Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Petra!
Nagyon szorítok, hogy mindent rendben találjanak ma!!!

Pinter,Rena!
Tőletek is várjuk a beszámolót, hogy mi volt ma!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Na, megvolt a mai pécsi UH. A rémhírekkel ellentétben nagyon emberséges és rendes volt mindeki.Futószalagon ment ugyan minden, de az a bent töltött 5 perc csak a miénk volt.
A doki szerint semmi eltérés nem látható, a méretek kornak megfelelőek,szedjem a gyógyszert ahogy eddig. de ilyen esetben genetikai tanácsadásra is javallanak elmenni, úgyhogy holnap ismét Pécs...Remélem, hogy hasonlóan jókat, vagy legalább is semmivel sem rosszabbakat mondanak akkor is.Nemet nem tudott megerősíteni sem cáfolni, mert rejtőzködött a kis drága, s végén még ásított is egy nagyot! :lol:
van valakinek 19.hétről (vagy 18-20 ról) UH eredménye számokban, hogy had stresszeljem magam még egy kicsit az összehasonlítással? Naon megköszönném!

Sziasztok, további szép napot! Köszönök mindent a nekem szorítóknak, jó hatásuk érezhető volt!
Holnap ugyanitt!!!!!
petra :wink:

Kép
Kép
petra78
 
 


Drága Petra!

Bencém 18 hetes paraméterei:BPD 41,6mm; Th 38,5mm; Fl 24,6mm.
Pocakalakóval pedig 17 hetesen:BPD 40mm; Th 31mm; Fl 24mm.

Remélem, sikerült megnyugtatnom Téged.

Zsókuci!

Mikor is mész uh-ra? Ma v. holnap? Eredmények?

Többiek!

Minden OK mindenkinél?


Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 

 
 

Sziasztok,

Petra,
Örülök, hogy rendben ment a mai UH és nincs semmi eltérés. Ez eddig nagyon jó. Nagyon drukkolok, hogy a genetikai tanácsadáson is minden rendben legyen. Várjuk a híreket!!!!!
Az adataidat felvettem, a következő táblában már így lesz. :D

Lanett,
A tiéd is benne lesz – látod, meg akartam nézni a bmc-s topikban, de aztán elfelejtettem :wink:

Fricky,
Holnap reggel megyek. Izgulok. Persze tudom, hogy nem kell, de azért csak előjön. Jó lenne, ha kiderülne Kisborsó neme – bár teljesen mindegy, mert örülünk, bármi is lesz, de azért a kíváncsiság... :lol:

Hajni, Pinter,
Mi volt az UH-on?

Rena,
Megvolt ma a 4d??? Mesélj!! KÉPEKET kérünk :D :lol:

Boszti,
Túl vagy az amnio-n? Remélem minden rendben ment, várjuk a híreket nagyon!!!!! Sokat pihizzél!

Bildi,
Már ilyen korán terheléses cukor? Nekem a védőnő a 28.hétre mondta csak. Mennyire különbözhetnek a dolgok… Bár már a vizsgálat is különböző lehet. Van, ahol szendvics, van, ahol zsemle + tej, és van ahol cukros víz (amibe lehet citromot vinni) – persze nekem az utóbbi :shock: :lol: de mindegy, csak kibírom majd valahogy… :lol:


Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Petra!
Órülök, hogy minden jól ment.
Mennek a drukkok holnapra is!

Zsókuci köszi!
Szorítok Neked is holnapra, főleg hogy Kisborsó megmutassa magát! :lol:

lanett
 
 


Sziasztok!

Eddig még nem láttam ezt az oldalt, így én itt új vagyok. Olvasgattam, így találtam rátok. Éppen ma voltun uh-on ahol megtudtam, hogy kisfiunk lesz. Nagyon örültem neki mert olyan rosszul voltam az elején, hogy teljesen biztos voltam benne, hogy csak kisfiú lehet. De a dokim azt mondta, hogy majd ha kijön akkor biztos. Mikor érdemes 4d uh-ra menni?

http://babafalva.hu/portal/modules/tick ... ?n=?Bendegúz?&y=2007&m=06&d=28&bg=v_ticker6.png&fg=v_baba12.png
christa.t
 
 


Szia Christa,

Üdvözlünk itt! Gratulálok, hogy kisfiatok lesz! :D
Mi a 4D-re a 20.héten megyünk, nem bírom tovább :oops: :lol: :wink:

Te hányadik héten vagy? Mikorra vagy kiírva? Hol fogsz szülni?

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Na voltunk uh-on. A méretek: Bpd 4,75 hc 17,18 fl 3,52 ac 14,59 cm. A súlya 350g. Mindent rendben találtak azt mondták 21 hetesnek is simán megfelel. Úgy néz ki kisfiúnk lesz, nagyon szégyenlős volt úgyhogy jövőhét hétfőn megint megyünk ingyen megnézik. Képeket később teszek fel.



Petra a mi 18 hetes adataink: Bpd 44mm, Ac 131mm, Fl 28mm

Kép
rena12
 
 


Megpróbálok betenni egy képet lehet hogy nem jön össze. Kép

Kép
rena12
 
 


Rena,

örülök, hogy minden rendben van. Gratulálok, hogy kisfiatok lesz :D
A kép elég kicsike lett, de ami látszik, az nagyon aranyos :D
Azért, ha tudod, tedd majd fel nagyobban is
:lol: :wink:

Puszillak, szép álmokat!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok
En is megerkeztem az ultrahangrol KISFIUNK lesz..... hurra....
Nekem mar van egy kisfiam, de amikor mondtak hogy ez is az envoltam a legboldogabb.... Nagyon orulunk.. nevunk az meg nincs, de idonk az meg van. Minden rendben van vele , az idopontom maradt o6.14. Na ennyit.. Sziasztok pinter

Kép
pinter
 
 


Hello Lányok!

Gratulálok a szép UH eredményekhez!
Úgy látom totális kispasiuralom lesz :lol:
ehhez szerintem még én is csatlakozom, mert ugyan még nem tudjuk, de nálam ez a megérzés

Zsókuci!
Szurkolok Neked!

Petra!
Neked is drukk a genetikai tanácsadáshoz!

lanett
 
 


Sziasztok,

megjöttünk az UH-ról, minden rendben! :D

BPD: 43 mm
TAD: 42 mm
FL: 26 mm

Doki szerint minden méret tökéletes :D
Sajnos a neme nem látszott, de majd talán a 4D-n. :wink:

Később jelentkezem még, most dolgozom... :roll:

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok

Én Melinda (Elizabeth) párja vagyok, csak megkért, hogy írjak nektek és adjak hírt róla, ha valakit érdekelne, hogy miért nem jön!

Sajnos nagyon beteg, kórházban van, tüdő-mellhártya-garat gyulladással, sajnos már második hete beteg!

Reméli, hogy itt legalább mindenki jól van, és mindenkinek sok puszit küldd!

Megyek még írok a többi topicba is!

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Elizabeth párja!
Húú már 2 hete kórházban van? Szegény, ezt aztán jól elkapta.
Mondd meg neki, hogy mielőbbi jobbulást és gyógyulást kívánunk!
Remélem azért nemsokára hazajöhet!

lanett
 
 


sziasztok, jó régen nem jártam itt, örülök, hogy nem vettetek ki a táblából :)
végül is nem volt amnio, előtte volt genetikai uh és genetikai tancsadás, és lebeszéltek róla, hogy rendben van a baba, és nagyobb a vetélési kockázat, mint hogy baja legyen. ráadásul hogy lombik, a helyemben nem kockáztatna a doktornő. így hallgattam rá és hazajöttem :)

16 hetesen: BPD 38, THQ 32. FL 20mm.

kövi vizsglálat afp 17-én

Kép

Kép
boszti
 
 


Sziasztok kismamák!

Örülök.hogy mindenki jól van és a babákkal is rendben minden.

Elizabeth 25!

Gyógyulj meg minél hamarabb :wink:

Olyan jó olvasni hogy ti már láttátok mennyit nőtt a babátok,alig birom már kivárni a csütörtököt. Akkor mehetek gen UH ra. Biztos minden rendben lesz elég sokat mocorog már. Nagyon kiváncsi vagyok hogy fiú/lány lesz-e :shock:
Lányom lánytesót akar,mert azt jól lehet öltöztetni. Párom nagyon fiúpárti ugyhogy el sem jön velem most UH-ra. ugyis felvetetem kazettára és ha ott nem látszik megyek 4D -re :? Ő azt mondja még reménykedik egy kicsit. Igaz a mai napig rosszul viselem,az előző terhességem meg se éreztem. Nagyon savas vagyok és ettől van estére hányingerem. Van köztetek olyan akinek sokszor keményedik be a pocakja :?: Lehet többet kéne pihennem :?
Most megyek a védőnöhöz, holnap dolgozom 12 órát ,és már csütörtök is van. Próbálok vonalzót késziteni meg képeket feltenni,de majd kérek segitséget.
Minden jót vigyázzatok magatokra :D Rita

Kép
bóbita3
 
 


Szia Bóbita!

Láttam, hogy Te is Győrben fogsz szülni :) Én is, csak én június 25-ére vagyok kiírva, majd kiderül, hogy előbb vagy később szeretné meglátni a napvilágot :)
Én kezdetben szedtem C-vitamint, Magne B6-ot és folsavat, nekem attól volt sok savam, és rossz közérzetem. Abbahagytam ezek szedését már 3 hete és nagyon szuperul érzem magam. Persze ha napközben sokat ténykedek, meg nyomódik a poci, akkor estére én is kivagyok, de egy jó alvás mindent rendbehoz :)
Neked van fogadott orvosod?
Úgy megörültem, hogy végre valaki győri, mert nincsenek így ismerősök, és nem nagyon tudom megbeszélni az aktuális dolgaimat senkivel....

Mindenkinek szép napot! :)

Kép
szatuma
 
 


bóbita: én is rettenetesen keményedek, estére annyira feszül a hasam, bőröm, hogy szinte elviselhetetlen. reggelre jó lesz. többet kellene pihennünk, de ugye ez nem mindig adatik meg :(

Kép

Kép
boszti
 
 


Melinda, nagyon sok energiát kívánok ezekre a nehéz napokra!
Kitartást! Gyógyulj meg!
Remélem Dominik jól van!

Niki

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Elizabeth!
Gyógyulj meg hamar!

Jó, hogy mindenkinek rendben volt az uh :)
Tényleg nagyon kispasis kezd lenni a topik.

Mi sajna csak febr. 12-én megyünk uh-ra, addig meg izgulok, hogy minden rendben van-e és milyen nemű a Kicsike.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szia Szatuma!

Örülök hogy te is Győrben fogsz szülni. nincs fogadott orvosom.mert szülésznőt szeretnék fogadni. Kaptam már 3 nevet fel kell keresnem Őket. Barátnőm most szült és azt mondta az ügyeletes orvos és a szülésznők is 100% ig rendesek voltak figyeltek rá,pedig volt fogadott orvosa. A lányom a Vajdánál született,és majdnem lekésett rólam. Talán ezért nem tartom fontosnak. A védőnő nagyon rendes és minden kérdésemre ad választ. Ugyis csak a kötelező vizsgálatok fontosak én a Liezer-be járok egy fiatal dokihoz dr Mika Péter nevezetühöz,szimpatikus volt.
Csütörtökön megyek hozzá is,meg UH-ra is. Neked első baba :?:
Tudod már a nemét :?:
Rita/bóbita/

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok,

na, újra itt :D
Ami még a mai naphoz hozzátartozik, hogy sajnos nem kaptam képet, mert nem volt jó még mindig a nyomtató :? De a férjem lefotózta a mobiljával, már csak annyi a gond, hogy ezt nem tudom felvarázsolni a gépre...egyelőre. :shock: :wink:

Ja, meg jöttünk le lifttel, nézegettem az AFP-s papíromat, és akkor vettem észre, hogy a testsúlyomat 20 kg-val (!) elírták!!!! Na akkor tök rosszul lettem, hogy akkor biztos nem is jó az eredmény, stb... De aztán a dokit felhívtam, és mondta, hogy ne aggódjak, annyira nincs jelentősége a súlynak ennél, mint gondolnánk. Normál tartományban van, és ez a lényeg. Na de gondolhatjátok, hogy levert a víz... :cry:

De képzeljétek, tegnap este a féjecském érezte Kisborsót!!!! :D:D:D:D Annyira örült(ünk)! :D:D:D:D Fantasztikus volt!

Elizabeth,

hú szegénykém... Mielőbbi gyógyulást Neked! Remélem Dominikkal minden rendben! Amint van valami jelentkezzetek!!!!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok feltenni képet a 4D-uh-ról.

zsókuci örülök hogy nállatok is minden rendben. Kép Kép

Kép
rena12
 
 


Szia Rita (Bóbita)!

Nekem az orvosom fogja levezetni a szülést majd, ezért nem kell külön keresnem.
Még nem tudom a nemét, majd 2 hét múlva megyek UH-ra, akkor remélem látni fogjuk. Igen az első baba :)
Én is egy darabig oda a terhesgondozóba jártam, de sokat kellett mindig várni, a doktornő pedig nem mondott sok mindent, csak azt, hogy ha baj van menjünk az ügyeletre. Sajnos volt is baj, mert egyszer a mentő úgy vitt be, mivel a derekam nagyon begörcsölt. Az ügyeletes orvos meg olyan bunkó volt, és úgy megvizsgált, hogy napokig fájt a hasam. Na, ezek után választottam a Dr Papp Zsoltot, akihez magánrendelésre járok. Ő, ha bármi probléma lenne, azonnal bemegy a kórházba, és végigkíséri a vizsgálatokat...

Üdv:Tündi

Kép
szatuma
 
 


zsokuci:
Hat meg nem mentem el a terhelesre :oops: Nem birtam magam ravenni... Azert van nalam elobb is egy vizsgalat, mert PCOS vagyok es ez mar onmagaban egy kisebb cukoranyagcsee problemat jelez. Ettol fuggetlenul remelem jok lesznek az ertekek...
Gratulalok a szep eredmenyhez, meg a parod is nagyon boldog lehet az elmennyel! En tegnap este volt, hogy eloszor gyanakodtam, hogy ot erzem e...

rena:
Nagyon edik a kepecskek! Gratula a kisfiuhoz!

Elizabeth:
Javulast!

pinter:
Gratulalok a kisfiuhoz!

baratodildi
 
 


Szűl valaki esetleg a János Kórházban?

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Ma találtam ezt az oldalt, jó lenne más pocakosokkal beszélgetni, ezért regisztráltam. Én júni 14.ére várom a babánkat, van már egy egyéves kislányunk, mégis aggodalmaskodok néha, hogy minden rendben van e. Főleg úgy, hogy a kis örökmozgó leköt és nincs annyi időm a picurral foglalkozni.

Császárral szültem, most is úgy fogok, kicsit félek, hogy rosszabb lesz a seb újbóli felvágása. Van esetleg valakinek tapasztalata? Meg arra is kíváncsi lennék, hogy mások hogy élik meg a második terhességet.

Köszönöm
skat
 
 


Sziasztok!

Skat üdv. köztünk.
Elizabeth remélem jobban vagy, ha hazaengednek jelentkezz. Remélem Dominik jól van. Csajok nektek is fáj a keresztcsontotok? Nekem nagyon bizos a tágulástól. Holnap kell mennem orvoshoz megnézi a méhszájat. Remélem renben lesz.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok lányok!

Skat! szia itt

Én is császárral szültem két éve.Neked azért kell másodszorra is császár márt kevés idő telt el az első szülésed óta?nekem ez még nem tuti, bár a dokim szájából már hallottam úőjra párszor, hogy HA császár lenne megint...
Végül is, csak a baával legyen minden rendben.
A második terhesség nálam egy kicsit stresszesebben alakul mint az előző, de most ebbe nem fognék bele, mert nem ezt kérdezted.lehet, hogy a nagyobb pici jelenléte miatt, de úgy érzem, nyűgösebben viselem.Ennek ellenére a hetek azért szaladnak ám!A belső hegemet(nem tudom, hogy beképzelem-e)de mintha érezném néha feszülni kicsit, hát, biztosan nem olyan mint anno tök épen. Neked milyen volt az első műtét, mi indokolta, hogyan élted meg? Nálunk a szívfreki esett le már többedszer babusnak, nomeg a maga 4,580grammjával kicsit nagy is volt és így kerültünk az asztalra.nekem végül is vele nem volt nagy gondom(kicsit kellemetlen volt amikor úgy éreztem magam, mint egy zsák,amit éppen tömnek).
na jó, egyenlőre ennyi, gyere sokszor közénk, jó kis csapat ez!

Szia
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


skat:
Udv itt! Mi meg csak elso babankat varjuk, igy nem tudok neked segiteni.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Nemsokára indulok a dokihoz méhszáj ellenőrzésre.
Zsókuci mi van veletek?

Kép
rena12
 
 


Sziasztok, köszi hogy írtatok!

Szóval nekem azért volt császár, mert Johannánk farfekvéses volt, így hát programozva feküdtünk be a kórházba, jan 3.án, és 4.én meg is született. Tényleg olyan, mintha zsákot tömnének, azt is éreztem, h a babát kinyomják belőlem. Szegény férjem, mikor kiadták neki Johannát, belesett és látta, hogy a placentát meg egyebeket csak úgy kidobálják a hasamra. Rosszul is lett rögtön. Egyébként nem volt semmi gondom,leszámítva az első napon a görcsöket, az oxitocintól.
A dokim azt mondta, hogy mivel az első cs., 1% annak az esélye, hogy simán szüljek. Ha nagyon erőlködnék, biztos lehetne, de fő az egészség. Minden híreszteléssel ellentétben semmi hátránya nincs a lánynak ebből. Még mindig jó baba, nem fél az alagúttól és egyre bújósabb.
A heg nekem is feszül, remélem szét azért nem jön.
Jó nektek, hogy mentek orvoshoz, én a 12.hóban voltam utoljára, most akartam menni, de 2hét után az afp még mindig nem jött meg. Miért ülnek annyit rajta? Már így is izgulok, h minden ok e.
skat
 
 


Sziasztok!

Skat!
Üdv itt! Én is az afp-re várok, igaz én még csak 1hete voltam és azt mondák, hogy 2hét múlva lesz eredmény, így egyelőre még nem idegeskedek miatta, csak szimplán szeretném már tudni az eredményt.

Mostani terhesség nálam: kicsit csúnyán mondva nem olyan nagy szám, mint az elsővel. Persze mindenki örül, meg minden, csak nem kapok annyi figyelmet a családtól, mint a lányommal, de gondolom ez mindenhol hasonlóan lehet. Vagy nem?

Ma reggel amikor Apa indult a munkába, szóltam neki, hogy mozgolódik a kicsike, erre odafeküdt a hasamra és mondta, hogy majd Ő szól, hogy mikor mozog. És tényelg akkor szólt, szóval érezte Ő is. Nagyon örültem neki, mert a "szakirodalmak" szerint ez később szokott lenni. Így kicsik kézzelfoghatóbb neki is.

Petra!
Sztem még nem írtad, hogy mi volt a második pécsi látogatásotokon?! Ott is mindent rendben találtak?

Elizabeth!
Ugye már jobban vagy?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-n, sokat kellett várni,mert nem volt bennt doki és a gen.UH-t neki kell megcsinálni. Kb 2 perc volt nagyon sietett. Később visszahivtak és felvették kazettára csak közben megnézett egy másik kismamát is. Nem tudta megmondani mi lesz, szerintem nem is nagyon figyelte. Csalódott vagyok mert 1 hónapja erre az UH-ra vártam és a nemét nem tudtam meg. Adatok 19 hét 6 nap BPD 41 ,FL 32 .
Összehasonlitottam a lányom régi Uh-jával,neki az FL 27 volt, pedig egy héttel későbbi az UH. Hosszú combú gyermek lesz. Igaz a párom is 189 cm magas.

Szatuma!

Pont a Papp Zsolt volt UH-n és elég flegma volt. Kiváncsi vagyok Veled hogy viselkedik majd. Sok rosszat hallottam róla. A fogadott betegei panaszkodtak. Volt egy ismerős aki nála szült és csak az utolsó pillanatban mondta meg neki hogy fia lesz. Nem csinált külön
UH-t a csajnak. Azt mondta neki menjen el 4d-re ha többet akar tudni. Február 5-én megyek 4D-re, most már kibirom.
Amugy aranyos volt simogatta az arcát, és többször kinyujtotta a lábát de legtöbbet hason volt felém forditotta az arcát és keresztbe feküdt. Azért megnyugtató volt látni hogy minden rendben van.

A párom azt mondta azonnal menjek el 4D-re, de nem volt hely. Marad a megbeszélt időpont.

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok, minden rendben, csak tegnap későn értem haza, mert fodrászhoz mentem munka után, és már nem volt erőm írni. :?
Ma reggel voltam a védőnőnél, minden rendben volt, jó a vérnyomásom is, és a +5 kg-ért sem tolt le, azt mondta, hogy ez kb. reális.


Bildi,
Akkor már értem, hogy neked miért kell többször menned a cukorterhelésre. Közben nekem is mondta, hogy a 24.héten lesz a vizsgálat, hogy ha van valami, akkor minél hamarabb diétára tudjon fogni :D Remélem ez is rendben lesz, mert hát eléggé túlsúlyos vagyok…

Skat,
Üdvözlünk itt! :D Én is pont 06.14.-re vagyok kiírva :lol: :lol:

Rena,
Köszi, hogy kerestél :D Jól esett :D

Szonibaba,
Jól elhúzzák az afp eredményedet, hallod… pedig már rég meg kellett volna csinálniuk. Olyan nem szép dolog kismamikat izgalomban tartani…

Bóbita,
Sajnálom, hogy nem volt jó élmény az UH… Sokan fel sem fogják (vagy csak nem akarják), hogy nekünk ez mennyit számít…

Elizabeth,
Remélem már jobban vagy! További jobbulást kívánok, remélem hamarosan kiengednek!!!!!
Kép

További szép estét mindenkinek!
Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!!!!!!! :D

Én ma írok először, szeretnék csatlakozni, ha még beférek.
Ahogy látom nagyon sok hasznos infót osztotok meg egymással! :roll:

Magamról: 27 éves vagyok és június 18-dikára várom első babámat, Bálint Manót!


Zsuzsi

babafalva.hu vonalzó
wizsuzsi
 
 


Sziasztok,

csatlakozom az újakhoz (nomeg a régiekhez :) ), szintén először járok erre. Első picurkánkat várjuk, június 14-ére. Úgy látom népszerű ez az időpont a babák körében :D
Örömmel olvasom, hogy viszonylag milyen hamar kiderülnek a nemek, a környezetemben még csak szégyenlős babucikról hallottam. Mi holnap megyünk UH-ra, remélem megtudjuk, hogy XX, vagy XY katona ért anno célba :)

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Üdv a "régieknek" és nektek is új barátnőink!

Skat! akkor én is nagy eséllyel indulok neki a császárnak. A császáros babákra kirótt félelmek egyébként nálunk sem jellemzőek.A mi fiunk is előszeretettel bújócskázik és érzelmileg is stabilnak érzem.Csak mostanában az a rettenetes, nagybetűs HISZTI....!

Mindenki!Hogy vészeltétek át az éjszakai vihart? Itt a mi házunk táján szerencsére nem okozott semmi maradandó kárt, de tombolt rendesen , azt hallottam.Az eddigi csodás idő azonban már a múlté...szürke, esős hideg van.

Szonibaba megvolt a pécsi második látogatás is. Dr.Kerecsényi volt a genetikai tanácsadáson és nagyon nagyon pozitív dolgokat mondott.Elmondta, hogy a fertőzés esélye a terhesség elején nagyon kicsi de ha mégis megtörténik akkor nagyobb gondokat okoz (főleg az idegrendszerben, szívben), akár korai vetélést, elhalást is.Mivel az előző napi UH teljesen norm.lett, kért egy kontrollt 3 hét múlva és ha ott is minden ok akkor nem kell többet mennünk, mert szerinte az elváltozások már látszánának az agyban, szívben.Kicsit (iciripicirit) megnyugodtam, de ugye majd igazán csak akkor ha a karjaimban tartom a babát.

Lányok, akinek van nagyobb babája! Dackorszak nálatok miként ütött be? Imke tnapelőtt este ismeretlen okból annyira de annyira kiborult, hogy rá sem lehetett ismerni.Semmi sem volt jó úgy ahogy egyébként.Sem a tej, sem az ágy, se az átöltözés..Gyerekek!Ilyen hangon ember nem tud ordítani ahogy azt leművelte!mint egy kis sárkánygyík!!! Minekutána kb 5-10perc elteltével sem higgadt le (megütni pedig nem akartam semmiképp pedig felment a pumpám rendesen, de az még olaj lett volna a tűzre) kimentem egy pohár vízért és zutty...!Egy hangosabb ordítás, aztán hüpp-hüpp! Megkérdeztem, hogy megnyugodott-e és ekkor nagyon készségesen már felelte, hogy igen, megnyugodtam.Eztán már minde3n simán ment, csak át kellett öltözni.
Volt már valakinek hasonló, kezelhetetlennek tűnő helyzete a minikamaszával?Ijesztő volt, hogy kell ezt rendesen kezelni?Már lilult a feje, csuklott a sírástól, levegőt sem vett rendesen...Tanácsokat, ötleteket szívesen fogadok!!!


na, megyek, mert Noddynak mindjárt vége, este benézek.Sziasztok!!!!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok lányok!

Csak jöttem hírt adni a feleségemről :), tegnap du-tán hazaengedték a kórházból, Érden van most anyujáéknál, de a baba meg ő is már jól vannak, hála! :) Vasárnap este fog jönni, vagy hétfőn reggel...és biztos jelentkezik!

Mindenkit puszil és kellemes hétvégét kíván!

Tamás

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Üdv az új tagoknak, szépen gyűlünk :)

Bóbita!
Kár, hogy nem sikerült megtudni a nemét, de hátha februárban...Anno Szonji is szégyenlős volt az első olyan uh-n, ahol már meg tudták volna mondani a nemét és emlékszem, hogy nagyon el voltam kenődve, mert nem is számítottam arra, hogy ilyen is lehet, hogy nem mutatja meg magát a Bébike.

Zsókuci!
Igen, elhúzzák, nem is értem, hogy mi tart ennyi ideig, ez nem egy tenyésztéses dolog, amihez idő kell. De tudod, nekik nem olyan sürgős, mint a kismuteroknak :(

Petra!
Akkor jó híreket kaptál, örülök. Sztem tényleg nyugodj meg, ha ezt mondták, biztos nem lesz semmi baj!

Idő: fújt rendesen a szél és esett is, alig bírtam aludni...de károk nálunk sem lettek. Majd este a híradóban biztos hallunk azért pár rémsztorit.

Hiszti dolog: Nem akarlak ijesztgetni, de nálunk mindenért könyörögni kell. Mindig kitalál vmit: evés, öltözés, esti pelenkázás, fürdés, mikor mi jut eszébe. Sztem ennek a kezelésére nincs jó recept, legalábbis én nem találtam meg. A hidegvizes zutyi nálunk sajna nem jön be, attól csak mégjobban visít, mint egy malac.

Tamás!
Köszönjük az infokat és várjuk vissza a párocskádat!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Üdv közöttünk Újak!

Petra!
Hát hisztiről én is tudnék mesélni :lol:
Bence "nagyságosúr" ha meghallja a nem szócskát, teljesen kifordul magából. Ha vmi nem úgy van, ahogy elképzelte, akkor jön az üvöltés, képes elvágni magát a földre (persze csak finoman, nehogy a fejét beverje :D ). Én fogom, és nem veszek róla tudomást. Ha kell, akkor át is lépek felette.
Én egyszer próbáltam a vizespohár trükköt, de nálunk nem vált be. Semmi nem használ, csak az, ha fogom, és beviszem a szobájába. Ott megmondom neki, hogy én a hisztire nem vagyok kíváncsi, itt a magányában lehet csinálni, és ott hagyom egyedül. Kb. 3 perc, és már jön is hízelegni 8)
Szerencsére egyre kevesebbszer fordul elő, nyilvános helyen eddig még nem volt rá példa (remélem nem is lesz). Remélem megyünk már kifelé belőle.....

Második terhesség: hát igen... Közel sem olyan "izgalmas" mint az első, de azért én ugyanúgy parázom :D Hogy fejlődik-e rendesen, minden rendben van-e. Ha megjövünk egy vizsgálatkor, rögtön veszem elő a fiacskám akkori leleteit, és hasonlítom össze.
Nálam érdekes, mert pl. nagyon sokáig paráztam azon, hogy vajon nő-e rendesen, mert a hasam alig akar nőni. Elővettem régi képeket, amikor pociban volt Bence, hát vele akkora hasam volt, hogy csak na. Erre tegnap volt a védőnéni, és mondta, hogy nyugi van azért most is hasam, csak tök már az alakja. Bencénél előre nőtt, most meg oldalra inkább.

Elizabeth!
Örülök, hogy jobban vagy, várjuk a jelentkezésed!

Bóbita!
Gratula a jó eredményekhez, 3 hét múlva teljesen megnyugodhatsz, hogy minden OK.

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


sziasztok!

Nem vagyok nagy mágus, valaki segítsen!!!! Csináltam én is a babáknak vonalzót, megvan már emailban, sőt már parancsikonként is kiraktam. De nem tudom ide feltölteni, mert azt írja, hogy fájl típusa nem megfelelő. Mit bénázok el?
Képzeljétek, 2 hét után az afp még mindig nincs a kezemben, de a védőnő megérdeklődte az eredményeket, úgyhogy megvannak, minden oké, hétfőn megyünk Dubi dokihoz. Remélem az uh-n is minden rendben lesz. És, ki fog derülni, h kukis vagy nunis. Bár mindegy, csak egészséges legyen.
Vihar: mi tetőtérben alszunk, úgyhogy volt egy ilyen leszáll a tető érzésünk. Leányzó is már fél7kor felkelt a hangokra. De semmi komoly.

fricky! Nekem jobban nő a hasam igy a másodiknál! Már az első hónapban lehetett látni. Bár nekem Johinál is az elején nőtt sokat, az utolsó 3 hónapban alig.

Na, mennem kell, mert a gyerkőc felkelt, már alig bír magával, mennünk kell sétálni. Fáradjon egy kicsit!

Sok puszi mindenkinek.
skat
 
 


Kép
skat
 
 


Kép[/img]
skat
 
 


Kép
skat
 
 


Bocs lányok, jó sokat szerencsétlenkedtem, de végül gratulálhattok, mert sikerült. Majd belejövök, még csak Karácsony óta van gépünk, meg netünk. Jó hétvégét! Phenjetek sokat, az kell a babácskáknak
skat
 
 


Sziasztok,

Megvolt az AFP utáni UH, minden oké kispicurral, csak a neme nem derült még ki...marad az Andriska munkacímnek :D

Skat, gratula :)

Üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Wizsuzsi és Balwin üdv. köztünk. Jó hogy egyre többen vagyunk. Elizabeth örülök hogy jobban vagy remélem mielőbb jelentkezel.

Tegnap voltam a dokinál méhszáj rendben 3000, mehetek tornára.
Hétfőn megint 4D uh remélem most már nem fog elbújni.
Már annyira erősen rúgdos manó hogy apu is érezte, örültem nagyon.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Csajok hová tüntetek senki nem írt ma?!

Kép
rena12
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: