Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Samimi! nem tűntem el,csak nincs nagyon mit írnom. :) De mindig benézek van-e új fejlemény! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Ma voltam dokinál. Hát nen bíztatott semmi jóval. Megint híztam, 150 volt a vérnyomásom és a hormonzvarom is elég nyilvánvaló. Hétfőn megyek laborra, de terheléses vizsgálatkat nem kért. Meg nyertem egy 24 órás vérnyomásmérést.



vicky79
 
 


Vicky: sajnálom a rossz híreket :(

nálunk semmi fejlemény,nemsoká középidő van,majd most kezdek megint tesztelgetni. :)
Nincs sok írnivalóm,eléggé be vannak telve a napjaink.
többször álmodtam mostanában új terhességről/szülésről, remélem tényleg úgy lesz! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Nagyon drukkolok ám mindenkinek!
Ne aggódjatok,jönnek azok a gólyák,bízzatok :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Vicky, én is sajnálom az eredményeket :( Azért Barbus ott van, úgyhogy szerintem jön majd a kistesó is :)
Eszti, mi is drukkolunk neked! :)

Kép
samimi
 
 


Sziasztok!
Viki sajnálom a rossz eredményeket! De ne add fel! Én hiszek abban,hogy ha az ember valamit nagyon akar azt előbb utóbb el is éri! Mindegy,hogy közben milyen akadályok állnak az utunkban, a végén úgy is az lesz amit mi szeretnénk,ha szívből akarjuk azt! Biztos vagyok abban,hogy nálatok is így lesz,csak nektek kicsit rögösebb az odavezető út! Kitartás!
Incifinci! Mindig jó olvasni a pozitív soraidat! hajrá!:)
Samimi! Neked már csak 2 nap van a vonalzódon! Tünetek vannak?
Csuppancs! Hogy álltok a dolgokkal?
Reginand? Veled mizu? Ha jól emlékszem neked is a napokban esedékes a tesztelés! Vagy tévedek?
Drukkolok mindenkinek csajok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Hát, Zuzmi, sajna csak a szokásos mensi előjelek vannak, ha nagyon bele akarom magyarázni, akkor a hétvégén hányingerem volt, de azért, mert nem aludtam túl sokat (4,5 órákat) a vendég fiúk miatt (ökörködtek 4 napig, mint a gyerekek :D).
Szóval igen megvan a mensi szerű görcs meg a mellfájdalom és a fejem is fájt, de ez mind azt jelzi nálam, hogy jön a nemvárt, pláne hogy még ingerült is vagyok mellé, szóval ... érted? Tudja azt az ember, hogy meg fog jönni, és meg fog!
Ezért is írtam, hogy karácsonyi babát fogunk csinálni :)

Kép
samimi
 
 


Samimi: mikor terhes lettem,hónapokig MINDEN alkalommal volt az a bizonyos "mindjárt megjön"-érzés,erre állt rá a szervezetem, ennek ellenére a baba szépen növekedett,most meg itt sipákol a babaőrből,hallgatom,hogy: Mami! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Samimi! Azért várjuk csak ki a végét! :) Sosem lehet tudni! :) :wink:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok, hogy szurkoltok, de tényleg nincs semmi. Tegnap addig üldözött Bé, amíg csináltam egy tesztet és negatív lett, szóval tényleg, koncentráljunk a következő hónapra :) A hőm nem ment le, ergo még minimum 2-3 nap míg megjön, csak a szokásos...
http://www.fertilityfriend.com/home/38bee6/?i=5133201&
http://ciklus.hu/images/diagramok/f49c9 ... 32800_.png
Ráadásul annyira ideges lettem ettől, hogy nem hagy békén a férjem, mert már elkezdtem ugye én is reménykedni stbstb., hogy ügyesen jó pár hónap után még rá is gyújtottam (igazából nem tudtam wcre sem menni, na utána sikerült, legalább ezért megérte), aztán meg attól lettem lelkibeteg, hogy minek kellett rágyújtani (a fiúk hagytak itt egy doboz cigit, én nem veszek már régóta). Jó, nem szoktam vissza, és egyszeri alkalom volt, de most olyan csalódott vagyok hogy ennyit nem bírtam ki.
Abban azért szerencsés vagyok, hogy amikor 9 év után azt mondtam magamnak, hogy itt a vége, másnap nem is gyújtottam rá, és egyáltalán nem is hiányzott, nem forogtak a kerekeim rajta, és nem is kívántam. Szóval szerintem én szociálisan voltam függő, és így nem félek, hogy e miatt az egy szál miatt visszaszokom. Csak zavar, értitek, hogy eddig nem, akkor most hogy tudtam annyira hülye lenni?

Azon is gondolkodtam, hogy végre keresek itt kint is egy nődokit, tekintve hogy itt élünk, és ebben a hónapban még megnézetem vele, hogy egyáltalán van-e peteérésem. Ez hogy működik? Mikor, hányszor kell menni? Van már nevem nődokihoz, az egyik kollégám akihez járt terhesgondozásra, nagyon meg volt vele elégedve, szóval lehet, hogy őhozzá megyek most (hátha szükségem lesz rá a későbbiekben, ebben nagoyn bízom :))

Veletek mi újság? Állandóan ilyen hosszú litargiákat írok...

Kép
samimi
 
 


Samimi: Két vérvételt szoktak csinálni és ultrahangot középidő környékén. Ebből már látszódnia kell, hogy volt-e valami. A cigi miatt meg ne legyen már lelkiismeret fordulásod, felejtsd el. Megtörtént és kész.



vicky79
 
 


Samimi, én több mint 10 éve tettem le a cigit, de néha még mindig hiányzik. Agyban persze. Éppen ezért én rágyújtani sem mernék. Anno kipróbáltam a vizipipát, mikor kapott a nagyfiú, de nagyon azt sem mertem gyakorolni. Volt már korábban egy 2 éves füstmentes időszakom és ott sikerült visszacsábulnom. Amúgy én is úgy tettem le, hogy hétfő reggeltől nem gyújtottam rá. :)

Nekem csak UH-t csináltak középidőben, de gondolom ehhez jön hozzá a 3. és 21. napi vérvétel.

Vicky, megkaptad már a 24 órás kütyüt? Részvétem miatta. Sok xar dologban volt már részem, de ez vitte a pálmát. :cry:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Én lassan öt éve vagyok füstmentes, egyik percről a másikra. -perszehogyaz uracskám miatt- és egyszer kívántam meg két hétrerá és rossz ötlet volt bele szívni.
Azóta párszor álmodtam már, hogy cigizek és tök megijedtem, mikor felkeltem, hogy :ugye nem?
Egyébként elrepült pár nap és már itt a kedd, amire nem várom:)
Eddig elfoglaltam magam, hátha kibírom nyugton addig :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


csuppancs: Még nem kaptam meg, majd a jövő héten felhívom a dokinőmet. Bár ma este carulöéreztem magam és mértem egy 150/100-at 81-es pulzussal. Pedig nekem nem volt rossz a vérnyomásom mostanában. Nekem gyanús a hormonom, szerintem a pajzsmirigyemmel is gond lesz. Remélem nem kell végleg lemondanom a tesó projektről, csak ettől félek. Nem gond, ha csúszik, csak ne mondják azt véglegesen, hogy inkább ne szüljek.



vicky79
 
 


Vicky, nosza akkor rajta kivizsgálás! Drukkolok!

Samimi, Veled mizu?

Reginand? HSG ideje megvan már? Párod meggyógyult?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Nekem ma is negatív lett a tesztem, szóval kezdek kicsúszni a 2013-as évből. Holnap megyek endós vérvételre.



vicky79
 
 


Én is búcsúzok a 2013-tól, bár csak kedden kellene, hogy ne jöjjön meg. Nem igazán érzek semmit, csak ideges vagyok a munka meg a suli miatt.

Vicky, azért én szurkolok, meg minden, kíváncsi vagyok, mint mond a vizsgálat.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


sziasztok,

nagy nehezen hazaertem a kikuldetesbol ebben az iteletidoben. Semmi hir nalunk. A nagy esemenyek alatt nem szedtem rendesen a premenst, de remelem ez nem okoz problemat.. A mellem faj, nagyon, de ugye ez is megszokott. A hasam nem gorcsolget ahogy szokott, gondolom ez a gyogyszer hatasa..Nem is tudom keddre v. szerdara varom.
Csilla, ezert a HSG majd jovo het utani het kedd vagyis 26-a lenne :)
Parom volt dokinal. Haat jo is es nem is: a jo az h. szerinte jok az eredmenyei, kapott a fertozesre gyogyszert, es megegy mintavetelt csinalnak, es meg mas vizsgalatot is. husvet utan kell menni.
a rossz ugye ebbol ki is derul, hogy nem igazan csinaltak elotte jo, es alapos vizsgalatot..:( aztan 10 ezerbe kerult es egy csomo minden nincs kielemezve.

Most itt tartunk. Varom a jovo hetet :)
20140211131327
 
 


Azt elfelejtettem irni, hogy a homerozest felfuggesztettem.. szoval en most egyaltalan nem tudom hol , hogy allok..
20140211131327
 
 


A fizetős vizsgálatoknál már én is megjártam egyszer.
A HCG elleni védőoltás-sorozatot szerettem volna felvenni, akciósan, 60 ezerért beadták volta. Kellett hozzá egy vizsgálat. Ötezer forint.
Megcsinálták itt a kórházban, majd vártam az eredményre és vártam. Már annyit vártam, hogy bementem a kórházba megkérdezni, hogy a három hetes határidő letelte utáni további két hétben megérkezett-e az eredményem Pestről. A válasz rövid: nem.
További két másolatot kértem telefonon a Pesti központból a vizsgálat eredményével, amit sajnos csak a kórházba küldhettek, a háziorvosomhoz nem. Az összesen három példányból végül kettő került elő a kórházban a mintavételt követő hét hónap múlva.
Én a kórházba már régóta csak telefonon szóltam be, mert személyesen legalább 6 órán át váratnak a több tucat kismama között.
Akkor fogadtam meg, hogy ugyan ahhoz a dokihoz fogok menni, akinél utoljára voltam érdeklődni, csak a magánrendelésére, és aki aznap délután, hétezer forintért cserébe hajlandó volt érdemben is rám áldozni három percet az idejéből.
Összességében akkor kiderült, hogy pozitív, p2-es eredményem volt 7 hónappal korábban, ami persze addigra már akárhova alakulhatott. Újabb kenetet vett, ami negatív lett, de persze újabb HCG vizsgálat kellene most már kb hatezer forintért, hogy megint próbálkozhassak az oltással. Amit nem fogok.

Tehát reginand, sajnálom, hogy ilyen barmok a vizsgálatoknál, de egészen biztos vagyok benne, hogy pénzbeszedés az egész. Szemetek, hogy ennyit kell várni és szemetek, hogy húsvétig megint nem tudtok tervezni. Mindenki szemét és én meg már hétfőn ideges vagyok :lol:

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Én túl vagyok a vérvételen és az ultrahangon. Az uh úgy alakult, ahogy gondoltam. Tele cisztával, 4,5-es nyálkahártya. Na ebből nem fogok még mensizni egy ideig. Hormon eredményem 2 hét múlva lesz és ápr.16-án megyek kontrollra a dokinőhöz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2013.03.18 13:15-kor.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem, de kicsit szusszantam meg egyéb dolgokat csináltunk hétvégén.
Szombaton annak rendje és módja szerint meg is jött, jól számoltam. Szóval úgy tűnik rá kell hajtani a karácsonyi babákra (bár nekünk ha most összejönne akkor szilveszteri lenne pont :D).
Ezennel én is abbahagyom a hőmérőzést, meg ovutesztelést, meg midnent, a fórumot is ritkábban fogom látogatni, mert azt veszem észre, hogy megy el a nyugalmam és másra sem gondolok csak erre, és ez nem tetszik, nem akarok ennyire rágörcsölni. Szóval kicsit lehiggasztom magam :)
Holnap megyek vérvételre, mert ma reggelre nem kaptam ip-ot, de a dokim azt írta a beutalóra hogy a 3. és 5. nap között... szóval a 4. napon megyek.
Vicky, sajnálom ezeket az eredményeket. Anno sikerült ezen valahogy javítani?
Helenka, már csak 1 nap :)

Kép
samimi
 
 


samimi: Igazából nem tudom, a kezelések közben már nem néztünk labort. De biztos javult, hiszen sikerült a baba. Szerintem most is inszem lesz a vége.



vicky79
 
 


Samimi, teljesen megertelek. Ezt mar en is eldontottem egyszer :)
de csak benezek :) neha :)

a homerozes amugy is felesleges lett volna mivel beteg is voltam.
20140211131327
 
 


ja, mar megint elfelejtettem: szoval holnap sztem meg is jon. ahogy irja a vonalzo:)
20140211131327
 
 


Sziasztok! Jó régen voltam, most olvasgattam végig, sajnálom, hogy még nem láttam öröm híreket.... :?

Nálunk nincs semmi különös, lassan telik az idő, de már sokkal jobb a rosszullétek nélkül.
Pár napja kezdek valami furcsát érezni a köldököm alatt, egyik reggel biztosan őt éreztem, Isteni érzés, még a könnyem is kijött.
:)
Jövő héten megyünk a 19. hetesre, és reméljük megmutatja, hogy mije van :) Igazából mindegy, csak minden rendben legyen.



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok,ismét erre! :)

Próbálok én se rágörcsölni a baba-témára,azért is nem jövök sűrűbben,én se hőmérőzök,és most már ovu-tesztet se csináltam, de terhességi tesztet azért szeretnék :)
Én az ovu-tesztet azért mégis szeretem,mert legalább tudom, mikorra várható a "nemvárt"... :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Helenka, nem HPV-t akartál írni?
Nekem szerencsére mindig jó dokikat sikerült kifognom, eredményközléssel sem volt sose gond.

Vicky, akkor most kapsz mensit meghozó gyógyszert? A ciszták miért jönnek mindig elő gyógyszer mellett?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Látod Csilla, jobban figyelsz, mint én :wink:

Nagy a nyüzsi. Az oviban kineveztek vezetőnek, ma kellene megjönnie, de semmi jelét nem érzem. Csak hogy két hete hányingerem van a reggeli tejecskémtől.

Mert ám nekem MINDIG reggel jön meg. Úgy értem, hogy a legkésőbbi időpont kb fél kilenc volt. Még gyakoribb, hogy éjszaka, hajnal háromkor, fél négykor, negyed öt esetleg. Az már késői, ha a felkelés pillanatában görcsölök be.

Tehát, ha azért izgulok, hogy van-e baba? -akkor az ovira koncentrálok, ha meg az ovin kapok agyérgörcsöt, akkor arra gondolok, hogy van-e baba? :lol:

Tesztet természetesen nem csinálok, csak legkorábban csütörtökön.
Izgi, mi?! :wink:

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
Drukkolok! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Gratulálok a kinevezésedhez! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Bayar!
Örülök,hogy írtál! Gratula a babamozgáshoz! Egyre többször és erőteljesebben fogod majd érezni! :) Csodálatos érzés az biztos! :)
Majd írd ám meg,hogy kisfiú vagy kislány! :)

Csuppancs veletek mizu?

Incifinci, Vicky, Reginand! Nektek is megy a drukkom ezerrel még mindig! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Samimi!
Bocsi,téged majdnem kihagytalak! :) Természetesen neked is szorítok ugyanúgy! Amúgy igazad van,ha nem görcsölsz rá annyira,akkor talán könnyebb! :wink:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok! Egy kutatáshoz szeretném a segítségeteket kérni, a vizsgálat tárgya a terhesség első trimeszterében, tehát a pozitív teszt után és a betöltött 12. hét között tapasztalt vérzés/barnázás.

Akinek van személyes tapasztalata ilyenben, kérem hogy töltse ki az alábbi kérdőívet:
https://docs.google.com/forms/d/1eWOXtB ... 4/viewform

Nagyon köszönöm a segítségeteket!
luckalako
 
 


Még mindig nem jött meg. Egyenlőre várok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka! Ezaz!!!!!! hajrááááá
:D :D :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Helenka, hajra :)
20140211131327
 
 


Csupancs: Egyelőre nem kaptam gyógyszert. A cisztáim meg a hormontermelésem miatt maradnak velem, egyszer múltak csak el, a terhességgel. Akkor nem volt a hormonrendszeremnek utánpótlása. De hamar visszatértek. A babacsinálásban nem okozott nagy gondot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2013.03.20 18:38-kor.



vicky79
 
 


Helenka: mizu? Ugye nem jött meg azóta?

Nekem ma,a 21.napomon még hajnalban volt egy vércsöpp wc-zéskor,aztán meg egy kis barnázás-szerű reggel...
Nem tudom,mi ez már megint,mert 15-16.napon volt peteérés, szóval kissé korai,hogy megjöjjön...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Még mindig semmi :) már két napja késik.
Apát kérdeztem, mikor tesztelhetek és azt mondta, hogy vasárnap. :?
Mert hogy ha babás vagyok akkor ugyan annyira leszek akkoris, ha nem, akkormeg nem :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


sziasztok!

Hátha érdekel valakit, a barátnőmanyukája csinálja őket, gyöngyékszerek. :D

https://picasaweb.google.com/1069209763 ... le7fqquVFw

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Már csak két napot kell kibírnom a vasárnapig. Három napja késik :)
Igyekszem másra gondolni, mint az ovi. Látástól mikulásig dolgozok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, ez izgi. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Ultraizgi szerintem iss :lol:

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Most csináltam egy negatív tesztet. Igaz, nem első vizelettel, de így is ki kellett volna mutatnia.
A faluba már megérkezett a gólyánk, majd szólok neki, hogy ide szálljon :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka: figyelted a hónap során,hogy mikor volt peteérés?
Azt se tudhatod,mikor történt a beágyazódás,mert ez is lehetett későn,és akkor még nem mutatja ki a teszt.
Nekem az alkatom miatt nagyon alacsony volt a HCG,mikor terhes lettem,szerintem Te is ismételd majd meg a tesztet 2 nap múlva, hátha addigra eléri azt az értéket,amit kimutat a teszted.
Milyennel próbálkoztál?

Ami nekem bevált,a Facelle kazettás. Nem a legérzékenyebb,mégis előbb kimutatta,mint az "érzékeny" tesztek :D

Nagyon drukkolok továbbra is!!!! Annak azért oka van,hogy nem jött meg :) Ugye azóta se?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Azóta se jött meg. Tojásfehérjézést 8án zaöasztaltam, azon az egy napon. Nincs itthon több reszt, de rendeltem, hétfőre ide ér biztosan. Addig is igyekszem megnyugodni, mert a sok idegtől a hasam is megy...
Kazettás, közepes érzékeny tesztet használtam.
És köszi a bíztatást :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Nekem éjjel 1 körül kicsit görcsölt a hasam,de wc-znem nem kellett,viszont megint távozott 1-2 csepp vér...
Még annnnnnnyira korai...

Az egyetlen ovu teszt szerint,amim még volt itthon,rendes időben kéne megjönnie kb. 29.napon...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Inci, rákerestem, mik miatt késhet a menzim, ha nem baba van a dologban és ezt is találtam. Rögtön rád gondoltam :)
Beágyazódási vérzés
A megtermékenyített petesejt méhbe ágyazódását a legtöbb nő nem észleli, olykor azonban előfordulhat kisebb vérzés. Ez a vérzés általában csupán foltot hagy a fehérneműn, kis mennyiségű, jellegében eltér a normál menstruációtól, s annak várható időpontjától hamarabb jelentkezik.
A kismértékű hüvelyi vérzésnek egyéb okai is lehetnek, általában fertőzés, fogamzásgátló tabletta váltása, szeretkezés közben szerzett kisebb sérülés.

Tehát hajrááá :D

-Nekem azt írta, hogy kimaradó menzesz esetén 3 naponta teszteljek. Mivel hétfőn fog leghamarabb érkezni a teszt, akkor fogom ellőni-

A kérdésem: Ha a reggeli vizeletet elrakom kis dobozkába, megtartja a hormontartalmát? Mert csak délután tudnék tesztelni.

Mert persze még mindig nem jött meg és nem úgy tűnik, hogy meg fog jönni egyhamar.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka! Ez már tényleg nagyon izgi! :)
Szerintem ne rakd el a reggeli vizeletet,hanem tesztelj délutáni pisiből. Ha babás vagy akkor a nap bármelyik szakaszában kimutatja a teszt. Mondjuk attól is függ milyen érzékenységű a teszt és hogy mikor történt a beágyazódás. Én drukkolok nagyon!

Incifinci! Tényleg lehet,hogy beágyazódási vérzésed volt! :) Drukkolok neked is!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: