Új privát üzeneted érkezett!

Hogy bírod ki, hogy addig ne mondd meg? Én egyből rohantam ébreszteni a párom, mikor múlt héten egyik reggel (Mikulás napján) pizitív lett a teszt ;-) Igaz, mi 6 hónapja vártuk már..

yuyu79
 
 


igen, ezt csak én számoltam ki... lehet, hogy nem is így van!
hát, a teszt pozitív... azt gondolom, ezután mindenképpen szeretném, ha látna az orvos. vagy megerősít ebben, vagy azt mondja, hogy még nem lát semmit. de barátnőm szerint már látnia kell....
k-vero
 
 


Szóval akkor az utolsó menstruációtól számítva már 5 hét körül vagy, mert akkor kb egyidősek vagyunk ;-)

yuyu79
 
 

 
 

Sziasztok

vero üdv közöttünk.
gratula a pocaklakóhoz. Szépen gyűlünk.

Rosszul levőknek fel afejjel előbb utóbb csak jobb lesz. Hány ingerre gyömbért mondják hogy nagyon jó. Magne b6.

Nekem továbbra sincs semmi bajom, most már a nátha is javulóban. Tegnap viszont valami lehetett a levegőben mert este nekem is fájt a hasam. Aztán éjjel meg úgy felfújódtam hogy alig bírtam aludni. bár lehet hogy a hagymás kolbászos tojásrántotta volt az oka, de nem sokat ettem belőle.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


nem tudom... lehet, hogy nem bírom ki, de igyekszem... bár így is, úgy is meglepi lenne.... :-)
k-vero
 
 


Gabi1, én is nagyon puffadtam tegnap, persze én meg hamburgert ettem... éljen a gyorskaja ;-(

yuyu79
 
 


yuyu - igen. akkor már az 5. hét pontosan :-)
k-vero
 
 


Értem. Akkor a petezsákot már biztos fogja látni a doki... én egy hét múlva megyek, már alig bírom kivárni ;-)

yuyu79
 
 


vero én multhéten voltam csütörtökön uh-on és én menszi szerint ugyan 7 hetes vagyok, de nem középidőben volt a peteérés, és az uh szerint 5 hetes voltam multhéten, és nagyon nehezen látszódott, azt a parát senkinek sem kívánom, amit azalatt a 10 perc alatt átéltem, de végül csak megmutatta magát hogy ott van.
Szóval elvileg most kezdm a 6 hetet, és majd jövőhéten kedden megyek megint dokihoz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia k-vero:)

Gratulálok a jó hírhez, sok sikert a doki bácsihoz és üdv közöttünk!
Én is első babás vagyok ám:)

sniky
 
 


Én is kezdő ;-) vagyok...

A dokira visszatérve, én sok ilyet hallotam, hogy nem látta még rendesen a doki, aztán 2 hét múlvára rendelte vissza a kismamát, addig meg parázhatott.. Szóval ha ilyen lesz, ne lepődj meg.. De igazából mindegy mikor megy az ember, ígyis-úgyis nehéz a várakozás..

yuyu79
 
 


De amúgy én nem bírnék várni sokáig, inkább elmegyek előbb aztán majd lesz valami, így is elvileg jövőhéten csütörtökön kellene mennem, de nekem akkor nem jó, mert karácsonyi ünneplesz a suliban, így megyek kedden

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


én is kedden megyek, majd drukkolhatunk egymásnak :roll:

yuyu79
 
 


yuyu ok, én délelőtt megyek, te?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


én is, 10-re.. még nem tudom, hogy lógok el a munkahelyemről... ki kell találnom valami mesét, hogy mér csak délre érek be dolgozni ;-)

yuyu79
 
 


yuyu és te hova jársz?

Én a Ferihegyi útra, ott van a dokinak magánrendelője, és a bajcsyban fogok szülni

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát, én Tolna megyei, paksi vagyok, és a körzetihez megyek... Szülnöm meg Szekszárdon kell majd, mert ha jól tudom már nem lehet máshova menni, csak ahova tartozom... vagy hogy is van ez?

yuyu79
 
 


Lányok, mindenki kedden megy dokihoz?:)

Én is 18-án megyek, de szerencsére este 5re, így nekem nem kell kifogás :lol: Párom azt ígérte, hogy elkísér...kíváncsi vagyok, ő ki tud e jönni a melóhelyről. Egy picit ijesztő, hogy ennyit dolgozik...

A Bajcsyról azt hallottam, hogy szépen felújították.

pöttömpanni
 
 


Panni igen nagyon gyönyörű lett, én ott szültem amind a 3 gyerekemet.

Nekem úgy volt hogy nem jön velem a párom mert dolgozik, de aztán tegnap mondta hogy már kedden is szabin lesz egészen január 7-ig, így együtt megyünk, örülök neki.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Akkor 18-án sok friss hír lesz :) Reméljük csak jók :lol:

yuyu79
 
 


Lányok, kedden már lennie kell szívpulzációnak, így a kispapák is jobban fel tudják fogni majd a dolgot. :lol: :lol: :lol:

Az én párom arra panaszkodik, hogy nem tudja egyszerűen felfogni, hogy egy pici élet van a pocimban...

pöttömpanni
 
 


Az enyém se nagyon tudja felfogni, de persze aggódik ő is, hogy minden rendben lesz-e...

Én csak kedden leszek 6+4, akkor is lesz már szívpulzáció szerintetek?

yuyu79
 
 


Panni enyém is már azt várja hogy hallja a szívhangot. De már simogatja apocimat, meg puszilgatja. Mintha az első lenne :D

Gyerekek közül a két nagyot abszolút nem érdekli, lehet majd ha már nőla hasam, vagy ők már megszokták ezt a dolgot mert nem újdonság, mindketten átélték már.
De Réka el van ájulva, simogatja a hasam, odabújik. A multkor hozott kétszem tic tacot és mondta hogy egyik a babájé, a másik meg a tiéd anya, edd meg. Aztán meg rám szólt hogy nem húzd meg anya annyira az övet mert fája babának. Annyira édes.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


én csak csütörtökön fogok menni, de már most olyan izgatott vagyok, alig bírom kivárni és a párom is elkísér:)) biztos nagy élmény lesz a kispapáknak is:))

sniky
 
 


Hát én elsőre egyedül megyek, meglátjuk milyen lesz..

Gabi, akkor Neked ez már a 4. gyermek lesz? A vonalzóidon csak 2-t látok..

yuyu79
 
 


yuyu igen, de nem enged 4 vonalzót feltenni, azt írja ki hogy túl hosszú, úgy hogy leveszem és csak a várandósat hagyom fent

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


és a harmadik gyerkőc hány éves??

Irigyellek egy kicst, én is nagy családot szeretnék :wink:

yuyu79
 
 


yuyu Bettina 9 lesz most karácsonykor, Norbi 6,5 éves, Réka meg 4 lesz márciusban

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Tök jó, gratulálok a családodhoz :-)

És oviba meg isibe járnak már, vagy otthon vagy még a 3 évessel?

yuyu79
 
 


Betti már harmadikos, Norbi nagycsoportos, Réka kiscsoportos, úgy hogy egyedül vagyo itthon. És próbálgatok készülni az államvizsgára.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Milyen suliba jársz? Akkor jó tanulást...

Hát, én dolgozom... gondolhatjátok mekkora elánnal ;-)

De alig várom hogy betöltsem a 12 hetet... Múlt hónapban el akartak küldeni a munkahelyemről, így nem fogok sokáig gondolkodni, hogy elmenjek-e táppénzre..

yuyu79
 
 


yuyu egészségügyi főiskola diplomás ápolószak utolsó év.

hát igazad van, ne is gondolkozz rajta

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hűha, egészségügy :? Hát ott se valami jó a helyzet... Bár munkahelyet gondolom lehet találni, de fizetés.. nem irigyellek

yuyu79
 
 


yuyu, nem gondolkodsz rajta, hogy a főnöködnek elmondod már most, mert onnantól kezdve, hogy bejelented nem tehet ki....

én is dolgozok:( persze a lendület kicsit alábbhagyott, annyira nem itt jár az eszem:)))

sniky
 
 


yuyu hát sajna munkahely se nagyon van, amostani helyzet elég lehangoló, a diplomásokat nem veszik fel mert az már túlképzett és nincs rá keret sajna.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi, ez sajna tényleg így van, szomorú, hogy ilyen a helyzet, na de neked most egy darabig úgyse kell menj dolgozni, nem igaz? :wink:

sniky
 
 


sniky igen, csak volt hogy visszakartam menni dolgozni de sajna emiatt nem tudtam, pedig még nincs is meg a diploma. A másik gond meg a három gyerek volt.

Szerintem én már nem igen fogok dolgozni, legalább is ebben a szakmában,, hiszen 4 gyerek mellett 3 műszakozni nem igen lehet, na meg nem is akarok

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Niky, azért félek, ha túlhamar bejelentem, és mégse maradna meg, akkor nagyon kellemetlen lenne..

Anyukámnak is csak jövő héten akarom megmondani, a többi családtagnak meg legkorábban karácsonykor..

yuyu79
 
 


megértelek yuyu, csak az jutott eszembe, hogy nehogy idő előtt megszűnjön az állásod, mert ha szólsz, azzal bebiztosítod magad...

egyébként nálunk is kevesen tudják, 1-2 barát, kolleganő, a szüleim még nekem sem tudják, két ünnep között megyünk haza Szegedre és akkor mondjuk el nekik.


Gabi, elhiszem, hogy nem egyszerű a helyzet, sajnálom!
Arra nem gondoltál, hogy átképzed magad vmi más területre, mi az amihez kedved lenne?

sniky
 
 


sniky az az igazság hogy ezt szeretem, ezért is nem akartam abbahagyni. Méég jó lenne a védőnői de sajna az meg csak nappali tagozaton van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sniky, az az igazság, hogy nem rúghatnak ki, max. csak rendkívüli felmondással, mert tavaly aláírattak velem egy 6 hónapos felmondási időt, és vállalták, hogy 3 évig foglalkoztatnak minimum. Csak most más lett volna az érdekük, és át akartak verni, de nem jött össze, a pert meg nem kockáztatták...Viszont ezek után nem meglepő, hogy nem szeretek már bejárni :twisted: Ja és a történtek után még megkért a főnököm, hogy ha babát tervezünk időben szóljak ám :oops: Hát nem pofátlanság??

yuyu79
 
 


Na mi újság, nem jár erre senki? Ennyire dolgoztok, vagy elaludtatok? ;-) Nekem majd le ragad a szemem, és hol van még az a 4 óra..

yuyu79
 
 


Sziasztok!
Nekem nov1-jén volt meg utoljára, és a melleim is nagyon fájnak, de már 3 hete. csináltam tesztet is és pozitív volt, de még orvosnál nem voltam. Szerintetek mikor érdemes elmenni orvoshoz? mert nekem azt mondták, hogy a 6.héten még nem nagyon látják.
knéerika
 
 


Szia Erika! Szerintem lehet hogy még csak a petezsák fog látszani.. Ha minden igaz 1 nap van csak köztünk :-) Én 1 hét múlva megyek dokihoz, de nem tudom akkorra jobban fog-e látszani az embrió..

Minden jót Neked!

yuyu79
 
 


Köszönöm! Hát igen gondoltam hogy csak a petezsák. szerinted ha a 9 héten megyek el az jó, vagy érdemes előbb elmenni??
knéerika
 
 


Hát nem tudom, állítólag a 7. hét körül már látszik a szívpulzáció. Biztos ráérsz 9. héten is, de én nem tudnám kivárni... Neked is első terhesség? Nekem is, szóval nem vagyok nagy segítség :wink:

yuyu79
 
 


Igen az első nekem is!
knéerika
 
 


Szia Erika:)

Gratulálok a pocaklakóhoz, üdv közöttünk:))
Akkor mi teljesen egyidősek vagyunk, nekem is nov. 1-én volt meg utoljára:) én múlt csütörtökön voltam dokinál, pont betöltött 5. hetesen és egy gyönyörű 20mm-es petezsákot látott, benne egy pici maszattal:))) jövő hét csütörtökön megyek újra, akkor már lesz szívhangja is:)

én biztos nem bírtam volna ki a 9. hétig:)

yuyu, akkor jó, nem babrálhatnak ki veled, méghogy szólj időben, ha babát tervezel.... mekkora mocsok dolog...:( kitartás! akkor én is elmennék a helyedben mihamarabb táppénzre

sniky
 
 


Szia Sniky!
Mennék én most is dokihoz, csak a munkahelyemről most nem engednek el.
Meg elég sokszor kell majd elmenni amúgy is, vérvétel uh... még nem tudom mit találjak ki, hogy el engedjenek könnyen és ne kíváncsiskodjanak!

Erika
knéerika
 
 


:) hááát én azt mondtam, hogy az ünnepek miatt most kaptam időpontot muszáj elmenjek orvoshoz, nem kell azt agyon magyarázni, annál feltünőbb a dolog:))

sniky
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: