Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét mindenkinek!

Catherina! Egerben biztos romantikus lehetett a lánykérés! MInálunk csak eljegyzés volt 7 és fél éve! Esküvöről inkább csak én álmodozom a párom nem annyira! Ő csak egy felsleges papirnak tartja! :cry: :cry: :cry: És Ő ugy van vele, hogy szeretni és imádni anéálkül is tud és akar és fog is! Ezzel én is igy vagyok, de egyszer én is szeretnék igazi Nő lenni! Azzaz egy csodálatos fehér ruhában belépni az anyakönyvvezető elé és mindenki csak annyit mondjon, hogy HŰŰŰŰŰ meg HAAAA! Mert szerintem egy Nő csak egyszer szép igazán az életben! Máskor is szép de egyszer gyönyörű. És ezt én is szeretném kiprobálni! És ebből kifolyolag arra gondoltam, hogy én kérem meg az Ő kezét! Gyűrűstől letérdelek elé és én kérem meg Őt, hogy legyen a hítvesem egy egész életen át! Szeretem a romantikát! Szoval szerintem ez kivitelezhető! :wink: :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


LAPTEEEEEEETTTTŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


jó reggelt!

bocsánat, hogy mostanában eltüntem, de sok volt a dolog, nem nagyon neteztem.

Jaj, de szép ez a Szalajka-völgy...és egyáltalán nem vagy kövér a képekről ítélve sem...én nem is merek képet felrakni.:-)

Köszi a hőmérőzős cikket, bár én úgy gondolom, nekem ez bonyolult...én szoktma észlelni a félidőt, nekem ez elég egyenlőre...

hú, ne is mondjátok a forró vizet, a Párom imádja...én nem akarom, hogy abbahagyja majd...ennyir ekizáró tényező egy férfinál a forró vízben fürdés? akkor tuti hogy nincsenek versenyképes kisfickói?

Kép
arwen***
 
 

 
 

Szép napot mindenkinek!

Arwen! Örülök, hogy ujra vagy itt közöttünk! Szoval a páromnak a dokibácsi mondta, hogy nem tesz jót a forró fürdő! Szoval szerintem ti is mellözétek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Catherine!
Köszönöm az irományt!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


csajok képzeljétek ma reggel olyan szédűlés volt rajtam utána meg kihánytam mindent remélem ez az amire gondolok de én még kicsit korainak gondolom ezeket a tüneteket vagy szerintetek van ilyen hogy ilyn hamar legyen babától hányás meg émelygés? bár mondták nekem hogy állítólagh már a megfoganás pillanatától lehetnek tünetek na majd két hét múlva kiderűl :):):):))

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika! Szerintem nem elképzelhetetlen a dolog, bár most van hasonló virus! Szoval nem tudom biztosra! De én azt kivánom, hogy baba legyen a dologban! Én nagyon szurkolok neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Heló!

Móni!
Szerintem lehet, hogy jót jelent, már csak azért is mert képzeld tegnapelőtt ,tegnap meg ma nekem is volt kis hányingerem. Bár én nem hánytam de szédültem. Tegnap pl. nagyon erősen. Ma olvastam, hogy már a beágyazódás is okozhat ilyet, és onnantól lehetnek ilyen jelek!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Folyt.köv.
előbb a fiaim összeverekedtek, rendet kellett tegyek... :lol:

Szóval, remélem, hogy sem neked sem nekem nem vírus okozza!
Mert én semmi más "vírusos"tünetet nem érzek. Te??
Viszont tegnap mikor megölelt a férjem, fájt a cicim is!
Annyira remélem, hogy ezek valós tünetek!
Olyan hosszú még ez a hat nap!!!! :cry: :roll: :cry: :roll:

És neked mikor is esedékes, mert mondtad, hogy nem stimmel valami a vonalzóddal. Aszerint 4 nap!!!!!!!!

Mikor tesztelsz?????

Kép Kép Kép
asiye
 
 


ja! BOCSI ÍRTAD HOGY 2 HÉT MÚLVA KIDERÜL!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


nekem is azt mondták hogy akár a fegamzás napjától lehetnek tünetek.
Nekem még a fejem fáj a cicimet nem érzem mert még szoptatok igy nem feszül :):):):)nrkrm anno pár éve volt ilyen vírusos hányos valamim és az egészen más volt akkor nem száédültem csak jött alul felül :):):):) meg nem csak egyszer hanem egész nap ez meg csak reggel volt:):):):)

Asye: akkor drukk megy én nagyn bízom benne hogy ez babóka :):):) Gegével nem volt semmi ilyen tünetem erre azt mondták tuti lány lesz mert hogy iylen :):):):):) mondjuk jó lenne de nekem mindegy csak egészséges legyen

nika70
Salgótarján
 
 


Móni!

Még én is szoptatok, és ahogy megölelt erősen a férjem ,összepréselődtünk és sokkal érzékenyebb volt a cicim mint máskor! :lol: :lol: :lol:

Feszülni? :lol: ez már az életben nem fog nekem feszülni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de bánja a fene! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


asye: hát feszülni már nekem sem fog :):):) mondjuk nekem mindig nagy volt de most már kicsit nagyobb is :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Asiye! Mónika!

Kívánom, hogy igazatok legyen! Mármint, hogy ezek a baára utaló jelek és nem egy fránya vírus! :wink:
Azt mondjátok, hogy a beágyazódás is okozhat ilyen tüneteket már? Nekem Benivel csak a 7. héten volt 2-3 napig émelygés. Tehát ebben nincs nagy tapasztalatom.
Mikor is lehet a beágyazódás? Pé után hány nappal? Mondjuk 4? :?: :?: :?: Mert akkor én is kezdek Veletek együtt reménykedni. ma ugyanis volt émelygés... Nem igazán szokot... De inkább nem képzelek bele semmit. Lehet, hogy csak az Anyós látogatása váltotta ki. :roll:

Nócika!

A lánykérés nem Egerben, hanem Szilvásváradon volt. Nekem Eger nem a romantikát, hanem a gyerekkoromat jelenti. Ott nőttem fel. Ott élnek a szüleim, nagyszüleim, (bár december óta sajnos már csak a nagymamám, de ezt valahogy szerencsére a tudatom mindig "elfelejti"), rokonaim...

Lányok!

Visszafogottan reménykedjünk, és jöjjön már az a pozitív teszt! :!: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


hú, mindenkinek nagyon szurkolok....remélem, hogy mire mi odakerülünk, hogy próbálkozni kezdünk, már mind várandós kismamák lesztek, és fogtok nekem jóóóó sok tanácsot adni...

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi a drukkot, nektek is megy ezerrel! :lol:

Catherine!
Reméljük anyósanak semmi köze a hányingerhez! :lol:
Mivel te is írtál nekm, én is írok a könyvemből, kicsit hosszú de nagyon érdekes!
Akit nem érdekel, attól bocsi és görgessen! :lol: :lol:

Lennart Nilsson: Gyermek születik


Az első néhány nap!

MEGTERMÉKENYÍTÉS UTÁN: 1.NAP
A petevezeték belsejében, a megtermékenyített petesejt két utódsejtre oszlik!

2.nap
A már osztódásnak indult ,tápsejtekkel körülvett zigóta vándorútra indul a petevezetékben.

3-4.nap
A megtermékenyített petesejt szeder szerű(morula)alakot ölt. Még minden sejt egyforma méretű.

5.nap
A megtermékenyített petesejt átjut a petevezetékből a méh üregébe vezető szoroson.

6-7.nap
Az embrió leveti sejt burkát, és igyekszik beágyazódni a méh falába.

8.nap
A kiválasztott helyszínen lezajlik a beágyazódás.

A tüszőreőpedéstől addig a pillanatig amíg az embrió beágyazódik mintegy 8 nap tellik el.
Amint ez bekövetkezik a nőt terhesnek tekinthetjük.
Amikor a nő teherbe esik, megszokott hormonális ciklusa megváltozik. Már a fogamzást követő hét elteltével észrevehet bizonyos jeleket:erősebben reagál szagokra, émelygés, melle érzékennyé vállik, fáradtnak kimerültnek érzi magát.
Ezeket a korai jeleket sokkal inkább a nő megváltozott hormonháztartása, semmint a méhében fejlődésnek indult parányi embrio okozza.
A megtermékenyítés után mintegy 10 nappal, jelentősen emelkedik a vérben a progeszteronmennyisége. Ezt a változást már szinte minden nő megérzi!



Egyet értek veled, azért csak visszafogottan reménykedjünk, mert olyan rossz csalódni. :cry: :cry: :cry:

Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


sajnos csak töredékét hagyták leírni a gyerekek :cry:
mennem kell :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


hát nekem ha most volt pém kedden akkor ez az 5.nap még nekem de ha ténylegesen a félidőben volt a pé-m akkor viszont simán lehetett a beágyazódástól. na mindegy nem élem bele magam most még egész jól vagyok most inkább egyfolytában olyan érzésem van hogy pisilnem kell lehet felfáztam de lehet a hólyagomat nyomja annyi minden lehet. na mindegy két hét múlva kiderűl vagy beborúl:):):):):):):) amúgy sok helyen azt írja khogy kb egy hét hát 5 nap az nagyon szűk egy hét de majd kiderűl :)

Cat: anyós miatt nyugi

nika70
Salgótarján
 
 


Móni!

Szerintem nyugodtan veheted azt a lehetőséget, hogy félidőben volt a pé-d, mert az a fehérjés váladék az bizony beágyazódástól is lehet.
Sőt! Régen olvastam, h. van aki abból a váladékból gondolta hogy terhes, mert előtte nem volt neki. És a terhesség végéig megmaradt. :lol:
mármint a váladék
:lol:

Akkor viszont neked ezen a héten már ki is mutatná a teszt! :lol: :lol:
De nem akarlak rábeszélni!
Irigyellek, hogy ennyi türelmed van ilyen várakozáshoz.
Én már azon gondolkodom, hogy teszteljek e szerdán? Szerintetek?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


hát nekem kedden szerdán volt tojásfehérjés a váladék az pont egy hétre rá volt hogy együtt voltunk apával félidőben. na mindegy nem élem bele magam majd kiderűl a türlem meg inkább pénz kérdése párom nem nagyon szeretné ha negatívra pocsékolnám a pénz így várunk még egy hetet mert ha most volt a pém akkor még egy hét mire meg kéne jönnie így ezért mondtam a két hét várakozást és akkor meglátjuk :):):):): én nagyon szeretném :):):):) mármint ha babó lenne a dologban

nika70
Salgótarján
 
 


Szisztok csajok!

Asiye, NIka! Én nagyon szurkolok nektek, hogy ti legyetek az első babásak ebben a topikban! Szoval hajrá 2 hét! Mondjuk2 hét mulva kellene azaz nem kellene megjönnie MIkinek!Nekem is volt elég sok fehér váladékom sőt most is van! De valahogy én most se érzek semmi más tünetet! Szoval remélem nem virus ahogy azt tegnap írtam! Mert a sogornom mostanában hányingere van szédül és idönként kijön neki az amit megeszeik! De spirál és gyogyo mellet nem valószinű a babo! Meg Ők az 5 után megálltak! Szoval szoritok nektek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóvika: nekem az egyik középiskolai oszitársam spirálból született :):):):) anyja spirál mellett lett terhes mindig mondta nekünk hogy ő egy spirál szökevény :):):):):):):)

És a drukkok persze neked is mennek hátha összejött :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Asiye!

Köszi! Épp ma gondoltam arra, hogy az első napokról szinte semmit sem tudok. :oops:

Egyébként ma is volt émelygés. Lehet, hogy a kajától, vagy hosszú kocsikázásról. Elmentünk ugyanis a húgomékhoz Debrecenbe.
A férjem olyan aranyos volt. Amikor reggel felkeltünk, mondtam, hogy olyan jó lenne kirándulni. Nagyon megörült az ötletnek. Akkor kezdett csak gyanakodni, amikor tétováztam válaszolni az úticélt illetően. De kitalálta, hogy Debrecenbe akarok menni. Először nemet mondott, de 10 perc múlva csak annyit hallottam, hogy ha Beni felkel rögtön indulnunk kell. :) Több mint 500 km-t vezetett ma a kedvemért. :D

A húgom bármikor szülhet most már. Még volt nálunk egy-két dolog amit előtte szerettem volna odaadni neki. És már 3 hónapja nem láttam. Olyan furcsa ilyen nagy pocakkal látni. Ő mindig vékony volt. 8) És Beni olyan aranyos volt ahogy simogatta a hasát és kopogott az unokatesójának. :D

Ja! A lényeget nem is mondtam:
Az autópályán majdnem nekünk repült egy gólya! :!: :D :shock: :lol:
Mi a jel, ha nem ez? Kezdem komolyan azt hinni, hogy ez a mi hónapunk! Remélem így lesz!
És remélem nektek is!
Vendég
 


Sziasztok!

Hol vagytok? :?: :?: :?: :?:

Zsuzska! Nemlajos!

Ti teljesen eltűntetek?
Vendég
 


Sziasztok!

Catherine!

Rendes a férjed! :lol:
A Gólya meg reméljük jó előjel!
A tesód mikorra van kiírva? Az én hugom is terhes,bár ő még "csak "11 hetes. Szeretnénk mi 11 hetesek lenni :roll: :roll: :roll:

Nócika:
Szorítok ám én is neked! Reméljük a legjobbakat! :lol: :lol:

Móni!

Áldás a türelem! :lol: :lol: :lol:
Meg hát igaza van a férjednek. Manapság a legolcsobb teszt is min500 ft.
Én tegnap vettem a DM-ben 2db.-t Daradja 749 volt.
Éjjel 2óra 32perckor kikeltem az ágyból és ugy gondoltam itt az ideje egy tesztet csinálni :lol: :lol: :lol:
Szerintem nekem elmentek otthonról :oops: :oops:
Elfogadtam hogy csak egy csík van rajta és elmentem aludni.
Aztán reggel mikor megnéztem az ablak mellett állva napfényben, hát látom ám hogy nagyon mini halványan a T betű mellet egy hajszálvékony csíkocska van.
Remélem ebből csütörtökre erős csíklesz!! :lol: :lol:
Aztán néztem a dobozuát a tesztnek hogy ez nem egy hú de érzékeny fajta. Vagyis ez bármi lehetett!

De őszinte leszek, nekem régen már volt ilyen hajszál csíkocskám és nem voltam terhes akkor :cry: :cry:
És ma még nem volt hányingerem csak kicsit ez a "MEGFOG JÖNNI" érzés! :cry: :cry: :cry:

Szorítsatok, mert annyira elszomorodtam.

ZSUZSKA, NEMLAJOS, ARWEN, LIBSKA???????

sZIASZTOK

Kép Kép Kép
asiye
 
 


lÁNYOK!
Megfogg jönni érzés elmúlt, és mindjárt összehányom magam!
(TEGNAP HÁNYTAM IS, ÉS SEMMI BETEGSÉG JELEM SINCS) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

Nehogy elkeseredj!!!!!

A vonalzód szerint csak 4 nap múlva kell tesztelned! Addig próbálj meg nem foglalkozni vele! A húgomnak csak akkor mutatta ki, amikor már 2 vagy 3 napja meg kellett volna jönnie! Most pedig már pénteken betöltötte a 38. hetet, így valóban bárminkor szülhet! :D :D :D

A tesztet pedig dobd ki, ha letelt az 5-10 perc ami a használati utasításban van! Később ugyanis tévesen megjelenhet egy halvány csík! Az nem valóságos!!!

Szorítok, hogy 4-5-6-7 nap múlva meglegyen az a pozitív teszt!
Vendég
 


Cat: ez a gólya tuti jel lesz :):):)

tegnap megint pont egy gólyás hírre kapcsoltam oda tv-t remélem ez nálam is egy jó kis jel :) tünetem még továbbra sincs csak sokat járok pisilni de semmi más :):):):):)megjön érzésem sincs bár nekem nem is szokott lenni :):):):)

asye: szerintem a tesztet nem véletlenűl reggelei első vizeletből kell csinálni hiszen akkor a legmagasabb ahcg szint :):):) aztán persze később már bármikor meg lehet csinálni :):):)

de drukkolok lehet hogy tényleg sikerült neked :)::)+++++++++++++

Hát igen párom mindig lebeszél hogy ne csináljak feleslegesen tesztet igy van a boltban 500 ft a legolcsóbb teszt nekünk meg nem nagyon fut rá hogy csak úgy az ablakon akár 500 ft-ot is kidobáljak de ha két hét múlva sem jön meg akkor már tuti veszek egyet mert akkor tuti már a babó majd meglátjuk nem vagyok ám ennyire türelmes csak nem nagyon foglalkozok vele :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

itt vagyok, itt vagyok, csak néha inkább olvasófunkcióban...
de a drukkolás megy mindenkinek!
Nekem ma vagy holnap kell megjönnie, és elvileg meg is fog:-)

Sebaj, tegnap arról beszéltünk a Kedvessel, hogy lehet, hogy már a születésnapomon belevágunk:-) és nem várjuk meg az őszt.(Július 30.)Jobban mondva én kérdeztem meg, hogy mit szólna ehhez...azt mondtam, ez lenne a szülinapi ajándék, amit kérek tőle
...a lakás meglesz akkorra elvileg, úgyhogy majd kiderül minden. Kedvesem szerintem úgy van vele, hogy tuti összejön az első hónapban, én viszont mondtam neki, hogy á-á, nem biztos, sőt...
Bár gyógyszert sosem szedtem, így annak nem kell ürülnie a szervezetből...

na majd meglátjuk
addig meg nektek drukkolok

Kép
arwen***
 
 


Reakció az előző hozzászólásokhoz később.

Itt a nyár! El is mentünk fodrászhoz:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Cat: csinkó lett Beni is a nyári frizkóval :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Nika! Vigyázz az olcsó tesztel, mert azzal már én is megjártam! 2 csikott mutatott, de nem voltam terhes! De azért szoritok!

Catherina! Szerintem te leszel az első babásunk!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


én gyógyszertárba szoktam venni :) de eddig mindig nega volt :) most várni akarok két hét és megtudjuk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ugy legyen! Mondjuk én is gyogyszerárba szoktam venni, de akkor egyszer nem! És sajna csalodtam! De sebaj mert nem csak én jártam már igy itt a babaneten! Szal más is vette már ugyanazt a fajtát! De ami nála kicsit jobb azaz drágább 100Ft-vel az már majdnem tutin jo! ?ás oldalról más lányoktól tudom! :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Hajnalban, álmomban elrepült felettem egy kék papucsos gólya, majd leszállt hozzám, és azt mondta, hogy ne aggódjak, jön a baba! :shock: :shock: :shock: :D :D :D

Érdekes volt! :D
Vendég
 


Catherine!


HA A GÓLYA MONDJA!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
ÉBI NAGYON BENI! :lol:
EGYÉBKÉNTÉN IS ILYEN FÉLÁLOMBAN CSINÁLTAM AZT A TESZTET. gONDOLOM ÁLMODTAM VALAMIT ÉS MIKOR KIMENTEM WC-RE GONDOLTAM ITT AZ IDŐ. nEM EMLÉKSZEM HOGY EGY PERCNÉL VÁRTAM VOLNA TÖBBET. SZÓVAL NEM IS FOGLALKOZOM VELE,MÁR KI IS DOBTAM. :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Cat ez azért már egyértelmű jel :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Megjöttem :!: :!: :!: :!: :!: :!: Szombaton vizsgáztam, szóval ezért tűntem el ennyire. Majd a héten kiderül, hogy milyen lesz.... remélem, kettes :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Mindjárt visszaolvasok mindent..... jövő kedden uhus átjárhatóságim lesz..... volt már valakinek ilyen?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsanna: nekem még nem volt de a fogamzós topikokban vannak páran akiknek volt szerintem nézz ott szét :)
Drukkolunk hogy legalább görbüljön az a jegy a vizsgádon :):):):):)
Olvashatsz eleget :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Unatokzni nem fogok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok!
Nagyon drukkolok nektek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hétvégén kifacsródtam egy lánybúcsutól, meg egy Vidámparkozástól (öcsikémet, meg keresztleáyunkat vittük) meg egy mai bankozástól, megint egy lápéssel közelebb vagyunk a házunkhoz...

Nekem is két hét múlva kell tesztelni, de nem érzek semmit, meg ha éreznék se attól lenne... Egy kislányra van esélyünk, legalábbis szeretném ha lenne.

Most a hétvégén az öcsém, meg a keresztlányom anyukájának néztek a városligetben . Asszittem :cry: -ni fogok. Nem tudom mikor fogok a saját gyerekemmel városligetben sétálni... Már annyira szeretném, de tényleg!!!!!

A teszte tényleg nem szabad később nézegetni, mert tényleg fals pozi lesz!!! A tünetek meg épp ettől a frankó kis időtől is lehetnek, megterheli rendesen a szervezetet ám!!! De mindenkinek megy a drukk két hét múlva a pozihoz!!! :D :D :D :D :D

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!

Milyen vizsga volt? Szerintem biztosan sikerült!
Átjárhatóságiról szerencsére fogalmam sincs. :? Remélem jó lesz az eredménye! Azt már hallottam, hogy volt akinek utána sikerült teherbe esnie...

Kislibus!

Jó, hogy nem tűntél el! És ne keseredj el, hamarosan a saját gyerekeddel fogsz sétálgatni a Vidámparkban vagy az Állatkertben, vagy akárhol ahol szeretnél! :wink: :D

Asiye! Nika!

Remélem tényleg jel ez a két gólya!


Képzeljétek, ma viharba kerültünk amíg Apára vártunk a kocsiban. Beni nagyon élvezte. Úgy örülök, hogy nem fél a vihartól!
Vendég
 


Sziasztok!

Kislibus!
Hogy éeted hogy kislányra lenne esélyetek?? :lol:
Használtok esetleg jónásnaptárt? Vagy valamilyen más módszer alapján jutottál erre?
Ne értsd félre, csak érdekel, mert mindig is foglalkoztatott ez a "mikor miolyen nemű baba foganhat "
dolog!

A tesztekkel tényleg vigyázni kell, de azért ok nélkül a tesztek több mint 90 %a nem lesz pozitív.
Az érzékenységétől függ, meg hogy hanyadik napon tesztel az illető. Itt a BABANET-RENDELŐBEN ÍRJA EGY ORVOS, ha egy nőnek 28 naposak a ciklusai, egészséges és a 14napon van peteérése, és megtermékenyül azt már egy átlagos érzékenységű teszt ki tudja mutatni a 26. ciklus napon.
A FOGAMZÁS-POZITÍV TESZTEK topciban rengeteg 12. 13. DPO-n készült teszt van amelyek valósan mutattak pozitívat sokszor 1perc helyett 5 perc alatt.
Van akinek már a 10. 11. napon halványan jelez.

Ajelek pedig valóban lehetnek az időjárástól, de egy olyan nő aki már voltterhes, álltalában felismeri.
Épp úgy a hogy a 2. baba mozgását már hamarabb észreveszi.
Én az első fiam magzatmozgását 16+5 napos éreztem.
A másodikét már a betöltött 15.hhéten! :lol: :lol:

Ne haragudj, nem akartalak kiokosítani, :lol: :oops: , ezeket ugy álltalánosságban írtam.

Érdemes megnézni azt a topicot.
Vannak azért durva dolgok, van aki a peteérésmásnapjától minden nap tesztelt és az összeset fel is rakta! :shock: :shock:

Mindenkinek jó éjszakát!
Én a héten tesztelek!!
Remélem nem feleslegesen!
Megy nektek a drukk ezerrel!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye: akkor te lehetsz az első pozitív tesztes drukk megy :):)++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Örülök, hogy adtál magadról némi életjelet! Pedig tudom, hogy vizsgázni voltál! Szerintem tanultál eleget, hogy ne csak 2-es legyen hanem tuti, hogy 3-asnál is jobb lesz figyeld csak meg! Már mondtad ezt egy párszor ugyhogy van honnan meritsek! Szoval én nagyon szurkolok neked! Amugy én sem voltam még ilyen uhs átjárhatoságin! És sajna nem is halottam róla! Szerinted az is fájhat?? Mert állitolag a petevezeték átfuvás az fáj egy kicsit, de mondjuk ebben is megegyeznek a vélemények, mert ki így ki ugy élte meg! Szoval szerintem ezután már tuti hamarosan jön a kis drágaság!

Catherina! Gólya.......???????????? Az tuti nem jelent rosszat! Szoval már utban van a kis baboka!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kislibus! Huuuuuuuuuuuuu de irigyellek a vidámparkért!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És milyen volt a leánybucsú?? Volt chippendél fiú meg egyebek??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Biztos jó volt! És arra gondolj, hogy hamarosan te is a te gyönyörű és nagyon aranyos gyerekeiddel fogsz sétálni a világ bármely pontján is légy! Szoval én nagyon szurkolok neked!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Amugy a párom ma ment vissza a dokibácsihoz az erdeményért és nála minden a legnagyobb rendben! Szoval én azota egy falatot is marha nehezen dugog le a torkomon, mert olyan szinten vagyok ideges, hogy a torkomban van a szívem! Mert mi van, ha nálam van a gubanc??? És olyan nagyon messze van még a jövöhét kedd! Szoval én ezt az ideget tényleg nem kivánom senkinek!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Megint én!! :lol:

Nócika!
Az nagyon jó h. a pároddal minden rendben, hál Istennek, de ne izgulj annyira mert lehet h. nincs nagy gáz nállad sem!
Reméljük!!
Szorítunk neked, mennek az energia bombák és türelem!
Tudom nehéz :wink: :x

Nika!
Köszi!
SZERETNÉM HA ÍGY LENNE. mÁR MINT NEM HOGY ELSŐ LEGYEK, HANEM H. SIKERÜLJÖN.
aZ JUTOTT ESZEMBE HOGY MI MÉG SZOPTATUNK ÉS ÍGY A SZERVEZETÜNKET JOBBAN "MEGVISELI" EGY TERHESSÉG!
(bocsi caps lock)
Talán emiatt jelentkeznek ennyire akorán a jelek. Én az első fiamat 13és fél hós koráig szoptattam, ekkor már 18 hetes terhes voltam a kicsivel és emlékszem hogy annyira elemésztett a kettő egyszerre, hogy alig éltem!

Na jó! Pofámat szorítom mára! :lol: :lol:
Jó éjt!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye! Nagyon aranyos vagy, hogy küldöd az energia bombákat! Csak olyan könnyű, most ezt mondani! Én is tudom, hogy nem lesz semmi baj, mint ahogy azt is tudom, hogy összejön hamar a kis manocska minden gond és baj nélkül! Szoval most egy kicsit parás vagyok, de lehet, hogy ez a normális! Vagy nem! Vagy az nem ahogy most hablatyolok össze vissza idegességemben! Szoval nem is tudom!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Igen! Mondani mindig könnyebb mint megélni :? De attól még mondani kell! :lol:
Ez olyan, minthogy tudom hogy szeret a férjem ,mégis nem csak érezni, hallani is akarom!!! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nagyon igazad van! Ebben teljesen egyet értek! Bocs, hogy eddig nem írtam vissza csak apácska megint elkapott egy fordulóra! Azt mondja biztos ami biztos!!! :oops: :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!

Mostanában mindig felébredek fél hat-hat körül és nem tudok visszaaludni. Napközben pedig majd' leragad a szemem... :shock:
Ennyire ráállt az agyam a reggeli hőmérőzésre, hogy magamtól felkelek miatta?
És hogy semmi sem legyen tökéletes még mindig van émelygés... Nekem nem szokott!!! Nagyon remélem, hogy nem pszichoszomatikus, hanem valós, és kisbaba miatt van. Bár szerintem a 8. DPO-n még korai. És már legalább 3-4 napja érzem. :roll:

Asiye!

Várjuk ám azt a pozitív tesztet! Akárhogy is nézem, Neked kell az elsőnek lenned!

Nócika!

TÜRELEM! Minden rendben van (vagy lesz), csak ne stresszelj!

Mondom én, aki tiszta hibbant, mert még egy hetet kell várnom a teszteléssel...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: