Új privát üzeneted érkezett!

Csak bekukk, de ezt muszáj megmutatnom

Annyira aranyos és vicces kis rövid pixaros mese.
Nézzétek meg!

http://www.dailybest.hu/pixar-partly-cloudy/

Kép

Kép
starlark
 
 


sziasztok!

Beszéltem ma Nonival, és sajna ő is és a gyerkőcök is betegek, így nem meri bevállalni a találkozót, pedig nagyon készült rá.
Viszont így mi se megyünk ... Nagyon sajnálom, mert én is nagyon készültem rá, majd legközelebb!
Mindenkinek jó szórakozást, készítsetek sok sok képet, és tegyétek fel!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Sziasztok!

Bejci,
naaaagyon sajnálom!!! :cry: :cry:
Tudsz valamit Szederről? Ő jönn?

a.m.
visszaolvastam, de nem találom a kiscsaj nevét. :shock: Léciléciléccci áruld el még1x! :D

starlark,
Azért nem kaptam "rossz anyáknak járó fegyelmit" a súlya miatt, csak úgy szóvátette a védőnő. :D

Jó volt a Szeget szeggel? Én most azt néztem ki legközelebbre.
A Vámpírok Bálja sajna számomra katasztrófa volt, alig vártam, hogy vége legyen. Lassú vontatott és egyetlen betétdalt leszámítva tök jellegtelen a zene (számomra persze) Mondjuk azt meg kell hagyni a maszkok, díszlet , kosztümök ...szóval látványilag naggyon ott van!!!


márti, jöttök a talira? Ha igen, szivesen elmegyek értetek és haza is viszleg titeket!
Nálunk is megszületett véééééééégre a név. :D Nekünk is sikerült egy igazi tucat név mellett dönteni (bocs ági :wink: ) DÁVID lesz Putyóka2.
Ez eddig is tetszett , csak hát ugye a vezeték név is túl gyakori lesz... Németh Dávidból lesz még vagy másik 5 az osztályban szerintem. :?
Na mind1... a többi névben nagyon nem sikerült megegyeznünk.

Ma voltam uh-n. Minden ok!!! :D Ficánka gyönyörűen fejlődik, mindene pont akkora, mint kell, és még mindig fiú! :D :D
550 gr már! :D
Majd teszek fel pocak meg baba képeket is, csak le kell kicsinyítenem.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

 
 

Szeder tud a taliról?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey: Szeder tud a taliról, de nem tud menni... :(
Vendég
 


Elég nehéz éjszakánk volt, B alig kap levegőt, tüsszög, köhög. Emiatt sajnos mi sem megyünk. Pedig annyira szerettelek volna végre megismerni Benneteket...

(Bejci! Az én időmben legalább négy héttel a vizsga előtt kiküldték az értesítőt. Most már ezek szerint nem így van? Így aztán frankón be lehet osztani az időt. Megértelek! Egy nap is annyit tud számítani!!!! Anyukád hogy van? És hogy bírod a strapát? Ha nem tudsz válaszolni, semmi gond, tudom milyen idegbaj ez a felkészülés. Kitartás!!!!!)
blúmi
 
 


Mimi! Jobbulást Csabinak!!!!!!!!!!! (az elválasztás mellett végül azért döntöttem, mert szerintem alig van tejem. Nyugodtabb vagyok, ha látom, mennyit eszik. Sokszor szopi után fél órával már enni kért. A reggelit már kiváltottuk, és hatalmasat alszik utána, ami szopi idején nem létezett, és azt is remélem, hogy az esti szopi kiváltása is ilyen hatással lesz majd az alvásra. Egyébként meg még sokat kell fogynom, és ennek igazán szoptatás után tudok nekiállni. Meg aztán nagyon sokat dilemmáztam ezen, és a dokim megnyugtatott, hogy amit lehetett, azt már megkapta tőlem.... Remélem nem borzaszt el senkit, hogy ilyen zord anya vagyok.)

Noni! Jobbulást a gyerekeknek!!!!!!!!!!!!!

A.m! Nekem nagyon bejön a név!!!!!!!!!!!!!! Testvéremék még meg sem fogant gyerekét én mindig így hívom!

Honey! A Dávid is nagyon tetszik!!!! (sokszor hívják az én fiamat is nyelvbotlásból Dávidnak, és komolyan jó hallani. :lol: )
blúmi
 
 


Hali!

Kislányok!
Ma már én is látom, hogy holnapra tuti nem gyógyulunk meg (főleg én), nagyon nagyon sajnálom, mert úgy rákészültem! :cry: Érezzétek nagyon jól magatokat!

Minden hozzánk hasonló betegeskedőnek gyors jobbulást kívánok!!!

Honey!
Nekem nagyon tetszik a Dávid név! Végül is ma már szinte mindegyik név tekinthető előbb utóbb tucatnévnek. (Bár tegnap hallottam, hogy már lehet anyakönyvezni a Fahéj-at is. :shock: ) A pici Dávidka pedig tuti, hogy nem lesz tucat Flórát nézve! :D

Kép
Kép
konan
 
 


Konan! Gyors gyógyulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blúmi
 
 


Sziasztok!

Honey!

Nagyon drága vagy, komolyan, hogy gondolsz ránk! De sajnos nem megy! Ma kezdték építeni a cserépkályhánkat, így sajnos tuti nem mehetek, ez eltart péntekig, biztos! :cry:
Ráadásul-bár eddig úgy tűnt, hogy egészségileg nics akadálya a dolognak- Lehelnek este óta 38 fokos láza van és ki tudja nem lappang-e valami így Kamillában is, úgyhogy nem merem megkockáztatni. Így is ma anyósnál vannak a fiúk (Lehel is betegen, amit nagyon nem szeretek), mert itt az agyagozás-sarazás kellős közepén mégsem lehetnek, nekem meg dokihoz kell mennem du. Kamillát is viszem magammal.
Vérzik a szívem, hogy nem jön össze, annyira sajnálom!

Dávid név gyönyörű, nekem az egyik nagy kedvencem! Nálunk tényleg csak azért nem lett egyik fiú sem az, mert itt Miklóson minden második kisfiút Dávidnak hívják, a többit meg Máténak, Patriknak vagy Gergőnek, esetleg Daninak.
Ettől függetlenül, ha Kamilla nem kislány lenne, Hunor Dávidnak hívnák, mert annyira teteszett ez így és a Dávid névnek a jelentése is gyönyörű!
A lényeg meg úgyis az, hogy Ti ketten meg tudjatok egyezni a pici fiú nevén!
Örülök a klassz eredményeknek! És már fél kg? Szépen fejlődik!

Betegeskedőknek jobbulást, úgy látom mást sem kímél a kórság! Viszont próbáljatok hársfavirágteát itatni a babókkal, nálunk ez oldotta meg 2 nap alatt a másfél hónapja tartó orrfolyást!

Mindenkinek, aki megy holnap, jó szórakozást (bár látom sajnos nem lesztek sokan)!
Este még benézek, ha megjöttem a dokitól!
Drukkoljatok, hogy ne legyen gond a vércukoreredményemmel (bár sajna rossz előérzetem van...)!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkokt engedélyezek magamnak, mert fut az egész lakás.

Húú, nagyon sajnálom, hogy ennyien lemondták a talit! :( Akkor ez most elmarad???

Honey,
Nagyon szép nevet választottatok! Ne foglalkozz majd a kritikákkal (ha egyáltalán lesz olyan), mert a névválasztás csak kettőtökre tartozik, és kész! Én annyira bepipultam még a terhességem alatt, hogy sokan fikázták a Julianna nevet - tudom, nem egy divatos, modern név - hogy már a végén leteremtettem az egyik ismerősömet, hogy semmi köze hozzá, duguljon el.

a.m,
Neked is gratulálok, gyönyörű nevet választottatok! Apával a Lili név volt az egyetlen közös kedvencünk, és majdnem végig úgy volt, hogy Lili Julianna nevet kapja Julcsit. Aztán meggondoltam magam, mert sajnos már van egy Lili a családban, és úgy gondoltam, hogy furcsa lenne ugyanazt a nevet adni. Csak az volt a vicces, hogy erről a családot nem tájékoztattam, úgyhogy nővérem mindenkinek úgy küldte az sms-t, hogy "megszületett Opris Lili". :lol: Volt utána értetlenkedés, hogy akkor hogy is hívják???

Bébikaja:
Engem már régebben figyelmeztetett az egyik barátnőm, hogy ne csak üveges kaját adjak Julinak, mert utána nem fogja elfogadni a házikosztot. Hát ez be is jött, sajna. :? Most kezdtem erőt venni magamon, és főzni olyanokat, amiket Juli is ehet, mert rá akarom szoktatni a normális kajákra.


Bejci,
Biusnak nagyon sok boldog névnapot kívánunk! Puszi az ünnepeltnek.
Neked meg kitartást a tanuláshoz!

Most csak ennyire futotta, este jövök bővebben!

Szép napot!

Kép
hbetti
 
 


Csajok, ki jön holnap? Mert ha csak mi mennénk, akkor nem indulunk el reggel.

Honeymoon :)
örülök, hogy minden rendben a picurral. Néztek végülis méhszájat UH-val?
Egyébként az se sokkal jobb, ha ritka neve van, nálunk Nándort Sándorozzák, Csongor helyett meg Zsombort mondanak sokszor.

Dokinál: minden rendben. A hematóma felszivódott végre, a bab is jól van. A nemét sajna nem láttuk, szégyenlőske :) Sajna a holnapi uh-m is ugrott, jövő héten kedden megyek a genetikaira.

blúmi :)
ugyan már, miért lennél zord anya. Nagyon sokáig szopiztattad, büszke lehetsz magatokra!!

starlark :)
imádom ezt a szösszenetet!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Bocsi a hosszu hallgatas, tavolmaradas miatt, de persze ennek oka van. A babank ismet ugy dontott, hogy nem marad velunk. Ez ki is keszitett rendesen, meg most sem nagyon vagyok hajlando mast csinalni, mint amit feltetlenul muszaj. Elegge padlon vagyok, igy ket babat elvesziteni egymas utan kicsit sok. Nem igazan erdekel semmi, tudom, hogy depresszios vagyok, valahol ez sem izgat. Bendot ellatom tokeletesen, vele jatszani, foglalkozni is tudok, de ennyi, semmi mas nem erdekel. Es bocsi, de egy darabig ide sem fogok jonni.

Minden jot a kismamaknak, aprosagoknak, a nagyobbacskakrol nem is beszelve.
humanka
 
 
 
 
 


Humanka!
:cry: :cry: :cry:
Szóhoz sem jutok! Sok erőt kívánok Nektek és minden jót! Természetesen amikor úgy érzed várunk vissza! Addig is hiányozni fogsz!

Kép
Kép
konan
 
 


humanka :)
:cry: :cry: :cry:
sajnálom
írj, amint úgy érzed!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Humanka,
Rettenetesen sajnálom! :cry: Együttérzek veled, és kívánom, hogy hamar felépüljél lelkileg!
(progeszteron szintet vizsgáltak már nálad?)

Kép
hbetti
 
 


Humamka!
Nagyon-nagyon sajnálom. Sajnos volt egy ilyen sejtésem....
Mielőbbi lelki és fizikai felépülést kívánok.

Honey!
Az előző oldal vége felé írtam,de nagyon szívesen írom hogy Lili lesz a kicsi lányunk.
Nekem tetszik a Dávid név :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


áááááááááááááááááááááááá, nem hiszem el :(
apája most jött haza és közölte, hogy holnap neki mindenképpen kell a kocsi, így mi sem tudunk bemenni (Volán buszra esélyem sincs feltenni a babakocsit)
Csajok, nem halaszthatnánk 2 hetet? addigra hátha gyógyulnak a betegeskedők. Hm?

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


humanka,
rettenetesen sajnálom!!! :cry: :cry:

konan, blúmi
jobbulást nektek.

Hát úgy látom egyedül maradtam szinte a holnapi talival. :cry: :cry:
Persze, ha maradtak még lelkes jelentkezők, akkor mi megyünk szívesen, mert már amúgy is így terveztem a holnapot.

minyu,
ennek tükrében szerintem is halsszuk a dolgot!!

Többiek, vélemény?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Humanka!
Rettenetesen sajnálom!!!! Nagyon-nagyon együttérzek Veletek!!!! Mielőbbi felépülést Neked!!!!

Nekünk is jobb lenne, ha esteleg át tudnánk tenni a találkát valamelyik másik napra.

Ormolya

Kép
ormolya
 
 


Humanka!
Nagyon sajnálom! :( Sok erőt Neked!

Kép
mimi83
 
 
 
 
 


Kép

Kép Kortyolgatom a vizet

Kép ...é s ezzel rugdosom anyát. :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!
Szerintem is szép név a Dávid, nálunk is esélyes lett volna, ha nem így hívnák az egyik unokatesót! :)

Blúmi!
Így már értem az elválasztás dolgot! Én már régóta mindig adok Csabinak vmit szopi előtt vagy után. Reggel utána babatejet kap, este meg előtte tejpépet, pont azért, mert én sem éreztem, hogy magában elég lenne. Nekem is megfordult már a fejemben, hogy befejezzük, szerintem nem nagyon hiányozna neki, de talán egy kicsit csak segít az immunrendszerének...

Bejci!
Így utólag boldog névnapot Biankának és jó tanulást neked!

Már épp jó talizást akartam kívánni, de látom, nem lesz...

Mi már javulgatunk, ma Csabi már az egész ebédjét megette, és a kedve is sokkal jobb! (délután még aludni sem akart, majd este lesz még ennek böjtje. :() De mindig örülök, ha élénk és jókedvű! (szerencsére legtöbbször azért így van) :)

Kép
mimi83
 
 
 
 
 


Honey!
Nagyon szép a kicsi fiú! :):):)

Kép
mimi83
 
 
 
 
 


Honey!!!!
De csodás!!!!!!! Azokkal a lábikókkal aztán jól oda tud küldeni anyucinak????!!!!! :wink: Édes ez a pici Dávid már most! :D :P :D

És tényleg elhalaszthatnánk a talit???? Olyan jó lenne veletek találkozni és addigra biztosan meggyógyulnánk mi is és talán a többiek is!

Kép
Kép
konan
 
 


Kép babalak a 22. héten

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


minyu,
ja.. elfelejtettem. Szóval nem tudta megnézni a csaj, mivel nem volt hüvelyi uh! :shock: Meg is lepődtem... de mondta, hogy azért nincs, mert ők babamozi, és nem csinálnak hivatalos orvosi méréseket

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Humanka! Nagyon sajnálom.... És Veled érzek. ha egyszer úgy érzed, hogy itt az ideje, várunk szeretettel! Mielőbbi felépülést!
blúmi
 
 


Humanka!

A szívem szakad meg! Sokat gondolok Rád!!! ki fogsz jönni ebből!

Honey!

Kicsi fiadnak nem csupán a neve szép! Nagyon kis drága a képeken!
és szépen nő a pocid!


Minyu!

Juj, de izgulok! Most már nagyon kíváncsi vagyok Gerda lakik-e a pocakban!


Jaj, csajok!

A cukrom picit határérték feletti (6.6), így süti-csoki kiiktatva. Ráadásul a vércsop. meghatározásos+ellenanyag vizsgálatom pozitív lett, amit maga a doki sem ért, mivel egyébként A+ a vércsoportom!
Mindenesetre elküldött a Péterfy u.-i hematológiára vérvételre ellenőrizni, hogy most akkor mi van???
És a hab a tortán, hogy bár a Streptococcus úgy tűnik eltünt a brutál antibiotikum-kúra hatására, viszont csíp-ég-viszket minden, és a dokim is ránézésre mondta, hogy sajna valóban van itt egy jó kis gombás fertőzés, szóval most azt kell kikezelni!
Ezek után pedig vidáman közölte, hogy viszont a méhnyak nyugiban van, így, ha minden ok. az eredményekkel, akkor kapok 3 hét pihit (eddig hetente-2hetente jártam hozzá a nyűgjeim miatt) és ráérek 3 hét múlva menni hozzá!

Márti
borossné becz márta
 
 


márti,
jaj szegénykém!!! :( Most aztán neked kijut rendesen!!
Hogy lehet , hogy 4 gyereknél ok volt a vércsoport, az 5.-nél meg nem jó??! :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Humanka: :(:(:(:( Nagyon sajnálom. Várunk vissza, ha majd lesz kedved jönni!

Blúmi: kiabálós néni nem volt semmi :?

Mimi: Helyes a kisfiad! :) Jobbulást!

Eszike: az az etetőszéken ácsorgós kép nem semmi!

Konan: jobbulást Annácskának és Neked is! Jól néz ki az a csizma, és édes a lányod, ahogy próbál beszállni a bevásárlókocsiba :D

Bejci: Biusnak utólag is Boldog Névnapot!

Blúmi: huh az az 5 óra alvás éjszaka nagyn kevés, nem tudom hogy birod, én már megőrültem volna :? Jobbulást Bálintnak!

A.m: szép a Lili név :)

Pidlacsek: nagyon jó az a játékfűnyiró, képek alapján a kisfiadnak is tetszik!

Honey: örülök, hogy minden rendben veletek, a Dávid is szép név, és nagyon jók a képek a fiadról! :) És csinos a pocid :)

Márti: jobbulást Lehelnek, és látom jutott Neked minden ma a dokinál. Ezt a vércsoport dolgot viszont én sem értem :?

Minyu: tök jó, hogy végre eltűnt a hematóma!

Kép
kistiggrincs
 
 


humanka: nagyon sajnálom! :( :( :( :( :(

mi is taknyosak vagyunk.....

mindenkinek jobbulást!

Kép
winona
 
 


Sziasztok
Humanka nagyon sajnálom ami veletek történt. :cry:
Lehet valami abban amit Betti írt a progeszteronszintről..., bocs nem okoskodni akarok, csak amikor 3 éven keresztül nem akart összejönni a babánk akkor nagyon sok mindent olvastam, hallottam ill sajátbőrömön is tapasztaltam :(


Sajnálom, hogy ennyien betegeskedtek/betegeskedünk. Nálunk is komplett családi taknyosság van.
Be-benéztem, csak nem jutottam az írásig, így csak ami hirtelen eszembe jut.
A.M. Örülök a jó híreknek, üdv, Lilinek :lol:
Eszike Noncsi tényleg hajmeresztő :roll: , Dorka is folyamatosan állni akar az etetőszékben, teljesen kiakaszt vele, ja és mostanság mikor kezd megtelni a poc kiveszi a kaját a szájából, mancsikolja aztán a törmeléket visszapakolja a szájába.Olyan a konyhánk kajcsi után mint egy jóféle disznóól :roll:
Márti sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok nálad, nem tudok semmi hasznosíthatót írni ezek a nyavalyák szerencsére mindig elkerültek.KOPP-KOPP
Honey formás kicsi fiú lapul a pocidban, ááá dehogy lapul csodásan kerekedik az a lak!
Bocs, Lányok most ennyire telt tőlem :oops:

Kép
kobak
 
 


Sziasztok! :)

Humanka: Nagyon sajnálom ;(, sejtettem, hogy ezért hallgattál sokáig. Remélem hamar kijutsz a depresszióból és újra csatlakozol.

Honey: Szépen megmutatta magát a fiatalember, hogy szopizza a kis kezét, nagyon aranyos :)

Nem rossz a Szeget szeggel csak picit érződik rajta hogy csak a reneszánsz év miatt készült. Igazából nem értettük miért lett két felvonásos hisz egybe is belefért volna. :) De poénos és a zene is jó.

Biztos hogy ugyanazt a vámpírok bálját láttuk? :) /két fajta vámpíros musical is megy Pesten/ Nekem nagyon bejött a zenéje csak kár hogy az angol változatot nem tudtam még megszerezni.
http://www.youtube.com/watch?v=m2hNdiHmdDE&feature=related <- nekem ez a kedvencem belőle :)

Blúmi: Bálint nem mérges hogy kevés a tej? Csak mert minálunk kicsi D. rettentő dühös lett egy idő után hogy sokat kell dolgozni de eredmény nem nagyon van. Ezért lett egyre több táp kiegészítés.
Nekem is hiányzott a szopis összebújás, de cumisüvegezés közben is lehet :)

Minden betegeskedőnek jobbulást! Ez a hol hideg hol meleg idő úgy látszik ilyen hatással van.

Kép

Kép
starlark
 
 


Honey, Tigrincs!

Amikor a doki megnézte az eredményt, helyből azt mondta, hogy ez hülyeség ),fejből tudja, hogy A+ a vércsoportom, ilyen gond meg elvileg csak RH-os anyáknál fordulhat elő, ha a pocaklakó RH+-os)!
Rögtön mondta, hogy szerinte képtelenség, hogy inrezisztens (asszem ezt a szót használta) lenne a vércsoportom a gyerkőcével, de, ha ez jött ki, inkább nézessük meg ott, ahol tutit mondanak!
Azt sem tudom, hogy ez a hematológia a kórházban van vagy valahol másutt az utcában? Holka mondjuk tuti tudja... de mindegy, megpróbálom itt a neten lenyomozni!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Akkor megnyitom a mai napot... :)

Humanka:
Nagyon-nagyon sajnálom, gyors lelki és testi regenerálódást kívánok!

Márti:
Köszönöm a hársfatea tippet, Ati is ilyen meg is van fázva, meg nem is, kicsit még folyt az orra, kicsit köhögött, de a hársfatea jó volt, ma már kutya baja. :D
Remélem, nem elsz gond a vércsoporttal, a gombás fertőzés meg múljon gyorsan!

Honey:
Csinos pocakban csinos kisfiú! :lol:

Blúmi:
Nálunk is kialakult a cumisüveges összebújás szopis helyett reggel és este.

Mi is beszereztük a téli lábbeliket. Sok választásunk nem volt, mert Attila és az én lábamra is 1-1 pár bakancs és csizma volt jó. A helyi gyógyboltban a martfűi cipőgyár Superfit és Legero cipőit árulják, igaz, hogy ezek 2. osztályúak, de nagyon beváltak eddig (kopp-kopp). és ami nekünk lényeg volt, hogy egészségpénztári kártyát elfogadnak.

Csajok ti mit adtok a babáknak inni? Eddig sima teát ivott Ati, és babavizet. Ti már adtok "mentesvizet" is, vagy forralt csapvizet, vagy csak babavizet?

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


starlark,
na német szöveggel sem hallottam még musicalt! :D Én a régi nemzetiben láttam. Kentaur féle díszlettel , látvánnyal, Roman polanski félét. Még Flórával voltam pocakos.

márti,
és ha mégis igaz az összeférhetetlenség, amit nem is akarok elhinni... akkor mi van?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Flóra ma elalvási rekordott döntött . Mondjuk kivételesen 8 óta fent van. Fél 1-kor tettem le aludni... de úgy, hogy mire megfordultam, hogy kivegyek egy takarót a szekrényből, elaludt. :lol: :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Winona, Kobak: nektek is jobbulást!

Pidlacsek: 1 éves kortól mehet sima csapviz is akár. Zalán egyébként mentes ásványvizet vagy csapvizet kap. Reggel szokott kapni felhigitott 100%os narancslevet, éjszaka pedig fél pohár teát, de egyébként vizet.

Honey: édes lehetett Flóra ahogy kiájult :D

Én is benáthásodtam, Zalán szerencsére jól van, remélem megússza.

Kép
kistiggrincs
 
 


Hali!

Humanka: már nagyon vártuk, hogy jelentkezz! Nagyon sajnálom ami veletek történt, tényleg szörnyű lehet. Azért várunk vissza, és mielőbbi felépülést kívánunk!

Pidlacsek: Noncsi általában rostos italt iszik (vízzel higítva), vagy citromfű teát (ízesítés nélkül). Én adtam már mentes vizet neki, bár utólag azt hallottam, hogy nem javasolják. Most tiszított vizet kap. Apukám vett egy víztisztító készüléket (BRITA), nem tudom ismeritek-e, vagy használja-e valaki. Most ilyen vizet iszunk.

Márti: hát ez érdekes amit írsz...majd gyere a hírekkel. A gomba miatt nagyon sajnállak. Velem is sűrűn előfordul, hogy az antibiotikum után ez kijön. Jobbulást!

Honey: a Dávid név nekem is nagyon tetszik. Tök jók a képek. Húúú mekkora pocid van.


Blúmi: én is visszasírom az összebújós napokat Noncsival. Sajnos a kisasszony nem engedi magát ölelgetni, szeretgetni, nem lehet hozzá odabújni. Mi is próbálkoztunk a cumisüveges összebújással, de egyszerűen nem viseli el. :cry:

A.m: a Lili név nekem is nagyon tetszik. Sajnos ez nálunk alapból ki volt lőve, mert van már a családban egy ugyanilyen vezetéknevű Lili. A Luca is tetszik, de az szintén ez miatt nem játszott.

Betegek: mindenkinek jobbulást kívánunk! Szerencsére nálunk még nem járt ez a szutyis-kór... Amilyen mákunk van majd Karácsonykor elér.

Úgy vártam már a talit! Bár mi nem megyünk, de kíváncsi vagyok már a képekre és a beszámolókra. Azért tartsátok ám meg!

Kobak: nálunk is van minta a falon rendesen... Szerencsére a mázolásról már egy ideje leszokott Noémi (azt mondták engedni kell pempőzni és akkor gyorsan túl leszünk ezen a korszakon---és így is lett) De ez a felállás...ezzel nem tudok mit kezdeni!


Nálunk: éppen a leszoktatás folyik az éjszakai evészet-ivászatról, hogy ne legyenek éjszakai felkelések. Eddig nem tűnik nehéznek. Megfogadtam Lanta és a Suttogó tanácsát, és eddig bevált. Nálunk is az volt a probléma, mint Lantáéknál, hogy Noncsi rászokott arra, hogy csak cumisüveggel a szájában tud elaludni. Ezért éjjel amikor felébredt, akkor nem tudott magától visszaaludni.

Csajok: elmaradoznak a képek a picurkákról! Hajrá-hajrá, rakjatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Megint csak gyorsban.

Humanka nagyon sajnálom a történteket, sok erőt kívánok!!

Eszike örülök, hogy rájöttél mi a gond az éjszakánál sok sikert!!!!!!!

Honey irigykedve nézem a pocis és a Dávidos képeket gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!!!!!

A.m. Lili nagyon aranyos és szép név.

Márti sajnálom a gombát vércsoportra Én is kíváncsi leszek.

Ági nem tudom olvastad-e múltkor amit Neked írtam az alvásról. Szerintem is törődj bele ez is csak egy korszak. Kornélia azóta tud 2-2,5 órákat aludni pedig ugyan ezt csinálta mint Dávid. Kitartás!!

Minyu nagyon kis titokzatos a pocaklakód, pedig már nagyon kíváncsi vagyok :lol:

Konan nagyon szép a kiscsizma biztos imádni fogja Annácskád. :)

Bejci Biusnak utólagosan Boldog névnapot! :)

Pidlacsek gratu a téli lábbelikhez :)

Mimi remélem mára már teljesen jól vagytok és szintén jókedvű a kicsi fiad :)

Kobak a lakás evés után nálunk is egyenlő egy malacóllal :lol:

Blúmi elválasztás érthető. Nálunk mindkét csajom nagyon bújós.

Tiggrincs jobbulást, remélem Zalán nem kapja el.

Rólunk: Én is alig látok ki a tokonytól. Szuperül elkaptam. Csajaim is még köhögnek elég szépen és még a porszívó is napi használatban van sajnos. Én már harmadik napja nyomom de semmi javulás. Ízeket abszolút nem érzek. A fejem húz és nagyon nehéz így csinálni a dolgokat, de muszáj az nagy úr.

Minden betegeskedőnek mihamarabbi gyógyulást!!!!!!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!

Igen olvastam, köszi. Bízom benne, hogy hamarosan visszaáll minden. Bár most én is hulla vagyok, alig aludtam éjjel, alig kapok levegőt.

Csajok! Akkor volt ma tali? Vagy magadra maradtál Honey?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Lanta Nektek is jobbulást! Én szerencsére estére jobban lettem, viszont most Zalánnak folyik az orra, plusz már megint tűzpiros a feneke :( Nem szeretem a fogzást.

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok! :)

A betegeskedőknek továbbra is gyors gyógyulást!

Pidlacsek: Kicsi D. már egy ideje csapvizet kap, mert nálunk jó a csapivíz. Az előző helyen ahol laktunk még mi is palackost ittunk mert annyira vasas volt a vezetékes.
Gyümölcs, édes lötyikért nincs oda kicsiként se itta meg, így az csőrös poharában mindig friss víz van neki, de szokott kapni gyenge gyümölcsteát is, azt ami igazi gyümölcsből van és nem a fekete teát ízesítik.

Eszike: Bejön nektek a Britta? Szemezgettem vele a Müllerben mert emlékszem anno Angliában nagy sláger volt hogy csak Brittás vízből lehet jó teát főzni :)
Mennyit bír egy filter, mert elég húzós árat kérnek érte.

Honey: Én ezt és a Mozartot németül jobban ismerem, a barátnőm révén :)
Akkor mégis csak ugyan azt láttuk, sajnálom hogy neked nem jött be. Nálunk nagy sláger a német cd a családban :)

Húú hársfatea, de jó hogy írtátok az még hiányzik a téli családi patikából. Hozattam hársmézet már a kollégámmal de nagyon úgy néz ki hogy nem azt hozott. A hársmézet ugyanis emlékeim szerint nem szeretem ez viszont nagyon finom az akácra hajaz de annál sötétebb és állítólag vegyes virágmézük meg nincs.

Velünk minden ok, most hogy újra szép az idő rengeteget vagyunk a játszótéren. Doncek egyre inkább próbál beszélni de még nem nagyon jön neki össze, de nagyon aranyos ahogy csinálja. A kunkush-ra még nem sikerül rájönnöm hogy mi akar lenni pedig sokszor mondogatja :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Honey!

Fura lenne, anyósom, aki egyébként laboros volt, már poénkodott, hogy, na, akkor ki az apuka, mivel a férjem 0+os. Ha-ha!! Mondtam neki, hogy csak akkor lenne baj, ha én-os lennék, de mivel mindketten +osok vagyunk, a baba sem lehet -os (szerintem laboros múlttal tudnia kéne... :twisted: )
Gondolom az a protokoll lenne szülés után, ami egy -os vércsoportú anya +os babájának esetében, szóval kapnék gamma glubolint (ha így hívják) és jobban figyelnének a baba besárgulására...de az ember vércsoportja nem változhat meg!!! Nem bánám, ha Holka erre járna és mondena valami ésszerűt!


Jobbulást minden kis-és nagy betegeskedőnek!
Megyek, mert már biztos rotyog a krumpli és a tojás (gyümölcsleves és rakott krumpli lesz a mai ebéd)! A cserépkályhánk lehet, hogy már ma kész lesz! Az összes gyerekem meg anyósomnál, Kamilla ma előszőr van ott így, nélkülem! Kicsit aggódtam, de eddig minden rendben!

Márti
borossné becz márta
 
 


3 napja halódott a netünk, nem tudtam jönni.

Tali végül volt?

2 hét múlva mit szóltok egy (újabb) talihoz?

Márti :)
Lehet, hogy hülyeség, amit irok, de nem csak a -/+ ellenanyagot nézik, hanem másokat is, nem?
Én is rakott krumplit csináltam :)
Operett színházban nekem az örök kedvenc az Elizabeth. Háááát, nemtom hányszor és hány szereposztásban láttam (legelőször asszem 1999-ben Szegeden a Szabadtéri Játékokon, ráadásul nagy gála volt. Azóta minden barátosnémat elcipeltem megnézni, asszem még Bkriszta maradt ki, de majd vele is bepótolom :) )

eszike :)
kép :

Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Márti
kisregény ment.


Humanka
elképesztően sajnálom!!!!!!
A következő próbálkozás előtt vizsáltasd ki magad. vér,vizeletvizsgálat,hormon-profil.
Nagyon-nagyon sok erőt kívánok neked most!!!
holka
 
 


Csongi gyönyörűűűűűű kisfiú!! egyre jobban nándisodik :D

honey
de,jó hogy ilyen klassz,szép képek sikerültek dávidról.
:D
holka
 
 


Holka!

Köszi!

Minyu!

Nem,nem írsz hülyeséget, Holka már leírta nekem, amit tudni kel erről!
És Csongi tényleg egyre jobban hasonlít Nándira! Ugyanaz a huncut szempár!

Márti
borossné becz márta
 
 


Starlak: nekem nagyon ízlik a Brittás víz. A magyar nyelvű leírás nem igazán részletes, de azt írják, hogy 4 hétig használható a filter,de ez függ a víz keménységétől. Ha a víz keménysége nagy, akkor kb. 100 liter víz szűrésére alkalmas.
Én nem igazán szeretem a bubimentes dolgokat, így nem nagyon iszom ilyen vizet sem. És még nem is főztem vele, de az biztos, hogy határozottan selymesebb "ízű".
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: