Új privát üzeneted érkezett!

Cic
Természetes,hogy szülés után hullik a hajad.Természetes folyamat,mert a terhesség folyamán nem hullanak ki a szálak,így aztán bepótolják később.Ijesztő lehet,de ne félj,nem gond!!!!!KépKépKépA hormonokat azért nézesd meg feltétlen!
Az,hogy mikor jön meg az első mensi,mindenkinél más,és más.Én pl. már szülés után 8 hét múlva kezdtemKépHát,nem örültem túlzottan neki!

Mi szopi alatt kezdtük a projektet,a doki mondta is ne számítsak babára.Mindamellet érdekes,hogy szoptatás után lett a hormonrendszerem kész káosz.
Még egy dolog jutott eszembe.Ha nincs mensi,is teherbeeshetsz simán.A prolaktin pedig,ha szoptatsz akkor ugrik fel,aztán visszaáll eredeti szintjére.Asszem ezért is kell fogigátló szoptató anyáknak,mert pl. ha éjszaka alszik a gyerek,nincs magas prolaktin,ami megakadályozná az ovulációt!

Na jó hosszú lettem,bocsika!Csak ez a prolaktin már rögeszmémmé vált!Vajon miért is??

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!
Na én megint mint kivétel erősítem a szabályt!Kép
Én szoptatás alatt lettem terhes. Szülés után kb. 6-8 hónappal jött meg először, ha jól emlékszem.Rendszeres volt. A fiam a negyedik próbálkozós hónapban megfogant. Már a 3. hónapban voltam, amikor az orvos tanácsára abbahagytam a szoptatást. ( A kiscsaj már 18 hónapos volt. És nem aludt éjszakánként.)
Most meg? Semmi. Pedig most nem is szoptatok.Kép
Vendég
 


Én is azt próbáltam meg leírni,hogy simán teherbe lehet esni szoptatás időszalka alattKépTegnap este tök egyértelműnek tűnt az irományom,reggelre kelve egy kissé zagyvának tűnikKép

Szóval ,mikor a gyerek eszik (szopik)akkor ugrik fel a prolaktin,etetés után csökken.Így aztán az etetés szüneteiben simán megérhet egy petesejt,főleg éjszaka.Ez lett volna a mondandóm lényege.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Sziasztok!

Okr, én megértettem tegnap is Kép
Ja, és a hajhullás. Hát nem tudom. Normálisnak tekintettem, de már kb. három hónapja elég intenzív, már tök vékony lett a hajam. Eddig sem volt valami oroszlánsörény, de most minden az én hajammal van tele. Kép Remélem majd erre is fényderül.

Gyugyi! Én is úgy terveztem, hogy majd szopi alatt teherbe esek. De szép is lett volna. Mindig kis korkülönbséget terveztem. Aztán meg se jött. És egyáltalán nem védekeztünk!!!! Persze jó pár tesztet elhasználtam.

Kavics! Olyan 30-35 napos ciklusaim voltak. Aztán spontán teherbe estem, de a baba elment. Aztán elkezdtünk Gergőre rágyúrni. Clostyval. Elég érdekes szitu volt, mert oltári nagy tüsző, most azonnal szex és utána is pár napig... nem jött össze. Második hónapban az uh-on nem látszott semmi, a doki már felemelte az adagot, recepttel mentem haza, elkönyvelve, hogy ez egy üres hónap.
Aztán csak nem akart megjönni és ott volt Gergő. Na az is érdekes volt, hogyan tudtam meg, de az más sztori. Aztán az első 12 hétben para, meg Utro, de hála Istennek, semmi gond nem volt, a szülés is nagyon jó volt.

Köszi lányok a hozzászólásokat és a tanácsokat!

Üdv. Cic
cicmerák
 
 


Cic
Nekem még mindig jobban hullik,mint régen.Ja,és fél évig még a párnám is csupa haj volt,annak ellenére,hogy egész rövidre lett levágva.

Hogyan tudtad meg?Engem érdekelne!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!!

Cic!!
Hogyan tudtad meg, az engem is érdekelne!!
Olyan fejfájásom van, hogy el akar robbanni az agyam. Vagy inkább össze akar törpülni? Nem is tudom mit érzekKépKépKép FÁJ!!!

Lányok! Ez az egész női szervezet olyan kacifántosan van kitalálva. És emellé még bejön a pszihénk isKépKép Nem is csodálkozom, hogy a férfiak nem értenek meg bennünket!!! Már az átlagKép KépKépKép

Sziasztok
Kavics
(80 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Mire ideertem, ugy tunik mindenki elment. Kép Azert remelem hetvegen meg jar erre valaki...

Cic,
Kozkivanatra meseld el legyszi, hogy hogy tudtad meg!!!

En most megyek dokihoz, ma elemzi ki az eredmenyeimet. Nagyon remelem hogy nem lesz gond, es most mar tenyleg belevaghatunk...
Mindenkinek kellemes hetveget kivanok es sok akciot!

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


CicKép
Engem is érdekel.Kép

ÕziKép
Írd majd meg,mit mondott a doki, hátha mi is tanulunk belőle.Remélem csupa jót mond.Kép

KavicsKép
Azért az néha jó, hogy a férfiak nem tudják követni a gondolatmenetünket.Kép A női rafkót csak a nők tudják kihasználni.Kép
Abba meg bele se merek gondolni, mi lenne, ha nekik kéne gyereket szülniük....

OkriszKép
Elolvastam mégegyszer. Minden világosKép

GigiKépEllaKép
Sziasztok!

Kellemes hétvégét Mindenkinek!KépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Na, azért nem olyan nagy sztori, inkább vicces.
szóval azt gondoltam, hogy úgysem lehet baba abban a hónapban. Aztán egyik reggel, mikor bambultam bent a munkahelyemen a képernyőt, bevillant, hogy de, itt bizony baba van. Az a fajta, mint mikor pl a buszon ülök és eszembe jut, hogy úristen otthon nem kapcsoltam le a villanyt. Nem vagyok még benne biztos, de azért ott motoszkál és nyugtalanít. Pedig semmi nem utalt rá, nem voltam rosszul. Felhívtam a kolléganőmet, aki szokásához híven késettt, hogy akkor lépjen már be egy patikába és hozzon nekem valamilyen tesztet. Jött is, hozott egy Gabrielt. Nyílván nem bírtam a seggemen ülni, valahogy meg kellene csinálni, de azért ne tudjon róla más kolléga. Tehát nem foghattam meg a kedvenc bögrémet, hogy na most akkor én belepisilek, feláldozván a terhesség oltárán Kép mert feltűnő lett volna, ha bögrével megyek ki pisilni. Majd lázas keresésbe kezdtem, hogy ugyan mi felelne meg a célnak. HOsszas nyomozás után két versenyző maradt csak bent, egy Kindertojás doboz (tudjátok az a kis zöld) és egy filmszalagnak a doboza. Hát nem is tudom, hogyan oldottam meg a célzott pisilést, de sikerült. Cseppentettem, majd semmi. Eltűntettem a nyomokat, a tesztet eltettem, hogy majd otthon kidobom, nehogy itt véletlenül valaki megtalálja. Mikor tenném be a táskámba, hát akkor látszott egy halvány csík Kép Ezután ötpercenként néztem meg, és még mindig hihetetlen volt. Természetesen egész nap nem tudtam figyelni.
Aztán este vettem még egyet (Clearblue), miután mutattam a férjemnek az elsőt, hogy na most nézz kisapám pisilek neked egy kétcsíkosat. No igen, de olyan negatív volt, mint annak a rendje. Összeomlás. Majd jó pár óra múlva a férjem rohan be, aki kihalászta a tesztet, hogy mégis pozití!! Ezután kb. naponta csináltam egyet, mert nem akartam elhinni. Kép Pár nap múlva doki, aki nem látott semmit!!!!!!! Teljesen össze voltam zavarodva. Újra tesztek. Egyre erősebbek. Újabb kontrollon, már látszott Gergő Kép
Na lényegében ennyi! Kép

Cic
cicmerák
 
 


Húúúú Cic!!

Ez nagyon jó!!
Minden jó ha a vége jóKép De nagyon nem hétköznapi és cseppet sem mondható idegkímélőnek!

Hiába, április 1je, cicázik a szervezetemKép
Kavics
(1 cn.)
Vendég
 


Mondjuk nem bánnám, ha második is így jönne Kép
De semmiféle megérzés nincs! Kép
Kavics! Nekem meg holnap fog megjönni (elvileg) Kép Neked mindig ilyen hosszúak a ciklusaid?
cicmerák
 
 


Kavics
Tök jó!Egyszerű lesz számolni a cn-ket!KépIrigykedem is kicsit!Kép
Nekem így volt január-februárban,és tök egyszerűen megjegyeztem,mikor kell Uh,vagy kontroll!Kép

Cic
A csajom 3. tesztre jött ki!Képa tesztek között volt mindig 1 hét külömbség.KépUH-n sem látszott semmi,így lecsesztek,hogy na szépen túlhajtottam magamat,még a mensim is kimaradKépErre Provera receptel felvértezve,utolsó teszt pozitív lett.(még jó,hogy nem váltottam ki)
U.I:a clearblue fele annyira érzékeny ,mint pl. a Gabriel!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bekövetkezett,amire számítottam:megjöttKép
Jóhír 29 napos volt a ciklusom!!!!!KépMég életem során soha nem volt ilyen(kivéve a fogigátlós időszakot)

Kriszta
(1cn)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!
Az jó, hogy minden hónapban PÉvan. A következőben is lesz és egy óvatlan pillanatban, ott a babaKép

Kavics
(2 cn.)
Vendég
 


Ez jó! Nekem is ma jön meg, akkor már nem is kell számolnom, ránézek a tiétekre, és tudni fogom kb. hanyadik nap állok Kép
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Penteken voltam dokinal, es mindent renben talalt. Ellenben mondott valamit amit meg nem tudtam. Gondoltam megosztom veletek is, hatha valakinek fontos lehet...

Ha a ciklusaban tul rovid a lutealis fazis, az tobbszorosere emeli a veteles kockazatat. Velem ezt a korabbi nogyogyaszom nem kozolte, sot mikor tobbszor is megkerdeztem, hogy minden rendben van-e velem, belavaghatok-e a babaprojektbe, csak annyit mondott, hogy ne gorcsoljek semmin, minden rendben lesz. Pedig ennek a megalapitasahoz nem kellettek volna vizsgalatok, csak egy pillantast kellett volna vetnie az orra ala nyomkodott menstruacios naptaramra.

Mindegy, most mar nem delul ki soha, hogy emiatt veteltem-e el, de nagyon valoszinu. Gondolhatjatok milyen merges lettem. A jo hir viszont, hogy a veteles, mintha rendbehozta volna a dolgokat, a lutealis fazisam rendben vannak.
Tehat meg par nap es johet a hancur!

Remelem a tomeges mensizes utan tomegeges peteeres is lesz es persze sok babuci.

Jo ejt mindenkinek!

Ozi
(5 cn.)

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


lányok Kép
Hol vagytok??????

Mindeni gyúr otthon apával????Kép
puszi
Vendég
 


Á, nekem itt van anyu! De jövök majd!
cicmerák
 
 


na haliKép

GigiKép
MIzújs???Bálintka??

GyugyiKép
Na uh,volt,mikor lesz???Mesélj!!!!!

Okr,Õzi,CicmerákKépKépKépSzióka

KavicskaKép
nagyon eltüntél,innen is, és a pco-ból is!!???
Minden oksi?Vagy ma ügyelsz??

Puszi KépKépKépKép
Vendég
 


Gigi!

Írhatnék e-mailt Neked??

zsuzska80
Szombathely
 
 


hahó,

vagyok,csak lomtalanítok......
és be van dagadva a szemem mert utánahuzattam a tetkómat a szememen és alig látokKép
bálint oké,hízik is étvágygerjesztő nélkül is,szal szuperKép

zsuzska,
persze,de ezt nem kell kérdezniKépgigi83kukacgalambpontnet
Vendég
 


Sziasztok!Kép
Ma még senki? Bár én sem vagyok valami aktív mostanában.

EllaKép
Nincs uh mostanában. Hsg-t túléltem, akció megvolt a kellő időben.Kép Várunk. 18.cn. Próbálok nem gondolni rá, akkor gyorsabban megy az idő.
Veled mizujs?

GigiKép
Szemed jobban van már? Fiad mit szól hozzá?
A sógornőm be akarta festani a haját vörösre és narancssárgára sikeredett.Kép A lánya azt mondta neki: "Szép vagy anya, úgy nézel ki, mint egy bojóc!" (bohóc)KépKép

ÕziKépCicKépZsúKépKavicsKépOkriszKép
Merre jártok?Kép
Vendég
 


festani=festeni
Vendég
 


Gyugyi,
Hat nincs valami sok elet errefele mostanaban.
Talan ha majd beindul a babasodas...

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Puszika Lányok!!!

Majd vasárnap leszek!
Holnap hajnalban elutazom és elég kevés időm van gép elé ülni. Kép

Legyetek jók!!!

Csóközön

Kavics
(6 cn.)
Vendég
 


Gyugyi
Mesélj a HSG ről!!!Légyszi!!
Ezek szerint átjárható vagy!Grat!Kép

Mindenkinek nagy puszi,holnap jövök bővebben!

Kriszta
(5 cn)

KépKép

KépKép
okr
 
 


OkrKép
Szívesen mesélek! Mire vagy kiváncsi?
Reggel bementem, este 7-re otthon voltam. Betegfelvétel, nővérke kikérdezett (minden eddigi vizsgálat eredménye kellett), dokibácsi megvizsgált. Nőgyógyászaton kaptam ágyat, csini kék hálóinget. 10-re jött "A Laci" (tologatósfiú), felmásztam a baromi magas kerekes ágyra. Zöld ronggyal letakarva végigtolt a kórházon a röntgenig. Csak 4 ismerőssel találkoztunk.
A lényeg: Bent átmásztam a röntgenasztalra.Háton fekve fel kellett húznom a két lábam. (Az egyiket én tartottam, a másikat "A LACI") Először telibespricceltek valami hideggel. (Laci nézte). Aztán belémdugták azt a fémes valamit, mint citónál. Megint spriccelés. oda legbelülre. Ki spriccelt? Hát "A Laci". Gondoltam, ezek után tegeződhetnénk.Kép Ezután jött a neheze. Nem láttam miket tett belém a doki. Olyan érzés volt, mint egy elhúzódó citóvizsgálat. Kicsi csípkedések, szúrkálások. Nem volt kellemes, de fájdalmasnak nem mondanám. Mégcsak fel se szisszentem, csak pofákat vágtam.Gondolom bevezette a csövecskét a méhszájon keresztül. Nem tartott sokáig. Utána feltoltak az asztalon a gép alá. Egyenes hátonfekvés, gép beállítva. Ekkor töltötték belém az anyagot. Mintha csikarásom lett volna. Kicsit feszített középen a méhem. Fénykép, csízz!Az egyik rendben, a másikat győzködni kellett, így kaptam még egy adag anyagot alulról. Aszisztens néni fogta e kezem és szurkolt" "Nyomja még, doktor úr, át fog az menni!" Átment. Végül kiszedték belőlem a csöveket. Megkönnyebülés.KépKép
Egyedül másztam le a szintén baromi magas asztalról, vissza a kerekes ágyra. Na jó, "A Laci" segített.Kép. A testnedveimet otthagytam nekik! Vissza a kórterembe, fekvés, olvasás, beszélgetés, unatkozás, hazaakarokmármenni este 7-ig. Utána 2 nap táppénz. Harmadik nap dolgoztam már, de nagyon nehezemre esett. 1 óra állás után már feszített az egész hasam. De most már jól vagyok.Kép
Ha van még konkrét kérdésed, szólj!
Ja "A Laci" telefonszámát elfelejtettem elkérni.Kép
Vendég
 


Sziasztok!
GyugyiKép
De jóó hogy jelentkeztélKép.Korán reggel itt nevetgélek A "Lacidon"Kép,pedig nagyon szar éjszakám voltKép!
Remélem jól kipucolt a Laci...aztán ebbe a hóba sikerül is a babócád!!!!!Kép

GigikeKép
Nagyon el vagy veszve,mondjuk én isKép
Bálintka jól van????

Többieknek pusszKép

Szép napot!!!Véégre péntek vanKép
Majd csak este leszek,megyek dolgozóbaKép
Vendég
 


Gyugyi! Ez a Laci fiú Kép Kép Kép Mint valami ígéretes love story kezdete! Hehe!
cicmerák
 
 


gyugyi,

kegyetlen vagy,szétröhögöm magam rajtadKépKépKépKépez a történet így leírva nagyon vicces és nagyon szuper hogy ilyen viccesen tudsz róla beszélni meg írni meg emlékezni rá de azért gondolom akkor ott nem volt ilyen jópofa....

zsuzska,
írok mailt ahogy hozzájutokKép

más:szóval úgy fest 24-én megyek hormonvizsgálatra és 28án dokihozKépKépKépKépés már alig várom és nagyon izgulok mert most ha voltam dokinál és kapok gyogyit mondhatom hogy rajta vagyunk a projecten és már úúúúúúúúúgy szeretném mondani és annyira váromKép

okr,
nálatok nem tombol a dackorszak???????????????????én kaparom a tapétát lassanKépegyre nehezebben viselem,meddig tart mégKép?ugye pár hét és végeKép?

cupp
Vendég
 


helló lányok!Kép

Gondoltam bejelentkezek,hátha más is példát vesz rólamKép

GigiKép
Mennek a drukkok a vizsgálatokhozKép
Bálintka?

GyugyiKép
Mizújsi?hány cn vagy?mesélj!!!!

Többiek rátok is kiváncsi vagyok!!???

Velem annyi,h csütörtökön megyek nőgyógyihoz(nála még nem voltam)Remélem jól választottam.Szeretnék én is majd hormonokat nézetni,+uh stbbKép
ja,és taknyos vagyokKép
Szép estét!
puszi
Vendég
 


Jó estét!Kép
Nem akart felengedni a bénet. Valamit kiírt angolul, de nem értettem. De kicseleztem; a főoldalon keresztül kerülőúton sikerült.

Szóval:
Holnaptól tavaszi szünet!!!Kép Csak az idő ne lenne ennyire fos.
23.cn,9.DPO
Nagyon lassan megy az idő....

Megjött apa,aszonta húzzak a géptől.
Húzok.
Holnap folyt.köv.Kép

Pá!!!
Vendég
 


Hát tegnap még jobb kedvem volt.
Leesett a hőm. 36.6. KépKép
Vendég
 


GyugyikaKép
Nyugi,24 cn???az lehet a beágyazódástól isKépkomcsira,olyankor leesik a hő!Mérd tovább feltétlen,ne add még fel!!!!!!!
Szoritok nagyon!!
Puszi

Jó éjszakát!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyugyi
Hú,kalandos vizsgálatod volt!
Dobj egy görbét,mondunk rá vmit!Kép

Gigi
De,tombolEgyszerűen sem netezni,sem TV-ni,de még tornázni sem lehet tőle 5 percnél tovább.Ráadásul dél körül hozza a kabátját,hogy menjünk kiKép

Ella
Drukk a holnapi dokihoz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rólam:Holnap UH. Afejem pedig tiszta pattiKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


OkriszKép
Hol jártál báránykám?Kép
UH képeket kérünk ám!
Az én fejem is tiszta patti. (A hátam is) Azt mondták 12 éves koromban, hogy kamaszodom és ki fogom nőni. Ez volt 25 éve. Jó hosszú a kamaszkorom.Kép

Dobok görbét.KépA fertiset nem tudom felrakni)

Kép

Megcsillant a remény...
Vendég
 


De hülye vagyok.(Kép) Nem is olyan uh-d lesz. Tüszűnézőbe mész, ugye?
Vendég
 


tüsző Kép
Marha korán van még Kép
Vendég
 


Gyugyi
Ez nagyon jóóóóóóóó!!!!!!!!!KépKépDrukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++

Igen,tüszőnézőbe megyekKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


36.6 Kép
Kevés. Ilyenkor meg az bosszant, miért nem jön már meg. Szórakozik velem.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


[color=#0000ff][b]
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="ff0000">Először is sok locsolótKép,aztán kellemes Ünnepeket kivánok, Lányok!!!

sok puszi</font>
Vendég
 


1.cn.Kép
No coment.
Vendég
 


mm
Vendég
 


Gyugyi,
Nagyon sajnalom. Mit is mondhatnek, drukkolok, hogy a kovetkezo honap a tied legyen!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


GyugyiKép
Sajnálom!

ÕziKép
Szia!Miújsi??

puszi
Vendég
 


Ella,
Semmi uj nincs velem. 20 cn, varom a csodat.
Es veled mizu?

Es a tobbiekkel mizu?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


ÕziKép
Akkor várjuk együtt,21 cn!Kép
Voltam csüt-ön orvosnál,áll.van egy 30mm cisztám!Kérdés:az még ugye nem nagy,mi a különbség uh-n a tüszö+ a ciszta között???
jöv.hónaptól ha minden jól megy kapok clostyt,kicsit besegitünk,meg hormonokat nézünk stb..Remélem siker lesz,de legkésőbb jövö hónapba,ugye Kavicska????KépFebruári béby!!!!!

Gigi?Többiek???
puszi
Vendég
 


Halihó csajok!Kép

Kavics nem gurult el, létezik és él, csak nagyon ritkán jut gép közelbe, de olvaslak benneteket, csak éppen időm és energiám nincs, hogy írjakKép

Gyugyi!
Nagyon sajnálom, majd a jövő hónap lesz a tiédKép
Én nem értek ezekhez a görbékhez, de szerintem neked volt PÉd. Majd jön Kriszta és hozzászólKép

Gabika!Kép
Ez a ciszta és tüsző dolog jó kérdés. Ezen már én is elgondolkodtam, hogy biztosan jól látják???? Minden esetre ha nem jön meg 30-32 napra, akkor tesztelj!! Remélem azért volt akcióKép

Lányok én velem semmi új. Szedem a csodabogyómat, PreMens tablettát mellé, és várom, hogy végre hassanakKép Jövő ciklustól bevállalok egy Clostyt. Most úgy érzem, de lehet, hogy még nem.

Most mennem kő dógozni.

Gabika jó lenne az a februári baba. Ahoz max egy hónapunk vanKép

Kavics
(19 cn.)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: