Nevelési Tanácsadóból tornáról, nem tudom, melyikünk volt a hulla fáradtabb.

Sikerült utolérnem a dokimat, ma délben megyek hozzá receptért és márc.5.-én UH-ra.
Sose értettem a reggeli rosszullét fogalmát, én reggelente minden terhességnél fitt voltam, ellenben most estére már teljesen pocsékul vagyok. Álomkor is megvan, előbb alszom, mint a gyerekek.

Pann, lépcsőzés:
nem tudom, vigasztal-e a tudat, mi kb egy éve költöztünk egy liftes ház első emeletéről egy lift nélküli negyedik emeletére. És még a lakás is kétszintes.
Van olyan nap, hogy négyszer is megmászom a 4 emeletet, de átlag háromszor tuti.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Sziasztok!

Milyen sokan lettünk, gratulálok az új babákhoz!:)

Nekem egyik gyereknél sem voltak durva rosszulléteim, émelygés igen, de hányni nem hánytam, talán csak elvétve. Most is általában késő délelőtt, vagy estefelé érzem. Na meg a fáradtság, estére alig állok a lábamon.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szió!

Baboca! Gratulálok a babához!:)

Kormi!

Boldog szülinapot a kisfiadnak utólag is! :)
Egyszer én is megpróbálkoztam a gyümölcskocsonyás tortával...háááát... :D Csukott szemmel kellett enni,de finom volt :D
Nálam a rosszul lét pont fordítva van.A 2 fiamnál zacskó nélkül 4 hónapig nem tudtam kimenni a házból..most meg tök jól vagyok,nagyon enyhe émelygés volt ma,de egy kis gyömbéres keksz használt ellene.:)

Uxi!

Te észrevettél olyat,hogy más ételeket kívántál amikor kislányt és mást amikor kisfiút vártál?

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Nekem Gergővel mindig este jött a hányinger, Rékával egész nap hullámzott, most meg gyakorlatilag semmi sincs. Fura, és így nehéz következtetéseket levonni a baba nemével kapcsolatban. :D
Sztem egyébként nekünk fiunk lesz. Ami nem jelent semmit, mert Gergőt lánynak gondoltam, úh kb. ültem és néztem magam elé az uh után egész délután, és emésztgettem, h mégsem lány, szóval mérget nem vennék rá, h tényleg fiú lesz, de azért 50% esély van rá, h bejön. :wink:

És íme a baba:

Kép

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
pann3
Budapest
 
 


Pann, de szeretnék én is ilyen képet már magunknak! :wink:

Nokedli, köszi a köszöntést!! :lol:
Csináltam a zselét a tortára, a leírás szerint, akkor kezdtem óvatosan középről rácsurgatni, amikor kezdett sűrűsödni, Erre a fele adagnál azt vettem észre, hogy a másik fele belekövült a lábasba. :twisted: De az alap sütés nélküli túrótortám hozta a szokott formáját és a gyerekek örültek, ez a lényeg.

Délelőtt futtában megkaptam a receptemet a doktornőtől, annyit mondott hozzá, hogy álmosító mellékhatása lehet. Mitnemondjak, az elmúlt napok totál álomkórja mellett képzelhetitek, mennyire örültem ennek a hírnek. Nagynehezen sikerült egy dobozzal a második patikában beszerezni (az adagom másik feléért mehetek holnap), este, egy igen kimerítő nap után bevettem az első szemet, hogy akár már alhatok is, kit zavar. Na azóta totál éber vagyok, itt pörgök ezerrel.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Pann,de szép ez a kép!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dina2013 2013.06.13 08:36-kor.
dina2013
 
 


Jaj de szépen látszik a baba a képen Pann!


Nokedli, nem emlékszem ilyenre, a lányoknál mintha kicsit többet émelyegtem volna, de nem jelentősen.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

A következő helyzetben kell döntenem,segítsetek! Megígértük a gyerekeknek,h nyáron levisszük őket a tengerhez,a kedvenc szigetünre, Horváto-ba, de ma derült ki, h csak július 15-től szabad az appartmanunk. Ez a 29-30. hétre esik, és nem vagyok biztos benne, h ez menni fog...szerintetek? Menjünk? Gergő 35 hétre született,Réka 36-ra,de kb a 24. héttől veszélyeztetett lettem, görcsök és vérzés miatt. Ilyen előélettel nem kéne menni,igaz? De pont a dokim mondja mindig,h minden terhesség más,és nem jelent semmit,h az előző milyen volt....jaaaaj,nem tudom... :( Július előtt a munkám miatt nem tudunk menni, de két héttel korábbanra gondoltam az utazást.... :roll:

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
pann3
Budapest
 
 


pann nagyon nehéz helyzet, de ha két terhesség is veszélyeztetett volt akkor nem biztos, hogy jó ötlet az utazás... :roll:
Nem tudod nekik elmagyarázni, hogy a tesó biztonsága érdekében halasztani kell? Csak akkor meg félő, h már most haragudni fognak rá, h keresztbe huzza a terveiket... ajjjaj

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Igen, az a baj, hogy a kései szakaszban lettél veszélyeztetett mindkettővel, akkor nem árt most sem az elővigyázatosság. Főleg, ha korábban is születtek.

Nem tudsz hamarabb táppénzre jönni, és akkor nem kell szabit kivenned?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Üdv az Újaknak :)

Nekünk csütörtökön lesz az első UH, alig várom...és ilyenkor ugyebár nagyon nehezen telnek a napok...De úgyis eljön egyszer...

Pann, nehéz helyzet, fatamorgananak és uxinak is igaza van. Őszintén szólva én mindenképpen megpróbálnám megbeszélni velük, hogy jövőre mindannyian mehettek. Addig is a nyaralás időpontja helyett valamilyen "tengerparti"ajándékot készítenék elő, esetleg vennék ill. akár egy délutáni programnak kitalálnék, pl. rajzolni a kisebbeknek vagy infót keresni a nagyobbnak "Az én tengerpartom" címmel. Beszélni róla (esetleg egy helyi strandon "eljátszani a tengerpartosat":), hogy ne érezzék, mellőzöd, amit nagyon szeretnének és szerintem biztosan elég okosak ahhoz, hogy megértsék (hiszen testvérekről van szó), hogy ez veszélyes az új jövevény és a TE számodra is. Lehet, hogy egy "bugyuta" ötlet, de elképzelhető, hogy bejön.

Néha hányingerem van, néha pedig olyan éhes vagyok (pl. most is 5kor keltem, mert szabály szerint hangosan korgott a gyomrom).... A pocakom már most kezd nőni, olyan, mikor Nórival kb.11hetes lehettem, nacikat kell váltanom...:) de ez sosem baj ;)

Remélem, jól vagytok, szép hétvégét Nektek!

Évi
nagyne86
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, ezer éve nem írtam, de a hányinger meg a gyengeség nem sok kedvet ad ahhoz sem, hogy bekapcsoljam a számítógépet :(
Nagyon fáradtnak érzem magam, szívem szerint meg sem mozdulnék egész nap, de ugye, egy majdnem 2 éves fiúcska mellett muszáj kondiban lenni :)
Voltunk mi is uh-n, szép babánk van :)
Kiváncsi vagyok, milyen nemű lesz, mert a tüneteim ugyan azok, mint a Kisfiamnál, csak jóval enyhébbek. (Nála ilyenkor már rég infúzión lógtam.)

Fatamorgana, hogy van Gordon?

Üdvözlök minden újat, gratulálok a babákhoz!

Van esetleg valaki, aki a Bajcsyba jár rajtam kívül?

zizien1111
Budapest X. kerület
 
 


Zizien
Köszi, G jól van, de az izmai feszesek és a torna eléggé fáj neki, de gyűrjük szegényt, hogy mire a másik oldal sorra kerül(ápr 22) tökéletesen működjön.

Bajcsyba kihez jársz? Én épp készülök előszedni a régi papírjaimat és egy jó kis fikázó hadjáratot indítani az ellen az orvos ellen aki miatt koraszültem... (illetve orvosok...)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Én néha nagyon szarul vagyok reggel, néha meg semmi bajom... állandóan ennék, de semmi se esik jól, így sorra kostolok mindent aminek az a vége, h a gyomorsavam a nyelőcsövemet marja és még a rennie se segít...

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Áhh...én sem vagyok valami jól..olyan megmagyarázhatatlan rossz közérzetem van + émelygés...egész nap inkább ki sem kelnék az ágyból.
Amúgy ok minden... :)

Pann!

Jaj de jó ez a kép a babádról!
Az utazást illetően,ha a helyedben lennék,szerintem nem mennék...de én eleve nem vagyok egy nagy nyaralni vágyó.:)

Kormi!

Ahogy leírtad,ugyanúgy jártam én is a zselével :D Valahol meg is van a fotó a rettenetről :D

Fatamorgana!

Ajj..igen,ismerős ez a mindent végig kóstolás,de semmi sem jó.. :S

Remélem hamar túl leszünk ezen az émelygős korszakon....

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 


Nekem sem jó a gyomrom. Nem kifejezetten émelygek, az csak néha, inkább ég a gyomrom, vagy nem is tudom definiálni, nem klasszikus gyomorégés. És társul hozzá egy jellegzetes szájíz is, nem győzök szájvizezni, fogat mosni.
Ez a semmi-étel-nemjó érzés.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Ezt el kell mesélnem.:)
Samukát a kisebbik fiamat megkérdeztem,hogy emlékszik-e milyen volt a pocakomban?
Nem tudom,hogy tényleg emlékszik-e,vagy csak talán látott dolgokat erről a témáról a tv-ben...bár nekem túl részletesnek tűnt a beszámoló.:)
Szóval azt mondta,hogy emlékszik,és sokat aludt,álmodott(nem emlékszik mit) és hogy rúgdosott. Ezt be is mutatta hogyan,meg a kéztartást is.:)
Kérdeztem halott-e hangokat? A válasz: Igen,a szívedet! :)
-És láttál valamit,vagy sötét volt?
-Nem volt mindig sötét,piros volt és nem volt kajám. :D
-Amikor megszülettél milyen volt?
-Fájt..és felébresztettek.

Kép
Kép
Kép
nokedli83
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: